FANDOM


TVP 1
06.00    Kawa czy herbata?
07.40    Perły i dukaty (1/3): Markiza de Pompadour - serial obyczajowy, Polska 1965, reż. Józef Hen, wyk. Anna Milewska, Wieńczysław Gliński, Wiesław Gołas, Bogusz Bilewski (26 min)
08.05    Giełda
08.15    Krakowskie Przedmieście 27
08.30    Wiadomości
08.40    Prognoza pogody
08.45    Gdzie jesteś Zębowa Wróżko? - film animowany, Kanada 1990
09.10    Gwiazdkowe prezenty - program dla dzieci
10.00    Milagros (194) - serial obyczajowy, Argentyna/Włochy 1993, reż. Jorge Romero/Martin Clutet/Tato Pleger, wyk. Grecia Colmenares, Osvaldo Laport, Luisa Kuliok, Gerardo Romano (49 min)
10.50    Kochać dziecko - magazyn poradnikowy
11.10    Z Polski rodem
11.30    Spotkanie z Muppetami: Heather Locklear - program dla dzieci
12.00    Wiadomości
12.10    Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20    Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25    Samo życie - reportaż
12.45    Klan (286) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz (25 min) (powt.)
13.10    Kulfoniada - teleturniej dla dzieci
13.30    Studio sport: Turniej Czterech Skoczni - konkurs w Oberstdorfie
15.30    Wiadomości
15.40    Harry i Hendersonowie (Harry and the Hendersons) (10/72) - serial przygodowy, USA 1990, reż. Alan Cooke/Frank Bonner/Tony Dow, wyk. Zachary Bostrom, Molly Cheek, Bruce Davison, Carol-Ann Plante (22 min)
16.05    Muzyczny serwis Jedynki
16.10    Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16.15    Teleexpres Junior - program dla młodzieży
16.20    Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
17.00    Teleexpress
17.25    Klan (288) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz (25 min) (emisja z teletekstem)
17.50    Gość Jedynki
18.00    Moda na sukces (1023) - telenowela, USA 1991 (22 min)
18.30    Palce lizać (9-ost.): Niespodzianka - serial obyczajowy, Polska 1999, reż. Radosław Piwowarski/Michał Kwieciński, wyk. Krzysztof Kowalewski, Hanka Bielicka, Paweł Deląg, Edyta Olszówka (25 min) (powt.)
18.55    Mój ślad
19.00    Wieczorynka: Bolek i Lolek - serial animowany
19.30    Wiadomości, Sport i Prognoza pogody
20.10    Okruchy życia: Wszyscy mężczyźni to kłamcy (All Men Are Liars) - komedia, Australia 1994, reż. Gerard Lee, wyk. Toni Pearen, David Price, Carmen Tanti, John Jarratt (87 min)
21.45    Flesz - Wiadomości
21.50    Jubileusz WFDiF
22.10    Kronika kryminalna
22.35    Studio 2000 - magazyn
22.45    Monitor Wiadomości
23.15    Sport
23.25    Rozmowy na koniec wieku - program kulturalny
00.05    Port Djema - dramat obyczajowy, Francja/Włochy/Grecja 1996, reż. Eric Heumann, wyk. Jean-Yves Dubois, Nathalie Boutefeu, Christophe Odent, Edouard Montoute (93 min)
01.35    Oczywiste nieoczywiste - Ormiańskie święta
02.00    Mój ślad (powt.)
02.05    Zakończenie programu

TVP 2
07.30    Dziennik krajowy
07.50    Studio urody
08.00    Program lokalny
08.30    Czterej pancerni i pies (8/21): Brzeg morza - serial wojenny, Polska 1966, reż. Konrad Nałęcki, wyk. Janusz Gajos, Franciszek Pieczka, Wiesław Gołas, Włodzimierz Press (46 min)
09.25    Czas smutku, czas miłości (Seasons of the Heart) - film obyczajowy, USA 1993, reż. T.C. Christensen, wyk. Leigh Lombardi, Logan Hall, Claude Akins, Sam Hennings (99 min)
11.10    Na pełnym morzu (Rederiet/High Seas) (19) - serial obyczajowy, Szwecja 1992, reż. Filippa Wallstroem, wyk. Gösta Prüzelius, Gaby Stenberg, Suzanne Reuter, Mikael Samuelsson (44 min)
12.00    Tajemnica IZB-y - film animowany, USA 1992, reż. Don Bluth/Jerry Goldsmith (79 min)
13.20    Mogę wszystko - magazyn dla młodzieży
13.40    Przygody Animków - serial animowany, USA
14.05    IV Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa '99 - wieczór galowy
15.00    W labiryncie (52/120): Miłość - serial obyczajowy, Polska 1989, reż. Paweł Karpiński, wyk. Agnieszka Robótka-Michalska, Marek Kondrat, Anna Chodakowska, Jan Jankowski (26 min)
15.30    Teleadwokat - teleturniej [audiotele: tak - 0-70035201, nie - 0-70035202]
16.00    Panorama
16.10    Ich pięcioro (Party of Five) (61) - serial dla młodzieży, USA 1994, reż. Rodman Flender, wyk. Matthew Fox, Scott Wolf, Neve Campbell, Lacey Chabert (42 min)
17.00    Tele Eko - magazyn ekologiczny
17.20    Mogę wszystko (3)
17.30    Program lokalny
18.20    W sieci - magazyn komputerowy
18.30    Panorama
18.55    Jeden z dziesięciu - teleturniej [audiotele: 0-70075860]
19.20    Dwójkomania
19.30    Jubileusz Szkoły Baletowej - reportaż
20.00    Najbogatsza dziewczynka świata - film dokumentalny, USA 1999
21.00    Panorama
21.20    Prognoza pogody
21.25    Sport telegram
21.30    Dwójkomania
21.40    Ethan Frome - dramat obyczajowy, USA 1993, reż. John Madden, wyk. Liam Neeson, Patricia Arquette, Joan Allen, Tate Donovan (99 min)
23.25    W obliczu zagłady - film dokumentalny, USA 1999
00.15    Szczury Paryża (Les gaspards) - komedia obyczajowa, Francja 1973, reż. Pierre Tchernia, wyk. Michel Serrault, Philippe Noiret, Charles Denner, Gerard Depardieu (91 min)
01.45    Światowa piłka - magazyn piłkarski
02.10    Zakończenie programu

Polsat
06.00    Piosenka na życzenie
07.00    Szaleję za tobą (Mad About You) (8) - serial komediowy, USA 1994-97, reż. Danny Jacobson/Jeffrey Lane, wyk. Paul Reiser, Helen Hunt, Lisa Kudrow, Anne Ramsay (25 min)
07.30    Polityczne graffiti - program publicystyczny
07.35    Jumanji (23) - serial animowany, USA 1996
08.00    Czarodziejka z Księżyca (166) - serial animowany (25 min)
08.30    Miasteczko Evening Shade (9) - serial obyczajowy, USA 1990-94, wyk. Burt Reynolds, Marilu Henner, Hal Holbroke (25 min)
09.00    Karolina w mieście (Caroline in the City) (18) - serial komediowy, USA 1995, wyk. Lea Thompson, Eric Lutes, Malcolm Gets, Amy Pietz (25 min)
09.30    Paloma (Preciosa) (78) - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Iran Castillo, Mauricio Islas, Francisco Gattomo, Carmen Salinas (45 min) (powt.)
10.30    Luz Maria (19) - telenowela, Peru 1998, reż. Eduardo Macias, wyk. Angie Cepeda, Christian Meier, Mariela Alcala, Rosalinda Serfaty (45 min) (powt.)
11.25    Syndrom 2000
11.35    F/X (38) - serial sensacyjny, USA 1996, wyk. Cameron Daddo, Kevin Dobson, Carrie-Anne Moss (45 min)
12.30    Disco Relax
13.30    Graczykowie (4) - serial komediowy, Polska 1999, reż. Ryszard Zatorski, wyk. Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki (25 min)
14.00    Na każdy temat - talk show Mariusza Szczygła (wydanie specjalne)
15.00    Jumanji (24) - serial animowany, USA 1996
15.30    Informacje
15.55    Herkules (Hercules) (81) - serial przygodowy, USA 1998, reż. Sam Raimi, wyk. Kevin Sorbo, Michael Hurst, Anthony Quinn, Renee O'Connor (45 min)
16.45    Alvaro (Era Una Vez...) (20) - telenowela, Brazylia 1998, reż. Jorge Fernando, wyk. Herson Capri, Drica Moraes, Andrea Beltrao, Claudio Marzo (45 min)
17.45    Luz Maria (20) - telenowela, Peru 1998, reż. Eduardo Macias, wyk. Angie Cepeda, Christian Meier, Mariela Alcala, Rosalinda Serfaty (45 min)
18.40    Super Express TV
18.55    Informacje
19.00    Prognoza pogody
19.05    Paloma (Preciosa) (78) - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Iran Castillo, Mauricio Islas, Francisco Gattomo, Carmen Salinas (45 min)
20.00    Rodzina zastępcza (18) - serial komediowy, Polska 1998, reż. Michał Kwieciński, wyk. Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyka Janda, Maryla Rodowicz (25 min)
20.30    Prawdziwi mężczyźni (Real Men) - komedia, USA 1987, reż. Dennis Feldman, wyk. James Belushi, John Ritter, Barbara Barrie, Bill Morey (86 min)
20.50    Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
22.05    Przyjaciele (Friends) (60) - serial komediowy, USA 1994, wyk. Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matthew LeBlanc (25 min)
22.35    Wyniki losowania LOTTO
22.40    Informacje i biznes informacje
22.55    Prognoza pogody
23.00    Polityczne graffiti
23.15    Macie co chcecie - program rozrywkowy
23.45    Super Express TV
00.00    Ona będzie miała dziecko (She's Having a Baby) - film obyczajowy, USA 1987, reż. John Hughes, wyk. Kevin Bacon, Elizabeth McGovern, Alec Baldwin, Isabel Lorca (101 min)
01.50    Muzyka na BIS
05.00    Pożegnanie

TVN
06.40    Kropka nad i - program publicystyczny
07.00    Telesklep
07.20    Księżniczka Sissi (50) - serial animowany dla dzieci
07.45    Przygody Animków (17) - serial animowany dla dzieci
08.10    Walter Melon (43) - serial animowany dla dzieci
08.35    Laboratorium Dextera - serial animowany dla dzieci
09.00    Kamila (24) - serial obyczajowy, Meksyk
09.50    Maria de Nadie (180) - telenowela, Argentyna
10.40    Anna (15) - telenowela, Argentyna
11.30    Telesklep
12.00    Cristina (131) - serial obyczajowy, Meksyk
12.55    Opowieści wszechczasów (The Greatest Story Ever Told) (2) - film historyczny, USA 1965, reż. George Stevens, wyk. Max Von Sydow, Dorothy McGuire, Robert Loggia, Charlton Heston (98 min) (emisja z teletekstem)
14.55    Walter Melon (43) - serial animowany dla dzieci
15.15    Szkoła złamanych serc (258) - serial dla młodzieży, Australia
15.45    W naszym kręgu (140) - serial dla młodzieży
16.15    Pełna chata (86) - serial komediowy, USA
16.45    Kręć z nami - program rozrywkowy
17.15    TVN Fakty Regionalne
17.35    Wizjer TVN - magazyn sensacji i rozrywki
18.05    Kamila (25) - serial obyczajowy, Meksyk
19.00    TVN Fakty
19.25    Sport
19.30    Pogoda
19.35    Cristina (132) - serial obyczajowy, Meksyk
20.30    Beverly Hills 90210 (78) - serial obyczajowy, USA
21.30    Merlose Place (137) - serial obyczajowy, USA
22.30    Nie do wiary - opowieści niesamowite
23.00    TVN Fakty
23.05    Kropka nad i - program publicystyczny
23.27    Pogoda
23.30    Spotkanie z Panią Domu - magazyn dla kobiet
00.00    Milenium (20) - serial sensacyjny, USA
00.50    Wizjer TVN - magazyn sensacji i rozrywki
01.20    Granie na zawołanie - program rozrywkowy

RTL 7
06.00    Miłość i dyplomacja - serial obyczajowy, Holandia 1993, wyk. Anne Curry, Allan Royal, Rene Frank, Renske van der Zee (25 min)
06.25    Perła - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Andres Garcia Jr, Gabriella Hassel (45 min)
07.10    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997, wyk. Lesley-Ann Down, Sam Behrens, Susan Ward, Clive Robertson (45 min)
07.55    Moje drugie ja - serial SF, USA 1988, wyk. Jerry O'Connell, Derek McGrath, Wanda Cannon, Marsha Moreau (25 min)
08.20    Odjazdowe kreskówki: Woody Woodpecker - film animowany
09.05    Zagubiony w czasie - serial SF, USA 1989, wyk. Scott Bakula, Dean Stockwell, Jennifer Runyon, Christian Van Dorn (50 min)
09.55    MANTIS - serial SF, USA 1994, wyk. Carl Lumbly, Brion James, Ken Mars, Cordelia Gonzales (45 min)
10.45    Piękny i bestia - talk show prowadzony przez Alicję Resich-Modlińską i Wojciecha Cejrowskiego
11.35    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997, wyk. Lesley-Ann Down, Sam Behrens, Susan Ward, Clive Robertson (45 min)
12.20    Trzy razy Zofia - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Lucia Mendez, Omar Fierro, Marco Munoz, Karen Senties (20 min)
12.40    Teleshopping
13.15    Perła - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Andres Garcia Jr, Gabriella Hassel (45 min)
14.00    Katalina i Sebastian - telenowela, Meksyk 1999, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Claudia Islals, Sergio Klainer (45 min)
14.50    Odjazdowe kreskówki: Dragon Ball, Rycerze Zodiaku, Woody Woodpecker - filmy animowane
16.20    Zagubiony w czasie - serial SF, USA 1989, wyk. Scott Bakula, Dean Stockwell, Jennifer Runyon, Christian Van Dorn (50 min)
17.10    MANTIS - serial SF, USA 1994, wyk. Carl Lumbly, Brion James, Ken Mars, Cordelia Gonzales (45 min)
18.00    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997, wyk. Lesley-Ann Down, Sam Behrens, Susan Ward, Clive Robertson (45 min)
18.50    7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny oraz prognoza pogody
19.00    Zoom - magazyn sensacji
19.30    Moje drugie ja - serial SF, USA 1988, wyk. Jerry O'Connell, Derek McGrath, Wanda Cannon, Marsha Moreau (25 min)
20.00    Zwycięzcy nie płaczą (Winners Don't Cry) - film obyczajowy, Niemcy 1998, reż. Jens Hercher, wyk. Fabian Harloff, Manfred Zapatka, Renate Krossner (95 min)
21.45    Wzywam dr. Brucknera - serial obyczajowy, Niemcy 1996, wyk. Bernhard Schir, Jan Sosniok, Gundula Rapsch, Ercan Ozcelik (50 min)
22.50    7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny oraz prognoza pogody
23.05    Sexplozja - magazyn tylko dla dorosłych
23.20    Prawo i bezprawie - serial sensacyjny, USA 1992, wyk. Paul Sorvino, Christopher Noth, Dann Florek, Michael Moriarty (50 min)
00.10    Quincy - serial kryminalny, USA 1976, wyk. Jack Klugman, Garry Walberg, Robert Ito, John S. Ragin (50 min)
01.00    Sprawa dla Wycliffe'a - serial sensacyjny, W. Brytania 1994, wyk. Jack Shepherd, Helen Masters, Jimmy Yuill (50 min)
01.50    Zwycięzcy nie płaczą (Winners Don't Cry) - film obyczajowy, Niemcy 1998, reż. Jens Hercher, wyk. Fabian Harloff, Manfred Zapatka, Renate Krossner (95 min) (powt.)
03.25    Prawo i bezprawie - serial kryminalny, USA 1992, wyk. Christopher Noth, Jerry Orbach, Michael Moriarty, Richard Brooks (45 min)
04.10    Quincy - serial kryminalny, USA 1976, wyk. Jack Klugman, Garry Walberg, Robert Ito, John S. Ragin (50 min)
04.55    Teleshopping
05.25    Teledyski

TV Polonia
06.00    Kawa czy herbata?
07.45    Dziennik krajowy
08.10    Sport telegram (powt.)
08.15    Krakowskie Przedmieście 27
08.25    Giełda - magazyn
08.30    Wiadomości
08.40    Prognoza pogody
08.45    Ludzie listy piszą (powt.)
09.05    Klan (282) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz (25 min)
09.30    Ala i As: Dlaczego lubimy święta? - program dla dzieci (powt.)
09.55    Mój ślad (powt.)
10.00    Jan Serce (9/10): Pożar serca - serial obyczajowy, Polska 1981, reż. Radosław Piwowarski, wyk. Kazimierz Kaczor, Jadwiga Kuryluk, Anna Nehrebecka, Marian Kociniak (48 min) (powt.)
10.45    Forum Polonijne - program publicystyczny Wojciecha Zielińskiego (powt.)
11.30    Gry i zabawy dorosłych pięknych dwudziestowiecznych - film dokumentalny Macieja Szumowskiego (powt.)
12.00    Wiadomości
12.15    Pola Negri - film dokumentalny Katarzyny Sobol (powt.)
12.45    Klan (282) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz (25 min) (powt.)
13.10    Kawalerzyści naszych czasów - reportaż Bartosza Skiby (powt.)
13.30    Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
13.55    Zaproszenie: Alma Mater Cracoviensis - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego (powt.)
14.15    Wieści polonijne (powt.)
14.25    Oto Polska - program Piotra Jaźwińskiego
14.55    Uczmy się polskiego (17): Propozycja nie do odrzucenia
15.30    Wiadomości
15.40    Fotografia według... - reportaż Maryli Rewieńskiej
16.00    Panorama
16.10    Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16.15    Teleexpress Junior - program dla młodzieży
16.20    Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
17.00    Teleexpress
17.15    Ala i As: Dlaczego lubimy święta? - program dla dzieci (powt.)
17.40    Mój ślad
17.45    Magazyn olimpijski
18.10    Magazyn turystyczny
18.30    Teledyski na życzenie (powt.)
18.40    Gość Jedynki
18.50    Klan (282) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz (25 min) (powt.)
19.15    Dobranocka: Krecik - serial animowany
19.30    Wiadomości
19.55    Prognoza pogody i Sport
20.00    Sukces (8/9): Dwa światy - serial obyczajowy, Polska 1995, reż. Krzysztof Gruber, wyk. Magdalena Wójcik, Marek Kondrat, Marian Kociniak, Piotr Machalica (51 min)
20.50    Piosenki z autografem: Jan Ptaszyn Wróblewski (2) - program rozrywkowy Haliny Hrycko
21.35    Forum Polonijne - odpowiedzi na pytania - program publicystyczny Wojciecha Zielińskiego
21.50    Od potopu do ekumenizmu - reportaż Jerzego Klechty
22.10    Przegląd Prasy Polonijnej
22.30    Panorama
22.50    Sport telegram
23.00    Forum - program publicystyczny [audiotele: opcja 1 - 0-70015011, opcja 2 - 0-70015012]
23.45    Pegaz tygodnia - magazyn kulturalny (powt.)
00.00    Monitor Wiadomości
00.30    TV Polonia zaprasza - omówienie programu dnia
00.35    Magazyn turystyczny (powt.)
00.55    Klan (282) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Paulina Holtz (25 min) (powt.)
01.20    Krecik - serial animowany (powt.)
01.30    Wiadomości, Sport oraz Prognoza pogody (powt.)
02.00    Sukces (8/9): Dwa światy - serial obyczajowy, Polska 1995, reż. Krzysztof Gruber, wyk. Magdalena Wójcik, Marek Kondrat, Marian Kociniak, Piotr Machalica (51 min) (powt.)
02.50    Piosenki z autografem: Jan Ptaszyn Wróblewski (2) - program rozrywkowy Haliny Hrycko (powt.)
03.35    Forum Polonijne - odpowiedzi na pytania - program publicystyczny Wojciecha Zielińskiego (powt.)
03.50    Od potopu do ekumenizmu - reportaż Jerzego Klechty (powt.)
04.10    Przegląd Prasy Polonijnej (powt.)
04.30    Panorama (powt.)
04.50    Sport telegram (powt.)
05.00    Forum - program publicystyczny (powt.)
05.45    Pegaz tygodnia - magazyn kulturalny (powt.)

Canal +
07.00    Diabelski Młyn - filmy animowane
07.45    Aktualności filmowe
07.50    Łapu Capu - chochliki telewizyjne
07.55    Świat dzikich zwierząt - serial animowany
08.00    Teletubbies - serial animowany
08.25    (K) Miłość i śmierć na Long Island (Love and Dead on Long Island) - dramat obyczajowy, W. Brytania/Kanada 1997, reż. Richard Kwietniowski, wyk. John Hurt, Jason Priestley, Fiona Loewi (89 min)
09.55    (K) Ciemne sprawki (Night People) - film sensacyjny, USA 1954, reż. Nunnally Johnson, wyk. Gregory Peck, Anita Bjork, Broderick Crawford, Rita Gam (90 min)
11.25    (K) Deser: Wenus na niebiesko - film krótkometrażowy
11.40    (K) Kaskader - Na tropie bursztynowej komnaty (Cascadeur) - film sensacyjny, Niemcy 1998, reż. Hardy Martins, wyk. Regula Grauwiller, Hardy Martins, Heiner Lauterbach (105 min)
13.30    (K) Tygrysia rodzina - serial dokumentalny
14.30    (K) Bracia Flub - serial animowany
15.00    (K) Siostry i inni nieznajomi (Sisters and Other Strangers) - dramat obyczajowy, USA 1997, reż. Roger Young, wyk. Joanna Kerns, Debrah Farentino, Steven Bauer, Ashley Burruss (86 min)
16.30    (K) Złoto dezerterów - komedia, Polska 1998, reż. Janusz Majewski, wyk. Marek Kondrat, Bogusław Linda, Witold Zborowski, Jan Englert (178 min)
18.30    (K) A to histeria! - serial animowany
18.55    (K) Świat dzikich zwierząt - serial animowany
19.00    Diabelski Młyn - filmy animowane
19.20    Nie przegap
19.25    Diabelski Młyn - filmy animowane
19.50    Aktualności filmowe
19.55    Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.00    (K) Panowie życia i śmierci (Suicide Kings) - komedia sensacyjna, USA 1997 reż. Peter O'Fallon, wyk. Christopher Walken, Sean Petrick Flanery, Johnny Galecki, Jay Mohr (102 min)
21.45    (K) Bob i Margaret - film animowany
22.10    (K) Uliczny wojownik 2 - film animowany
23.50    (K) Titanic - dramat obyczajowy, USA 1998, reż. James Cameron, wyk. Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Billy Zane, Kathy Bates (187 min)
03.05    (K) Fatalne zauroczenie (Fatal Attraction) - thriller, USA 1987, reż. Adrian Lyne, wyk. Michael Douglas, Glen Close (114 min)
05.00    (K) Meteoryty (Meteorites) - film sensacyjny, USA 1998, reż. Chris Thompson, wyk. Tom Wopat, Roxanne Hart (85 min)
06.30    (K) Delfiny: Życie w zagrożeniu - film dokumentalny

Wizja 1
6.30 Ira nocuje poza domem - program dla dzieci
7.00 Sąsiedzi - telenowela
7.30 Drogie świętoszki - serial
8.00 W naszym kręgu - serial
8.30 W naszej rodzinie - serial
9.00 Kilroy - talk show
10.00 Samotny kucharz - prog. rozryw.
10.30 Sekrety kuchni Bonnie Stern
11.00 Oprah Winfrey przedstawia
12.00 Wszystkie moje dzieci - serial
13.00 Jak mnie chcesz? - serial
13.30 Potyczki Jerry'ego Springera
14.00 Inny świat - serial
15.00 W naszym kręgu - serial
15.30 Sąsiedzi - telenowela
16.00 Opowieści z mórz południowych - serial
17.00 Drogie świętoszki - serial
17.30 W naszej rodzinie - serial
18.00 Czułość i kłamstwa - telenowela
18.30 Faceci do zadań specjalnych
19.00 Słońce Miami - telenowela
20.00 Strefa komedii: Fabryka - serial
20.30 Strefa komedii: Jenny - serial
21.00 Brygada - film obycz.
23.00 Potyczki Jerry' ego Springera - talk show
23.55 Biurowiec - serial anim.
0.00 Wielkie zmiany - film obycz.
1.40 Oprah Winfrey przedstawia
2.45 Szpital Wszystkich Świętych - serial

TVR Bryza Koszalin (kanał regionalny Nasza TV)
7.05 Wiadomości Koszalińskie
7.20 Posterunek przy Hill Street
8.15 Kapitan Jastrząb - serial anim.
9.10 Kalambury - program rozryw.
9.40 Edera - serial
10.35 Jolanda - serial
11.05 Manuella - serial
12.00 Telezakupy
12.30 Antonella - serial
13.20 Kalambury -program rozryw.
13.50 Telejazda - program muz.
14.20 Telezakupy
14.50 Kapitan Jastrząb - serial anim.
15.45 Manuella - serial
16.40 TELEINFORMA TOR - Popołudniowy
17.15 Wiadomości Koszalińskie
17.30 Program lokalny TYR BRYZA
18.05 Posterunek przy Hill Street
19.00 Zoom - magazyn sensacji
19.30 Moje drugie ja - serial
20.00 Zwycięzcy nie płaczą - film
21.45 Wzywam dr Brucknera - serial
22.45 Wiadomości Koszalińskie
23.00 Bracia - serial
0.30 Striptizerki - serial
1.00 TELEINFORMA TOR- Nocny

TV 3 Gdańsk
07.00    (WP) Czas czy nie czas? - serial dla dzieci
07.25    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.30    (WP) Kot Billy - serial animowany
08.00    Panorama
08.10    Dzień dobry, tu Gdańsk
08.30    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
08.45    (WP) To jest temat - reportaż
09.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
10.00    (WP) Bałtyk - reportaż
10.10    (WP) Telezakupy
10.30    (WP) Odkryj nowy świat - magazyn
11.00    (WP) Opinie - magazyn kulturalny
11.30    (WP) Pchła też może szczekać (Fleas Bark Too, Don't They?) - film obyczajowy, Dania 1996, reż. Stellan Olsson, wyk. Christina Brix Christensen, Lasse Andreasen, Claus Bigum, Andreas Franck (92 min)
13.00    (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy
13.15    (WP) Studio sport: Sport motocyklowy
13.30    (WP) Kolędy Elżbiety Adamiak
14.05    (WP) Hobby - magazyn z pasją
14.30    (WP) Krople miłości - telenowela
15.00    (WP) Klub Filipa
15.30    Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
15.50    Fabryka Stutthof - reportaż
16.10    Panorama
16.15    Regiony - program publicystyczny
16.35    Studio Trójki
16.45    Telenowyny - magazyn mniejszości ukraińskiej
17.05    Pętlowa lista przebojów - magazyn dla młodzieży
17.30    Temat wiejski
17.50    Kwiaty i ogrody - program poradnikowy
18.00    Panorama lokalna - wydanie główne
18.20    Punkt - temat dnia
18.30    Zderzenia - program publicystyczny
19.00    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
19.30    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.45    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
19.50    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
21.00    (WP) To jest temat - reportaż
21.15    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
21.30    Panorama - wydanie wieczorne
21.40    Z wędką - magazyn wędkarski
22.00    (WP) Krople miłości - telenowela
22.30    (WP) Rodzina Addamsów - serial komediowy
23.00    (WP) Program rozrywkowy
23.40    (WP) Życiorysy z refrenem
00.05    (WP) Emigranci
00.50    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
01.15    (WP) Inauguracja Roku Chopinowskiego - koncert w Pszczynie
01.30    (WP) Świdnik Jazz Festiwal

Formuła 1
06.00    Multimedialny odlot - magazyn komputerowy
06.30    Motowiadomości - magazyn motoryzacyjny
07.00    Drużyna 'A' - serial sensacyjny
07.45    Magazyn Motoryzacyjny Młodych - program dla młodzieży
08.15    Polsat dookoła świata - magazyn turystyczny
08.45    Nie tylko dla dam - magazyn
09.10    Kot i kanarek (The Cat and the Canary) - komedia kryminalna, W. Bryt. 1979, reż. Radley Metzger, wyk. Honor Blackman, Michael Callan, Edward Fox, Wendy Hiller (90 min)
10.45    Wrestling Polsat - magazyn sportowy
11.35    Żywy cel - film sensacyjny, USA
13.15    Pogromcy zła - serial sensacyjny
14.00    Ameryka w potrzasku (Amerique enotage) (1/2) - dramat sensacyjny, USA/Francja 1991, reż. Kevin Connor, wyk. Daniel Gelin, Jeff Fahey, Alice Krige, Valerie Kaprisky (89 min)
15.30    Polsat dookoła świata - magazyn turystyczny
16.00    Miss Telewizji - program rozrywkowy
16.30    Drużyna 'A' - serial sensacyjny
17.15    X-Games - magazyn sportów ekstremalnych
18.05    Ameryka w potrzasku (Amerique enotage) (ost.) - dramat sensacyjny, USA/Francja 1991, reż. Kevin Connor, wyk. Daniel Gelin, Jeff Fahey, Alice Krige, Valerie Kaprisky (89 min)
19.35    Nie tylko dla dam - magazyn
20.05    Pogromcy zła - serial sensacyjny
20.50    Nie tylko dla dam - magazyn
21.20    Entliczek Pentliczek (Hickory Dickory Dock) - film kryminalny, W. Bryt. 1995, reż. Andrew Grieve, wyk. David Suchet, Philip Jackson, Pauline Moran, Paris Jefferson (90 min)
23.05    Krwawe znamię (Blood Symbol) - horror, USA 1994, reż. Maurice Devereaux/Tony Morello, wyk. Micheline Richard, Trilby Jeeves, Anne Marie Leduc (80 min)
00.30    Pogromcy zła - serial sensacyjny
01.15    Zakazane zabawy (Forbidden Games) - film sensacyjny, USA 1995, reż. Edward Holzman, wyk. Jeff Griggs, Lesli Kay Sterling, Gail Harris, Amy Weber (89 min)
02.45    Zakończenie programu

Polonia 1
05.30    Top Shop
07.40    Yattaman - serial animowany
08.15    Top Shop
12.20    Zbuntowana - telenowela, Argentyna, reż. Blas De Filippis, wyk. Grecia Colmenares, Riccardo Darin
13.15    Top Shop
17.45    Przysmaki życia - talk show
18.45    Zbuntowana - telenowela, Argentyna, reż. Blas De Filippis, wyk. Grecia Colmenares, Riccardo Darin
19.45    Top Shop
20.45    Stellina - telenowela, Argentyna, reż. Diana Alvarez, wyk. Andrea Del Boca, Riccardo Darin
21.50    Werdykt - program Tomasza Tomaszewskiego
22.20    Top Shop
00.30    Playboy - magazyn erotyczny

TMT
07.00    Program dnia
07.05    TMT w krainie bajki - filmy animowane
12.00    Telewizja Maksymalnej Temperatury - program publicystyczny
12.30    Teraz Muzyczna Telewizja
13.00    Ameryka w perspektywie - serial dokumentalny, USA 1996
13.30    Telezakupy Mango - magazyn reklamowy
14.00    Kraj Kwitnącej Wiśni - film dokumentalny, Japonia
14.30    Teraz Muzyczna Telewizja
15.00    TMT w krainie bajki - filmy animowane
16.00    Inside Britain - film dokumentalny, W. Bryt. 1998
16.30    Auto sport - magazyn motoryzacyjny
17.00    Telewizyjne Forum Młodych - dyskusyjne forum dla młodzieży
17.30    Portrety - serial dokumentalny, W. Bryt. 1998
18.00    Niderlandy budują Batavię - film dokumentalny, Holandia 1998
18.30    Teraz Muzyczna Telewizja
19.00    TMT w krainie bajki - filmy animowane
20.00    Chrystus - przesłanie na następne tysiąclecie - film dokumentalny, USA 1996
21.00    Yanomami - ludzie lasu - film dokumentalny, USA 1998
22.00    Wszechnica Telewizyjna WSSE i TMT - program edukacyjny
00.00    Nigdy nie umrzemy (Sose halunk meg) - komedia, Węgry 1993, reż. Robert Koltai, wyk. Robert Koltai, Michaly Szabados, Gabor Mate, Tamas Jordan (85 min)

Komedia
07.00    Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
07.30    Junior - program rozrywkowy
08.00    A gdyby tak zapalić? (Smoking) - komedia obyczajowa, Francja 1993, reż. Alain Resnais, wyk. Sabine Azema, Pierre Arditi (140 min)
10.20    Benny Hill - serial komediowy
10.50    Żandarm i policjantki (Le gendarme et les gendarmettes) - komedia, Francja 1982, reż. Jean Girault, Tony Aboyantz, wyk. Louis de Funes, Michel Galabru, Maurice Rich, Guy Grosso (95 min)
12.30    Jacek Ziobro Superstar - magazyn satyryczny
13.00    Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
13.30    Astronauci spod ciemnej gwiazdy (Dark Star) - film SF, USA 1971, reż. John Carpenter, wyk. Brian Narelle, Andreijah Pahich, Carl Kuniholm, Dan O'Bannon (80 min)
15.00    Benny Hill - serial komediowy
15.30    Człowiek orkiestra (L'homme orchestra) - komedia, Francja 1970, reż. Serge Korber, wyk. Louis de Funes, Noelle Adam, Paul Preboist, Franco Fabrizi (80 min)
16.50    Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
17.20    Just Kidding - ukryta kamera
17.30    Żandarm i kosmici (Le gendarme et les extra terrestres) - komedia, Francja 1978, reż. Jean Girault, wyk. Louis de Funes, Michel Galabru, Maurice Rich, Jean-Pierre Rambal (90 min)
19.00    Benny Hill - serial komediowy
19.30    Kalambury - program rozrywkowy
20.00    Każdy widz na wagę złota - komedia, USA, wyk. Danny DeVito, Rhea Perlman (100 min)
21.40    Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
22.10    Zakochani gangsterzy - film sensacyjny, USA 1986, reż. Alan Swayze, wyk. Anabel Baugghinm, Marc Clifton (100 min)
23.50    Jacek Ziobro Superstar - magazyn satyryczny
00.20    Benny Hill - serial komediowy
00.50    Bilard z przekrętem (Rack Up) - film sensacyjny, Włochy 1996, reż. Enrico Coletti, wyk. Franco Nero, Ruth Gabriel, Imanol Arias, Antonio Valero (91 min)
02.40    Zakończenie programu

Dla Ciebie
06.00    Jackie Collins, rozmowy bez tajemnic - talk show
06.30    Nie tylko dla dam - program rozrywkowy
07.00    Micaela - telenowela
08.00    Dziedziczna nienawiść - telenowela
09.00    Micaela - telenowela
10.00    Za głosem serca - telenowela
11.00    Życie jak poker - telenowela
11.30    Gotuję bo lubię - magazyn kulinarny
11.45    Smakosze i rozkosze - magazyn kulinarny
12.00    Micaela - telenowela
13.00    Dziedziczna nienawiść - telenowela
14.00    Micaela - telenowela
15.00    Egzamin dojrzałości - program rozrywkowy
16.00    Pani de Monsoreau - serial przygodowy
17.00    Nie tylko dla dam - magazyn
17.30    Jackie Collins, rozmowy bez tajemnic - talk show
18.00    Micaela - telenowela
19.00    Dziedziczna nienawiść - telenowela
20.00    Akwamarynowa góra - film dokumentalny
21.00    Mój tata jest niewinny (2) - film sensacyjny, Włochy
22.40    Polsat dookoła świata - magazyn turystyczny
23.10    Życie jak poker - telenowela
23.35    Jackie Collins, rozmowy bez tajemnic - talk show
00.00    Micaela - telenowela
01.00    Dziedziczna nienawiść - telenowela
02.00    Akwamarynowa góra - film dokumentalny
03.00    Zakończenie programu

Planete
07.25    Jazzowe inspiracje (7/13): Hiszpańska dusza
07.55    Największe oszustwo XX-ego wieku (3-ost.): Sprawa Roberta Vesco
08.50    Ostatnie lata Degas
09.40    Dzieci z porażeniem mózgowym
10.40    Kronika Lotaryngii
11.10    Prezydenci i telewizja (1/2)
12.00    Droga do wolności
12.50    Wiek XX (8/13): Wolność
13.45    Aktualności z przeszłości (48)
14.40    Gwiazdy muzyki afro-kubańskiej
15.30    Szkolenie bojowe
17.00    Dżeliba - pieśniarz i czarownik
17.25    Gołąb w Barcelonie
18.15    Królewska kolekcja (3/6): Życie prywatne
18.45    Prosto do nieba (2/6): Latające wentylatory
19.35    W ciemności i milczeniu
20.30    Statki i ludzie - Dar Młodzieży - szkoła na morzu
21.25    Ziemia obiecana (5-ost.): Mury Jerycha
22.15    Potrawy bretońskie
22.35    Kurdowie między opresją a terroryzmem
23.15    Paryż - czarowne miasto
23.40    Kultura Aborygenów
00.40    Dzieci wojny

Super 1
08.00    Filmy animowane dla dzieci
09.00    Prawo do narodzin - telenowela, Meksyk
09.30    Filmy animowane dla dzieci
10.10    Namiętności - telenowela, Argentyna
11.00    Teleshopping
11.30    Przysmaki życia - program Małgorzaty Potockiej
12.30    Teleshopping
13.00    Ty albo nikt - telenowela, Argentyna
13.30    Film dokumentalny
14.30    Filmy animowane dla dzieci
16.00    Bill Cosby Show - serial komediowy, USA
16.30    T & T - serial, Kanada 1988, wyk. Mr. T, Alex Amini, Ken James, David Nerman
17.00    Prawo do narodzin - telenowela, Meksyk
17.30    Ty albo nikt - telenowela, Argentyna
18.00    Namiętności - telenowela, Argentyna
19.00    Przysmaki życia - program Małgorzaty Potockiej
20.00    Otwarte drzwi (Porte aperte) - film obyczajowy, Włochy 1992, reż. Gianni Amelio, wyk. Gian Maria Volante, Ennio Fantastichini, Renato Carpenteri (95 min)
22.20    Wysłanniczka diabła (Devil's Messenger) - horror, USA 1961, reż. Herbert L. Strock, wyk. Karen Kadler, Ralph Brown, Michael Hinn, John Crawford (72 min)
23.40    Program muzyczny

TV Białystok
07.00    (WP) Czas czy nie czas? - serial dla dzieci
07.25    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.30    (WP) Kot Billy - serial animowany
08.00    Dzień dobry - magazyn poranny
08.30    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
08.45    (WP) To jest temat - reportaż
09.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
10.00    (WP) Bałtyk - reportaż
10.10    (WP) Telezakupy
10.30    (WP) Odkryj nowy świat - magazyn
11.00    (WP) Opinie - magazyn kulturalny
11.30    (WP) Pchła też może szczekać (Fleas Bark Too, Don't They?) - film obyczajowy, Dania 1996, reż. Stellan Olsson, wyk. Christina Brix Christensen, Lasse Andreasen, Claus Bigum, Andreas Franck (92 min)
13.00    (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy
13.15    (WP) Studio sport: Sport motocyklowy
13.30    (WP) Kolędy Elżbiety Adamiak
14.05    (WP) Hobby - magazyn z pasją
14.30    (WP) Krople miłości - telenowela
15.00    (WP) Klub Filipa
15.35    Powtórzenie na życzenie
16.00    Panorama
16.10    Obiektyw - flesz
16.15    Clip-Art - program publicystyczny
16.40    Klan - serial obyczajowy
17.05    Ballady z końca wieku
17.30    Prezentacje - magazyn kulturalny
17.55    Kartka z kalendarza
18.00    Obiektyw
18.20    Gość dnia
18.30    Zagrożenia - magazyn
18.50    Co się pisze - przegląd prasy
19.00    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
19.30    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.45    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
19.50    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
21.00    (WP) To jest temat - reportaż
21.15    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
21.30    Obiektyw - wiadomości wieczorne
21.45    Telewizyjna giełda pracy
22.00    (WP) Krople miłości - telenowela
22.30    (WP) Rodzina Addamsów - serial komediowy
23.00    (WP) Program rozrywkowy
23.40    (WP) Życiorysy z refrenem
00.05    (WP) Emigranci
00.50    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
01.15    (WP) Inauguracja Roku Chopinowskiego - koncert w Pszczynie
01.30    (WP) Świdnik Jazz Festiwal

TV 3 Bydgoszcz
07.00    (WP) Czas czy nie czas? - serial dla dzieci
07.25    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.30    (WP) Kot Billy - serial animowany
08.00    Od poniedziałku do piątku - magazyn poranny
08.30    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
08.45    (WP) To jest temat - reportaż
09.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
10.00    (WP) Bałtyk - reportaż
10.10    (WP) Telezakupy
10.30    (WP) Odkryj nowy świat - magazyn
11.00    (WP) Opinie - magazyn kulturalny
11.30    (WP) Pchła też może szczekać (Fleas Bark Too, Don't They?) - film obyczajowy, Dania 1996, reż. Stellan Olsson, wyk. Christina Brix Christensen, Lasse Andreasen, Claus Bigum, Andreas Franck (92 min)
13.00    (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy
13.15    (WP) Studio sport: Sport motocyklowy
13.30    (WP) Kolędy Elżbiety Adamiak
14.05    (WP) Hobby - magazyn z pasją
14.30    (WP) Krople miłości - telenowela
15.00    (WP) Klub Filipa
15.30    Za parawanem - magazyn mody
16.00    Zbliżenia - magazyn informacyjny
16.05    Klan - serial obyczajowy
16.30    Magazyn grudziądzki
17.00    Od poniedziałku do piątku - magazyn poranny
17.30    Spotkanie z reportażem
18.00    Zbliżenia - magazyn informacyjny
18.20    Kąt widzenia - program publicystyczny
18.30    Panorama
19.00    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
19.30    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.45    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
19.50    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
21.00    (WP) To jest temat - reportaż
21.15    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
21.30    Kąt widzenia - program publicystyczny
21.45    Zbliżenia - magazyn informacyjny
22.00    (WP) Krople miłości - telenowela
22.30    (WP) Rodzina Addamsów - serial komediowy
23.00    (WP) Program rozrywkowy
23.40    (WP) Życiorysy z refrenem
00.05    (WP) Emigranci
00.50    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
01.15    (WP) Inauguracja Roku Chopinowskiego - koncert w Pszczynie
01.30    (WP) Świdnik Jazz Festiwal

Tele 3 Katowice
07.00    (WP) Czas czy nie czas? - serial dla dzieci
07.25    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.30    (WP) Kot Billy - serial animowany
08.00    Kopciuszek - serial animowany
08.30    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
08.45    (WP) To jest temat - reportaż
09.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
10.00    (WP) Bałtyk - reportaż
10.10    (WP) Telezakupy
10.30    (WP) Odkryj nowy świat - magazyn
11.00    (WP) Opinie - magazyn kulturalny
11.30    (WP) Pchła też może szczekać (Fleas Bark Too, Don't They?) - film obyczajowy, Dania 1996, reż. Stellan Olsson, wyk. Christina Brix Christensen, Lasse Andreasen, Claus Bigum, Andreas Franck (92 min)
13.00    (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy
13.15    (WP) Studio sport: Sport motocyklowy
13.30    (WP) Kolędy Elżbiety Adamiak
14.05    (WP) Hobby - magazyn z pasją
14.30    (WP) Krople miłości - telenowela
15.00    (WP) Klub Filipa
15.30    Zgadula - program dla dzieci
16.00    A ja rosnę - program Bożeny Klimus
16.15    Zbliżenia
16.30    Flesz - Aktualności
16.35    W krainie władcy smoków - serial dla dzieci
17.00    Dzień jak co dzień: Młode kino
17.30    Magazyn beskidzki - program redakcji bielskiej
17.50    Portrety miast i firm
18.00    Aktualności - program informacyjny
18.20    Telemikser
19.00    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
19.30    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.45    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
19.50    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
21.00    (WP) To jest temat - reportaż
21.15    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
21.30    Aktualności - program informacyjny
21.45    Temat dnia - program publicystyczny
22.00    (WP) Krople miłości - telenowela
22.30    (WP) Rodzina Addamsów - serial komediowy
23.00    (WP) Program rozrywkowy
23.40    (WP) Życiorysy z refrenem
00.05    (WP) Emigranci
00.50    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
01.15    (WP) Inauguracja Roku Chopinowskiego - koncert w Pszczynie
01.30    (WP) Świdnik Jazz Festiwal

TV 3 Kraków
07.00    (WP) Czas czy nie czas? - serial dla dzieci
07.25    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.30    (WP) Kot Billy - serial animowany
08.00    Kronika
08.10    Cyklomotoabecadło - program motoryzacyjny dla dzieci
08.30    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
08.45    (WP) To jest temat - reportaż
09.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
10.00    (WP) Bałtyk - reportaż
10.10    (WP) Telezakupy
10.30    (WP) Odkryj nowy świat - magazyn
11.00    (WP) Opinie - magazyn kulturalny
11.30    (WP) Pchła też może szczekać (Fleas Bark Too, Don't They?) - film obyczajowy, Dania 1996, reż. Stellan Olsson, wyk. Christina Brix Christensen, Lasse Andreasen, Claus Bigum, Andreas Franck (92 min)
13.00    (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy
13.15    (WP) Studio sport: Sport motocyklowy
13.30    (WP) Kolędy Elżbiety Adamiak
14.05    (WP) Hobby - magazyn z pasją
14.30    (WP) Krople miłości - telenowela
15.00    (WP) Klub Filipa
15.30    Kronika
15.35    Nasza antena
15.40    Natalia Kukulska - koncert
16.30    Ludzie i wydarzenia
16.45    Kundel bury i kocury - magazyn
17.00    Z plecakiem i walizką - magazyn turystyczny
17.30    Rozmowy kresowe - program publicystyczny
17.50    Prognoza pogody
18.00    Kronika
18.20    Ludzie i wydarzenia
18.30    Domator - program poradnikowy
18.45    Temat dnia - program publicystyczny
19.00    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
19.30    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.45    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
19.50    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
21.00    (WP) To jest temat - reportaż
21.15    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
21.30    Kronika
21.45    Studio sport
21.55    Nasza antena
22.00    (WP) Krople miłości - telenowela
22.30    (WP) Rodzina Addamsów - serial komediowy
23.00    (WP) Program rozrywkowy
23.40    (WP) Życiorysy z refrenem
00.05    (WP) Emigranci
00.50    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
01.15    (WP) Inauguracja Roku Chopinowskiego - koncert w Pszczynie
01.30    (WP) Świdnik Jazz Festiwal

TV 3 Łódż
06.55    Program dnia
07.00    (WP) Czas czy nie czas? - serial dla dzieci
07.25    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.30    (WP) Kot Billy - serial animowany
08.00    Niewiarygodne sporty - serial
08.30    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
08.45    (WP) To jest temat - reportaż
09.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
10.00    (WP) Bałtyk - reportaż
10.10    (WP) Telezakupy
10.30    (WP) Odkryj nowy świat - magazyn
11.00    (WP) Opinie - magazyn kulturalny
11.30    (WP) Pchła też może szczekać (Fleas Bark Too, Don't They?) - film obyczajowy, Dania 1996, reż. Stellan Olsson, wyk. Christina Brix Christensen, Lasse Andreasen, Claus Bigum, Andreas Franck (92 min)
13.00    (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy
13.15    (WP) Studio sport: Sport motocyklowy
13.30    (WP) Kolędy Elżbiety Adamiak
14.05    (WP) Hobby - magazyn z pasją
14.30    (WP) Krople miłości - telenowela
15.00    (WP) Klub Filipa
15.35    Magazyn regionalny
16.00    Łódzki wieczór publicystyczny
16.40    Opowieści o kolędach
16.50    Klip Art - magazyn
17.15    Studio zgrabnej sylwetki - program poradnikowy
17.30    Słódź nam tę Łódź
18.00    Łódzkie wiadomości dnia
18.20    Obracanie groszem - magazyn
18.35    Własne M - magazyn
18.50    Reportaż
19.00    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
19.30    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.45    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
19.50    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
21.00    (WP) To jest temat - reportaż
21.15    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
21.30    Łódzkie wiadomości dnia
21.50    Reportaż
22.00    (WP) Krople miłości - telenowela
22.30    (WP) Rodzina Addamsów - serial komediowy
23.00    (WP) Program rozrywkowy
23.40    (WP) Życiorysy z refrenem
00.05    (WP) Emigranci
00.50    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
01.15    (WP) Inauguracja Roku Chopinowskiego - koncert w Pszczynie
01.30    (WP) Świdnik Jazz Festiwal

PTV 3 Poznań
07.00    (WP) Czas czy nie czas? - serial dla dzieci
07.25    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.30    (WP) Kot Billy - serial animowany
08.00    Teleskop
08.30    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
08.45    (WP) To jest temat - reportaż
09.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
10.00    (WP) Bałtyk - reportaż
10.10    (WP) Telezakupy
10.30    (WP) Odkryj nowy świat - magazyn
11.00    (WP) Opinie - magazyn kulturalny
11.30    (WP) Pchła też może szczekać (Fleas Bark Too, Don't They?) - film obyczajowy, Dania 1996, reż. Stellan Olsson, wyk. Christina Brix Christensen, Lasse Andreasen, Claus Bigum, Andreas Franck (92 min)
13.00    (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy
13.15    (WP) Studio sport: Sport motocyklowy
13.30    (WP) Kolędy Elżbiety Adamiak
14.05    (WP) Hobby - magazyn z pasją
14.30    (WP) Krople miłości - telenowela
15.00    (WP) Klub Filipa
15.30    Paragraf - magazyn
15.35    Wiadomości sportowe
15.40    Wyzwanie - magazyn
16.00    Autoserwis - magazyn motoryzacyjny
16.15    Mała czarna z Telewizją Poznań
16.30    Teleskop
16.50    Klan - serial obyczajowy
17.15    Wywiad Teleskopu
17.25    Co, gdzie, kiedy - informacje
17.30    Wędrówki Wielkopolskie
17.45    Spojrzenia - magazyn reporterów
17.55    Paragraf - magazyn
18.00    Teleskop - wydanie główne
18.20    Teleskop miejski
18.30    Kwadrans akademicki
18.45    Za granicą wieku
19.00    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
19.30    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.45    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
19.50    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
21.00    (WP) To jest temat - reportaż
21.15    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
21.30    Teleskop
21.55    Wiadomości sportowe
22.00    (WP) Krople miłości - telenowela
22.30    (WP) Rodzina Addamsów - serial komediowy
23.00    (WP) Program rozrywkowy
23.40    (WP) Życiorysy z refrenem
00.05    (WP) Emigranci
00.50    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
01.15    (WP) Inauguracja Roku Chopinowskiego - koncert w Pszczynie
01.30    (WP) Świdnik Jazz Festiwal

TV 7 Szczecin
07.00    (WP) Czas czy nie czas? - serial dla dzieci
07.25    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.30    (WP) Kot Billy - serial animowany
08.00    To już dzień
08.30    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
08.45    (WP) To jest temat - reportaż
09.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
10.00    (WP) Bałtyk - reportaż
10.10    (WP) Telezakupy
10.30    (WP) Odkryj nowy świat - magazyn
11.00    (WP) Opinie - magazyn kulturalny
11.30    (WP) Pchła też może szczekać (Fleas Bark Too, Don't They?) - film obyczajowy, Dania 1996, reż. Stellan Olsson, wyk. Christina Brix Christensen, Lasse Andreasen, Claus Bigum, Andreas Franck (92 min)
13.00    (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy
13.15    (WP) Studio sport: Sport motocyklowy
13.30    (WP) Kolędy Elżbiety Adamiak
14.05    (WP) Hobby - magazyn z pasją
14.30    (WP) Krople miłości - telenowela
15.00    (WP) Klub Filipa
15.35    Nasze sprawy - program publicystyczny
16.10    Kronika Siódemki
16.15    Reportaż
16.25    Gość Siódemki
16.30    Magazyn bałtycki
16.45    Kościoły Pomorza Zachodniego
17.00    Drogi do Szczecina - Dwa miasta, dwie ojczyzny
17.30    Artwizje
17.45    Zaczarowana dorożka
18.00    Kronika
18.20    Szczeciński magazyn gospodarczy
19.00    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
19.30    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.45    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
19.50    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
21.00    (WP) To jest temat - reportaż
21.15    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
21.30    Kronika Siódemki
21.45    Gość dnia
22.00    (WP) Krople miłości - telenowela
22.30    (WP) Rodzina Addamsów - serial komediowy
23.00    (WP) Program rozrywkowy
23.40    (WP) Życiorysy z refrenem
00.05    (WP) Emigranci
00.50    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
01.15    (WP) Inauguracja Roku Chopinowskiego - koncert w Pszczynie
01.30    (WP) Świdnik Jazz Festiwal

TV 5 Wrocław
07.00    (WP) Czas czy nie czas? - serial dla dzieci
07.25    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
07.30    (WP) Kot Billy - serial animowany
08.00    Fakty poranne
08.30    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
08.45    (WP) To jest temat - reportaż
09.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
10.00    (WP) Bałtyk - reportaż
10.10    (WP) Telezakupy
10.30    (WP) Odkryj nowy świat - magazyn
11.00    (WP) Opinie - magazyn kulturalny
11.30    (WP) Pchła też może szczekać (Fleas Bark Too, Don't They?) - film obyczajowy, Dania 1996, reż. Stellan Olsson, wyk. Christina Brix Christensen, Lasse Andreasen, Claus Bigum, Andreas Franck (92 min)
13.00    (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy
13.15    (WP) Studio sport: Sport motocyklowy
13.30    (WP) Kolędy Elżbiety Adamiak
14.05    (WP) Hobby - magazyn z pasją
14.30    (WP) Krople miłości - telenowela
15.00    (WP) Klub Filipa - magazyn
15.30    Znak orła - serial dla dzieci
16.00    Niezwykłe miejsca - serial dokumentalny
16.30    Reportaż
16.45    Na nartach koroną Bieszczadów
17.00    Hallo krzyżówka - teleturniej
17.15    Układamy-wygrywamy - teleturniej
17.30    Prowokator
18.00    Fakty - wydanie główne
18.20    Rozmowa dnia - program publicystyczny
18.30    Wkręt
19.00    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
19.30    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.45    (WP) Olimpiada ślimaczków - serial animowany
19.50    (WP) Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
21.00    (WP) To jest temat - reportaż
21.15    (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
21.30    Fakty
21.45    Kardynał Gulbinowicz... na koniec wieku
22.00    (WP) Krople miłości - telenowela
22.30    (WP) Rodzina Addamsów - serial komediowy
23.00    Studio sport
23.40    (WP) Życiorysy z refrenem
00.05    (WP) Emigranci
00.50    (WP) Echa regionów - program publicystyczny
01.15    (WP) Inauguracja Roku Chopinowskiego - koncert w Pszczynie
01.30    (WP) Świdnik Jazz Festiwal

TVP Regionalna
07.00    Czas czy nie czas? (22/26) - serial dla dzieci
07.25    Olimpiada ślimaczków (11/13) - serial animowany
07.30    Kot Billy (3/26) - serial animowany
08.00    Program lokalny
08.30    Bywaj zdrów - program poradnikowy
08.45    To jest temat - reportaż
09.00    Niezapomniany (3,4/235) - telenowela
10.00    Bałtyk (83/90) - reportaż
10.10    Telezakupy
10.30    Odkryj nowy świat - magazyn
11.00    Opinie - magazyn kulturalny
11.30    Pchła też może szczekać (Fleas Bark Too, Don't They?) - film obyczajowy, Dania 1996, reż. Stellan Olsson, wyk. Christina Brix Christensen, Lasse Andreasen, Claus Bigum, Andreas Franck (92 min)
13.00    Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy
13.15    Studio sport: Sport motocyklowy
13.30    Kolędy Elżbiety Adamiak
14.05    Hobby - magazyn z pasją
14.30    Krople miłości (86/150) - telenowela
15.00    Klub Filipa
15.30    Program lokalny
19.00    Echa regionów - program publicystyczny
19.30    Kasztaniaki - serial dla dzieci
19.45    Olimpiada ślimaczków (11/13) - serial animowany
19.50    Kasztaniaki - serial dla dzieci
20.00    Niezapomniany (3,4/235) - telenowela
21.00    To jest temat - reportaż
21.15    Bywaj zdrów - program poradnikowy
21.30    Program lokalny
22.00    Krople miłości (86/150) - telenowela
22.30    Rodzina Addamsów (ost.) - serial komediowy
23.00    Program rozrywkowy
23.40    Życiorysy z refrenem
00.05    Emigranci
00.50    Echa regionów - program publicystyczny
01.15    Inauguracja Roku Chopinowskiego - koncert w Pszczynie
01.30    Świdnik Jazz Festiwal

TV Toya
08.20    Kamień na kamieniu - dramat obyczajowy, Polska 1995, reż. Ryszard Ber, wyk. Jerzy Radziwiłowicz, Janusz Michałowski, Bożena Adamek, Joanna Żółkowska (100 min)
10.00    Moje dziecko - magazyn dla rodziców
10.15    Między nami smakoszami - program kulinarny
11.00    Życie zwierząt - serial dokumentalny
11.20    Bezpieczeństwo na drodze - program motoryzacyjny
11.30    Magazyn wędkarski
11.45    Krajobraz
12.00    Księga Tatr najnowsza - film dokumentalny
12.45    Wariant R - film dokumentalny
13.00    Zemsta - serial obyczajowy
13.50    Dwory i Pałace Ziemi Szczecińskiej - program krajoznawczy
14.00    Bolek i Lolek wyruszają w świat, Popeye Żeglarz, Historia z gęsią skórką - filmy dla dzieci
14.30    Medycyna tradycyjna w Ameryce Łacińskiej - serial popularnonaukowy
15.00    Port lotniczy - serial sensacyjny
15.50    Pierwsza pomoc ratuje życie - program medyczny
16.00    Kokoro - serce Japonii - serial dokumentalny
16.30    Video wizyty - serial krajoznawczy
17.15    Reportaż sportowy
17.35    Kulturalnie, maksymalnie - magazyn kulturalny
17.45    Prognoza pogody
17.50    Punkt widzenia - program publicystyczny
18.00    Bolek i Lolek wyruszają w świat, Popeye Żeglarz, Kaczor Duffy w filmie - filmy dla dzieci
18.30    Zemsta - serial obyczajowy
19.20    Dwory i Pałace Ziemi Szczecińskiej - program krajoznawczy
19.30    Z jak zdrowie - magazyn medyczny
19.45    Dla ciebie - program poradnikowy
20.25    Postrzyżyny (Postriziny) - komedia, Czechosłowacja 1980, reż. Jiri Menzel, wyk. Petr Cepek, Magda Vasaryova, Jaromir Hanzlik, Rudolf Hurusinsky (93 min)
22.00    Prognoza pogody
22.05    Wspomnienia w kulturze gorące
22.10    Dla prawo i leworęcznych - program publicystyczny
22.20    Bliżej kina - magazyn filmowy
22.30    Ucieczka - film dokumentalny
23.00    Prognoza pogody

TV Bryza
06.00    Program dni i kartka z kalendarza
06.05    Magazyn dla młodzieży
06.20    Mowa słowa - program publicystyczny
06.40    Miejskie graffiti
06.50    Szczęśliwa ósemka - program muzyczny
07.20    Posterunek przy Hill Street - serial sensacyjny
08.15    Kapitan Jastrząb - serial animowany
09.10    Kalambury - program rozrywkowy
09.40    Edera - telenowela
10.35    Jolanda - telenowela
11.05    Manuela - telenowela
12.00    Telezakupy
12.30    Antonella - telenowela
13.20    Kalambury - program rozrywkowy
13.50    Telejazda - program muzyczny
14.20    Telezakupy
14.50    Kapitan Jastrząb - serial animowany
15.45    Manuela - telenowela
16.40    Boginie i harpie - program dla kobiet
17.00    Bliżej ludzi - magazyn
17.20    Zmysły - teleturniej
17.35    Aktualności
17.50    Rozmowa dnia - program publicystyczny
18.05    Posterunek przy Hill Street - serial sensacyjny
19.00    Zoom - magazyn sensacji
19.30    Moje drugie ja - serial SF
20.00    Zwycięzcy nie płaczą (Winners Don't Cry) - film obyczajowy, Niemcy 1998, reż. Jens Hercher, wyk. Fabian Harloff, Manfred Zapatka, Renate Krossner (95 min)
21.45    Wzywam dr. Brucknera - serial obyczajowy
22.45    Aktualności
23.00    Fratelli - serial
00.30    Striptizerki - serial
01.00    Rozmowa dnia - program publicystyczny
01.10    Boginie i harpie - program dla kobiet
01.25    Bliżej ludzi - magazyn
01.40    Zmysły - teleturniej
01.55    Program na czwartek
02.00    Teleinformator

TV Porion
06.00    BTV nocą
10.00    Program dnia
10.05    TV Shop
10.20    Świat malucha - filmy animowane dla dzieci
11.20    Świat dalekich podróży - serial dokumentalny
11.50    Dokument - świadectwo czasu
12.10    Niewidzialny człowiek - serial sensacyjny
13.00    Opowieści łowieckie - serial dokumentalny
13.30    Amerykańska muzyka - program muzyczny
14.30    Na peryferiach życia - serial dokumentalny
14.45    TV Shop
15.00    Imperator - film historyczny, Francja
17.00    Kuchnia smakosza - program kulinarny
17.30    Tajemnice zmysłów - serial popularnonaukowy
18.30    Nasze życie, nasze zdrowie - magazyn
19.00    Program lokalny
20.00    Ucieczka jeńców (P.O.W.: The Escape) - film wojenny, USA 1986, reż. Gideon Amir, wyk. David Carradine, Charles M. Floyd, Mako, Steve James (90 min)
21.30    Auto czas - magazyn motoryzacyjny
22.00    TV Shop
22.15    Peggy Su! - komedia, W. Bryt. 1997, reż. Francis-Ann Solomon, wyk. Glen Goei, Bert Kwouk, Pamela Oei, Jacqui Chan (90 min)
23.45    TV Shop
00.00    Program na czwartek
00.05    BTV nocą

TV 51 Zielona Góra
06.50    Informacje TV-51
07.20    Posterunek przy Hill Street - serial sensacyjny
08.15    Kapitan Jastrząb - serial animowany
09.10    Kalambury - program rozrywkowy
09.40    Edera - telenowela
10.35    Jolanda - telenowela
11.05    Manuela - telenowela
12.00    Telezakupy
12.30    Antonella - telenowela
13.20    Kalambury - program rozrywkowy
13.50    Telejazda - program muzyczny
14.20    Telezakupy
14.50    Kapitan Jastrząb - serial animowany
15.45    Manuela - telenowela
16.40    Z prawa i z lewa - magazyn
17.15    Informacje TV-51
17.35    Program lokalny
18.05    Posterunek przy Hill Street - serial sensacyjny
19.00    Zoom - magazyn sensacji
19.30    Moje drugie ja - serial SF
20.00    Zwycięzcy nie płaczą (Winners Don't Cry) - film obyczajowy, Niemcy 1998, reż. Jens Hercher, wyk. Fabian Harloff, Manfred Zapatka, Renate Krossner (95 min)
21.45    Wzywam dr. Brucknera - serial obyczajowy
22.45    Informacje TV-51
23.00    Fratelli - serial
00.30    Striptizerki - serial
01.00    Zakończenie programu

TV Niepokalanów
09.00    Program dnia
09.05    Słowo życia - Ewangelia dnia
09.10    Kalendarz liturgiczny: św. Tomasz Becket
09.15    Odkrywamy planetę Ziemię: Na granicach mórz - film przyrodniczy
10.00    Oblicza Izraela: Nad jeziorem Genezaret - reportaż
10.20    Kosmos: Ziemia - magnetyzm Słońca - program popularnonaukowy
10.50    Podarunek od Boga - film dokumentalny
11.20    Odkryć cudowny świat nauki i techniki: Inżynieria genetyczna - program popularnonaukowy
11.30    Łazienki Królewskie - program edukacyjny
11.55    Program dnia
12.00    Gedeon - film fabularny
12.50    Aby świat żył - program duszpasterski
13.20    Centralny Ośrodek Sportu - film krajoznawczy
13.50    Ścieżki kultury: 400 lat stołeczności Warszawy - magazyn kulturalny
14.15    Kosmos: Merkury - program popularnonaukowy
15.00    Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.15    Archeologia: Turcja - granice imperium rzymskiego - film dokumentalny
16.00    Program dnia
16.05    Kalendarz liturgiczny: św. Tomasz Becket
16.10    Goście z Ameryki - rozmowa
16.30    Kaboom - Kazoom - magazyn dla dzieci
17.00    Podwodny świat (5) - film przyrodniczy
17.55    Uśmiech dziecka - poradnik dla rodziców
18.30    Obyś był zimny, albo gorący: Kościół - rozmowa z ks. Janem Sikorskim
18.45    Dlaczego misje? - reportaż
18.55    Program dnia
19.00    Jeden jest Duch - reportaż
19.20    Bajka na dobranoc
19.30    Niepojęty dla zmysłów - film dokumentalny
20.05    Odnowienie i pojednanie - film dokumentalny
20.20    Żywa szopka na Jasnej Górze
20.35    Różaniec: część chwalebna
21.00    Apel Jasnogórski
21.05    Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10    Filmy z Busterem Keatonem: Zautomatyzowany dom - komedia, USA, wyk. Buster Keaton (20 min)
21.30    Magiczna Italia (5) - film krajoznawczy
21.55    Program dnia
22.00    Przyjście Mesjasza (2) - film fabularny
22.55    Międzynarodowe Centrum Ekumeniczne w Gdańsku - relacja
23.15    Lumen 2000: Kościół w Niemczech - magazyn
23.45    Powroty - reportaż
23.55    Program dnia
00.00    Zakończenie programu

M6
05.55    M jak muzyka - magazyn muzyczny
08.00    M6 Express
08.05    M jak muzyka - magazyn muzyczny
09.00    M6 Express
09.05    Butik M6
09.35    M jak muzyka - magazyn muzyczny
10.00    M6 Express
10.05    M jak muzyka - magazyn muzyczny
11.00    Gargoyles - program dla dzieci
11.25    Disney kid - program dla dzieci
12.15    Prognoza pogody
12.20    Something So Right - serial komediowy, USA 1996
12.45    La minute beaute
12.50    Doktor Quinn - serial obyczajowy, USA
13.50    Earth Star Voyager (1/2) - film SF, USA 1988, reż. James Goldstone, wyk. Ric Reid, Bill Croft, Duncan Regehr, Brian McNamara (88 min)
15.30    Earth Star Voyager (ost.) - film SF, USA 1988, reż. James Goldstone, wyk. Ric Reid, Bill Croft, Duncan Regehr, Brian McNamara (84 min)
17.05    Manimal - serial SF, USA
17.55    Super Mario Bros - komedia, USA 1993, reż. Annabel Jankel, wyk. Bob Hoskins, John Leguizamo, Dennis Hopper, Samantha Mathis (100 min)
19.50    La securite sort de la bouche des enfants - magazyn poradnikowy
19.54    6 minut - prognoza pogody
20.10    Pomoc domowa - serial komediowy, USA
20.40    Avant 1-er - program rozrywkowy
20.50    Doomsday Rock - film SF, USA 1997, reż. Brian Trenchard-Smith, wyk. Connie Sellecca, Ed Marinaro, William Devanne, Jessica Walter (88 min)
22.30    Światy równoległe (Crossworlds) - film SF, USA 1996, reż. Krishna Rao, wyk. Rutger Hauer, Josh Charles, Stuart Wilson, Andrea Roth (86 min)
00.50    Mister Biz - magazyn
02.00    M jak muzyka - magazyn muzyczny
04.00    Serge Gainsbourg: Inicjały S. G. - film dokumentalny
04.50    Recife - uliczny karnawał - film dokumentalny

Eurosport
08.30    YOZ - magazyn sportów ekstremalnych
09.30    Sporty ekstremalne: Letnie Igrzyska w San Francisco (najważniejsze wydarzenia)
10.30    Fun Sports: Zimowe zawody w skokach do wody w Westendorfie (najważniejsze wydarzenia)
11.00    (P) Narciarstwo klasyczne: PŚ w skokach - Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie - eliminacje (najważniejsze wydarzenia)
12.30    Saneczkarstwo: Zawody PŚ w Oberperfuss (najważniejsze wydarzenia)
13.00    Sport motocyklowy: Halowe zawody w trialu w Paryżu (najważniejsze wydarzenia)
14.30    (P) Piłka nożna: Klasyka Ligi Mistrzów - sezon 96/97
15.30    (P) Narciarstwo alpejskie: PŚ kobiet w Lienz - slalom (wydarzenia dnia)
17.00    (P) Narciarstwo klasyczne: PŚ w skokach - Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie - konkurs (wydarzenia dnia)
18.30    (P) Offroad - magazyn sportów motocyklowych
19.30    Wpadki - zabawne wydarzenia ze świata sportu
20.00    (P) (na żywo) Jeździectwo: Zawody w Mechelen
21.00    (P) Boks: Walki zawodowców (Sven Ottke - Thomas Tate)
22.00    (P) Piłka nożna: Klasyka Ligi Mistrzów - sezon 97/98
23.00    (P) Fitness: Zawody Miss Fitness Europe '99 w Budapeszcie (najważniejsze wydarzenia)
00.00    (P) Tenis ziemny: Turniej pokazowy w Genewie (najważniejsze wydarzenia)
01.00    (P) Narciarstwo klasyczne: PŚ w skokach - Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie - konkurs (najważniejsze wydarzenia)
02.00    Zakończenie programu

Arte
19.00    Brats - komedia, USA 1930, reż. James Parrott, wyk. Sstan Laurel, Oliver Hardy (25 min)
19.30    (na żywo) Musica: Transmisja z Opera Bastille: Śpiąca Królewna
20.40    Arte Info - wiadomości i prognoza pogody
21.00    (na żywo) Musica: Transmisja z Opera Bastille: Śpiąca Królewna
21.40    Królewna budzi się - film dokumentalny, Francja 1999
22.05    (na żywo) Musica: Transmisja z Opera Bastille: Śpiąca Królewna
22.50    Stulecie w obrazach: The Kid - film dokumentalny, Francja 1998
23.00    Milczący język (Silent Tongue) - western, USA 1994, reż. Sam Shepard, wyk. Alan Bates, Richard Harris, Dermont Mulroney, River Phoenix (103 min)
00.40    Opowieści o końcu wieku - filmy dokumentalne
02.00    Widoczny desing (2) - filmy krótkometrażowe

Br
06.00    Pogoda dziś - wiadomości w teletekście i krajobrazy na żywo
08.30    Pan Tau - serial dla młodzieży
09.00    Wyspy Morza Śródziemnego - serial dokumentalny
09.45    Faraonowie - serial dokumentalny
10.30    Ja i król - film dokumentalny
11.15    Od Orinoko do Andów - serial dokumentalny
12.00    Hobbyteka - magazyn poradnikowy
12.30    Człowiek, który był Sherlockiem Holmesem (Der Mann, der Sherlock Holmes war) - komedia, Niemcy 1937, reż. Karl Hartl, wyk. Hans Albers, Heinz Rühmann, Marieluise Claudius, Hansi Knoteck (90 min)
14.15    Planety - serial dokumentalny
15.00    Schlawiner Platz - magazyn dla dzieci
15.40    Anna - czy nie za wcześnie na oklaski? - serial obyczajowy
16.30    Ostatni w swoim fachu? - ludwisarz - serial dokumentalny
17.00    Sport '99: MŚ w biathlonie i narciarstwie alpejskim - program sportowy
18.00    Rundschau - wiadomości
18.05    Bayern live - magazyn regionalny
18.43    Program na wieczór
18.45    Rundschau - wiadomości i prognoza pogody
19.00    Uwaga - lawiny! - film dokumentalny
19.45    Quax, pilot z katastrofy (Quax, der Bruchpilot) - komedia, Niemcy 1941, reż. Kurt Hoffmann, wyk. Heinz Rühmann, Lothar Firmans, Karin Himboldt, Harry Liedtke (87 min)
21.15    Rundschau-Magazin - magazyn informacyjny
21.35    Wszystko już było - telewizyjna rozrywka - film dokumentalny
22.20    Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni (Wer zuletzt lacht, lacht am besten) - komedia obyczajowa, Niemcy 1970, reż. Harald Reinl, wyk. Roy Black, Uschi Glas, Theo Lingen, Ilia Richter (83 min)
23.45    Rundschau - wiadomości
23.50    Kino Kino Tip - magazyn filmowy
23.55    The Big Shot - film kryminalny, USA 1942, reż. Lewis Seiler, wyk. Humphrey Bogart, Irene Manning, Susan Peters, Minor Watson (78 min)
01.15    -06.00 Space-Night - program nocny

Mdr
05.15    Po czwartej - magazyn popołudniowy (powt.)
07.10    Program lokalny
07.40    Teleteka - magazyn poradnikowy
08.00    Dżokej Monika - serial familijny, Niemcy 1981
09.00    Melodie z gór - program rozrywkowy
10.00    Coś tam straszy - serial familijny, Niemcy 1987
10.30    Wszystko o małpach człekokształtnych - film dokumentalny
11.15    Opowieść z patelnią (Die Bratpfannestory) - komedia, Niemcy 1995, reż. Hartmut Ostrowsky, wyk. Herbert Köfer, Ursula Staak, Mirjam Köfer, Michael Kausch (90 min)
12.45    Kronika przełomu - program dokumentalny
13.15    Album Niemiec: Zachodnie Góry Harcu - film dokumentalny
14.00    Po drugiej - magazyn południowy
14.30    MDR-weltweit: Samoa - program podróżniczy
14.35    Bajki świata: Czarodziejska księga - baśń filmowa, Niemcy/Czechy 1996, reż. Vaclav Vorlicek, wyk. Tina Ruland, Mahulena Bocanova, Kurt Weinzierl, Rudolf Hrusinsky (89 min)
16.00    Po czwartej - magazyn popołudniowy
18.00    Brisant - magazyn sensacji
18.28    MDR aktuell - wiadomości w skrócie
18.30    Teleteka - program poradnikowy
18.52    Piaskowy dziadek - serial animowany
19.00    Program lokalny
19.30    MDR aktuell - wiadomości
19.50    Zwierzaki - magazyn przyrodniczy
20.15    Program lokalny
20.45    Reportaż MDR: Kamera stop - czas na szczęście
21.15    SUPER ILLU TV - magazyn dla wszystkich
21.45    MDR aktuell - wiadomości i prognoza pogody
22.00    Przypadki beznadziejne - program rozrywkowy
22.50    MDR aktuell - wiadomości
22.55    Piękne perspektywy - film dokumentalny
23.25    Polowanie na dziki - komedia, Niemcy 1987, reż. Eberhard Schäfer, wyk. Peter Borgelt, Katarina Tomaschewsky, Solveig Müller, Wolfgang Greese (85 min)
00.45    Różowa seria - serial erotyczny, Francja 1989
01.10    Lindenstraße - serial obyczajowy, Niemcy
01.40    Je t'aime: Poznajmy się w telewizji - magazyn matrymonialny
02.05    Program lokalny
02.35    A la carte - magazyn krajoznawczy
03.00    SchsenSpiegel extra - magazyn regionalny
03.30    Sachen-Anhalt spezial - magazyn regionalny
04.00    Thüringen privat - magazyn regionalny
04.30    Wszystko o małpach człekokształtnych - film dokumentalny

Pro 7
06.00    s.a.m. (powt.)
07.00    taff (powt.)
07.25    Między nami jaskiniowcami - serial animowany
07.45    Simpsonowie - serial animowany, USA 1994
08.10    Bill Cosby Show - serial komediowy, USA 1987
09.15    Miesiąc miodowy (Honigmond) - komedia, Niemcy 1995 (powt.)
11.00    Diagnoza - morderstwo - serial kryminalny, USA 1993
12.00    Matlock - serial kryminalny, USA 1994
13.00    s.a.m. - magazyn informacyjny
14.00    Arabella Kiesbauer - talk show
15.00    Andreas Türck - talk show
16.00    Nicole - talk show
17.00    taff - magazyn aktualności
17.25    Simpsonowie - serial animowany, USA 1994
18.00    Świat według Bundych - serial komediowy, USA 1987
18.30    Bill Cosby Show - serial komediowy, USA 1990
19.00    Majorka - serial obyczajowy, Hiszpania 1999
19.30    Wiadomości
19.50    Galileo - magazyn popularnonaukowy
20.15    Najlepszy przyjaciel psa (Dog's Best Friend) - serial przygodowy, USA 1997, reż. Allan Goldstein, wyk. Richard Mulligan, Shirley Jones, Bobcat Goldthwait, Adam Zolotin (95 min)
22.10    Słodki grzech - magazyn erotyczny
00.30    Les Veufs - thriller, Franc./Kanada 1992, reż. Max Fischer, wyk. Judd Nelson, Laurence Treil, Pierce Brosnan, Roy Dupuis (84 min)
02.00    Space Truckers - film SF, USA/Irlandia 1997 (powt.)
03.30    Arabella Kiesbauer (powt.)
04.20    Andreas Türck (powt.)
05.10    Nicole (powt.)

Rtl
06.00    Punkt 6 - magazyn informacyjny
06.30    Dzień dobry Niemcy - magazyn regionalny
07.00    Punkt 7 - magazyn informacyjny
07.30    Moda na sukces - serial obyczajowy, USA 1994
07.55    Między nami - serial obyczajowy, Niemcy 1997 (powt.)
08.25    Dobre czasy, złe czasy - serial obyczajowy, Niemcy 1997 (powt.)
09.00    Mój poranek - magazyn poranny
10.30    Sabrina - talk show
11.30    Pojedynek rodzinny - teleturniej
12.00    Punkt 12 - magazyn informacyjny
13.00    Oliver Geissen Show - talk show
14.00    Birte Karalus - talk show
15.00    Bärbel Schäfer - talk show
16.00    Hans Meiser - talk show
17.00    Pomoc domowa - serial komediowy, USA 1993/94
17.30    Między nami - serial obyczajowy, Niemcy 1997
18.00    Dobry wieczór - magazyn regionalny
18.30    EXCLUSIV - magazyn rozrywkowy
18.45    Wiadomości
19.10    Explosiv - magazyn sensacji
19.40    Dobre czasy, złe czasy - serial obyczajowy, Niemcy 1997
20.15    Chłodne pocałunki (Kalte Küße) - thriller, Niemcy 1996, reż. Carl Schenkel, wyk. Marie Bäumer, Karoline Eichhorn, Jochen Nickel, Thomas Heinze (90 min)
22.10    Stern TV - magazyn informacyjny
00.00    Wiadomości
00.30    Szalone dziewczyny - serial obyczajowy, USA 1985/92
01.00    Mary Tyler Moore Show - serial obyczajowy, USA 1970/77
01.30    Pomoc domowa - serial komediowy, USA 1993/94 (powt.)
02.00    Bärbel Schäfer (powt.)
02.50    Wiadomości
03.20    Hans Meiser (powt.)
04.10    Birte Karalus (powt.)
05.10    Life! (powt.)

Sat 1
05.30    Telewizja śniadaniowa
09.00    Gliniarz i prokurator - serial sensacyjny, USA 1987
10.00    Rewir Wolffa - serial kryminalny, Niemcy 1994
11.00    Jörg Pilawa - talk show
12.00    Vera w południe - talk show
13.00    Sonja - talk show
14.00    Ricky! - talk show
15.00    Star Trek - Deep Space Nine - serial SF, USA 1992
16.00    Słoneczny patrol - serial obyczajowy, USA 1989
17.00    Każdy z każdym - teleturniej
17.30    Magazyn regionalny
18.00    Sędzia Barbara Salesch - magazyn prawny
18.30    Szósta trzydzieści - magazyn informacyjny
18.50    Magazyn sportowy
19.00    blitz - magazyn aktualności
19.40    Szczera prawda! - magazyn sensacji
20.15    Kolumb odkrywca (Christopher Columbus - The Discovery) - film przygodowy, USA/Hiszpania 1992, reż. John Glen, wyk. Marlon Brando, Tom Selleck, George Corraface, Rachel Ward (116 min)
22.35    Predator (Predator) - film sensacyjny, USA 1987, reż. John McTiernan, wyk. Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Bill Duke, Elpida Carillo (130 min)
00.35    Moralność publiczna - serial komediowy, USA 1996
01.05    Ścigany - serial kryminalny, USA 1963 (powt.)
02.00    Star Trek - Deep Space Nine - serial SF, USA 1992 (powt.)
02.50    Słoneczny patrol - serial obyczajowy, USA 1994 (powt.)
03.40    Vera w południe (powt.)
04.30    Sędzia Barbara Salesch (powt.)
04.55    blitz (powt.)

Super Rtl
05.40    Doug - serial animowany
06.00    Papyrus - serial animowany (powt.)
06.30    Pocket Dragons - serial animowany (powt.)
06.50    Raccoons - serial animowany
07.15    Metty - magazyn dla dzieci
07.50    Trzy małe duszki - serial animowany (powt.)
08.15    Wowser - serial animowany
08.35    Extreme Dinosaurs - serial animowany (powt.)
09.05    Infomercial - magazyn reklamowy
09.40    Alles Nichts Oder?! - program rozrywkowy
10.40    Arka Noego - serial dokumentalny
11.05    Kangoo - serial animowany (powt.)
11.30    Hej, Arnold! - serial animowany
11.55    Bionic Six - serial animowany
12.20    Święty Mikołaj i spółka - serial animowany (powt.)
12.45    Rotznasen - piosenki dla dzieci
12.50    Trzy małe duszki - serial animowany
13.15    Raccoons - serial animowany
13.40    Pocket Dragons - serial animowany
14.05    Nowy świat gnomów - serial animowany
14.30    The Oz Kids - serial animowany
14.55    Goof Troop - serial animowany (powt.)
15.20    Doug - serial animowany (powt.)
15.45    Kangoo - serial animowany
16.15    Skippy - serial animowany
16.40    Bionic Six - serial animowany
17.05    Extreme Dinosaurs - serial animowany
17.30    Legenda Tir Na Nog - serial przygodowy, USA/Irlandia 1998
18.00    Hej, Arnold! - serial animowany
18.30    Święty Mikołaj i spółka - serial animowany
19.00    Darkwing Duck - serial animowany
19.20    Doug - serial animowany
19.45    Aladyn - serial animowany
20.15    Puenta (Punchline) - komedia obyczajowa, USA 1988, reż. David Seltzer, wyk. Sally Field, Tom Hanks, John Goodman, Mark Rydell (122 min)
22.20    Melrose Place - serial obyczajowy, USA 1994/99
23.10    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997/99
23.55    Legenda Tir Na Nog - serial przygodowy, USA/Irlandia 1998 (powt.)
00.15    Gargoyles - serial animowany (powt.)
00.40    Infomercial - magazyn reklamowy
02.10    Program nocny

TM3
06.00    Mieszkać i żyć - magazyn poradnikowy (powt.)
07.05    Moda na sukces - serial obyczajowy, USA 1987/95 (powt.)
07.30    Infomercial - magazyn reklamowy
08.00    Mieszkać i żyć: moda, zdrowie - magazyn poradnikowy
08.45    Infomercial - magazyn reklamowy
09.15    Mieszkać i żyć: kulinaria, moda, hobby - magazyn poradnikowy
10.20    Infomercial - magazyn reklamowy
10.50    Jeopardy! - teleturniej, wydanie dla dzieci (powt.)
11.20    Ruck Zuck - teleturniej (powt.)
12.00    Infomercial - magazyn reklamowy
12.35    Historia Springfieldów - serial obyczajowy, USA 1985/88, wyk. Richard van Vleet, Ellen Dolan, Michael O'Leary, Mary Kay Adams
13.30    Moda na sukces - serial obyczajowy, USA 1987/95, wyk. Susan Flannery, John McCook, Ron Moss, Teri Ann Linn
14.00    Tmini3 zaprasza na kreskówki: Mała księżniczka Sara, Cool MCCool, Cudowna Pollyanna, Z jak Zorro, Bajki braci Grimm, Double Dragon, Księga dżungli - seriale animowane
17.05    Mieszkać i żyć: zdrowie, kulinaria, moda, hobby - magazyn poradnikowy
18.30    Schwupps! - wideoshow - magazyn rozrywkowy
19.05    Jeopardy! - teleturniej, wydanie dla dzieci
19.35    Ruck Zuck - teleturniej
20.15    Heidi (2) - film obyczajowy, USA 1992, reż. Michael Rhodes, wyk. Noley Thornton, Jason Robards, Jane Seymour, Lexi Randall (90 min)
22.05    Son of Paleface - western, USA 1952, reż. Frank Tashlin, wyk. Bob Hope, Jane Russell, Roy Rogers, Bill Williams (90 min)
23.50    Schwupps! - wideoshow - magazyn rozrywkowy (powt.)
00.25    Infomercial - magazyn reklamowy
00.55    Święci domowego ogniska (Household Saints) - film obyczajowy, USA 1992, reż. Nancy Savoca, wyk. Tracey Ullman, Vincent D'Onofrio, Lili Taylor, Judith Malina (119 min) (powt.)
03.05    Infomercial - magazyn reklamowy
03.35    Son of Paleface - western, USA 1952, reż. Frank Tashlin, wyk. Bob Hope, Jane Russell, Roy Rogers, Bill Williams (90 min) (powt.)
05.15    Czas na kino - magazyn filmowy

Wdr
06.00    Przyroda Europy (6/8) - program dokumentalny (powt.)
06.45    Nasza planeta: Niedźwiedź polarny - wędrowiec Arktyki - film dokumentalny
07.30    Podróże pełne przygód - program dokumentalny (powt.)
08.00    Tu i teraz - magazyn reporterów
08.15    Tele-Gym - program sportowy
08.30    Zwierzęta z baśni - serial dla dzieci
09.00    Klub kapitana Blaubära - magazyn dla dzieci
09.30    Czas lokalny - magazyn regionalny
10.35    Religie świata (ost.) - serial dokumentalny
11.35    Klejnot korony (8/14) - serial przygodowy, W. Bryt. 1987
12.30    Nadrenia-Westfalia w południe - magazyn informacyjny
13.00    20 dni XX wieku: Moskwa, 11 marca 1985 - upadek sowieckiego imperium - film dokumentalny
13.45    Kronika Niemiec - magazyn historii współczesnej
14.00    Ulica Sezamkowa - program dla dzieci
14.35    Był sobie raz... kosmos - serial animowany
15.00    Wiadomości
15.15    Doktorek wyrusza w świat (Doctor at Large) - komedia, W. Bryt. 1957, reż. Ralph Thomas, wyk. Dirk Bogarde, Muriel Pavlov, Donald Sinden, James Robertson Justice (94 min)
16.50    Zwierzęta z baśni - serial dla dzieci
17.15    Przyroda Europy (7/8) - program dokumentalny
18.00    Czas lokalny - magazyn regionalny
18.05    Tu i teraz - magazyn reporterów
18.20    Podróże pełne przygód - program dokumentalny
18.50    Aktualności - magazyn informacyjny
19.30    Czas lokalny - magazyn regionalny
20.00    Wiadomości
20.15    Der König vom Friesenplatz - spektakl teatralny, Niemcy, reż. Markus Andrae, wyk. Volkstheater Millowitsch
21.45    Nadrenia-Westfalia wieczorem - magazyn informacyjny
22.05    Quasi TV - magazyn
22.30    Tak starzy jak wiek: Albert Strothmann - film dokumentalny
23.00    Coma - thriller, USA 1978, reż. Michael Crichton, wyk. Michael Douglas, Genevieve Bujold, Rip Torn, Richard Widmark (109 min)
00.45    Tu i teraz - magazyn reporterów
01.30    Programy regionalne

Zdf
05.30    Magazyn poranny
09.00    Wiadomości
09.03    Stulecie sportu - relacja z Obersdorfu; Narciarstwo alpejskie: PŚ (slalom kobiet) - relacja z Lienz/Austria
13.10    Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni - relacja
16.15    Zawiłe kłamstwo (Verzwickte Lügen) - komedia, Niemcy 1997, reż. Erich Neureuther, wyk. Herbert Herrmann, Tina Ruland, Eva Maria Meineke, Olivia Silhavy (45 min)
17.00    Wiadomości
17.15    Halo Niemcy
17.45    Ludzie dzisiaj
17.55    SOKO 5113 - serial kryminalny, Niemcy 1997
18.45    Losowanie loterii liczbowej
19.00    Wiadomości
19.15    Album '99 - kronika roku - program dokumentalny
20.15    Partner (The Associate) - komedia, USA 1996, reż. Donald Petrie, wyk. Whoopi Goldberg, Tim Daly, Diane Wiest, Eli Wallach (113 min)
22.00    Wiadomości
22.30    100 lat - odliczanie - serial dokumentalny
22.40    Pustynia angielskiego pacjenta - program dokumentalny
23.25    Stary - serial kryminalny, Niemcy
00.25    Wiadomości
00.40    Nocne studio - magazyn kulturalny
01.10    Wczesne dojrzewanie (Frühreifen) - film obyczajowy, Niemcy 1957, reż. Josef von Baky, wyk. Heidi Brühl, Christian Doermer, Christian Wolff, Jochen Brockmann (80 min)
02.35    SOKO 5113 - serial kryminalny, Niemcy 1997 (powt.)
03.20    Wiadomości
03.35    Straßenfeger
04.05    Kronika trzech dziesięcioleci - program dokumentalny

VIVA
06.00    Pobudka z Vivą - program muzyczny
09.00    Viva Energiza - magazyn muzyczny. Wysokokaloryczna rozgrzewka o poranku
10.00    Viva Push-Up - magazyn muzyczny. Mieszanka najnowszych przebojów
11.00    Viva Sunshine - magazyn muzyczny. Przedpołudniowe spotkania z gwiazdami
12.00    Viva hity - magazyn muzyczny. Nowości i standardy pop-rockowej sceny
13.00    Viva Special - magazyn muzyczny (Mariah Carey)
14.00    Co jest grane? - magazyn. Cotygodniowy przegląd kulturalny Vivy
15.00    Interaktiv - teledyski na telefon (Eurythmics)
17.00    Chartsurfer - notowania list przebojów
18.00    kEwL live - show
19.00    Planeta Viva - magazyn muzyczny: Enrique Iglesias
20.00    World of Bits - magazyn aktualności ze świata muzyki, mody, kina i sportu
21.00    In Luv - talk show
23.00    Jam: pop-rockowe archiwum
00.00    Nocny ekspres: gorące brzmienia północy
01.00    Nocny ekspres: gorące brzmienia północy
02.00    Niteclub - nocny magazyn Vivy
03.00    Nocne teledyski - program muzyczny

VIVA 2
06.00    Słoneczne otwarcie
07.00    Fala uderzeniowa (powt.)
08.00    Słoneczne otwarcie
10.00    Nowości: Przegląd roku (powt.)
12.00    Dwójka (powt.)
13.00    W stronę rocka: Najlepsze nagrania (powt.)
14.00    Noon
16.00    Najlepsze płyty (powt.)
17.00    Szybkie przewijanie i nowości: Najlepsze nagrania 1999 - prowadzi Charlotte Roche
19.00    Dwójka oraz nowości
20.00    W stronę rocka z Markusem Kavką: Najlepsze nagrania
21.00    Fala uderzeniowa i nowości - prowadzi Ill-Young Kim
22.00    Najgorsze z Kamikaze - prowadzi Niels Ruf
23.00    Special: Blur
00.00    Szybkie przewijanie i nowości (powt.)
02.00    W stronę rocka: Najlepsze nagrania (powt.)
03.00    Najgorsze z Kamikaze (powt.)
04.00    Moon

MTV
05.00    Przeboje non stop
12.00    Best of Data Videos - wszystko o przebojach
13.00    Best of Bytesize - przegląd hitów Mtv
15.00    Best of European Top 20 - lista przebojów
17.00    Fanatic - wywiady z gwiazdami (Spice Girls, Steve Austin)
17.30    Fanatic - wywiady z gwiazdami (Britney Spears, Backstreet Boys)
18.00    Kulisy teledysku - program muzyczny
18.30    All Access - spotkanie z Britney Spears
19.00    Best of Bytesize - przegląd hitów Mtv
20.00    Best of Top Selection - telewidzowie wybierają hity dnia
21.00    Ultrasound - talk show (Janet Jackson)
21.30    Bytesize - przegląd hitów Mtv
00.00    Best of The Late Lick - lista przebojów R & B
01.00    Śnieżna kula - magazyn reporterski
01.30    Noc z teledyskami

Animal Planet
07.00    (P) Zwierzęta braci Kratt: Hieny są fajne
07.30    (P) Zwierzęta braci Kratt: Zemsta Mungu
07.55    (P) Z praktyki Harry'ego
08.50    (P) Lassie: Chłopiec, który widział wilka
09.20    (P) Lassie: Sekrety i kłamstwa
09.45    (P) Opowieści z zoo
10.40    (P) Weterynarz
12.05    (P) Nie słowa, lecz czyny
13.00    (P) Pogotowie dla zwierząt
13.30    (P) Na ratunek!
14.00    (P) Kroniki zoo
15.00    (P) Dobry pies!: Nieśmiały pies
15.30    (P) Dobry pies!: Podróżujący pies
16.00    (P) Zwierzęcy sąd sędziego Wapnera: Prawnik kontra strusia ferma
16.30    (P) Zwierzęcy sąd sędziego Wapnera: Ucieczka konia
17.00    (P) Weterynarz
18.00    (P) Dzika przyroda z Jeffem Corwinem: Zatoka Monterey
18.30    (P) Dzika przyroda z Jeffem Corwinem: Floryda
19.00    (P) Pogotowie dla zwierząt
19.30    (P) Na ratunek!
20.00    (P) Słonie w Parku Narodowym Tsavo
21.00    (P) Historia pewnego nosorożca
22.00    (P) Zwierzęca broń: Uzbrojone po zęby
23.00    (P) Pogotowie dla zwierząt
23.30    (P) Pogotowie dla zwierząt
00.00    (P) Pogotowie dla zwierząt
01.00    Zakończenie programu

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.