FANDOM


Tvp1 logo

06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości o 6.05, 6.30, 7.00, 7.30  
07:40 Perły i dukaty; odc.3 -ost. -Perły i dukaty; serial prod.polskiej
08:05 Giełda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:30 Wiadomości
08:42 Prognoza pogody
08:45 Hallo Spencer; -Opowieść noworoczna; serial anim. prod. niemieckiej
09:15 Domowe przedszkole; Skokw Nowy Rok
10:00 Podróże Guliwera; Gulliver's travels; 1974 film anim.prod.angielskiej; reż: Peter Hunt; wyk: Richard Harris
11:20 Dom; magazyn poradnikowy
11:40 Życzenia od Polski
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:25 Klan; odc.288; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
12:50 Rover Dangerfield; film anim.prod.USA
14:05 Kabarecik Straszydełko
14:30 Spotkanie z Muppetami; odc.13 - Pierce Brosnan; film anim.prod.USA
15:00 Wiadomości
15:10 Magiczny Mega Show; widowisko
16:00 Rower Błażeja
16:10 Teleexpress Junior
16:15 Rower Błażeja
16:45 Studio 2000
17:00 Teleexpress
17:25 Hakerzy; Hackers; 1995 film fab.prod.USA; reż: Iain Softley; wyk: Jonny Lee Miller,Angelina Jolie,Jesse Bradford
19:10 Wieczorynka; Noddy
19:20 Mój ślad
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Prognoza pogody
19:58 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP
20:15 Narzeczona dla geniusza; I.Q.; 1994 komedia prod.USA; reż: Fred Schepisi; wyk: Tim Robbins,Meg Ryan,Walter Matthau
21:55 Jaka to melodia?; wydanie sylwestrowe; quiz muzyczny [stereo]
22:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza; wydanie specjalne
22:40 Taksówka Jedynki; Orkiestra dęta
22:55 Sylwester z Jedynką; cz.1
23:55 Toast z Jedynką
00:05 Sylwester z Jedynką; cz.2
01:05 Żółtodziób; The Rookie; 1990 film fab.prod.USA; reż: Clint Eastwood; wyk: Clint Eastwood,Charlie Sheen,Raul Julia
03:05 Wideo Party; Przeboje'99; stereo
03:40 Pracoholik; Workaholic; 1996 komedia prod.niemieckiej; reż: Sharon von Wietersheim; wyk: Christiane Paul,Tobias Moretti,Ralf Bauer
05:10 Zakończenie programu
Logo-4

07:30 Dziennik krajowy
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
09:00 Czterej pancerni i pies; odc.10-Kwadrans po nieparzystej; serial TVP; powt.
10:00 Powitanie
10:05 30 ton! - lista,lista- lista przebojów
10:40 Świat wita 2000 rok-runda dookoła świata- Nowa Zelandia, Tonga, Karibati
11:20 Świat wita 2000 rok-Chiny,Nowa Zelandia,Australia
11:40 Świat wita 2000 rok-Fiji,Nowa Zelandia
12:15 Gorący Sylwester z Eruption
12:30 Świat wita 2000 rok-Wielka Brytania,Francja,Hiszpania,Antarktyka,USA,N. Zelandia
13:10 Gorący Sylwester z piosenką biesiadną
13:55 Świat wita 2000 rok-Australia,Rosja
14:10 Świat wita 2000 rok-Afryka
14:25 Gorący Sylwester z Tercetem Egzotycznym
15:20 Świat wita 2000 rok-Australia
15:30 Świat wita 2000 rok-Filipiny,Izrael
15:45 Świat wita 2000 rok-Jordania
15:50 Świat wita 2000 rok-Japonia,Korea
16:10 Świat wita 2000 rok-Egipt,Grecja
16:25 Panorama
16:30 Świat wita 2000 rok-Antarktyka
16:35 Gorący Sylwester z piosenką biesiadną
16:50 Świat wita 2000 rok-Nowa Zelandia,Chiny,Filipiny,Hong Kong,Singapur,Taiwan
17:30 Program lokalny
17:55 Świat wita 2000 rok-Indonezja,Nowa Zelandia,Panama
18:20 Panorama
18:40 Gorący Sylwester z Piosenką Biesiadną
19:05 Świat wita 2000 rok-Niemcy
19:10 Gorący Sylwester z Marylą Rodowicz
19:20 Świat wita 2000 rok-Indie
19:35 Warszawa wita 2000 Rok
19:55 Świat wita 2000 rok-Plac Czerwony w Moskwie
20:00 Warszawa wita 2000 Rok
20:15 Polska wita 2000 rok
20:30 Świat wita 2000 rok-Egipt
20:40 Warszawa wita 2000 Rok
21:00 Panorama
21:21 Prognoza pogody
21:25 Warszawa wita 2000 Rok
21:35 Świat wita 2000 rok-Egipt
21:40 Warszawa wita 2000 Rok
21:55 Świat wita 2000 rok-północ w Rosji
22:10 Świat wita 2000 rok-Francja
22:15 Świat wita 2000 rok-Austria
22:25 Warszawa wita 2000 Rok
22:40 Świat wita 2000 rok-Londyn,północ z Grecji, Izraelu, Egipcie, Finlandii,Estonii
23:10 Warszawa wita 2000 Rok
00:05 Świat wita 2000 rok-Włochy: Błogosławieństwo Papieża,północ w Europie
00:20 Warszawa wita 2000 Rok
00:45 Świat wita 2000 rok-Anglia,Portugalia,Irlandia
01:15 Warszawa wita 2000 Rok
02:00 Sylwester u Badziewiaków
02:50 Świat wita 2000 rok-północ w Brazylii
03:40 Gorący Sylwester z Marylą Rodowicz
04:25 Świat wita 2000 rok-USA,Afryka,Kanada,Wenezuela,Meksyk
05:25 Gorący Sylwester z piosenką biesiadną
05:45 Świat wita 2000 rok- m.in.USA,Kanada,Panama,Peru,Chile,Egipt,Grecja,Karaiby
07:10 Zakończenie programu
TVPAF

07.00    (WP) Wyspa Noego - serial animowany
07.25    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
07.35    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.45    (WP) Zegarek Bernarda - serial dla dzieci
08.05    Kopciuszek - serial animowany
09.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
09.55    (WP) Doktor Ewa (6/9) - serial obyczajowy, Polska 1971, reż. Henryk Kluba, wyk. Ewa Wiśniewska, Jolanta Lothe, Ewa Berger-Jankowska, Franciszek Pieczka
10.35    (WP) Europejskie ogrody zoologiczne - serial dokumentalny
10.55    (WP) Milenium 2000
12.10    (WP) Telezakupy
12.30    (WP) Kraków 2000
13.00    (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina
13.30    (WP) To jest temat - reportaż
13.55    (WP) Milenium 2000
14.35    (WP) Krople miłości - telenowela
15.00    (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne
15.30    Hulajnoga - program dla dzieci
16.00    Unia Europejska - wczoraj, dziś, jutro - program Wojciecha Wypusza
16.30    Flesz - Aktualności
16.35    W krainie władcy smoków - serial dla dzieci
17.00    Ślązak Roku '99
18.00    Aktualności - program informacyjny
18.20    Europejskie Nagrody MTV (1)
19.00    (WP) Żegnaj twierdzo... żołnierze - reportaż
19.15    (WP) Twierdza Kłodzko - reportaż
19.30    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.40    (WP) Olimpiada ślimaczków (ost.) - serial animowany
19.50    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00    (WP) Lodowy Sen nocy letniej - program artystyczny
21.00    (WP) Opinie - magazyn kulturalny
21.30    Aktualności - program informacyjny
21.40    Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego
22.00    (WP) Bal na dworcu w Koluszkach - film obyczajowy, Polska 1989, reż. Filip Bajon, wyk. Zbigniew Zamachowski, Hanna Polk, Henryk Bista, Jan Nowicki (90 min)
23.30    (WP) Milenium 2000
00.30    (WP) Nasza jest noc - czyli degustacja szlagierów
01.30    (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne
02.00    Zakończenie programu
Polsat-2

06:00 Piosenka na życzenie
07:00 Szaleję za tobą - serial USA (Serial niedostępny drogą satelitarną)
07:30 Polityczne graffiti
07:35 Jumanji - serial animowany
08:00 Czarodziejka z Księżyca - serial animowany
08:30 Miasteczko Evening Shade - serial komediowy USA
09:00 Karolina w mieście - serial komediowy USA
09:30 Syndrom 2000
09:40 Kowboj - film USA 1983
11:20 Carmen - widowisko na lodzie - widowisko muzyczne 1990
12:40 Annie - musical USA 1982 (Film niedostępny drogą satelitarną)
14:35 Przyjaciele - serial
15:00 Jumanji - serial animowany
15:30 Informacje
15:55 Proroctwa milenium - film dokumentalny
16:45 Alvaro (22) - telenowela brazylijska
17:45 Luz Maria (22) - telenowela peruwiańska
18:40 Super Express TV
18:55 Informacje
19:05 Paloma - telenowela meksykańska
20:35 Trędowata - pilot serialu polskiego
20:50 Losowanie LOTTO
21:20 13. posterunek (38)
21:50 Naga broń 33 1/3 - komedia USA 1994 (ok. 23:00 wyniki LOTTO)
23:30 Wielki bal - Ferdynand Kiepski zaprasza na bal sylwestrowy
00:35 Różowa landrynka
01:05 The Blues Brothers - komedia USA 1980
03:15 Playboy
03:45 Muzyka na bis
05:00 Zakończenie programu
Logo-19

06.40    Kropka nad i - program publicystyczny
07.00    Telesklep
07.20    Księżniczka Sissi (52) - serial animowany dla dzieci
07.45    Przygody Animków (19) - serial animowany dla dzieci
08.10    Walter Melon (45) - serial animowany dla dzieci
08.35    Laboratorium Dextera - serial animowany dla dzieci
09.00    Kamila (26) - serial obyczajowy, Meksyk
09.50    Maria de Nadie (182) - telenowela, Argentyna
10.40    Anna (17) - telenowela, Argentyna
11.30    Telesklep
12.00    Cristina (133) - serial obyczajowy, Meksyk
12.55    Bogowie są szaleni (Gods Must BeCrazy) - komedia, RPA 1980, reż. Jamie Uys, wyk. N'Xau, Marius Weyers, Sandra Prinsloo, Jamie Uys (125 min)
14.55    Walter Melon (45) - serial animowany dla dzieci
15.15    Szkoła złamanych serc (260) - serial dla młodzieży, Australia
15.45    W naszym kręgu (142) - serial dla młodzieży, Australia
16.15    Pełna chata (88) - serial komediowy, USA
16.45    Start w TVN meta na scenie - program rozrywkowy
17.15    TVN Fakty Regionalne
17.35    Wizjer TVN - magazyn sensacji i rozrywki
18.05    Kamila (27) - serial obyczajowy, Meksyk
19.00    TVN Fakty
19.25    Sport
19.30    Pogoda
19.35    Cristina (134) - serial obyczajowy, Meksyk
20.30    Milionerzy - teleturniej
21.20    Tragedia Posejdona (The Poseidon's Adventure) - film katastroficzny, USA 1972, reż. Ronald Neame, wyk. Gene Hackman, Ernest Borgnine, Shelley Winters, Red Buttons (135 min)
23.25    Anioł Stróż (Les Anges Gardiens) - film sensacyjny, Francja 1995, reż. Jean-Marie Poire, wyk. Gerard Depardieu, Christian Clavier, Eva Grimaldi, Yves Renier (130 min)
01.20    El Condor - western, USA 1970, reż. John Guillermin, wyk. Jim Brown, Lee Van Cleef, Patrick O'Neal, Marianna Hill (110 min)
03.05    Lolita 2000 - film erotyczny, USA 1997, reż. Sybil Richards, wyk. Jacqueline Lovell, Jake Kealy, David Squires, Skylar Nicholas (85 min)
04.30    Granie na zawołanie - program rozrywkowy
Tvpoloniaekran

06:00 Kawa czy herbata
07:45 Ludzie listy piszą
08:10 Sport-telegram; powt.
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Giełda
08:30 Wiadomości
08:42 Prognoza pogody
08:45 Polska - Świat 2000; prof. Maria Szyszkowska; powt.
09:00 Złotopolscy; odc. 137 - Tajna broń; serial prod. polskiej; reż: Ireneusz Engler
09:25 Mój ślad; abp Józef Życiński
09:30 Małe musicale; Mikołaj w dyskotece; program dla dzieci
09:55 Siedlisko; odc.9 /9/; serial prod. polskiej (1998); reż: Janusz Majewski; wyk: Anna Dymna, Leonard Pietraszak, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner; powt.
11:00 Klasyka w animacji; Szwajcarscy Robinsonowie; film animowany dla dzieci
11:50 Wieści polonijne; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Wielkie dusze, małe cuda; film dok.Jerzego Boguckiego
12:45 Złotopolscy; odc. 137 - Tajna broń; serial prod. polskiej; reż: Ireneusz Engler; powt.
13:10 Teatr familijny; Bajki czyli obrazki z dziecinnego pokoju; autor: Aleksander Fredro (40'); reż: Robert Gliński; wyk: Barbara Dziekan, Barbara Wrzesińska, Ewa Ziętek, Ryszard Dembiński
13:45 Teledyski na życzenie
14:00 Egzotyczne lato z Tercetem - cz. I; powt.
14:45 Sylwester w TV Polonia (Sylwester ze Złotopolskimi I)
15:00 Wiadomości
15:10 Karnawał po polsku; reportaż
15:35 Małe musicale; Mikołaj w dyskotece; powt.
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:10 Teleexpress Junior
16:15 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:45 Sylwester w TV Polonia /Sylwester ze Złotopolskimi II
17:00 Teleexpress
17:15 Jestem zakochana; śpiewa Grażyna Brodzińska
18:00 Sylwester w TV Polonia /Sylwester ze Złotopolskimi III
18:20 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
18:35 Sylwester w TV Polonia /Sylwester ze Złotopolskimi IV
18:45 Złotopolscy; odc.137 -Tajna broń; serial prod. polskiej; reż: Ireneusz Engler; powt.
19:15 Dobranocka; Kulfon co z ciebie wyrośnie; Lodowe królestwo; serial animowany dla dzieci
19:25 Omówienie programu dnia
19:30 Wiadomości
19:55 Prognoza pogody
19:58 Sport
20:00 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP
20:10 Sami swoi; 1967 komedia prod. polskiej; reż: Sylwester Chęciński; wyk: Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Zdzisław Karczewski
21:30 Warszawa wita 2000 Rok
22:45 Panorama
23:10 Warszawa wita 2000 rok
01:00 Girl Guide; 1995 komedia prod.polskiej (91'); reż: Juliusz Machulski; wyk: Paweł Kukiz,Renata Gabryjelska,Tommy Tomaszewski
02:30 Zenon Laskowik; fragmenty programów "Muzyka małego ekranu"
03:15 Sami swoi; 1967 komedia prod. polskiej; reż: Sylwester Chęciński; wyk: Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Zdzisław Karczewski; powt.
04:35 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP; powt.
04:45 Panorama; powt.
05:10 Złotopolscy; odc. 137 - Tajna broń; serial prod. polskiej; reż: Ireneusz Engler; powt.
05:35 W sylwestrowym rytmie; program rozrywkowy
06:00 Zakończenie programu
Polsat 2

07:00 Szok blok
08:00 Historia Świętego Mikołaja - film animowany USA 1996
09:00 Diamentowa góra (3) - serial włosko-francusko-niemiecki
10:50 Na topie - program rozrywkowy
11:20 Magazyn Motoryzacyjny Młodych
11:50 Soundtrack
12:30 Kabaret filmowy - program rozrywkowy 95407826
13:00 Kolos V: Niecodzienna polisa - włosko-francusko-niemiecki film sensacyjny 1989
14:40 Mała wielka miłość" (2) - baśń włoska 1993
16:00 Szopka milenijna
17:00 Przygody gnoma Gnorma - baśń USA 1994
18:30 Gabinet terapii zbiorowej - program rozrywkowy
19:10 Scarlett (4) - serial kostiumowy USA
20:00 Pechowa Electra Glide - film akcji USA 1973
22:00 Przestępstwa uchwycone kamerą - film dokumentalny USA 1998
23:00 Różowa landrynka
23:30 Wigilijny romans- melodramat USA 1994
01:10 Flip i Flap w krainie muzyki - niemiecko-amerykański film montażowy 1988
02:10 Disco Relax
03:10 Zakończenie programu
Rtl 7

06.00    Miłość i dyplomacja - serial obyczajowy, Holandia 1993, wyk. Anne Curry, Allan Royal, Rene Frank, Renske van der Zee (25 min)
06.25    Perła - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Andres Garcia Jr, Gabriella Hassel (45 min)
07.10    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997, wyk. Lesley-Ann Down, Sam Behrens, Susan Ward, Clive Robertson (45 min)
07.55    Moje drugie ja - serial SF, USA 1988, wyk. Jerry O'Connell, Derek McGrath, Wanda Cannon, Marsha Moreau (25 min)
08.20    Odjazdowe kreskówki: Woody Woodpecker - film animowany
09.05    Zagubiony w czasie - serial SF, USA 1989, wyk. Scott Bakula, Dean Stockwell, Jennifer Runyon, Christian Van Dorn (50 min)
09.55    MANTIS - serial SF, USA 1994, wyk. Carl Lumbly, Brion James, Ken Mars, Cordelia Gonzales (45 min)
10.45    Cobra - oddział specjalny - serial kryminalny, Niemcy 1996, wyk. Erdogan Atalay, Johannes Brandrup, Uwe Buschken, Almut Eggert (50 min)
11.35    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997, wyk. Lesley-Ann Down, Sam Behrens, Susan Ward, Clive Robertson (45 min)
12.20    Trzy razy Zofia - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Lucia Mendez, Omar Fierro, Marco Munoz, Karen Senties (20 min)
12.40    Teleshopping
13.15    Perła - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Andres Garcia Jr, Gabriella Hassel (45 min)
14.00    Katalina i Sebastian - telenowela, Meksyk 1999, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Claudia Islals, Sergio Klainer (45 min)
14.50    Odjazdowe kreskówki: Dragon Ball, Rycerze Zodiaku, Woody Woodpecker - filmy animowane
16.20    Zagubiony w czasie - serial SF, USA 1989, wyk. Scott Bakula, Dean Stockwell, Jennifer Runyon, Christian Van Dorn (50 min)
17.10    MANTIS - serial SF, USA 1994, wyk. Carl Lumbly, Brion James, Ken Mars, Cordelia Gonzales (45 min)
18.00    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997, wyk. Lesley-Ann Down, Sam Behrens, Susan Ward, Clive Robertson (45 min)
18.50    7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny oraz prognoza pogody
19.00    Zoom - magazyn sensacji
19.30    Moje drugie ja - serial SF, USA 1988, wyk. Jerry O'Connell, Derek McGrath, Wanda Cannon, Marsha Moreau (25 min)
20.00    Miłość w biegu (Love on the Run) - dramat sensacyjny, USA 1994, reż. Ted Kotcheff, wyk. Anthony Addabbo, Noelle Beck, Blu Mankuma, Nada Despotovich (85 min)
21.35    Nie budźcie gliniarza, który spi (Ne reveillez pas un flic qui dort) - film kryminalny, Francja 1988, reż. Jose Pinheiro, wyk. Alain Delon, Michel Serrault, Roxan Gould, Patrick Catalifo (85 min)
23.20    Akcja na Eigerze (The Eiger Sanction) - film sensacyjny, USA 1975, reż. Clint Eastwood, wyk. Clint Eastwood, George Kennedy, Vonetta Mcgee, Jack Cassidy (113 min)
01.25    Duch mojej mamy (My Mother's Ghost) - film obyczajowy, Kanada 1996, reż. Elise Swerhone, wyk. Elisabeth Rosen, Gabrielle Rose, Barry Flatman, Janet Wright
03.00    Sheryl Crow Special - koncert Sheryl Crow
04.00    Miłość w biegu (Love on the Run) - dramat sensacyjny, USA 1994, reż. Ted Kotcheff, wyk. Anthony Addabbo, Noelle Beck, Blu Mankuma, Nada Despotovich (85 min) (powt.)
05.25    Teledyski
Polonia 1 96-02

05.30    Top Shop
07.40    Yattaman - serial animowany
08.15    Top Shop
12.20    Zbuntowana - telenowela, Argentyna, reż. Blas De Filippis, wyk. Grecia Colmenares, Riccardo Darin
13.15    Top Shop
17.45    Przysmaki życia - talk show
18.45    Zbuntowana - telenowela, Argentyna, reż. Blas De Filippis, wyk. Grecia Colmenares, Riccardo Darin
19.45    Top Shop
20.45    Synowie Katie Elder (The Sons of Katie Elder) - western, USA 1965, reż. Henry Hathaway, wyk. John Wayne, Dean Martin, Martha Hyer, Michael Anderson (122 min)
23.00    Przeboje roku 1999
00.00    Życzenia noworoczne
TMT

07.00    Program dnia
07.05    TMT w krainie bajki - filmy animowane
12.00    Zdolne ręce - film dokumentalny, Szwecja 1998
12.30    Przeboje tysiąclecia - program muzyczny
13.00    Zwariowana gromadka - serial animowany, Kanada
13.30    Telezakupy Mango - magazyn reklamowy
14.00    Thomas Edur & Agnes Oaks - film dokumentalny, W. Bryt. 1998
14.30    Właściciel pubu - film dokumentalny, W. Bryt. 1998
14.45    Znaki zodiaku - serial animowany, Chiny 1996
15.00    Zwariowana gromadka - serial animowany, Kanada
15.30    Tradycje i święta w Szwecji - film dokumentalny, Szwecja 1998
16.00    Telewizyjne Forum Młodych: Tradycje - dyskusyjne forum dla młodzieży
16.30    Tancerz - film dokumentalny, W. Bryt. 1998
16.45    Muzyka 2000 - program muzyczny
17.30    Zwariowana gromadka - serial animowany, Kanada
18.00    Made in Finland - to brzmi dumnie - film dokumentalny, Finlandia 1996
18.20    Muzyka 2000 - program muzyczny
18.45    Znaki zodiaku - serial animowany, Chiny 1996
19.00    TMT w krainie bajki - filmy animowane
20.00    Sylwestrowy Koncert Życzeń - życzenia od telewidzów
21.00    Pocałunek nocy (Kiss the Night/Candy Regentag) - dramat obyczajowy, Australia/W. Bryt./USA 1987, reż. James Ricketson, wyk. Patsy Stephens, Warvick Moss, Gary Aron Cook, Dan Holliday (92 min)
22.45    75 minut do Nowego Roku - program muzyczny
00.00    Życzenia Noworoczne
00.05    Przepowiednie - film dokumentalny, USA 1996
01.05    Krew, pot i kule (Blood, Swet and Bullets) - film sensacyjny, USA 1990, reż. Bob Cook, wyk. Lisa Clevenger, Michael Caruso, Billie Blaire, Bob Cook (90 min)
200px-Canal+ logo.svg

07.00    Diabelski Młyn - filmy animowane
07.45    Aktualności filmowe
07.50    Łapu Capu - chochliki telewizyjne
07.55    Świat dzikich zwierząt - serial animowany
08.00    Teletubbies - serial animowany
08.25    (K) Lekcja przetrwania (The Edge) - thriller, USA 1997, reż. Lee Tamahori, wyk. Anthony Hopkins, Alec Baldwin, Elle Macpherson, Harold Perrineau (113 min)
10.20    (K) Panowie życia i śmierci (Suicide Kings) - komedia sensacyjna, USA 1997 reż. Peter O'Fallon, wyk. Christopher Walken, Sean Petrick Flanery, Johnny Galecki, Jay Mohr (102 min)
12.05    (K) Mistrzowie w świecie przyrody 2 - serial dokumentalny
12.30    (K) Meteoryty (Meteorites) - film sensacyjny, USA 1998, reż. Chris Thompson, wyk. Tom Wopat, Roxanne Hart (85 min)
14.00    (K) Mistrzowie w świecie przyrody 3 - serial dokumentalny
14.30    (K) Bracia Flub - serial animowany
15.00    (K) Ktoś na ciebie czeka (Somebody is Waiting) - film obyczajowy, USA 1996, reż. Martin Donovan, wyk. Gabriel Byrne, Nastassja Kinski, Johnny Whitworth, Rebecca Gayheart (86 min)
16.30    (K) Święty Mikołaj i renifery - film krótkometrażowy
16.55    (K) Anastazja (Anastasia) - baśń filmowa, USA 1997, reż. Don Bluth/Gary Oldman (90 min)
18.30    (K) A to histeria! - serial animowany
18.55    (K) Sport+ - Wydanie sylwestrowe - magazyn sportowy
19.50    (K) Goło i wesoło (The Full Monty) - komedia, W. Brytania 1997, reż. Peter Cattaneo, wyk. Robert Carlyle, Mark Addy, Ailliam Snape, Steve Husian (88 min)
21.20    (K) Chłopcy idą na całość - film dokumentalny
22.15    (K) Footloose - film muzyczny, USA 1984, reż. Herbert Ross, wyk. Kevin Bacon, Lori Singer, Diane Wiest, John Lithgow (103 min)
00.05    (K) Gorączka sobotniej nocy (Saturday Nigth Fever) - film muzyczny, USA 1977, reż. John Badham, wyk. John Travolta, Karen Lynn Gorney (114 min)
02.00    (K) Grease - film muzyczny, USA 1978, reż. Randal Kleiser, wyk. John Travolta, Olivia Newton-John (106 min)
03.50    (K) Joanna D'Arc (Joan of Arc) (1) - dramat historyczny, USA/Kanada 1999, reż. Christian Douguay, wyk. Leelee Sobieski, Jacqueline Bisset, Powers Boothe (92 min)
05.25    (K) Joanna D'Arc (Joan of Arc) (2) - dramat historyczny, USA/Kanada 1999, reż. Christian Douguay, wyk. Leelee Sobieski, Jacqueline Bisset, Powers Boothe (92 min)
My HBO

05.15    Dziki świat: Antylopy - film przyrodniczy
06.35    Prosto z Hollywood - magazyn filmowy
07.05    Księżniczka łabędzi - Skarb czarnoksiężnika (The Swan Princess) - baśń filmowa, USA 1998, reż. Richard Rich, wyk. Michelle Nicastro, Brian Nissen, Christy Landers, Donald Sage MacKay (70 min)
08.20    Dziki świat: Wielkie ssaki - film przyrodniczy, W. Brytania
09.15    Wydział Pościgowy (U.S. Marshals) - film sensacyjny, USA 1997, reż. Stuart Baird, wyk. Wesley Snipes, Tommy Lee Jones, Robert Downey Jr, Irene Jacob (126 min)
11.25    Żołnierz królowej Madagaskaru - film obyczajowy, Polska 1958, reż. Jerzy Zarzycki, wyk. Tadeusz Fijewski, Anna Łubieńska, Barbara Kwiatkowska, Ignacy Gogolewski (80 min)
12.50    Gość nie z tej ziemi (One Hell of a Guy) - komedia, W. Brytania 1998, reż. James David Pasternak, wyk. Rob Lowe, Alexandra Powers, Michael York, Bruce Weitz (90 min)
14.25    Na planie filmu Inspektor Gadget - reportaż
14.45    Bohaterowie z przypadku (Almost Heroes) - komedia, USA 1998, reż. Christopher Guest, wyk. Chris Farley, Matthew Perry, Eugene Levy, Kevin Dunn (86 min)
16.15    Randka w ciemno (Blind Date) - komedia obyczajowa, USA 1987, reż. Blake Edwards, wyk. Bruce Willis, Kim Basinger, John Larroquette, William Daniels (93 min)
17.55    Drugi dzień świąt (On the Second Day of Christmas) - komedia, USA 1997, reż. James Frawley, wyk. Mary Stuart Masterson, Mark Ruffalo, David Hewlett, Lauren Suzanne Pratt (120 min)
19.30    Prosto z Hollywood - magazyn filmowy
20.00    HBO Na Stojaka - Przeboje '99 - program rozrywkowy
21.10    Wydział Pościgowy (U.S. Marshals) - film sensacyjny, USA 1997, reż. Stuart Baird, wyk. Wesley Snipes, Tommy Lee Jones, Robert Downey Jr, Irene Jacob (126 min)
23.20    Koncert Cher w Las Vegas
01.00    Żołnierze kosmosu (Starship Troopers) - film SF, USA 1997, reż. Paul Verhoeven, wyk. Casper Van Dien, Denise Richards, Dina Meyer, Jake Busey (129 min)
03.10    Ostatni skok (Truth or Consequences, NM) - film kryminalny, USA 1997, reż. Kiefer Sutherland, wyk. Vincent Gallo, Mykelti Williamson, Kiefer Sutherland, Kevin Pollack (106 min)
Nasza TV

06.50    Melanżeria - program muzyczny
07.20    Posterunek przy Hill Street (Hill Street Blues) (35) - serial sensacyjny, USA 1981-1987, reż. Corey Allen/David Anspaugh, wyk. Daniel J. Travanti, James Sikking, Joe Spano, Barbara Bossan
08.15    Kapitan Jastrząb (115,116) - serial animowany
09.10    Kalambury - program rozrywkowy
09.40    Edera (39) - telenowela, reż. Fabrizio Costa, wyk. Agnese Nano, Susana Beguer
10.35    Jolanda (24) - telenowela
11.05    Manuela (50) - telenowela, Włochy, reż. Rodolfo Hoppe/Carlos Escalade, wyk. Grecia Colmenares, Jorge Martinez, Vanessa Gravina
12.00    Telezakupy
12.30    Antonella (90) - telenowela
13.20    Kalambury - program rozrywkowy
13.50    Idziemy na ryby - magazyn wędkarski
14.20    Telezakupy
14.50    Kapitan Jastrząb (115,116) - serial animowany
15.45    Manuela (51) - telenowela, Włochy, reż. Rodolfo Hoppe/Carlos Escalade, wyk. Grecia Colmenares, Jorge Martinez, Vanessa Gravina
16.40    Edera (40) - telenowela, reż. Fabrizio Costa, wyk. Agnese Nano, Susana Beguer
17.35    Jolanda (25) - telenowela
18.05    Posterunek przy Hill Street (Hill Street Blues) (36) - serial sensacyjny, USA 1981-1987, reż. Corey Allen/David Anspaugh, wyk. Daniel J. Travanti, James Sikking, Joe Spano, Barbara Bossan
19.00    Zoom - magazyn sensacji
19.30    Moje drugie ja - serial SF, USA 1988, wyk. Jerry O'Connell, Derek McGrath, Wanda Cannon, Marsha Moreau (25 min)
20.00    Miłość w biegu (Love on the Run) - dramat sensacyjny, USA 1994, reż. Ted Kotcheff, wyk. Anthony Addabbo, Noelle Beck, Blu Mankuma, Nada Despotovich (85 min)
21.35    Nie budźcie gliniarza, który śpi (Ne reveillez pas un flic qui dort) - film kryminalny, Francja 1988, reż. Jose Pinheiro, wyk. Alain Delon, Michel Serrault, Roxan Gould, Patrick Catalifo (85 min)
23.15    Niezwykłe przypadki Maxa Glicka (The Outside Chance of Maximilian Glick) - komedia, Kanada 1988, reż. Allan A. Goldstein, wyk. Saul Rubinek, Noam Zylberman, Jan Rubes, Susan Douglas (96 min)
00.55    Zakończenie programu
Wizja Jeden

06.30 Czarne i białe - film animowany (30 min) 
07.00 Sąsiedzi (Neighbours) - telenowela, Australia 1986, wyk. Anne Haddy, Paul Keane, Gloria Ajenstat, Geoff Paine (30 min) 
07.30 Drogie świętoszki (Hollyoaks) - serial obyczajowy, USA 1989, reż. Jenny Tammn, wyk. Jeremy Edwards, Shebah Ronay, Dannielle Brent, Mark Arends (30 min) 
08.00 W naszym kręgu (The Breakers) - serial dla młodzieży, Australia 1998, reż. Viktors Ritelis, wyk. James Stewart, Helen O'Connor, Julie Haseler, Simone Robertson (25 min) 
08.30 W naszej rodzinie (Family Affairs) - serial obyczajowy, W. Bryt., reż. Peter Rose, wyk. Ian Cullen, Liz Crowther, David Easter, Miles Petit (30 min) 
09.00 Kilroy - talk show 
10.00 Samotny kucharz - program rozrywkowy 
10.30 Sekrety kuchni Bonnie Stern - program kulinarny 
11.00 Oprah Winfrey przedstawia - talk show 
12.00 Wszystkie moje dzieci (All My Children) - serial obyczajowy, USA 1994, reż. Christopher Goutman, wyk. Julia Bavr, Michael Nader, Michael Knight, Kelly Ripa (50 min) 
13.00 Jak mnie chcesz? (How Do You Want Me?) - serial komediowy, W. Bryt. 1998, reż. John Henderson, wyk. Charlotte Coleman, Dylan Moran, Frank Finlay, Diana Fairfax (30 min) 
13.30 Potyczki Jerry'ego Springera - talk show 
14.00 Inny świat (Another World) - serial obyczajowy, USA 1996, wyk. Morgan Freeman, Ray Liotta, Ving Rhames, Eric Roberts (50 min) 
15.00 W naszym kręgu (The Breakers) - serial dla młodzieży, Australia 1998, reż. Viktors Ritelis, wyk. James Stewart, Helen O'Connor, Julie Haseler, Simone Robertson (25 min) 
15.30 Sąsiedzi (Neighbours) - telenowela, Australia 1986, wyk. Anne Haddy, Paul Keane, Gloria Ajenstat, Geoff Paine (30 min) 
16.00 St Tropez (Saint Tropez) - serial dla młodzieży, Francja, wyk. Adeline Blondieau, Benedicte Delmas, Romeo Sarfati, Frederic Deban (60 min) 
17.00 Drogie świętoszki (Hollyoaks) - serial obyczajowy, USA 1989, reż. Jenny Tammn, wyk. Jeremy Edwards, Shebah Ronay, Dannielle Brent, Mark Arends (30 min) 
17.30 W naszej rodzinie (Family Affairs) - serial obyczajowy, W. Bryt., reż. Peter Rose, wyk. Ian Cullen, Liz Crowther, David Easter, Miles Petit (30 min) 
18.00 Wydanie specjalnie - magazyn mody 
19.00 Słońce Miami (Miami Sands) - telenowela, USA 1998, reż. Andrei Zinca, wyk. Jennifer Bini-Taylor, James Hyde, Jackson Rose (60 min) 
20.00 Strefa komedii: Zdrówko (Cheers) - serial komediowy, USA 1982, wyk. Ted Danson, Rhea Perlman, George Wendt, John Ratzenberger (30 min) 
20.30 Strefa komedii: Zdrówko (Cheers) - serial komediowy, USA 1982, wyk. Ted Danson, Rhea Perlman, George Wendt, John Ratzenberger (30 min) 
21.00 Amadeusz (Amadeus) - film biograficzny, USA 1984, reż. Milos Forman, wyk. F. Murray Abraham, Tom Hulce, Elizabeth Berridge, Jeffrey Jones (158 min)
23.40 Koncert Celine Dion: These Are Special Times 
00.40 Cyrk słońca - program rozrywkowy 
01.40 David i Lisa (David and Lisa) - film obyczajowy, USA 1962, reż. Frank Perry, wyk. Keir Dullea, Janet Margolin, Howard da Silva, Neva Patterson (94 min) 
03.20 Oprah Winfrey przedstawia - talk show
TV Niepokalanów

09.00 Program dnia 
09.05 Słowo życia - Ewangelia dnia 
09.10 Kalendarz liturgiczny: św. Sylwester 
09.15 Kosmos: Merkury - program popularnonaukowy 
09.55 Lumen 2000: Duszpasterstwo akademickie o. Jana Góry z Poznania - magazyn 
10.25 Matka Teresa - film dokumentalny 
11.00 Na progu nadziei (2) - relacja z koncertu 
11.55 Program dnia 
12.00 Filmy z Busterem Keatonem: Zautomatyzowany dom - komedia, USA, wyk. Buster Keaton (20 min) (powt.) 
12.20 Od Bogurodzicy do Mazurka Dąbrowskiego - program edukacyjny 
12.45 Gdyby słowa mogły zaspokoić głód - film dokumentalny 
13.15 Niedziela w skansenie - reportaż 
13.30 Łazienki Królewskie - program edukacyjny 
13.55 Głowa - film dokumentalny 
14.15 Archeologia: Rzymianie w Palestynie - film dokumentalny 
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego 
15.15 Na tej skale - film dokumentalny 
15.30 Muzyczne okienko 
16.00 Program dnia 
16.05 Kalendarz liturgiczny: św. Sylwester 
16.10 Tajemnice uliczek starej Warszawy - program edukacyjny 
16.40 Schronisko - reportaż 
17.00 Magiczna Italia (5) - film krajoznawczy 
17.30 Pius XII - papież wobec wojny - film dokumentalny 
17.55 Odnowienie i pojednanie - film dokumentalny 
18.10 Pospolite ruszenie kościołów - film dokumentalny 
18.55 Program dnia 
19.00 Konie polskie - impresja filmowa 
19.10 Polska fotografia w świecie - reportaż 
19.20 Bajka na dobranoc 
19.30 Wierni Bogu i Polsce - film dokumentalny 
20.35 Różaniec: część bolesna 
21.00 Apel Jasnogórski 
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia 
21.10 Chleb życia - reportaż 
21.40 Obyś był zimny, albo gorący: Kościół - rozmowa z ks. Janem Sikorskim 
21.50 Bezdomni? - reportaż 
22.00 Bal karnawałowy gwiazd - program muzyczny 
22.45 Saharyjska ballada - film dokumentalny 
23.00 Podwodny świat (5) - film przyrodniczy 
23.55 Zakończenie programu 
WOT95-00bug

07.00 (WP) Wyspa Noego - serial animowany 
07.25 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
07.35 (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany 
07.45 (WP) Zegarek Bernarda - serial dla dzieci 
08.00 Jaś Fasola zdobywa świat - film dokumentalny 
09.00 (WP) Niezapomniany - telenowela 
09.55 (WP) Doktor Ewa (6/9) - serial obyczajowy, Polska 1971, reż. Henryk Kluba, wyk. Ewa Wiśniewska, Jolanta Lothe, Ewa Berger-Jankowska, Franciszek Pieczka 
10.35 (WP) Europejskie ogrody zoologiczne - serial dokumentalny 
10.55 (WP) Milenium 2000 
12.10 (WP) Telezakupy 
12.30 (WP) Kraków 2000 
13.00 (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina 
13.30 (WP) To jest temat - reportaż 
13.55 (WP) Milenium 2000 
14.35 (WP) Krople miłości - telenowela 
15.00 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne 
15.30 Lata dwudzieste, lata trzydzieste - komedia, Polska 1983, reż. Janusz Rzeszewski, wyk. Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Dorota Stalińska, Ewa Kuklińska (102 min) 
17.10 Tańce Latynoskie 
17.20 Mikser - magazyn reporterów 
17.30 Telewizyjny Kurier Warszawski 
17.50 Sekrety Warszawy 
17.55 Wiadomości sportowe 
18.00 Jak minął rok? 
18.50 Życzenia dla stolicy 
18.55 Tańce Latynoskie 
19.00 (WP) Żegnaj twierdzo... żołnierze - reportaż 
19.15 (WP) Twierdza Kłodzko - reportaż 
19.30 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
19.40 (WP) Olimpiada ślimaczków (ost.) - serial animowany 
19.50 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
20.00 (WP) Lodowy Sen nocy letniej - program artystyczny 
21.00 (WP) Opinie - magazyn kulturalny 
21.30 Jak minął rok? 
22.00 (WP) Bal na dworcu w Koluszkach - film obyczajowy, Polska 1989, reż. Filip Bajon, wyk. Zbigniew Zamachowski, Hanna Polk, Henryk Bista, Jan Nowicki (90 min) 
23.30 (WP) Milenium 2000 
00.30 (WP) Nasza jest noc - czyli degustacja szlagierów 
01.30 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne 
02.00 Zakończenie programu 
Tv3rzeszow

07.00 (WP) Wyspa Noego - serial animowany 
07.25 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
07.35 (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany 
07.45 (WP) Zegarek Bernarda - serial dla dzieci 
08.00 Aktualności 
08.10 Rzeszowska karta historii - program publicystyczny 
09.00 (WP) Niezapomniany - telenowela 
09.55 (WP) Doktor Ewa (6/9) - serial obyczajowy, Polska 1971, reż. Henryk Kluba, wyk. Ewa Wiśniewska, Jolanta Lothe, Ewa Berger-Jankowska, Franciszek Pieczka 
10.35 (WP) Europejskie ogrody zoologiczne - serial dokumentalny 
10.55 (WP) Milenium 2000 
12.10 (WP) Telezakupy 
12.30 (WP) Kraków 2000 
13.00 (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina 
13.30 (WP) To jest temat - reportaż 
13.55 (WP) Milenium 2000 
14.35 (WP) Krople miłości - telenowela 
15.00 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne 
15.30 Studio Tarnobrzeg 
15.45 XX Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław '99 
17.00 Portrety: Krzysztof Trebunia Tutka 
17.30 Aktualności 
17.50 Jak w starych kabaretach 
18.30 Przerwa - program dla młodzieży 
18.40 Rzeszowska scena rockowa 
18.50 Magazyn komputerowy 
19.00 (WP) Żegnaj twierdzo... żołnierze - reportaż 
19.15 (WP) Twierdza Kłodzko - reportaż 
19.30 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
19.40 (WP) Olimpiada ślimaczków (ost.) - serial animowany 
19.50 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
20.00 (WP) Lodowy Sen nocy letniej - program artystyczny 
21.00 (WP) Opinie - magazyn kulturalny 
21.30 Aktualności 
21.45 Zaproszenie na Rzeszowski Rynek 
22.00 (WP) Bal na dworcu w Koluszkach - film obyczajowy, Polska 1989, reż. Filip Bajon, wyk. Zbigniew Zamachowski, Hanna Polk, Henryk Bista, Jan Nowicki (90 min) 
23.30 Sylwester Na Rzeszowskim Rynku 
00.30 (WP) Nasza jest noc - czyli degustacja szlagierów 
01.30 Milenium 2000 
02.30 Program na sobotę 
Telewizja Kraków

07.00 (WP) Wyspa Noego - serial animowany 
07.25 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
07.35 (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany 
07.45 (WP) Zegarek Bernarda - serial dla dzieci 
08.00 Kronika 
08.10 Fotoplastikon XX wieku 
08.30 Kielce 1999 
08.45 Małopolska 1999 
09.00 (WP) Niezapomniany - telenowela 
09.55 (WP) Doktor Ewa (6/9) - serial obyczajowy, Polska 1971, reż. Henryk Kluba, wyk. Ewa Wiśniewska, Jolanta Lothe, Ewa Berger-Jankowska, Franciszek Pieczka 
10.35 (WP) Europejskie ogrody zoologiczne - serial dokumentalny 
10.55 (WP) Milenium 2000 
12.10 (WP) Telezakupy 
12.30 (WP) Kraków 2000 
13.00 (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina 
13.30 (WP) To jest temat - reportaż 
13.55 (WP) Milenium 2000 
14.35 (WP) Krople miłości - telenowela 
15.00 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne 
15.30 Kronika 
15.35 5 minut przed Sylwestrem 
15.40 Z tamtej strony lustra 
16.25 5 minut przed Sylwestrem 
16.30 Msza święta dla chorych 
17.30 5 minut przed Sylwestrem 
17.35 Kreacja - magazyn mody 
17.50 Prognoza pogody 
18.00 Kronika 
18.20 5 minut przed Sylwestrem 
18.30 Wydarzenia kulturalne 1999 
18.55 5 minut przed Sylwestrem 
19.00 (WP) Żegnaj twierdzo... żołnierze - reportaż 
19.15 (WP) Twierdza Kłodzko - reportaż 
19.30 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
19.40 (WP) Olimpiada ślimaczków (ost.) - serial animowany 
19.50 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
20.00 (WP) Lodowy Sen nocy letniej - program artystyczny 
21.00 (WP) Opinie - magazyn kulturalny 
21.30 Kronika 
21.45 Studio sport 
21.55 Nasza antena 
22.00 (WP) Bal na dworcu w Koluszkach - film obyczajowy, Polska 1989, reż. Filip Bajon, wyk. Zbigniew Zamachowski, Hanna Polk, Henryk Bista, Jan Nowicki (90 min) 
23.30 (WP) Milenium 2000 
00.30 (WP) Nasza jest noc - czyli degustacja szlagierów 
01.30 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne 
02.00 Zakończenie programu 
TV Białystok

07.00 (WP) Wyspa Noego - serial animowany 
07.25 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
07.35 (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany 
07.45 (WP) Zegarek Bernarda - serial dla dzieci 
08.00 Dzień dobry - magazyn poranny 
09.00 (WP) Niezapomniany - telenowela 
09.55 (WP) Doktor Ewa (6/9) - serial obyczajowy, Polska 1971, reż. Henryk Kluba, wyk. Ewa Wiśniewska, Jolanta Lothe, Ewa Berger-Jankowska, Franciszek Pieczka 
10.35 (WP) Europejskie ogrody zoologiczne - serial dokumentalny 
10.55 (WP) Milenium 2000 
12.10 (WP) Telezakupy 
12.30 (WP) Kraków 2000 
13.00 (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina 
13.30 (WP) To jest temat - reportaż 
13.55 (WP) Milenium 2000 
14.35 (WP) Krople miłości - telenowela 
15.00 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne 
15.35 Powtórzenie na życzenie 
16.00 Panorama 
16.10 Obiektyw - flesz 
16.15 Reportaż Telewizji Białystok 
16.40 Klan - serial obyczajowy 
17.00 Przeżyjmy to jeszcze raz... 
17.30 Obiektyw 
18.00 Podlaskie Karaoke - program rozrywkowy 
19.00 (WP) Żegnaj twierdzo... żołnierze - reportaż 
19.15 (WP) Twierdza Kłodzko - reportaż 
19.30 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
19.40 (WP) Olimpiada ślimaczków (ost.) - serial animowany 
19.50 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
20.00 (WP) Lodowy Sen nocy letniej - program artystyczny 
21.00 (WP) Opinie - magazyn kulturalny 
21.30 W karnawałowym rytmie 
22.00 (WP) Bal na dworcu w Koluszkach - film obyczajowy, Polska 1989, reż. Filip Bajon, wyk. Zbigniew Zamachowski, Hanna Polk, Henryk Bista, Jan Nowicki (90 min) 
23.30 (WP) Milenium 2000 
00.30 (WP) Nasza jest noc - czyli degustacja szlagierów 
01.30 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne 
TV Lublin

07.00 (WP) Wyspa Noego - serial animowany 
07.25 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
07.35 (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany 
07.45 (WP) Zegarek Bernarda - serial dla dzieci 
08.00 Panorama lubelska 
08.10 Poranne granie 
08.30 Jak Fred Astaire 
08.45 Najpiękniejsze dziewczyny Lubelszczyzny 
09.00 (WP) Niezapomniany - telenowela 
09.55 (WP) Doktor Ewa (6/9) - serial obyczajowy, Polska 1971, reż. Henryk Kluba, wyk. Ewa Wiśniewska, Jolanta Lothe, Ewa Berger-Jankowska, Franciszek Pieczka 
10.35 (WP) Europejskie ogrody zoologiczne - serial dokumentalny 
10.55 (WP) Milenium 2000 
12.10 (WP) Telezakupy 
12.30 (WP) Kraków 2000 
13.00 (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina 
13.30 (WP) To jest temat - reportaż 
13.55 (WP) Milenium 2000 
14.35 (WP) Krople miłości - telenowela 
15.00 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne 
15.30 Panorama lubelska 
15.35 Motoświat - magazyn motoryzacyjny 
15.50 Wędrówki z kamerą 
16.05 Hity dla Ciebie 
16.30 Awatar, czyli zamiana dusz - film fantastyczny, Polska 1964, reż. Janusz Majewski, wyk. Wanda Koczeska, Jan Machulski, Gustaw Holoubek, Kazimierz Rudzki (59 min) 
17.30 Panorama lubelska 
17.50 Jak Fred Astaire 
18.05 Kolekcje projektantów 
18.10 Najpiękniejsze dziewczyny Lubelszczyzny 
18.20 Przygotowania do Sylwestra 
18.30 Klan - serial obyczajowy 
18.50 Przygotowania do Sylwestra 
19.00 (WP) Żegnaj twierdzo... żołnierze - reportaż 
19.15 (WP) Twierdza Kłodzko - reportaż 
19.30 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
19.40 (WP) Olimpiada ślimaczków (ost.) - serial animowany 
19.50 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci 
20.00 (WP) Lodowy Sen nocy letniej - program artystyczny 
21.00 (WP) Opinie - magazyn kulturalny 
21.30 Prowokacje '99 
21.45 Sylwestrowe rytmy 
22.00 (WP) Bal na dworcu w Koluszkach - film obyczajowy, Polska 1989, reż. Filip Bajon, wyk. Zbigniew Zamachowski, Hanna Polk, Henryk Bista, Jan Nowicki (90 min) 
23.30 (WP) Milenium 2000 
00.30 (WP) Nasza jest noc - czyli degustacja szlagierów 
01.30 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne 
02.00 Zakończenie programu 
Formu a 1

06.00 Multimedialny odlot - magazyn komputerowy
06.30 Motowiadomości - magazyn motoryzacyjny
07.00 Drużyna 'A' - serial sensacyjny
07.50 Polsat dookoła świata - magazyn turystyczny
08.35 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
09.00 Wielki napad na bank w St. Louis (The Great St. Louis Bank Robbery) - dramat kryminalny, USA 1959, reż. Charles Guggenheim/John Stix, wyk. Steve McQueen, Crahan Denton, David Clarke, Molly McCarthy (86 min)
10.30 Wrestling Polsat - magazyn sportowy
11.20 Imperium Sardosa - film SF, USA
13.05 Pogromcy zła - serial sensacyjny
13.50 Nie tylko dla dam - magazyn
14.20 Cięcia (Cuts) - dramat obyczajowy, W. Bryt. 1996, reż. Martyn Friend, wyk. Paul Chapman, Peter Davison, James Healy, Bobby Knutt (80 min)
15.40 Polsat dookoła świata - magazyn turystyczny
16.20 Drużyna 'A' - serial sensacyjny
17.10 X-Games - magazyn sportów ekstremalnych
18.15 Chuck Mangione - koncert
19.50 Nie tylko dla dam - magazyn
20.15 Pogromcy zła - serial sensacyjny
21.00 Bez wyjścia - film sensacyjny, USA
22.30 Polsat dookoła świata - magazyn turystyczny
23.10 Reproduktorki - film erotyczny, USA
00.25 Pogromcy zła - serial sensacyjny
01.10 Niewinne panienki i istota z piekła rodem - film erotyczny, USA
02.40 Zakończenie programu
Atomic TV inne

06.00 Starter
10.00 Atomix
12.00 Dzika szafa grająca - teledyski na życzenie
13.00 Co jest? - wiadomości muzyczne
13.10 Lunch Mix
14.00 Atomix
15.30 Co jest? - wiadomości muzyczne
15.40 Monogram: Jamiroquai
16.00 Dzika szafa grająca - teledyski na życzenie
17.00 20 klubowych - lista przebojów
19.00 Co jest? - wiadomości muzyczne
19.10 Atomizer
21.00 Sylwester 2000
01.00 Atomix
Komedia

07.00 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
07.30 Kalambury - program rozrywkowy
08.00 Dziewczyny z parkingu (Valet Girls) - komedia, USA 1986, reż. Rafał Zieliński, wyk. Jeanne Byron, Meri D. Marshall, April Stewart, John Terlesky (80 min)
09.20 Benny Hill - serial komediowy
09.50 Biały szejk (Lo Sceicco bianco) - film obyczajowy, Włochy 1951, reż. Federico Fellini, wyk. Alberto Sordi, Brunella Bova, Leopoldo Triste, Giulietta Masina (80 min)
11.20 Just Kidding - ukryta kamera
11.30 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
12.00 Broadway Bill - komedia, USA 1934, reż. Frank Capra, wyk. Warner Baxter, Myrna Loy, Walter Connolly, Helen Vinson (103 min)
13.40 Benny Hill - serial komediowy
14.10 Żandarm na emeryturze (Le gendarme en balade) - komedia, Francja 1970, reż. Jean Girault, wyk. Louis de Funes, Michel Galabru, Jean Lefebvre, Christian Marin (90 min)
15.50 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
16.20 Jacek Ziobro Superstar - magazyn satyryczny
16.50 A gdyby tak nie zapalić? (No Smoking) - komedia obyczajowa, Francja 1993, reż. Alain Resnais, wyk. Sabine Azema, Pierre Arditi (140 min)
19.10 Benny Hill - serial komediowy
19.40 Jacek Ziobro Superstar - magazyn satyryczny
20.10 Kiedy mówię, że cię kocham (Quando dico che ti amo) - komedia obyczajowa, Włochy 1967, reż. Giorgio Bianchi, wyk. Tony Renis, Lola Falana, Alida Chelli, Caterina Caselli (95 min)
21.50 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
22.20 Żandarm z Saint Tropez (Le gendarme de Saint Tropez) - komedia, Francja 1964, reż. Jean Girault, wyk. Louis de Funes, Genevieve Grad, Michel Galabru, Jean Lefebvre (95 min)
00.00 Junior - program rozrywkowy
00.30 Benny Hill - serial komediowy
01.00 Dobranoc, panie mecenasie (Buonanotte... avvocato!) - komedia obyczajowa, Włochy 1955, reż. Giorgio Binchi, wyk. Alberto Sordi, Giulietta Masina, Mara Berni, Andrea Checchi (80 min)
02.20 Zakończenie programu
Super 1

08.00 Filmy animowane dla dzieci
09.00 Prawo do narodzin - telenowela, Meksyk
09.30 Filmy animowane dla dzieci
10.10 Namiętności - telenowela, Argentyna
11.00 Teleshopping
11.30 Przysmaki życia - program Małgorzaty Potockiej
12.30 Teleshopping
13.00 Ty albo nikt - telenowela, Argentyna
13.30 Film dokumentalny
14.30 Filmy animowane dla dzieci
16.00 Bill Cosby Show - serial komediowy, USA
16.30 T & T - serial, Kanada 1988, wyk. Mr. T, Alex Amini, Ken James, David Nerman
17.00 Prawo do narodzin - telenowela, Meksyk
17.30 Ty albo nikt - telenowela, Argentyna
18.00 Namiętności - telenowela, Argentyna
19.00 Przysmaki życia - program Małgorzaty Potockiej
20.00 Mój wujek (Mon oncle) - komedia, Francja 1958, reż. Jacques Tati, wyk. Jacques Tati, Jean-Pierre Zola, Adrienne Servanti, Alain Becourt (120 min)
22.15 Znikający trup - komedia, Francja, reż. Maurice Delbez, wyk. Louis de Funes, Pierre Dudan (105 min)
00.00 Program muzyczny
TV3 Bydgoszcz

07.00 (WP) Wyspa Noego - serial animowany
07.25 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
07.35 (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.45 (WP) Zegarek Bernarda - serial dla dzieci
08.00 Od poniedziałku do piątku - magazyn poranny
08.30 Mój piąty bieg - spotkanie z Krzysztofem Cugowskim - reportaż
09.00 (WP) Niezapomniany - telenowela
09.55 (WP) Doktor Ewa (6/9) - serial obyczajowy, Polska 1971, reż. Henryk Kluba, wyk. Ewa Wiśniewska, Jolanta Lothe, Ewa Berger-Jankowska, Franciszek Pieczka
10.35 (WP) Europejskie ogrody zoologiczne - serial dokumentalny
10.55 (WP) Milenium 2000
12.10 (WP) Telezakupy
12.30 (WP) Kraków 2000
13.00 (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina
13.30 (WP) To jest temat - reportaż
13.55 (WP) Milenium 2000
14.35 (WP) Krople miłości - telenowela
15.00 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne
15.30 To i owo - program B. Szymańskiej
16.05 Klan - serial obyczajowy
16.30 Seniorzy - program P. Szymańskiego
17.00 Od poniedziałku do piątku - magazyn poranny
17.30 Zbliżenia - magazyn informacyjny
17.50 Widzimisie - lista przebojów
18.20 Panorama
18.40 Taneczne rytmy
19.00 (WP) Żegnaj twierdzo... żołnierze - reportaż
19.15 (WP) Twierdza Kłodzko - reportaż
19.30 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.40 (WP) Olimpiada ślimaczków (ost.) - serial animowany
19.50 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00 (WP) Lodowy Sen nocy letniej - program artystyczny
21.00 (WP) Opinie - magazyn kulturalny
21.30 Taneczne rytmy
21.45 Zbliżenia - magazyn informacyjny
22.00 (WP) Bal na dworcu w Koluszkach - film obyczajowy, Polska 1989, reż. Filip Bajon, wyk. Zbigniew Zamachowski, Hanna Polk, Henryk Bista, Jan Nowicki (90 min)
23.30 (WP) Milenium 2000
00.30 (WP) Nasza jest noc - czyli degustacja szlagierów
01.30 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne
02.00 Zakończenie programu
TVP Łódź

06.55 Program dnia
07.00 (WP) Wyspa Noego - serial animowany
07.25 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
07.35 (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.45 (WP) Zegarek Bernarda - serial dla dzieci
08.00 Niewiarygodne sporty - serial
08.25 Z ostatniej chwili - czyli obyś się dobrze bawił
08.50 Sylwestrowe teledyski
09.00 (WP) Niezapomniany - telenowela
09.55 (WP) Doktor Ewa (6/9) - serial obyczajowy, Polska 1971, reż. Henryk Kluba, wyk. Ewa Wiśniewska, Jolanta Lothe, Ewa Berger-Jankowska, Franciszek Pieczka
10.35 (WP) Europejskie ogrody zoologiczne - serial dokumentalny
10.55 (WP) Milenium 2000
12.10 (WP) Telezakupy
12.30 (WP) Kraków 2000
13.00 (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina
13.30 (WP) To jest temat - reportaż
13.55 (WP) Milenium 2000
14.35 (WP) Krople miłości - telenowela
15.00 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne
15.35 Magazyn reporterów
15.55 Czarodziejska podróż
16.15 Słódź nam tę Łódź
16.50 Jak w starym kabarecie - program rozrywkowy
17.30 Łódzkie wiadomości dnia
17.45 Wystąpienie Wojewody Łódzkiego
17.50 Tylko Tobie - recital Violetty Villas
18.20 Sylwestrowy magazyn reporterów
19.00 (WP) Żegnaj twierdzo... żołnierze - reportaż
19.15 (WP) Twierdza Kłodzko - reportaż
19.30 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.40 (WP) Olimpiada ślimaczków (ost.) - serial animowany
19.50 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00 (WP) Lodowy Sen nocy letniej - program artystyczny
21.00 (WP) Opinie - magazyn kulturalny
21.30 Łódzkie wiadomości dnia
21.50 Reportaż
22.00 (WP) Bal na dworcu w Koluszkach - film obyczajowy, Polska 1989, reż. Filip Bajon, wyk. Zbigniew Zamachowski, Hanna Polk, Henryk Bista, Jan Nowicki (90 min)
23.30 (WP) Milenium 2000
00.30 (WP) Nasza jest noc - czyli degustacja szlagierów
01.30 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne
02.00 Program na sobotę
PTV Poznań

07.00 (WP) Wyspa Noego - serial animowany
07.25 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
07.35 (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.45 (WP) Zegarek Bernarda - serial dla dzieci
08.00 Walka Jakuba z Aniołem
08.30 Teleskop
08.45 Dawnych wspomnień czar
09.00 (WP) Niezapomniany - telenowela
09.55 (WP) Doktor Ewa (6/9) - serial obyczajowy, Polska 1971, reż. Henryk Kluba, wyk. Ewa Wiśniewska, Jolanta Lothe, Ewa Berger-Jankowska, Franciszek Pieczka
10.35 (WP) Europejskie ogrody zoologiczne - serial dokumentalny
10.55 (WP) Milenium 2000
12.10 (WP) Telezakupy
12.30 (WP) Kraków 2000
13.00 (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina
13.30 (WP) To jest temat - reportaż
13.55 (WP) Milenium 2000
14.35 (WP) Krople miłości - telenowela
15.00 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne
15.30 Paragraf - magazyn
15.35 Studio sport
15.40 Tele As - teleturniej
17.30 Teleskop - wydanie główne
19.00 (WP) Żegnaj twierdzo... żołnierze - reportaż
19.15 (WP) Twierdza Kłodzko - reportaż
19.30 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.40 (WP) Olimpiada ślimaczków (ost.) - serial animowany
19.50 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00 (WP) Lodowy Sen nocy letniej - program artystyczny
21.00 (WP) Opinie - magazyn kulturalny
21.30 Opowieść wigilijna - reportaż
22.00 Transmisja Sylwestra ze Starego Rynku w Poznaniu
00.30 (WP) Nasza jest noc - czyli degustacja szlagierów
01.30 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne
TV 5 Wrocław

07.00 (WP) Wyspa Noego - serial animowany
07.25 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
07.35 (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.45 (WP) Zegarek Bernarda - serial dla dzieci
08.00 Fakty poranne
09.00 (WP) Niezapomniany - telenowela
09.55 (WP) Doktor Ewa (6/9) - serial obyczajowy, Polska 1971, reż. Henryk Kluba, wyk. Ewa Wiśniewska, Jolanta Lothe, Ewa Berger-Jankowska, Franciszek Pieczka
10.35 (WP) Europejskie ogrody zoologiczne - serial dokumentalny
10.55 (WP) Milenium 2000
12.10 (WP) Telezakupy
12.30 (WP) Kraków 2000
13.00 (WP) Ja, ty, my - małżeństwo, rodzina
13.30 (WP) To jest temat - reportaż
13.55 (WP) Milenium 2000
14.35 (WP) Krople miłości - telenowela
15.00 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne
15.30 Plecak pełen przygód
16.00 Filmowe atrakcje
17.00 Bez montażu
17.30 Magazyn aktualności kulturalnych
17.45 Bez montażu
18.00 Fakty - wydanie główne
18.20 Rozmowa dnia - program publicystyczny
18.30 Diament Radży - film obyczajowy, Polska 1971, reż. Sylwester Chęciński, wyk. Władysław Hańcza, Janusz Kłosiński, Krzysztof Wakuliński, Czesław Wołłejko (27 min)
19.00 (WP) Żegnaj twierdzo... żołnierze - reportaż
19.15 (WP) Twierdza Kłodzko - reportaż
19.30 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.40 (WP) Olimpiada ślimaczków (ost.) - serial animowany
19.50 (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00 (WP) Lodowy Sen nocy letniej - program artystyczny
21.00 (WP) Opinie - magazyn kulturalny
21.30 Zatańczmy
22.00 (WP) Bal na dworcu w Koluszkach - film obyczajowy, Polska 1989, reż. Filip Bajon, wyk. Zbigniew Zamachowski, Hanna Polk, Henryk Bista, Jan Nowicki (90 min)
23.30 (WP) Milenium 2000
00.30 (WP) Nasza jest noc - czyli degustacja szlagierów
01.30 (WP) Muzyczne wędrówki świąteczno-noworoczne
Telewizja Toya

08.30 Kim był Joe Luis? - film obyczajowy, Polska/Finlandia, reż. Juha Rosma, wyk. Ilkka Heiskanen, Anna Majcher, Vesa-Matti Loiri, Artur Żmijewski (78 min)
09.50 Mój dom
10.15 Wznoszę pomnik - film dokumentalny
10.25 Zapora - film dokumentalny
11.00 Kokoro - serce Japonii - serial dokumentalny
11.30 Video wizyty - serial krajoznawczy
12.00 Życie zwierząt - serial dokumentalny
12.30 Weterynarz w ZOO - serial przyrodniczy
12.50 Bezpieczeństwo na drodze - program motoryzacyjny
13.00 Zemsta - serial obyczajowy
13.45 Dwory i Pałace Ziemi Szczecińskiej - program krajoznawczy
14.00 Bolek i Lolek wyruszają w świat, Popeye Żeglarz, Kaczor mądrala, Super mysz w filmie - filmy dla dzieci
14.30 Przygody Lancelota - serial przygodowy
15.00 Anastazja - serial obyczajowy
15.45 Pierwsza pomoc ratuje życie - program medyczny
16.00 Na peryferiach życia - serial dokumentalny
16.15 Riff - program muzyczny
16.30 Czy wiesz... - serial popularnonaukowy
16.45 Riff - program muzyczny
17.00 Z modą i urodą - magazyn mody
17.15 Przegląd prasy katolickiej
17.25 Magazyn filmowy TOYA
17.45 Prognoza pogody
17.50 Orędzie noworoczne arcybiskupa Władysława Ziółka
18.00 Bolek i Lolek wyruszają w świat, Popeye Żeglarz, Mistrz czarnej magii - filmy dla dzieci
18.30 Zemsta - serial obyczajowy
19.15 Dwory i Pałace Ziemi Gorzowskiej - program krajoznawczy
19.30 Modelki - serial dokumentalny
20.00 Migawka - program publicystyczny
20.15 Subway - film sensacyjny, Francja 1985, reż. Luc Besson, wyk. Isabelle Adjani, Christopher Lambert, Richard Bohringer, Michel Galabru (104 min)
22.00 Prognoza pogody
22.05 Orędzie noworoczne arcybiskupa Władysława Ziółka
22.15 Jadwiga Komorowska o modzie w karnawale
22.20 Magazyn motoryzacyjny
22.40 Nie dość o sporcie
22.50 Na krawędzi ryzyka - magazyn
23.10 Prognoza pogody
TV Bryza

06.00 Program dnia i kartka z kalendarza
06.05 Pomorski magazyn turystyczny
06.35 Aktualności kulturalne
06.45 Przegląd prasy ekonomicznej
06.50 Melanżeria - program muzyczny
07.20 Posterunek przy Hill Street - serial sensacyjny
08.15 Kapitan Jastrząb - serial animowany
09.10 Kalambury - program rozrywkowy
09.40 Edera - telenowela
10.35 Jolanda - telenowela
11.05 Manuela - telenowela
12.00 Telezakupy
12.30 Antonella - telenowela
13.20 Kalambury - program rozrywkowy
13.50 Idziemy na ryby - magazyn wędkarski
14.20 Telezakupy
14.50 Kapitan Jastrząb - serial animowany
15.45 Manuela - telenowela
16.40 Od Dixilandu przez big beat do talentu
17.05 Zmysły - teleturniej
17.20 Jak obyczaj każe...
17.35 Aktualności
17.50 Interwencje
18.05 Posterunek przy Hill Street - serial sensacyjny
19.00 Zoom - magazyn sensacji
19.30 Moje drugie ja - serial SF
20.00 Miłość w biegu (Love on the Run) - dramat sensacyjny, USA 1994, reż. Ted Kotcheff, wyk. Anthony Addabbo, Noelle Beck, Blu Mankuma, Nada Despotovich (85 min)
21.35 Nie budźcie gliniarza, który śpi (Ne reveillez pas un flic qui dort) - film kryminalny, Francja 1988, reż. Jose Pinheiro, wyk. Alain Delon, Michel Serrault, Roxan Gould, Patrick Catalifo (85 min)
23.15 Niezwykłe przypadki Maxa Glicka (The Outside Chance of Maximilian Glick) - komedia, Kanada 1988, reż. Allan A. Goldstein, wyk. Saul Rubinek, Noam Zylberman, Jan Rubes, Susan Douglas (96 min)
00.55 Interwencje
01.05 Od Dixilandu przez big beat do talentu
01.30 Zmysły - teleturniej
01.45 Jak obyczaj każe...
02.05 Program na sobotę
02.10 Teleinformator
PorionTV

06.00 BTV nocą
10.00 Program dnia
10.05 TV Shop
10.20 Świat malucha - filmy animowane dla dzieci
11.20 Mała księżniczka - film obyczajowy, USA
12.50 Mali marynarze (Little Marines) (ost.) - film przygodowy, USA 1990, reż. A.J. Nixon, wyk. Stephen Baker, Steve Landers, Noah Williams (90 min)
14.20 Muzyka, muzyka: Blues (1) - program muzyczny
14.45 TV Shop
15.00 Księga dżungli - film przygodowy, USA
16.45 Muzyka, muzyka: Blues (2) - program muzyczny
17.00 Kuchnia smakosza - program kulinarny
18.15 Muzyka, muzyka: Rock'n'roll - program muzyczny
19.00 Program lokalny
20.00 Remiza (Firehouse) - komedia, USA 1987, reż. Christian Ingvordsen, wyk. Parnes Cartwright, John Anderson, Dick Biel, Violet Brown (91 min)
21.45 TV Shop
22.00 Obcy na mojej ziemi (Stranger On My Land) - film sensacyjny, USA 1988, reż. Larry Elikann, wyk. Tommy Lee Jones, Dee Wallace Stone, Ben Johnson, Pat Hingle (94 min)
23.30 TV Shop
23.45 Program muzyczny
00.00 Życzenia od redakcji TV Porion
00.05 Program na sobotę
00.10 BTV nocą
WTK

07.30 Program muzyczny
07.40 Wiadomości sportowe
07.50 Moje dziecko - magazyn dla rodziców
08.05 Księga Tatr najnowsza - film dokumentalny
08.50 Drogi wodne - serial dokumentalny
09.20 Szary - film dokumentalny
10.20 Video wizyty - serial krajoznawczy
10.45 Magazyn Z jak zdrowie - program medyczny
11.00 Program lokalny
11.30 Kamera Start - teleturniej filmowy
12.00 Życie zwierząt - serial dokumentalny
12.30 Weterynarz z ZOO - serial przyrodniczy
13.00 Zemsta - serial obyczajowy
13.50 Dwory i pałace - serial krajoznawczy
14.00 Bolek i Lolek, Popeye Żeglarz, Kaczor mądrala, Super mysz - filmy dla dzieci
14.30 Program lokalny
15.00 Nafciarze - serial obyczajowy
16.00 Wiadomości sportowe
16.10 Czas na sport - program sportowy
16.30 Program lokalny
17.00 Flesz Codziennika
17.05 Dla ciebie - magazyn dla kobiet
17.20 Przygody Lancelota - serial przygodowy
17.40 Flesz Codziennika
17.50 Codziennik - serwis informacyjny
18.10 Riff - program muzyczny
18.30 Zemsta - serial obyczajowy
19.20 Dwory i pałace - serial krajoznawczy
19.30 Bolek i Lolek, Popeye Żeglarz, Mistrz czarnej magii - filmy dla dzieci
20.00 Codziennik - serwis informacyjny
20.15 Subway - film sensacyjny, Francja 1985, reż. Luc Besson, wyk. Isabelle Adjani, Christopher Lambert, Richard Bohringer, Michel Galabru (104 min)
22.00 Program lokalny
22.30 Codziennik - serwis informacyjny
22.45 Moto Giełda - magazyn motoryzacyjny
23.05 Subway - film sensacyjny, Francja 1985, reż. Luc Besson, wyk. Isabelle Adjani, Christopher Lambert, Richard Bohringer, Michel Galabru (104 min)
M6 logo 1997

05.35 M jak muzyka - magazyn muzyczny
08.00 M6 Express
08.05 M jak muzyka - magazyn muzyczny
09.00 M6 Express
09.05 Butik M6
09.35 M jak muzyka - magazyn muzyczny
10.00 M6 Express
10.05 M jak muzyka - magazyn muzyczny
10.35 M6 dla dzieci - program dla dzieci
11.55 M6 Express
12.00 Prognoza pogody
12.05 Something So Right - serial komediowy, USA 1996
12.35 La minute beaute
12.40 Doktor Quinn - serial obyczajowy, USA
13.30 Przygody Hucka (1/2) - film przygodowy, USA, reż. Peter H. Hunt, wyk. Patrick Day, Samm Art Williams, Sada Thompson, Eugene Oaks (103 min)
15.25 Przygody Hucka (ost.) - film przygodowy, USA, reż. Peter H. Hunt, wyk. Patrick Day, Samm Art Williams, Sada Thompson, Eugene Oaks (102 min)
17.25 Mary Poppins - musical, USA 1964, reż. Robert Stevenson, wyk. Julie Andrews, Dick Van Dyke, David Tomlinson, Glynis Johns (133 min)
19.50 La securite sort de la bouche des enfants - magazyn poradnikowy
19.54 6 minut - prognoza pogody
20.00 Prezydenckie życzenia noworoczne
20.15 Disney sur son 31 - filmy dla dzieci
20.35 Prognoza pogody
20.40 Lekcja jazdy na nartach - film animowany
20.50 Magiczny wieczór w Waltem Disneyem - filmy animowane
23.55 M6 świętuje mijające stulecie
00.05 Jean-Michel Jarre - koncert stulecia u stóp piramid
Opt-0

02.00 Witajcie o poranku - magazyn poranny
05.00 Wiadomości
05.15 Delikatna trucizna - serial
06.20 Niezapomniane Błękitne ogniki XX wieku
07.15 Proces - program publicystyczny
08.00 Wiadomości
08.20 Zakonnica w przebraniu (Sister Act) - komedia, USA 1992, reż. Emile Ardolino, wyk. Whoopi Goldberg, Maggie Smith (96 min)
10.10 Film animowany
11.00 Wiadomości
11.20 Noworoczne atrakcje
12.30 Ludzie czynu (Diełowyje ludi) - komedia, ZSRR 1963, reż. L.Gajdaj, wyk. W.Paulus, S. Tichonow, A. Smirnow, P. Platt (90 min)
14.00 Wiadomości
14.25 Dżentelmen-show
15.00 Smakowite historie
15.10 Pies Barbos i niezwykły kross (Pies Barbos i nieobycznyj Kros) - komedia , Rosja, reż. Leonid Gajdaj, wyk. J. Nikulin, G. Wicyn, E. Morgunow
15.20 Prognoza pogody
15.25 Na luzie - program rozrywkowy
16.00 Szczęściarze (Dżentelmeny udaczi) - komedia, ZSRR 1971, reż A.Sieryj, wyk. E. Leonow, G. Wicyn, C. Kramarow, Nina Fatiejewa (95 min)
17.35 Pole cudów
18.45 Bimbrownicy (Samogoncziki) - komedia , Rosja, reż. Leonid Gajdaj, wyk. J. Nikulin, G. Wicyn, E. Morgunow
19.10 Wriemia - magazyn informacyjny
19.55 Orędzie noworoczne prezydenta Rosji Borysa Jelcyna
20.02 Program noworoczny
00.15 Noworoczny poranek
200px-Eurosport 1990s.svg

08.30 YOZ - magazyn sportów ekstremalnych
09.30 Sporty ekstremalne: Letnie Igrzyska w San Francisco (najważniejsze wydarzenia)
10.30 Wędkarstwo: Mistrzostwa Świata Marlin '98 na Mauritiusie (najważniejsze wydarzenia)
12.00 (P) Narciarstwo alpejskie: PŚ kobiet w Lienz - slalom gigant (najważniejsze wydarzenia)
13.00 (P) Zawody siłaczy: Atlantic Giant '99 na Wyspach Owczych (najważniejsze wydarzenia)
14.00 Łyżworolki: Zawody Tatoo Roller w Paryżu (najważniejsze wydarzenia)
15.00 (P) Piłka nożna: Klasyka Ligi Mistrzów - sezon 98/99
16.00 Piłka nożna: Pożegnanie Jean-Pierre'a Papina - mecz Olimpique Marsylia - Gwiazdy Futbolu
17.00 (P) Narciarstwo klasyczne: PŚ w skokach - Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen - eliminacje (wydarzenia dnia)
18.30 (P) Offroad - magazyn sportów motocyklowych
19.30 Wschodnioazjatyckie sporty walki: Pokazy w Paryżu (najważniejsze wydarzenia)
21.00 (P) Boks: Walki zawodowców (Danell Nicholson - Marcellus Brown)
22.00 (P) Wiadomości - Centrum Sportowe - podsumowanie roku
23.30 Fun Sports: Zimowe zawody w skokach do wody w Westendorfie (najważniejsze wydarzenia)
00.00 Wpadki - zabawne wydarzenia ze świata sportu
00.30 (P) Wiele hałasu o nic - magazyn sportowy
01.30 Skoki do wody: zawody w Lake Havasu City (najważniejsze wydarzenia)
02.00 Zakończenie programu
DSF logo 2002

03.00 Wrestling: WCW Thunder (powt.)
03.45 Sport kurios - wiadomości sportowe (powt.)
04.00 Kulturystyka: Zawody Full Strength w Dreźnie (powt.)
05.00 Poza kontrolą (24) - magazyn (powt.)
05.30 Monster Trucks (40) (powt.)
06.00 Magazyn reklamowy
06.15 Sport kurios - wiadomości sportowe (powt.)
07.15 Beach Clash (7) (powt.)
08.15 K-tel - magazyn reklamowy
08.45 Poza kontrolą (49) - magazyn (powt.)
09.15 Sport kurios - wiadomości sportowe (powt.)
09.45 Amerykańscy gladiatorzy (powt.)
10.45 Sport kurios - wiadomości sportowe (powt.)
11.45 Magazyn reklamowy
12.00 Poza kontrolą (26) - magazyn (powt.)
12.30 Monster Trucks (41) (powt.)
13.00 Takeshi's Castle (29) (powt.)
13.45 Poza kontrolą (27) - magazyn (powt.)
14.00 Sport kurios - wiadomości sportowe (powt.)
15.00 Dorf's First Games at Mt. Olympus - program satyryczny
15.45 Dorf's Golf Bible - program satyryczny
16.30 Dorf on Golf - program satyryczny
17.00 Takeshi's Castle (30) (powt.)
17.45 Amerykańscy gladiatorzy (powt.)
18.45 Monster Trucks (43) (powt.)
19.00 FIS Ski - magazyn narciarski
19.30 FIS Snowboard - magazyn snowboardowy
20.00 Stoke - magazyn sportów ekstremalnych
20.30 Dorf's First Games at Mt. Olympus - program satyryczny (powt.)
21.15 Dorf's Golf Bible - program satyryczny (powt.)
22.00 Dorf of Golf - program satyryczny (powt.)
22.30 Takeshi's Castle (31-36) (powt.)
Das Erste logo 90s

06.00 Kot w kapeluszu (Katze mit Hut) - przedstawienie teatru lalek, wyk. Augsburger Puppenkiste
07.45 Walter Mellon - serial animowany
08.00 Krixi, diabełek (Krixi, das Teufelchen) - film animowany, Niemcy 1998 (21 min)
08.25 Gdzie królują lwy (The Place of Lions) - film przygodowy, W. Bryt. 1997, reż. Audrey Cooke, wyk. Miriam Margolyes, Hugh Laurie, Alfred Molina (93 min)
10.00 Program z myszką - magazyn dla dzieci
11.00 Wiadomości
11.03 Pumuckl - serial dla dzieci
11.30 Uwięzieni wśród śniegów (Ausflug in den Schnee) - film dla dzieci, Niemcy 1996, reż. Sibylle Tafel, wyk. Gloria Wörthmüller, Aline Metzner, Patrick Scheingraber, Tristano Casanova (25 min)
12.00 Wiadomości
12.15 Klub ogrodu zoologicznego wydanie specjalne - program dla dzieci
13.45 (na żywo) Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni - relacja z Garmisch-Partenkirchen
15.30 Wiadomości
15.35 Klinika pod palmami (1/6) - serial obyczajowy, Niemcy 1997
17.00 Wiadomości
17.15 Brisant - magazyn publicystyczny
17.43 Magazyn regionalny
17.55 Zakazana miłość - telenowela, Niemcy
18.25 Marienhof - telenowela, Niemcy
18.55 Herzbaltt - magazyn rozrywkowy
20.00 Wiadomości
20.05 Orędzie noworoczne kanclerza Niemiec
20.15 Silvesterstadl - koncert
01.00 Wiadomości
01.45 Crazy Horse: Naga rozrywka - program rozrywkowy
02.45 Wiadomości
03.00 Dubler (L'animal) - komedia, Francja 1977, reż. Claude Zidi, wyk. Jean-Paul Belmondo, Raquel Welch, Charles Gerard, Julien Guiomar (97 min)
04.35 Wiadomości
04.50 Ballada o Bajkale - film dokumentalny (powt.)
05.35 Brisant (powt.)
Kabel 1 logo

05.50 Beztroskie dni - serial komediowy, USA 1973
06.40 Night Court - serial komediowy, USA 1987
07.05 Hogan's Heroses - serial komediowy, USA 1968
07.30 Idź na całość! - teleturniej (powt.)
08.05 Koło fortuny - teleturniej (powt.)
08.50 T.J. Hooker - serial sensacyjny, USA 1982/86
09.45 Perry Mason - serial kryminalny, USA 1961
10.40 Mały domek na prerii - serial obyczajowy, USA 1978 (powt.)
11.35 Mój skarbie, jedź ze mną nad błękitne morze (Mein Schatz, komm mit ans blaue Meer) - film obyczajowy, Niemcy 1959, reż. Rudolf Schündler, wyk. Renate Ewert, Monika Dahlberg, Joachim Fuchsberger, Christine Goerner (93 min)
13.20 Fajerwerki (Feuerwerk) - komedia, Niemcy 1954, reż. Kurt Hoffmann, wyk. Romy Schneider, Karl Schönböck, Lilli Palmer, Claus Biederstaedt (94 min)
15.05 Wesoła wdówka (Die lustige Witwe) - film muzyczny, Austria/Franc. 1962, reż. Werner Jacobs, wyk. Peter Alexander, Karin Hübner, Gunther Philipp, Maurice Taynac (104 min)
17.00 Gdzie szumi stary las (Wo die alten Wälder rauschen) - dramat obyczajowy, Niemcy 1956, reż. Alfons Stummer, wyk. Willy Fritsch, Josefin Kipper, Carl Möhner, Armin Dahlen (90 min)
18.40 Wiadomości
18.50 Idź na całość! - teleturniej
19.30 Koło fortuny - teleturniej
20.15 Zwariowany dom (Madhouse) - komedia, USA 1990, reż. Tom Ropelewski, wyk. John Larroquette, Kristie Alley, Alison LaPlaca, John Diehl (90 min)
22.00 Critical Conditions - komedia, USA 1986, reż. Michael Apted, wyk. Richard Pryor, Rachel Ticotin, Ruben Blades, Joe Mantegna (93 min)
23.40 The Legend of the Seven Golden Vampires - horror, Hongkong/W. Bryt. 1974, reż. Roy Ward Baker, wyk. Peter Cushing, David Chiang, Julie Ege, Robin Stewart (85 min)
01.15 Studnia i wahadło (The Pit and the Pendulum) - horror, USA 1991, reż. Stuart Gordon, wyk. Lance Henriksen, Rona DeRicci, Jonathan Fuller, Frances Bay (93 min)
02.35 Odrażający dr Phibes (The Abominable Dr Phibes) - film fantastyczny, W. Bryt. 1971, reż. Robert Fuest, wyk. Vincent Price, Joseph Cotten, Virginia North, Hugh Griffith (86 min)
04.05 Panic in Year Zero - film SF, USA 1962, reż. Ray Milland, wyk. Ray Milland, Jean Hagen, Frankie Avalon, Mary Mitchell (90 min)
N3 logo

06.00 Kronika przemian - serial dokumentalny
06.15 Jan Sebastian Bach: Weltliche Kantate BWV 201 - koncert
07.00 Wolfgang Amadeusz Mozart: Davidde Penitente - koncert
08.00 Kronika filmowa - magazyn dokumentalny (powt.)
08.05 N3 Przejażdżka z kamerą - magazyn krajoznawczy
08.15 Dziewczyny z Lido (Les filles du Lido) (2) - film obyczajowy, Francja 1995, reż. Jean Sagols, wyk. Francis Huster, Annie Girardot, Line Renaud, Alexandra Kazan (103 min)
09.45 Alpejskie przełęcze: Arlberg - film dokumentalny
10.30 SimsalaGrimm (11) - serial animowany
11.00 Podróże pełne przygód: Passau - Wiedeń - Budapeszt - film dokumentalny
11.30 Obieżyświaty - magazyn podróżniczy
12.15 Natura węży - film dokumentalny
12.45 Sylwester - aktualności - program informacyjny
13.15 Król żab (Der Froschkönig) - baśń filmowa, Niemcy 1987, reż. Walter Beck, wyk. Jana Mattukat, Jens-Uwe Bogadtke, Peter Sodann, Franziska Gldöss-Ebermann (90 min)
14.25 Dinner for one - up Platt - program rozrywkowy
14.55 Sylwester - aktualności - reportaż
15.05 Serce i dusza - serial obyczajowy, Niemcy
16.55 TO! Sylwester - program informacyjny
19.40 Dinner For One albo 90. urodziny - program rozrywkowy
20.00 Wiadomości
20.05 Orędzie sylwestrowe kanclerza Niemiec
20.15 Teatrzyk jarmarczny stulecia - z Carlo von Tiedemannem i Julią Westlake w nowe tysiąclecie
01.10 Dinner For One albo 90. Urodziny - program rozrywkowy (powt.)
01.30 Disco Inferno - program muzyczny
02.30 Nowy Rok - aktualności - program informacyjny
02.35 Disco Inferno - program muzyczny
03.30 Nowy Rok - aktualności - program informacyjny
03.35 Disco Inferno - program muzyczny
04.35 Kronika filmowa - magazyn dokumentalny
04.50 Od jutra mamy dobry humor - program rozrywkowy
ProSieben

06.10 Bill Cosby Show - serial komediowy, USA 1990
06.45 Freddie - agent F.R.O. 7 (Freddie as F.R.O. 7) - film animowany, W. Bryt. 1992, reż. Jon Acevski (89 min)
08.10 Laboratorium Dextera - serial animowany
08.35 Przygody Animków - serial animowany
09.00 Animaniacy - serial animowany
09.20 Sylvester i Tweety - serial animowany
09.45 Lupo Alberto - serial animowany
10.10 The Bugs Bunny-Road Runner Movie - film animowany, USA 1979, reż. Chuck Jones (93 min)
11.45 Facet z nieba (The Heavently Kid) - komedia, USA 1985, reż. Cary Medoway, wyk. Lewis Smith, Jason Gedrick, Jane Kaczmarek (89 min)
13.10 Dennis Rozrabiaka (Dennis the Menace) - komedia, USA 1987, reż. Doug Rogers, wyk. Victor DiMattia, William Windom, Patricia Estrinn, James W. Jansen (92 min)
14.50 Tom i Jerry - ale kino (Tom and Jerry: The Movie) - komedia, USA/Niemcy 1992, reż. Phil Roman (79 min)
16.10 Banana Joe - komedia sensacyjna, Włochy 1980, reż. Steno (=Stefano Vanzina), wyk. Bud Spencer, Marina Langner, Mario Scarpetta, Giangranco Barra (93 min)
17.45 Strefa cienia (Shadow Zone: The Undead Express) - horror, USA 1996, reż. Stephen Williams, wyk. Ron Silver, Chauncey Leopardi, Natanya Ross, Tony T. Johnson (100 min)
19.30 Net Aid: Gwiazdy śpieszą z pomocą! - program muzyczny
19.55 Wiadomości
20.15 Net Aid - koncert, 1999
00.00 TV total wydanie specjalne (powt.)
00.45 bullyparade - magazyn rozrywkowy
01.10 Mężczyzna, który patrzy (L'uomo che guarda) - film erotyczny, Włochy 1994, reż. Tinto Brass, wyk. Francesco Casale, Katarina Vasilissa, Franco Branciaroli, Cristina Garavaglia (101 min)
02.50 Słodki grzech (powt.)
03.30 Uwięziona Helena (Boxing Helena) - thriller, USA 1993, reż. Jennifer Chambers Lynch, wyk. Julian Sands, Sherilyn Fenn, Bill Paxton, Art Garfunkel (101 min)
05.10 Wykołowani (Framed) - komedia, USA 1990, reż. Dean Parison, wyk. Jeff Goldblum, Kristin Scott Thomas, Todd Graff (90 min)
RTL

06.30 Sandokan - The TV-Movie - film animowany, USA 1995, reż. Claudio Biern Boyd (75 min)
07.50 Iron Man - serial animowany
08.55 Bless This House - serial komediowy, USA 1995/96
09.45 Johnny Dark - komedia, USA 1954, reż. George Sherman, wyk. Tony Curtis, Piper Laurie, Don Taylor, Paul Kelly (83 min) Młody konstruktor buduje potajemnie znakomity samochód wyścigowy...
11.00 (na żywo) RTL-Millennium - początek roku 2000 - relacja z Kiribarti
11.15 Wielki wyścig (The Great Race) - komedia, USA 1964, reż. Blake Edwards, wyk. Tony Curtis, Jack Lemmon, Natalie Wood, Peter Falk (153 min)
13.50 Mistrz kierownicy ucieka 3 (Smokey and the Bandit 3) - film sensacyjny, USA 1983, reż. Dick Lowry, wyk. Jackie Gleason, Jerry Reed, Colleen Camp, Mike Henry (86 min)
14.00 (na żywo) RTL-Millennium - początek roku 2000 - relacja z Sydney
15.20 Przebicie asem (Stroker Ace) - komedia, USA 1983, reż. Hal Needham, wyk. Burt Reynolds, Ned Beatty, Jim Nabors, Parker Stevenson (90 min)
16.50 Czołg (The Tank) - film sensacyjny, USA 1983, reż. Marvin J. Chomsky, wyk. G. D. Spradlin, Shirley Jones, Jenville Harrison, James Cromwell (99 min)
17.00 (na żywo) RTL-Millennium - początek roku 2000 - relacja z Hongkongu
18.45 Wiadomości
19.20 Najzabawniejsze zamieszanie świata (1) - program rozrywkowy
20.15 7 dni - 7 głów wydanie specjalne - magazyn publicystyczny
22.00 (na żywo) RTL-Millennium - początek roku 2000 - relacja z Moskwy
22.05 Żarty, skecze, fałszywe nuty 1999 - program rozrywkowy
23.45 (na żywo) RTL-Millennium - początek roku 2000 - relacja z Berlina
00.15 Freitag Nacht News - program rozrywkowy
01.00 (na żywo) RTL-Millennium - początek roku 2000 - relacja z Londynu
01.05 W krzywym zwierciadle - Menażeria (National Lampoon's Animal House) - komedia, USA 1977, reż. John Landis, wyk. John Belushi, Tim Matheson, John Vernon, Tom Hulce (101 min)
02.55 Czołg (The Tank) - film sensacyjny, USA 1983 (powt.)
04.40 Najzabawniejsze zamieszanie świata (1) - program rozrywkowy (powt.)
RTL II logo 1999

05.20 Niewiarygodny Hulk - serial animowany
05.40 Phantom 2040 - serial animowany
06.05 Przygody profesora Thompsona - serial animowany
06.30 Kamień marzeń - serial animowany
06.55 Pokemon - serial animowany
07.25 Diggy - serial animowany
07.50 Niedźwiadki szczęścia - serial animowany
08.20 Szeherezada - serial animowany
08.50 Alvin i wiewórki - serial animowany
09.15 Pokemon - serial animowany
09.50 Sailor Moon - serial animowany
10.05 Czynnik X: Piąty wymiar - serial dokumentalny, USA 1996
11.00 (na żywo) 2000 Live - The Final Countdown - program rozrywkowy
Sat1 1996

05.30 Telewizja śniadaniowa
10.05 Gliniarz i prokurator - serial sensacyjny, USA 1987
11.00 Jörg Pilawa - talk show
12.00 Vera w południe - talk show
13.00 Sonja - talk show
14.00 Ricky! - talk show
15.00 (na żywo z Berlina) SAT.1-Silvester-Studio - program dokumentalny
17.30 Gruby i Belg obchodzą Sylwestra - program rozrywkowy
18.00 (na żywo) blitz - magazyn aktualności
18.30 Szósta trzydzieści - magazyn informacyjny
18.50 Świat się śmieje - magazyn rozrywkowy
19.30 Przegląd wydarzeń tygodnia wydanie specjalne - magazyn rozrywkowy
22.00 (na żywo) Wielka impreza sylwestrowa SAT.1 - relacja koncertu spod Bramy Brandenburskiej
00.30 Abba (ABBA - the Movie) - film muzyczny, Szwec./Austral.1977, reż. Lasse Hallström, wyk. Annafrid Lyngstad, Benny Andersson, Björn Ulvaeus, Agnetha Fältskog (93 min)
02.15 Teraz impreza naprawdę się rozkręca - program muzyczny
TM3 logo

06.00 Mieszkać i żyć - magazyn poradnikowy (powt.)
07.05 Moda na sukces - serial obyczajowy, USA 1987/95 (powt.)
07.30 Infomercial - magazyn reklamowy
08.00 Mieszkać i żyć: hobby, Internet - magazyn poradnikowy
08.45 Infomercial - magazyn reklamowy
09.15 Mieszkać i żyć: kulinaria, moda, hobby - magazyn poradnikowy
10.20 Infomercial - magazyn reklamowy
10.50 Jeopardy! - teleturniej (powt.)
11.20 Ruck Zuck - teleturniej (powt.)
12.00 Infomercial - magazyn reklamowy
12.35 Historia Springfieldów - serial obyczajowy, USA 1985/88, wyk. Richard van Vleet, Ellen Dolan, Michael O'Leary, Mary Kay Adams
13.30 Moda na sukces - serial obyczajowy, USA 1987/95, wyk. Susan Flannery, John McCook, Ron Moss, Teri Ann Linn
14.00 Tmini3 zaprasza na kreskówki Mała księżniczka Sara, Cool McCool - seriale animowane
14.50 Heidi (1, 2) - film obyczajowy, USA 1992, reż. Michael Rhodes, wyk. Noley Thornton, Jason Robards, Jane Seymour, Lexi Randall (90 min) (powt.)
18.30 Schwupps! - wideoshow - magazyn rozrywkowy
19.05 Jeopardy! - teleturniej, wydanie dla dzieci
19.35 Ruck Zuck - teleturniej
20.15 Money from Home - komedia, USA 1953, reż. George Marshall, wyk. Jerry Lewis, Dean Martin, Marjie Millar, Pat Crowley (91 min)
22.05 Don't Raise the Bridge, Lower The River - komedia, Wielka Brytania 1967, reż. Jerry Paris, wyk. Jerry Lewis, Jacquline Pearce, Terry-Thomas (95 min)
00.05 The Family Jewels - komedia, USA 1965, reż. Jerry Lewis, wyk. Jerry Lewis (95 min)
01.45 La vie est un long fleuve tranquille - komedia obyczajowa, Francja 1987, reż. Etienne Chatiliez, wyk. Benoit Magimel, Valerie Lalande, Andre Wilms, Maurice Mons (87 min)
03.20 Money from Home - komedia, USA 1953, reż. George Marshall, wyk. Jerry Lewis, Dean Martin, Marjie Millar, Pat Crowley (91 min) (powt.)
05.00 Czas na kino - magazyn filmowy
VOX logo sample

07.00 Rescue - serial sensacyjny, Australia 1993/95 (powt.)
07.55 Magazyn reklamowy
09.30 Gwiazdy nie kłamią - program rozrywkowy (powt.)
10.25 auto motor und sport tv - magazyn motoryzacyjny (powt.)
11.15 Łzy zwycięzcy (Tränen eines Siegers) - dramat obyczajowy, Niemcy 1994, reż. Jens Hercher, wyk. Fabian Harloff, Manfred Zapatka, Leonore Steller, Renate Krößner (95 min)
13.00 Zdeptane marzenia (Scattered Dreams) - dramat obyczajowy, USA 1993, reż. Neema Barnette, wyk. Tyne Daly, Gerald McRaney, Sonny Shroyer, Andrew Prine (95 min)
14.40 Felidae - film animowany, Niemcy 1994, reż. Michael Schack, wyk. Mario Adorf, Klaus Maria Brandauer, Michael Habeck, Wolfgang Hess (80 min)
16.00 Gwiazdy nie kłamią - program rozrywkowy
16.55 VOXTOURS: Karaiby - magazyn podróżniczy
17.45 Wiadomości
18.10 Kucharski pojedynek - teleturniej
19.10 Clever - magazyn poradnikowy
19.40 Macie brzmienie? - teleturniej muzyczny
20.15 Absolwent (The Graduate) - komedia, USA 1967, reż. Mike Nichols, wyk. Dustin Hoffman, Anne Bancroft, Katharine Ross, Murray Hamilton (101 min)
22.10 Weekend w Palm Springs (Fraternity Vacation) - film obyczajowy, USA 1985, reż. James Frawley, wyk. Stephen Geoffreys, Sheree J. Wilson, Cameron Dye, Tim Robbins (90 min)
23.45 Magazyn o północy - magazyn rozrywkowy na przełomie tysiącleci
01.20 DCTP Nacht Club - reportaże
05.40 Rave Around the World - taneczna noc dla wyspanych
WDR logo

06.00 Przyroda Europy (ost.) - program dokumentalny (powt.)
06.45 Zawsze w środę: Dbaj o sylwetkę - talk show (powt.)
08.15 Tele-Gym - program sportowy
08.30 Zwierzęta z baśni - serial dla dzieci
09.00 Klub kapitana Blaubära - magazyn dla dzieci
09.30 Gasparone - film obyczajowy, Niemcy 1937, reż. Georg Jacoby, wyk. Marika Rökk, Johannes Heesters, Heinz Schorlemmer, Edith Schollwer (90 min)
11.00 Dzieci szczęścia (Glückskinder) - komedia obyczajowa, Niemcy 1936, reż. Paul Martin, wyk. Lilian Harvey, Willy Fritsch, Paul Kemp, Oskar Sima (88 min)
12.30 Nadrenia-Westfalia w południe - magazyn informacyjny
13.00 20 dni XX wieku: Boston, 16 grudnia 2000 - piękny nowy świat - film dokumentalny
13.15 Kronika Niemiec - magazyn historii współczesnej
14.00 Spojrzenia wstecz: 1000 lat temu. Pierwsze milenium - film dokumentalny
14.15 Best of Maus Club 1999 - program dla dzieci
14.50 Człowieku, milenium! Krótkie historie i wielkie wydarzenie - program dokumentalny
15.35 Burn The Floor - Taniec do utraty tchu - program muzyczny
16.35 Ciotka Charleya (Charleys Tante) - komedia, Niemcy 1955, reż. Hans Quest, wyk. Hainz Rühmann, Hertha Feiler, Claus Biederstaedt, Walter Giller (87 min)
18.05 Serce i dusza - sylwestrowy poncz - program rozrywkowy
18.50 90 urodziny albo Dinner for one - program rozrywkowy
19.10 Aktualności - magazyn informacyjny
19.30 Die Fußbroichs - serial obyczajowy
20.00 Wiadomości
20.05 Orędzie noworoczne kanclerza Niemiec
20.15 Coś dla wszystkich - sylwestrowe menu NRW - program rozrywkowy
00.30 Noc Feuersteina - program rozrywkowy
ZDF logo old

05.30 Magazyn poranny
09.00 Wiadomości
09.03 Pszczółka Maja - serial animowany
09.30 Madita - film dla dzieci, Szwecja 1979, reż. Göran Graffman, wyk. Jonna Liljendahl, Liv Alsterlund, Monica Nordquist, Björn Granath (95 min)
11.05 Kalendarz muzyczny Rolfa - program muzyczny
11.45 Wiadomości
11.50 Milenium - z ZDF w rok 2000 - relacje z obchodów Sylwestra na całym świecie
17.30 Marzenie o ślubie (Ein Traum von Hochzeit) - film obyczajowy, Niemcy 1997, reż. Erich Neureuther, wyk. Herbert Herrmann, Max Herbrechter, Ann-Cathrin Sudhoff, Johanna Christina Gehlen (73 min)
18.15 100 lat - odliczanie - serial dokumentalny
19.00 Wiadomości
19.25 Ukryta kamera - magazyn rozrywkowy
20.15 Sylwester 2000 - po prostu nerwy - opowieści sylwestrowe z ulubionymi serialami familijnymi ZDF: Nasz Charly, Moje córki, Leśniczówka Folkenau, Dwóch mężczyzn w kuchni
21.45 Wiadomości
21.50 Noc tysiąclecia - wielka gala sylwestrowa ZDF - relacja z Berlina
00.25 Berlińskie powietrze - program muzyczny
01.00 Wiadomości
01.15 Impreza tysiąclecia - program muzyczny, największe przeboje tysiąclecia prezentuje Mike Diehl
02.30 Historie z życia wzięte - serial obyczajowy, Niemcy 1999
02.55 April Hailer-Show - program rozrywkowy
03.20 Lukas - serial obyczajowy, Niemcy 1998
03.50 We czwórkę tak jak my - serial obyczajowy, Niemcy 1997
04.15 Impreza tysiąclecia - program muzyczny, największe przeboje tysiąclecia prezentuje Mike Diehl (powt.)
VIVA 0

06.00 Pobudka z Vivą - program muzyczny
09.00 Viva Energiza - magazyn muzyczny. Wysokokaloryczna rozgrzewka o poranku
10.00 Viva Push-Up - magazyn muzyczny. Mieszanka najnowszych przebojów
11.00 Viva Sunshine - magazyn muzyczny. Przedpołudniowe spotkania z gwiazdami
12.00 Viva hity - magazyn muzyczny. Nowości i standardy pop-rockowej sceny
13.00 Amica Tv - talk show
14.00 Co jest grane? - magazyn. Cotygodniowy przegląd kulturalny Vivy
15.00 Interaktiv - teledyski na telefon
17.00 Lämmermann-Show
18.00 kEwL - show
19.00 Planeta Viva - magazyn muzyczny: Puff Daddy
20.00 Top 100 - niemiecka lista przebojów
22.00 Berlinhouse - program muzyczny. Nowości niemieckiej sceny muzycznej: techno, trans, ambient, house
23.00 Film ab - magazyn (kino, premiery, festiwale, gwiazdy)
00.00 Nocny ekspres: gorące brzmienia północy
01.00 Niteclub - nocny magazyn Vivy
02.00 Taneczna noc Vivy - program muzyczny
Viva Zwei

06.00 Dzień z Prince'em: Słoneczne otwarcie
07.00 Fala uderzeniowa (powt.)
08.00 Słoneczne otwarcie
10.00 Szybkie przewijanie (powt.)
12.00 Dwójka (powt.)
13.00 2000 lat rocka (powt.)
14.00 Noon
16.00 Brytyjskie listy przebojów (powt.)
17.00 Szybkie przewijanie i nowości: Najlepsze nagrania 1999
19.00 Dwójka oraz nowości
20.00 2000 lat rocka z Markusem Kavką
21.00 Fala uderzeniowa i nowości - prowadzi Ill-Young Kim
22.00 Najgorsze z Kamikaze (powt.)
23.00 Viva Dwa Tysiące - muzyka taneczna
MTV logo.svg

05.00 Przeboje non stop
12.00 Best of Data Videos - wszystko o przebojach
13.00 Best of Bytesize - przegląd hitów Mtv
15.00 Best of European Top 20 - lista przebojów
16.00 The Late Lick - lista przebojów R & B
17.00 Fanatic - wywiady z gwiazdami (Lenny Kravitz i Jerry Springer)
17.30 Wywiad z gwiazdą - Lenny Kravitz
18.00 Europejskie Nagrody Muzyczne Mtv 1999 (powt.)
21.00 Megamix - romantyczne nagrania Mtv
00.00 Best of Party Zone - program muzyczny. Taneczna muzyka w gorących rytmach funk, soul, reggae, hiphop
02.00 Faithless Live - koncert zespołu
Animal Planet original

07.00 (P) Zwierzęta braci Kratt: Wspaniałe bagna
07.30 (P) Zwierzęta braci Kratt: Dlaczego?
07.55 (P) Z praktyki Harry'ego
08.50 (P) Lassie: Ucieczka
09.20 (P) Lassie: Pułapki na niedźwiedzie
09.45 (P) Opowieści z zoo
10.40 (P) Weterynarz
12.05 (P) Nieujarzmiona Amazonia: Dziecię nocy
13.00 (P) Pogotowie dla zwierząt
13.30 (P) Na ratunek!
14.00 (P) Kroniki zoo
15.00 (P) Pracujące psy
16.00 (P) Zwierzęcy sąd sędziego Wapnera
16.30 (P) Zwierzęcy sąd sędziego Wapnera: Lata kocia sierść
17.00 (P) Weterynarz
18.00 (P) Dzika przyroda z Jeffem Corwinem: Las deszczowy w Belize
18.30 (P) Dzika przyroda z Jeffem Corwinem: Rafa koralowa w Belize
19.00 (P) Rzeczny dinozaur
20.00 (P) Łowca krokodyli: Łowca krokodyli (1/2)
20.30 (P) Łowca krokodyli: Łowca krokodyli (ost.)
21.00 (P) Łowca krokodyli: Sypiając z krokodylami
21.30 (P) Łowca krokodyli: Zaginiona rzeka
22.00 (P) Łowca krokodyli: Z powrotem w buszu
23.00 (P) Łowca krokodyli: Najdziksza wideoteka
00.00 (P) Łowca krokodyli: Gady z głębin
01.00 Zakończenie programu
NBC logo

15:00 NBC Giga
20:00 NBC Giga NewMedia Party 1.0 - magazyn
0:00 NBC Giga Millennium Bug
0:30 NBC Giga NewMedia Party 1.0
BBC Prime

17:00 Hity muzyki pop II
17:30 Armia taty
18:30 Zapnij pasy
19:00 East End
19:30 Letni kochankowie biorą ślub
20:00 Czarna żmija
20:30 Tylko głupcy i konie
21:30 Szybki Show
22:15 Strefa O
0:00 Później z Jools Holland
1:00 Doktor Who: Istota z jamy
1:30 Sex i czekolada - film

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.