FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata? (w tym kalendarium XX wieku, Sportowa apteka)
07.45 V.I.P - rozmowa Jedynki
08.00 Moda na sukces (177) - serial
08.30 Jadą, idą dzieci drogą - teleturniej dla dzieci
09.00 Wiadomości
09.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
09.25 Gimnastyka oddechowa
09.30 Domowe przedszkole
09.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 Doktor Quinn (56) - (powt.)
10.55 Muzyczna Jedynka
11.00 Przyjemne z pożytecznym
11.30 Korzenie: Ojcowizna
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.15 Moja firma
To jest historia
12.45 Bezlitosna kamera: Oczami okupanta
12.55 Zadanie specjalne (2) - film dok.
13.25 Siła tradycji - opowiada Szymon Kobyliński
13.40 Nasza generacja (42) Niepokorni
14.10 Czy wiesz, że...
14.15 Encyklopedia II wojny światowej: Generał Mróz (z teletekstem)
14.35 Tajna historia ZSRR
14.55 Program dnia
15.00 Dla młodych widzów: Czad Komando
15.30 Moda na sukces (177) - serial prod. USA (powt.)
16.00 Dla młodych widzów: Luz
16.25 Dla dzieci: Dziejnik - teleturniej historyczny
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Forum - program publicystyczny
18.10 Murphy Brown (46/52) - serial
18.35 Program jubileuszowy, czyli Polska 10, 20, 30, 40 lat temu: Styczeń
19.00 Wieczorynka (filmy przyrodnicze)
19.30 Wiadomości
20.10 Teatr Telewizji: Humphrey Cobb "Ścieżki chwały"
21.35 Puls dnia
21.55 Tydzień Prezydenta
22.05 Miniatury: Adrianna Szymańska "Urojenie"
22.10 MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna
22.40 Gliny - magazyn policyjny
23.00 Wiadomości
23.15 Mistrzowie kina: Nikita Michałkow: Pięć wieczorów - film fab. prod. ros. (1978)
00.55 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego: Mira Zimińska-Sygietyńska
02.00 Zakończenie programu

TVP 2
07.00 Panorama
07.10 Sport telegram
07.20 Poranny magazyn Dwójki (w tym Dziennik krajowy, Gość poranny)
07.50 Akademia zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny
08.00 Programy lokalne
08.30 Zdrówko (4/26) - serial komediowy prod. USA
09.00 Świat kobiet - magazyn
09.30 Dzikie horyzonty (19) Niepewna przyszłość jenotów - serial dok.
10.00 Krzyżówka 13-latków - program dla dzieci
10.25 Familiada - teleturniej (powt.)
10.50 Multihobby
11.20 Wspólnota w kulturze: Krystyna Schwarzer - u żródeł szkła
11.50 Biografie: David Wark Griffith - ojciec filmu (2) - film dok.
12.50 Akademia zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny
13.00 Panorama
13.20 Tajny agent (2/3) - film fab.
14.10 Clipol
14.40 Muzyczne nowości Dwójki
14.55 Powitanie
15.00 Reboot (5/13) - serial anim.
15.30 Studio sport: Apetyt na zdrowie
16.00 Magazyn militarny
16.30 Być Mozartem... - Michał Nesterowicz
17.00 Kubański kryzys rakietowy (2) - film dok.
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
19.05 Koło fortuny - teleturniej
19.30 Krzyżówka 13-latków - program dla dzieci (powt.)
20.00 Zdrówko (4/26) - serial komediowy
20.30 Auto - magazyn motoryzacyjny
21.00 Panorama
21.35 Przystanek Alaska (18/22) - serial
22.20 Magazyn literacki
23.00 Serce za śluzą - film dok.
23.35 Ulice innych ludzi: Zupełnie sam - film dok. o problemach współczesnej młodzieży
24.00 Panorama
00.05 Billboards (2) - spektakl baletowy do muzyki Prince'a
00.45 Zakończenie programu

TV Kraków
08.00 Kronika
08.10 Kraków na dzień dobry
08:30 Ocalenie Magdalenki - serial odc.4
09:00 Crystal - telenowela (360)
09:30 Odkrywcy
10:00 Historia Amy Fisher - dram. (powt.)
11:45 Wielkie odkrycia w nauce i technice - s.dokumentalny
12:00 - 15:10 TV Polonia
15:10 - 16:30 PASMO WSPÓLNE
15:10 Maluchy - serial animowany (27)
15:35 Król Artur i Rycerze Okrągłego Stołu - serial animowany (15)
16:00 Miód i pszczoły
16:30 Reportaż
17:00 Wspólne sprawy
17:15 Crystal - telenowela (361)
17:55 Gość TV Kraków
18:10 Kronika
18:40 Magazyn Regionalny
19:00 Opinie - pr.publicystyczny
19:30 Rytmy Przyrody - s.przyr (12)
20:00-21:45 PASMO WSPÓLNE
20:00 Czerwone i czarne - ang. ser. obyczajowy (3)
20:55 Poza rok 2000 - serial dokumentalny (11)
21:45 Gość TV Kraków
21:50 Kronika
22:00 Sport
22:05 Magazyn sztuk pięknych
22:20 Marzenia i Kariery
22:30 Euromagazyn
22:55 Nasza antena
23:00 Palić - film

TV 5 Wrocław
8.00 Fakty
8.15 Piątka na dzień dobry
8.30 Nie czekaj - serial
9.10 Retransmisja TV Polonia
15.00 Czerwone szelki
15.10 Maluchy (27) - serial anim.
15.35 Król Artur (15) - serial dla młodzieży prod. francuskiej
16.00 Miód i pszczoły (124) - serial dla młodzieży
16.30 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
16.55 Życie zwierząt - serial przyr.
17.20 Cristal - telenowela prod. wenezuelskiej
18.00 Fakty
18.30 Tele Sport - magazyn sportowy
19.00 Fakty - Refleks
19.10 Kompas - magazyn
19.30 Rytmy przyrody (12) - serial dokumentalny prod. australijskiej
20.00 Czerwone i czarne (3) - serial obyczajowy prod. angielskiej
20.55 Poza rok 2000 (11) - program popularnonaukowy
21.45 Czy można mnie ocalić
22.00 Fakty
22.35 Fabryka marzeń - serial
23.05 Choroby w historii ludzkości
00.35 TV POLONIA

Polsat
7.00 HALOGRA!MY
7 20 Ye!Ye!Ye! - program muzyczny dla dzieci
7 30 Kalambury - program rozrywkowy
8.00 Richie Rich (33) - serial animowany dla dzieci
8.30 Grace w opałach (45) - serial komediowy
9.00 Na południe (19) - amerykański serial sensacyjny
10.00 Za wszelką cenę (29 - 30) - brazylijska telenowela
11 00 Disco Relax
12.00 As, dama, walet - program rozrywkowy
13.00 Jesteśmy - program red. programów religijnych
13.30 Tylko dla dam
14.00 Oskar - magazyn fdmowy
14.30 Kuba zaprasza
15.00 HALOGRA!MY
15.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
15.30 Strachy z Transylwami (20) - ser. anim dla dzieci
16.00 Informacje
16.15 Czas na naturę - magazyn medycyny naturalnej
16.45 I wszyscy razem (76/101) - amer. serial komediowy
17.15 Kalambury - program rozrywkowy
17.45 Webster (65) - amerykański serial komediowy
18.15 Pomoc domowa (3) - amerykański serial komediowy
18.45 Informacje
18.55 Prawo Burke'a (16) - amerykański serial sensacyjny
19.50 Informacje
20.05 Film na telefon: Podrywacz - film prod francuskiej, Francuski Jedwab - film prod USA
22.00 Informacje i Biznes informacje
22 25 Życie jak sen (39) - serial amerykański
22.50 Magazyn
23 50 Na kazdy temat
0.50 Turbo Trans GRA!MY
1.25 Pożegnanie

TV Polonia
6.55 Dzień dobry z Polski
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski cd.
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 "Tajemnice Wiklinowej Zatoki" (5/7): "Straszna nora" - ser. anim. dla dzieci (powt.)
9.45 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
10.15 Radio romans (1/32): "Roczniak" - ser. prod. pol. (powt.)
10.45 Blok programów edukacyjnych
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
12.15 Premiery satelity: "Życie rodzinne" - film fab. prod. pol. (1971 r., 88 min.) (powt.)
13.40 "Być u siebie" - film dok. Tadeusza Żukowskiego
14.10 Auto-Moto-Klub - magazyn sportów motorowych (powt.)
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Panorama
15.20 Filmy z Niepokalanowa: "Wędrówka" - film dok. Krzysztofa Żurowskiego
16.10 Gość TV Polonia
16.25 "Tarnina w cieniu Azotów" - film dok.
17.00 Teleexpress
17.15 Janka (2/15): "Spełnienie marzenia" - ser. dla młodych widzów
17.45 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
18.15 Janosik (3/13): "W obcej skórze" - serial prod. pol.
19.00 Zaproszenie: "Perła wód polskich"
19.20 Dobranocka: Opowiadania Muminków - film anim. dla dzieci
19.30 Wiadomości
20.00 Sportowy tydzień
20.20 Czas dla Ciebie - Katarzyna Herman
20.40 Spojrzenia na Polskę - progr. publ.
21.00 Panorama
21.30 Czarne, białe i w kolorze: Klub kawalerów - film fab. prod. pol. (1962 r., 84 min.)
22.50 Program na wtorek
23.00 Rytm czasu - "Marek i Wacek"
23.30 "Anton" - film dok. Mariana Kubery
23.55 Recitale laureatów: Rem Urasin
0.35 Panorama (powt.)
1.05 Zakończenie programu

TV Wisła
16.45 Powitanie - program dnia
17.00 Klips - mag. muz. (powt.)
17.30 Sport
18.00 Akademia modelek - ser. dla młodzieży prod franc.
18.30 Dzieciowisko - blok dla najmłodszych
19.00 Zemsta (27) - telenowela prod. wenez.
20.00 Samotny Wilk - horror prod. USA (1988)
22.00 Sport (powt.)
22.30 Disco Polo (powt.)
23.00 Zemsta (powt.)  

Canal+
7.00 BBC News (*)
7.30 Diabelski młyn - filmy rysunk. (powt.) (*)
8.00 Muzyczny budzik - muzyczne hity
8 30 Słynne samochody: VW Beatle - cykl dok.
9.20 Avalon - ameryk. film obycz.
11.25 Szkarłatny pllot - japoński film anim.
13 00 Na gapę - talk show (publiczność tel. 65-70-869) (powt.)
13.30 Fantom 2040 (15) - ameryk. film. anim.
14.00 Demolka - ameryk. film sens. s-f
15.55 Księżniczka Caraboo - ang-ameryk kom. przyg.
17.30 MOT - Monstrualny Oryginalny Twór (10) - film anim prod. francuskiej
17 50 Puchar ZOO - seria filmów anim.
17.55 News Plus - progr. promoc.-infor. (*)
18.00 Diabelski młyn - film rysunk. (*)
18.30 Monidal Futbol - mag. piłki nożnej (*)
18.55 5x5 - minimagazyn regionalny (*)
19.00 Na gapę - talk show (publiczność tel. 65-70-869) (*)
19.30 Harry i Hendersonowie (65) - serial prod. USA (*)
19.55 News Plus - progr. promoc.-infor. (*)
20.00 Przez dziką przyrodę z Debrą Winger - film dok.
21.00 Liga angielska
23 00 Sport+ - magazyn sportowy
0.30 Elektroniczny człowiek - ameryk. film s-f
2.00 Na zabójczej ziemi - amerykański film fab.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki