FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Murphy Brown (182)- serial prod USA
8.20 Giełda
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Przygody Bystrego Billa - serial animowany, Australia
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka (powt.)
9.25 Domowe przedszkole
9.50 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 Zespół adwokacki (2/12)
10.50 Śmiechu warte (powt.)
11.15 Pani Jola zmienia swoje życie: Przeszkoda 4 - destrukcyjne nawyki osobiste
11.40 U siebie: Osada Wilama
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Spacerkiem po ekologii
12.40 Jakość życia
12.50 Dzieje kultury polskiej (4): Europa wita XIII wiek
13.40 Ach te okienka -(powt.)
14.05 Tik - tak
14.35 Tajemniczy świat Aleksandry - serial
15.00 Flesz - Wiadomości
15.05 Tydzień Prezydenta
15.30 Teleexpress Junior
15.40 Rower Błażeja
16.30 Moda na sukces (712) - serial obyczajowy, USA 1990
17.00 Teleexpress
17.25 Klan (133) - telenowela
17.50 Gość Jedynki
18.00 Forum - program publicystyczny
18.50 Reporter
19.00 Wieczorynka: Zwierzaki - cudaki
19.30 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody
20.10 Gliniarz z dżungli (8/13) - serial USA
21.00 Zagraj w reklamę - Vena '99
21.20 Teatr Telewizji: Jaan Kross - Cesarski szaleniec
22.55 W centrum uwagi - program publicystyczno-informacyjny
23.15 Wiadomości oraz Sport
23.30 Gabinet terapii ogólnej: Skarb
0.00 Mistrzowie kina: Ingmar Bergman - Persona - dramat obyczajowy, Szwecja
1.20 Wyzwanie tekstu
1.50 Piąta pora roku
2.10 Historie sekretne
2.25 Zakończenie programu

TVP 2
7.25 Sport-telegram
7.30 Dziennik krajowy
7.50 Studio urody
8.00 Program lokalny
8.30 Złotopolscy (26) - telenowela, Polska
9.00 Świat kobiet - magazyn
9.30 Sławni i bogaci (13-ost.)
10.00 Sowa, kaczka i dzięcioł
10.35 Grupa specjalna Eko (18/26)- serial animowany
11.00 Zwariowany nauczyciel (14/26) - serial obyczajowy prod. włoskiej
12.00 KOC - Komiczny Odcinek Cykliczny
12.30 Familiada - teleturniej
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy
13.40 Molly (1/13) - serial
14.15 IV Letni Festiwal Kabaretu Koszalin '98: To pisać ten bilet
15.10 Gdzie diabeł mówi dobranoc - serial, USA
16.00 Panorama
16.10 Przygoda z wojskiem
16.20 Lotniczy trójkąt
16.30 Krzyżówka szczęścia- teleturniej
17.05 Po rozum do głowy
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Va banque - teleturniej
19.05 Wydarzenie tygodnia
19.35 Cosby (49/224) - serial komediowy, USA
20.05 Szczur - dramat sensacyjny, Polska
21.50 Dwójkomania
22.00 Panorama
22.25 Prognoza pogody
22.35 Sport telegram
22.45 Auto - magazyn motoryzacyjny
23.10 Wojna 50-letnia (2/6): Izrael i Arabowie (powt.)
0.00 Magazyn sztuk pięknych
0.30 Naczelnik (5,6/7) - serial
2.15 Zakończenie programu

TV 3 Gdańsk
7.00 Detektyw Bogey odc. 25 (26) "Beznadziejna miłość" - serial
7.25 Miś, Mieszko i przyjaciele odc. 3 (30) - serial animowany
7.30 Niebezpieczna zatoka - serial
8.00 Panorama
8.10 Dzień dobry, tu Gdańsk
8.30 Życie zwierząt odc. 8 (36) "Młode w niebezpieczeństwie" - serial
9.05 Gorzkie dziedzictwo - serial
9.50 Elitarne jednostki bojowe odc. 8 (11) "Elitarne oddziały RPA"- serial
10.45 Podwodne spotkania odc. 8 (13) "Tajenmice morskich wraków" - serial dok. prod. francuskiej
11.10 Dzikie, dziwne i nieznane - czyli świat dzikich zwierząt: "Ciekawskie psy" - serial dok. prod. USA
11.35 Regiony - program publicystyczny
12.05 Nie wszystkie ptaki mogą fruwać - jugosłowiański dramat
13.50 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy prod. francuskiej
14.00 Oblicza ręki - film dok.
14.30 Etos - magazyn katolicki
14.55 Motorsport - magazyn (powt.)
15.15 Historie z tej ziemi (powt.)
16.10 Panorama
16.15 Studio Trójki
16.40 Gorzkie dziedzictwo
17.30 Pół godziny dla rodziny
18.00 PANORAMA
18.10 Panorama lokalna
18.30 Gdański Dywanik - program publicystyczny
19.10 HAKI - lider w dziedzinie rusztowań - program promocyjny
19.15 Tygodnik gospodarczy
19.30 Badacze dalekich stron odc. 8 (13) - serial popularnonaukowy
20.00 Elitame jednostki bojowe odc. 8 (11) "Elitarne oddziały RPA" - serial
21.00 Regiony - program publicystyczny (powt.)
21.30 Panorama
21.45 Punkt - temat dnia
22.00 Podwodne spotkania odc. 8 (13) "Tajemnice morskich wraków" - serial dok. prod. francuskiej (powt.)
22.30 Kamerton
22.55 Studio Trójki
23.05 Policjanci z dzielnicy
23.15 Z biegiem lat, z biegiem dni odc. 5 (8) "Kraków 1902" - serial fab.
0.20 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Garfield (88) - serial
8.30 Renegat (Renegade) (82) - serial sensacyjny, USA
9.30 Żar młodości (559) - serial
10.30 Nowe przygody Robin Hooda (3/26) - serial przygodowy, USA
11.30 Nikita (7) - serial sensacyjny, USA
12.30 Idź na całość - show z nagrodami
13.30 Disco Polo Live
14.30 Rekiny kart: gra - zabawa
15.00 Garfield (89) - serial animowany, USA
15.30 Twój lekarz - magazyn medyczny
16.00 Informacje
16.15 Piramida: gra - zabawa
16.45 Nowe przygody Robin Hooda (8/26) - serial przygodowy, USA
17.45 Świat według Bundych (153) - serial komediowy, USA
18.15 Życie jak poker (7) - telenowela, Polska
18.45 Informacje
18.55 Prognoza pogody
19.05 Renegat (83) - serial
20.00 One West Waikiki (8) - serial kryminalny, USA
20.50 Losowanie LOTIO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
21.00 MEGA HIT: Niemoralna propozycja - film obyczajowy, USA
23.05 Wyniki losowania LOTIO
23.10 Informacje i biznes informacje
23.30 Polityczne graffiti
23.40 Bumerang - program publicystyczny
0.15 Magazyn Teatru Otwartego
1.20 Muzyka na BIS
3.10 Pożegnanie

TVN
6.15 Telesklep
6.30 Dzień dobry w TVN
6.35 Kropka nad i
6.55 Dzień dobry w TVN
7.00 XX wiek według Davida Frosta (3) - serial dok.
7.45 Inspektor Gadżet (9) - serial anim.
8.10 Nowe przygody Różowej Pantery (27) - serial anim.
8.35 Miasto Pies prawia (15) - serial
9.00 Mowgli (8) - serial dla dzieci
9.30 Esmeralda (40) - serial
10.30 Manuela (111) - telenowela
11.30 Jolanda (205) - telenowela
12.00 Telesklep
12.30 Czas to pieniądz - teleturniej
13.00 Teleplotki - kulisy wielkiego świata
13.30 Maraton Uśmiechu
13.55 Inspektor Gadżet (9) - serial
14.20 Nowe przygody Różowej Pantery (27) - serial anim.
14.45 Miasto Piesprawia (15) - serial
15.15 W naszym kręgu (147) - serial
15.45 USA High - serial
16.15 Pacific Drive (161) - serial
16.45 Co za dzień - prog. rozrywkowy
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Multikino - filmy, gwiazdy, plotki - magazyn
18.00 Esmeralda (41) - serial
18.55 Pogoda, TVN Fakty, sport
19.30 Czas to pieniądz - teleturniej
20.00 Prawnicy z Miasta Aniołów (37) - serial
21.00 Rozmowy o północy (6) - serial
22.00 Supergliny - magazyn
22.30 Nie do wiary - opowieści niesamowite
23.00 TVN Fakty
23.05 Kropka nad i
23.27 Pogoda
23.30 Fakty, ludzie, pieniądze
0.00 Ulica miłości (9) - serial erot.
0.30 Hardcastle i McCormick - serial
1.30 Horoskop Davida Harklaya
1.45 Granie na ekranie

Nasza TV Bryza
7.30 Wiadomości Koszalińskie
7.45 Świat biznesu - magazyn
8.00 Dogtanian i trzej muszkieterowie - serial anim.
8.30 Philip Marlow - serial
9.30 Człowiek z gór - dramat
11.10 VIP - wydarzenia i plotki ze świata
11.25 TVarze - magazyn dla wszystkich
11.50 Nasz sklep
12.10 Na ryby - magazyn wędkarski
12.40 Na wokandzie - serial
13.05 Nasz sklep - zakupy w TV
13.30 City - serial
14.00 Tylko jedno życie - serial
15.00 Wielcy kreatorzy mody - serial dok.
15.30 Loving - serial
16.00 Kobietą być - program
16.20 Zaginione miasto - serial
16.50 In flagranti - rozmowa dnia
17.10 Studio V. I. P
17.30 Wiadomości Koszalińskie
17.50 NASZE WIADOMOŚCI
18.00 Świat biznesu - magazyn
18.10 Antonella - serial
19.00 Zoom - magazyn sensacji
19.30 Podaj dalej - teleturniej
20.00 Quincy - serial kryminalny
20.55 Dzielnica pięciu narożników - film obyczajowy, USA
22.40 Wiadomości Koszalińskie
23.00 Ręce do góry - talk show
23.35 Tatuaż Teresy - film sensacyjny, USA
1.05 TELETEKST ODKRYTY

RTL 7
6.10 Cienka niebieska linia - serial
6.40 Pogoda dla bogaczy - serial
7.30 Teleshopping
8.00 Siódme niebo - serial
8.45 Odjazdowe kreskówki: Zwierzofraszki. Fajfel na Dzikim
9.45 W krzywym zwierciadle: Menażeria - komedia
11.35 Bezmiar miłości - film sensac.
13.30 Teleshopping
14.15 Na zawsze - serial
15.05 Miłość i dyplomacja - serial
15.30 Odjazdowe kreskówki: Kacper, Niebezpieczne dinozaury
16.45 Sunset Beach - serial
17.35 Dziewczyna z komputera - serial
18.00 Nieustraszeni - serial
18.50 7 minut - wydarzenia dnia
19.00 Zoom - magazyn sensacji
19.30 Podaj dalej - teleturniej
20.55 Dzielnica pięciu narożników - dramat kryminalny
22.40 7 minut - wydarzenia dnia
22.50 Policjanci z Miami - serial
23.40 Świat pana trenera - serial
0.00 Carrottka z puszki - prog. rozrywkowy
1.00 Dziewczyna z komputera - serial
1.20 Nieustraszeni - serial
2.00 Zoom - magazyn sensacji
2.25 Podaj dalej - teleturniej

TV Polonia
7.00 TV Polonia zaprasza - Program dnia
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Sport telegram
7.30 Uczymy się polskiego (8)
8.00 Dla dzieci: Truskawkowe studio
8.20 Z dziecięcej półki
8.30 Powrót Arabeli (25/26) - serial
9.00 Wiadomości
9.10 Spojrzenia na Polskę
9.30 Tajemnica trzynastego wagonu (13) - film sensacyjny
11.10 Nie ma kabaretu bez pistoletu
12.00 Wiadomości
12.15 Wieści polonijne
12.30 Klan (130) - telenowela
12.55 Panteon (powt.)
13.10 Czy nas jeszcze pamiętasz?
13.30 Magazyn polonijny: Ostatnia misja - reportaż
14.00 Jest jak jest (8/19) - serial
14.30 Maska: Teatr Leszka Mądzika - magazyn
15.00 Panorama
15.20 Program dnia
15.30 Swój: Igor Griszczuk - reportaż
16.00 Klan (130) - telenowela
16.30 Dla dzieci: Szafiki
17.00 Teleexpress
17.15 Sportowy tydzień
17.35 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
18.00 Capital City 2 (8/10) - serial
18.50 Dziennik Telewizyjny
19.00 Auto-Moto-Klub - magazyn
19.10 Reporter
19.15 Dobranocka: Gucio i Cezar (6)
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.05 Bezkresne łąki - komedia
21.15 Mała rzecz, a cieszy
21.40 Znaki czasu: Benedyktyni - film
22.30 Panorama
22.55 Prognoza pogody
23.05 W centrum uwagi
23.20 Gość w dom - Krynica
23.55 Camerata 2 - mag. muzyczny
0.25 Tydzień prezydenta
0.45 Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Gucio i Cezar (6) - serial
1.00 Wiadomości
1.25 Sport
1.29 Prognoza pogody
1.30 Capital City 2 (8/10) - serial
2.20 Dziennik Telewizyjny
2.30 Panorama (powt.)
2.55 Prognoza pogody
3.05 Bezkresne łąki - komedia
4.15 Mała rzecz, a cieszy - filmy anim.
4.40 Spojrzenia na Polskę
5.05 SPORT Z SATELITY: Ze sportu wzięte
5.35 Klan (130) - telenowela
6.00 W centrum uwagi
6.15 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
6.40 Sportowy tydzień
7.00 Zakończenie programu

Polsat 2
7.00 Radioaktywny Obszar Muzyczny
7.30 Link New Look - magazyn mody
8.00 TV Shop
8.30 Kapitan Jastrząb (35) - serial anim.
9.00 Pan Bogas (8) - serial
9.30 Pani de Monsoreau (7) - serial
10.30 Allo, Allo (20) - serial
11.00 Bobby kontra wapniaki (20) - serial anim.
11.30 Żar młodości (567) - serial
12.30 Disco Relax - prog. rozrywkowy
13.30 ROCKMKK - program muzyczny
14.00 Szok-blok - program muzyczny
14.30 Dżana - program muzyczny
15.00 Piosenka na życzenie
16.00 Domek na prerii (39) - serial
17.00 Informacje
17.10 Kapitan Jastrząb (36) - serial anim.
17.35 Pan Bogas (9) - serial
18.00 Bobby kontra wapniaki (21) - serial anim.
18.30 Allo, Allo (21) - serial
19.00 Tajemnicza dama (157) - telenowela
19.50 Informacje
20.00 Robocop (5) - serial SF
21.00 Nic świętego (5) - serial
22.00 Ulica Nadziei (5) - serial
23.00 Noc myśliwego - film sensac.
0.40 Przytul mnie - program muzyczny
1.40 Piosenka na życzenie
2.40 Pożegnanie

Canal +
7.00 Muzyczny Budzik
7.30 Diabelski Młyn - filmy anim.
7.50 Cyberia
8.00 Mundial Futbol - magazyn
8.25 Łapu Capu
8.30 (K) Stan zagrożenia - film sensacyjny
10.45 (K) Deser: Obca planeta - film krótkometrażowy
11.05 (K) Zacne grzechy - baśń filmowa
12.30 (K) Aktualności filmowe
13.00 (K) Hutan - Tajemnice malajskiego lasu deszczowego - film dok.
13.30 (K) Przybysze. Ciało i dusza - film SF
15.05 (K) Rozstrzygająca broń - film dok.
15.35 (K) Zmień swoje życie - film
17.05 (K) Krokodania - serial anim.
17.30 (K) Sam i Max - serial anim.
17.55 Cyberia
18.00 Nie Przegap
18.05 Diabelski Młyn - filmy anim.
18.30 Z pierwszej piłki - magazyn
18.53 Łapu Capu
19.00 Z pierwszej piłki - magazyn
19.15 Raport Salety
19.30 Diabelski Młyn - filmy anim.
19.55 Sto zdjęć naszego stulecia - serial dok.
20.00 (K) Władza wykonawcza - thriller, USA
21.35 (K) Wędrowcy - komedia
23.10 (K) Radiohead Live in Concert
0.25 (K) Niebezpieczna prędkość - film sensacyjny
1.55 (K) A Ciegas - thriller
3.30 (K) Długi pocałunek na dobranoc - film sensac.
5.30 (K) Złodziej - dramat obycz.