FANDOM


Świąteczne logo TVP1 (24.12.1998-1.01.1999)

6.00 Kawa czy herbata (w tym: Wiadomości)
8.00 Inny świat (6) serial prod. amerykańskiej
8.25 Giełda
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Opowieść o kotce z mysiej dziury - film anim. prod. angielskiej
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Domowe przedszkole - program dla dzieci (powt.)
9.50 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 Gwiezdny pirat (3-4) - serial TVP
10.50 Gotowanie na ekranie
11.10 Rok w Ziemi Świętej - film dok. Michała Nekanda Trepki
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Magazyn Notowań: Bieszczadzcy rękodzielnicy, Szach mat
12.45 Piąta pora roku: Przybysze z Północy  
13.05 Zwierzęta świata: Życie pośród lodu (1/6) - serial dok. prod. angielskiej (z teletekstem)
13.35 Gwiazdo świeć, kolędo leć - reportaż
14.00 Boskie prezenty - wigilijna bajka muzyczna
14.25 Gdzie jesteś Św. Mikołaju? - film prod. polskiej
15.05 Z kamerą wśród zwierząt: Zwierzęta nocy wigilijnej
15.30 Muzyka pod choinkę
16.10 Klan (odcinek specjalny) - telenowela TVP
16.40 Wigilijne spotkanie Ojca Świętego z Polakami
17.00 Teleexpress
17.15 Panna z mokrą głową - film fab. prod. polskiej (1994)
19.00 Wieczorynka: Stąd do ratuszowej wieży
19.30 Wiadomości
19.46 Sport
19.48 Prognoza pogody
19.50 Homilia Prymasa Polski
20.05 Jeremiasz - film fab.
21.45 Moja gwiazdka z babcią
22.10 Witaj gwiazdo złota
22.50 Specjalny gość Jedynki - Wigilia z ks. Twardowskim
23.20 A gwiazda szła przed nimi
23.55 Transmisja Mszy Świętej Narodzenia Pańskiego z Watykanu
1.40 Gwiazda Północy - film fab. prod. angielskiej (1996)
3.05 Zakończenie programu
Logo-4

7.35 Sport-telegram (powt.)
7.40 Dziennik krajowy
8.00 Czerwone trzewiki - film anim. prod. angielskiej
8.30 Program lokalny
9.30 Świat kobiet - Ludgarda Buzek
10.00 Lwów: Tam i u mnie - film dok. Jerzego Janickiego
10.55 Pierwsza Wigilia Misia Yogi - film anim. prod. USA
12.30 Ulica Sezamkowa
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy (powt.)
13.40 Soplicowo, śniadanie I - Kłopoty z wyobrażnią
14.20 Kolędowanie bez barier, czyli Wigilia w Belwederze
14.40 Animals
15.05 Pan Samochodzik i praskie tajemnice - film fab. prod. polskiej
16.30 Wyjazd na polowanie
17.00 Pan Tadeusz czyli Matecznik
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.30 Wigilia w Dwójce
18.40 Kolędy Pospieszaiskich
19.30 Dwanaście świątecznych dni
20.00 Soplicowo, śniadanie II - Gra namiętności
20.30 Bóg się rodzi - kolędy w Świętej Lipce
21.00 Lulajże Jezuniu na polskiej ziemi
21.50 Wigilijne imieniny
22.00 Panorama
22.27 Prognoza pogody
22.30 Emma - film fab. prod. angielskiej
0.15 Nasze kolędy - Zayazd
0.40 Posłaniec - film fab. prod. angielskiej
2.30 Zakończenie programu
TVPAF

7.00 Piraci z krainy świętego Mikołaja - film animowany
7.30 Tajemniczy świat swiętego Mikołaja - francuski serial animowany
7.50 Bajkowa kraina - serial anim. USA
8.00 Zwierzęta w obiektywie - francuski film przyrodniczy
8.30 Bajkowe trojaczki - hiszpański film animowany
8.55 Uczniowskie szopki
9.10 Świąteczna kuchnia góralska
9.35 Gorzkie dziedzictwo - serial prod. wenezuelskiej
10.20 Świat życzliwych przyjaciół Franciszka - amerykański film anim. dla dzieci
11.05 Świąteczne przygotowania - amerykański program poradnikowy
11.15 Opowieści wigilijne
11.20 Brat wilk - franc. film przyrodniczy
12.15 Ludzie, pasje i... - magazyn o ludziach i ich zainteresowaniach
12.45 Aleksandrynkowe Boże Narodzenie - program dla dzieci
13.05 Czwarty król - baśń biblijna prod. niemiecko-włoskiej
14.45 Wita Studio Regionalne · Gość dnia
14.55 Zgadula - teleturniej dla dzieci
15.25 Święta, święta
15.40 Kolędy śpiewa grupa Zayazd
15.50 Serce za serce - reportaż
16.15 Studio regionalne. Gość dnia
16.25 Flesz-Aktualności
16.35 Opowieści wigilijne
16.40 Gorzkie dziedzictwo - serial prod. wenezuelskiej
17.30 Emma Kirkby i Camerata Silesia - Magnificat
18.00 Panorama
18.10 Aktualności - program informacyjny
18.30 Wigilijny stół
19.30 Kolędy pod choinkę - koncert
19.50 Opowieści wigilijne
20.00 Królowa matka, kobieta stulecia - angielski film dokumentalny
20.55 Opowieści wigilijne
21.00 Ludzie, pasje i... - magazyn o ludziach i ich zainteresowaniach
21.25 Opowieści wigilijne
21.30 Aktualności - program informacyjny
21.40 Święta w Istebnej
22.00 Promienni chłopcy - amerykańska komedia obyczajowa
23.30 Kolędy Elżbiety Adamiak
24.00 Wigilia na Rozewiu - program OTV Gdańsk
0.25 Wesołych świąt - amerykański film obyczajowy (1993)
1.10 Zakończenie programu
Polsat-2

7.00 Piosenka na życzenie
8.00 Garfield - serial animowany dla dzieci
8.30 Żar młodości - kanadyjski serial obyczajowy
9.25 Boże Narodzenie Herkulesa Poirot - angielski film fabularny (1994)
11.25 Święta w buszu - film fab. prod. australijskiej (1983)
13.00 D.A.R.Y.L. - film fab. prod. USA (1985)
14.45 Alladyn - francuski film animowany
16.00 Informacje
16.15 Górska odyseja - film fab. prod. USA
18.00 Słoneczna wigilia - film fab. prod. USA
19.45 Szpiedzy tacy jak my - film fab. prod. USA (1985)
20.50 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
21.35 Bezsenność w Seattle - film fab. prod. USA (1993)
23.30 Wyniki losowania LOTTO
23.40 Frank Sinatra - koncert
0.40 Muzyka na bis
2.00 Pożegnanie
Logo-19

6.30 Dzień dobry w TVN
6.35 Kropka nad i
6.55 Dzień dobry w TVN
7.00 Automaniak - magazyn motoryzacyjny
7.30 De De Reporter - program dla dzieci
7.45 Inspektor Gadżet (52) - serial animowany dla dzieci
8.10 Łebski Harry (10) - ser. anim.dla dzieci
8.35 Conan (13) - serial anim. dla dzieci
9.00 Rzut za 3 - następcy Jordana
9.30 Esmeralda (83) - serial obyczajowy, Meksyk
10.30 Manuela (154) - telenowela, Argentyna
11.30 Jolanda (248) - telenowela, Argentyna
12.00 Telesklep
12.30 Czas to pieniądz - teleturniej
13.00 Big Star Party - superlista
13.55 Inspektor Gadżet (52) - serial animowany dla dzieci
14.20 Łebski Harry (10) - serial animowany dla dzieci
14.45 Conan (13) - serial anim. dla dzieci
15.15 Szkoła złamanych serc - serial dla młodzieży, Australia
15.45 California Dreams (12) - serial dla młodzieży, USA
16.15 Pacific Drive (204) - serial obyczajowy, Australia
16.45 Maraton uśmiechu - wydanie konkursowe z udziałem telewidzów
17.15 TVN Fakty regionalne
17.30 Wigilia z tramwaju
18.10 Muzyczna saga rodziny Steczkowskich
18.55 Pogoda
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Bezpieczna kasa Briana - teleturniej
20.00 Miłość, szmaragd i krokodyl - film przygodowy, USA
22.00 Tylko razem z córką - dramat obyczajowy, USA
0.05 Mimo woli - film obyczajowy, USA
1.45 MTV - Alanis Morisette
2.30 Melrose Place (93) - serial obyczajowy, USA
3.15 Granie na ekranie - program rozrywkowy
Nasza TV

7.45 Swiat biznesu - magazyn gospodarczy
8.00 Opowieści z klonowego miasta (47) - serial animowany dla dzieci
8.30 Basnie Braci Grimm - serial animowany dla dzieci
9.00 Książę Atlantydy (1) - film anim.USA
9.30 Arka Noego - serial dokumentalny, USA
10.00 Wygraj! Wyśpiewaj! - program muzyczny dla dzieci
11.00 Historie niesamowite (11,12) - serial, USA
12.00 Popeye - serial animowany, USA
13.00 Zycie zwierząt - serial dok. USA
13.30 Piękni i sławni, czyli nasza wizyta u... - program Doroty Wellman
14.00 Klub 1001 podróży - magazyn turystyczny
14.40 Opowieść wigilijna - film animowany, USA
16.00 Już czwarta - Informacje, ciekawostki, porady
16.40 Świąteczny prezent - film obycz.USA
18.00 Słowo na Wigilię oraz koncert kolęd
18.50 Nasze wiadomości
19.00 Zoom - magazyn sensacji
19.30 Podaj dalej - teleturniej
20.00 Szczęśliwy traf - komedia, USA
21.45 Cudowne życie - film obyczajowy, USA
0.15 Koncert kolęd
1.15 Zakończenie programu
Tvpoloniaekran

7.00 TV Polonia zaprasza, Program dnia
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Sport-telegram
7.30 Pięć dni z życia emeryta (4/5): Wspomnień rodzinnych ciąg dalszy - serial obyczajowy prod. polskiej (powt.)
8.30 Panna z mokrą głową (2/6): Uczył Marcin Marcina - serial dla młodych widzów (powt.)
9.00 Wiadomosci
9.15 Reżyser miesiąca: Magnat - dramat prod. pol (2)
10.45 Reportaż
11.00 W krainie władcy smoków (15/26) - serial prod. polsko-australijskiej
11.30 Jest Mikołaj, czy go nie ma ? - program dla dzieci
12.00 Wiadomości
12.10 Historia dwóch Szopek - reportaż
12.30 Sarmacja, czyli Polska (1) - film dokumentalny
13.10 Gdzieś na Bukowinie
13.40 Teatr Telewizji: Na szkle malowane; autorzy: Ernest Bryll, Katarzyna Gaertner
15.20 Wigilia w Opactwie - reportaż
15.35 Blask świątecznego drzewka - reportaż
16.05 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny (wydanie mickiewiczowskie)
16.35 Jest taki wieczór... - program poetycko-muzyczny
17.00 Teleexpress
17.15 Wigilia z TV Polonia
17.45 Pójdżmy wszyscy do stajenki - koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk
18.10 Opowieść o wole i ośle w Betlejem
18.40 Z czego składa się świat - pr. muzyczny
19.00 Dobranocka: Gwiazdka kota Filernona
19.30 Wiadomości
19.46 Prognoza pogody
19.50 Homilia Prymasa Polski
20.05 Wigilia z TV Polonia
21.00 Teatr Telewizji: Pan Benet; autor: Aleksander Fredro
21.50 Wspomnień czar: Dodek Dymsza - film dokumentalny
22.30 Panorama
22.56 Prognoza pogody
23.00 Dekalog III - film obyczajowy prod. polskiej
24.00 Transmisja Mszy Świętej Pasterskiej
1.30 Wiadomości (powt.)
1.45 Sport (powt.)
1.47 Prognoza pogody (powt.)
1.50 Homilia Prymasa Polski (powt.)
2.00 Teatr Telewizji: Pan Benet
3.00 Panorama
3.26 Prognoza pogody
3.30 Teatr Telewizji: Na szkle malowane
5.10 Wigilia z TV Polonia
6.05 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny (wydanie mickiewiczowskie)
6.35 Pójdżmy wszyscy do stajenki - koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk
7.00 Zakończenie programu
Polsat 2

6.00 Przytul mnie
7.00 Dżana - program muzyczny
7.30 Szok-blok - program muzyczny
8.00 TV Shop
8.30 Kapitan Jastrząb - senal animowany dla dzieci
9.00 Allo, alio - serial komediowy
9.30 Central Park West - serial amerykański
10.35 Aniołki Charliego - serial krym.
11.35 Żar młodości - kanadyjski serial obyczajowy
12.30 Tajemnicza dama - telenowela argentyńska
13.30 Afficionado - program muzyczny
14.00 DJ Club - pr. o muzyce techno
14.30 Soundtrack - pr. o muzyce filmowej
15.00 Piosenka na życzenie
16.00 Domek na prerii - serial obycz.
17.00 Informacje
17.10 Saliy czarownica - serial animowany dla dzieci
17.35 Aniołki Charliego - serial krym
18.25 Alio. alio - francuski serial kom.
19.00 Micaela - włoska telenowela
19.50 Informacje
20.05 Kobra - amerykański serial akcji
21.00 Samotny lot - film fab. prod. wl.
22.45 Gwiazdkowy kowboj - film prod. hiszpańskiej
0.20 Przytul mnie - nocny program muzyczny
1.20 Piosenka na życzenie
2.20 Pożegnanie
Telewizja Kraków

7.00 Piraci z krainy świętego Mikołaja - film anim.
7.30 Tajemniczy świat Swiętego Mikołaja - franc. serial anim.
7.50 Bajkowa kraina - film
8.00 Zwierzęta w obiektywie - francuski film przyrodn.
8.30 Kronika
8.40 Rola - magazyn publicystyczny dla rolników
9.00 W cyklu Podpowiedzi w plenerze
9.20 Marzenia i kariery - pr. publ.
9.35 Gorzkie dziedzictwo - wenezuelski senal fabularny
10.20 Swiat życzliwych przyjaciół Franciszka - musical dla dzieci
11.05 Swiąteczne przygotowania - amerykański program poradn.
11.15 Opowieści wigilijne - felieton
11.20 Brat wilk - francuski film dok.
12.15 Ludzie, pasje i... - magazyn o ludziach i ich zainteresowaniach
12.45 Aleksandrynkowe Boże Narodzenie - program dla dzieci
13.05 Czwarty król - niemiecko-włoska baśń biblijna
14.45 Program dnia
14.50 Kocham Cię Życie - program z udziałem Heleny Sobolewskiej
15.05 Cały jestem dla Ciebie - film dok
16.00 Nasza antena
16.10 Kronika
16.15 Magazyn rodzinny - pr. publ.
16.35 Opowieści wigilijne - felieton
16.40 Gorzkie dziedzictwo - wenezuelski serial fabularny
17.30 U siebie - magazyn mniejszości i grup etnicznych w Polsce
17.55 Pod szczęśliwą gwiazdą - program Piotra Matusiaka i Bogny Wemichowskiej
18.10 Kronika
18.30 Zapraszam - talk show
19.00 Moje Betlejem - koncert kolęd
19.30 Kolędy pod choinkę - koncert
20.00 Królowa Matka - kobieta stulecia
21.00 Ludzie, pasje i... - magazyn o ludziach i ich zainteresowaniach
21.30 Kronika
21.40 Wigilia w Opactwie
22.00 Promienni chłopcy - amerykańska komedia obyczajowa
23.30 Kolędy Elżbiety Adamiak
0.05 Ludy i Theo - reportaż
0.20 Wesołych świąt - amerykański film obyczajowy
1.05 Zakończenie programu
Rtl 7

6.20 Miłośc I dyplomaCja - senal obyczajowy
6.45 Na zawsze - serial obyczajowy
7.30 Odjazdowe kreskówki
8.15 Swiat pana trenera - serial komediowy
8.40 Dziewczyna z komputera - serial komediowy
9.05 Sunset Beach - serial USA
9.50 Zabić drozda - film obycz.USA
12.10 Uśmiech losu - serial obyczajowy
13.00 Teleshopping
14.15 Miłość i dyplomacja - ser. obycz.
14.40 Podaj dalej - teleturniej
15.10 Ukryta kamera - pr. rozrywkowy
15.30 Odjazdowe kreskówki
16.45 Dziewczyna z komputera - serial komediowy
17.10 Sliders - serial fantastycznonaukowy
18.00 Sunset Beach - senal USA
18.50 7 minut, wydarzenia dnia - program informacyjny oraz prognoza pogody
19.00 Zoom - magazyn sensacji
19.30 Podaj dalej - teleturniej
20.00 - 22.15 Czwartek detektywów:
20.00 Szczęśliwy traf - komedia sensacyjna, USA
21.45 Columbo - serial kryminalny
Złota klasyka:
23.05 Policjanci z Miami - serial sensacyjny
23.55 Swiat Audobona: Hawaje, świat w niebezpieczeństwie - film dokumentalny
0.45 Sliders - serial fantastycznonaukowy
1.30 Zoom - magazyn sensacji
200px-Canal+ logo.svg

7.00 Muzyczny budzik (*)
7.30 Diabelski młyn - filmy animowane (*)
7.55 Cyberia (*)
8.00 Spin City II - serial (*)
8.30 Kieszonkowe - komedia, USA
10.15 Efekty specjalne w kinie Węże Hollywood - film dokumentalny
11.05 Znikający punkt - film akcji, USA
12.35 Star Trek Voyager IV - serial science fiction
13.25 Jimmy Hollywood - komedia USA
15.10 Niania Czu-czu - film animowany
15.35 Trzech tenorów - koncert
17.30 Mały Elvis i przyjaciele - film animowany
17.55 Cyberia (*)
18.00 Nie przegap (*)
18.05 Diabelski młyn - filmy anim. (*)
18.30 Spin City II - serial (*)
18.55 Nigdzie indziej - talk show (*)
19.30 Diabelski młyn - film anim. (*)
19.50 Aktualności filmowe (*)
20.00 Swiąteczna gorączka - komerua, USA
21.30 Szczęśliwy dzień - komedia romantyczna, USA
23.15 Smacznego telewizorku - komedia, Polska
0.45 Złodziej - dramat obyczajowy, Rosja/Francja
2.20 Słoneczny zegar - film obyczajowy, Polska
4.10 Dzień Niepodległości - film science fiction, USA
6.30 Kuchnia filmowa: Dzień Niepodległości - film dokumentalny
(*) - program nie kodowany

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.