FANDOM



Świąteczne logo TVP1 (24.12.1998-1.01.1999)
06.00 Kawa czy Herbata?
08.00 Inny Świat - Serial USA
08.20 Giełda - Magazyn
08.30 Wiadomości i Pogoda
08.45 Kroniki Narni - Serial produkcji Angielskiej
09.15 Mama i Ja - Program dla dzieci
09.30 Domowe Przedszkole - Program dla dzieci
10.05 Twist przez całą Dobę - Film Muzyczny produkcji USA z 1961 roku
11.30 Dom pełen Zwierząt - Program Edukacyjny
11.40 Blues Rock Guitar - Program Edukacyjny
11.50 Narodziny - Serial Dokumentalny produkcji Francuskiej
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Magazyn Notowań
12.50 Podróże z Mikołajem - Teleturniej
13.25 Kotek - Film dla dzieci produkcji Rosyjskiej z 1996 roku
14.45 Jacek "Kobra" - Program dla dzieci
15.00 Flesz-Wiadomości
15.05 Diariusz rządowy - Magazyn
15.30 Teleexpress Junior
15.40 Rower Błażeja - Program dla młodzierzy
16.30 Klan - Telenowela
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to Melodia? - Teleturniej
17.50 Rower Błażeja - Program dla młodzierzy
18.35 Wieczorynka: Opowieść o Emmecie i Wielkim Świątecznym Konkursie - Film Animowany USA
19.30 Wiadomości, Sport i Pogoda
19.50 Orędzie Noworoczne Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej
20.10 Niesamowita McCoy - Sensacyjny USA 1993
21.55 Przeboje '98 - Program Muzyczny
22.55 Sylwester z Jedynką (1)
23.58 Toast z Jedynką
00.05 Sylwester z Jedynką (2)
00.30 Świadek Koronny - Sensacyjny USA 1994
02.00 Tańczmy Razem - Pokazy Mistrzów Tańca
02.55 A Teraz Zupełnie z Innej Beczki - Komedia produkcji Angielskiej z 1971 roku
04.20 Zakończenie Programu
Logo-4

07.25 Sport Telegram
07.30 Dziennik Krajowy
08.00 Dziadek do Orzechów - Film Animowany
08.30 Programy Lokalne
09.30 Świat Kobiet - Magazyn
10.00 Zrozumieć Śmiech - Film Dokumentalny
10.55 5x5 - Wygrajmy Razem - Teleturniej
11.25 Święta z Willim Wuffem. Milioner dla Mamy - Animowany produkcji Niemieckiej z 1993 roku
13.00 Panorama
13.20 Dziennik Krajowy (powt.)
13.40 50 Lat Światowej Rady Kościołów - Nabożeństwo Ekumeniczne
13.55 Listonosz z Księstwa Seborgii - Film Dokumentalny
14.30 Natalia Kukulska - PULS. Platynowy Koncert
15.15 KOC - Komiczny Odcinek Cykliczny
16.00 Panorama
16.10 Na Łasce Opatrzności - Komedia Francuska z 1993 roku
17.40 Sylwestrowych Nocy Czar
18.00 Panorama
18.10 Programy Lokalne
18.35 Dalej Robię Swoje - Jubileuszowi Goście Wojciecha Młynarskiego - Program Artystyczny
19.30 Przygody Bałwanka - Animowany produkcji Angielskiej
20.00 III Gala Piosenki Biesiadnej (3)
21.00 52. Spotkanie z Balladą: Karnawał w Kopydłowie (1)
22.00 Panorama i Prognoza Pogody
22.30 Sylwestrowych Nocy Czar
22.40 Jeszcze Bardziej Zgryźliwi Tetrycy - Komedia USA 1995 ok. godziny 23:51 Życzenia Noworoczne
00.35 Sylwester 1999 w Polsce
01.20 Konwój - Dramat USA 1978
03.00 Poprawiny czyli II gala Piosenki Biesiadnej
03.55 Zakończenie Programu
PTV Poznań

07.00 Księżniczka Szeherezada - Serial Animowany
07.30 Tajemniczy Świat Świętego Mikołaja - Serial Animowany
08.00 Miska Ryżu - Serial Dokumentalny
08.30 Rozmowy na Koniec Roku
08.35 Lustra - Impresja Filmowa
08.50 Rozmowy na Koniec Roku
09.00 Teleskop
09.10 Wasz Edmund Emeryt
09.30 Gorzkie Dziedzictwo - Serial
10.20 Niezwykła podróż Krasnali - Film Animowany Hiszpania
11.40 Dzieci Natury - Serial Przyrodniczy
12.30 Jeane Moreau - Film Dokumentalny
13.25 Murzyn - Komedia Obyczajowa produkcji Francuskiej
15.00 Widnokrąg
15.30 Lunapark
15.50 Kwadrans do Przodu
16.20 Teleskop
16.40 Gorzkie Dziedzictwo - Serial
17.30 Program Rozrywkowy
18.00 Panorama
18.10 Teleskop
18.30 Teleskop Miejski
18.45 Medycyna i Ty
19.00 Śpiewać Każdy Może
19.20 Wywiad Teleskopu
19.30 Telling Lies. Urodzinowy Koncert Davida Bowie
21.00 Zaproszenie na Sylwestra
21.30 Teleskop
21.50 Sport
22.00 Sylwester 1998
01.30 Rock przez Całą Dobę - Muzyczny produkcji USA z 1956 roku
Polsat-2

07.00 Piosenka na Życzenie
08.00 Garfield - Serial Animowany
08.30 Żar Młodości - Serial Obyczajowy
09.25 Zagubieni w Afryce - Król Słoń - Przygodowy produkcji Angielskiej z 1994 roku
11.15 Księżniczka Futbolu - Komedia USA 1993
13.00 Niedźwiedź pana Adamsa - Przygodowy USA 1990
14.15 Zapisano w Niebie - Komedia USA 1987
16.00 Informacje
16.15 Budka Suflera - Program Rozrywkowy
17.00 Sabrina: Nastoletnia Czarownica - Serial
17.30 Perła - Serial Komediowy
18.00 Pomoc Domowa - Serial
18.30 Dharma i Greg - Serial Komediowy
19.00 Allo, Allo: Wspomnień czar - Serial Komediowy
20.00 Idź na Całość - Show
20.50 Losowanie LOTTO
21.35 Top Dog - Komedia Sensacyjna USA 1994
23.10 Wyniki Losowania LOTTO
23.15 Szopka Noworoczna
00.10 Żądło - Komedia Sensacyjna USA 1973
02.25 Emmanuelle - Erotyczny Francja 1974
04.15 Pożegnanie
Logo-19

06.30 Dzień Dobry w TVN
06.35 Kropka nad i
06.55 Dzień Dobry w TVN
07.00 Automaniak
07.30 De De Reporter
07.45 Inspektor Gadżet - Serial Animowany
08.10 Łebski Harry - Serial Animowany
08.35 Bosco - Serial Animowany
09.00 Magazyn NBA
09.30 Esmeralda - Serial Obyczajowy
10.30 Manuela - Telenowela
11.30 Jolanda - Telenowela
12.00 Telesklep
12.30 Czas to Pieniądz - Teleturniej
13.00 Big Star Party
13.55 Inspektor Gadżet - Serial Animowany
14.20 Łebski Harry - Serial Animowany
14.45 Bosco - Serial Animowany
15.15 Szkoła Złamanych Serc - Serial
15.45 California Dreams - Serial
16.15 Pacyfic Drive - Serial
16.45 Maraton Uśmiechu
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Nasz Człowiek w Parlamencie - Serial
18.00 Esmeralda - Serial
18.55 Pogoda
19.00 TVN Fakty, Sport
19.30 Bespieczna Kasa Briana - Teleturniej
20.00 Ślepa Furia - Sensacyjny USA 1989
21.45 Miłość nie zna Granic - Komedia Sensacyjna USA 1992
23.30 Sylwester z Big Star Party
00.00 Życzenia Noworoczne
00.05 Sprawiedliwa Zemsta - Sensacyjny USA 1992
01.45 Big Star Party
02.45 Granie na Ekranie
Nasza TV

07.45 Świat Biznesu
08.00 Opowieści z Klonowego Miasta - Serial Animowany
08.30 Baśnie Braci Grimm - Serial Animowany
09.00 Nie ma jak w domu - Serial
09.25 Szczęśliwa Ósemka
09.55 Stella z planety Stellaris - Serial
10.45 Piękni i Sławni czyli Nasza Wizyta u..
11.15 City - Serial
11.40 Antonella - Serial
12.30 Wygraj! Wyśpiewaj! - Koncert Świąteczny
14.05 Kopciuszek - Rewia na Lodzie - Animowany USA 1994
15.00 Stella z planety Stellaris - Serial
15.55 Już prawie Czwarta - Informacje, ciekawostki, porady
16.15 Złodziej Dzieci - Obyczajowy produkcji Włoskiej z 1993 roku
18.15 Finał Miss Modelek
19.00 Zoom - Magazyn Sensacji
19.30 Podaj Dalej - Teleturniej
20.00 Misja Specjalna - Sensacyjny USA 1995
21.45 Studio Agnes
21.50 Za Głosem Serca (1) - Obyczajowy Włochy 1997
23.20 Music Hall Varietes - Przeboje lat 50 i 60
23.50 Nowy Rok w Naszej TV
00.20 Music Hall Varietes
00.50 Hackerzy - Film produkcji Hiszpańskiej
02.35 Techno Party - Program Muzyczny
Rtl 7

06.20 Miłość i Dyplomacja - Serial
06.45 Na Zawsze - Serial
07.30 Odjazdowe Kreskówki: Casper, Woody Woodpeacker, Simba - Król Lew
08.40 Świat Pana Trenera - Serial Komediowy USA
09.05 Dziewczyna z Komputera - Serial
09.30 Sunset Beach - Serial
10.15 Król Wzgórza - Obyczajowy USA 1993
12.00 Uśmiech Losu - Serial
13.00 Teleshopping
14.15 Miłość i Dyplomacja - Serial
14.40 Podaj Dalej - Teleturniej
15.10 Ukryta Kamera
15.30 Odjazdowe Kreskówki: Casper, Woody Woodpeacker, Simba - Król Lew
16.45 Dziewczyna z Komputera - Serial
17.10 Kameleon - Serial USA
18.00 Sunset Beach - Serial
18.50 7 Minut - Wydarzenia Dnia
19.00 Zoom - Magazyn Sensacji
19.30 Podaj Dalej - Teleturniej
20.00 - 24.00 CZWARTEK DETEKTYWÓW:
20.00 Misja Specjalna - Sensacyjny USA 1995
21.45 Columbo - Serial
23.05 Wydział Zabójstw - Serial
00.00 Dziewczyna z Komputera - Serial
00.25 Kameleon - Serial
01.05 Zoom - Magazyn Sensacji
01.35 Muzyka do Białego Rana
Tvpoloniaekran

7.00 TV Polonia zaprasza / Program dnia
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Sport telegram
7.30 Pięć dni z źycia emeryta (ost.) - serial
8.30 Panna z mokrą głową - serial
9.00 Wiadomości
9.15 Reżyser miesiąca - Filip Bajon: Bal na dworcu w Koluszkach - film fab. pol. (1989)
10.45 Szaleństwa teatralne: Kolędnicy ze Strzyżewa - reportaż
11.10 Klasyka w animacji: Zew krwi
12.00 Wiadomości
12.15 Dorsz, czyli gdańskie miesiące - film dok.
13.15 Wspomnień czar: Włóczęgi - komedia pol. (1939)
15.00 Panorama
15.20 Kawałek Andaluzji - reportaż
15.45 Koszałek-Opałek
16.10 W krainie władcy smoków - serial
16.40 Zaproszenie do tańca
17.00 Teleexpress
17.15 Sport z satelity: Wręczenie nagrody im. Stanisławy Walasiewiczówny
17.30 Sport z satelity: Warsaw Budo Grand Prix
18.15 Przetańczmy to jeszcze raz (1)
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.43 Prognoza pogody
19.45 Sport
19.50 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP
20.00 Przetańczmy to jeszcze raz (2)
20.50 Teatr Telewizji: Zółta szlafmyca albo Kolęda na Nowy Rok
21.35 Przetańczmy to jeszcże raz (3)
22.15 Polonica: Szczęśliwego Nowego Roku (1) - film fab. ros. (1974)
23.55 Powitanie Nowego Roku
0.05 Przetańczmy to jeszcze raz (4)
1.05 Polonica: Szczęśliwego Nowego Roku (2) - film fab. ros.
2.30 Panorama
2.56 Prognoza pogody
3.00 Przetańczmy to jeszcze raz (5)
4.00 In Flagranti - komedia obyczaj. pol. (1991)
5.05 Sport z satelity: Wręczenie nagrody im. Stanisławy Walasiewiczówny
5.25 Wspomnień czar: Włóczęgi - komedia pol.
7.00 Zakończenie
Polonia 1 96-02

06.00 Top Shop
13.30 Namiętności - Telenowela
14.30 Top Shop
17.00 Syrenka Maco - Serial Animowany
17.30 Celeste -Serial
18.30 Przysmaki Życia - Program Małgorzaty Potockiej
19.30 Top Shop
20.00 Mężczyźni Wolą Blondynki - Musical USA 1953
21.50 Sylwester w Polonii 1
22.20 Top Shop
22.30 Sylwester w Polonii 1
00.30 Noc w Operze - Komedia USA 1935
02.10 Sylwester w Polonii 1
TMT

07.00 Program dnia
07.05 TV Shop
08.00 Filmy Animowane dla dzieci
12.30 Zdumiewający Amsterdam - Film Dokumentalny
13.00 Siedmiomilowe Trampki - Film dla dzieci produkcji Polskiej
13.15 Sylwestrowe Przeboje
14.00 Zawody: Tancerz - Serial Dokumentalny
15.00 Filmy Animowane dla dzieci
15.30 Siedemnaście Mgnien Wiosny - Serial Wojenny ZSRR
17.00 Country i Western (1) - Koncert
18.00 Smak Muzyki - Magazyn
19.00 Filmy Animowane dla dzieci
20.00 Sylwestrowy Koncert Życzeń
21.00 Country i Western (2) - Koncert
22.00 Stary Dobry Rock'n'Roll - Koncert
23.00 Dzika Orchidea - Erotyczny USA 1989
00.45 Stary Dobry Rock'n'roll - Koncert

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki