Fandom

Wikia o Starej Telewizji

30 Maj 2007

11 581stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

TVP 1
05:10 Migracje - Chcieliśmy rąk do pracy; cykl dokumentalny kraj prod.Szwajcaria (2005)
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Wpisani w krajobraz; magazyn
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz Biznesowa piątka 6:18
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Nastoletni geniusze; serial kraj prod.Australia (2003
09:00 Domisie - Marzenia Eryka; program dla dzieci
09:30 Tom - Tom w Południowej Afryce; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005)
10:00 Szkoła złamanych serc; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 Kuchnia z Okrasą - Musztarda do obiadu
11:15 Badania kontrolowane - Stres kraj prod.Polska (2006)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc.3343; serial kraj prod.USA (2001)
12:30 Moda na sukces odc.3344; serial kraj prod.USA (2001)
12:55 Klan odc.1275; telenowela TVP
13:20 Plebania odc.886; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
14:15 Szansa na życie - Jak w rodzinie
14:30 Raj ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Trend'owaci - odc. 17; magazyn
15:30 Szymon z Lipnicy  28'; film dokumentalny
16:05 Moda na sukces odc.3345; serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces odc.3346; serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan - odc. 1279 - (TXT - str. 777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania odc.890; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala-Spadająca gwiazda Jasia; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Okruchy życia - W mroku - (TXT - str. 777); dramat kraj prod.USA (1996)
22:05 Polacy; widowisko publicystyczne
22:50 Z refleksem; program publicystyczny
23:15 Paradox Lake; dramat kraj prod.USA, Polska (2002)
00:40 Wokół wielkiej sceny
01:25 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Ocean Avenue odc.49/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:10 Ocean Avenue odc.50/130; telenowela kraj prod.Szwecja, USA (2002)
06:55 TELEZAKUPY
07:10 Znaki czasu ; magazyn
07:35 Dwójka Dzieciom - Bibi Blocksberg odc.17; serial animowany kraj prod.Niemcy (2006)
08:05 Na dobre i na złe - Zostać gwiazdą; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:45 Święta wojna - Miłość i gniew; serial TVP
11:15 Sąsiedzi - Podróż do Grecji cz. 1; serial komediowy TVP
11:45 Magnum - Trudny wybór cz.II; serial kraj prod.USA (1984)
12:35 Przygody Tarzana - Niebezpieczne zwidy; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
13:00 Nowy obóz dla łobuzów; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:55 Europa da się lubić - Ślub i co dalej?
14:50 Dr Quinn s.V odc.10/26; serial obyczajowy kraj prod.USA (1996)
15:40 Dla niesłyszących - M jak miłość odc.501; serial TVP
16:35 Gliniarz i prokurator - Nocny blues; serial sensacyjny kraj prod.USA (1988)
17:25 Zorro odc.51/78 - (TXT - str. 777); serial kraj prod.USA (1957)
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Jeden z dziesięciu - (TXT - str. 777); teleturniej
19:40 Ulice Kultury; magazyn
20:10 Człowiek do wynajęcia; dramat kraj prod.Kanada (1997)
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:40 Korespondent ; cykl dokumentalny
23:10 Alibi na środę - Nocny strażnik; thriller kraj prod.USA (1997)
00:55 Nathalie kraj prod.Francja (2004)
02:35 Copa Libertadores - Gremio - Santos
04:40 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sidła miłości (104) - telenowela
07.45 TV Market - mag. reklamowy
08.00 Wielka wygrana - teleturniej
08.55 Graczykowie (13) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępcza (103) - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (80) - telenowela
11.00 Metamorfozy - reality show
11.30 Samo życie (909) - serial obyczajowy
12.00 Piękna i geniusz - reality show
13.00 Jesteś moim życiem (104) - serial
14.00 Pierwsza miłość (518) - serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (250) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (104) - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Gra w ciemno - teleturniej
18.00 Pierwsza miłość (519) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport, Prognoza pogody
19.30 Samo życie (910) - serial obyczajowy
20.00 Świat według Kiepskich (264) - serial komediowy
20.30 Świat według Kiepskich (265) - serial komediowy
21.00 Powiedz, że to nie tak - komedia, USA 2001, reż. James B. Rogers, wyk. Chris Klein, Heather Graham
21.55 Studio LOTTO
23.15 Daleko od noszy (118): Jedną nogą w Anglii - serial komediowy
23.45 Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
00.45 Dziewczyny w bikini
02.45 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.30 Uwaga! - magazyn
05.50 Telesklep
06.40 Katastrofy w przestworzach (10) - serial fabularno-dokumentalny
07.35 Hela w opałach 2 (27): Rozwód - serial komediowy
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Na Wspólnej (819) - serial obyczajowy
13.20 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
14.00 Katastrofy w przestworzach (11) - serial fabularno-dokumentalny
15.00 Prawo pożądania (76) - telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (820) - serial obyczajowy
21.30 John Q - dramat obyczajowy, USA 2002, reż. Nick Cassavetes, wyk. Denzel Washington, Robert Duvall, James Woods, Gabriela Oltean
23.50 Odwróceni (11) - serial sensacyjny
00.50 Siłacze - pr. rozrywkowy
01.55 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.55 Telesklep
03.15 Uwaga! - magazyn
03.35 Nic straconego - powtórki

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny - Częstochowa
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Telewizyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:50 Pogoda; STEREO
11:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:06 Kurier świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:50 Pogoda; STEREO
12:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:56 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:05 Kurier świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:55 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:02 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:48 Pogoda
16:50 Drobne sprawy
17:00 Czarno na białym
17:05 Kwiaty, ogrody
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Aktualności
18:24 Pogoda
18:30 Wiadomości sportowe
18:40 Kwiaty, ogrody
18:45 Nasz reportaż
19:00 Vsechno klape - wszystko gra
19:20 Zbliżenia filmowe
19:35 Motokibic.tv
19:50 TV Katowice zaprasza
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:38 Pogoda; STEREO
22:41 16/16 - Utkał swój świat; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:59 Więcej niż jedno - odc. 19; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Więcej niż jedno - odc. 20; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:51 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:04 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:33 Kurier; STEREO
01:53 Pogoda; STEREO
01:56 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:08 Więcej niż jedno - odc. 19; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:31 Więcej niż jedno - odc. 20; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:54 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.05 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski - rajd Elmot
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Pokemon (310) - serial animowany
09.00 Kochaj mnie, kochaj (12) - serial obyczajowy
10.00 Jesteś moim życiem (192) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (59) - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Sztukateria - magazyn kulturalny
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (28) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (60) - serial przygodowy
16.50 Kochaj mnie, kochaj! (13) - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (193) - telenowela
20.00 Piłka nożna: Puchar Ekstraklasy - mecz Korona Kielce - GKS Bełchatów
22.15 Talk2Szok - program rozrywkowy
23.15 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.45 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
00.15 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
00.45 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Świata - rajd Włoch
01.45 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02.20 Muzyczne listy - program muzyczny
03.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
03.35 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.55 Ja tylko pytam - talk show
04.40 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.05 Agenci NCIS (16) - serial kryminalny
09.05 Grzesznica (84) - telenowela
09.55 Klinika Berlin Centrum (2) - serial obyczajowy
10.55 Zawód glina (11) - serial sensacyjny
11.55 Strażnik kasy - program rozrywkowy
12.55 Telesklep
14.15 Grzesznica (85) - telenowela
15.10 Policjanci z Miami (95) - serial kryminalny
16.05 Alf (86) - serial komediowy
16.40 Jej cały świat (7) - serial komediowy
17.10 Klinika Berlin Centrum (3) - serial obyczajowy
18.10 Zawód glina (12) - serial sensacyjny
19.05 Alf (87) - serial komediowy
19.40 Jej cały świat (8) - serial komediowy
20.10 Jestem sam - dramat obyczajowy, USA 2001
22.50 Donnie Darko - film obyczajowy, USA 2001
01.10 Pragnę cię - film sensacyjny, Wielka Brytania 1998
03.00 Zakończenie programu

TVP Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz Biznesowa piątka 6:18; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Pawie pióro; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Zaproszenie - Pirat w Grodzie Sendymira; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Fabryka śmiechu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Świadkowie nieznanych historii - Rozmowa z Anną Walentynowicz; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Żyć z przeszczepem odc.2; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania odc.695; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan odc.1222; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń odc.1; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Wiesław Dąbrowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Maryla Rodowicz i jej gitarzyści; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Zamach majowy; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Zbigniew Wacław Kowalewski; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Łączy nas Polska; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Domowe przedszkole - Pawie pióro; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Laboratorium XXI wieku; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Szymon z Lipnicy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Żyć z przeszczepem odc.2; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Plebania odc.695; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka-Lew w kwiatki; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan odc.1222; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne; STEREO
21:05 Kraków Stanisława Wyspiańskiego; film dokumentalny kraj prod.Polska (2000); reż.:Aleksandra Czernecka, Dariusz Pawelec; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Egzamin z życia odc.78; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Szymon z Lipnicy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania odc.695; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka-Lew w kwiatki; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport
02:00 Klan odc.1222; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wieści Polonijne; STEREO
02:55 Kraków Stanisława Wyspiańskiego; film dokumentalny kraj prod.Polska (2000); reż.:Aleksandra Czernecka, Dariusz Pawelec; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Egzamin z życia odc.78; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Wyjeżdżam - zostaję?; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Polacy; widowisko publicystyczne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Utracona cześć Katarzyny Blum; dramat kraj prod.Niemcy (1975); reż.:Volker Schlondorff, Margarethe Trotta; wyk.:Angela Winkler, Mario Adorf, Jurgen Prochnow, Heinz Bennent, Dieter Laser, Hannelore Hoger, Harald Kuhlmann; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Całkiem spora Apokalipsa - Tadeusz Konwicki; film dokumentalny kraj prod.Polska (2002); reż.:Andrzej Titkow; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Kino krótkich filmów - Arytmia; film animowany kraj prod.Polska (1980); reż.:Kazimierz Urbański; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Muzyczna encyklopedia - Keith Jarrett - sztuka improwizacji; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2002); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Muzyka XX wieku według Simona Rattle`a cz. 2; koncert kraj prod.Wielka Brytania (2001); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kwartet Theloniousa Monka; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Wujaszek Wania; film fabularny kraj prod.ZSRR (1970); reż.:Andriej Konczałowski; wyk.:Irina Anisimova-Wulf, Siergiej Bondarczuk, Władimir Butenko, Irina Kupczenko, Innokientij Smoktunowski; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kino krótkich filmów - Dobranocka; film animowany kraj prod.Polska (1997); reż.:Daniel Szczechura; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka źródeł - Rytmy serca - Muzyka Nigerii; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1980); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Strefa sztuki - Paul Klee; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Kino krótkich filmów - Murarz; film dokumentalny kraj prod.Polska (1973); Dla małoletnich od lat 12
19:10 Punkt widzenia odc.6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Upał; komedia kraj prod.Polska (1964); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Jerzy Wasowski, Jeremi Przybora, Barbara Krafftówna, Wiesław Michnikowski, Wiesław Gołas, Kalina Jędrusik, Anna Górna, Zdzisław Leśniak, Krzysztof Litwin, Jerzy Bielenia; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Czytelnia ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Dokumenty Wernera Herzoga - Ile drzewa naciąłby świstak. Uwagi na temat nowego języka.; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1976); reż.:Werner Herzog; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Dokumenty Wernera Herzoga - Herakles; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1962); reż.:Werner Herzog; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Dokumenty Wernera Herzoga - Bezprzykładna obrona twierdzy Deutschkreutz; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1967); reż.:Werner Herzog; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Dokumenty Wernera Herzoga - Ostatnie słowa; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1968); reż.:Werner Herzog; Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Dokumenty Wernera Herzoga - Ballada o małym żołnierzu; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (1984); reż.:Werner Herzog, Denis Reichle; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Strefa -  Magazyn Komix; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Kino nocne - Salome; film fabularny kraj prod.Hiszpania (2002); reż.:Carlos Saura; wyk.:Aída Gómez, Paco Mora, Roberto Vander, Carmen Villena, Javier Toca; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Blues 4 Rano - Koncert jubileuszowy Martyny Jakubowicz  cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Zakończenie programu

TVP Historia
14:30 Kulisy III RP - Przy okrągłym stole; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Było, nie minęło; magazyn historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Królowa Bona odc.7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00  Zakręty dziejów - Krzyżacy; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Kontrowersje  - Pragmatyk w matni; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Konflikty, bitwy, wojny - Z ziemi włoskiej do Polski; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Dla małoletnich od lat 12
21:30 Dzieje Polaków - Królestwo bez korony; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Zakończenie dnia

Discovery Channel
06.00 Cuda stworzone przez człowieka: Chiny - modernizacja Szanghaju
07.00 Wojny na złomowisku: Wozy strażackie
08.00 Brainiac (10)
09.00 Amerykański hot-rod: Mustang '65 (2)
10.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Śmierdzący samochód
11.00 Fani czterech kółek: Mazda MX5 (1)
11.30 Fani czterech kółek: Mazda MX5 (2)
12.00 Cuda stworzone przez człowieka: Chiny - modernizacja Szanghaju
13.00 Wojny na złomowisku: Wozy strażackie
14.00 Brainiac (10)
15.00 Jak to jest zrobione? (43)
15.30 Jak to jest zrobione? (64)
16.00 Superjazda: Mechaniczna bestia
17.00 Producenci motocykli: Matt Hotch i Roger Goldammer
18.00 Amerykański chopper: Maszyna dla Wendy (1)
19.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Ucieczka z Alcatraz
20.00 Jak to jest zrobione? (44)
20.30 Jak to jest zrobione? (65)
21.00 Szkoła przetrwania (4)
22.00 Zamach w Moskwie
23.00 Gry wideo
00.00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Stadion Phoenix, Wieżowce w Los Angeles, Surfing
00.30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Empire State Buliding, Wydobycie miedzi
01.00 Inżynieria ekstremalna: Budowa lotniska w Hongkongu

Canal +
07.05 Minisport + - newsy sportowe
07.15 Łapu capu - chochliki telewizyjne
07.20 Nie przegap - magazyn informacyjny
07.30 Simpsonowie 17 (4) - serial
08.00 Wielkie życie - film biograficzny, USA/Niemcy 2004
10.10 Perła w koronie - dramat obyczajowy, Polska 1971
12.10 Antidotum - komedia, Francja 2005
14.00 Rodzinny dom wariatów - komediodramat, USA 2005
15.50 Detektyw Monk 5 (3) - serial kryminalny
16.40 Strażnik Teksasu - próba ognia - film sensacyjny, USA 2005
18.20 Samoloty, pociągi i samochody - komedia, USA 1987
20.00 Łapu capu - chochliki telewizyjne
20.10 Simpsonowie 17 (5) - serial
20.35 Nie przegap - magazyn informacyjny
20.45 Łapu capu - chochliki telewizyjne
20.50 Minisport + - newsy sportowe
21.00 Premiera: Poirot. Po pogrzebie - film kryminalny, Wielka Brytania 2005
22.45 Premiera: SuperDeser: Jak to działa? - film krótkometrażowy
23.20 Premiera: Tajemniczy samuraj (25) - serial animowany
23.50 Lot 93 z Newark - dramat sensacyjny, USA 2006
01.25 Czas, który pozostał - dramat, Francja 2005
02.45 Rozdroże Cafe - film obyczajowy, Polska 2005
04.40 Opowieści z Krypty - horror, USA 1989

HBO
06.30 Tata i jego czwórka - komedia, Dania 2005
08.00 Tajemnica Wyspy Skarbów - film przygodowy, Nowa Zelandia 2004
09.25 Pięcioro dzieci i coś - film przygodowy, Francja/Wielka Brytania/USA 2004
10.55 Przygoda Felicity - film familijny, USA 2005
12.20 Ekspres polarny - film anim.
13.55 Miłość do wynajęcia - komedia romantyczna, USA/Kolumbia 2005
15.35 Pinokio - przygoda w przyszłości - film animowany
16.55 Święta last minute - komedia familijna, USA 2004
18.30 Premiera: Zaina z gór Atlas - film przygodowy, Francja/Niemcy 2005
20.10 Egzorcyzmy Emily Rose - horror, USA 2005
22.05 Samotny Jim - komedia obyczajowa, USA 2005
23.35 Nagi świat - film dokumentalny, USA 2003
00.55 Przekładaniec - film kryminalny, Wielka Brytania 2004
02.40 Hotel Ziemia Obiecana - dramat, Izrael/Francja/Wielka Brytania 2004
04.15 Cinema, cinema - magazyn
04.45 Pinokio - przygoda w przyszłości - film animowany

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki