FANDOM


Tvp1 logo


7:00 Rolnictwo na świecie: Portugalia
7:15 Notowania
7:45 Wideopasje (5)
8:05 Poranek filmowy
8:35 Domowe abecadło: "E"
9:00 Noe Beckett i jego arka (3/13) - serial
9:50 W Starym Kinie: Pięcioraczki - film prod. francuskiej (1954 r.)
11:40 Dzieci Soboru zadają pytania (4): Wiosna Kościoła
12:00 Anioł Pański - transmisja modlitwy Ojca Świętego
12:20 Ludzki świat
12:40 Moja i twoja nadzieja - aukcja
13:00 Wiadomości
13:10 Tydzień
13:40 Zwierzęta świata: Wokół Jeziora Górnego, wyprawa z Tomem Starlingiem" (1) - film dok. prod kanadyjskiej
14:15 Seriale wszech czasów: "Wojna domowa" (6/15): "Trójka klasowa" - serial TVP (z teletekstem)
14:40 Moja i twoja nadzieja - aukcja
15:00 Rozmowy o zmierzchu i świcie: Rozmowa 5. STS i Mazury
15:30 Moja i twoja nadzieja - aukcja
15:45 Świat Bałtyku: "W morskiej toni" - film dok Jacka Sarnackiego
16:20 Moja i twoja nadzieja - aukcja
16:35 Z kamerą wśród zwierząt: Zwierzęta wracają
17:00 Teleexpress
17:25 Śmiechu warte
17:50 Dziennik Telewizyjny - program Jacka Federowicza
18:05 Dotyk anioła (7/21) - serial prod. USA (z teletekstem)
19:00 Wieczorynka: "Nowe przygody Kubusia Puchatka"
19:30 Wiadomości
19:50 Moja i twoja nadzieja - aukcja
20:10 Savannah (28/35) - serial prod USA
20:55 Moja i twoja nadzieja - aukcja
21:05 Zwyczajni-nadzwyczajni
21:45 Sportowa niedziela
22:30 Upadek starego Pekinu - reportaż
23:00 Petulia - melodramat prod USA (1968 r.)
0:45 Rody fabrykanckie: Szajber i Grohmann
1:10 Za i przed klauzurą: Są od zawsze
1:40 Korzenie: Pojana Mikuli
2:00 Zakończenie programu

Logo-4


7:00 Echa tygodnia /dla niesłyszących/
7:30 Film dla niesłyszących: Savannah (28/35) - serial prod USA
8:20 Słowo na niedzielę /dla niesłyszących/
8:30 Program lokalny
9:30 Mniejszości narodowe: "My Cyganie" - film dok. Waldemara Czechowskiego
10:00 Ojczyzna-polszczyzna: Przed laty - sprzed laty
10:15 Spotkanie z Hanna Barbera - filmy anim. dla dzieci
10:50 Pogotowie ekologiczne 2
11:00 Zagubione cywilizacje: Grecja - czasy świetlności - film dok. prod. ang.
12:00 Świat się śmieje: Futrzany Gang - komedia prod. ang. (1960 r.)
13:20 Bara, bara - film dok.
14:25 30 ton! lista, lista, lista przebojów
15:00 Familiada - teleturniej
15:30 Ulica Sezamkowa - program dla dzieci
16:05 Studio sport: Warsaw Cup - finał
17:05 Beverly Hills 90210 (87) - serial prod. USA
17:50 Halo Dwójka!
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Va banque - teleturniej
19:05 7 dni świat
19:35 Bajki dla dzieci słabo widzacych: "Złotowłosy"
20:00 Koncert finałowy FAMY '97
21:00 Gdzie diabeł mówi dobranoc (5/89) - serial prod. USA
21:45 Rozwiązanie konkursu "Gra o samochód"
22:00 Panorama
22:35 Piosenki Agnieszki Osieckiej - Fama '97
23:30 Optimus - sport telegram
23:35 Techno
0:15 Love Parade - Berlin 1997
0:30 Zakończenie programu

Tele3 Katowice 1997-1998


6.30 Czterej muzykanci z Bremy - ser. dla dzieci
7.00 Bajkowe Trojaczki - ser. anim.
7.30 Troskliwe misie - ser. dla młodych widzów
8.00 Tom Grom i nadzwyczajni rycerze - ser. dla mł. widzów
8.30 Myszka Willi wędruje po świecie - ser. dla dzieci
9.00 Z życia archidiecezji - magazyn chrześcijański
9.30 Amerykańska odyseja kosmiczna - ser. dok.
10.00 Klub Globtrotera
10.40 Kosząłek Opałek - pr. dla dzieci
11.05 Dom z muzycznymi ambicjami
11.35 Festiwal wiolinistyczny Hubermana w Częstochowie
12.00 Aktualności (wyd. 1)
12.05 Sport
13.00 Świat bez tajemnic
13.30 Podróże z kamerą
14.00 Telefoniada - teleturniej
15.00 Aktualności (wyd. 2)
15.10 Zuzia i jej przyjaciele - ser. kukiełkowy
15.35 Świat przyrody - ser. przyrod.
16.35 Dziołcha ze Śląska
17.10 Gość dnia
17.25 Studio Gol - mag. piłkarski
18.00 Panorama
18.10 Aktualności (wyd. główne)
18.30 Rodzina Addamsów - ser. kom.
19.15 EL TV Music - pr. rozryw.
19.30 Świat ogrodów - ser. dok.
20.00 Mordercy są wśród nas - dramat hist.-obycz. (odc. 2)
22.00 Aktualności (wyd. 4)
22.10 Sport
23.00 Tashunga - amerykański film
0.30 Opowieści o rekinach - ser. dok.
1.15 Na ratunek - australijski ser. sensacyjny
2.00 Dziewczyny z Blue City - film obyczajowy USA
3.30 Wieczorna czerwień - włoski film obyczajowy
5.00 Sokoły - ser. przygodowo-obyczajowy

Polsat-2


6.30 Disco Polo Live (78) - program muzyczny
7.30 Jesteśmy - magazyn programów religijnych
8.00 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
8.30 System - program komputerowy
9.00 Klip Klaps - najmłodsza lista przebojów
9.30 Widget (4) - animowany serial przygodowy
10.00 Disco Relax
11.00 Na własnych śmieciach (8/20) - serial komediowy
11:30 Góry przeznaczenia (7/13) - serial kanadyjski
12.30 Osądzić miłość - film fab. prod. francuskiej (1977 r., 96 min.)
14.15 Potężna dżungla (21/26) - serial amerykański
14.45 Miss Lata z Radiem
15.00 Benny Hill
15.30 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
16.00 Informacje
16.15 Miłość od pierwszego wejrzenia - teleturniej
16.45 Rollercoaster - film fab. prod. USA (1977 r, 113 min.)
18.45 Informacje
19.00 Jastrząb atakuje (7) - serial prod. USA
19.50 Anatomia sukcesu
19.55 Czarne kapelusze (9) - serial prod. USA
20.55 Pocztówki z nad krawędzi - film fab. prod. USA (97 min.)
22.45 Na każdy temat - talk show Witolda Orzechowskiego
23.45 Magazyn sportowy
0.45 Dolina lalek (40) - serial amerykański
1.10 Muzyka na BIS - nocny program muzyczny
3.30 Pożegnanie

Tvpoloniaekran


7.00 Program dnia
7.05 Wielka miłość Balzaka [6/7] - serial pol.-franc.
8.05 Słowo na niedzielę
8.10 Z ziemi polskiej do włoskiej - reportaż
8.25 Muzyczne pocztówki [1] - Andyjskie granie
8.45 W Krainie Czarnoksiężnika Oza [9] - serial anim.
9.10 Zaproszenie - program krajoznawczy
9.30 Niedzielne muzykowanie: Teresa Żylis-Gara w dworku Chopina w Dusznikach
10.10 Teledyski na życzenie
10.25 Listy w butelce [4] - film dok.
10.50 Kuchnia polska
11.00 Teatr familijny: W. Sieroszewski - Dary wiatru północnego
12.00 Szkoła na wesoło - program dla dzieci
12.30 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny
13.00 Pieprz i wanilia - Tropem złota: Polacy w Peru
13.30 Program rozrywkowy
14.00 Spotkanie z profesorem Wiktorem Zinem: Spojrzenie z bliska
14.20 Sceny domowe: Dzwonek
14.40 Pałace i dwory Rzeczypospolitej [2]
15.00 Kraina uśmiechu
16.00 Biografie: Zygmunt Kubiak i poeta z Aleksandrii - film dok.
16.45 Zwoływanie pieśni - reportaż
17.00 Teleexpress
17.15 Prawdziwe przygody profesora Thompsona - serial anim. dla dzieci
17.40 Jak cudne są wspomnienia - program montażowy
18.30 Światła rampy - czyli rzecz o teatrze w Grudziądzu - reportaż
19.15 A to Polska właśnie - program rozrywkowy
19.40 Dobranocka: Zaczarowany ołówek - film anim. dla dzieci
20.00 Wiadomości
20.30 Pan Wołodyjowski [1] - film fab. prod. polskiej
21.45 Nauka trzech narodów - reportaż
22.25 Program na poniedziałek
22.30 Panorama
23.00 Sport z satelity: Gonitwy na Służewcu
23.45 Koncert Finałowy XIII Przeglądu Kabaretów PaKa w Krakowie [2]
1.00 Wiadomości
1.20 Kraina uśmiechu
2.15 Gorąca dziesiątka Muzycznej "Jedynki"
2.50 Teledyski na życzenie
3.00 Panorama
3.30 Pan Wołodyjowski [1] - film prod. polskiej
4.45 Nauka trzech narodów - reportaż
5.30 Jak cudne są wspomnienia [4/7] - Ich wielkie miłości - program montażowy

Das Erste logo 90s


06.00 Barbapapa
06.05 Tobbi und das Fliewatüüt
06.30 Pumuckl TV   
07.30 Sesamstrasse
08.00 Nils Holgersson
08.30 Tigerenten Club  
10.00 Immer wieder sonntags
11.30 Sendung mit der Maus
12.00 Presseclub  
12.45 Tagesschau
13.15 Plaza Latina
13.45 Bilderbuch Deutschland
14.30 Musikstreifzüge
15.00 Tagesschau
15.05 Geld  
15.30 Sportschau
17.30 Wechseljahre
18.00 Tagesschau
18.05 7. Sinn  
18.08 Sportschau
18.40 Lindenstrasse
19.09 Goldene 1
19.10 Weltspiegel
19.50 Sportschau
19.58 Heute abend im Ersten  
20.00 Tagesschau
20.15 Tatort
21.45 Kulturreport
22.15 Tagesthemen
22.30 50 Jahre Kom(m)ödchen
23.15 Ein braunes Band der Sympathie
00.15 Tagesschau
00.25 Das unheil   
02.00 Presseclub
02.45 Schönsten Bahnstrecken Deutschlands
03.05 Auto und Verkehr
03.35 Kulturreport
04.05 Bilderbuch Deutschland
04.50 Weltspiegel
05.30 Ende

ZDF logo old


05.30 Strassenfeger  
06.20 Rückkehr nach Peyton Place
08.15 Schmetterlingstraume
08.45 Klassik
09.15 Zur Zeit  
09.30 Gottesdienst  
10.15 Pingu
10.20 Siebenstein
10.45 Fernsehgarten
12.45 Heute
12.47 Blickpunkt
13.15 Damals
13.29 Anders fernsehen 3sat  
13.30 Kaiserin von China
14.50 Treffpunkt
15.20 Burger rettet Eure Stadte  
15.25 My life
17.20 Heute
17.25 Sport  
18.15 ML Mona Lisa
18.57 Guten Abend
19.00 Heute
19.10 Bonn direkt
19.30 Planet des Lebens
20.15 Höhepunkte aus ’Lustige Musikanten’
21.45 Is’ was Trainer
22.10 Heute
22.20 Nacht der Frauen  
23.50 Heute
23.55 Grüne Heinrich
01.45 Preis der Freiheit
03.05 Planet des Lebens
03.50 Strassenfeger  
04.40 Bonn direkt
05.00 Blickpunkt
05.30 Ende

N3 logo


06.00 Rückblende
06.15 NORD-tour  
06.30 N-Joy TV  
07.00 Lindenstrasse   
07.30 Hallo Spencer
08.00 Tagesschau
08.15 Kamerafahrt
08.30 Sehen statt Horen
09.00 Nordmagazin
09.30 Hamburger Journal  
10.00 Schleswig
10.30 Hallo Niedersachsen
11.00 Spiel mit mir  
12.45 Kamerafahrt
13.00 Alfredissimo   
13.30 Abenteuer Überleben
14.00 Prinz Eisenherz
14.30 Neues vom Süderhof
15.00 Die Küstentour
17.00 Die Deutschen im Garten
17.45 N3 kulinarisch
18.00 Sesamstrasse
18.30 Alpenmelodie
19.15 NordSchau
20.00 Tagesschau
20.15 Reich des russischen Baren
21.00 Die Küstentour
22.00 Sport 3
23.00 Mit Bildern gegen die Mafia
23.45 Ingrid  
00.50 Das Haus der Lady Alquist  
02.40 Tagesschau
02.55 NordSchau
03.40 Bremer Gesundheitswerkstatt
04.25 Sport 3
05.25 Telespiel
06.00 Ende

RTL


05.35 Quack Pack  
05.55 Mighty Ducks   
06.20 Timon & Pumbaa
06.45 Die Jetsons  
07.05 Die Jetsons  
07.30 Huckleberry Finn  
08.00 Barney und seine Freunde
08.30 Quack Pack  
08.55 Spass am Sonntag
09.05 Timon & Pumbaa
09.35 Spass am Sonntag
09.45 Mighty Ducks - Das Powerteam
10.15 Masked Rider
10.35 New Spiderman
11.00 New Spiderman
11.20 Disney Filmparade
11.35 Mickey Donald und Goofy im Marchenland
13.00 Formel I - Vor dem Start
14.00 Formel I - Das Rennen
15.35 Formel I - Highlights  
16.25 Flodder - Eine Familie zum Knutschen
16.55 Thunder in paradise - Heisse Falie coole drinks  
17.45 Mord ist ihr Hobby
18.45 RTL aktuell
19.10 Notruf  
20.15 Zwei Engel mit vier Fausten: Alles Gute kommt von oben
22.05 SPIEGEL TV
23.05 New York Undercover
23.55 Prime Time - Spatausgabe
00.15 Stechers Show Talk
01.10 Kanal 4 - Dokumentation
01.45 Formel I - Das Rennen
03.20 Hans Meiser
04.10 Ilona Christen
05.05 Barbel Schafer
06.00 Ende