FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata?
08.05 Doogie Howser, lekarz medycyny (39/40)
08.30 Wiadomości
08.45 Mama i ja: Złota rybka II
09.00 Hu, hu, ha - teleferie, film anim.
10.00 Milagros (50) - serial
11.10 Grajmy w szachy - historia, teoria i nauka
11.20 Gitarowe ABC
11.35 Mistrzowie: prof. dr hab. Marcin Kula - reportaż
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Magazyn Notowań: Przybysze z Afryki - jeleń po irlandzku
12.45 Telewizja Edukacyjna: Fotografia według
13.00 Tajniki muzyki: Organy
13.10 Windy lifts (20) - nauka języka angielskiego
13.20 Ulica Staromiejska w Katowicach - reportaż
13.50 Mickiewicz dla dorosłych (5)
14.00 Taneczne ferie - program muzyczny
14.30 Wiadomości
14.40 Ferie z Miliardem - teleturniej
15.05 WOW (3) - serial dla młodz.
15.35 Plecak - magazyn harcerski
16.00 Harmonijka ustna i blues
16.15 Moda na sukces (534) - serial
16.40 Rzeczpospolita samorządowa
17.00 Teleexpress
17.25 Klan (54) - polski serial obycz.
17.50 Stop klatka - magazyn filmowy
18.20 Sprawa dla reportera
18.50 Flesz-Wiadomości
19.00 Wieczorynka: Muminki
19.30 Wiadomości
20.10 Matka swojej matki - polski dramat obycz., 1996
21.45 W centrum uwagi
22.05 Cafe Fusy - program satyryczny
22.25 Polska - Zachód: Tak czy nie
23.00 Wiadomości
23.10 Dlaczego? - program publ.
23.40 Wędrówka Ewy - obycz.
01.05 Grajmy w szachy - historia, teoria i nauka
01.15 Kolejki: Ełckie wędrowanie
01.30 Alfabet polskich rzek: O jak Osa
01.45 Zakończenie programu

TVP 2
07.00 Sport telegram
07.05 Dziennik krajowy
07.25 Reporterzy Dwójki przedstawiają
07.50 Akademia Zdrowia Dwójki
08.00 Programy lokalne
08.30 Krok za krokiem (22/26) - serial komediowy USA
09.00 Świat kobiet - magazyn dla pań
09.30 Zwierzęta - ich miłość (4): Małpy i lustro
10.00 Ale heca! - program satyryczny dla młodych widzów
10.30 Legenda o Białym Kle - serial anim.
11.05 Pogotowie górskie w Widbach (13) - niem. serial obycz.
11.50 Szansa na sukces: Robert Chojnacki
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy (powt.)
13.40 Pogotowie ekologiczne Dwójki
13.50 Kulty popkultury
14.20 Clipol - magazyn muzyczny
14.50 Akademia Zdrowia Dwójki
15.00 Rok w muzyce pop - progr. muz.
15.30 Mozart Band (9) - serial anim.
16.00 Panorama
16.10 Świat wokół nas - magazyn
16.30 5 x 5: wygrajmy razem
17.00 Ale heca! - program satyryczny
17.30 Programy lokalne
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
18.35 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.05 Ekspres reporterów
19.30 A teraz Susan - serial kom. USA
20.00 Sprawa Melanii - dramat prod. USA, 1991
22.00 Panorama
22.35 Sport telegram
22.40 997 - program policyjny
23.10 Skradziona nadzieja - film dok.
00.05 Srebrny jubileusz Jamesa Levine'a - Gala Metropolitan Opera w Nowym Jorku (2)
00.50 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
7.00 TV Polonia - retransmisja programu satelitarnego
8.00 Dziennik regionalny
8.30 Maria Celeste - telenowela prod. wenezuelskiej
9.15 Muzyczne promocje
9.30 Poranek z TV Katowice - magazyn studyjno-filmowy
10.30 Historia miłości - serial prod. brazylijskiej
11.35 Namiętność - telenowela prod. wenezuelskiej
12.05 Prywatne niebo - dramat obyczajowy prod. polskiej (powt.)
13.20 Na wesoło o sporcie - amerykański magazyn sportowy
13.40 Serce Klarity - hiszpański serial obyczajowy
14.05 Dziś w Teletrójce - reportaż (powt.)
14.20 Ferie z Kleksem - program dla młodych widzów
14.50 Program dnia
15.00 Aktualności (1)
15.10 Doktor Przytuliński - serial animowany
15.35 Mysz i kret - angielski serial animowany
15.40 Kapitan Sen - angielski serial anim.
16.05 Zobacz to! - serial dok. prod. USA
16.15 Chłopiec z Andromedy - serial nowozelandzki
16.30 Dziś w Teletrójce - reportaż
16.45 Magazyn górniczy
17.00 Program dnia
17.10 Sztuka komunikowania się
17.30 Dziś w Teletrójce - reportaż redakcji częstochoWskiej
17.50 Portrety miast - program Agencji Reklamy TV Katowice
18.00 Panorama
18.10 Aktualności (wyd. główne)
18.30 Historia miłości - serial prod. brazylijskiej
19.30 Wizja przyszłości - serial dokumentalny
20.00 Piloci z Big Sky - australijski serial przygodowy
20.50 Ogolone głowy hańby - francuski serial dokumentalny
21.45 Dzień w regionie
22.00 Aktualności (3)
22.15 Program na czwartek
22.30 Namiętność - telenowela prod. wenezuelskiej
23.00 Sport
24.00 Pod celą
0.30 Kraje i ludy Afryki - włoski serial dokumentalny
1.00 TV Polonia - retransnisja programu satelitarnego

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Gdzie się podziała Carmen Sandiego - serial animowany dla dzieci
8.30 Żar tropików - amerykański serial sensacyjny
9.35 Żar młodości - kanadyjski serial obyczajowy
10.30 Nieustraszony - amerykański serial sensacyjny
11.30 Nocny patrol - amerykański serial sensacyjny
12.30 Piramida - gra-zabawa
13.00 Disco Relax
14.00 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.30 Trzy kwadraty: gra-zabawa
15.00 Batman - serial animowany dla dzieci
15.30 Link Journal - magazyn mody
16.00 Informacje
16.15 Hallo miliard - program rozrywkowy
16.45 Drużyna A - amerykański serial sensacyjny
17.45 Perła - amerykański serial komediowy
18.15 Roseanne - serial komediowy
18.45 Informacje
19.00 Polityczne graffiti
19.10 Żar tropików - amerykański serial sensacyjny
20.00 F/X - amerykański serial akcji
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Film tygodnia: Mroczne niebo - film prod. USA (1996 r., 90 min)
22.45 Wyniki LOTTO
22.50 Informacje i biznes informacje
23.10 Polityczne graffiti
23.20 Magazyn Teatru Otwartego
0.30 Muzyka
2.30 Pożegnanie

TVN
6.00 Telesklep
6.30 Ciężko ranne pantofle - magazyn poranny
8.00 Troskliwe misie (18) - serial animowany dla dzieci
8.30 Miasto piesprawia (19) - serial animowany dla dzieci
9.00 Wszystko albo nic - teleturniej
10.00 Dobra cena - teleturniej
10.30 Anna (79) - telenowela
11.30 Jolanda (13) - telenowela
12.00 Telesklep
12.30 Co za dzień! - rozrywka-informacja
13.00 Troskliwe misie (19) - serial animowany dla dzieci
13.30 Automagazyn
14.00 Twój problem, nasza głowa- program na żywo dla dzieci
14.45-15.45 Niezły kanał:
14.45 California Dreams (55) - serial dla młodzieży, USA
15.15 Szkoła złamanych serc (80) - serial dla młodzieży .
15.45 Star Trek (25) - serial SF
16.45 Miasto piesprawia (20) - serial animowany dla dzieci
17.15 TVN Fakty Regionalne - informacje
17.30 Co za dzień! - rozrywka-informacja
18.00 Beverly Hills 90210 (76) - serial obyczajowy, USA
19.00 Dobra cena - teleturniej, prowadzi Grzegorz Wons
19.30 TVN Fakty - infonnacje
20.00 Sport
20.05 Jedwabne Pończoszki (15) - serial sensacyjny, USA
21.00 Modelki (17) - serial obyczajowy, USA
22.00 Tabu - talk show Małgorzaty Domagalik, tylko dla dorosłych
22.30 TVN Fakty
22.35 Kropka nad i - prowadzi Monika Olejnik
23.00 TVN Fakty Regionalne - informacje
23.15 Na wybiegu - moda
23.45 Nic straconego: Beverly Hills 90210 (76) - serial obyczajowy, USA
0.40 Nic straconego: Modelki (17) - serial obyczajowy, USA
1.30 Nic straconego: Jedwabne pończoszki (15) - seńal sensacyjny, USA

TV Polonia
7.00 Gimnastyka
7.10 Jazz Jamboree '97: Mity - Włodzimierz Nahorny w hołdzie
8.10 Zaproszenie - program krajoznawczy (powt.)
8.30 Wiadomości
8.45 Teledyski na życzenie (powt.)
8.55 Prognoza pogody
9.00 Janka (1/15): Orły i Wilki - serial dla młodych widzów (powt.)
9.30 Klan (40) - serial prod. polskiej
10.00 Zajęcia dydaktyczne - film fab. prod. polskiej (powt.)
11.00 Powroty do źródeł - reportaż (powt.)
11.30 Polska piosenka: ludzie, zjawiska, epizody (powt.)
12.00 Wiadomości
12.10 Polskie drogi (11): W obronie własnej - serial prod. polskiej (powt.)
13.55 Bohater w alfabecie (powt.)
14.15 Nie zostałem wypędzony - reportaż (powt.)
14.40 Polonijne spotkania: Meksykańska egzotyka - reportaż Leszka Bonara
15.00 Panorama
15.20 Omówienie programu dnia
15.30 Auto-Mota-Klub - magazyn sportów motorowych
15.45 Przegląd prasy polonijnej
16.00 Teledyski na życzenie
16.10 Przyrodnicy (8) - program edukacyjny
16.30 Klan (40) - serial prod. polskiej (powt.)
17.00 Teleexpress
17.15 Sport z satelity: Mecz siatkarskiej Ligi Mistrzów AZS Częstochowa - Almeria Gran Canaria
19.15 Dobranocka: Na tropie.... film animowany dla dzieci
19.30 Wiadomości
20.00 Reżyser miesiąca: Mleczna droga - film fab. prod. polskiej, (1990 r., 89')
21.30 Trzy dekady rocka w Polsce cz. 2
22.30 Panorama
23.05 Ze sztuką na ty: To ja! Człowiek 6 MA!
23.30 Ze sztuką na ty: Zapomniani pisarze - Groteska wg Romana Jaworskiego
24.00 Gaude Mater '97 VI Międzynarodowy Festiwal Muzyki w Częstochowie, wyk. Musica Segreta - zespół wokalno-instrumentalny (Argentyna), dyryguje Leonardo Waisman
0.45 Powitanie widzów amerykańskich, program dnia
0.50 Na tropie - film animowany dla dzieci (powt.)
1.00 Wiadomości (powt.)
1.30 Biografie: Nie lubię lustra - portret Wojciecha Wiesiołłowskiego - film dok. (powt.)
2.30 Panorama (powt.)
3.05 Mleczna droga - film fab. prod. polskiej (powt.)
4.35 Trzy dekady rocka w Polsce (powt.)
5.35 Klan (40) - serial prod. polskiej (powt.)
6.00 W centrum uwagi
6.20 Teledyski na życzenie (powt.)
6.30 30 ton! Lista, lista, lista przebojów (powt.)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki