Fandom

Wikia o Starej Telewizji

29 Stycznia 1998

11 581stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

TVP 1
06.00 Kawa czy herbata?
08.05 Szalone dziewczyny (31/52) - serial
08.30 Wiadomości
08.45 Mama i ja
09.00 Hu, hu, ha - teleferie; film anim.
10.00 Cagney i Lacey (78/86) - serial
10.50 Tańce polskie: Śladami Oskara Kolberga - Gody żywieckie
11.10 Gotowanie na ekranie
11.20 Mamo, coś się stało
11.25 Kwitnące okienko: Kolumnea
11.30 W plener
11.50 Reportaż ze świata owadów
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Magazyn Notowań
12.45 Alfabet rzek polskich: P, jak Pasłęka
13.00 Meduzy i inni osobliwi mieszkańcy morskiej toni
13.25 Piąta pora roku: Rozrachunki z zimą
13.45 Chiński księżycowy nowy rok
14.00 Taneczne ferie
14.30 Wiadomości
14.40 Ferie z Miliardem
15.05 WOW (4/13) - serial
15.35 Fronda: Egzorcysta
16.00 Sport i zabawa - magazyn
16.15 Moda na sukces (535) - serial
16.40 Diariusz rządowy
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to melodia? - quiz
17.50 360 stopni dookoła ciała
18.25 Credo - magazyn katolicki
18.50 Flesz-Wiadomości
19.00 Wieczorynka: Sceny z życia smoków; Treledysk; Taniec Barnaby
19.30 Wiadomości
20.10 Miasto na luzie(4) - ang.-amer. serial krym.
20.55 W centrum uwagi - progr. publ.
21.25 W interesie publicznym
21.45 Czas na dokument: Dziewczyny z Szymanowa
22.30 Pegaz
23.00 Wiadomości
23.10 Dawaj - ang. dramat sens., 1991
01.00 Klan (52) - polski serial obycz.
01.20 Śpiewniczek sarmacki Jacka Kowalskiego - koncert w Głuchowie
01.50 W rajskim ogrodzie - progr. przyr.
02.05 Szkoły w Europie - progr. eduk.
02.25 Zakończenie programu

TVP 2
07.00 Sport telegram
07.05 Dziennik krajowy
07.25 Ekspres reporterów
07.50 Akademia Zdrowia Dwójki
08.00 Program lokalny
08.30 Pielęgniarki (30) - serial
09.00 Po prostu żyć
09.30 Walka o przetrwanie: Mieszkańcy ciemnych wód - serial dok.
10.00 Klub Pana Rysia - program dla dzieci
10.30 Legenda o Białym Kle - serial anim.
11.00 Pantera śnieżna - film fab. prod. rosyjskiej, 1987
12.05 Benefis Michała Bajora (2)
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy
13.40 Muzyczne nowości Dwójki
13.55 Opowieści z Collegium Maius (8): Pędzlem zapisane (2) - reportaż
14.20 Clipol - program muzyczny
14.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny
15.00 Magazyn olimpijski
15.30 Karrypel kontra Groszki - anim.
16.00 Panorama
16.10 Wesleyańskie odnowienie przymierza
16.30 5 x 5: wygrajmy razem
17.00 Klub pana Rysia
17.30 Programy lokalne
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
18.35 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.05 Polaków portret własny - program publicystyczny
19.30 Stacyjka Hatley - serial kom.
20.00 Klub Dwójki program publ. Jolanty Fajkowskiej
21.00 Z Archiwum X (16) - serial sens. prod. USA
21.50 Sport telegram
22.00 Panorama
22.35 M.A.S.H. (80) - serial kom. USA
23.05 Studio Teatralne Dwójki: Premiera: Per Olov Enquist - Dla Fedry
00.35 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
7.00 TV Polonia - retransmisja programu satelitarnego
8.00 Dziennik regionalny
8.30 Maria Celeste - telenowela prod. wenezuelskiej
9.15 Muzyczne promocje
9.30 Poranek z TV Katowice - program studyjno-filmowy
10.30 Historia miłości - serial prod. brazylijskiej
11.35 Czterdziestolatek 20 lat później - serial prod. polskiej
12.35 Piloci z Big Sky - serial australijski (powt.)
13.15 Wizja przyszłości - film dokumentalny (powt.)
13.50 Serce Klarity - meksykański serial obyczajowy
14.20 Zgadula - teleturniej dla młodych widzów
14.50 Program dnia
15.00 Aktualności (1)
15.10 Pies Dinki - serial animowany prod. USA
15.30 Mysz i kret - serial animowany
15.35 Były sobie Ameryki - animowany serial edukacyjny
16.00 Wyspa - serial dla młodzieży
16.30 Dziś w Teletrójce - reportaż
16.45 Reportaż
17.00 Program dnia
17.10 Łupy
17.30 Willkommen in Deutschland - teleturniej
17.50 Portrety miast - program Agencji Reklamy TV Katowice
18.00 Panorama
18.10 Aktualności (wyd. główne)
18.30 Historia miłości - serial prod. brazylijskiej
19.30 Złote rączki - angielski serial dokumentalno-poradnikowy
20.00 Syn dobrej ziemi - pilot serialu historyczno-obyczajowego prod. japońsko-chińskiej
21.45 Dzień w regionie
22.00 Aktualności (3)
22.15 Program na piątek
22.30 Czterdziestolatek 20 lat póżniej - serial prod. polskiej (powt.)
23.30 Persona
24.00 Spotkania autorskie
0.30 Niezwykłe miejsca - serial dokumentalny
1.00 TV Polonia - retransmisja programu satelitarnego  

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Batman - serial animowany dla dzieci
8.30 Żar tropików - amerykański serial sensacyjny
9.30 Żar młodości - kanadyjski serial obyczajowy
10.30 Drużyna A - amerykański serial sensacyjny
11.30 Ostry dyżur - amerykański serial obyczajowy
12.30 Miłość od pierwszego wejrzenia - program rozrywkowy
13.00 Rekiny kart
13.30 Twój lekarz - magazyn medyczny
14.00 Link Journal - magazyn mody
14.30 Drzewko szczęścia: gra-zabawa
15.00 Gdzie się podziała Carmen Sandiego - serial animowany dla dzieci
15.30 Wolnoć Tomku - magazyn o budownictwie
16.00 Informacje
16.15 Piraci show: gra-zabawa
16.45 Nieustraszony - amerykański serial sensacyjny
17.45 Świat według Bundych - amerykański serial komediowy
18.15 Roseanne - amerykański serial komediowy
18.45 Informacje
19.00 Polityczne graffiti
19.10 Żar tropików - amerykański serial sensacyjny
20.00 Wyścig Cannonball 2 - film prod. USA (1984 r., 109 min)
20.50 Losowanie LOTTO
22.05 Kojak - amerykański serial sensacyjny
22.55 Wyniki losowania LOTTO
23.05 Informacje i biznes informacje
23.25 Polityczne graffiti
23.35 Sztuka informacji - program publicystyczny
0.05 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
0.35 Muzyka
2.30 Pożegnanie

TVN
6.00 Telesklep
6.30 Ciężko ranne pantofle - magazyn poranny
8.00 Troskliwe misie (19) - serial animowany dla dzieci
8.30 Miasto piesprawia (20) - serial animowany dla dzieci
9.00 Mini Playback Show - program rozrywkowy, prowadzi Elżbieta Jędrzejewska
10.00 Gotuj z Kuroniem
10.30 Anna (80) - telenowela argentyńska
11.30 Jolanda (14) - telenowela argentyńska
12.00 Telesklep
12.30 Co za dzień! - rozrywka, informacja
13.00 Troskliwe misie (20) - serial animowany dla dzieci
13.30 Dance Time - magazyn muzyczny
14.00 Twój problem, nasza głowa - program na żywo dla dzieci
14.45 - 16.45 Niezły kanał:
14.45 California Dreams (56) - serial dla młodzieży, USA
15.15 Szkoła złamanych serc (81) - serial dla młodzieży, Australia
15.45 Star Trek (26) - serial SF, USA
16.45 Miasto piesprawia (21) - serial animowany dla dzieci
17.15 TVN Fakty Regionalne - informacje
17.30 Co za dzień! - rozrywka, informacja
18.00 Beverly Hills 90210 (77) - serial obyczajowy, USA
19.00 Kryptonim Prosiaczek (16) - serial komediowy, Wielka Brytania
19.30 TVN Fakty - informacje
20.00 Sport
20.05 Prawnicy z Miasta Aniołów (16) - serial obyczajowy, USA
21.00 Drew Carey Show (17) - serial komediowy, USA
21.30 Naga prawda (16) - serial komediowy, USA
22.00 Multikino - filmy, gwiazdy, plotki
22.30 TVN Fakty - informacje
22.35' Kropka nad "i" - prowadzi Bogdan Rymanowski
23.00 TVN Fakty Regionalne - informacje
23.15 Automagazyn
23.45 Nic straconego: Beverly Hills 90210 (77) - serial obyczajowy, USA
0.35 Telesklep

TV Polonia
7.00 Gimnastyka
7.10 Wszystko się może zdarzyć - koncert Anity Lipnickiej (powt)
7.45 Tańczmy póki trwa ten bal - reportaż
8.00 Kto jest kim w Polsce (powt.)
8.10 Przyrodnicy (8) - program edukacyjny (powt.)
8.30 Wiadomości
8.45 Teledyski na życzenie (powt.)
8.55 Prognoza pogody
9.00 Szafiki - program dla dzieci (powt.)
9.30 Klasztory polskie: Opactwo cystersów znad rzeki - reportaż
10.00 Biografie: Nie lubię lustra - portret Wojciecha Wiesiołłowskiego (powt.)
11.00 Gościniec - magazyn kultury ludowej
11.30 30 ton Lista, lista, lista przebojów
12.00 Wiadomości
12.10 Reżyser miesiąca: Mleczna droga - film fab prod. polskiej (powt.)
13.40 Trzy dekady rocka w Polsce (powt.)
14.40 Auto-Moto-Klub '- magazyn sportów motorowych (powt.)
15.00 Panorama
15.20 Omówienie programu dnia
15.25 Uczmy się polskiego (19): Droga pełna przygód
16.00 Teledyski na życzenie
16.10 Spojrzenia na Polskę - program publicystyczny
16.30 Credo - magazyn katolicki
17.00 Teleexpress
17.15 Żegnaj Rockefeller (8/13) - serial dla młodych widzów
17.45 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
18.15 Królowa Bona (10/12) - serial historyczny prod. polskiej
19.15 Dobranocka: Bibi sportowcem - film animowany dla dzieci
19.30 Wiadomości
20.00 Mistrzowie sceny - Tadeusz Łomnicki: Gyorgy Spiro - Szalbierz (spektakl z 1990 r., 106')
21.55 MdM - program rozrywkowy
22.30 Panorama
23.05 Nic śmiesznego - film fab. prod. polskiej (1995 r., 92')
0.45 Powitanie widzów amerykańskich, program dnia
0.50 Bibi sportowcem - film animowany dla dzieci (powt.)
1.00 Wiadomości (powt.)
1.30 Królowa Bona (10/12) - serial historyczny prod. polskiej (powt.)
2.30 Panorama (powt.)
3.05 Mistrzowie sceny - Tadeusz Łomnicki: Gyorgy Spiro - Szalbierz (powt.)
5.00 MdM - program rozrywkowy (powt.)
5.35 Credo - magazyn katolicki (powt.)
6.00 W centrum uwagi
6.20 Teledyski na życzenie (powt.)
6.30 Krzyżówka szczęścia - teleturniej

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki