FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kalendarium XX wieku / Sportowa apteka)
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Moda na sukces" (193) - serial prod. USA
8.30 Tęczowy music box
9.00 Wiadomości
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Gimnastyka: Na co dzień
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Tancerze na lodzie" (3/9): "O jednego za dużo"
10.45 Muzyczna Jedynka
11.00 Poradnik petenta
11.15 Poradnik bałaganiarza
11.30 Razem czy osobno
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.15 Magazyn Notowań: Nasienna elita / Ekonomika dla rolnika / Nasiona z polderów
12.40 Andrzeja Okińczyca portretowanie
13.00 Ikar znad Dunajca
13.35 Wielka historia małych miast: Tykocin
13.55 Kolekcje osobliwe - magia muzyki: Muzeum Instrumentów Muzycznych w Poznaniu
14.20 Katalog zabytków: Bazylika w Wambierzycach
14.30 Mistrzowie: Marek Rostworowski
14.55 Program dnia
15.00 Kraina łagodności
15.30 "Moda na sukces" (193) (powt.)
16.00 Dla młodych widzów: Raj
16.25 Party-tura - quiz muzyczny
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Miliard w rozumie - teleturniej
17.45 Z kamerą wśrod zwierząt: Małpy na śniegu
18.00 "Sukces" (3/9): "Łatwy kraj" - serial prod. TVP
19.00 Wieczorynka: "Madeline"
19.30 Wiadomości
20.10 "Samotny Detektyw McQ" - dramat kryminalny prod. USA (1974 r.)
22.00 Puls dnia
22.25 Mam prawo
23.00 Wiadomości
23.15 100 lat kina - filmy najważniejsze
0.10 "Urodziny" - film fab. prod. włoskiej (1992 r., 90 min)
1.40 Reportaż
2.00 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport telegram
7.15 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Dziennik krajowy / Gość poranny)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - poranny program sportowo-rekreacyjny
8.00 Program lokalny
8.30 "Beztroskie dni" (3/26) - serial prod. USA
9.00 Transmisja obrad Sejmu (w przerwie transmisji, ok. 13.00 Panorama)
14.55 Powitanie
15.00 "Podroż do wnętrza ziemi z Willym Fogiem" (7) - serial anim. prod. hiszpańskiej
15.25 Akademia zdrowia Dwójki
15.35 Pejzaże wsi polskiej: Klechdy polskie
16.00 Zwierzęta wokół nas: Podaj łapę
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej
17.00 "Katolikos znaczy powszechny" (1) - Poruszenie - film dok.
17.55 Losowanie gier liczbowych Totalizatora Sportowego
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
19.05 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.35 Po rozum do głowy - program dla dzieci
20.00 Studio sport: Chorwacja - Polska - mecz piłki nożnej (2)
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 Ekspres reporterów
22.10 Teatr Dwójki, Scena popularna: Ephraim Kishon: "To był skowronek"
23.30 "Nowa inkwizycja" - film dok. prod. ang.
0.15 Panorama
0.20 Lekcja mistrzowska: Anner Bylsma (holenderski wiolonczelista)
1.15 Zakończenie programu

Polsat
7.00 HaloGra!My
7.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
7.30 Kalambury - program rozrywkowy
8.00 Grand Prix - serial anim. dla dzieci
8.20 Klub Lady Fitness
8.30 Skrzydła - serial komediowy
9.00 Misja Eureka - serial USA
10.00 Za wszelką cenę - telenowela brazyl.
10.55 Jesteśmy - program redakcji religijnej
11.30 Disco Relax
12.30 Walat pikowy - film pol.
14.00 Maski - magazyn rozrywkowy
14.30 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.00 HaloGra!My
15.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
15.30 Czarodziejka z księżyca - serial anim. dla dzieci
16.00 Informacje
16.15 Link Journal - magazyn mody
16.45 Alf - serial USA
17.15 Kalambury - program rozrywkowy
17.45 Grace w opałach - serial USA
18.15 Gra o wszystko... z Billem Cosby - program rozrywkowy
18.45 Informacje
18.55 Dallas - serial USA
19.50 Informacje
20.05 One West Waikiki - serial USA
21.00 Gliniarz i prokurator - serial USA
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Dolina lalek - serial USA
22.50 Plus Minus - program publ.
23.20 Sztuka sprawiedliwości - magazyn prawniczy
23.50 Motowiadomości
0.20 PEMS - Polsat Europe Music Show - Muzyczny show na żywo z udziałem gwiazd
1.20 Pożegnanie

TV Polonia
6.55 Dzień dobry z Polski
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 "Krzyzówka szczęścia" - teleturniej (powt.)
9.45 Janka (7/15) - serial dla młodych widzów (powt.)
10.15 Jan Serce (5/10): Zgryzoty - serial TVP (powt.)
11.20 Blok programów edukacyjnych
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
12.15 Gwiezdny pył - film fabularny prod. polskiej (powt.)
13.15 "Skarbiec" - magazyn historyczno-kulturalny (powt.)
13.45 Historia- współczesność (powt.)
14.15 "Sejmograf" - magazyn parlamentarny,
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Uroczystość z okazji wprowadzenia programu TV Polonia do sieci kablowej w Berlinie
15.05 Panorama
15.25 Gość TV Polonia - ambasador Niemiec w Polsce
15.35 "Chanson Festival '95" - Ute Lemper
16.20 Film dokumentalny
17.00 Teleexpress
17.15 Polskie ABC - program dla dzieci
17.45 "Krzyzówka szczęścia" - teleturniej
18.15 Lektury satelity: Pan Tadeusz Księga V: Kłotrua, autor: Adam Mickiewicz
19.00 "Barka" - reportaż
19.20 Dobranocka
19.30 Wiadomości
20.00 Przegląd Filmów o Sztuce: Barok krakowski - film Andrzeja B. Czuldy
21.00 Panorama
21.30 Premiery satelity: Wizja jokalna - film fabularny produkcji polskiej (1981)
22.55 Program na czwartek
23.00 "Piosenki śpiewa Halina Frąckowiak" - program rozrywkowy
23.25 7 grzechów głównych po goralsku - Lenistwo
23.45 Sztuka choreograficzna Witolda Grucy - Samotność - program artystyczny
0.10 Panorama (powt.)
0.40 Zakończenie programu