FANDOM


TP1 1987-1992.

8:10 Tydzień na działce
8:40 Piłkarska kadra czeka
8:55 Program dnia
9:00 DT - Wiadomości
9:10 Studio olimpijskie - Seul '88
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
17:15 Teleexpress
17:30 70 - widowisko publicystyczne
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: Zabawy Bolka i Lolka
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: Formy ekspozycji
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Sobotni seans filmowy: "Śmierć z komputera" - film fab. prod. francuskiej, 1976
21:25 Tydzień w polityce
21:35 Szaleństwa Maxa - film prod. francuskiej
21:45 Studio olimpijskie - Seul '88
23:45 DT - Wiadomości
23:50 Kino sensacji: "Od siedmiu wzwyż" - film fab. prod. USA, 1973
1:55 Studio olimpijskie - Seul '88
5:00 Program na jutro


Logo-7

11:55 Trzy godziny z Telewizją Katowice
14:55 Powitanie
15:00 Małe kino: "Sceny aleksandryjskie" - film dok. Kazimierza Błahija
15:40 5-10-15 - magazyn dla dzieci i młodzieży
17:10 Zbliżenia, czyli to i owo o filmie
17:50 Polska Kronika Filmowa
18:00 Program lokalny
18:30 Studio olimpijskie - Seul '88
21:00 Program rozrywkowy Lato na wizji
21:30 Panorama dnia
21:45 "Zmienne losy kapitana Lancastera i Chubbie Miller" (4) - serial angielski
22:30 Wieczorne Wiadomości


BBC 1 1985-1991

6.30 Olympic Breakfast Time
8.55 Regional News and Weather
9.00 News
9.05 Olympic Grandstand
17.00 News
17.10 Regional New/Sport
17.15 The Flying Doctors
18.00 The Noel Edmonds Saturday Roadshow
18.45 Allo, Allo!
19.10 Bob's Full House
19.45 The Russ Abbot Show
20.15 All Creatures Great and Small
21.05 News, Sport, Weather
21.20 The Mean Season
23.00 The Odd Couple
23.25 Olympic Grandstand
BBC Two 1986 logo 3

6.25 Open University:
6.25 Instruments Under Wraps
6.50 Talking Turtle: Computers in the Classroom
7.40 Mechanical Design in Lifts
8.05 Warfare and Welfare
8.30 Geology: Britain Before Man
8.55 Physics of White Dwarf Stars
9.20 Budgeting for Europe's Jobless
9.45 Biology, Brain and Behaviour
10.10 The Novel and Television (2)
10.35 The Piazza della Signoria
11.00 Attitudes - the Second Handicap
11.25 Music: Instrumentation
11.50 Education: Open Skies, Grass Roots (2)
12.15 Maths: Energy Through the Window
12.40 The Hole Design Story
13.05 The Changing Countryside
13.30 Modern Art: Duchamp
13.55 Oil - Where from Next?
14.20 Introductory Electronics
14.45 Head Start: Children of the Dream
15.10 Network East
15.50 Saturday Cinema: The Four Feathers
17.40 Television and Number 10
18.40 NewsView
19.20 Leonard Bernstein's 70 Birthday Gala
21.05 Rhytms of the World
22:15 The Film Club: Bike Boys
23.35 The Loveless
ARD logo old.svg

06.00 Olympia Live
10.00 heute
10.05 Sommer in Lesmona
11.50 Presseschau
11.55 - 12.05 heute
12.05 Lokales Programm
15.20 Formel Eins
16.05 Neues vom Kleidermarkt
17.00 Schenk mir eine Tafel Schokolade
17.25 Regionalprogramme
17.30 Sportschau
17.55 Tagesschau
18.00 Olympia-Magazin
19.50 Regionalprogramme
20.00 Tagesschau
20.15 Die Männer vom K 3
21.45 Ziehung der Lottozahlen
21.50 Tagesschau
22.00 Das Wort zum Sonntag
22.05 Tag des Deutschen Schlagers
23.50 Augen der Angst
01.25 Tagesschau
01.30 - 01.40 Nachtgedanken
ZDF 1987 2.svg

09.30 Programmvorschau
10.00 heute
10.05 Sommer in Lesmona
11.50 Presseschau
11.55 - 12.05 heute
12.10 Nachbarn in Europa
13.40 Diese Woche
14.00 Das Jahr des Schäfers
14.30 Wir stellen uns
15.10 Tandem
16.05 Kiebitz
16.30 Das Tagebuch der Anne Frank
17.00 heute
17.10 Unter der Sonne Kaliforniens
18.10 Länderspiegel
18.57 Programm-Service
19.00 heute
19.30 Jakob und Adele
20.15 Mädchen in Uniform
21.45 Anschließend: Gewinnzahlen vom Wochenende
21.50 Ryans Tochter
00.55 heute
01.00 - 15.00 Olympia Live - 9. tag
Sat.1 logo 90s

06.00 Guten Morgen mit SAT.1
09.00 SAT.1 - Blick
09.05 SAT.1 - Teleshop
09.35 Scooby Doo Show
10.00 SAT.1 - Blick
10.05 Love Boat
11.00 SAT.1 - Blick
11.05 Da hast du noch mal Schwein gehabt
12.30 Die Teufelsbrigade
14.10 Scooby Doo Show
14.35 Die Bären sind los
15.05 Love-Boat
16.00 SAT.1 - Teleshop
16.25 Chicago Teddybär & Co.
16.50 Sheriff Cade
17.35 SAT.1 - Blick
17.45 Programmvorschau
17.50 Die Schnüffler
18.45 SAT.1 - Blick
19.00 Programmvorschau
19.10 Hardcastle & McCormick
20.00 SAT. 1 - Blick
20.10 Kampfgeschwader Kobra
22.05 SAT.1 - Blick
22.10 b/w Die Unbestechlichen
23.00 SAT.1 - Blick
23.10 Die Unschuldigen mit den schmutzigen Händen
01.10 - 01.15 Programmvorschau
RTLplusLogo1990.svg

06.00 - 10.00 Guten Morgen Deutschland
10.00 Pause Programm
15.55 Heute bei uns
16.00 Die Welt der Schnorchel
16.30 Mega
17.05 Kleine Alltagsgeschichten
17.20 Unglaubliche Geschichten
17.55 Einfach tierisch
18.35 RTL-Spiel
18.45 Anpfiff
19.40 RTL Aktuell
19.55 Zwei tolle Käfer räumen auf
21.35 Alles nichts oder!?
22.30 Frau Wirtin treibt es jetzt noch toller
00.00 - 00.10 Wetter / Betthupferl
PROGRAM 1 ZSRR 1970-1991

4.30 120 minut - pr. inf.-muz.
6.35 "Dlaczego a po co - pr. dla dzieci
7.00 "Dla wszystkich i dla każdego" - mag. konsumenta
7.30 "Dzień propagandzisty" - pr. publ.
8.00 Koncert piosenki radzieckiej
8.30 "W świecie zwierząt" - pr. prowadzi N. Drozdow
9.30 "Piosenka '88"
9.45 Panorama międzynarodowa
10.45 Przejście na czas zimowy
10.55 Igrzyska Olimpijskie: gimnastyka sportowa, lekka atletyka
14.30 Wiadomości
14.35 "Zakochani'" - film fab. prod. radz.
15.55 Igrzyska Olimpijskie: lekka atletyka, kolarstwo
19.00 Dziennik "Wriemia"
19.40 Reflektor przebudowy - pr. publ.
19.50 Igrzvska Olimpijskie: pływanie, kolarstwo. podnoszenie ciężarów
23.15 "Kapitan Pielgrzyma" - film fab.
0.45 Wiadomości
0.50 "Mistrz" - pr. o twórczości A. Wozniesieńskiego

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki