FANDOM


TVP1 (żałobne logo)

05:15 Moda na sukces - odc. 3424 (The Bold and the Beautiful ep. 3639); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3425 (The Bold and the Beautiful ep. 3640); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Sekretny świat misia Beniamina - Nowe porządki, odc. 13 (Secret Life of Beniamin Bear - Driving miss Hilda crazy up, ep. 13); serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
08:55 Budzik - Litery
09:25 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku - odc. 9; magazyn
09:35 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 13 - O tym, jak mama zapadła w sen zimowy (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 13 Jak maminka u zimnum spanku ulewla); serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 99 (odc. 99); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Tajemnice przyrody - Niepokonany wilk cz. 1 (Baltic Secrets - The invincible Wolf); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1998)
11:20 Wielki świat małych odkrywców - Coś za coś odc. 105; magazyn
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 870; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Matki, żony i kochanki - odc. 8/22; serial TVP
13:40 Letni seans filmowy - Matki, żony i kochanki - odc. 9/22; serial TVP
14:35 Rok w ogrodzie
15:00 Wiadomości
15:10 Klan - odc. 1259; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 21; serial TVP
16:05 Pani Prezydent - odc. 17 (Commander in Chief, ep. 17Happy Birthday, Madam President); serial kraj prod.USA (2005)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3426 (The Bold and the Beautiful ep. 3641); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3427 (The Bold and the Beautiful ep. 3642); serial kraj prod.USA (2001)
18:30 Dwie strony medalu - odc. 70 - txt str.777; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Chcę latać odc.1 (I'll fly away); serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Muszkieterka - cz. 2 (Femme Musketeer); film kostiumowy kraj prod.Niemcy, USA, Chorwacja (2004)
21:50 Moskiewska saga - odc. 9 (Moskowskaya Saga ep. 9); serial kraj prod.ROSJA (2004)
22:45 Moskiewska saga - odc. 10 (Moskowskaya Saga ep. 10); serial kraj prod.ROSJA (2004);
23:40 Teleexpress nocą
24:00 Dobre, bo polskie - Ekstradycja I - odc. 1/6
00:55 Dobre, bo polskie - Najważniejszy dzień życia - odc. 5/9 - Telefon; serial TVP
01:50 Dobre, bo polskie - Rozmowy o zmierzchu i świcie. Rozmowa 5. STS i Mazury.; cykl dokumentalny
02:25 Zakończenie programu
TVP2 (żałobne logo)

05:25 Ocean Avenue - odc. 123/130 (Ocean Avenue ep. 123); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:10 Ocean Avenue - odc. 124/130 (Ocean Avenue ep.124); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:55 Przystanek praca
07:10 TELEZAKUPY
07:25 W zgodzie z tradycją; reportaż
07:40 Dwójka Dzieciom - Dookoła świata z Tippi - odc. 2/6 Tippi i lwy (Tippi and the Lions); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
08:10 Na dobre i na złe - odc. 270 Słoneczny pacjent; serial TVP
09:00  Pytanie na śniadanie - lato - w tym:
09:25 Pogoda
10:00 Panorama
10:35 Panorama
10:40 Pogoda
10:45 W mateczniku pandy (Face to face with Giant panda. Pandas in the wild); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006)
11:40 Magnum - odc. 122/162 Ta wyspa nie jest wystarczająco duża (MAGNUM P. I. s. 6 This Island Isn't Big Enough); serial kraj prod.USA (1986)
12:30 Przygody Tarzana - odc 71/75 Szafirowy słoń (Tarzan, ep 309 Sapphire elephant); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Hel czyli tam i z powrotem; film dokumentalny
13:35 Znaki czasu ; magazyn
14:00 Człowiek i orki (A man among Orcas); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
15:00 Dr Quinn - seria VI, odc. 21/22 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. VI ep. 620 (149)); serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)
15:45 Panorama
15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 55/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777; serial komediowy kraj prod.USA (1997)
16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 18/26 (52) Własnym wysiłkiem (Jake and the Fatman,  s.3, ep. By myself); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:30 Biuro kryminalne -  Sposób na awans; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:00 W 80 skarbów dookoła świata z Danem Cruickshankiem - Z Indii do Sri Lanki (Around the worlds in 80 treasures. India to Sri Lanka) - txt str.777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
20:05 Daleko od szosy - odc. 4/7 - Oczekiwanie - txt str.777; serial TVP
21:30 Historia pewnego sumienia; film dokumentalny
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:30 Sport Telegram
22:35 Biznes
22:40 Pamiętne lato - cz 4/6 (L'ete de tous les dangers/A Summer to remember); serial kraj prod.Francja (2004)
23:30 Kryminalne zagadki Las Vegas - s.IV, odc. 4/23 (Crime Scene Investigation IV, ep. 404); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
00:15 Wieczór artystyczny - OBCEY; film dokumentalny
01:00 Henio; film dokumentalny
01:20 Z Dwójką bezpieczniej
01:30 Zakończenie programu
Polsat (żałobne logo)

05:00 Music Spot - program muzyczny
06:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:45 Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
07:45 TV Market - magazyn reklamowy
08:00 Wielka wygrana - teleturniej
08:55 Graczykowie - serial komediowy reż. Ryszard Zatorski, Krzysztof Jaroszyński, Polska 2000
09:30 Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
10:00 Czarodziejki - serial obyczajowy reż. Shannen Doherty, Gilbert Adler i inni, USA 1998
11:00 Dotyk anioła - serial obyczajowy reż. John Masius, Jon Anderson, i inni, USA 1994
12:00 Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy reż. Mirosław Bork, Maciej Wojtyszko, Polska 2003
13:00 Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00 Miodowe lata - serial komediowy reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2002
14:45 Benny Hill - program rozrywkowy
15:15 Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50 Wydarzenia
16:15 Prognoza pogody
16:25 Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
16:55 Strażnik Teksasu - serial sensacyjny USA 2000
18:00 Miodowe lata - serial komediowy reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2002
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
20:00 I kto tu rządzi - serial komediowy Polska 2007
20:30 I kto tu rządzi - serial komediowy Polska 2007
21:05 Megahit: Wschodzące słońce - thriller reż. Philip Kaufman, wyk. Sean Connery, Wesley Snipes, Harvey Keitel, Cary-Hiroyuki Tagawa, Kevin Anderson, Mako, Tia Carrere USA 1993
21:55 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:50 Nieustraszeni - reality show
00:50 Bumerang - program publicystyczny
01:30 Magazyn Formuły 1 - magazyn sportowy
02:30 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
03:30 Nocne randki - program rozrywkowy
04:55 Zakończenie programu
TVN (żałobne logo) (2005-2012)

05:50 Telesklep
06:40 Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 16/22 reż. Mark Schwahn, USA 2003
07:35 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
09:05 Wykręć numer - teleturniej
10:05 Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05 Telesklep
11:30 Co nowego u Scooby'ego? - serial animowany odc. 7/14
11:55 Detektywi: Doktor - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
12:25 W11 - Wydział Śledczy: Tragedia sióstr - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:05 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 728-730 Polska 2003
14:20 Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 18/22 reż. Mark Schwahn, USA 2003
15:20 Prawo pożądania - telenowela odc. 113/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:20 Rozmowy w toku: Zdradziłem wam swoją największą tajemnicę! - talk show
18:30 Detektywi: Pocztówka - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00 Fakty
19:30 Sport - program informacyjny
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:15 W11 - Wydział Śledczy: Zabawka - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55 Krok od domu - serial kryminalny odc. 15/22 USA 2005
21:55 Bez śladu - serial kryminalny odc. 4/24 USA 2003
22:55 Kuba Wojewódzki: Krystyna Janda, Żora Korolyow - talk show
23:55 Firma - magazyn
00:25 Prawo ulicy - serial kryminalny odc. 5/12 USA 2002
01:30 Co za tydzień
01:55 Nocne igraszki - program interaktywny
02:55 Telesklep
03:45 Uwaga! - magazyn reporterów
04:05 Nic straconego - programy powtórkowe
TVP 3 Katowice (żałobne logo) (2005-2007)

06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:13 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd prasy; STEREO
06:27 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:43 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:53 Przegląd prasy; STEREO
06:57 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:10 Przegląd prasy; STEREO
07:13 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:23 Przegląd prasy; STEREO
07:27 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:38 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07.45 Aktualności Flesz + Pogoda
07.50 Gramy dla Was
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08.45 Domowy zwierzyniec
08.50 TV Katowice poleca
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:26 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Pogoda; STEREO
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
10:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier - wydanie specjalne
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:53 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:59 Serwis sportowy; STEREO
12:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Kurier - wydanie specjalne
12:30 Kurier; STEREO
12:52 Pogoda; STEREO
12:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:58 Serwis sportowy; STEREO
13:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:53 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:59 Serwis sportowy; STEREO
14:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:07 Kurier - wydanie specjalne
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:52 Pogoda; STEREO
14:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:00 Serwis sportowy; STEREO
15:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:06 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 Drobne sprawy
17.00 Trójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka
17:13 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18.00 Aktualności
18.24 Magazyn Meteo
18.30 Aktualności sportowe
18.40 Encyklopedia Solidarności
18.55 TV Katowice zaprasza
19.00 Zaolzie – magazyn
19.15 Trójka dzieciom: Tajemnica szyfru Marabuta
19.30 Ewangelia na dachach – magazyn katolicki
19.50 TV Katowice zaprasza
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:52 Pogoda; STEREO
20:58 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności sportowe + Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:47 16/16 - Wybieg; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:06 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:54 O co chodzi? - Niech stanie się światło, odc. 6 (What's about); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:53 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:22 Kurier; STEREO
01:42 Pogoda; STEREO
01:45 O co chodzi? - Niech stanie się światło, odc. 6 (What's about); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:32 Zakończenie dnia
TV4 logo z 2006 roku

05.45 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski - rajd Polski
06.05 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Magazyn żużlowy
09.00 Latający cyrk Monty Pythona - serial komediowy
09.40 Jesteś moim życiem (230) - telenowela
10.45 V.I.P. (5) - serial sensacyjny
11.45 Cała prawda - talk show
12.45 Automobilizm: RajdoweMistrzostwa Polski - rajd Subaru
13.20 Wygraj fortunę - program interaktyvvny
15.20 Król szamanów (57) - serial animowany
15.50 Bever1y Hills 90210 (25) - serial obyczajowy
16.50 TiVi Sekcja - talk show
17.50 Lingo - teleturniej
18.50 Saint-Tropez (1) - serial obyczajowy
20.00 Winny czy niewinny (18) - serial dokumentalny
21.05 Świat według "Gwiezdnych wojen" (1) - serial dokumentalny
22.10 Formuła 1: Grand Prix Europy - podsumowanie
23.10 Tańcząc w ciemnościach - dramat muzyczny, Dania/Francja/Szwecja 2000
02.05 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.35 Muzyczne listy - program muzyczny
03.30 Kinomaniak - magazyn filmowy
03.50 Sztukateria - magazyn kulturalny
04.15 Zakończenie programu
TVP Polonia (żałobne logo)

06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Teleranek na wakacjach - W miastolesie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Zaproszenie - Wąskotorówką koło plaży*.; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Zespół adwokacki - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Deus Caritas Est; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Grecko - polskie owoce zimnej wojny; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
11:30 Perły i dukaty - odc. 1/3 - Ping - pong; serial; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1252; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Na końcu Europy; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:05 M jak miłość - odc. 474; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Nie tylko o... - o twórczości Tadeusza Łapińskiego; STEREO
14:00 Doktor Murek - odc. 6; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Muzyka w raju - Arte Dei Suanotori w Paradyżu; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Teleranek na wakacjach - W miastolesie; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Niezwykli - Aż strach; reportaż
17:35 Perły i dukaty - odc. 1/3 - Ping - pong; serial; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Msza święta z Katedry Polowej Wojska Polskiego w Warszawie
19:15 Dobranocka - Przypadki zwierzojeża - Kto czyta nie błądzi; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1252; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 NOWY JORK według GŁOWACKIEGO; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Warto kochać - odc. 21; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Muzyczny Festiwal Łańcut 2005 - Rafał Blechacz gra Mozarta i Chopina; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Wina Ikara. Warszawa 1939 - 1944... Inteligencja polska w latach okupacji cz. 1; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Zespół adwokacki - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:40 To jest temat - Świat pana Czapiewskiego; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:50 Perły i dukaty - odc. 1/3 - Ping - pong; serial; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przypadki zwierzojeża - Kto czyta nie błądzi; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1252; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 NOWY JORK według GŁOWACKIEGO; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Warto kochać - odc. 21; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Muzyczny Festiwal Łańcut 2005 - Rafał Blechacz gra Mozarta i Chopina; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Wina Ikara. Warszawa 1939 - 1944... Inteligencja polska w latach okupacji cz. 1; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Niezwykli - Aż strach; reportaż
05:40 Salon kresowy - Z historią pod ręką; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia
TVP Kultura (żałobne logo) (2005-2013)

09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Republika marzeń (Repubik der traume); dokument fabularyzowany kraj prod.Niemcy, Polska (1992); Dla małoletnich od lat 12
10:50 Ballady jazzowe Tomasza Stańki; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Zygmunt Konieczny - muzyka teatralna i filmowa cz.2; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Kubańska historia (Cuban Story); film dokumentalny kraj prod.USA (1959); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Fryderyk Chopin - Pieśni w wykonaniu Urszuli Kryger; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Klub Profesora Tutki - Profesor Tutka wśród melomanów; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Lew Tołstoj. Większy od innych (Lew Tołstoj. Większy od innych); film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Powrót do Jasnej Polany (Retour a Yasnaia); film dokumentalny kraj prod.Francja, Niemcy, Polska (2002); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Człowiek bez przeszłości (Mies vailla menneisyytta / Man Without a Past); dramat kraj prod.Finlandia, Francja, Niemcy (2002); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Galeria malarstwa polskiego - Śmierć; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Kino krótkich filmów - Obraz; film krótkometrażowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Requiem d - moll lacrimosa; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Arturo Benedetti Michelangeli gra Beethovena cz. 1 (Recital Arturo Benedetti Michelangeli); recital kraj prod.Niemcy (1982); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Łom; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Studio TVP Kultura - Telekino; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Telekino - Piwo; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Telekino - Na melinę; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Studio Kultura - Rozmowy; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Lato z kinem czeskim - Zapomniane światło (Zapomenut svtlo); film fabularny kraj prod.CZECHY (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 JAJO - wszędzie jest sztuka - Artyści i naukowcy (Unnatural Science); film dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 JAJO - wszędzie jest sztuka - Made in USA (Made in USA); film dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Strefa - Studio - Rozmowa o sztuce "Śmierć Człowieka Wiewiórki"; Dla małoletnich od lat 16
23:20 Strefa - Czytanie dramatu - Śmierć Człowieka Wiewiórki; widowisko kameralne; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Strefa - Wierszem - (odc. 1) Wojciech Brzoska; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Studio Kultura - Rozmowy; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Kino nocne - Stroszek (Stroschek); dramat kraj prod.Niemcy (1977); Dla małoletnich od lat 12
02:40 TV Dante. Pieśni IX - XIV (A TV Dante: The Inferno Cantos IX - XIV); film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1990); Dla małoletnich od lat 16
03:40 Zakończenie programu
TVP Historia (żałobne logo) (2007-2013)

10:00 Dzieje Polaków - Jagiellonowie - czas wojen; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Kulisy III RP - Rząd Mazowieckiego.; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
12:55 Siła bezsilnych - Krzyż Nowohucki; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Kontrowersje - Ostatni marszałek Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Konflikty, bitwy, wojny - Czerwone Maki; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 13 Zwycięstwo bez wodzów; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Dzieje Polaków - Słowiański świt; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Zakręty dziejów - Era Atomowa; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Siła bezsilnych - Krzyż Nowohucki; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 13 Zwycięstwo bez wodzów; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Zakończenie dnia
TVP Sport (żałobne logo) (2006-2009)

09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Sportowa niedziela; STEREO
11:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - mecz o 3 miejsce - Austria - Chile (Austria - Chile mecz o 3 miejsce) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
11:50 Piłkarskie MŚ do lat 20 - mecz o 3 miejsce - Austria - Chile (Austria - Chile mecz o 3 miejsce) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
12:45 Z archiwum TVP - Włodzimierz Lubański; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Deyna; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Piłkarskie MŚ do lat 20 - FINAŁ - Czechy - Argentyna (Czechy - Argentyna FINAŁ) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
14:30 Piłkarskie MŚ do lat 20 - FINAŁ - Czechy - Argentyna (Czechy - Argentyna FINAŁ) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
15:30 Droga do Pekinu - odc. 29 (.); magazyn sportowy kraj prod.Szwecja (2007); Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Sprint; STEREO
16:02 Sportowe wakacje; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Sprint; STEREO
17:02 PŚ w szermierce na wózkach "Szabla Kilińskiego"; STEREO
18:50 Z archiwum TVP - Jerzy Pawłowski; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Sprint; STEREO
19:02 Superpuchar w piłce nożnej - Zagłebie Lubin - GKS BOT Bełchatów ( I połowa ); transmisja; STEREO
19:55 Superpuchar w piłce nożnej - Zagłebie Lubin - GKS BOT Bełchatów ( II połowa ); transmisja; STEREO
20:55 Sprint; STEREO
21:02 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór; STEREO
22:25 Magazyn Olimpijski (Magazyn Olimpijski) kraj prod.Szwajcaria (2007); Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Sprint; STEREO
22:55 Piłkarskie MŚ do lat 20 - FINAŁ - Czechy - Argentyna (Czechy - Argentyna FINAŁ) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
23:50 Piłkarskie MŚ do lat 20 - FINAŁ - Czechy - Argentyna (Czechy - Argentyna FINAŁ) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
00:50 Zakończenie dnia
200px-Polonia 1 logo

06:35 - Sally (odc. 31)
06:55 - Zorro (odc. 34)
07:20 - Cierpieć z miłości (odc. 10)
08:10 - Telezakupy
19:00 - Cierpieć z miłości (odc. 11)
19:45 - On i Ona (odc. 9)
20:45 - Mistrzostwa Europy Centralnej Strongman 2007
21:15 - Atak potworów (odc. 5)
21:40 - Bill Cosby Show (odc. 22)
22:05 - Ziemie toskańskie (odc. 21)
22:45 - Zaniedbywana mężatka
23:00 - Polskie foki
23:35 - V 7
23:40 - News
23:50 - Amore TV
00:00 - Turbo sex hotel
00:10 - Erotyczne sensacje
00:30 - Top modelki
00:45 - Reflex
00:55 - Erotyczna giełda
01:10 - Night Shop
01:25 - Turbo sex hotel
01:45 - Zaniedbywana mężatka
02:00 - Night Shop
02:10 - Foki Ewa
02:30 - Night Shop
02:40 - Oferty towarzyskie
03:00 - Turbo sex hotel
03:20 - Night Shop
03:35 - Gry na telefon
06:35 - Koniec programu