Fandom

Wikia o Starej Telewizji

27 lipca 1992

11 510stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij
TVP1 logo 1992-2003.png

10:00 Studio Olimpijskie Barcelona '92 (Wioślarstwo - eliminacje (polskie osady), Pływanie - eliminacje, Strzelanie, Pięciobój nowoczesny - pływanie, Boks - eliminacje)
12:00 Wiadomości (w przerwie transmisji)
15:40 Program dnia
15:45 Teleferie z Luzem
16:40 Teleexpress
17:00 Studio Olimpijskie Barcelona '92 (Boks - eliminacje, Skoki do Wody, Pływanie - 2 finały, Podnoszeie ciężarów)
19:00 Wieczorynka: Widowisko teatralne dla dzieci
19:30 Wiadomości
20:10 Teatr Telewizji - spektakl na bis: August Strindberg Silniejsza reż A. Wajda
20:55 Studio Olimpijskie Barcelona '92 (Piłka nożna mecz Polska-Włochy, Judo - 2 finały, Koszykówka mężczyzn, przegląd dnia)
22:30 Wiadomości wieczorne (w przerwie transmisji)
0:30 Zakończenie programu
TVP2 1992-2000.png

16:25 Powitanie
16:30 Panorama
16:40 Ojczyzna-polszczyzna - pr. prowadzi prof. Jan Miodek
17:00 Ulica Sezamkowa - pr. dla dzieci
18:00 Program lokalny
18:30 Pokolenia - serial prod. USA
19:00 Studio Olimpijskie Barcelona '92 (Pływanie - 2 finały, Podnoszenie ciężarów, Kolarstwo - tor)
21:00 Panorama
21:30 Punkt widzenia
21:55 Bohaterowie (2) - serial prod. angielsko-australijskiej
22:45 W każdej godzinie odnajduję go... wolność Ignacego Loyoli w posłuszeństwie - film prod. niemieckiej
23:35 Dział Form Dokumentalnych przedstawia: Lubin - wspomnienie z wydarzeń sierpnia '82
0:00 Panorama
0:10 Program na wtorek
TVLublin92-94.png

18.00 PANORAMA LUBELSKA
18.20 Blok promocyjno-reklamowy
18.30 Studio TV Lublin
18.35 Opowieści zielonego lasu - film
19.00 Muzyczny non - stop
19.20 Gwiezdny pył - film
20.00 PANORAMA LUBELSKA
20.05 Zakończenie programu
TNL.png

09.30 Eurosport - Igrzyska olimpijskie
12.30 Super Channel - serial przyrodniczzy
13.00 Sky News - wiadomości
13.30 Wild America - mag. przyrod. (Super Channel)
14.00 Super Channel - The Mix (muzyka)
16.00 Super Channel - On The Air (muzyka)
17.25 Program dnia
17.30 Dziennik TNL
17.45 Teatr Stary w Lublinie - reportaż
18.00 Magazyn motoryzaccyjny D. Drączkowskiego
19.00 Eurosport - igrzyska olimpijskie
20.00 Dziennik TNL
20.15 Przegląd prasy
20.17 Blok programowy TNL
20.30 Sportowy przegląd wydarzeń tygodnia - magazyn pod redakcją R. Huzarka
21.00 Super Channel - Survival (mag. przyrodniczy)
21.30 Super Channel - Prespectves
22.00 Wiadomości TNL
22.30 Sky News - wiadomości
23.45 Dziennik TNL
00.00 Super Channel - muzyka
Eurosport logo 1990.svg.png

6.00 Mag. Olimpijski
6.30 Eurosportnews 2 - informacje z nocy
7.00 Klub Olimpijski - mag.
7.30 Mag. Olimpijski
8.00 Wioślarstwo - eliminiacje kobiet i mężczyzn (na żywo)
9.30 Pływanie - serie kwalifikacyjne (na żywo)
11.00 Gimnastyka - ćwiczenia obowiązkowe (turniej drużynowy mężczyzn - na żywo)
12.00 Pływanie - serie kwalifikacyjne
13.30 Dziennik igrzysk
13.45 Boks - walki 1/16 finału (na żywo)
15.30 Gimnastyka - ćwiczenia obowiązkowe (turniej drużynowy mężczyzn - na żywo)
17.00 Skoki do wody kobiet (migawki)
17.30 Eurosportnews 1 - aktualności z dnia
18.00 Koszykówka - turniej mężczyzn
20.00 Pływanie - finały kobiet i mężczyzn
21.00 Piłka nożna - mecz: Włochy-Polska (na żywo)
23.00 Klub Olimpijski - mag.
23.30 Eurosportnews 2 - aktualności z nocy
0.00 Boks
2.00 Klub Olimpijski - mag.
2.30 Eurosportnews 2 - aktualności z nocy
3.00 Koszykówka
4.30 Piłka nożna - mecz: Włochy-Polska (retransmisja)
F1.jpg

8.25 Obiektyw (mag. publicystyczny)
8.55 Wykałaczka - film czeski
9.45 Kilka programów z archiwum TV
11.00 Studio Olimpijskie - Barcelona '92
18.30 Dwa światy Josefa Hilnomaza
18.45 Prywatyzacja bonowa
19.00 Gimnastyka
19.10 Wieczorynka: Przyjaciele, łobuzy i miś Chłup
19.20 Wieczorem na ekranie
19.30 Dziennik
19.50 Studio Olimpijskie - Barcelona'92
22.00 Wydarzenia, komentarze
22.35 Studio Olimpijskie - Barcelona '92
0.45 Zakończenie programu
ČTV.png

9.00 Pisklęta (program dla najmłodszych)
9.45 Przyjaciele Zielonej Doliny - serial filmowy - 8
10.20 Lista przebojów piosenek ludowych
11.00 Prywatne biuro detektywistyczne - serial prod. niemieckiej - 6
12.05 Nietoperz (program dyskusyjny - powt.)
16.35 Wiadomości
16.40 Dla dzieci - Wega
17.45 Wieczorem na ekranie
17.50 Dobranocka - Pięć smoków wodniaków
18.00 Wiadomości
18.15 Wiadomości regionalne
18.30 Wojownicze żółwie Ninja - serial prod. USA
18.55 Komik i jego świat
19.25 Lista przebojów piosenek ludowych
20.10 Tysiąc albo nic...?! - teleturniej
20.20 Prywatne biuro detektywistyczne - serial krym. prod. niemieckiej - 6
21.30 Wiadomości
22.05 Filmowy klub TVC - Lato z Moniką - film psychologiczny prod. szwedzkiej (z 1953 r.)
23.40 Mały koncert na dobranoc
24.00 Zakończenie programu

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki