Fandom

Wikia o Starej Telewizji

27 Stycznia 1998

11 581stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

TVP 1
06.00 Kawa czy herbata?
08.05 Frasier (16/24) - serial
08.30 Wiadomości
08.45 Mama i ja: Kolory
09.00 Hu, hu, ha - teleferie z Kulfonem i Moniką; Krecik i gwiazda - film anim.
10.00 Middlemarch (5/7) - serial
10.55 Dziecko: Troski i radości
11.15 Ludzie tacy jak my - magazyn
11.30 Agroliga '97
11.40 Australijski park narodowy: Kakadu - serial dok.
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Magazyn Notowań: Fabryka sałaty; Przegląd warzywny
12.45 Telewizja Edukacyjna: Uwaga lawina! - film dok.
13.10 Tajniki matematyki: Matematyk u fryzjera
13.30 Barwy nieskończoności: Fraktale (1) - film dok.
14.00 Taneczne ferie - program muzyczny
14.30 Wiadomości
14.40 Ferie z miliardem - teleturniej
15.05 WOW (2/13) - serial
15.35 Raj - magazyn młodzieżowy
16.00 TLP - Twoja Lista Przebojów
16.15 Moda na sukces (533) - serial
16.40 Sejmograf - magazyn
17.00 Teleexpress
17.25 Klan (53) - polski serial obycz.
17.50 Test - magazyn konsumenta
18.20 Sensacje XX wieku
18.50 Flesz-Wiadomości oraz pogoda
19.00 Wieczorynka: Trzy misie
19.30 Wiadomości
20.10 Zdarzyło się jutro (6/13) - serial prod. USA
20.55 W centrum uwagi - progr. publ.
21.20 Czas na dok.: Tratwą do raju
22.25 Sylwester z Jedynką na bis (2)
23.00 Wiadomości
23.10 Auschwitz - zstąpienie do piekieł - reportaż
23.40 Odgłos kroków - dramat prod. nowozel.-austral., 1992
01.10 Co orzeknie sąd?: Zanieście kwiaty na mój grób
01.15 Jak znaleźć dobrą pracę: Odmień swoje życie
01.25 Zakończenie programu

TVP 2
07.00 Sport telegram
07.05 Dziennik krajowy
07.25 Auto
07.50 Akademia Zdrowia Dwójki
08.00 Program lokalny
08.30 Leśny patrol (20) - serial
09.00 Świat kobiet
09.30 National Georgafic przedstawia: Najpoważniejsi z operatorów - serial dok.
10.00 Wehikuł czasu - program dla dzieci
10.30 Przygody Animków - serial animowany
11.00 Blanche (10/11) - serial obycz. prod. kanad.
11.45 STS '96 - reportaż
12.00 Złotopolscy (2): Niebezpieczne powiązania - serial obycz. prod. polskiej
12.30 Familiada - teleturniej
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy (powt.
13.40 Muzyczne nowości Dwójki
13.55 Studio Sport: Europejski przegląd piłkarski
14.20 Clipol: Spotkanie z zespołem Bajm
14.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny
15.00 Władcy zwierząt - serial dok.
15.30 Ulica Sezamkowa (odcinek z literą E)
16.00 Panorama
16.10 W okolice Stwórcy
16.30 Koło Fortuny - teleturniej
17.00 Wehikuł czasu
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
18.30 Va banque - teleturniej
19.00 Reporterzy Dwójki przedst.
19.30 A teraz Susan - serial kom. USA
20.05 Wieczór filmowy: Kocham kino program Grażyny Torbickiej
21.00 Tok Szok
21.50 Sport telegram
22.00 Panorama
22.35 Kocham kino: Nieustające wakacje - film obycz. USA, 1980
23.55 Benefis Janusza Hajduna
00.25 Art noc - magazyn
01.10 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
7.00 TV Polonia - retransmisja programu satelitarnego
8.00 Dziennik regionalny
8.30 Maria Celeste - telenowela prod. wenezuelskiej
9.15 Muzyczne promocje
9.30 Poranek z TV Katowice - magazyn studyjno-filmowy
10.30 Historia miłości - serial prod. brazylijskiej
11.35 Czterdziestolatek 20 lat później - serial prod. polskiej
12.35 Miłość, honor i posłuszeństwo -.serial kryminalno-obyczajowy prod. USA (powt.)
14.00 Serce Klarity - meksykański serial obyczajowy
14.20 Ferie z Kleksem - program dla dzieci
14.50 Program dnia
15.00 Aktualności (1)
15.10 Tombik i Bibi - serial animowany
15.35 Podróże kota Madisona - angielski serial przyrodniczy
16.00 Kosmiczne przypadki - serial amerykański
16.30 Życie na gorąco - magazyn interwencyjny
17.00 Program dnia
17.10 Reportaż
17,30 Schlesier Journal- magazyn publicystycżno-kulturalny
18.00 Panorama
18.10 Aktualności (wyd. główne)
18,30 Historia miłości - serial prod. brazylijskiej
19.30 Dzisiaj Kraków - magazyn OTV Kraków
20.00 Prywatne niebo - dramat obyczajowy prod. polskiej
21.20 Na wesoło o sporcie - amerykański magazyn sportowy
21.45 Dzień w regionie
22.00 Aktualności (3)
22.15 Program na środę
22.30 Czterdziestolatek 20 lat później - serial prod. polskiej
23.30 Z życia artysty: E. Penderecka
24.00 Dyplom '98
0.30 Goście Michaela BalIa - program rozrywkowy
1.00 TV Polonia - retransmisja programu satelitarnego

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Batman - serial animowany dla dzieci
8.30 Żar tropików - amerykański serial sensacyjny
9.30 Żar młodości - kanadyjski serial obyczajowy
10.30 Druźyna A - amerykański serial sensacyjny
11.30 Nowe przygody Robin Hooda - serial przygodowy
12.30 Idź na całość - show z nagrodami
13.30 Oskar - magazyn filmowy
14.00 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
14.30 Jednoręki bandyta: gra-zabawa
15.00 Gdzie się podziała Carmen Sandiego - serial animowany dla dzieci
15.30 Małolata
16.00 Informacje
16.15 Rekiny kart - program rozrywkowy
16.45 Nieustraszony - amerykański serial sensacyjny
17.45 Świat według Bundych - amerykański serial komediowy
18.15 Roseanne - amerykański serial komediowy
18.45 Informacje
19.00 Polityczne graffiti
19.10 Żar tropików - amerykański serial sensacyjny
20.00 Nocny patrol- amerykański serial detektywistyczny
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Ostry dyżur - amerykański serial obyczajowy
21.55 Gwiezdna eskadra - amerykański serial s-f
22.55 Wyniki LOTTO
23.00 Informacje i biznes informacje
23.20 Polityczne graffiti
23.30 Telewizyjne biuro śledcze - magazyn policyjny
23.55 Motowiadomości
0.30 Muzyka
2.30 Pożegnanie

TVN
6.00 Telesklep
6.30 Ciężko ranne pantofle - magazyn poranny
8.00 Troskliwe misie (17) - serial animowany dla dzieci
8.30 Miasto piesprawia (18) - serial animowany dla dzieci
9.00 Super Lista Warp 4 - program muzyczny
9.30 Teleplotki - kulisy wielkiego świata
10.00 Dobra cena - teleturniej, prowadzi Grzegorz Wons
10.30 Anna (78) - telenowela argentyńska
11.30 Jolanda (12) - telenowela argentyńska
12.00 Telesklep
12.30 Co za dzień! - rozrywka-informacja
13.00 Troskliwe misie (18) - serial animowany dla dzieci
13.30 Rzut za 3 - następcy Jordana
14.00 Twój problem, nasza głowa - progr. na żywo dla dzieci
14.45 -16.45 Niezły kanał:
14.45 California Dreams (54) - serial dla młodzieży, USA
15.15 Szkoła złamanych serc (79) - ser. dla młodziezy, Australia
15.45 Star Trek (24) - serial SF, USA
16.45 Miasto piesprawia (19) - serial animowany dla dzieci
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Co za dzień! - rozrywka - informacja
18.00 Beverly Hills 90210 (75) - serial obyczajowy, USA
19.00 Maraton uśmiechu - liga dowcipów
19.30 TVN Fakty - informacje
20.00 Sport
20.05 - 24.00 Superkino:
20.05 Kokon - film SF, USA 1985
22.25 Za kilka dolarów więcej - western, Włochy 1967
0.55 Kropka nad i - prowadzi Monika Olejnik
1.10 Nic straconego: Beverly Hills 90210 (75) - serial obyczajowy, USA
2.00 Nic straconego: Supergliny - magazyn policyjny
2.30 Telesklep

TV Polonia
7.00 Gimnastyka
7.10 Kocie opowieści - serial animowany dla dzieci (powt.)
7.35 Tajemnice Wiklinowej Zatoki (2): Intruz - serial animowany dla dzieci
8.00 Kto jest kim w Polsce (powt.)
8.10 Sportowy tydzień (powt.)
8,30 Wiadomości
8.45 Teledyski na życzenie (powt.)
8.55 Prognoza pogody
9.00 Szkoła na wesoło - program dla dzieci (powt.)
9.30 Klan (39) - serial prod. polskiej
10.00 Dajcie to na pierwszą stronę (52) - serial prod. kanadyjskiej (powt.)
10.50 Dziennik telewizyjny (powt.)
11.00 Galeria pod strzechą: Dywan przez deskę
11.30 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
12.00 Wiadomości
12.10 Czarne białe i w kolorze: Katastrofa - dramat psychologiczno-społeczny prod. polskiej (powt.)
13.35 Mała rzecz, a cieszy (powt.)
13.50 Życiorys z celi śmierci - film dok. (powt.)
14.35 Tak jak w kinie (powt.)
15.00 Panorama
15.20 Omówienie programu dnia
15.30 Gościniec - magazyn kultury ludowej
16.00 Teledyski na życzenie
16.10 Zaproszenie - program krajoznawczy
16.30 Klan (39) - serial prod. polskiej (powt.)
17.00 Teleexpress
17.15 Janka (1/15): Orły i wilki - serial dla młodych widzów
17.45 Polska piosenka: ludzie, zjawiska epizody
18.15 Zajęcia dydaktyczne - film fab. prod. polskiej, (1980 r., 57')
19.15 Dobranocka: Opowiadania Muminków - film animowany dla dzieci
19.30 Wiadomości
20.00 Polskie drogi (11): W obronie własnej - serial prod. polskiej
21.45 Bohater w alfabecie
22.05 Wieczór reporterski: Nie zostałem wypędzony - reportaż
22.30 Panorama
23.05 Teatr TV: Robert Anderson - Samotna noc (spektakl z 1996 r., 58')
24.00 Zwycięzcy Międzynarodowych Konkursów Skrzypcowych im. Henryka Wieniawskiego - recital skrzypcowy Vadima Brodskiego cz. 2
0.45 Powitanie widzów amerykańskich, program dnia
0.50 Opowiadania Muminków: Zimowi goście - film animowany dla dzieci (powt.)
1.00 Wiadomości (powt.)
1.30 Zajęcia dydaktyczne - film fab. prod. polskiej (powt.)
2.30 Panorama (powt.)
3.05 Polskie drogi (11): W obronie własnej - serial prod. polskiej (powt.)
4.50 Bohater w alfabecie (powt.)
5.10 Nie zostałem wypędzony - reportaż (powt.)
5.35 Klan (39) - serial prod. polskiej (powt.)
6.00 W centrum uwagi
6.20 Teledyski na życzenie (powt.)
6.30 Polska piosenka: ludzie, zjawiska, epizody (powt.)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki