FANDOM


Świąteczne logo TVP1 (24.12.1998-1.01.1999)

06.00 Kawa czy Herbata?
08.00 Inny Świat - Serial USA
08.20 Giełda - Magazyn
08.30 Wiadomości i Pogoda
08.45 Kroniki Narni - Serial produkcji Angielskiej
09.15 Mama i Ja - Program dla dzieci
09.30 Domowe Przedszkole - Program dla dzieci
10.05 Twist przez całą Dobę - Film Muzyczny produkcji USA z 1961 roku
11.30 Dom pełen Zwierząt - Program Edukacyjny
11.40 Blues Rock Guitar - Program Edukacyjny
11.50 Narodziny - Serial Dokumentalny produkcji Francuskiej
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Magazyn Notowań
12.50 Podróże z Mikołajem - Teleturniej
13.25 Kotek - Film dla dzieci produkcji Rosyjskiej z 1996 roku
14.45 Jacek "Kobra" - Program dla dzieci
15.00 Flesz-Wiadomości
15.05 Diariusz rządowy - Magazyn
15.30 Teleexpress Junior
15.40 Rower Błażeja - Program dla młodzierzy
16.30 Klan - Telenowela
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to Melodia? - Teleturniej
17.50 Rower Błażeja - Program dla młodzierzy
18.35 Wieczorynka: Opowieść o Emmecie i Wielkim Świątecznym Konkursie - Film Animowany USA
19.30 Wiadomości, Sport i Pogoda
19.50 Orędzie Noworoczne Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej
20.10 Niesamowita McCoy - Sensacyjny USA 1993
21.55 Przeboje '98 - Program Muzyczny
22.55 Sylwester z Jedynką (1)
23.58 Toast z Jedynką
00.05 Sylwester z Jedynką (2)
00.30 Świadek Koronny - Sensacyjny USA 1994
02.00 Tańczmy Razem - Pokazy Mistrzów Tańca
02.55 A Teraz Zupełnie z Innej Beczki - Komedia produkcji Angielskiej z 1971 roku
04.20 Zakończenie Programu
Logo-4

07.25 Sport Telegram
07.30 Dziennik Krajowy
08.00 Dziadek do Orzechów - Film Animowany
08.30 Programy Lokalne
09.30 Świat Kobiet - Magazyn
10.00 Zrozumieć Śmiech - Film Dokumentalny
10.55 5x5 - Wygrajmy Razem - Teleturniej
11.25 Święta z Willim Wuffem. Milioner dla Mamy - Animowany produkcji Niemieckiej z 1993 roku
13.00 Panorama
13.20 Dziennik Krajowy (powt.)
13.40 50 Lat Światowej Rady Kościołów - Nabożeństwo Ekumeniczne
13.55 Listonosz z Księstwa Seborgii - Film Dokumentalny
14.30 Natalia Kukulska - PULS. Platynowy Koncert
15.15 KOC - Komiczny Odcinek Cykliczny
16.00 Panorama
16.10 Na Łasce Opatrzności - Komedia Francuska z 1993 roku
17.40 Sylwestrowych Nocy Czar
18.00 Panorama
18.10 Programy Lokalne
18.35 Dalej Robię Swoje - Jubileuszowi Goście Wojciecha Młynarskiego - Program Artystyczny
19.30 Przygody Bałwanka - Animowany produkcji Angielskiej
20.00 III Gala Piosenki Biesiadnej (3)
21.00 52. Spotkanie z Balladą: Karnawał w Kopydłowie (1)
22.00 Panorama i Prognoza Pogody
22.30 Sylwestrowych Nocy Czar
22.40 Jeszcze Bardziej Zgryźliwi Tetrycy - Komedia USA 1995 ok. godziny 23:51 Życzenia Noworoczne
00.35 Sylwester 1999 w Polsce
01.20 Konwój - Dramat USA 1978
03.00 Poprawiny czyli II gala Piosenki Biesiadnej
03.55 Zakończenie Programu
PTV Poznań

07.00 Księżniczka Szeherezada - Serial Animowany
07.30 Tajemniczy Świat Świętego Mikołaja - Serial Animowany
08.00 Miska Ryżu - Serial Dokumentalny
08.30 Rozmowy na Koniec Roku
08.35 Lustra - Impresja Filmowa
08.50 Rozmowy na Koniec Roku
09.00 Teleskop
09.10 Wasz Edmund Emeryt
09.30 Gorzkie Dziedzictwo - Serial
10.20 Niezwykła podróż Krasnali - Film Animowany Hiszpania
11.40 Dzieci Natury - Serial Przyrodniczy
12.30 Jeane Moreau - Film Dokumentalny
13.25 Murzyn - Komedia Obyczajowa produkcji Francuskiej
15.00 Widnokrąg
15.30 Lunapark
15.50 Kwadrans do Przodu
16.20 Teleskop
16.40 Gorzkie Dziedzictwo - Serial
17.30 Program Rozrywkowy
18.00 Panorama
18.10 Teleskop
18.30 Teleskop Miejski
18.45 Medycyna i Ty
19.00 Śpiewać Każdy Może
19.20 Wywiad Teleskopu
19.30 Telling Lies. Urodzinowy Koncert Davida Bowie
21.00 Zaproszenie na Sylwestra
21.30 Teleskop
21.50 Sport
22.00 Sylwester 1998
01.30 Rock przez Całą Dobę - Muzyczny produkcji USA z 1956 roku
Polsat-2

07.00 Piosenka na Życzenie
08.00 Garfield - Serial Animowany
08.30 Żar Młodości - Serial Obyczajowy
09.25 Zagubieni w Afryce - Król Słoń - Przygodowy produkcji Angielskiej z 1994 roku
11.15 Księżniczka Futbolu - Komedia USA 1993
13.00 Niedźwiedź pana Adamsa - Przygodowy USA 1990
14.15 Zapisano w Niebie - Komedia USA 1987
16.00 Informacje
16.15 Budka Suflera - Program Rozrywkowy
17.00 Sabrina: Nastoletnia Czarownica - Serial
17.30 Perła - Serial Komediowy
18.00 Pomoc Domowa - Serial
18.30 Dharma i Greg - Serial Komediowy
19.00 Allo, Allo: Wspomnień czar - Serial Komediowy
20.00 Idź na Całość - Show
20.50 Losowanie LOTTO
21.35 Top Dog - Komedia Sensacyjna USA 1994
23.10 Wyniki Losowania LOTTO
23.15 Szopka Noworoczna
00.10 Żądło - Komedia Sensacyjna USA 1973
02.25 Emmanuelle - Erotyczny Francja 1974
04.15 Pożegnanie
Logo-19

06.30 Dzień Dobry w TVN
06.35 Kropka nad i
06.55 Dzień Dobry w TVN
07.00 Automaniak
07.30 De De Reporter
07.45 Inspektor Gadżet - Serial Animowany
08.10 Łebski Harry - Serial Animowany
08.35 Bosco - Serial Animowany
09.00 Magazyn NBA
09.30 Esmeralda - Serial Obyczajowy
10.30 Manuela - Telenowela
11.30 Jolanda - Telenowela
12.00 Telesklep
12.30 Czas to Pieniądz - Teleturniej
13.00 Big Star Party
13.55 Inspektor Gadżet - Serial Animowany
14.20 Łebski Harry - Serial Animowany
14.45 Bosco - Serial Animowany
15.15 Szkoła Złamanych Serc - Serial
15.45 California Dreams - Serial
16.15 Pacyfic Drive - Serial
16.45 Maraton Uśmiechu
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Nasz Człowiek w Parlamencie - Serial
18.00 Esmeralda - Serial
18.55 Pogoda
19.00 TVN Fakty, Sport
19.30 Bespieczna Kasa Briana - Teleturniej
20.00 Ślepa Furia - Sensacyjny USA 1989
21.45 Miłość nie zna Granic - Komedia Sensacyjna USA 1992
23.30 Sylwester z Big Star Party
00.00 Życzenia Noworoczne
00.05 Sprawiedliwa Zemsta - Sensacyjny USA 1992
01.45 Big Star Party
02.45 Granie na Ekranie
Nasza TV

07.45 Świat Biznesu
08.00 Opowieści z Klonowego Miasta - Serial Animowany
08.30 Baśnie Braci Grimm - Serial Animowany
09.00 Nie ma jak w domu - Serial
09.25 Szczęśliwa Ósemka
09.55 Stella z planety Stellaris - Serial
10.45 Piękni i Sławni czyli Nasza Wizyta u..
11.15 City - Serial
11.40 Antonella - Serial
12.30 Wygraj! Wyśpiewaj! - Koncert Świąteczny
14.05 Kopciuszek - Rewia na Lodzie - Animowany USA 1994
15.00 Stella z planety Stellaris - Serial
15.55 Już prawie Czwarta - Informacje, ciekawostki, porady
16.15 Złodziej Dzieci - Obyczajowy produkcji Włoskiej z 1993 roku
18.15 Finał Miss Modelek
19.00 Zoom - Magazyn Sensacji
19.30 Podaj Dalej - Teleturniej
20.00 Misja Specjalna - Sensacyjny USA 1995
21.45 Studio Agnes
21.50 Za Głosem Serca (1) - Obyczajowy Włochy 1997
23.20 Music Hall Varietes - Przeboje lat 50 i 60
23.50 Nowy Rok w Naszej TV
00.20 Music Hall Varietes
00.50 Hackerzy - Film produkcji Hiszpańskiej
02.35 Techno Party - Program Muzyczny
Rtl 7

06.20 Miłość i Dyplomacja - Serial
06.45 Na Zawsze - Serial
07.30 Odjazdowe Kreskówki: Casper, Woody Woodpeacker, Simba - Król Lew
08.40 Świat Pana Trenera - Serial Komediowy USA
09.05 Dziewczyna z Komputera - Serial
09.30 Sunset Beach - Serial
10.15 Król Wzgórza - Obyczajowy USA 1993
12.00 Uśmiech Losu - Serial
13.00 Teleshopping
14.15 Miłość i Dyplomacja - Serial
14.40 Podaj Dalej - Teleturniej
15.10 Ukryta Kamera
15.30 Odjazdowe Kreskówki: Casper, Woody Woodpeacker, Simba - Król Lew
16.45 Dziewczyna z Komputera - Serial
17.10 Kameleon - Serial USA
18.00 Sunset Beach - Serial
18.50 7 Minut - Wydarzenia Dnia
19.00 Zoom - Magazyn Sensacji
19.30 Podaj Dalej - Teleturniej
20.00 - 24.00 CZWARTEK DETEKTYWÓW:
20.00 Misja Specjalna - Sensacyjny USA 1995
21.45 Columbo - Serial
23.05 Wydział Zabójstw - Serial
00.00 Dziewczyna z Komputera - Serial
00.25 Kameleon - Serial
01.05 Zoom - Magazyn Sensacji
01.35 Muzyka do Białego Rana
Tvpoloniaekran

7.00 TV Polonia zaprasza / Program dnia
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Sport telegram
7.30 Pięć dni z źycia emeryta (ost.) - serial
8.30 Panna z mokrą głową - serial
9.00 Wiadomości
9.15 Reżyser miesiąca - Filip Bajon: Bal na dworcu w Koluszkach - film fab. pol. (1989)
10.45 Szaleństwa teatralne: Kolędnicy ze Strzyżewa - reportaż
11.10 Klasyka w animacji: Zew krwi
12.00 Wiadomości
12.15 Dorsz, czyli gdańskie miesiące - film dok.
13.15 Wspomnień czar: Włóczęgi - komedia pol. (1939)
15.00 Panorama
15.20 Kawałek Andaluzji - reportaż
15.45 Koszałek-Opałek
16.10 W krainie władcy smoków - serial
16.40 Zaproszenie do tańca
17.00 Teleexpress
17.15 Sport z satelity: Wręczenie nagrody im. Stanisławy Walasiewiczówny
17.30 Sport z satelity: Warsaw Budo Grand Prix
18.15 Przetańczmy to jeszcze raz (1)
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.43 Prognoza pogody
19.45 Sport
19.50 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP
20.00 Przetańczmy to jeszcze raz (2)
20.50 Teatr Telewizji: Zółta szlafmyca albo Kolęda na Nowy Rok
21.35 Przetańczmy to jeszcże raz (3)
22.15 Polonica: Szczęśliwego Nowego Roku (1) - film fab. ros. (1974)
23.55 Powitanie Nowego Roku
0.05 Przetańczmy to jeszcze raz (4)
1.05 Polonica: Szczęśliwego Nowego Roku (2) - film fab. ros.
2.30 Panorama
2.56 Prognoza pogody
3.00 Przetańczmy to jeszcze raz (5)
4.00 In Flagranti - komedia obyczaj. pol. (1991)
5.05 Sport z satelity: Wręczenie nagrody im. Stanisławy Walasiewiczówny
5.25 Wspomnień czar: Włóczęgi - komedia pol.
7.00 Zakończenie
Polonia 1 96-02

06.00 Top Shop
13.30 Namiętności - Telenowela
14.30 Top Shop
17.00 Syrenka Maco - Serial Animowany
17.30 Celeste -Serial
18.30 Przysmaki Życia - Program Małgorzaty Potockiej
19.30 Top Shop
20.00 Mężczyźni Wolą Blondynki - Musical USA 1953
21.50 Sylwester w Polonii 1
22.20 Top Shop
22.30 Sylwester w Polonii 1
00.30 Noc w Operze - Komedia USA 1935
02.10 Sylwester w Polonii 1
TMT

07:00 Program dnia
07:05 TV Shop
08:00 Filmy Animowane dla dzieci
12.30 Zdumiewający Amsterdam - Film Dokumentalny
13:00 Siedmiomilowe trampki - film dla dzieci
13:15 Teraz Muzyczna Telewizja: Sylwestrowe przeboje
14:00 Zawody: Tancerz
15:00 Filmy animowane
15:30 Telekino Młodszej Telewizji: Siedemnaście mgnień wiosny
17:00 Teraz Muzyczna Telewizja: Country i Western (1) - koncert
18:00 Teraz Muzyczna Telewizja: Smak muzyki 1
19:00 Przygody Kota Filemona
20:00 Sylwestrowy koncert życzeń
21:00 Teraz Muzyczna Telewizja: Country i Western (2) - koncert
22:00 Teraz Muzyczna Telewizja: Stary dobry rock'n'roll (1)
23:00 Telekino Młodszej Telewizji: Dzika orchidea - film erotyczny, USA 1990
00:45 Teraz Muzyczna Telewizja: Stary dobry rock'n'roll (2)
ATV1997

06:00 Smak muzyki
06:30 Santa Barbara
07:30 Larry i Balki
08:00 Santa Barbara
09:00 Bellamy
10:00 Larry i Balki
10:30 Hrabina Cosel (1) - serial polski 1968
11:30 Zakupy w ATV
12:00 Odwiedziny w Betlejem - film dokumentalny
13:00 Santa Barbara
15:00 Zakupy w ATV
15:30 Wyprawa do Xapatan - gra
17:00 Santa Barbara
18:00 Jej imię wolność - serial USA
19:40 Zakupy z ATV
20:00 Larry i Balki
20:30 Góra Czarnego Pioruna - film przygodowy USA 1994
22:05 To jest kino - magazyn
22:30 Gotuję, bo lubię
23:00 Niewinna i czysta - włoska komedia erotyczna 1981
00:30 Wrestling
01:30 Brzeg - francuski dramat erotyczny 1976
Polsat 2 97-01

06:00 Przytul mnie
07:00 Dżana - program muzyczny
07:30 Szok blok - magazyn muzyczny
08:00 TV Shop
08:30 Kapitan Jastrząb
09:00 Allo, Allo
09:30 Central Park West
10:35 Aniołki Charliego
11:35 Żar młodości
12:30 Tajemnicza dama
13:30 Afficionado - program muzyczny
14:00 DJ's Club
14:30 Soundtrack
15:00 Piosenka na życzenie
16:00 Domek na prerii
17:00 Informacje
17:10 Sally, czarownica
17:35 Aniołki Charliego
18:25 Allo, Allo
19:00 Micaela
19:50 Informacje
20:05 Kobra
21:00 Król komedii - film USA 1983
22:40 Ślicznotka - film USA 1978
00:35 Przytul mnie
01:35 Piosenka na życzenie
02:35 Pożegnanie
Atomic TV inne

06:00 RadioActiv - przeboje
07:00 Atomizer
09:00 MC2 - techno, dance, disco
10:00 10 klubowych
11:00 Dzika szafa grająca
12:00 RadioActiv
15:00 A.20 - wideoklipy
16:00 MC2 - techno, dance, disco
17:00 Dzika szafa grająca
18:00 Atomizer
20:00 Gwiazda miesiąca: Urszula
21:00 Hitofon - telefoniczna lista przebojów
22:00 Styl W - rap, hip hop
23:00 Virus - progresywna muzyka taneczna
00:00 MC2 - techno, dance, disco
02:00 RadioActiv
TV Dolnośląska

07:45 Świat biznesu
08:00 Opowieści z klonowego miasta
08:30 Baśnie braci Grimm
09:00 Nie ma jak w domu
09:25 Szczęśliwa ósemka
09:55 Stella z planety Stellaris
10:45 Piękni i sławni, czyli nasza wizyta u...
11:15 City
11:40 Antonella
12:30 Wygraj! Wyśpiewaj! - koncert świąteczny
14:05 Kopciuszek - rewia na lodzie
15:00 Stella z planety Stellaris
15:55 Publicystyka lokalna
16:15 Złodziej dzieci
18:15 Finał Miss Modelek
19:00 Zoom
19:30 Podaj dalej
20:00 Misja specjalna
21:45 Studio Agnes
21:50 Za głosem serca
23:20 Music Hall Varietes
23:50 Nowy Rok w TeDe
00:20 Music Hall Varietes
00:50 Hackerzy
02:35 Techno party
My HBO

08:10 Co z Bobem? - komedia USA 1991
09:50 Rozrabiaki w Waszyngtonie - komedia USA 1995
11:20 Fucha - film polski 1983
12:25 Prądy oceaniczne - angielski film przyrodniczy 1997
13:20 Weekend - komedia francuska 1997
15:00 I kto to mówi! - komedia USA 1989
16:40 101 dalmatyńczyków - film USA 1996
18:20 Turbulencja - film sensacyjny USA 1997
20:00 Czarownice z Eastwick - komedia USA 1987
21:55 HBO Na Stojaka - Przeboje '98 - program rozrywkowy
23:00 U2 - koncert w Meksyku (1998)
00:00 Janet Jackson - koncert w Nowym Jorku (1998)
01:30 Koncert Phila Collins'a: A Trip Into The Light (1997)
03:00 Skandalista Larry Flynt - dramat USA 1996
05:05 Wyznania w taksówce IV - film dokumentalny USA 1997
RTL

06.15 Muppets in Disney World
07.00 Mała Myszka na Prerii - Serial Animowany
07.20 Wild West... - Serial Animowany
07.45 Hyperman - Serial Animowany
08.10 Earthworm Jim - Serial Animowany
08.30 Casper - Serial Animowany
08.55 Królewska Przygoda Annie - Film
10.25 Susie Q - Komedia USA
11.55 Galactica - S.F produkcji USA
14.00 Szansa dla Karierowicza
15.15 Don Camillo - Komedia
17.15 Problemy chodzą Parami
18.45 Wiadomości
19.10 Sylwester z Atze Schrodel
20.15 7 dni - 7 głów
22.00 Dowcipy, Skecze, Gromkie Brawa 1998
23.55 Szczęśliwego Nowego Roku - Pokaz Sztucznych Ognii w Kolonii
00.05 Orędzie Noworoczne - Program Kabaretowy
00.10 Sobotnia Noc z RTL: Gala 8. Międzynarodowego Festiwalu Rozrywki w Kolonii
01.05 Klasa 1999 - Sensacyjny S.F produkcji USA
02.35 Zza Światów - Horror USA
04.00 The Horror At 37.000 Feet - Przygodowy USA z 1972 roku
Logo rtl2

05.30 - 10.30 Seriale Animowane
10.30 Olimpiada Zwierząt - Przygodowy USA z 1979 roku
11.50 La Grenouille Et La Baleine - Film dla Dzieci produkcji Kanadyjskiej z 1988 roku
13.25 Wonder Woman - Sensacyjny produkcji USA z 1975 roku
14.40 My Uncle: The Alien - Komedia Fantastyczna USA z 1996 roku
16.15 Wojny Robotów - S.F produkcji USA z 1993 roku
17.30 Savage Harvest - Horror USA z 1980 roku
19.00 Skyway To Death - Dramat Przygodowy USA z 1974 roku
20.15 Let's Dome - Bal Sylwestrowy '99
00.20 Absolut '99
00.25 Schizofremia + Thriller Erotyczny Kanada z 1984 roku
02.25 Teksański Rozwód - Dramat Obyczajowy USA z 1994 roku odc.1 i 2
Sat1 1996

05.30 TV Sniadaniowa
09.00 Petrocelli - Serial
10.00 Słówka - Teleturniej
11.00 Jorg Pilawa - Talk-Show
12.00 Vera w Południe - To Był Rok 1998
13.00 Sonja - Best Of
14.00 Babka z Zakalcem - Komedia Obyczajowa USA 1991
15.50 Michael Jackson Live - HIStory Tour '97
18.30 Wiadomości
18.45 Gruby i Belg witają Nowy Rok
19.30 Przegląd Tygodniowy - Program Rozrywkowy
22.00 Wielkie Party z SAT.1 - Relacja Na żywo z Berlina
00.30 The Rolling Stones Live - Bridges To Babylon Tour 1998
02.20 Oldie-Show - Teraz Bal się dopiero Rozpoczyna - Show
VIVA 0

06.00 Pobudka z Vivą
09.00 Co jest Grane - Muzyczne doniesienia
10.00 Planeta Viva - Magazyn Rozmaitości
11.00 Chartsurfer - Listy Przebojów
12.00 Viva Hity - Nowości i Standardy Pop-Rockowej Sceny
13.00 Film Ab - Magazyn
14.00 Co jest Grane - Muzyczne Doniesienia
15.00 Interaktiv on Board - Teledyski na Telefon
17.00 Hartsurfer - Listy Przebojów
18.00 KeWL - Live-Show
20.00 Muzyczny Przegląd 1998 roku
22.00 Nite Club - Magazyn Nocny
23.00 Nocne Teledyski
Vtv logo male

06:15 Raňajky s VTV
06:30 Benny Hill
07:00 História jednej lásky 85/180
07:30 Pinnochio 23/26 - animovaný seriál, Japonsko
08:00 Alica v krajine zázrakov 23/26 - animovaný seriál, Japonsko
08:30 My z konca sveta 9/13
09:00 Škaredé káčatko 17/52 - animovaný seriál, Kanada
09:30 Show malej Lulu 11/26 - animovaný seriál, Francúzsko
10:00 Barón Prášil - komédia, 81min., 1961. ČR, s M. Kopeckým
11:25 Očarujúci hlupáčik - komédia, 105min., Francúzsko – Taliansko, 1964 s B. Bardot
13:00 Cisárove nové šaty - rozprávka, ČR – Nemecko, 1994
14:30 CoMeTa Music Roads
15:30 Marc a Sophie 53/84 - sitcom, Francúzsko, 1989
16:00 Zázračná Jeanie 8/139 - sitcom, USA, 1968
16:30 Comedy Carpers - grotesky
17:00 Utekajme, už ide - komédia, SR, 1986, 85min., s M. Zednikovičom
18:30 Dobrú noc, deti
18:40 História jednej lásky
19:15 Denník VTV
19:30 Keno 10
19:35 Počasie
19:40 Silvestrovské soiré
20:00 Záhorácka búda
20:50 Na konci bič tlieska - show s M. Orelom a Jožom Pročkom
21:40 Benny Hill
22:10 Čo dokáže ulica
22:50 Donutil nás k smíchu - záznam
23:20 Svätojurský park - zábavný program so skupinou Senzus
00:00 PF 1999 VTV
00:01 Ešte väčší blbec, než sme dúfali - komédia, ČR, 1994, 80min., s L. Sobotou
01:20 VTV Party

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.