TVP 1
05:35 Radio Romans - odc. 1/32 - Roczniak; serial
06:10 Radio Romans - odc. 2/32 - Taśmy Stefana; serial
06:40 Był taki dzień - 23 lutego; felieton
06:45 Smaki polskie; magazyn kulinarny
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:35 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:14 Dotknij życia - Droga Krzyżowa - odc. 3
08:40 Historie Starego Testamentu - Mojżesz, odc. 4 (.); serial animowany kraj prod.USA (1999)
09:05 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - Dziecięce smaczki; program dla dzieci
09:20 Ziarno ; magazyn
09:50 Baranek Shaun - Pszczoły, odc. 8 (Buzz of Beez); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006)
10:00 Scooby, gdzie jesteś? - Znikaj statku duchów odc.14 (Go away ghost ship); serial animowany kraj prod.USA (1989)
10:25 Siódme niebo, seria VIII - Zacznijmy od siebie, odc. 6 (Charity begins at home, ep. 6); serial obyczajowy kraj prod.USA (2004)
11:10 Kandydat - odc. 8; magazyn
11:40 Zwierzęta świata - Szlak tuńczyka 2/2 (Szlak tuńczyka 2/2) - txt str.777; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006)
12:05 Podróżnik - Pongola
12:30 Kuchnia z Okrasą - Zapomniana soczewica
13:00 Wiadomości
13:10 Skrzydełko czy nóżka (L'AILE OU LA CUISSE) - txt str.777; komedia kraj prod.Francja (1976)
15:00 Sąsiedzi - Pozory mylą; serial komediowy TVP
15:30 Przed Eurowizją - [odc. 12]
15:50 Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich - Oberstdorf (studio)
16:00 Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich - Oberstdorf (skoki)
16:55 Teleexpress - / w przerwie/
17:55 Śmiechu warte - odc. 615; program rozrywkowy
18:25 Faceci do wzięcia - Kamera obskurna; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda - Zapaleni wodniacy, odc. 45 (Adventures of Mickey and Donald / Aquamania ep. 45); serial animowany kraj prod.USA (1982)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Piosenka dla Europy - Krajowy finał Eurowizji 2008 cz. 1
21:55 Piosenka dla Europy - Krajowy finał Eurowizji 2008 cz. 2
22:20 Piosenka dla Europy - Krajowy finał Eurowizji 2008 cz. 3
22:45 Oskarowa męska rzecz - Działa Navarony (The Guns of Navarone) kraj prod.Wielka Brytania, USA (1961)
01:25 Kino nocnych marków - Frank Riva - odc. 5 (Frank Riva ep. 5); serial policyjny kraj prod.Francja (2003)
02:15 Kino nocnych marków - Frank Riva - odc. 6 (Frank Riva ep. 6); serial policyjny kraj prod.Francja (2003)
03:05 Niewierność (Infidelity); film fabularny kraj prod.USA (2004)
04:35 Był taki dzień - 23 lutego; felieton
04:40 Zakończenie dnia
TVP 2
05:25 Dla niesłyszących - Echa Panoramy;
06:00 Dwójka Dzieciom - Molly - odc. 3/13 (Molly); serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska, Francja (1994)
06:25 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:00 Magazyn Ligi Mistrzów
07:25 Poezja łączy ludzi - Mój ulubiony wiersz: "Oda I - 11"
07:35 Wniebowzięci; komedia kraj prod.Polska (1973)
08:30 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda 9.23, 10.12; magazyn
10:40 Odyseja życia (Life before life. Les secrets d'une odyssee) - txt str.777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2006)
11:40 Na dobre i na złe - odc. 320 Nieoczekiwany powrót; serial TVP
12:35 Egzamin z życia - odc. 97; serial TVP
13:25 Święta wojna - Cellulit (252); serial TVP
14:00 Familiada - odc. 1490 - txt str.777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 929 Kto chodzi do teatru; telenowela TVP
15:05 Duże dzieci - (81); talk-show
16:00 Kleopatra - cz. 2/2 (Cleopatra) - txt str.777; film kostiumowy kraj prod.USA (1999)
17:35 Na wyłączność - Tomasz Lis; wywiad
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Sport Telegram
19:00 Pogoda
19:10 Europa da się lubić - Luksusowa
20:05 Kabaretowa sobota w Dwójce - Parodia jest dobra na wszystko - Kabaretowa Scena Dwójki (2)
21:00 Weekendowe Kino Dwójki - Eliksir miłości (Love Potion No 9) - txt str.777; komedia kraj prod.USA (1993)
22:45 Słowo na niedzielę
22:55 Weekendowe Kino Dwójki - Zanim się obudzi (Before he wakes); film fabularny kraj prod.USA (1997)
00:35 Ona i On - wojna płci - (5); talk-show
01:30 Eureka (cz. 2) (Eureka); dramat kraj prod.Japonia (2000)
03:20 Noc Zagadek - teleturniej interaktywny
04:30 Zakończenie dnia
Polsat
06.00 Pierwsza miłość (573) - serial
06.45 Jesteśmy - magazyn religijny
07.15 Power Rangers (306) - serial SF
07.45 Hugo - program dla dzieci
08.15 Dotyk anioła (73) - serial obyczajowy, USA
09.15 Ewa gotuje - program kulin.
09.45 Eureko, ja to wiem
10.45 Mali bohaterowie 3 - film familijny, Kanada/USA 2002
12.45 Czarodziejki (87) - serial obyczajowy, USA
13.45 Dom nie do poznania
14.45 Się kręci - program rozr.
15.15 Daleko od noszy (9) - serial kom.
15.45 Tylko miłość (24) - serial, Pol.
16.45 Odyseja (2) - film przygodowy, Niemcy/USA/Wielka Brytania/Włochy/Grecja 1997
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Miodowe lata (23) - serial komediowy, Polska
20.10 Pokojówka na Manhattanie - komedia romant., USA 2002
21.55 Studio LOTTO
22.30 Halo, Hans! (13): Kryptonim Joanna - serial kom., Polska
23.30 Drakula (2) - horror. Niemcy/Włochy 2002
01.20 Zew piekieł - horror; Niemcy/USA 2000
03.10 Dziewczyna roku 2007 - Sara Jean Underwood
04.15 Gala boksu zawodowego
05.45 TV Market - mag. reklamowy
TVN
05.40 Uwaga! - magazyn
06.00 Telesklep
08.00 Hela w opałach 3 (33): Roman supertata - serial komediowy, Polska
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
10.55 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
11.30 Na Wspólnej - serial obyczajowy, Polska
13.15 You Can Dance - Po prostu tańcz - program rozrywkowy
14.50 Siłacze - program rozrywkowy
16.00 Wysoka fala - film katastroficzny, USA 2003
18.00 Milionerzy -teletumiej
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn
20.00 Niania 4 (60): Miłość ma wiele twarzy - serial komediowy, Polska
20.35 Niania 4 (61): Propozycja nie do odrzucenia - serial komediowy
21.05 Poszukiwany - film sensacyjny, USA 1997
23.00 Morderczy przyjaciel - horror, USA 1993
00.55 Szymon Majewski Show
01.55 Telesklep
02.15 Uwaga! - magazyn
02.35 Nic straconego - programy powtórkowe
TV 4
05.50 Instynkt tropiciela: Grudziądz - magazyn turystyczny
06.10 Kinomaniak - mag. filmowy
06.35 V-Max - magazyn motoryzacyjny
07.00 Gram.tv
07.30 Ręce, które leczą - magazyn
08.00 Kasa na bank - teleturniej
09.00 Dekoratornia - magazyn
09.30 Instynkt tropiciela: Olsztyn
10.00 V-Max - mag. motoryzacyjny
10.30 Gram.tv
11.00 Big Brother 4.1 - reality show
11.40 Big Brother 4.1: Show
13.00 Droga do domu - komedia romantyczna, Chiny 1999
15.00 Siatkówka: PLS - mecz Mlekpol Olsztyn - ZAK Kędzierzyn-Koźle
17.20 Wielka bitwa Asteriksa - film anim., Francja/Niemcy 1989
19.00 Berlin, Berlin (2) - serial komediowy, Niemcy
20.05 Opowieści biblijne. Apokalipsa - dramat, Włochy/Francja/Niemcy/Wielka Brytania 2002
22.10 Korporacja (3) - film dokumentalny, Kanada 2003
23.30 Bogaci i przegrani (2) - serial dokumentalny, USA
00.00 Miłość z.o.o. (8) - serial, USA
00.30 Big Brother 4.1 - reality show
01.30 Big Brother 4.1: Show
02.55 Wydarzenia, Sport
03.30 The Prodigf - koncert
04.05 Big Brother 4.1: Extra
04.25 Big Brother 4.1: Prosto z domu - reality show
04.50 Big Brother 4.1: Extra
05.15 Big Brother 4.1: Prosto z domu
05.35 TV Market
05.50 Zakończenie programu
TVN 7
5:30 Maraton uśmiechu
6:00 Telesklep
8:00 Wyścig po kasę
9:00 Nikita (1/8)
10:00 Nikita (2)
11:00 Amerykański kawaler (6)
12:00 Atomówki
13:30 Oliver i przyjaciele (9)
14:00 Oliver i przyjaciele (10)
14:30 Bombonierka
15:30 Napiętnowany (11-ost.)
16:25 Wyspa skarbów
19:05 Życie na fali (7)
20:05 Kawaler
22:10 Majestic
1:10 Kobra: Druga zmiana (2)
2:20 Laski na czacie
3:10 Zakończenie programu
Tele 5
6:45 Telezakupy
8:45 Australijski patrol
9:15 Akademia fitnessu i kulturystyki
9:45 Bajka za bajką (21/24)
10:15 Bajka za bajką (22/24)
10:50 Plusy dodatnie, plusy ujemne
11:50 Buon Appetito! 3
12:45 Akwanauci
13:15 Zmagania z aligatorami
15:00 Droga: Ostatnich gryzą psy (3/6)
16:10 Waleczne serca
16:30 Akademia fitnessu i kulturystyki
17:00 Kosmiczna kasa
18:00 Droga: Ostatnich gryzą psy (3/6)
19:05 Zew krwi (11/13)
20:00 Nic nas nie rozdzieli
21:55 W granicach prawa (12/13)
23:00 Ocean dusz (1/6)
0:05 Centrum miłości
2:00 Rybia nocka
TV Puls
6:00 Władca zwierząt (18)
7:00 Ludzie, zwierzęta i doktorzy (17)
8:00 Wolność Słowa
8:30 Historia Kościoła katolickiego (17)
9:00 Telezakupy
9:30 W domu z Jamiem (4)
10:00 Autostrada do nieba (78)
11:00 MacGyver (115)
12:00 Wielka podróż (3-ost.)
14:00 Robin Crusoe na rajskiej wyspie
16:00 Star Trek (68)
17:00 Star Trek (69)
18:00 Światowe rekordy Guinnessa
18:30 Paczka 2 (2)
19:00 Temat numer 1
19:30 Puls raport
19:50 Pogoda
19:55 Sport
20:00 Frankenstein (1/2)
22:00 Puls raport
22:25 Pogoda
22:30 Sport
22:35 Oszukani
0:30 Wolność Słowa
1:00 Historia Kościoła katolickiego (17)
1:30 Żebro Adama
2:00 Temat numer 1
2:30 MacGyver (115)
3:30 Zakończenie programu
TV Polonia
06:00 Plebania - odc. 1020; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 1021; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 1022; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Plebania - odc. 1023; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Plebania - odc. 1024; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:35 Porozmawiaj z Haliną - (25); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 8 - O tym, jak się pierwszy raz zakochałem (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 8 Jak jsme se poprve zamilovali); serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998); Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Zwierzowiec - Żywienie odc. 11; STEREO
09:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 15 - Bananera; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Duże dzieci - (80); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Złotopolscy - odc. 911* - Radek ma plan; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Cała naprzód - magazyn; Dla małoletnich od lat 7
12:00 Polska dobrze smakuje - Chleb nasz powszedni (3); cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Zacisze gwiazd - (21) Sylwester Maciejewski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości
13:10 Na dobre i na złe - odc. 313 Pożar w klinice; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Dziękujemy za solidarność - Aleksander Zając (Eschweiler - Aachen - Niemcy); felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:10 Dzika Polska - Świat według nocka (24); serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Dziewczyna i chłopak - Szef i inni; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:05 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Teatr Toli Korian; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Przebojowa noc (skrót) - Przebojowa noc odc. 14 /montażówka /; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 M jak miłość - odc. 541; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Dobranocka - Milusiaki - Na ziemi szopów (Cuccioli - Milusiaki); serial animowany kraj prod.Włochy (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport; STEREO
20:00 Pogoda
20:15 Piosenka dla Europy - Krajowy finał Eurowizji 2008 cz. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Piosenka dla Europy - Krajowy finał Eurowizji 2008 cz. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Piosenka dla Europy - Krajowy finał Eurowizji 2008 cz. 3; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Ja wam pokażę! - odc. 12/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Duże zwierzę; film fabularny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 M jak miłość - odc. 541; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Dobranocka za oceanem - Milusiaki - Na ziemi szopów (Cuccioli - Milusiaki); serial animowany kraj prod.Włochy (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport; STEREO
02:00 Ja wam pokażę! - odc. 12/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Teatr Toli Korian; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Złotopolscy - odc. 911* - Radek ma plan; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Duże zwierzę; film fabularny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Wino - historia kultury; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia
TVP Kultura
9:05 Uciekająca miłość
10:35 Kino krótkich filmów: Energia
10:55 Premiery OPPA 2007 - jubileuszowa gala 25. Międzynarodowego Festiwalu Bardów (2)
11:40 Kino krótkich filmów: 42 1/2
11:55 Studio TVP Kultura: Leon Russel i Edgar Winter
12:05 Wielkie koncerty rockowe: Leon Russel i Edgar Winter
13:00 Studio Kultura - rozmowy: Michał Chaciński
13:30 Dom: Dziś każdy ma dwadzieścia lat (25-ost.)
15:00 Austeria
16:45 KFPP Opole '75: Novi Singers
17:05 Spotkania: Przecież lubimy kicz (1)
17:20 Labirynty kultury: Kicz
17:40 Spotkania: Przecież lubimy kicz (2)
18:00 Drupi i Temptations
18:20 Spotkania: Przecież lubimy kicz (3)
18:35 Demis Roussos
18:50 Spotkania: Przecież lubimy kicz (4)
19:05 Abba w Studiu 2
20:00 Trzeci punkt widzenia
20:30 Panorama kina światowego: Dróżnik
22:00 Więcej niż fikcja: Być skinheadem
23:30 Krąg 0: Narodziny
1:15 Jazz-club Kultura: Jarosław Śmietana i goście
1:35 Jazz-club Kultura: Andy Summers
2:35 Kino nocne: Psia karma
4:05 Zakończenie programu
Polsat 2
6:00 Wydarzenia
6:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Wędkarstwo uspokaja (98)
7:00 Pierwsza miłość (636)
7:40 Pierwsza miłość (637)
8:20 Pierwsza miłość (638)
9:00 Pierwsza miłość (639)
9:45 Pierwsza miłość (640)
10:30 Się kręci
11:00 Liga Mistrzów Śmiechu
12:00 Tylko miłość (21)
13:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Lot w kosmos (99)
13:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Coś wisi w powietrzu (100)
14:00 Klinika samotnych serc (11)
15:00 Psie serce: Tungo (13)
16:00 TiVi Sekcja: Krystyna Janda, Andrzej Grabarczyk
16:50 Raport specjalny: Życie po życiu
17:15 Policjanci (4)
18:00 Halo Hans!: Cyganka prawdę ci powie (6)
19:00 Tango z aniołem: W pajęczynie hipotez (21)
20:00 Wydarzenia
20:45 Tylko miłość (21)
21:45 Dziki 2. Pojedynek: Pechowy kuzyn (20)
22:30 Na zawsze razem
23:30 Halo Hans!: Cyganka prawdę ci powie (6)
0:30 Wydarzenia
1:00 Sport
2:30 Wydarzenia
3:00 Oblicza Ameryki
3:30 Tylko miłość (21)
4:15 TiVi Sekcja: Krystyna Janda, Andrzej Grabarczyk
5:00 Czułe dranie
5:30 Nieczułe dranie
Canal + Sport
7:00 Liga gra
8:10 Piłka nożna: Wstęp do meczu
8:30 Piłka nożna: Orange Ekstraklasa
10:45 Koszykówka mężczyzn: NBA Action
11:15 Koszykówka mężczyzn: NBA
13:40 Piłka nożna: Liga angielska
15:45 Piłka nożna: Wstęp do meczu
16:00 Piłka nożna: Orange Ekstraklasa
18:10 Piłka nożna: Liga angielska
20:30 Piłka nożna: Liga+
21:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska
0:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów
2:00 Piłka nożna: Premiership Plus
2:45 Łapu-capu
3:00 Piłka nożna: Liga angielska
5:00 Piłka nożna: Liga angielska
Canal + Sport 2
15:55 Rugby Puchar Sześciu Narodów: Mecz Włochy - Walia
17:55 Rugby Puchar Sześciu Narodów: Mecz Irlandia - Szkocja
20:55 Rugby Puchar Sześciu Narodów: Mecz Francja - Anglia
23:00 Piłka nożna Premiership Plus - magazyn ligi angielskiej
23:45 Piłka nożna Liga+ - magazyn ligi polskiej
Eurosport
8:30 Saneczkarstwo: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie (Łotwa)
9:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Whistler (Kanada)
10:00 Biatlon: Mistrzostwa Europy w Nowym Mieście
10:45 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie
11:30 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem
12:00 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun (Szwecja)
13:00 Biatlon: Mistrzostwa Europy w Nowym Mieście
14:00 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun (Szwecja)
15:30 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem
16:00 Tenis ziemny: Turniej WTA w Doha (Katar)
18:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie
19:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Whistler (Kanada)
20:00 Boks: Gala w Hollywood
20:30 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBA w Osace
22:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Whistler (Kanada)
22:45 Fight Club
1:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie
2:00 Zakończenie programu
Eurosport 2
7:30 Wiadomości poranne
10:00 YOZ - Youth Only Zone
10:30 Euroleague Basketball Show
11:00 Eurogole Weekend
11:30 Wiadomości weekendowe
12:00 Piłka nożna: Puchar UEFA
12:45 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Sierra Nevada (Hiszpania)
13:30 Snowboard: Zawody Ticket To Ride Tour w Oslo
14:45 Watts
15:00 Wyścigi supersportów: Mistrzostwa Świata w Doha (Katar)
16:00 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Doha (Katar)
17:00 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Doha (Katar)
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
19:15 Piłka ręczna kobiet: Liga Mistrzyń
20:30 Wiadomości weekendowe
21:00 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Sierra Nevada
22:00 Tenis ziemny: Turniej ATP w San Jose (USA)
23:45 Snowboard: Zawody Ticket To Ride Tour w Oslo
0:15 Wiadomości weekendowe
Polsat Sport
7:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów
9:10 Piłka nożna: Liga Mistrzów
11:20 Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:30 K.O. TV Classics
14:30 Siatkówka mężczyzn: Polska Liga Siatkówki
15:00 Siatkówka mężczyzn: Polska Liga Siatkówki
17:10 FIFA Futbol Mundial
17:50 Koszykówka mężczyzn: Dominet Bank Ekstraliga
20:00 Formuła 1: Robert Kubica
20:25 Piłka nożna: Liga włoska
22:40 Piłka nożna: Liga Mistrzów
0:50 K.O. TV Classics
2:00 Zakończenie programu
Polsat Sport Extra
7:00 Piłka nożna: Puchar UEFA
9:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata
10:15 Clip
10:30 Gillette World Sport
11:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata
12:00 K.O. TV Classics
13:00 Trans World Sport
14:00 Skeleton: Mistrzostwa Świata
15:00 Puchar Świata w narciarstwie dowolnym
15:30 Skeleton: Mistrzostwa Świata
16:30 Puchar Świata w snowboardzie
17:00 Portugol
17:30 Piłka nożna: Puchar UEFA
19:40 Clip
19:55 Piłka nożna: Liga belgijska
22:00 Portugol
22:30 Piłka nożna: Liga portugalska
0:40 K.O. TV Classics
2:00 Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji IBF, WBO i IBO w Nowym Jorku
6:00 Zakończenie programu
SportKlub
5:00 Snooker: Premier League Snooker 2007
7:00 Lekkoatletyka: IAAF GP Walencja, zawody halowe
9:30 Piłka nożna: Bundesliga Zapowiedź kolejki – magazyn
10:00 Piłka nożna: Bundesliga2 mecz
11:45 Piłka nożna: Bundesliga mecz
13:30 Lekkoatletyka: Świat Lekkiej Atletyki – magazyn
14:00 Koszykówka NCAA: Perdue v Michigan
15:30 Piłka nożna: Bundesliga mecz “na żywo”
17:30 Piłka nożna: Bundesliga mecz “opóźniony”
19:15 Boks zawodowy: Matchroom Brodie v Jorrin
21:15 Poker: Poker Superstars III
22:00 Piłka nożna: Brazylia: Mistrzostwa Stanowe Sao Paolo 2008 „Paulista” Sao Caetano v Barueri „ na żywo”
00:15 Piłka nożna: Bundesliga mecz
02:00 Piłka nożna: Bundesliga mecz
03:45 Sporty walki: Bushido
TVP Sport
07:05 Trzecia tercja; magazyn hokejowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 W sportowym stylu; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 PŚ w łyżwiarstwie szybkim - Heerenveen (dzień I) (Heerenveen (dzień I)) kraj prod.Holandia (2008); STEREO
09:55 Kombinacja norweska - Puchar Świata - Zakopane 2008 (bieg 10 km) dzień I; STEREO
10:45 Liga Mistrzów - Liverpool - Inter Mediolan (Liverpool - Inter Mediolan) kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO
12:30 Magazyn piłkarski - Goallissimo (Goallissimo) kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kombinacja norweska - Puchar Świata - Zakopane 2008 (skoki) dzień I; STEREO
15:25 Sprint; STEREO
15:30 Lahti moja Miłość; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Koszykówka kobiet - PLKK: AZS Gorzów - Cukierki Brzeg; STEREO
18:00 Sprint; STEREO
18:05 Piłka ręczna - Ekstraklasa kobiet: SPR Lublin - Zagłębie Lubin; STEREO
20:00 PŚ w łyżwiarstwie szybkim - Heerenveen (dzień II) (Heerenveen (dzień II)) kraj prod.Holandia (2008); STEREO
21:30 Magazyn boksu zawodowego - KO TV (KO TV); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Sportowy Wieczór; STEREO
22:25 Zwarcie - Józef Łuszczek - odc. 44; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Sprint; STEREO
23:00 Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich - Oberstdorf (Oberstdorf) kraj prod.Niemcy (2008); STEREO
00:45 Zakończenie dnia
Ale Kino!
8:00 Bezkresne niebo
10:30 Najeźdźcy z Marsa
12:15 Ludzie zza kamery: Pociągi w filmie
12:35 Senator Bulworth
14:30 Dzieciaki do wzięcia
16:15 Poirot: Tajemnica hiszpańskiego kufra
17:20 Poirot: Kradzież królewskiego rubinu
18:20 Znikający punkt
20:00 Jack Nicholson w ale kino!: Hoffa
22:25 Jack Nicholson w ale kino!: Honor Prizzich
0:40 Jack Nicholson w ale kino!: Zgaga
2:30 Jack Nicholson w ale kino!: Dwóch Jake'ów
4:45 Zakończenie programu
AXN
6:00 Szczury wodne (102)
7:00 Szczury wodne (103)
8:00 Star Trek: Enterprise 3 (13)
9:00 Star Trek: Enterprise 3 (14)
10:00 4400 2 (7)
11:00 4400 2 (8)
12:00 Zagadki Cosby'ego (3)
13:00 Zagadki Cosby'ego (4)
14:00 Tropem zbrodni (15)
15:00 Szczury wodne (102)
16:00 Szczury wodne (103)
17:00 Zagadki Cosby'ego (3)
18:00 Zagadki Cosby'ego (4)
19:00 Tropem zbrodni (18)
20:00 Poszukiwani 3 (8)
21:00 Więzy krwi (8)
22:00 Agentka o stu twarzach 4 (20)
23:00 Painkiller Jane (22)
0:00 Zabójcze umysły (17)
1:00 Zabójcze umysły (18)
2:00 Zabójcze umysły (19)
3:00 Zabójcze umysły (20)
3:55 Zabójcze umysły (1)
AXN Crime
12:00 Szczury wodne - serial kryminalny odc. 4 Australia 2001
13:00 Tajne akcje CIA 2 - serial sensacyjny odc. 4 USA/Kanada 2001
14:00 Bez pardonu - serial kryminalny odc. 12 USA 2000
15:00 Babski oddział 4 - serial sensacyjny odc. 13 reż. Robert Butler, USA 2004
16:00 Babski oddział 4 - serial sensacyjny odc. 14 reż. Robert Butler, USA 2004
17:00 Szczury wodne - serial kryminalny odc. 4 Australia 2001
18:00 Tajne akcje CIA 2 - serial sensacyjny odc. 4 USA/Kanada 2001
19:00 Bez pardonu - serial kryminalny odc. 12 USA 2000
20:00 Babski oddział 4 - serial sensacyjny odc. 13 reż. Robert Butler, USA 2004
21:00 Babski oddział 4 - serial sensacyjny odc. 14 reż. Robert Butler, USA 2004
22:00 Uśpiona komórka 2 - serial sensacyjny odc. 8 USA 2005
23:00 Zabójczynie - serial kryminalny odc. 1 reż. Daniel Barone, Diego Barrido i inni, Argentyna 2005
00:00 Babski oddział 4 - serial sensacyjny odc. 13 reż. Robert Butler, USA 2004
01:00 Babski oddział 4 - serial sensacyjny odc. 14 reż. Robert Butler, USA 2004
02:00 Uśpiona komórka 2 - serial sensacyjny odc. 8 USA 2005
03:00 Zabójczynie - serial kryminalny odc. 1 reż. Daniel Barone, Diego Barrido i inni, Argentyna 2005
Canal +
7:00 Minisport+
7:10 Łapu-capu
7:25 Pan Tadeusz
10:10 Holiday
12:30 Aktualności filmowe
13:05 Rzeki i przypływy
14:05 Premiera: Cudowny świat przyrody: Mowa zwierząt - słonie afrykańskie (1/13)
14:40 Światła o zmierzchu
16:00 Deser: Argentyńskie tango
16:25 Moby Hotel
17:30 Ryś
20:00 Francuskie kino: Nagrody po francusku: Noc Cezarów
21:30 Francuskie kino: Nagrody po francusku. Premiera: Układ idealny
23:05 Francuskie kino: Nagrody po francusku: W rytmie serca
1:00 Filmy, które nie dadzą wam zasnąć: Widmo
2:25 Nagrody Darwina
4:00 Niecne uczynki
5:25 Zagubione dzieci Buddy
Canal + Film
7:00 Dolina światła
8:40 Technika w przyrodzie (1/3)
9:35 Cztery poziomo: Tajemnica Bodzia (12-ost.)
10:05 Łapu-capu
10:15 Eragon
12:00 Deser: Znaki na drodze
12:25 Artur i Minimki
14:10 Wyznania gejszy
16:35 Strażnik
18:25 Dziękujemy za palenie
20:00 Get Rich or Die Tryin'
21:55 Ocean strachu 2
23:30 Układ idealny
1:00 Podróż do końca nocy
2:30 Bezmiar sprawiedliwości
4:35 Port lotniczy
Cinemax
6:00 Diablica
7:40 Mój przyjaciel Meaulnes
9:25 Kraina marzeń
11:00 Nasza własna gwiazda
12:50 Rok życia
14:25 Wodny świat
16:40 Na krawędzi
18:20 Diablica
20:00 Sobotnia premiera: Sybil
21:30 Kawa z gwiazdami 3: Vin Diesel
22:00 Zakazany owoc: Atrakcyjna pani mecenas
23:45 Historie zagubionych dusz
1:20 Rybka zwana Wandą
3:05 Mistrzowie horroru 2 (3)
4:05 Wyjść na prostą
FilmBox
06:55 Pozory mylą
08:25 Ranczo Dzika róża
10:10 Sąd ostaeczny
11:45 RRRrrrr!!!
13:25 Gwiazdy soulu
15:00 Przeżyć wakacje
16:35 Człowiek z M 3
18:10 Ranczo Dzika róża
19:45 Przepraszam, czy tu biją
21:10 Zabójca
22:50 Alicja w Krainie Koszmarów, cz.1
23:50 Alicja w Krainie Koszmarów, cz.2
00:55 Obserwatorzy 2
02:35 AIMEE I JAGUAR
04:35 RRRrrrr!!!
Fox Life
08:10 Abbey i Janice - reality show odc. 5
09:10 Agent w spódnicy 2 - serial komediowy odc. 5, Wbrew regułom reż. Oley Sassone, Reza Badiyi, USA 2002
10:00 Las Vegas 2 - serial, dramat odc. 17, Skażona miłość USA 2003
11:00 Will i Grace 7 - serial komediowy odc. 15, Zemsta USA 1998
11:30 Will i Grace 7 - serial komediowy odc. 16, Walentynki USA 1998
12:00 Myślisz, że umiesz tańczyć? 3 - reality show odc. 21
12:55 Myślisz, że umiesz tańczyć? 3 - reality show odc. 22
14:35 Abbey i Janice - reality show odc. 6
15:30 Gotowe na wszystko - serial komediowy odc. 3, Szarada reż. Larry Shaw, USA 2004
16:25 Ally McBeal 4 - serial komediowy odc. 19, Poszukiwany Barry White USA 2000
17:20 Zaklinacz dusz - serial komediowy odc. 5, Zagubieni chłopcy USA 2005
18:15 Kevin Hill - serial, dramat odc. 18, Zabójcza walka reż. Arvin Brown, Milan Cheylov, USA 2004
19:10 Hope i Faith 2 - serial komediowy odc. 23, Tajemniczy romans USA 2003
19:35 Hope i Faith 2 - serial komediowy odc. 24, Pogodynka USA 2003
20:05 Zaklinacz dusz - serial komediowy odc. 6, Powrót USA 2005
21:00 America's Next Top Model 2 - reality show odc. 1, Dziewczyna, która zaspała
21:55 Ally McBeal 4 - serial komediowy odc. 20, Klient specjalny USA 2000
22:45 Ally McBeal 4 - serial komediowy odc. 21, Królowa pszczół USA 2000
23:40 Tajemnice Palm Springs - serial, dramat odc. 5, Turniej golfowy reż. Scott Winant , Perry Lang, USA 2006
00:35 Tajemnice Palm Springs - serial, dramat odc. 6, Niebezpieczne związki reż. Scott Winant , Perry Lang, USA 2006
01:35 Powrót do Providence 3 - serial obyczajowy odc. 15, Więzy krwi reż. Randall Zisk, Craig Zisk, USA 1999
02:25 Być jak gwiazda: Julia Roberts - program rozrywkowy odc. 4
Hallmark
6:00 Mikołaj do wzięcia
8:00 Kobieta muszkieter (1/2)
10:00 Odnaleźć spokój
12:00 Kobieta muszkieter (1/2)
14:00 Doktor Martin (7)
15:00 Doktor Martin (8)
16:00 Doktor Martin (9)
17:00 Doktor Martin (10)
18:00 Morderstwa w Midsomer: Taniec śmierci
20:00 Przecież nikt się ze mną nie założy
22:00 Czekając na deszcz: Zasady Paringi (3)
23:15 Czekając na deszcz: Czerń i biel (4)
0:30 Jaskinie serca
2:30 Akt skruchy
4:15 Mikołaj do wzięcia
HBO
6:00 Auta
7:55 Modigliani
10:00 Po rozum do mrówek
11:35 Wyznania panny młodej
13:05 Aryjska para
15:05 Syriana
17:10 Rozdanie nagród BAFTA
19:15 Premiera: Gwiezdne wrota 10 (8)
20:00 Egzorcyzmy Emily Rose
22:00 Bez cenzury: Afgański biceps
23:00 Straszny film 4
0:25 Kilka dni września
2:20 Fabryka snów
3:45 Koszmarnie długa noc
5:15 Na planie
HBO 2
6:00 Gospel
7:40 Magia serc
9:10 Pies, który czynił cuda
10:30 Justin Timberlake
12:45 Miesiąc miodowy z mamusią
14:15 Imagine: John Lennon
16:00 Dzieciak i ja
17:30 Dom nad jeziorem
19:10 Elsa i Fred
21:00 Gnijąca panna młoda Tima Burtona
22:15 Deja vu
0:20 8MM 2
2:05 Cień strachu
3:30 Wyrwać się z Bountiful
4:20 Obłąkana miłość
HBO Comedy
10:00 Faszerowana papryka i rybą w twarz
11:40 Przyjaciele z boiska
13:10 Witamy w Szwajcarii
14:55 Faszerowana papryka i rybą w twarz
16:35 Przyjaciele z boiska
18:05 Witamy w Szwajcarii
19:55 Z ust do ust
21:30 Na stojaka! (205)
22:05 Gdy zgaśnie namiętność
23:40 Nie-ostry dyżur
1:15 Na stojaka! (205)
1:50 Przyszywany wujek
3:20 Zakończenie programu
Kino Polska
5:35 Polska Kronika Filmowa: PRL bez cenzury - lata 40.
5:40 PKF 5/46
5:50 PKF 8/47
6:00 Polska Kronika Filmowa: PRL bez cenzury - lata 50.
6:05 PKF 9/51
6:20 PKF 8B/59
6:35 Polska Kronika Filmowa: PRL bez cenzury - lata 60.
6:40 PKF 8A/62
6:55 PKF 8B/69
7:15 Polska Kronika Filmowa: PRL bez cenzury - lata 70.
7:20 PKF 8A/71
7:35 PKF 8B/77
7:50 Polska Kronika Filmowa: PRL bez cenzury - lata 80.
7:55 PKF 8A/81
8:10 PKF 8/87
8:30 Bajki
8:35 Bajki: Dwa koty i pies
8:40 Bajki: Wędrówki Pyzy
8:50 Bajki: Podróż na niby
9:05 Seans w Iluzjonie
9:10 Seans w Iluzjonie: Kronika PAT
9:30 Seans w Iluzjonie: Wacuś
10:35 Seans z przymrużeniem kamery
10:40 Seans z przymrużeniem kamery: Szczęściarz Antoni
12:00 Seans sensacji
12:05 Seans sensacji: Skarb kapitana Martensa
13:20 Seans sensacji: Inkowie w Polsce
14:20 Rodzina do kina
14:25 Rodzina do kina: Chłopi: Boryna (1/2)
15:55 Rodzina do kina: Chłopi
16:10 Seans. Gwiazda na horyzoncie - Małgorzata Braunek
16:15 Seans. Gwiazda na horyzoncie - Małgorzata Braunek: Wypowiedź: Małgorzata Braunek
16:30 Seans. Gwiazda na horyzoncie - Małgorzata Braunek: Polowanie na muchy
18:15 Rodzina do kina
18:20 Rodzina do kina: Stawiam na Tolka Banana: Julek (3/7)
18:55 Rodzina do kina: Stawiam na Tolka Banana: Cegiełka (4/7)
19:30 Polska Kronika Filmowa: PRL bez cenzury - kronika na życzenie
19:35 Polska Kronika Filmowa: PRL bez cenzury - kronika na życzenie: PKF 17A/66
20:05 Seans sensacji
20:10 Seans sensacji: Kroll
21:50 Seans. Poprawka z historii
21:55 Seans. Poprawka z historii: Godzina "W"
23:15 Seans. Poprawka z historii: Warszawa walczy (1)
23:30 Seans. Poprawka z historii: Warszawa walczy (2)
23:45 Seans. Poprawka z historii: Warszawa walczy (3)
0:05 Seans. Poprawka z historii: Świadkowie historii - Janusz Brochwicz-Lewiński "Gryf"
0:15 Seans. Czasy i obyczaje
0:20 Seans. Czasy i obyczaje: Seszele
1:55 Seans sensacji
2:00 Seans sensacji: Skarb kapitana Martensa
3:15 Seans sensacji: Inkowie w Polsce
4:15 Zakończenie programu
TCM
6:10 Pirat
7:50 Ziegfeld Follies
9:40 Boy Friend
11:25 Zdobyć kolejne wzgórze
13:05 Operacja "Kusza"
15:00 Deszczowa piosenka
16:45 Harum Scarum
18:10 Podróż do Indii
21:00 Cwaniaki
22:30 Wściekły Byk
0:40 Zabriskie Point
2:35 Za kulisami: Michael Caine
3:00 Wściekły Byk
5:15 Operacja "Kusza"
Zone Europa
8:00 Morderstwo w Orient Ekspresie
10:15 Towarzyszka podróży
12:10 Pożegnanie z filmem: Jak kochają czarownice
14:05 Niebo spada
15:50 Gładkie słówka
17:35 Dzieci wieku
20:00 Salon filmowy - Jill Sprecher: Urzędowanie
21:50 Dzikość serca
0:00 Emmanuelle: Skrywane fantazje (4/7)
1:40 Towarzyszka podróży
3:25 Kasyno
Cartoon Network
6:00 Bliźniaki Cramp
6:50 Co nowego u Scooby'ego?
7:15 Co nowego u Scooby'ego?
7:40 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą
8:05 George prosto z drzewa
8:30 Fantastyczna czwórka
8:55 Fantastyczna czwórka
9:20 Liga Sprawiedliwych
9:45 Liga Sprawiedliwych
10:00 Ben 10
10:30 Ben 10
11:00 Storm Hawks
11:30 Młodzi Tytani
11:55 Robotboy
12:45 Ed, Edd i Eddy
13:15 Laboratorium Dextera
13:40 Atomówki
14:05 Harcerz Lazlo
14:30 Kryptonim: Klan na drzewie
14:45 Ufolągi
15:10 Bliźniaki Cramp
15:35 Nieustraszeni bracia Adrenalini
15:50 Baranek Shaun
16:00 KND 60
16:50 Kudłaty i Scooby-Doo na tropie
17:15 Szpiegowska rodzinka
17:40 Storm Hawks
18:00 Scooby-Doo i oporny wilkołak
19:40 Scooby-Doo
20:00 Ben 10
20:20 Xiaolin - pojedynek mistrzów
20:40 Jam Łasica
21:05 Krowa i kurczak
21:30 Mroczne przygody Billy'ego i Mandy
21:55 Zło w potrawce
22:20 Kryptonim: Klan na drzewie
22:45 Johnny Bravo
23:10 Atomówki
23:35 Laboratorium Dextera
0:00 Johnny Bravo
0:50 Krowa i kurczak
1:40 Laboratorium Dextera
2:30 Jam Łasica
3:00 Krowa i kurczak
3:25 Mroczne przygody Billy'ego i Mandy
3:50 Zło w potrawce
4:05 Kryptonim: Klan na drzewie
4:20 Johnny Bravo
4:45 Atomówki
5:10 Laboratorium Dextera
5:35 Ed, Edd i Eddy
Disney Channel
6:00 Cafe Myszka
6:25 Lilo i Stitch
6:50 Byle do przerwy
7:15 Kim Kolwiek
7:40 Brenda i pan Whiskers
8:00 Przygody Timmy'ego
8:25 Nowa szkoła króla
8:45 Wymiennicy
9:00 Fineasz i Ferb
9:10 Amerykański smok Jake Long
9:35 Kim Kolwiek
10:00 Hannah Montana
10:25 Gdy zadzwoni dzwonek
10:30 Tygrys i przyjaciele
12:00 Byle do przerwy
12:25 Cafe Myszka
12:50 Goofy i inni
13:15 Kacza paczka
13:40 Legenda Tarzana
14:00 Byle do przerwy
14:25 Nowa szkoła króla
14:45 Brenda i pan Whiskers
15:10 Goofy i inni
15:35 Cafe Myszka
16:00 Lis i Pies 2
17:35 Lilo i Stitch
18:00 Kim Kolwiek
18:20 Byle do przerwy
18:45 Klasyka Disneya
18:55 Klasyka Disneya
19:00 Dziewczyny Cheetah
20:40 Nie ma to jak hotel
21:05 Cory w Białym Domu
21:25 Świat Raven
21:50 Klasyka Disneya
Jetix
6:00 W.I.T.C.H.
6:20 W.I.T.C.H.
6:45 H2O - wystarczy kropla wody
7:05 Iggy Arbuckle
7:30 Wojownicze żółwie ninja
7:50 Wojownicze żółwie ninja
8:15 MegaMan NT Warrior
8:35 MegaMan NT Warrior
9:00 Power Rangers Mystic Force
9:25 Power Rangers Mystic Force
9:50 Galactik Football
10:15 Galactik Football
10:40 Iggy Arbuckle
11:05 Iggy Arbuckle
11:30 Miejskie szkodniki
11:55 Yin Yang Yo!
12:20 Yin Yang Yo!
12:45 Odlotowe agentki
13:10 Jetix Allstars: Iggy Arbuckle kontra Team Galaxy
14:20 Iggy Arbuckle
14:45 Miejskie szkodniki
15:05 Pucca
15:30 Yin Yang Yo!
15:55 Yin Yang Yo!
16:20 Odlotowe agentki
16:45 Odlotowe agentki
17:10 Power Rangers Mystic Force
17:35 Power Rangers Mystic Force
18:00 H2O - wystarczy kropla wody
18:25 H2O - wystarczy kropla wody
18:50 Planeta skeczu
19:00 Naruto
19:25 Naruto
19:50 MegaMan NT Warrior
20:15 Wojownicze żółwie ninja
20:40 Wojownicze żółwie ninja
21:00 H2O - wystarczy kropla wody
21:25 H2O - wystarczy kropla wody
21:45 Power Rangers Mystic Force
22:10 Eerie, Indiana: Kolejny wymiar
22:30 MegaMan NT Warrior
22:55 Power Rangers S.P.D.
23:15 Naruto
23:40 Naruto
MiniMini
6:00 Miś Uszatek (52)
6:10 Miś Uszatek (53)
6:20 Miś Uszatek (54)
6:30 Tabaluga 3 (8)
6:55 Tomek i przyjaciele (78)
7:05 Przygody Misia Paddingtona (19)
7:30 Witaj, Franklin (71)
7:55 Lisek Pablo (17)
8:00 Noddy (66)
8:10 Powiedz to z Noddym po francusku - nauka języka francuskiego dla dzieci
8:15 Krecik (23)
8:25 Świnka Peppa (13)
8:35 Magiczne przygody misia Ruperta (40)
8:50 Rumcajs (9)
9:00 Zdjęciaki 1 (53)
9:05 Czerwony traktorek 3 (8)
9:20 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (17)
9:45 Bracia koala (28)
10:00 Bawmy się, Sezamku (18)
10:25 Globtroter Grover (18)
10:30 Klaun Kiri (2)
10:35 Opowieści mamy Mirabelle (6)
11:00 Noddy (65)
11:10 Powiedz to z Noddym po francusku - nauka języka francuskiego dla dzieci
11:15 Krecik (22)
11:25 Świnka Peppa (12)
11:35 Magiczne przygody misia Ruperta (39)
11:50 Rumcajs (8)
12:00 Mój mały kucyk (7)
12:25 Pingu (13)
12:30 Kacze opowieści 2 (10)
12:55 Dziwne przygody Koziołka Matołka (1)
13:05 Fifi Niezapominajka (8)
13:20 Magiczne przygody misia Ruperta (38)
13:30 Szczenięce lata Clifforda (20)
14:00 Miś Uszatek (49)
14:10 Miś Uszatek (50)
14:20 Miś Uszatek (51)
14:30 Tabaluga 3 (7)
14:55 Tomek i przyjaciele (77)
15:05 Przygody Misia Paddingtona (18)
15:30 Witaj, Franklin (70)
15:55 Lisek Pablo (16)
16:00 Zdjęciaki 1 (52)
16:05 Czerwony traktorek 3 (7)
16:20 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (16)
16:45 Bracia koala (27)
17:00 Bawmy się, Sezamku (17)
17:25 Globtroter Grover (17)
17:30 Klaun Kiri (1)
17:35 Opowieści mamy Mirabelle (5)
18:00 Pingu (14)
18:05 Franklin: Wakacje, wakacje i po wakacjach
18:55 Dziwne przygody Koziołka Matołka (2)
19:05 Fifi Niezapominajka (9)
19:20 Magiczne przygody misia Ruperta (39)
19:30 Szczenięce lata Clifforda (21)
20:00 Zakończenie programu
ZigZap
6:00 Histeria: Druga wojna światowa (41)
6:25 Pinky i Mózg: Mózgomania (5)
6:50 Ekstremalne kaczory: Straszny Śniegoczłek (57)
7:00 Freakazoid 2: Herosi (6)
7:25 Friday Wear: Mistrzynie fotografii (32)
7:30 Aparatka: Zwariowana nauka (54)
8:00 Klub Winx 3: Gniew czarodzieja (25)
8:30 Kelly Osbourne w Japonii (4)
8:55 Wielka płyta
9:20 Planeta rocka: Outkast (6)
9:45 Kod Lyoko 4: Gorący deszcz (10)
10:10 Karol do kwadratu 2: Dobre uczynki (24)
10:35 Klub Winx 3: Nowy początek (26)
11:10 Przymierzalnia: Friday Wear 3 (10)
11:15 Przymierzalnia
11:20 Przymierzalnia: Bratz 2 (17)
11:45 Przymierzalnia
11:50 Przymierzalnia: Gwiazda od zaraz 3: Ciężar gwiazdy (11)
12:15 Przymierzalnia
12:20 Przymierzalnia: Naturalnie, Sadie: Rozstanie (12)
12:45 Przymierzalnia
12:50 Przymierzalnia: Friday Wear 3 (11)
12:55 Ruby Gloom: Bardzo ponura plotka (1)
13:20 Dziewczyny i miłość: Czynnik ex (21)
13:45 Świat Raven: W bio-kopule (28)
14:10 Degrassi - nowe pokolenie: Dzień otwarty (5)
14:35 Teledyski
15:00 Zakręceni gliniarze: Wzgardzona miłość (13)
15:25 Krewni i znajomi królika
15:50 Kod Lyoko 4: Jezioro (11)
16:15 Karol do kwadratu 2: Pieska grypa (25)
16:40 Ruby Gloom: Uziemieni w Gloomsville (2)
17:05 Aparatka: Psychologiczna gra (55)
17:30 Zoey 101: Alpaka Quinn (23)
17:55 ZOOM
18:20 Brejk
18:30 Brejk: Młodzi mistrzowie Shaolin (9)
18:55 Brejk
19:05 Brejk: Na wysokiej fali (44)
19:30 Brejk
19:40 Brejk: Zagubieni z lotu 29: Od zera (13)
20:00 Brejk
20:05 Świat Raven: Pan Doskonały (29)
20:30 Degrassi - nowe pokolenie: Romeo i Julia (6)
TVN 24
7:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
7:15 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
7:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
7:45 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
8:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
8:15 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
8:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
8:45 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
9:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
9:15 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
9:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
9:45 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
10:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
10:15 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
10:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
10:45 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
11:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
11:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
11:45 Portfel
12:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
12:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
12:40 Firma
13:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
13:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
13:45 Ostatnie piętro
14:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:45 Nieruchomości
15:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
15:10 Horyzont
16:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
16:10 Kalejdoskop tygodnia
16:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
17:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
17:10 Prosto z Polski
17:30 Szkło kontaktowe - lupa tygodnia
18:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody
18:10 Horyzont
19:00 Skrót informacji
19:05 Bilans tygodnia
19:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
19:45 Fundusze dla zuchwałych
20:00 Serwis informacyjny
20:10 Prosto z Polski
20:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
21:00 Magazyn 24 godziny
22:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
22:15 Szkło kontaktowe - lupa tygodnia
23:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
23:10 Kalejdoskop tygodnia
23:30 Serwis informacyjny
0:00 Skrót informacji
0:02 Supermeteo
0:10 Bilans tygodnia
0:30 Pogoda
0:35 Serwis sportowy
0:40 Wydanie drugie, poprawione
1:00 Supermeteo
1:10 Fundusze dla zuchwałych
1:25 Serwis sportowy
1:30 Serwis informacyjny
1:55 Pogoda
2:00 Skrót filmowy
2:02 Supermeteo
2:10 Firma
2:30 Szkło kontaktowe - lupa tygodnia
3:15 Świat reporterów
3:30 Supermeteo
3:40 Nieruchomości
4:00 Serwis sportowy
4:05 Magazyn 24 godziny
5:00 Supermeteo
5:10 Horyzont
6:00 Wydanie drugie, poprawione
6:30 Supermeteo
6:40 Maja w ogrodzie
TVP Info Warszawa
06:00 Serwis info - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, 07:42; Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13; STEREO
07:46 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:59 Qltura ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:26 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:30 Serwis info; STEREO
08:41 Przegląd prasy; STEREO
08:45 Kronika Warszawska ; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Serwis info; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Pogoda; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:16 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:22 Serwis sportowy; STEREO
09:25 Pogoda; STEREO
09:30 Serwis info; STEREO
09:38 Pogoda; STEREO
09:44 Serwis sportowy; STEREO
09:52 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:12 Darmo otrzymaliście darmo dawajcie; cykl reportaży; STEREO
10:30 Serwis info; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Serwis info; STEREO
11:38 Komentarz - Kraj; STEREO
11:51 Pogoda; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:02 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Ja Urszula; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Serwis info; STEREO
12:47 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:02 Etniczne klimaty; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Serwis info; STEREO
13:38 Komentarz - Kraj; STEREO
13:51 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis sportowy; STEREO
14:03 Na rozkaz; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis info; STEREO
14:41 Pogoda; STEREO
14:44 Serwis sportowy; STEREO
14:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:57 Biznes tydzień; STEREO
15:22 Po sukces do Unii; magazyn; STEREO
15:30 Serwis info; STEREO
15:46 Pogoda; STEREO
15:53 Serwis sportowy; STEREO
16:01 Punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis info; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:46 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:50 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:53 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:16 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Serwis info; STEREO
17:35 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:58 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Kurier Mazowiecki; STEREO
18:23 Wiadomości sportowe - (23.02.2008 - 1; STEREO
18:30 W wielkim świecie - odc. 146; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:43 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; STEREO
18:58 Studio reportażu - DZIEŃ KOTA; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:06 RATOWNICY 23.02.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:26 Qltura ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:54 Raport na gorąco; STEREO
20:01 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Serwis info; STEREO
20:44 Pogoda; STEREO
20:49 Tygodnik Polski; widowisko publicystyczne; STEREO
21:30 Serwis info; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:54 Raport na gorąco; STEREO
21:57 Wiadomości sportowe - (23.02.2008 - 2; STEREO
22:02 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:04 Kuźnia talentów ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Serwis info; STEREO
22:57 Pogoda; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:31 Patrol; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:54 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:26 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO
01:25 Serwis info; STEREO
01:49 Pogoda; STEREO
01:52 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:19 Zakończenie dnia
Animal Planet
6:00 Ulica lemurów (11)
6:30 Ulica lemurów (12)
7:00 Zwierzęta nie z tej ziemi (5)
7:30 Zwierzęta nie z tej ziemi (6)
8:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (7)
8:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (8)
9:00 Ulica lemurów (11)
9:30 Ulica lemurów (12)
10:00 Świat przyrody: Gepardy - droga do wolności
11:00 Dzika Europa: Nowe tysiąclecie
12:00 Świat przyrody: Śmiertelna pułapka
13:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (7)
13:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (8)
14:00 Ulica lemurów (11)
14:30 Ulica lemurów (12)
15:00 Zwierzęta nie z tej ziemi (5)
15:30 Zwierzęta nie z tej ziemi (6)
16:00 Ratując Grace (4)
16:30 Tropem tygrysów
17:00 Góry pantery śnieżnej
18:00 W pogoni za naturą: Skorpion
19:00 Łowca krokodyli: Wybrzeże krokodyli
20:00 Dziwaczne stworzenia: Potwór z bagien
21:00 Świat przyrody: Tygrysy ze szmaragdowego lasu
22:00 Kryminalne zagadki świata zwierząt (1)
23:00 Policja dla zwierząt w Phoenix: Brud sprawcą problemów
0:00 Zwierzęta nie z tej ziemi (5)
0:30 Zwierzęta nie z tej ziemi (6)
1:00 Łowca krokodyli: Wybrzeże krokodyli
2:00 Dziwaczne stworzenia: Potwór z bagien
3:00 Świat przyrody: Tygrysy ze szmaragdowego lasu
4:00 Kryminalne zagadki świata zwierząt (1)
5:00 Policja dla zwierząt w Phoenix: Brud sprawcą problemów
Discovery Channel
6:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Statek wycieczkowy/Satelita/Most wiszący
6:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Pojazdy/Kopalnie/Piłka nożna przyszłości
7:00 Strefa śmierci: Bitwa o Inchon - Korea
8:00 Broń przyszłości: Inteligentny niszczyciel
9:00 Prawdziwi motocykliści: Wyspa Man
9:30 Prawdziwi motocykliści: Węgry
10:00 Pierwsza dziesiątka: Najlepsze czołgi
11:00 Piąty bieg
11:30 Te olbrzymie silniki: Samoloty pasażerskie
12:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Statek wycieczkowy/Satelita/Most wiszący
12:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Pojazdy/Kopalnie/Piłka nożna przyszłości
13:00 Strefa śmierci: Bitwa o Inchon - Korea
14:00 Broń przyszłości: Inteligentny niszczyciel
15:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Tajemnice baseballu
16:00 Wielkie projekty - genialni konstruktorzy: Ogromna koparka
17:00 Szkoła przetrwania: Bezludna wyspa
18:00 Szkoła przetrwania: Afrykańska sawanna
19:00 Amerykański hot-rod: Bonneville (2)
20:00 Kulisy stajni Formuły 1
21:00 Gry wideo - (r)ewolucyjna rozrywka: Nogi
22:00 Jak to jest zrobione? (62)
22:30 Jak to jest zrobione? (63)
23:00 Brainiac (7)
0:00 Chop Shop - warsztat w Londynie: Anielska taksówka
1:00 Okrutni ludzie: Tęgie głowy (16)
2:00 Katastrofy: Wielka gołoledź
3:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Statek wycieczkowy/Satelita/Most wiszący
3:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Pojazdy/Kopalnie/Piłka nożna przyszłości
4:00 Przełomowe wynalazki: Pieniądze
4:30 Szalona prędkość: Pojazdy opancerzone
5:00 Misja nie-zbędna (8)
Discovery Civilisation
6:00 Pod oblężeniem: Ciudad Rodrigo 1812 - szturm na mury
7:00 Kubilaj-chan i upadek mongolskiej hordy
8:00 Historia oręża: Łodzie podwodne
9:00 Dolly: Pierwsza sklonowana owca
10:00 Dam Busters - skaczące bomby (2)
11:00 Historia oręża: Łodzie podwodne
12:00 Pod oblężeniem: Ciudad Rodrigo 1812 - szturm na mury
13:00 Kubilaj-chan i upadek mongolskiej hordy
14:00 Historia oręża: Łodzie podwodne
15:00 Dolly: Pierwsza sklonowana owca
16:00 Dam Busters - skaczące bomby (2)
17:00 Historia oręża: Łodzie podwodne
18:00 Pod oblężeniem: Ciudad Rodrigo 1812 - szturm na mury
19:00 Kubilaj-chan i upadek mongolskiej hordy
20:00 Historia oręża: Łodzie podwodne
21:00 Dolly: Pierwsza sklonowana owca
22:00 Dam Busters - skaczące bomby (2)
23:00 Historia oręża: Łodzie podwodne
0:00 Pod oblężeniem: Ciudad Rodrigo 1812 - szturm na mury
1:00 Kubilaj-chan i upadek mongolskiej hordy
2:00 Historia oręża: Łodzie podwodne
3:00 Dolly: Pierwsza sklonowana owca
3:55 Dam Busters - skaczące bomby (2)
4:45 Historia oręża: Łodzie podwodne
5:35 Wielkie operacje SAS: Operacja Pustynna Burza
Discovery Historia
05:35 Polskie igrzyska: Odcinek 1
06:00 Polacy w Himalajach: Odcinek 8
06:55 Normandia: Legendarny liniowiec
07:50 Guge: Zaginione królestwo Tybetu
08:40 Dzieci Andersa
09:30 Tygodnik Powszechny: Posłaniec prawdy
10:20 Wkoło Wisły: Odcinek 1
10:45 Rywale: Prost czy Senna?
11:10 Beckham
12:00 Penicylina - kulisy wielkiego odkrycia
12:50 Prawdziwi gladiatorzy
13:40 Prawdziwy neandertalczyk
14:30 Niewyjaśnione historie: Katastrofa samolotu koreańskiego
15:20 Niewyjaśnione historie: Kto zabił RFK?
16:10 Dzień, w którym zmarł James Dean
17:00 Kubański kryzys rakietowy
17:50 Wybory '89: Odcinek 1
18:40 Władcy wojny: Odcinek 3
19:30 Tajemnice pancernika Yamato
20:20 Z archiwum Czołówki
20:45 Z archiwum Czołówki
21:10 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy: Na ziemi obiecanej
21:35 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy: Lekcja ekonomii
22:00 Moda: Lata 80.
22:50 Polscy fotografowie: Odcinek 4
23:15 Cudzoziemcy: Oleg Zakirow
23:40 Rozmowy niekontrolowane Macieja Szumowskiego: Odcinek 8
00:30 Polskie igrzyska: Odcinek 2
01:00 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy: Na ziemi obiecanej
01:25 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy: Lekcja ekonomii
01:50 Moda: Lata 80.
02:40 Polskie igrzyska: Odcinek 2
03:05 Polscy fotografowie: Odcinek 4
03:30 Cudzoziemcy: Oleg Zakirow
03:55 Rozmowy niekontrolowane Macieja Szumowskiego: Odcinek 8
04:45 Tajemnice pancernika Yamato
Discovery Science
6:00 Spojrzenie w przyszłość (11)
7:00 Jak to jest zrobione? (6)
7:30 Jak to jest zrobione? (73)
8:00 Diagnoza nieznana: Letnia epidemia
9:00 Placebo: Łamiąc kod
10:00 Prehistoryczny słoń
11:00 Jeden krok dalej (1)
11:30 Jeden krok dalej (1)
12:00 Spojrzenie w przyszłość (11)
13:00 Jak to jest zrobione? (6)
13:30 Jak to jest zrobione? (73)
14:00 Diagnoza nieznana: Letnia epidemia
15:00 Placebo: Łamiąc kod
16:00 Prehistoryczny słoń
17:00 Jeden krok dalej (1)
17:30 Jeden krok dalej (1)
18:00 Robotica (6)
19:00 Brainiac (4)
20:00 Niezbite dowody: Ucieczka nazistów
21:00 Przyczyny wypadków (3)
22:00 Przywróceni życiu (2)
23:00 Zrozumieć otyłość
0:00 Robotica (6)
1:00 Brainiac (4)
2:00 Niezbite dowody: Ucieczka nazistów
3:00 Przyczyny wypadków (3)
3:50 Przywróceni życiu (2)
4:40 Kontrowersyjne wynalazki: Pułapka na ludzi
5:10 Zrozumieć otyłość
Discovery Travel & Living
6:00 Taksówki wielkich miast: Los Angeles
6:25 Przygoda z golfem: Dubaj
6:50 Podróże na chybił trafił po USA (10)
7:15 Domy marzeń (1)
8:05 Weekendy z VIP-ami: Hongkong - Karen Mok
8:30 Szkoła dla stewardów i stewardes (9)
9:00 Wielkie projekty: Dorset
9:55 Królewska podróż po Jordanii
10:50 Lonely Planet: Wielkie miasta: Kuala Lumpur
11:45 Taksówki wielkich miast: Los Angeles
12:10 Przygoda z golfem: Dubaj
12:40 Podróże na chybił trafił po USA (10)
13:05 Domy marzeń (1)
14:05 Weekendy z VIP-ami: Hongkong - Karen Mok
14:30 Szkoła dla stewardów i stewardes (9)
15:00 Wielkie projekty: Dorset
15:55 Królewska podróż po Jordanii
16:50 Lonely Planet: Wielkie miasta: Kuala Lumpur
17:45 Taksówki wielkich miast: Los Angeles
18:10 Przygoda z golfem: Dubaj
18:40 Podróże na chybił trafił po USA (10)
19:05 Domy marzeń (1)
20:05 Weekendy z VIP-ami: Hongkong - Karen Mok
20:30 Szkoła dla stewardów i stewardes (9)
21:00 Regionalne przysmaki z Joan Cusack: Francja
21:55 Anthony Bourdain - bez rezerwacji: Argentyna
22:45 Targ kulinarnych cudów (5)
23:10 Targ kulinarnych cudów (6)
23:35 Wyszukane smaki: Chiny - miliard smakoszy
0:00 Królowie koktajli: Seattle
0:30 Królowie koktajli: Mediolan
1:00 Petra Nemcova o życiu modelki: Początki kariery
2:00 Luksusowe rezydencje: Światowe życie
2:30 Luksusowe rezydencje: Dążenie do perfekcji
3:00 Hotele dla dwojga: Szanghaj
3:30 Targ kulinarnych cudów (6)
4:00 Słońce, morze i rusztowania: Francja (1)
4:30 Słońce, morze i rusztowania: Francja (2)
5:00 Święto smakoszy - Kanada (3)
5:30 Święto smakoszy - Kanada (4)
National Geographic
6:00 Ludzie roboty
7:00 Syk śmierci
8:00 Czysta nauka: Kosmonauci
9:00 Czysta nauka: Piramidy
10:00 I co wy na to? 3 (5)
10:30 I co wy na to? 3 (6)
11:00 Niezwykłe ujęcia (5)
11:30 Kolejne niezwykłe ujęcia (1)
12:00 Śmiertelna pułapka na dinozaury
13:00 Zwierzęta z koszmarów: Psy
13:30 Hayden Turner - twarzą w twarz z naturą: Nietoperze
14:00 Ludzie i wielkie koty
15:00 Wodospady Iguacu
16:00 I co wy na to? 3: Ekologiczne majsterkowanie
17:00 Okrutna planeta
18:00 Sześć stopni
20:00 Tajemnice Biblii: Tajemny kod księgi Apokalipsy
21:00 Tajemnice Biblii: Rywale Jezusa
22:00 Tajemnice Biblii: Poszukiwania Noego
23:00 Tajemnice Biblii: Apokalipsa
0:00 Tajemnice Biblii: W poszukiwaniu Arki Przymierza
1:00 Tajemnice Biblii: Templariusze: Rycerze Boga
2:00 Tajemnice Biblii: Tajemny kod księgi Apokalipsy
3:00 Tajemnice Biblii: Rywale Jezusa
4:00 Tajemnice Biblii: Poszukiwania Noego
5:00 Tajemnice Biblii: Apokalipsa
Planete
5:45 Azja - raj na ziemi: Cziang Maj (1/8)
6:15 Azja - raj na ziemi: Phuket (2/8)
6:50 Geldof w Afryce (6-ost.)
7:30 Raj zagrożony
8:05 Zapomniana nekropola
9:10 Wyzwania w przestworzach - lotnictwo ekstremalne (1/3)
10:10 Karaiby - kraina szczęśliwości (1/3)
11:15 Premiera. Mała planeta: Ten cudowny dzień: Święto Bożego Narodzenia w Polsce (12/13)
11:45 Ten cudowny dzień: Święto Szałasów w Izraelu (10/13)
12:15 Koniki polne i mrówki
13:10 Czerwony Elvis
14:45 Madagaskar - królestwo kameleona
15:45 Zmierzch imperium Azteków (1/2)
16:35 Turystyka medyczna
17:35 Kowboj Kupidyn
19:05 Odzyskać Klimta
20:45 Premiera. Planete Doc Review: Rodzina, obczyzna i kasety wideo
22:25 Premiera. Seans Planete: Paniczny lęk: Szczury (2/5)
23:15 Hitler i Mussolini. Szorstka przyjaźń (1/2)
0:15 Superszpieg. Człowiek, który zdradził Zachód
1:15 Ci niezwykli ludzie (1/7)
1:45 Rzeka cyjanku
2:20 Ci niezwykli ludzie (2/7)
2:45 Ci niezwykli ludzie (3/7)
3:15 Ci niezwykli ludzie (4/7)
3:45 Ci niezwykli ludzie (5/7)
Hyper
21:00 HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM: Bleach (16)
21:30 Fresh Air: FIFA Street 3
22:00 Fresh Air: Power Rangers - superlegendy
22:30 Replay
22:45 Hyper Express
23:00 Game Factory: Haze
23:15 Bleach (15)
23:45 Fresh Air: Race '07 - The WTCC Game
0:15 Klipy
0:30 Hyper Classic
1:00 Zakończenie programu
Mezzo
6:00 Divertimezzo
10:00 Muzyczna podróż: Paryż - Kyoto, japońskie andante
10:55 Muzyczna podróż: Mistrzowskie lekcje z Nobuko Imai
11:50 Muzyczna podróż: Imperium muzyki, Suntory Hall
12:15 Muzyczna podróż: Koncert węgierski, dyr. Peter Csaba
13:15 Muzyczna podróż: Jerzy Fryderyk Händel: Ciacona G-dur
13:30 Divertimezzo
17:00 Joseph Haydn: 'Stworzenie świata' - oratorium
19:30 Dzieła Johanna Sebastiana Bacha
19:55 Joseph Haydn: 'Te Deum'
20:05 Muzyka Jana Sebastiana Bacha w interpretacji Severina von Eckardsteina
20:30 Wolfgang Amadeusz Mozart: 'Don Giovanni'
23:30 Wolfgang Amadeusz Mozart: Koncert skrzypcowy G-dur KV 216
0:00 Około północy: African Rhythms Trio: Randy Westona na żywo na festiwalu w Marciac, 2007
1:00 Divertimezzo
2:00 Około północy: Congo Square
3:30 Divertimezzo
4:00 Około północy: Belmondo i Yusef Lateef na Festiwalu Jazzowym w Vienne, 2006
MTV Polska
6:00 Starter
9:00 Penetratorzy
10:00 MTV Maxxx Hits
11:00 Date My Mom
12:00 Popcorn
12:30 Mastermix
14:00 Pimp My Ride
15:00 Viva La Bam
16:00 Pimp My Ride
16:30 True Life
17:30 Supersłodkie 16. urodziny
18:00 Wzgórza Hollywood
18:30 Date My Mom
19:30 Pogromcy rekordów
20:00 Włatcy móch
20:30 MTV prezentuje
21:00 Zakochaj się w Tili Tequili
21:30 Synowie rzeźnika
22:00 Zakład
22:30 Pojedynek gwiazd
23:00 Jackass
23:30 South Park
0:00 Pięść mistrza Zen
0:30 Przerysowani
1:00 PartyZone
4:00 Don't kill the music
VH1 Polska
06:00 – VH1 Hits – hity dekady
08:00 – Rock Your Baby –magazyn muzyczny dla dzieci
09:00 – Weekend z młodymi i pięknymi- teledyski
11:00 - VH1 Café
11:30 – VH1 Wczoraj i Dziś
13:00 – Twoja Muzyka Twoja Lista – klipy na życzenie widzów
15:00 – Polonez – przeboje po polsku
16:00 – Ostateczna Odliczanka – najlepsze teledyski ostatnich tygodni
20:00 – W domu u…
20:30 – Misja Moda - reality show wyłaniający najlepszego młodego projektanta mody w Stanach Zjednoczonych
21:30 - New Look – program o modzie
22:00 – Uparty jak Hogan – reality show
22:30 - Jestem z Rolling Stone– reality show
23:00 – Saturday Night Fever – gorączka sobotniej nocy
02:00 – VH1 Hits – hity dekady
04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków
VIVA Polska
6:00 Planet VIVA
7:00 2008
7:30 Parot
8:00 Kocha, nie kocha
8:30 Kochlik
9:00 Power lista
12:00 VIVA Hits Polska
13:00 Viva Movie
14:00 In & Out
15:00 Parot
15:30 Chartsurfer
17:00 O co kaman?
18:00 Parot
18:30 2008
19:00 Kocha, nie kocha
19:30 Shibuya
20:00 Planet VIVA
21:00 Club Charts
22:00 Personality
23:00 Nightrider
BBC Entertainment
6:00 Londyn - scena klubowa
6:25 Londyn - scena klubowa
6:50 Londyn - scena klubowa
7:15 Londyn - scena klubowa
7:40 Derren Brown i potęga umysłu
8:05 Derren Brown i potęga umysłu
8:30 Derren Brown i potęga umysłu
8:55 Czarna Żmija (6)
9:25 Czarna Żmija (1)
9:55 Czarna Żmija (2)
10:25 Londyn - scena klubowa
10:55 Życie w Hollyoaks (26)
11:20 Życie w Hollyoaks (27)
11:45 Życie w Hollyoaks (28)
12:10 Życie w Hollyoaks (29)
12:35 Życie w Hollyoaks (30)
13:00 Derren Brown i potęga umysłu
13:25 Derren Brown i potęga umysłu
13:50 Derren Brown i potęga umysłu
14:15 Derren Brown i potęga umysłu
14:40 Doktor Who (12)
15:30 Doktor Who (13-ost.)
16:20 Doktor Who: Gwiazdkowa inwazja (1)
17:10 Doktor Who (1)
18:00 Doktor Who (2)
19:00 Biuro (6)
19:40 Catherine Tate i jej Show (5)
20:20 Dobrej nocki (6)
21:00 Derren Brown i potęga umysłu
21:30 Derren Brown i potęga umysłu
22:00 Derren Brown i potęga umysłu
22:30 Derren Brown i potęga umysłu
23:00 Doktor Who (12)
0:00 Doktor Who (13-ost.)
0:50 Biuro (6)
1:20 Catherine Tate i jej Show
1:50 Dobrej nocki (6)
2:20 Życie w Hollyoaks (26)
2:45 Życie w Hollyoaks (27)
3:10 Biuro (6)
3:40 Catherine Tate i jej Show
4:10 Londyn - scena klubowa
4:40 Londyn - scena klubowa
5:05 Londyn - scena klubowa
5:35 Londyn - scena klubowa
BBC Lifestyle
6:00 Rick Stein i kuchnia śródziemnomorska (1)
6:50 Rick Stein i kuchnia śródziemnomorska (2)
7:40 Gino D'Campo - powrót do Meksyku (5)
8:05 Gino D'Campo - powrót do Meksyku (6)
8:30 Forsa na strychu (14)
8:55 Forsa na strychu (15)
9:20 Forsa na strychu (16)
9:45 Forsa na strychu (17)
10:10 Rick Stein i kuchnia śródziemnomorska (1)
11:05 Rick Stein i kuchnia śródziemnomorska (2)
11:55 Gino D'Campo - powrót do Meksyku (5)
12:20 Gino D'Campo - powrót do Meksyku (6)
12:45 Rick Stein i kuchnia śródziemnomorska (1)
13:40 Forsa na strychu (14)
14:05 Forsa na strychu (15)
14:30 Forsa na strychu (16)
14:55 Forsa na strychu (17)
15:20 Forsa na strychu (14)
15:45 Forsa na strychu (15)
16:10 Słodki James (2)
16:35 Kudłaci kucharze (5)
17:05 Rick Stein i kuchnia śródziemnomorska (2)
18:00 Kuchenne koszmary (2)
19:00 Jak się nie ubierać (7)
20:00 Obóz dla wybrednych (2)
21:00 Słodki James (2)
21:30 Kudłaci kucharze (5)
22:00 Rick Stein i kuchnia śródziemnomorska (2)
23:00 Kuchenne koszmary (2)
0:00 Jak się nie ubierać (7)
0:55 Obóz dla wybrednych (2)
1:45 Rick Stein i kuchnia śródziemnomorska (1)
2:35 Rick Stein i kuchnia śródziemnomorska (2)
3:30 Forsa na strychu (16)
3:55 Forsa na strychu (17)
4:20 Forsa na strychu (18)
4:45 Forsa na strychu (19)
5:10 Gino D'Campo - powrót do Meksyku (5)
5:35 Gino D'Campo - powrót do Meksyku (6)
Kuchnia TV
07:00 TELESPRZEDAŻ 58 min
08:00 GOTOWANIE DLA DZIECI Z LUISEM: PRZEBOJOWE ŚNIADANIE (odc. 11) magazyn kulinarny, Australia, 2004, 5 min
08:10 DANIA W PÓŁ GODZINY: PODRÓŻ KULINARNA: HISZPANIA (odc. 25) magazyn kulinarny, USA, 2002, 22 min
08:45 ZGRABNE GOTOWANIE (odc. 11) magazyn kulinarny, USA, 2001, 21 min
09:15 TYLER NA TROPIE DOSKONAŁOŚCI: DOSKONAŁY KURCZAK PIECZONY (odc. 20) magazyn kulinarny, USA, 2003, 22 min
09:45 SŁODKI DRAŃ 2: CHWILA RELAKSU DLA ZAPRACOWANYCH (odc. 8) magazyn kulinarny, Polska, 2007, 25 min
10:15 DELIA NA ZIMĘ: NALEŚNIKI I MARMOLADĄ (odc. 9/12) magazyn kulinarny, Wlk. Brytania, 1995, 30 min
10:45 JACQUES PEPIN - DANIA NA SZYBKO (odc. 2) magazyn kulinarny, USA, 2004, 30 min
11:15 PARA W KUCHNI 2 (odc. 23) magazyn kulinarny, Polska, 2007, 26 min
11:45 SOBOTA W KUCHNI: REZA MAHAMMAD I MARY BERRY (odc. 38) magazyn kulinarny, Wlk. Brytania, 2006, 25 min
12:15 SZEFOWIE KUCHNI (odc. 4) magazyn kulinarny, Polska, 2007, 26 min
12:45 GOTOWANIE DLA DZIECI Z LUISEM: PRZEBOJOWE ŚNIADANIE (odc. 11) magazyn kulinarny, Australia, 2004, 5 min
12:55 MOJA RESTAURACJA GÓRĄ 2 (odc. 25) reality show, Australia, 2006, 45 min
13:45 MARTHA 2: ARETHA FRANKLIN (odc. 35) talk-show, USA, 2005-2006, 42 min
14:30 PARTY HITS (odc. 9) magazyn kulinarny, Polska, 2007, 8 min
14:40 SŁODKI DRAŃ 2: CHWILA RELAKSU DLA ZAPRACOWANYCH (odc. 8) magazyn kulinarny, Polska, 2007, 25 min
15:10 GOTUJ Z KURONIEM 2: ŻEBERKA PO CHIŃSKU - GRZEGORZ CIECHOWSKI (odc. 12) magazyn kulinarny, Polska, 1998-2000, 30 min
15:40 PRZEKRĘTY JAMIEGO OLIVERA: PRÓBA (odc. 12) magazyn kulinarny, 2002, 25 min
16:15 SMAKOSZE W DZICZY: SUFFOLK (odc. 2) serial dokumentalny, Wlk. Brytania, 2007, 30 min
16:45 "HELL'S KITCHEN" OD KUCHNI (odc. 3) reality show, USA, 2006, 45 min
17:30 PARA W KUCHNI 2 (odc. 24) magazyn kulinarny, Polska, 2007, 26 min
18:00 STREET CAFE: BRAZYLIA - SAO PAULO (odc. 4) serial dokumentalny, Wlk. Brytania, 2005, 30 min
18:30 ROSEMARY W AKCJI: ROSEMARY U STRAŻAKÓW (odc. 1) magazyn kulinarny, Wlk. Brytania, 2001, 25 min
18:55 KOGEL MOGEL (odc. 9) program informacyjny, Polska, 2007, 7 min
19:05 KUCHNIA OD NOWA (odc. 1) reality show, USA, 2003, 42 min
19:50 GOTOWANIE DLA DZIECI Z LUISEM: PIERNIKOWE LUDKI (odc. 12) magazyn kulinarny, Australia, 2004, 5 min
20:00 FIGLE: RICK STEIN: SUFLETY BEIGNET Z SOSEM CZEKOLADOWYM (odc. 1/10) serial dokumentalny, Australia, 2004, 7 min
20:10 CZYJE PRZYJĘCIE WYGRA NAJWIĘCEJ? (odc. 13) reality show, USA, 2006, 23 min
20:40 SPOSÓB NA PRZYJĘCIE: BISTRO W DOMU (odc. 24) magazyn poradnikowy, Kanada, 2005, 23 min
21:05 KOLACJA Z PRZYJACIÓŁMI: ANTHONY WORRALL THOMPSON (odc. 11) reality show, Wlk. Brytania, 30 min
21:35 SOBOTA W KUCHNI (odc. 37) magazyn kulinarny, Wlk. Brytania, 2006, 25 min
22:00 KUDŁACZE NA MOTORACH ZNOWU W TRASIE: SI I DAVE W BELGII CZ.1 (odc. 5) magazyn kulinarny, Wlk. Brytania, 2007, 28 min
22:35 KULINARNE ROZGRYWKI: RZEŹBY Z OWOCÓW (odc. 3) serial dokumentalny, USA, 43 min
23:30 SZEF KUCHNI!: PRAWDZIWE DYLEMATY (odc. 19) serial komediowy, Wlk. Brytania, 1993-1996, 27 min
00:00 KUCHARZ JAMIEGO (odc. 2) serial dokumentalny, Wlk. Brytania, 2007, 55 min
00:55 SZEFOWIE KUCHNI (odc. 4) magazyn kulinarny, Polska, 2007, 26 min
01:25 KUCHNIA OD NOWA (odc. 1) reality show, USA, 2003, 42 min
02:10 OTWARCIE WKRÓTCE: CHIVES BISTRO (odc. 8) serial dokumentalny, Kanada, 2001, 25 min
02:35 GOTUJ Z KURONIEM: CHIŃSZCZYZNA (odc. 8) magazyn kulinarny, Polska, 1998-2000, 25 min
03:00 PARA W KUCHNI 2 (odc. 24) magazyn kulinarny, Polska, 2007, 26 min
03:30 KOGEL MOGEL (odc. 9) program informacyjny, Polska, 2007, 7 min
03:40 SŁODKI DRAŃ: WARZYWA NA SŁODKO (odc. 23) magazyn kulinarny, Polska, 2006, 25 min
04:10 KULINARNE ROZGRYWKI: RZEŹBY Z OWOCÓW (odc. 3) serial dokumentalny, USA, 43 min
TVN Style
6:00 Telezakupy
7:45 Przeglądarka
7:55 Co za tydzień
8:15 Mamo, to ja - the best of
8:45 Miasto kobiet
9:45 Salon piękności - the best of
10:10 Telewizja od kuchni - flash
10:30 Co jest dla ciebie dobre
11:25 Kamienie szlachetne
11:30 Nigella ucztuje
12:00 Zaklinacze wnętrz
12:30 Martha Stewart Living - ogród
13:00 Grunt to zdrowie
13:30 Salon piękności - the best of
14:00 Miasto kobiet
15:00 Jak dobrze wyglądać nago
15:30 Nastoletnie aniołki
16:30 Jak dobrze być: Ben Affleck
17:00 Miejski eko-ogrodnik
17:30 Perfekcyjna pani domu
18:35 Trinny i Susannah rozbierają
19:30 Taka miłość się nie zdarza: Anna German
20:10 Biografie: Sarah Ferguson
21:00 66 niezapomnianych scen filmowych
21:30 Magiel towarzyski
22:10 Małżeństwo w opałach
23:00 Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya
23:50 Jak dobrze być: Ben Affleck
0:20 W roli głównej: Agnieszka Holland
0:50 Telewizja od kuchni - flash
1:15 Telezakupy
2:15 Za drzwiami Actors Studio: Sir Elton John
3:05 Szkoła randkowania
3:30 Młodsza, piękniejsza, szczęśliwsza?
3:55 Notes kulinarny
4:20 Tessa w domu
4:45 Zakończenie programu
TVN Turbo
6:00 Telezakupy
7:00 USA S.W.A.T.
7:30 Operacja Tuning
8:00 Policyjne taśmy 3
8:30 Onboard
9:00 Jazda polska
9:30 Test 300
10:00 Top Gear
11:00 Zakup kontrolowany 4
12:00 Na każdą kieszeń
12:30 Co poszło nie tak
13:00 Automaniak Max
14:00 Na osi
14:30 Test 300
15:00 Jazda polska
15:30 Turbo kamera
16:00 Auto Mundial
16:30 Kuchnia boksu
17:00 Uwaga! Pirat!
17:30 Top Gear
18:30 Zakup kontrolowany 4
19:30 Mechanik
20:00 Wypadek - przypadek
20:30 Na osi
21:00 Turbo kamera
21:30 Na każdą kieszeń
22:00 Gadżet Lab
22:30 Uwaga! Pirat!
23:00 Turbo Erotyk
23:30 Turbo Erotyk
0:00 Turbo Erotyk
2:00 Test 300
2:30 Policyjne taśmy 3
3:00 Na każdą kieszeń
3:30 Auto Mundial
4:00 Operacja Tuning
4:30 Wypadek - przypadek
5:00 Zakończenie programu
Zone Club
6:00 Mama na pełny etat (8)
6:30 Wesele od kuchni (6)
7:00 Stylowe miejsca: Casa Imperial i Hotel Ripa (19)
7:30 Strzał w dziesiątkę (3)
8:30 Modny świat (763)
9:00 Porządek musi być (29)
9:30 Porządek musi być (30)
10:00 Poradnik Tanyi Byron (13)
11:00 Dietetycy na szpilkach (2)
12:00 Kuchnia na co dzień (15)
12:30 Modny świat (763)
13:00 Podróże ze smakiem (2)
14:00 Zakupoholicy (7)
15:00 Żona dla tatusia (4)
15:30 Porządek musi być (29)
16:00 Porządek musi być (30)
17:00 Poradnik Tanyi Byron (13)
18:00 Strzał w dziesiątkę (3)
19:00 Dietetycy na szpilkach (2)
20:00 Dieta cud
21:00 Żona dla tatusia (4)
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera (53)
23:00 Uwodzicielki z Hampton (7)
23:30 Uwodzicielki z Hampton (8)
0:00 Porozmawiajmy o seksie (50)
1:00 Potyczki Jerry'ego Springera (53)
2:00 Żona dla tatusia (4)
3:00 Dieta cud
4:00 Strzał w dziesiątkę (3)
5:00 Porządek musi być (29)
5:30 Porządek musi być (30)
TeDe
05.50 „Instynkt Tropiciela” - Grudziądz
06.10 „Kinomaniak”
07.00INFORMACJE - dziennik lokalny - (powtórka)
07.20 Sport Game – lokalny magazyn sportowy- (powtórka)
07.28 Pogoda – ( powtórka)
07.30 Sport Game Plus – lokalny magazyn sportowy( powtórka)
08:00 „Kasa Na Bank” – program interaktywny
09.00 „Dekoratornia”
09.30 Temat Dnia – publicystyka lokalna (powtórka)
09.40 Z archiwum –publicystyka lokalna ( PREMIERA ***)
09.55 Przegląd Wydarzeń Tygodnia – pub. lok.( PREMIERA***)
10.25 Czas dla Dolnego Śląska – publ. lok . (PREMIERA ***)
10.40 Informacje Studenckie – publ lok (PREMIERA ***)
11.00 „Big Brother 4.1”
11.40 „Big Brother Show”
13.00 3 „Droga do domu” („Road Home, The”), film fabularny, Chiny, 2000; reż.: Zhang Yimou; wyst.: Hao Zheng, Li Bin, Sun Honglei, Zhang Zhan,
15.00 „Polska Liga Siatkówki: Mlekpol Olsztyn - ZAK Kędzierzyn Koźle” (mecz siatkówki na żywo)
17.20 „Wielka bitwa Asteriksa” („Asterix and the Big Fight”),
19.00 “Berlin, Berlin” (odc. 2) (“Berlin, Berlin”), serial dla młodzieży, Niemcy 2001 – 2005, reż.: Franziska Meyer Price, Gudrun Scheerer, Sven Unterwaldt jr., Titus Selge, i inni; scen.: David Safier, Nicholas Hause,
20.05 3 „Opowieści biblijne. Apokalipsa”(„Bible: Apocalypse, The”), film fabularny, Wielka Brytania/Francja/Włochy/Niemcy, 2002; reż.: Raffaele Mertes; wyst.: Richard Harris, Vittoria Belvedere, Bruce Payne, Christian
22.10 „Korporacja” (cz. 3.)(„The Corporation”), mini-serial dokumentalny, Kanada 2003 r.; reż.: Mark Achbar, Jennifer Abbott.
23.30 „Bogaci i przegrani”(odc. 2)(„Gone Bad”), serial dokumentalny USA
00.00 3 „Miłość z o.o.” (odc. 8) („Love Inc.”) serial komediowy USA, 2005
00.30 „Big Brother 4.1”
01.30 „Big Brother Show, cz. 1”
02.15 „Big Brother Show, cz. 2”
02.55 Wydarzenia, Sport, Pogoda
03.30 „Prodigy” – koncert
04.05 „Big Brother 4.1 - Extra”
04.25 „Big Brother 4.1 – Prosto z domu”
04.50 „Big Brother 4.1 - Extra”
05.15 „Big Brother 4.1 – Prosto z domu”
05.35 „TV Market”
05.50 Zakończenie programu
WTK
08:00 Puls dnia - serwis informacyjny
08:15 Sport - informacje
08:25 Z pierwszej strony - program publicystyczny cz. 1
08:40 Z pierwszej strony - program publicystyczny cz. 2
09:00 Puls dnia - serwis informacyjny
09:15 Sport - informacje
09:25 Rodzina na zakupach - magazyn shoppingowy
09:45 Teraz w Poznaniu
10:00 Puls dnia - serwis informacyjny
10:15 Piękny Obiekt Pożądania - program o modzie cz.1
10:30 Piękny Obiekt Pożądania - program o modzie cz.2
10:45 V-12 propozycje
11:15 Gorący temat - program publicystyczny cz. 1
11:30 Gorący temat - program publicystyczny cz. 2
11:53 V-12 propozycje
12:10 Biznes - magazyn ekonomiczny
12:30 Swarzędz. Dobrze trafiłeś - program krajoznawczy
12:50 Motomania - magazyn motoryzacyjny
13:10 Spotkajmy się na Malcie - program publicystyczny
13:28 Korner - poznański magazyn piłkarski cz. 1
13:43 Korner - poznański magazyn piłkarski cz. 2
14:00 Nasze bezpieczeństwo - magazyn policyjny
14:17 Połykacze książek - magazyn czytelników
14:35 Wybitne postacie Uniwersytetu - program dokumentalny
14:52 Z pierwszej strony - program publicystyczny cz. 1
15:07 Z pierwszej strony - program publicystyczny cz. 2
15:23 Qulturalny Poznań - informator kulturalny
15:35 Gorący temat - program publicystyczny cz. 1
15:50 Gorący temat - program publicystyczny cz. 2
16:05 Towarzyski Tydzień - magazyn kulturalny
16:22 Qulturalny Poznań - informator kulturalny
16:30 Pogoda
16:35 Pogoda zimowa
16:40 Biznes - magazyn ekonomiczny
17:00 Spacerkiem przez Poznań
17:20 Qulturalny Poznań - informator kulturalny
17:40 ePoznań - magazyn nowosci technologicznych
18:00 Puls dnia - serwis informacyjny
18:15 Piękny Obiekt Pożądania - program o modzie cz.1
18:30 Piękny Obiekt Pożądania - program o modzie cz.2
18:50 Qulturalny Poznań - informator kulturalny
19:00 Puls dnia - serwis informacyjny
19:20 Pogoda
19:25 Pogoda zimowa
19:30 Rodzina na zakupach - magazyn shoppingowy
19:50 Sport - informacje
20:00 Puls dnia - serwis informacyjny
20:15 V12 - lista przebojów cz. 1
20:30 Pogoda
20:36 V12 - lista przebojów cz. 2
21:00 Puls dnia - serwis informacyjny
21:10 Studio Sport - retransmisja cz. 1
22:00 Puls dnia - serwis informacyjny
22:10 Studio Sport - retransmisja cz. 2
23:00 Puls dnia - serwis informacyjny
23:15 Pogoda
23:20 Sport - informacje
23:30 Swarzędz. Dobrze trafiłeś - program krajoznawczy
00:00 Puls dnia - serwis informacyjny
00:15 Wybitne postacie Uniwersytetu - program dokumentalny
00:32 Połykacze książek - magazyn czytelników
01:00 Puls dnia -serwis informacyjny
01:25 Pogoda
01:30 Sport - informacje
01:40 Na zdrowie - magazyn medyczny