FANDOM


Program 1
8:25 Program dnia
8:30 Dla młodych widzów: Przygody Hucka - film przygodowy prod. USA
9:50 Formuła miłości - komedia muzyczna prod. radzieckiej
11:20 Koncert z okazji zakończenia Międzynarodowego Roku Pokoju
11:50 Marlena Dietrich - portret aktorki
12:30 Meksyk '86 - reminiscencje
13:30 Teatr dla dzieci: Fasola - teatrzyk piosenki
14:25 W starym kinie: Tajemnica panny Brinx - film prod. polskiej
15:55 Walczący samotnik (3) - dok. film TP
16:45 Król swinga - wspomnienie o Benny Goodmanie
17:15 Teleexpress
17:30 Siedem zegarków Gustawa albo eremita skoczowski Morcinek - film dok. TP
19:00 Wieczorynka: Przygody Barbra - film anim. prod. kanadyjskiej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Wielki Gatsby - film fab. prod. USA
22:15 Urodziny nieco starszego warszawiaka
22:45 Królowa kosmosu, Maryla Rodowicz - widowisko rozrywkowe

Program 2
10:30-18:40 W stulecie Potopu
10:30 Powitanie gości kolędników w dworku Kmicica
10:45 Encyklopedia kultury polskiej: Sarmatyzm
11:00 Sarmacja w zbiorach, kolekcjach, opiniach
11:20 Potop (1) - film fab. prod. polskiej
12:35 Kmicic - bohater narodowy?
12:50 Encyklopedia kultury polskiej: Wojsko Polskie w XVII wieku
13:05 Potop (2) - film fab. prod. polskiej
14:25 Mit Potopu a prawda historyczna
14:45 Portret Sienkiewicza - dok. film TP 15:50 Jerzy Hoffman i jego Potop
16:20 Potop (3) - film fab. prod. polskiej
18:40 Muppet show, czyli rewia gwiazd
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Rycerze króla Artura - Teatr Pantomimy H. Tomaszewskiego
21:45 Koncert na skrzydlaty flet
22:15 Gwiazda San Reno: Flavia Fortunato
22:45 Legendy filmu: Brigitte Bardot
23:35 Kolędy śpiewa Chór Stefana Stuligrosza

BBC1
8.00 Pages from Ceefax
8.35 Play School
8.55 The Muppet Babies
9.20 It's Your Move
9.45 Take Two Christmas Special
10.30 Chitty Chitty Bang Bang
12.45 Junior Kick Start
13.15 News
13.30 The Guns of Navarone
16.00 Disney Time
16.45 Final Score
17.05 Blankety Blank
17.40 Barnum (during the break of the Barnum program)
18.50 News and Weather 
19.45 'Allo 'Allo!
20.30 Bergerac
22.00 News
22.15 The Verdict
0.20 Movie Classics: The Shop Around the Corner
2.00 Weather

BBC2
9.00 Pages from Ceefax
12.25 Popeye the Sailor
12.45 Gulliver's Travels
14.00 TchaikovskyCompetition 1986
15.20 Surfers Do ItStanding Up
16.00 The Minnelli Musical:The Band Wagon
17.50 The MostSwirling, Swinging,Sliding, Spinning,Up-and-down Rideof Your Life
18.20 Choir of the Year 1986
19.00 Cricket: Fourth Test
19.25 Laurens vander Post at Eighty
20.30 Onegin
22.05 Billy Wilder Directs Some Like it Hot
0.00 Classic Ghost Stories
0.15 Weatherview

ITV
7.00 WACADAY Special
9.35 Raimbow Christmas Special
9.50 Emu at Christmas
10.30 Disney at Christmas: Escape to Witch Mountain
12.15 Athletics '86
13.20 ITN News
13.25 The Royal Day
14.10 Disney at Christmas: 20.000 Leagues Under the Sea
16.30 Name That Tune Special
17.00 ITN News and Sport
17.15 The James Bond Film: The Spy Who Loved Me
19.30 Fire & Ice
20.30 A Christmas Night of One Hundred Stars (1)
21.45 ITN News
22.00 A Christmas Night of One Hundred Stars (2)
23.15 Movie Premiere: Airplane II The Sequel
0.50 Company; Closedown

Channel 4
9.30 A Swarm in May
11.00 Theresa at the Palace
12.35 Santa's Pocket Watch
13.00 Channel 4 Racing
13.10 Butlin's Feltham Novices' Chase
13.40 Wings Stayers H' cap Hurdle
14.15 King George VI Rank Chase
14.45 Haven Novices' Hurdle
15.00 Tennis: THE DAVIS CUP FINAL: Australia vs Sweden
17.00 The Queen and Her Ceremonial Horses
18.00 The Pleasure Gardens - Vauxhall Revisited
19.35 The Works
21.00 L'Heure Espagnole
22.00 Max Headroom's Giant Christmas Turkey
22.45 The Weavers: Wasn't That a Time?
0.05 It Cames From Outer Space
1.35 Closedown