FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kalendarium XX wieku)
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Różowa pantera" (23/60) - serial anim. prod. USA
8.30 Rządy dzieci, czyli pajdokracja
9.00 Wiadomości
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Gimnastyka buzi i języka
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.05 "Prawnicy z Miasta Aniołów" (37/43) - serial prod. USA
10.50 Muzyczna Jedynka
11.00 Gotowanie na ekranie - magazyn kulinarny
11.20 To jest łatwe: Oczko w prawo, oczko w lewo
11.30 Taki jest świat
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.15 Magazyn Notowań: Czarne diabły / Z Włoch do Polski
Czwartkowe spotkania z przyrodą
12.40 Klinika zdrowego człowieka
13.05 Między nami zwierzętami
13.25 Strzał w dziesiątkę
13.30 Eko-lego
13.45 Kliper: Od Marka Polo do Magellana
14.00 Zwierzęta świata: "Bl1skie spojrzenie" (2-ost.): "Dzierzbowrony" - film dok. prod.
australijskiej
14.30 Strzał w dziesiątkę
14.35 Brzuch: Liczymy kalorie
14.50 Program dnia
15.00 Dla młodych widzów: Potop popu
15.30 "Max Glick" (20/26): "Nowy cmentarz" - serial prod. kanadyjskiej
16.00 Dla młodych widzów: Historie: Spór o króla
16.25 Dla dzieci: Niezwykłe muzea: Muzeum Poczty i Telekomunikacji
16.40 Ale kino! - reportaż
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Filmidło - magazyn filmowy
17.40 Automania
18.10 "Tata Major" (44/50) - serial komediowy prod. USA
18.30 Magazyn katolicki: Święty Wojciech - Europejczyk
19.00 Wieczorynka: A Ja jestem struś / Farma na rozdrożu / Słoneczniki
19.30 Wiadomości
20.10 "Viper" (1/13) - serial sensacyjny prod. USA (1993) (z teletekstem)
21.00 Wieczór publicystyczny: Dzwony Czarnobyla 10 lat póżniej
22.00 Diariusz - magazyn rządowy
22.10 Pegaz - tygodnik kulturalny
22.40 "Chwila radości" - etiuda Walerija Basowa o dzieciach Czarnobyla
23.00 Wiadomości gospodarcze
23.15 Miniatury: Henryk Grynberg: "Rysuję w pamięci"
23.20 "Biełowowie" - film dok. prod. rosyjskiej
0.15 Wokół Panoramy Racławickiej (1): Jej losy
0.40 Świątynia Wang
0.55 Miejsce zbrodni
1.10 Pałac w Warmontowicach
1.15 Śladami Gerharda Hauptmana
1.40 Pamiątki po naczelniku
2.00 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport telegram
7.15 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Gosć poranny / Dziennik krajowy)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny
8.00 Program lokalny
8.30 "Dzieciaki, kłopoty i my" (41/52) - serial prod.USA
9.00 Transmisja obrad Sejmu (w przerwie transmisji, ok. 13.00 Panorama)
14.55 Powitanie
15.00 "Pod niebem Afryki" (15/26): "Lwiątko" - serial prod. USA
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (powt.)
15.35 Studio sport: Magazyn piłkarski - Gol
16.00 "Wyspa Herschela" - film dok. prod. kanadyjskiej
16.20 Gość Dwójki - Zbigniew Florczak
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej
16.55 Gość Dwójki - Zbigniew Florczak
17.00 Jeden na jeden - program Wł. Szaranowicza
17.25 "Z ziemi szkockiej do Polski" - film dok. Jerzego Passendorfera i Andrzeja Chiczewskiego
17.45 Festiwal Szkół Teatralnych - Łódź '96
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
19.05 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.35 Klub pana Rysia - program dla dzieci
20.00 Adwersarium, czyli sztuka władzy: Moda i polityka
20.50 Podatki 21 %-45%: Sprzedający samochód
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 Halo weekend
21.50 "Cudowne miejsce" - film fab. prod. polskiej (93 min)
23.30 Kocham kino: Wieczór filmowy z Janem Jakubem Kolskim
24.00 Panorama
0.05 Kocham kino
1.05 Zakończenie programu

TV 5 Wrocław
8.00 FAKTY
8.15 „Piątka” na dzień dobry
8.30 „Niebezpieczna” (47) - serial
9.20 TV Polonia
15.00 Czerwone szelki - magazyn giełdowy
15.10 „Szmacianki” (54) - serial anim. ang.
15.20 „Wesołe małpki Serdel i Pyrek” (5) - serial anim. ang.
15.25 „W Bucikowie” (15) - serial anim. USA
15.35 „Roger Odrzutowiec” - serial anim. USA (57)
15.40 „Mali mistrzowie” - serial franc. (2)
16.00 „Miód i pszczoły” (162) - serial franc.
16.30 Studio WRO
16.55 Twoje prawo
17.20 „Niebezpieczna” (48) - serial wenez.
18.10 FAKTY
18.30 Magazyn Reporterów Dolnośląskich
19.00 Fakty-Refleks
19.10 Z szuflady
19.30 Wielkie przestępstwa XX wieku - ang. pr. dok. (16)
20.00 Nauczyciel” - serial obycz. franc.
21.30 Studio WRO
22.00 FAKTY
22.30 Stan zagrożenia
23.00 Wielki napad na pociąg - pr. dok. ang.
23.30 TV Polonia

TV Polonia
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski
8.30 Jest jak jest (4) - serial TVP
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 Muzyczna Jedynka (powt.)
9.45 Na polską nutę - program dla dzieci (powt.)
10.15 "Czterej pancerni i pies" (2): Radość i gorycz - serial TVP (powt.)
11.15 Blok programów edukacyjnych: "Gwiezdne podróże prof. Marka Demiańskiego", "Bałtyckie technologie", Tu jest ojczyzna - "Królewskie łowy"
12.00 Premiery satelity: Pożegnanie z Marią - dramat produkcji polskiej (powt.)
13.30 Tropy (1): "Wierzchowiny"
14.00 Moje książki: Małgorzata Musierowicz
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Panorama
15.20 Magazyn katolicki
15.50 Rewizja nadzwyczajna: Ksiądz Zygmunt
16.20 Gość TV Polonia
16.30 Przegląd Kronik Filmowych
17.00 Teleexpress
17.15 Sześć milionów sekund (7/19): Viola - serial dla młodych widzów
17.45 Muzyczna Skrzynka Teleexpressu
18.15 Zaklęty dwór (1/7): "Cień starościca" - serial TVP
19.10 Sport z satelity: Nadzieje na Atlantę
19.20 Dobranocka: Miś Uszatek
19.30 Wiadomości
20.00 Studio Kontakt
20.45 Dziennik TV - program satyryczny Jacka Fedorowicza
21.00 Panorama
21.30 Czwartkowy teatr satelitarny: Pięćdziesiąt dukatów, autor: Jerzy Lohman
23.10 Program na piątek
23.20 Z archiwum rozrywki: Przeboje Muzycznej Jedynki - J. Krysiak
23.35 W poszukiwaniu Sijawusza - film dokumentalny Michała Kowala
0.25 Panorama (powt.)
0.55 Program na piątek
1.00 Zakończenie programu

Polsat
7.00 Dzień dobry Polsko
7.55 Poranne informacje
8.00 Polityczne graffiti
8.15 Klub Fitness Woman
8.30 Grunt to rodzinka - serial USA
9.00 Czarodziejka z księżyca - serial anim.
9.30 Kalambury
10.00 Za wszelką cenę
11.00 Magazyn
11.30 Magazyn
12.00 Czas na maturę
12.30 Jesteśmy
13.00 Ring - pr. public.
13.30 Motowiadomości
14.00 Oskar - mag. filmowy
14.30 Link Journal
15.00 HaloGra!My
15.20 Ye! Ye! Ye!
15.30 Dinosaucers - serial
16.00 Informacje
16.15 Tylko dla dam
16.45 Alf - serial
17.15 Kalambury
17.45 Webster
18.15 Sztuka informacji
18.45 Sztuka 2
19.40 Losowania LOTTO
19.50 Informacje
20.05 Nieustraszony
21.00 Capital City - serial ang.
21.50 Polityczne graffiti
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Życie jak sen - serial komediowy USA
23.20 4 x 4
23.50 Gilette World Sport Special
0.20 Prosto z Hollywood
0.50 Turbo TransGra!My
1.25 Pożegnanie

Polonia 1
6.00 T and T
6.50 1 plus 10
7.45 Teleshop
8.10 Filmy animowane dla dzieci
9.50 Namiętności
11.00 Camilla
11.50 T and T
12.50 Świat sportu
13.25 Satelite - mag. muzyczny
15.25 Teleshop
16.00 Filmy animowane dla dzieci
17.45 Camilla
18.45 Namiętności
20.00 The Black Hand - film fabularny
21.50 Bliżej filmu
22.20 UB 40 - koncert
22.50 1 plus 10
24.00 The Black Hand - film fab. (powt.)
1.40 Satelite
3.40 Bliżej filmu
4.10 Film dokumentalny
4.35 1 plus 10
5.30 Bliżej filmu

FilmNet
8.00 Mała księżniczka - obyczajowy (1939)
10.00 Kochany chłopak - dramat (1989)
12.00 Niebo może zaczekać - komedia (1978)
14.00 Championi - dramat (1984)
16.00 Z ciała i kości - dramat (1993)
18.05 Namiętność wbrew zakazom - dramat
20.00 Złe lekarstwo - komedia (1985)
21.30 Opowieści z Hollywood
od 22.00 NHL 1995/96
24.00 Śnieżny pył

Canal +
7.00 Muzyczny budzik
7.30 Diabelski młyn - filmy rys.
8.00 Łysoń
8.25 24 godziny
9.15 W pogoni za latem II
11.20 Aniołek - film USA
13.00 Na gapę
13.30 Tintin - serial
14.00 Kapitał, czy jak zarobić pieniądze w Polsce - film polski
15.40 Uwolnić orkę - film
17.30 Insektory - serial anim.
17.55 News Plus - informacje
18.00 Diabelski młyn - film rys.
18.30 Parker Lewis
18.55 Aktualności filmowe
19.20 x 5 - mag. regionalny
19.25 Na gapę - talk show
19.55 News Plus
20.00 Niebezpieczna kobieta - film USA (1993)
21.40 Saga o Bess Steed - film USA (1995)
23.50 Krytyk - animacja dla dorosłych
0.15 Quigley na antypodach - film USA (1990)
2.10 Tylko razem z córką - film USA (1991)

BBC1
6.00 Business Breakfast
7.00 Breakfast News
9.05 The Morning on BBC1
10.00 News Regional News; Weather
10.05 EastEnders - the Early Days
10.35 Good Morning....with Anne and Nick
11.00 News Subtitled; Regional News and Weather
12.00 News Regional News; Weather
12.05 Pebble Mill
12.55 Regional News; Weather
13.00 One O'Clock News
13.30 Neighbours
13.50 Going for Gold
14.15 Columbo
15.50 Monty
15.55 Fievel's American Tails
16.20 Watt on Earth
16.35 Maid Marian and Her Merry Men
17.00 Newsround
17.10 The Lowdown
17.35 Neighbours
18.00 Six O'Clock News
18.30 Regional news magazine
19.00 Do the Right Thing
19.30 EastEnders
20.00 A Question of Sport
20.30 Dad's Army
21.00 Nine O'Clock News
21.30 QED I'm Not Stupid
22.00 Blackadder the Third
22.35 Omnibus
23.25 Divorce Wars
0.55 Weather
1.00 Closedown

BBC2
6.20 Open University
8.00 Breakfast News
8.15 Westminster On-Line
9.00 Daytime on Two
10.00 Children's BBC: Playdays
10.25 Daytime on Two
12.00 See Hear!
12.30 Working Lunch
13.00 Daytime on Two
14.00 Children's BBC: Philbert the Frog
14.05 Children's BBC: Hairy Jeremy
14.10 World Snooker
15.00 News and Weather Followed by Westminster with Nick Ross
16.00 World Snooker
18.00 Fresh Prince of Bel Air
18.25 Heartbreak High
19.10 The Enemy Within
19.30 East
20.00 Minders
21.00 Fist of Fun
21.30 World Snooker
22.30 Newsnight
23.15 World Snooker
23.55 Weatherview
0.00 Open University
1.20 The Record

VTV
06:25 Raňajky s VTV
08:00 Športová nedeľa
08:30 TeenAge
09:30 Dopravná akadémia - repríza komédie, USA, 1987
11:05 Loving 98/260
11:30 Stráž prírody 4/39 Obyvatelia mesta
12:00 Záver vysielania
16:30 Mediteránia 27/50 - dokumentárny film
17:00 TeenAge
18:00 Tao Tao 17/26
18:25 Keno 10
18:30 Loving 99/260 - seriál, USA
18:55 Prehľad programov
19:00 Viliam Tell 24/72
19:30 Denník VTV
20:00 Harry a Tracy - film, 103min., Kanada, 1981 s B. Dernom a H. Shaverovou
20:45 Správy
20:50 Harry a Tracy (pokračovanie)
21:45 Unipoker - divácka telefonická hra
22:00 Obrazové noviny
22:10 Týždeň v šoubiznise
22:40 Vietnam, Texas - film, 99min., USA, 1992 s R. Gintym a S. Ngorom
00:20 Záver vysielania