FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Sportowa apteka)
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Pierwsze pocałunki" (33): "Leśna poziomka" - serial prod. francuskiej
8.30 "Kolory"
8.55 Gimnastyka
9.00 Wiadomości poranne
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Domowe przedszkole
9.50 Porozmawiajmy o dzieciach
9.55 "Muzzy" (21) - język angielski dla dzieci
10.00 "Benoni i Rosa" (5/6) - serial prod. norweskiej
11.00 Giełda pracy, giełda szans
11.20 Zaproszenie do stołu
11.30 Videofashion: Dom mody "British Sterling"
11.50 100 lat - magazyn ubezpieczeń społecznych
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.15 - 14.35 Telewizja Edukacyjna
12.15 Magazyn notowań: W cieniu Łysej Góry / Zielona kraina
Atom, gwiazdy, życie
12.40 Komputerowa Szkoła Marka Peryta
12.55 Księga cudów techniki
13.10 "Wielkie odkrycia w nauce i technice - Telefon Aleksandra Grahama Bella"
13.25 Otwórz drzwi Hali
13.40 Kamienie z tej i nie z tej ziemi
13.55 Łyk matematyki - Manowce wyobrażni
14.10 Kuchnia
14.25 Joystick
14.45 W świecie nauki
14.50 Powitanie
15.00 Muzyczna Jedynka
15.30 Zielonym do góry
16.00 "Pierwsze pocałunki": "Leśna poziomka" - serial prod. francuskiej (powt.)
16.25 Dla dzieci: Tik-Tak
17.00 Teleexpress
17.20 Studio sport: Mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy: Polska - Izrael
19.20 Wieczorynka: "O dzielnych pestkach"
19.40 Wiadomości
20.20 "Ach, te dzieci" - film fab. prod USA (1991 r. 89 min)
21.55 Puls dnia
22.10 Sejmograf - magazyn parlamentarny
22.20 Ludzie, władza, pieniądze
23.00 Wiadomości wieczorne
23.20 Tygodnik Powszechny - 50 lat - film dokumentalny
0.15 Boskie i cesarskie - program publicystyczny
0.40 Skąd ta wrażliwość - Piotr Dumała
1.15 Życie moje
2.00 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport telegram
7.20 Gość poranny
7.30 Nauka języka angielskiego (95) - kurs BBC
7.40 Dziennik krajowy
8.00 Program lokalny
8.30 "Radio Romans" (8): "Weekend" - serial prod TVP
9.00 Świat kobiet - magazyn
9.30 "Magia kina" (11): "Modelarze"
10.00 "Podroż do Afryki" (4. "W pogoni za marzeniem"
10.25 Familiada - teleturniej
10.50 Teatr Telewizji - Zofia Nałkowska "Granica", (3)
12.15 Moje książki - Lucjan i Marcin Kydryńscy
12.40 Mój mały świat
13.00 Panorama
13.20 "Zakazana miłość" (48) - serial prod wenezuelsko-hiszp.
14.10 Clipol
14.40 "Pan Magoo": Złotowłosa - serial anim. prod.USA
14.45 Co jest grane?
14.55 Powitanie
15.00 "Podroż do Afryki" (4) "W pogoni za marzeniem" - serial prod. kanadyjskiej
15.30 Studio sport - TV-moto-sport
16.00 Magazyn historyczny: Lata i stulecia /7/
16.30 Komuno wróć - Nowa tradycja
16.50 Cienie życia: Artysta
17.00 Magazyn przechodnia
17.10 Impresje lat 80.: We własnym domu
17.40 W okolice Stwórcy - program red katolickiej
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
19.00 Koło fortuny - teleturniej
19.35 "Hrabia Kaczula" (32) "Ochotnik Kaczula" - serial anim prod angielskiej
20.00 Wydarzenia stulecia: Pierwszy rok naszej ery
20.50 Sport - telegram
21.00 Panorama
21.30 Podatki od 21% do 45%: Remontujący mieszkanie
21.35 Pogotowie ekologiczne 2
21.45 Reporterzy Dwójki przedstawiają
22.10 Bestsellery Dwójki: Prawdziwe życie - film dok.
22.50 "Wielki baba" - film fab. prod. francuskiej (1992 r., 29 min)
23.20 Criminal Tango /2/ - 7 złotych pytań
23.40 Zawód - amator
0.10 Panorama
0.15 ,,Cudotwórczyni" (2) - film fab. prod. USA (1962 r., 103 min.)
2.00 Zakończenie programu

TV 5 Wrocław
08:00 Fakty
08:10 Przegląd prasy
08:15 Gość Piątki
08:30 Cristal - serial
09:10 TV Polonia
15:00 Program dnia
15:05 Czerwone szelki - mag. giełdowy
15:10 Parasolkiewiczowie - serial anim.
15:25 Farma Niezapominajka - serial anim.
15:40 W krainie smoków - serial anim.
16:05 Jak zdrowo na sportowo
16:30 Look Ahead - kurs języka angielskiego
16:45 Z telewizyjnego archiwum
17:20 Cristal - serial
18:10 Fakty
18:30 Profesor Miodek opowiada
19:00 Refleks - progr. publ.
19:10 Twoje prawo - progr. publ.
19:30 Harbińczycy - rep.
19:50 Studio piosenki literackiej
20:00 Żywot Mateusza - film pol.
21:45 Klub poszukiwaczy skarbów
22:00 Fakty
22:10 Look Ahead - kurs języka angielskiego
22:30 TV Polonia

Polsat
08:00 Richie Rich - serial anim.
08:30 Szczęśliwy rzut - progr. rozr.
09:00 Sąsiedzi - serial
09:30 Jesteśmy - program katolicki
10:00 Szpital miejski - serial
10:50 Film na telefon
12:30 Egzamin dojrzałości
13:30 Kuba zaprasza
14:00 Tylko dla dam
14:30 Link Journal
15:10 Gliniarz i prokurator - serial
16:00 Pamiętniki nastolatki
16:30 Informacje
16:40 Gramy! oraz Pepsi Riff
16:55 Alwin i Wiewiórki - serial anim.
17:25 Szczęśliwy rzut - progr. rozr.
17:55 Sąsiedzi - serial
18:30 Informacje
18:55 Skrzydła - serial
19:20 Webster - serial USA
19:55 Informacje
20:00 Syreny - serial
21:00 Na każdy temat - talk-show
22:00 Informacje
22:20 Plus Minus
22:45 Żużel
23:45 Tarpany - film pol.
01:15 Pożegnanie

TV Polonia
6.55 Dzień dobry z Polski
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski cd.
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 "Urwisy z doliny młynów" cz. II (6): "Poekielny Jasio" / (7): "Numer z kotem" - serial dla dzieci (powt.)
9.50 "W labiryncie" (63) "Danka" / (64) ."Pistolet" - serial TVP (powt.)
10.55 Przegląd kronik filmowych (powt.)
11.30 Historia: "Twierdza Modlin" (powt.)
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
12.15 Czarne, białe i w kolorze: "Irena do domu" - film fab. prod. polskiej (1955 r.) (powt.)
13.45 Nie dokończony rozdział
14.00 Tydzień prezydenta
14.10 Spojrzenia na Polskę (powt.)
14.25 Rokus pokus - magazyn muzyki młodzieżowej (powt.)
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Postawy: "Sprawa Toma"
15.30 Znaki czasu - program redakcji katolickiej
16.00 Historia - Współczesność: "Bologna 1945 - ostatnia bitwa II korpusu"
16.30 Lalamido, czyli porykiwania szarpidrutów - program dla młodzieży
17.00 Teleexpress
17.15 Film animowany dla dzieci
17.30 Sport: Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej: Polska - Izrael
19.20 Dobranocka: "Mały pingwin Pik-Pok": "Wizyta w zoo"
19.40 Wiadomości
20.15 Leksykon Polskiej Muzyki Rozrywkowej "W" - Włodzimierz Wander
20.30 "Chimera" - magazyn artystyczny
21.00 Panorama
21.30 ,,07 zgłoś się": ,,24 godziny śledztwa" - serial TVP
22.25 Program na środę
22.35 "Leniwa niedziela" - recital Krzysztofa Daukszewicza
23.20 "A to knittel" - reportaż
23.35 Program na środę
23.40 Sylwetki: "Garsć ziemi Ojczystej" - fil dok. Joanny Wierzbickiej
0.45 Gliny - magazyn policyjny
1.05 Zakończenie programu

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki