FANDOM


TVP 1
07:00 W drugim planie
07:15 Z Polski - reportaż
07:30 Wszystko o działce i ogrodzie
08:00 Agrolinia
08:30 Wiadomości
08:35 Były sobie odkrycia (odc. 8 - Lekarze) - francusko-kanadyjski serial animowany
09:00 Dziewczyna z oceanu (5) - serial australijski (emisja z teletekstem)
09:25 Wakacje z Ziarnem - program Redakcji Katolickiej dla dzieci i rodziców
09:50 5-10-15 - bis - program dla dzieci i młodzieży
10:35 Czym jest... kwant? - program popularnonaukowy (powt.)
11:00 Studio Olimpijskie - Atlanta 1996
12:00 Wiadomości
12:30 Koncert życzeń
13:00 ZWIERZĘTA ŚWIATA: Żyjące morze - kraina cieni (7) - kanadyjski film dokumentalny (emisja z teletekstem)
13:30 WALT DISNEY PRZEDSTAWIA: Aladyn (emisja z teletekstem)
14:00 WALT DISNEY PRZEDSTAWIA: Tajemnica zamku Boyne (2) (emisja z teletekstem)
14:45 Telewizyjny Teatr Rozmaitości - Krzysztof Zaleski: Legenda o św. Krzysztofie
15:25 Bill Cosby Show (61) - serial komediowy, USA
16:00 Studio Olimpijskie - Atlanta 1996
17:00 Teleexpress
17:20 Studio Olimpijskie - Atlanta 1996
18:10 Szpital Dobrej Nadziei (18) - serial obyczajowy, USA
19:00 WIECZORYNKA: Maurycy i Hawranek
19:30 Wiadomości
20:10 Gamoń - komedia francuska z 1965 roku
22:00 Studio Olimpijskie - Atlanta 1996
23:00 Wiadomości
23:10 Studio Olimpijskie - Atlanta 1996
00:20 W mroku pod schodami - horror, USA 1991
02:00 Studio Olimpijskie - Atlanta 1996
05:20 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Panorama
07:10 Folkowe nuty
07:30 Tacy sami
07:50 Spotkanie z językiem migowym
08:00 Taz-Mania (odc. 18 - Randka Jake'a) - serial animowany, USA
08:25 Powitanie
08:30 Programy lokalne
09:30 Studio Olimpijskie - Atlanta 1996
11:00 KINO BEZ RODZICÓW: Dusty (4) - australijski serial przygodowy z 1987 roku
12:00 Złote kimono (5): Wakacje na Karaibach - serial, USA 1992
13:20 Miss Lata z Radiem
13:35 Kair - przenikania - reportaż
14:05 Country w Mrągowie - reportaż
14:30 Piknik Country - Mrągowo 1996
15:00 Familiada - teleturniej
15:30 Piknik Country - Mrągowo 1996
16:00 Karino (odc. 7 - Droga do sławy) - serial TVP
16:30 Programy lokalne
17:00 Zagubiony w czasie (13) - serial, USA
17:50 Panorama
18:00 Studio Olimpijskie - Atlanta 1996
22:00 Panorama
22:30 Słowo na niedzielę
22:35 Ci wspaniali kowboje - Piknik Country - Mrągowo 1996
00:10 Panorama
00:20 Studio Olimpijskie - Atlanta 1996
02:00 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice:
06:00 Seriale animowane
07:00 Oko smoka - serial
07:25 W Bankowie
07:40 Namiętność - serial
09:15 Sobota z TVP Katowice
11:00 Na horyzoncie - serial przyrodniczy
11:30 W cztery świata strony
12:00 Aktualności
12:05 Szanty
12:30 Dance Club
13:30 Gol
13:45 Przeboje Soboty w Bytkowie
14:00 Barney Bannata - serial
15:00 Aktualności
15:10 Kot w butach
15:35 Rodzina Gofowiczów
15:40 Cyrk gwiazd
16:30 Rozmowa tygodnia
16:50 Sobota w Bytkowie
17:20 Niegrzeczni panowie
18:00 Gość dnia
18:10 Aktualności
18:30 Pozłacany warkocz po latach
19:00 Rock Box
19:30 Ten wspaniały sport! - program dokumentalny
19:50 Gramofon - program muzyczny
20:00 Dwójka podwójna - australijski dramat obyczajowy z 1985 roku
21:50 Lista przebojów - audiotele
22:00 Aktualności
22:10 Sport
23:00 Uśmiech losu - serial
24:00 Program nocny
02:00 Napad w biały dzień - amerykańska komedia sensacyjna
03:30 Farciarz - komedia, USA
05:00 Molba - serial

TV Kraków
08:30 Kronika
08:40 Wiara i życie
09:10 Kraków na dzień dobry
09:30 Mały lord Fauntleroy
10:00 Nagi cel - komedia kryminalna
11:45 Opowiadania Muminków
12:00 Mity medycyny
12:15 Porwany - film animowany
13:10 Cudowna planeta - serial dokumentalny
14:15 Kulinarne podróże Floyda
14:40 Kraina łagodności
15:10 Kot w butach
15:35 Rodzina Gofowiczów
15:40 Cyrk gwiazd
16:30 Halo, słucham... J. Lasota
17:20 Niegrzeczni panowie - serial komediowy
18:00 Sobota z...
18:10 Kronika
18:30 Szaleństwo Majki Skowron (4)
19:00 Przepraszam, pomyłka
19:30 Ten wspaniały sport! - program dokumentalny
19:50 Gramofon - program muzyczny
20:00 Dwójka podwójna - australijski dramat obyczajowy z 1985 roku
21:40 Sobota z...
21:50 Kronika
22:00 Sport
22:10 Koncert
22:55 Nasza antena
23:00 Ofiary - dramat USA
00:40 Koncert zespołu Wilki

TV 5 Wrocław
08:30 Fakty
08:45 Bezpieczna linia
09:00 Na dzień dobry
09:30 Pełzaki
10:00 Rok w Sudetach
10:20 Work Out - program sportowy
10:40 Banda z Szewskiej - serial
11:00 Kolejowe przygody - serial dokumentalny
11:30 W rajskim ogrodzie
12:00 Weekend z Piątką
13:00 Znajomi z zoo
13:20 Weekend z Piątką
15:10 Kot w butach
15:35 Rodzina Gofowiczów
15:40 Cyrk gwiazd
16:30 O co chodzi? - teleturniej
17:00 Gołym obiektywem - serial dokumentalny
17:20 Niegrzeczni panowie - serial komediowy
18:00 Twoja Piątka
18:10 Fakty
18:30 Zderzenia
19:00 W kręgu wiary
19:30 Ten wspaniały sport! - program dokumentalny
19:50 Gramofon - program muzyczny
20:00 Dwójka podwójna - australijski dramat obyczajowy z 1985 roku
21:40 Twoja Piątka
22:00 Fakty
22:30 Recital Krzysztofa Dracza
23:00 Męski striptiz
23:30 Pan North - film USA

PTV Poznań
08:05 Muminki - serial animowany
08:15 Piątka
08:20 Muminki - serial animowany
08:30 Teleskop
08:40 Źródło
09:05 Tydzień
09:20 Telenowyny - program mniejszości ukraińskiej
09:30 Dinusie - serial animowany
10:00 Lekcja ruchu
10:05 Niebezpieczna - serial
10:50 Życie na gorąco - polski serial sensacyjny
12:15 Zagadki przyszłości - serial dokumentalny
12:45 Kogel-mogel
13:05 Teatr jak życie
14:05 Kartka z wakacji
14:15 Studio publicystyczne
15:10 Kot w butach
15:35 Rodzina Gofowiczów
15:40 Cyrk gwiazd
16:30 Teleskop
16:55 Słowa i sensy - recenzja
17:05 Black and White - program muzyczny
17:20 Niegrzeczni panowie - serial komediowy
18:10 Teleskop
18:30 O królewnie astronautce - serial dla dzieci
19:00 Dobranocka
19:10 Piątka
19:15 Muminki - serial animowany
19:30 Ten wspaniały sport! - program dokumentalny
19:50 Gramofon - program muzyczny
20:00 Dwójka podwójna - australijski dramat obyczajowy z 1985 roku
21:50 Haggard - serial komediowy
22:15 Ludzie i ich pasje
22:30 Teleskop
22:45 Sport - retransmisje
23:40 Slodge Hammer - serial kryminalny
00:05 Synowie mafii - film sensacyjny, USA

Polsat
07:00 W drodze - program Redakcji Katolickiej
07:30 Disco Relax
08:30 Kimba, biały lew - serial animowany dla dzieci
09:00 Candy-Candy - serial animowany dla dzieci
09:30 Fashion TV - magazyn mody
10:00 Rajska plaża - serial animowany dla młodzieży
11:00 Ballada o koniokradzie - komedia, USA 1985
14:00 Reportaż
14:30 Oskar - magazyn filmowy Oskara Sobańskiego
15:00 Grand Prix AMS
16:00 Informacje
16:15 Wędrówki myśli (16) - serial dokumentalny
16:45 Sobotni konkurs filmowy [telefon: 0-70071017]
18:45 Disco Polo Live
19:40 Losowanie LOTTO
19:50 Informacje
20:05 WIECZÓR FILMOWY: Uwolnić Harry'ego - film sensacyjny, USA 1986
22:10 W sercu kłamstwa - film sensacyjny, USA 1992
23:40 Życie jak sen - serial, USA
00:10 Playboy - magazyn erotyczny
00:40 Przeklęte góry - serial, Kanada

TV Polonia
08:10 Hity satelity
08:30 Wiadomości
08:35 Uczmy się polskiego! (odc. 11 - Prezent urodzinowy)
09:10 Krakowskie legendy
09:25 Wakacje z Ziarnem - program Redakcji Katolickiej dla dzieci i rodziców
09:50 Brawo! Bis!
12:00 Wiadomości
12:05 Brawo! Bis!
13:00 Zielone kasztany - film dla młodzieży, Polska 1986
14:25 Leksykon Polskiej Muzyki Rozrywkowej
14:40 Policzyć bocianie gniazda - film dokumentalny
15:10 TEATR FAMILIJNY: P. Trzaska - Cisza
16:05 Dziewczyna i chłopak (1) - serial
17:00 Teleexpress
17:15 Wielka gra - teleturniej
18:15 Czterej pancerni i pies (16) - serial
19:10 Dobranocka
19:30 Wiadomości
20:05 Kabareton - wspomnienia Opole 1991 (1)
21:00 STUDIO SPORT: Polacy w Igrzyskach Olimpijskich - Atlanta 1996
21:30 Rozmowy o miłości - film, Polska 1991
23:05 Szansa na sukces: Filipinki
23:55 Panorama
00:25 Uczmy się polskiego (odc. 11 - Prezent urodzinowy)
01:00 Czterdziestolatek (odc. 16 - Gdzie byłaś, czyli Szekspir) - serial TVP

TV Wisła
08:00 Mała antena
09:00 Odkrywcy - serial dokumentalny
09:30 Odkrywamy Amerykę - serial przyrodniczy
10:30 Zemsta - serial
11:30 Beeper - magazyn muzyczny
13:30 Smak muzyki
14:00 Wyspa zbiegów - serial przygodowy
14:30 Woszgane - serial
15:30 Magazyn podróżniczy
16:00 Dziwne sporty
16:30 Wspaniałości przyrodnicze Europy
17:30 Przepowiednie Davida Harcklaya - horoskop
18:00 Na starcie
18:30 Film animowany
18:40 Reporterzy TV Wisła
19:00 Zemsta - serial
19:45 Gość TV Wisła
20:00 Pocztówki Clive'a Jamesa
20:55 Gra jeszcze jednej szansy - konkurs
21:00 Kapitan Sharpe - serial
22:30 Film fabularny

Polonia 1
06:00 T and T - serial, USA
06:50 Bliżej filmu
07:20 Kurs rysunku dla dzieci
07:45 Teleshop
08:10 Filmy animowane dla dzieci
09:45 Stellina - serial, Włochy
11:05 Zbuntowana - serial
11:45 Teleshop
11:55 Muzyka
12:00 Muzyka w południe: Wolfgang Amadeusz Mozart
13:30 Świat sportu
14:00 Pełnym gazem
14:30 Teleshop
15:00 Karolina i buntownicy
16:50 Filmy animowane
17:45 Stellina - serial, Włochy
19:15 Zbuntowana - serial
20:00 Koncertowe oszustwo - komedia, USA
21:50 Dzień sądu - thriller, USA
23:30 Power Dance
00:45 Dzień sądu - thriller, USA
02:30 Sekrety nocy
03:00 Disco polo - magazyn muzyczny

ATV
18:00 Program dnia
18:05 Namiętność - serial obyczajowy
18:50 Zakupy w ATV
19:00 Było do poniedziałku - serial
19:30 Zakupy w ATV
20:00 Koniec gry - film sensacyjny
21:45 Muzyka na każdą porę
22:00 Program dnia
22:05 Namiętność - serial obyczajowy
22:50 Zakupy w ATV
23:00 Niedobrana para - serial
23:30 Muzyka na każdą porę
24:00 Fort Boyard - teleturniej
01:00 Wyprawa do królestwa zwierząt - serial
01:30 Epoka samochodów - serial dokumentalny
02:00 Zakończenie programu

TV Dolnośląska
09:00 Seriale
11:00 iTD
11:15 Co tak pięknie gra?
11:30 Bzzz...
12:00 Na wtrysku
12:30 Wokół sportu
13:15 4 x 4
13:45 Strefa tańca
14:45 Rośnij zdrowo!
15:20 Autopromocja
15:30 Program lokalny
16:00 Czas dla prezydentów
16:40 Bajki
17:05 Widget
17:30 iTD
18:00 Więźniarki
18:45 Co tak pięknie gra?
19:00 Drogra gwiazd - film obyczajowy, USA
20:35 Publicystyka lokalna
20:50 Co, gdzie, za ile?
21:00 Panna dziedziczka
21:30 iTD
22:00 Remontuj i buduj z TeDe
22:20 Kojak
23:00 Dolina Lalek
23:30 Strefa tańca

TV 51 Zielona Góra
08:00 Teleinformator
09:00 Seriale
11:00 Teleinformator
15:30 Bzzz...
16:00 Wenus i Matylda
16:40 Filmy animowane
17:30 Serwis 51
18:00 Więźniarki
18:45 Klips
19:00 Droga do gwiazd - film obyczajowy, USA
21:00 Panna dziedziczka
21:30 Serwis 51
22:00 Klips
22:15 Kojak
23:00 Dolina Lalek
23:30 Strefa tańca

TV Vigor Gorzów Wielkopolski
09:00 Seriale
11:00 Infokanał
13:00 Magazyn sportowy
14:30 Wybrane z tygodnia
15:55 Bajki
16:45 Bliżej prawa
17:15 997
17:30 GMI
17:50 Z miast i gmin
18:10 Więźniarki
19:00 Droga do gwiazd - film obyczajowy, USA
20:30 Magazyn filmowy
21:05 Dziedziczka
21:30 GMI
21:45 Z miast i gmin
22:00 997
22:10 Sport
22:30 Kojak
23:15 Dolina Lalek
23:40 Strefa tańca
00:40 Infokanał

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki