FANDOM


TVP1 (żałobne logo)

05:15 Moda na sukces - odc. 3426 (The Bold and the Beautiful ep. 3641); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3427 (The Bold and the Beautiful ep. 3642); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33. 6.15 Biznesowa piątka
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Strażak Sam - Przewód pod napięciem, odc. 3 (Fireman Sam // A red line wire, ep. 3); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
08:40 Sąsiedzi - Łyżwy  odc.20 (Korcule); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1984)
08:55 Domowe przedszkole - Skrzaty z Planety Gnu; program dla dzieci
09:20 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:30 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 14 - O tym, jak wszyscy dostaliśmy klaustrofobii (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 14 Jak isme dostali usichni klaustrofobii); serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998)
10:00 Szkoła złamanych serc - odc. 100 (odc. 100); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 Tajemnice przyrody - Niepokonany wilk cz. 2 (Baltic Secrets - The invincible Wolf); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1998)
11:20 Zwierzowiec - Strategie obronne
11:35 ZUS dla ciebie - odc. 56; program poradnikowy
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:15 Plebania - odc. 871; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Jan Serce - odc. 5/10 - Zgryzoty; serial TVP
13:40 Klara i Angelika; film TVP
14:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
15:00 Wiadomości
15:10 Klan - odc. 1260; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 22; serial TVP
16:05 Pani Prezydent - odc. 18 (Commander in Chief, ep. 18 Unfinished Bussiness); serial kraj prod.USA (2005)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3428 (The Bold and the Beautiful ep. 3643); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3429 (The Bold and the Beautiful ep. 3644); serial kraj prod.USA (2001)
18:30 Dwie strony medalu - odc. 71 - txt str.777; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Małgosia i buciki - W paszczy wieloryba 8 (Franny's Feet / Under the sea) kraj prod.Kanada (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 W krainie dreszczowców - Wielka powódź cz. 2 (Sturmflut 2 (tyt. ang. Storm Tide)) - txt str.777; film katastroficzny kraj prod.Niemcy (2006)
21:55  Z refleksem - W obliczu żywiołu; program publicystyczny
22:30 Teleexpress nocą
22:50 Bez pardonu III - odc. 9, Powrót króla (District, The III - ep. 9, Return of the King); serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:40 Dobre, bo polskie - Klara i Angelika; film TVP
00:30 Dobre, bo polskie - Pożarowisko; film fabularny
01:00 Dobre, bo polskie - Kabaret Starszych Panów - "Zupełnie inna historia" - wieczór 9
02:00 Zakończenie programu
TVP2 (żałobne logo)

05:40 Ocean Avenue - odc. 125/130 (Ocean Avenue ep.125); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:25 Ocean Avenue - odc. 126/130 (Ocean Avenue ep. 126); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 16 - Wiercipiętka; serial animowany
07:40 Dwójka Dzieciom - Dookoła świata z Tippi - odc. 3/6 Tippi i koale (Tippi and the Koalas); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 271 Pochopna diagnoza; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym
09:25 Pogoda
10:00 Panorama
10:35 Panorama
10:40 Pogoda
10:45 Kryjówka wielorybów (The sea of Whales); film dokumentalny kraj prod.Japonia (2005)
11:40 Magnum - odc. 123/162 Fałszywa zagrywka (MAGNUM P. I. s. 6 (Way of the stalking horse)); serial kraj prod.USA (1986)
12:30 Przygody Tarzana - odc 72/75 Zły bliźniak (Tarzan, ep 318 Evil twin); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
13:00 Raj na ziemi - Rzeka Manu-odc.13 (Living Edens); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
13:55 Czy ktoś mnie kocha w  tym domu?; film fabularny kraj prod.Polska (1992)
15:00 Dr Quinn - seria VI, odc. 22 ost. (Dr. Quinn, Medicine Woman s. VI ep. 622 (150)); serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)
15:45 Panorama; STEREO
15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 56/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777; serial komediowy kraj prod.USA (1997)
16:35 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 19/26 (53) Nie mam nikogo (Jake and the Fatman,  s.3, ep. I ain't got nobody); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:30 Biuro kryminalne -  Ostatni wykład; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Psałterz Wrześniowy - oratorium Piotra Rubika (1); koncert
20:00 Hotel Babylon - odc. 5/8 (Hotel Babylon); serial kraj prod.Wielka Brytania (2006)
21:00 Czarne chmury - odc. 5/10 - txt str.777; serial TVP
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:30 Sport Telegram
22:33 Biznes
22:35 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Niżyński, Tango)
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Niżyński (Diaries of Vaslav Nijinski, the); film fabularny kraj prod.Szwecja, Austria, Niemcy, Holandia (2001)
00:20 Wieczór filmowy Kocham Kino - Tango (TANGO); dramat kraj prod.Hiszpania, Argentyna (1997)
02:10 Zakończenie programu
TVP 3 Warszawa (żałobne logo) (2006-2007)

06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:13 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd prasy; STEREO
06:27 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:43 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:53 Przegląd prasy; STEREO
06:57 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:10 Przegląd prasy; STEREO
07:13 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:23 Przegląd prasy; STEREO
07:27 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:38 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:26 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:52 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:02 Serwis sportowy; STEREO
10:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:09 Pogoda; STEREO
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:27 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
10:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:54 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:00 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:53 Pogoda; STEREO
12:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:59 Serwis sportowy; STEREO
13:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:54 Pogoda; STEREO
13:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:02 Serwis sportowy; STEREO
14:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:11 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:11 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:59 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:07 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:48 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:49 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera 24.07.2007 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:58 Dobra jazda - Dobra jazda odc. 5 prem. 24.07.; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:12 Raport na gorąco; STEREO
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe - (24.07.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:29 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:41 Teraz Ty
19:02 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
19:27 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Jerzy Kulej; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Raport na gorąco; STEREO
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:53 Pogoda; STEREO
20:59 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:01 Raport na gorąco; STEREO
22:04 Wiadomości sportowe - (24.07.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:42 Pogoda; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:54 Jednorożec: prawda czy legenda? (The Unicorn, Legend or Reality?); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:58 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:27 Kurier; STEREO
01:47 Pogoda; STEREO
01:50 Jednorożec: prawda czy legenda? (The Unicorn, Legend or Reality?); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:41 Zakończenie dnia
Polsat (żałobne logo)

05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.45 Sekret Laury (118) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Wielka wygrana - teleturniej
08.55 Graczykowie (38) - serial komediowy
09.30 Daleko od noszy (89): Zapomniany pacjent - serial komediowy
10.00 Czarodziejki (22) - serial obyczajowy
11.00 Dotyk anioła (22) - serial obyczajowy
12.00 Pensjonat Pod Różą (22): Oszukany - serial obyaajowy
13.00 Jesteś moim Życiem (141) - telenowela
14.00 Miodowe lata (48): Business lunch - serial komediowy
14.45 Benny HiII - program rozrywkowy
15.15 Rodzina zastępaa (141): Kwestia konformizmu - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Daleko od noszy (90): Rekord Ginesa - serial komediowy
16.55 Strażnik Teksasu (105) - serial sensacyjny
18.00 Miodowe lata (49): Telefon do dozorcy - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Rodzina zastępcza (142): Nobliwa depresja - serial komediowy
20.00 Mamuśki (9): Pódróż poślubna - serial obyczajowy
20.30 Mamuśki (10): Przeprowadzka - serial obyaajowy
21.00 Tina - film biograficzny, USA 1993
21.55 Studio LOTTO
23.40 Chirurdzy (28) - serial obyczajowy
00.40 Threshold - strategia przetrwania (4) - serial fantastyczny
01.35 Dziewczyny w bikini
02.35 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu
TVN (żałobne logo) (2005-2012)

05.50 Telesklep
06.40 Pogoda na miłość (18) - serial obyczajowy
07.35 Taniec z gwiazdami: Kulisy - program rozrywkowy
08.05 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.05 Telesklep
11.30 Co nowego u Scooby'ego (8) - serial animowany
11.55 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
12.25 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
14.20 Pogoda na miłość (19) - serial obyczajowy
15.20 Prawo pożądania (114) - telenowela
16.20 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.20 Rozmowy w toku - talk show
18.30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Detektyw Monk (6) - serial kryminalny
21.55 Dowody zbrodni (5) - serial sensacyjny
22.55 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
23.55 Projekt plaża nocą - mag.
00.25 Nie z tego świata (17) - serial SF
01.20 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.20 Telesklep
02.40 Uwaga! - magazyn
03.00 Nic straconego - programy powtórkowe
TV4 logo z 2006 roku

05.45 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.05 V-max - mag. motoryzacyjny
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Monster Warriors (4) - serial animowany
09.00 TiVi Sekcja - talk show
10.00 Saint-Tropez (1) - serial obyczajowy
11.05 Beverly Hills 90210 (25) - serial obyczajowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Strażacy - serial dokumentalny
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (58) - serial animowany
15.50 Beverly Hills 90210 (26) - serial obyczajowy
16.50 Talk2Szok - program rozrywkowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.50 Saint-Tropez (2) - serial obyczajowy
20.00 Kameleon (13) - serial sensacyjny
21.00 Boston Public (13) - serial komediowy
22.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieaułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Kuba Wojewódzki - talk show
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.15 Muzyczne listy - program muzyczny
02.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.30 Sztukateria - magazyn kulturalny
02.55 Rozmówki polsko-polskie - talk show
03.45 Zakończenie programu
TVP Polonia (żałobne logo)

06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:14 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Bajki polskie; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 W zgodzie z tradycją; reportaż
09:10 Ojczyzna polszczyzna - Wygrać gema i seta czy wygrać gem i set?; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Salon kresowy - Z historią pod ręką; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Zespół adwokacki - odc. 7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Wina Ikara. Warszawa 1939 - 1944... Inteligencja polska w latach okupacji cz. 1; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Perły i dukaty - odc. 2/3 - Markiza de Pompadour; serial; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1253; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 NOWY JORK według GŁOWACKIEGO; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Warto kochać - odc. 21; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Rozmowy na temat... - Schulz w oczach współczesnych artystów; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Muzyczny Festiwal Łańcut 2005 - Rafał Blechacz gra Mozarta i Chopina; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Radio Watykańskie; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Ojczyzna polszczyzna - Wygrać gema i seta czy wygrać gem i set?; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Bajki polskie; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 SF-Symulator faktu - Nanotechnologia odc.44; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 W zgodzie z tradycją; reportaż
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Taki pejzaż - Bieszczady. Na połoninach; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Zespół adwokacki - odc. 7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:20 To jest temat - Karety hrabiego Waldsteina; Dla małoletnich od lat 7
18:35 Polska z bocznej drogi - Dzieje Polski w globalnej sieci.; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Perły i dukaty - odc. 2/3 - Markiza de Pompadour; serial; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 14 Zatopiona fregata; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1253; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Powstanie w Brzegu; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Siedlisko - odc. 4/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Przedmowa do ciszy; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Mieszkać w Europie - Siena; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Zespół adwokacki - odc. 7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Unijnym traktem - Ciepło z atestem (2); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Perły i dukaty - odc. 2/3 - Markiza de Pompadour; serial; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 14 Zatopiona fregata; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1253; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Powstanie w Brzegu; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Siedlisko - odc. 4/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Przedmowa do ciszy; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Sto tysięcy bocianów - odc.3; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Polska z bocznej drogi - Dzieje Polski w globalnej sieci.; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Taki pejzaż - Bieszczady. Na połoninach; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia