FANDOM


TVP 1
06.30    Samo życie - magazyn
06.45    Proszę o odpowiedź
07.00    Za czy przeciw - magazyn
07.50    Poranek filmowy: Brzydkie kaczątko (24) - serial animowany, Hiszpania 1997 (25 min) (dubbing)
08.15    Do góry nogami - program dla dzieci
08.35    Siódme niebo (Seventh Heaven) (7/88) - serial dla młodzieży, USA 1996, reż. Harvey Laidman, wyk. Stephen Collins, Catherine Hicks, Barry Watson, David Gallagher (42 min)
09.25    Rejs 2000 - magazyn żeglarski
09.45    Dom 2 (2/8): Ta mała wiolonczelistka - serial obyczajowy, Polska 1996, reż. Jan Łomnicki, wyk. Tomasz Borkowy, Halina Łowicka, Tomasz Mędrzak, Jan Englert (87 min)
11.15    Pamięć o tych niewielu - 60 lat Bitwy o Anglię - reportaż Macieja Zakrockiego
11.40    Moc - magazyn motoryzacyjny
12.00    Otwarte drzwi oraz Anioł Pański - transmisja z Watykanu
12.40    Czasy - katolicki magazyn informacyjny
13.00    Wiadomości
13.10    Tydzień - magazyn rolniczy
13.45    Zaginiony świat (The Lost World) (8): Głód krwi - serial przygodowy, Kanada 1999, reż. Richard Franklin, wyk. Peter McCauley, Rachel Blakely, Will Snow, David Orth (44 min)
14.45    Studio sport: Lech Basket Liga - mecz Prokom Trefl Sopot - Pogoń Ruda Śląska
16.30    Sensacje XX wieku: Rok 1941 (1) - program Bogusława Wołoszańskiego
17.00    Teleexpress
17.20    Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.05    Lokatorzy (25): Ulubieniec mamy - serial komediowy, Polska 2000, reż. Marcin Sławiński, wyk. Ewa Szykulska, Marek Siudym, Michał Lesień, Agnieszka Michalska (25 min) (stereo)
18.35    Śmiechu warte - program rozrywkowy
19.00    Wieczorynka: Gumisie (53) - serial animowany, USA 1990 (23 min) (dubbing)
19.30    Wiadomości
19.50    Sport
19.55    Prognoza pogody
20.05    Odzyskane marzenia (Dreams Lost, Dreams Found) - film obyczajowy, W. Bryt. 1987, reż. Willi Patterson, wyk. Katheen Quinlan, David Robb, Batsy Brantley, Charles Gray (100 min)
21.40    Pamiętnik rodzinny - Pierwszy krzyk (12) - telenowela dokumentalna Wojciecha Szumowskiego (stereo)
22.10    Decyzja należy do ciebie: Ojciec - program publicystyczny [audiotele: tak - 0-70065580, nie 0-70065590]
22.50    Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - magazyn kryminalny (suplement)
23.00    Międzynarodowe Targi Książki - Frankfurt 2000
23.25    Sportowa niedziela
23.50    Niezapomniane role: Nadzór - dramat psychologiczny, Polska 1983, reż. Wiesław Saniewski, wyk. Ewa Błaszczyk, Teresa Sawicka, Grażyna Szapołowska, Ewa Szykulska (108 min)
01.40    Gwiazdy świecą nocą - program popularnonaukowy
02.05    Zakończenie programu

TVP 2
06.35    Film dla niesłyszących: Dom (15/20): Długa księżycowa noc - serial obyczajowy, Polska 1998, reż. Jan Łomnicki, wyk. Tomasz Borkowy, Bożena Dykiel, Tomasz Mędrzak, Jan Englert (80 min)
07.55    Słowo na niedzielę (dla niesłyszących)
08.00    Program lokalny
09.00    Doogie Howser, lekarz medycyny (1/97) - serial komediowy, USA 1989, wyk. Neil Patrick Harris, Max Casella, Belinda Montgomery, James B. Sikking (24 min)
09.30    Niezwykła Siódemka - teleturniej
09.55    Ulica Sezamkowa - program dla dzieci
10.25    Kręcioła - program dla młodzieży
10.45    Podróże kulinarne Roberta Makłowicza (32): Huculski smak - magazyn kulinarny
11.15    Nieśmiertelne klejnoty (1/6) Adams - niepokonany - serial dokumentalny, Hiszpania 1995
11.40    M.A.S.H. - Żegnajcie, cześć i amen (208-ost.) - serial komediowy, USA 1982/83, reż. Alan Alda, wyk. Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit (115 min)
13.40    C Poland - Międzynarodowe Targi Książki Frankfurt 2000
14.00    30 ton! Lista, lista - lista przebojów (stereo)
14.30    Familiada - teleturniej
15.00    Złotopolscy (260): Powrót bohatera - telenowela, Polska 2000, reż. Janusz Dymek, wyk. Ewa Ziętek, Henryk Machalica, Agnieszka Sitek, Paweł Wawrzecki (25 min)
15.30    Gorące rytmy latynoamerykańskie - Festiwal Tańca Warszawa 2000
16.30    Na dobre i na złe (37): Na scenie życia - serial obyczajowy, Polska 2000, reż. Teresa Kotlarczyk, wyk. Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński, Ewa Skibińska (50 min)
17.20    Gorące rytmy latynoamerykańskie - Festiwal Tańca Warszawa 2000 - ogłoszenie wyników
17.30    7 dni świat - program publicystyczny
18.00    Program lokalny
18.20    Prognoza pogody
18.30    Panorama
18.50    Dwójkomania
18.55    Święta wojna (36): Kuzynka Gertruda - serial komediowy, Polska 2000, reż. Marek Bielecki, wyk. Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel, Józef Polk (25 min)
19.25    Subija - reportaż
19.55    Wielki Piknik Dwójki: Pożegnanie lata - Szczecin 2000 (2) (stereo)
20.50    Dwójkomania
21.00    Panorama
21.20    Sport telegram
21.25    Prognoza pogody
21.30    Nowojorscy gliniarze (148) - serial sensacyjny, USA 1996, reż. Mark Tinker, wyk. Rick Schroder, Dennis Franz, James McDaniel, Gordon Clapp (42 min)
22.15    Zwierzenia kontrolowane: Marek Kondrat - program rozrywkowy
22.50    Łóżko Wierszynina - film obyczajowy, Polska 1997, reż. Andrzej Domalik, wyk. Piotr Fronczewski, Hanna Mikuć, Ewa Telega, Agnieszka Krukówna (80 min)
00.10    Potwór (Peter Benchley's Creature/Creature) (1/2) - horror, USA 1997, reż. Stuart Gillard, wyk. Craig T. Nelson, Kim Cattrall, Colm Feore, Cress Williams (89 min)
01.45    Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
07.00 (WP) Zuzia i jej przyjaciele - serial animowany, Kanada 1995 (25 min) (dubbing)
07.25 (WP) Parowóz Tomek i jego przyjaciele - serial animowany, W. Bryt. 1984 (5 min) (dubbing)
07.35 (WP) Molly (8/13) - serial przygodowy, Polska/W. Bryt. 1994, reż. Dominique Baron/Nick Laughland, wyk. Cecile Baird, Jenny Muck, Joanna Trzepiecińska, Sławomira Łozińska (25 min)
08.00 Zaolzie - magazyn
08.25 Prognoza pogody
08.30 Koncert życzeń
09.00 (WP) Wierzę, wątpię, szukam - magazyn religijny
09.30 (WP) Opowieści mamy gęsi - program dla dzieci
10.00 (WP) Budujemy mosty - teleturniej
10.30 (WP) Zwierzątka ze sklepiku - serial animowany, USA 1995 (22 min) (dubbing)
10.55 (WP) Tajna misja (Mission Top Secret) (4/24): Noc spadającej gwiazdy 4 - serial przygodowy, Austria 1992, wyk. Marcus Cole, Howard Rubie, Fred Parslow, Shane Briant (26 min)
11.25 (WP) Tam i tu - magazyn turystyczny
12.30 Program sportowy
13.25 Zagadki na niedzielę
13.30 Z życia kościoła - magazyn katolicki
13.55 Klub globtrotera - program Magdaleny Różyckiej
14.25 Zagadki na niedzielę
14.30 (WP) Zwierzęta z bliska - serial przyrodniczy
15.15 (WP) Jesienna Telejazda
15.30 (WP) Tam i tu - magazyn turystyczny
16.00 (WP) Przygody Sindbada (Adventures of Sindbad) (4): Podróż do piekła - film przygodowy, USA 1995, reż. Clay Borris, wyk. Zen Gesner, George Buza, Tim Progosh, Oris Ermuero (42 min)
16.45 (WP) Halo krzyżówka - teleturniej
17.15 (WP) Biesiady humoru i satyry - program rozrywkowy
18.00 Aktualności - program informacyjny
18.15 Wiadomości sportowe
18.30 (WP) Junior - magazyn sportu młodzieżowego
19.00 (WP) I liga siatkówki mężczyzn mecz: Stal Hochland Nysa - KS Jastrzębie Borynia
20.00 (WP) Żużel - Memoriał Ryszarda Nieścieruka
21.00 Śląski Pegaz
21.30 Aktualności - program informacyjny
21.40 Sport
22.00 (WP) Na antenie - magazyn
22.10 (WP) Życiorysy z refrenem - program rozrywkowy
22.40 (WP) Dłonie (When the Bough Breaks) - thriller, USA 1993, reż. Michael Cohn, wyk. Martin Sheen, Ally Walker, Ron Perlman, Tara Subkoff (98 min)
00.20 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Disco Polo Live
07.00 Twój lekarz - magazyn medyczny
07.15 Wystarczy chcieć
07.30 Jesteśmy - magazyn redakcji programów religijnych
08.00 Klub Stasia i Nel
08.30 Spider-Man (New Spider-Man) (30) - serial animowany, USA 1997 (25 min) (dubbing)
09.00 Hugo - program dla dzieci
09.30 Power Rangers (257) - serial fantastyczny, USA 1994 (25 min) (dubbing)
10.00 Disco Relax
11.00 Diabli nadali (The King of Queens) (38) - serial komediowy, USA 1998, wyk. Kevin James, Leah Remini, Jerry Stiller, Victor Williams (25 min)
11.30 Dharma i Greg (Dharma & Greg 3) (55) - serial komediowy, USA 1999, wyk. Jenna Elfman, Thomas Gibson, Mimi Kennedy, Alan Rachins (25 min)
12.00 Jej cały świat (Jesse) (34) - serial komediowy, USA 1998-99, reż. James Burrows, wyk. Christina Applegate, Bruno Campos, George Dzundza, David DeLuise (25 min)
12.30 O kogo biega (Class Act) - komedia, USA 1992, reż. Randal Miller, wyk. Christopher Reid, Christopher Martin, Alysia Rogers, Meshach Taylor (98 min)
14.15 Grom w raju (Thunder in Paradise) (5) - serial sensacyjny, USA 1993/94, reż. Douglas Schwartz, wyk. Hulk Hogan, Carol Alt, Chris Lemmon, Ashley Correll (45 min)
15.10 Benny Hill - program rozrywkowy
15.25 Klub Polsatu
15.50 Fundacja Polsat
16.00 Informacje
16.10 Prognoza pogody
16.20 Sekrety rodzinne - program rozrywkowy
16.45 Przygody rodziny Addamsów (The New Addams Family) (4) - serial komediowy, USA 1998, reż. Mark Jean, wyk. Glenn Taranto, Ellie Harvie, Betty Philips, Nicole Fugere (25 min)
17.15 Macie co chcecie - program rozrywkowy
17.45 Rodzina zastępcza (46) - serial komediowy, Polska 1998, reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, wyk. Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz (25 min)
18.10 Idź na całość - show z nagrodami
19.05 Adam i Ewa (8) - serial obyczajowy, Polska 2000, reż. Paweł Nowicki, wyk. Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska (55 min)
20.00 Strażnik Teksasu (Walker Texas Ranger) (159) - serial sensacyjny, USA 1996, wyk. Chuck Norris, Clarence Gilyard, Sheree J. Wilson (45 min)
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Linda - thriller, USA 1993, reż. Nathaniel Gutman, wyk. Virginia Madsen, Richard Thomas, Ted McGinley, Laura Harrington (85 min)
22.35 Na każdy temat show - talk show
23.35 FIFA TV - magazyn sportowy
00.05 (KS) Magazyn Ligi Mistrzów
01.05 Muzyka na BIS
05.00 Pożegnanie

TVN
07.00 Telesklep
08.00 Laboratorium Dextera (34) - serial animowany
08.30 Pinokio (6) - serial animowany
09.00 Iron Man (25) - serial animowany
09.30 Happy Ness (4) - serial animowany
10.00 Bliźniaczki (Two of a Kind) (8/22) - serial komediowy, USA, wyk. Ashley Fuller Olsen, Mary Kate Olsen, Christopher Sieber, Sally Wheeler (25 min)
10.30 Znów mieć siedemnaście lat (Seventeen Again) - film obyczajowy, USA 2000, reż. Jeff Byrd, wyk. Tia Mowry, Tamera Mowry, Robert Hooks, Maia Campbell (120 min)
12.30 Ładny dom - serial dokumentalny, Polska
13.00 Kuroń raz! - magazyn kulinarny
13.30 O co chodzi? - teleturniej
14.00 Akademia policyjna (20) - serial komediowy, USA
15.00 Stalowy rycerz (Steel) - film przygodowy, USA 1997, reż. Kenneth Johnson, wyk. Shaquille O'Neal, Annabeth Gish, Judd Nelson, Richard Roundtree (120 min)
17.00 Pub - program rozrywkowy
18.00 Agent - program rozrywkowy
18.30 Ale plama - program rozrywkowy
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.35 Milionerzy - teleturniej
20.25 Wybacz mi - talk show
21.40 Pod napięciem - talk show
22.10 Super Wizjer TVN - magazyn sensacji i rozrywki
22.40 Nie do wiary - opowieści niesamowite
23.10 Prezydencki poker (The West Wing) (8/22) - serial obyczajowy, USA, wyk. Rob Lowe, Moira Kelly, Bradley Whitford, John Spencer (55 min)
00.05 Ale plama - program rozrywkowy
00.35 Złote czasy radia (Radio Days) - komedia, USA 1987, reż. Woody Allen, wyk. Mia Farrow, Dianne Wiest, Seth Green, Julie Kavner (100 min)
02.15 Granie na zawołanie - program rozrywkowy

TV 4
06.30 Sandokan (11) - serial animowany (30 min) (powt.) (dubbing)
07.00 Wojownicze żółwie (Ninja Turtless: The Next Mutation) (6) - serial przygodowy, USA 1997, wyk. Jarred Blancard, Mitchell A. Lee Yuen, Gabe Khouth, Richard Yee (25 min) (powt.)
07.30 Po drugiej stronie lustra (Mirror, Mirror) (15) - serial SF, Australia 1996, reż. John Banas, wyk. Petra Jared, Michala Banas, Judy McIntosh, Peter Bensley (30 min) (powt.)
08.00 V max - magazyn motoryzacyjny
08.30 Ginący świat. Mustangi - Wierzchowce wolności - film dokumentalny (powt.)
09.00 Kłopoty małe i duże (On My Mind) - serial dla młodzieży, Kanada 1995, reż. Will Dixon/Rob King (30 min)
09.30 Sandokan (12) - serial animowany (30 min) (dubbing)
10.00 Reboot (13) - serial dla dzieci (dubbing)
10.30 Wojownicze żółwie (Ninja Turtless: The Next Mutation) (7) - serial przygodowy, USA 1997, wyk. Jarred Blancard, Mitchell A. Lee Yuen, Gabe Khouth, Richard Yee (25 min)
11.00 Kapitan Power (12) - serial dla dzieci
11.30 Po drugiej stronie lustra (Mirror, Mirror) (16) - serial SF, Australia 1996, reż. John Banas, wyk. Petra Jared, Michala Banas, Judy McIntosh, Peter Bensley (30 min)
12.00 Jan Paweł II i jego przyjaciel (2) - film dokumentalny
12.30 Ginący świat. Rok El Nińo - film dokumentalny
13.00 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
13.30 Gilette - magazyn sportów ekstremalnych
14.00 A kuku - program rozrywkowy
14.25 Klątwa skarabeusza (Legend of the Lost Tomb) - film przygodowy, USA 1996, reż. Jonathan Winfrey, wyk. Stacy Keach, Kimberlee Peterson, Brock Pierce, Rick Rossovich (93 min) (powt.)
16.15 Podryw kontrolowany - program rozrywkowy
16.45 Czułość i kłamstwa (91,92) - telenowela, Polska 1999, reż. Natalia Koryncka-Gruz/Jarosław Żamojda, wyk. Mirosław Krawczyk, Maria Gładkowska, Tomasz Tomaszewski, Paweł Deląg (55 min)
17.45 Dziennik
18.05 Paczka sześciu (Six Pack) - komedia, USA 1982, reż. Daniel Patrie, wyk. Kenny Rogers, Diane Lane, Erin Gray, Barry Corbin (103 min) (powt.)
20.10 Gang panny Glenn (Snoops) (7) - serial kryminalny, USA 1999, reż. Allan Arkush, wyk. Gina Gershon, Paula Marshall, Paula Jai Parker, Danny Nucci (70 min)
21.00 Drogówka - magazyn policyjny
21.30 Super Gol - magazyn piłkarski
22.30 Siedmiu wspaniałych (Magnificent Seven) - serial przygodowy, USA 1997, wyk. Michael Biehn, Eric Close, Rick Worthy, Anthony Starke, Ron Perlman (55 min)
23.30 Legendarny mistrz rodeo (Still Holding On: The Legend of Cadillac Jack) - dramat, USA 1998, reż. David Burton Morris, wyk. Clint Black, Rodger Boyce, Mac Davis, Lisa Hartman (91 min) Film
01.20 VIP - wydarzenia i plotki
01.30 Strefa P - program muzyczny
02.30 Zakończenie programu

TV Polonia
06.10    Na dobre i na złe (15): Rozdroża serca - serial obyczajowy, Polska 2000, reż. Piotr Wereśniak, wyk. Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński, Ewa Skibińska (50 min) (powt.)
07.05    Słowo na niedzielę (dla niesłyszących)
07.10    Dni wielkiej bitwy - reportaż Krzysztofa Kubiaka (powt.)
07.40    Dziedzictwo: Żołnierze św. Floriana - reportaż Justyny Ziółkowkiej i Mai Kossakowskiej
08.10    Złotopolscy (220,221): Wyrok, Męskie decyzje - telenowela, Polska 2000, reż. Janusz Dymek/Ireneusz Engler, wyk. Krzysztof Stelmaszczyk, Henryk Machalica, Anna Nehrebecka, Piotr Szwedes (50 min) (powt.)
09.00    Fraglesy (7/25) - serial animowany, W. Bryt. 1982 (25 min) (dubbing)
09.30    Niedzielne muzykowanie: Fuego - koncert muzyki hiszpańskiej
10.30    Kapelusz pana Anatola - komedia obyczajowa, Polska 1957, reż. Jan Rybkowski, wyk. Tadeusz Fijewski, Helena Makowska, Aleksander Dzwonkowski, Wieńczysław Gliński (89 min)
12.00    Otwarte drzwi - magazyn katolicki
12.40    Czasy - katolicki magazyn informacyjny
13.00    Transmisja Niedzielnej Mszy Świętej z Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynie
14.00    Galeria: Powtórka ze Studziannej - reportaż Krzysztofa Kubiaka
14.25    Czyż nie dobija się Konia - film dokumentalny Macieja Żurawskiego
14.45    Miss Polonia 2000 (1)
16.00    Chrząszcz brzmi w trzcinie... - program poradnikowy
16.20    Ziemia od innych droższa: Zakopane - teleturniej
16.45    Spotkanie z Polonią
17.00    Teleexpress
17.15    Z biegiem lat, z biegiem dni (5/8): Kraków 1902 - serial obyczajowy, Polska 1980, reż. Andrzej Wajda, wyk. Izabella Olszewska, Anna Polony, Jerzy Stuhr, Jerzy Bińczycki (64 min)
18.15    Zaproszenie: Po Tarnowie i Pogórze - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
18.35    Do grającej szafy grosik wrzuć - fragmenty spektaklu z Teatru im. J. Kochanowskiego w Opolu
19.15    Dobranocka: Rycerz Piotruś herbu Trzy Jabłka (8) - serial animowany, Francja (10 min) (dubbing)
19.30    Wiadomości
19.50    Prognoza pogody i Sport
20.00    Artystyczne tandemy: Kronika wypadków miłosnych - dramat wojenny, Polska 1986, reż. Andrzej Wajda, wyk. Paulina Młynarska, Piotr Wawrzyńczak, Bernadetta Machała, Dariusz Dobkowski (115 min)
22.00    Pola Negri - program Katarzyny Sobol
22.30    Panorama
22.50    Sport telegram
23.00    Miss Polonia 2000 (2)
00.00    A to było tak: Ludwik Sempoliński - program Mariusza Jelińskiego
00.15    Sportowa niedziela
00.35    Hulaj dusza - program folklorystyczny (powt.)
01.15    Rycerz Piotruś herbu Trzy Jabłka (8) - serial animowany, Francja (10 min) (dubbing) (powt.)
01.30    Wiadomości, Sport i Prognoza pogody (powt.)
02.00    Artystyczne tandemy: Kronika wypadków miłosnych - dramat wojenny, Polska 1986, reż. Andrzej Wajda, wyk. Paulina Młynarska, Piotr Wawrzyńczak, Bernadetta Machała, Dariusz Dobkowski (115 min) (powt.)
04.00    Pola Negri - program Katarzyny Sobol (powt.)
04.30    Magazyn polonijny z Danii (powt.)
05.00    Panorama (powt.)
05.20    Sport telegram (powt.)
05.35    Galeria: Powtórka ze Studziannej - reportaż Krzysztofa Kubiaka (powt.)

Polsat 2 Info
08.00    Wyprawy (12) - serial dokumentalny
09.00    Kontakt - magazyn Unii Europejskiej (11) - serial dokumentalny
09.30    Świat dalekich podróży (29) - serial dokumentalny
10.00    Reporterskim okiem (26) - serial dokumentalny
11.00    20 lat minęło - Polskie Kroniki Filmowe
11.30    Kalejdoskop - magazyn reporterów
12.00    Kultura - film dokumentalny
13.00    Ludzie się liczą (17) - serial dokumentalny
13.30    Planeta Południe (11) - serial dokumentalny
14.00    Kurier sensacji
14.30    Świat dzikich zwierząt (39) - serial przyrodniczy
15.00    The Rolling Stones - Norymberga - koncert
16.00    Informacje
16.10    Prognoza pogody
16.20    Ludzie się liczą (16) - serial dokumentalny
17.00    Informator-tydzień - program publicystyczny
17.30    Informacje
17.40    Prognoza pogody
17.45    Afficionado: George Gershwin oraz Jimi Hendrix - program muzyczny
18.40    Nowe oblicze sportu (11) - serial dokumentalny
19.20    Prognoza pogody
19.25    Informacje
19.30    Informator-tydzień - program publicystyczny
19.55    Focus - poznaj świat (11) - serial dokumentalny
20.25    Świat odkryć (22) - serial dokumentalny
20.50    Informacje
20.55    Program sportowy i Prognoza pogody
21.00    Biznes TV
21.10    Przegląd wydarzeń tygodnia
21.35    Biznes tydzień
21.50    Informacje
21.55    Program sportowy i Prognoza pogody
22.00    Biznes TV
22.10    40 lat minęło - Polskie Kroniki Filmowe
22.35    Program muzyczny
00.00    Pożegnanie

Canal +
07.00 Rozkodowany Bugs Bunny - filmy animowane
08.00 Teletubbies 2 - serial animowany (dubbing)
08.25 (K) Walka płci w świecie zwierząt - serial dokumentalny
08.55 (K) Trzy kobiety (Three Women) - film obyczajowy, USA 1977, reż. Robert Altman, wyk. Sissy Spacek, Shelley Duvall, Janice Rule, Ruth Nelson (118 min)
10.55 (K) Legionista (Legionnaire) - film sensacyjny, USA 1998, reż. Peter MacDonald, wyk. Jean-Claude Van Damme, Adewale Akinnouoye-Agbaje, Daniel Caltagirone, Nicholas Farrell (94 min)
12.30 Szeroki horyzont - reportaż
13.25 Aktualności filmowe
13.55 Piłka nożna: wstęp do meczu
14.00 (K) Piłka nożna: liga polska
16.00 (K) Supernatural - Koncert Carlosa Santany
17.00 (K) Zakochany Szekspir (Shakespeare in Love) - komedia, USA 1998, reż. John Madden, wyk. Joseph Fiennes, Gwyneth Paltrow, Geoffrey Rush, Ben Affleck (119 min)
19.00 (K) Cybernet - magazyn komputerowy
19.30 Nie przegap
19.35 Sylwester i Tweety na tropie - serial animowany
20.00 Przyjaciele 6 - serial komediowy, USA, wyk. Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kufrow, Matt LeBlanc (25 min) (dubbing)
20.25 Szczepan i Irenka: Naklejki - serial animowany
20.30 13 posterunek 2 - serial komediowy, Polska 2000, reż. Maciej Ślesicki, wyk. Cezary Pazura, Aleksandra Woźniak, Marek Perepeczko, Piotr Zelt (25 min)
21.00 (K) Nowe wcielenie 2 - serial SF, USA 1999, wyk. John Godman, Eric Close, Margaret Colin, Dennis Haysbert (45 min)
21.45 (K) Shadoki i Wielki Nic - serial animowany dla dorosłych
21.50 (K) Sport + - magazyn lig zagranicznych
23.50 (K) Nocne kształty (Night Shape) - film obyczajowy, Niemcy 1999, reż. Andreas Dresen, wyk. Myriam Abbas, Dominique Horowitz, Oliver Baessler, Susanne Bormann (100 min)
01.30 (K) Osobliwości 2: Idealna para - serial fantastyczny
01.55 (K) Bestia - dramat psychologiczny, Polska 1978, reż. Jerzy Domaradzki, wyk. Wojciech Alaborski, Krystyna Janda, Anna Chodakowska, Izabella Teleżyńska (94 min)
03.30 (K) Piłka nożna: liga francuska
05.15 (K) Powrót do przyszłości 2 (Back to the Future II) - film przygodowy, USA 1989, reż. Robert Zemeckis, wyk. Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Lea Thompson, Thomas F. Wilson (104 min)

HBO
07.05 Cinema, Cinema - magazyn filmowy
07.30 Trzech mężczyzn i mała dama (Three Men and a Little Lady) - komedia, USA 1990, reż. Emile Ardolino, wyk. Tom Selleck, Steve Guttenberg, Ted Danson, Nancy Travis (115 min)
09.10 Wydział pościgowy (US Marshals) - film sensacyjny, USA 1997, reż. Stuart Baird, wyk. Wesley Snipes, Tommy Lee Jones, Robert Downey Jr., Irene Jacob (126 min)
11.20 Przed metą (Without Limits) - dramat obyczajowy, USA 1998, reż. Robert Towne, wyk. Billy Crudup, Donald Sutherland, Monica Potter, Jeremy Sisto (114 min)
13.15 Kariera frajera (Waterboy) - komedia, USA 1998, reż. Frank Coraci, wyk. Adam Sandler, Kathy Bates, Fairuza Balk, Henry Winkler (88 min)
14.45 Zaklinacz koni (The Horse Whisperer) - dramat obyczajowy, USA 1997, reż. Robert Redford, wyk. Robert Redford, Kristin Scott Thomas, Scarlett Johansson, Sam Neill (164 min)
17.30 Północ w ogrodzie dobra i zła (Midnight in the Garden of Good and Evil) - film sensacyjny, USA 1997, reż. Clint Eastwood, wyk. Kevin Spacey, John Cusack, Jack Thompson, Jude Law (134 min)
20.00 Megapremiera: Koszmar następnego lata (I Still Know What you Did Last Summer) - horror, USA 1998, reż. Danny Cannon, wyk. Jennifer Love Hewitt, Freddie Prinze Jr., Mekhi Phifer, Matthew Settle (97 min
21.40 Od wesela do wesela (The Wedding Singer) - komedia, USA 1998, reż. Frank Coraci, wyk. Adam Sandler, Drew Barrymore, Christine Taylor, Allen Covert (92 min)
23.15 Wyznania w taksówce - film dokumentalny, USA (55 min)
00.10 Niebezpieczny związek (Jill Rips) - thriller, USA 1999, reż. Anthony Hickox, wyk. Dolph Lundgren, Danielle Brett, Layton Morrison, Kristi Angus (93 min)
01.45 Zbłąkany pocisk (Stray Bullets) - thriller, USA 1998, reż. Rob Spera, wyk. Fred Dryer, Robert Carradine, Rebecca Staab, Ian Beattie (86 min)
03.15 Beowulf - pogromca ciemności (Beowulf) - film SF, USA 1998, reż. Graham Baker, wyk. Christopher Lambert, Gotz Otto, Rhona Mitra, Oliver Cotton (90 min)
04.45 Kariera frajera (Waterboy) - komedia, USA 1998, reż. Frank Coraci, wyk. Adam Sandler, Kathy Bates, Fairuza Balk, Henry Winkler (88 min)

Polonia 1
05.25    Top Shop
07.35    Przyjaciele - serial animowany
08.10    Top Shop
12.00    Auto salon - magazyn motoryzacyjny
12.25    Bill Cosby Show - serial komediowy, USA
13.00    Top Shop
18.15    Był sobie raz pewien stateczek - komedia, USA
20.00    Towarzysz Don Camillo (Il Compagno Don Camillo) - komedia, Włochy 1965, reż. Luigi Comencini, wyk. Gino Cervi, Gianni Garko, Leda Gloria, Graziella Granata (110 min)
22.25    Top Shop
00.10    Hot Shop
00.40    Playboy - magazyn erotyczny

Super 1
08.00 Filmy animowane dla dzieci
08.30 Akta Pigleta (The Piglet Files) - serial komediowy, W. Bryt. 1990, reż. Robin Carr, wyk. Nicholas Lyndhurst, Clive Francis, John Ringham, Louise Catt (25 min)
09.00 Na gorącym uczynku - ukryta kamera
09.30 Grunt to rodzinka - serial komediowy, USA, wyk. Cynthia Geary, Elon Gold (25 min)
10.00 Mistrzowie kuchni - program kulinarny
10.30 www. travel - magazyn turystyczny
11.00 Video Fashion - magazyn mody
11.30 Super Muzyka - teledyski
12.00 Teleshopping
13.00 Akta Pigleta (The Piglet Files) - serial komediowy, W. Bryt. 1990
13.30 Na gorącym uczynku - ukryta kamera
14.00 Grunt to rodzinka - serial komediowy, USA, wyk. Cynthia Geary, Elon Gold (25 min)
14.30 Super Muzyka - teledyski
15.00 Video Fashion - magazyn mody
15.30 Super Muzyka - teledyski
16.00 Filmy animowane dla dzieci
16.30 Akta Pigleta (The Piglet Files) - serial komediowy, W. Bryt. 1990
17.00 Na gorącym uczynku - ukryta kamera
17.30 www. travel - magazyn turystyczny
18.00 Video Fashion - magazyn mody
18.30 Auto motor i Sport TV
19.00 Grunt to rodzinka - serial komediowy, USA, wyk. Cynthia Geary, Elon Gold (25 min)
19.30 Super Muzyka - teledyski
20.00 www. travel - magazyn turystyczny
20.30 Na gorącym uczynku - ukryta kamera
21.00 Akta Pigleta (The Piglet Files) - serial komediowy, W. Bryt. 1990
21.30 Mistrzowie kuchni - program kulinarny
22.00 Super Muzyka - teledyski
22.30 Grunt to rodzinka - serial komediowy, USA, wyk. Cynthia Geary, Elon Gold (25 min)
23.00 Video Fashion - magazyn mody
23.30 Super Muzyka - teledyski

TMT
07.00    Program dnia
07.05    Teraz Muzyczna Telewizja
07.30    Norwegowie - film dokumentalny, Norwegia
08.00    Pozytywne 10 minut - program Doroty Rozmus
08.10    Teraz Muzyczna Telewizja
08.30    Tajemnice Tybetu - film dokumentalny, Chiny
09.00    Przepowiednie - film dokumentalny, USA
10.00    TMT w krainie bajki - filmy animowane
12.00    Cross Road Caffe - kurs języka angielskiego
12.30    Teraz Muzyczna Telewizja
13.00    Amerykańskie wakacje - serial dokumentalny, USA
13.30    Mała przedsiębiorczość - film dokumentalny, W. Bryt.
14.00    Andy i Thomas - para tancerzy - film dokumentalny, W. Bryt.
14.30    Muzułmanie w Wielkiej Brytanii - film dokumentalny, W. Bryt.
15.00    TMT w krainie bajki - filmy animowane
16.00    TV Shop
16.15    Teraz Muzyczna Telewizja
16.30    Auto Klub - magazyn motoryzacyjny
17.00    Prezydenci okresu postępu - film dokumentalny, USA
17.30    Niderlandy budują Batavię - film dokumentalny, Holandia
18.00    Teraz Muzyczna Telewizja
18.15    TV Shop
18.30    Ochrona wybrzeża - film dokumentalny, W. Bryt.
19.00    TMT w krainie bajki - filmy animowane
20.00    Muzyczny Koncert Życzeń - program muzyczny
21.00    Ostatnia karawana - film dokumentalny, USA
22.00    TV Shop
22.30    Magazyn motoryzacyjny
23.00    Rynek ubezpieczeń - film dokumentalny, W. Bryt.
23.30    Auto Klub - magazyn motoryzacyjny
00.00    Barret (Barrett the Gunslinger) - western, USA 1989, reż. Anthony Bond, wyk. Mark Mulder, Peter J. Elliott, Janine Denison, Stuart Parker (90 min)

Komedia
07.00    Gorące cięcie - serial komediowy, USA, wyk. Ruben Rebassa, Robert Escobar (30 min)
07.30    Sprężyna Paulusa - magazyn rozrywkowy
08.00    Przyjęcie (The Shower) - komedia, Kanada 1992, reż. Gail Harvey, wyk. Kate Lynch, Brent Carver, Janet Laine Green (80 min)
09.30    Gorące cięcie - serial komediowy, USA, wyk. Ruben Rebassa, Robert Escobar (30 min)
10.00    Bobek, czyli 11 wcieleń Bogumiła Kobieli - film dokumentalny
11.30    Królewska Kanadyjska Farsa Powietrzna - program rozrywkowy
12.00    Dezinformacje - magazyn rozrywkowy
12.30    Droga nr 61 (Highway 61) - film obyczajowy, Kanada 1991, reż. Bruce McDonald, wyk. Don McKellar, Valerie Buhagiar, Earl Pastko, Peter Breck (96 min)
14.10    Gorące cięcie - serial komediowy, USA, wyk. Ruben Rebassa, Robert Escobar (30 min)
14.30    Rozważny (Careful) - komedia, USA 1992, reż. Guy Maddin, wyk. Kyle McCulloch, Gosia Dobrowolska, Paul Cox, Victor Cowie (96 min)
16.10    Ukryta kamera - program rozrywkowy
16.30    Skeczowisko - magazyn satyryczny
17.00    Na północ od Pittsburgha (North of Pittsburgh) - komedia, Kanada 1991, reż. Richard Martin, wyk. Viveca Lindfors, Jeff Schultz, John Cassini, Byron Lucas (100 min)
18.40    Wolna amerykanka - program sportowy
19.30    Damski gang (Valley Girls) - komedia, USA 1982, reż. James Polakoff, wyk. Jill Carroll, Elena Stratheros, Chuck Connors, Michelle Laurita (100 min)
21.10    Gorące cięcie - serial komediowy, USA, wyk. Ruben Rebassa, Robert Escobar (30 min)
21.30    Szalona noc (Oh, What a Night) - komedia, USA 1992, reż. Eric Till, wyk. Corey Haim, Barbara Williams, Keir Dullea, Genevicve Bujold (90 min)
23.00    Ukryta kamera Playboya - magazyn erotyczny
23.30    Dezinformacje - magazyn rozrywkowy
00.00    Żołnierz najemny (Soldato di ventura) - komedia, Włochy/Hiszpania 1975, reż. Pasquale Festa Campanile, wyk. Bud Spancer, Enzo Cannavale, Adela Tauler, Veronica Lujan (95 min)
01.50    Zakończenie programu

Ona
07.00    Jackie Collins, rozmowy bez tajemnic - talk show
07.25    Kobiety Windsoru - serial obyczajowy, W. Bryt. 1992, reż. Steven Stern, wyk. Sallyanne Law, Nicola Formby (50 min)
08.20    Miłość i nienawiść - telenowela, reż. Michael Logan, wyk. Lisa Peluso, Noelle Beck, Perry Stephens (45 min)
09.05    Życie jak poker - telenowela, Polska 1998, reż. Waldemar Krzystek, wyk. Aldona Orman, Małgorzata Szeptycka, Joanna Pietrzak, Krzysztof Kuliński (25 min)
09.30    Kalejdoskop mody - program rozrywkowy
10.00    Iluzje miłości - telenowela
11.00    Sekrety gwiazd - serial dokumentalny
12.00    Kotka na gorącym, blaszanym dachu (Cat on a Hot Tin Roof) - dramat, USA 1985, reż. Jack Hofsiss, wyk. Jessica Lang, Tommy Lee Jones, David Dukes, Penny Fuller (115 min)
14.30    Iluzje miłości - telenowela
15.15    Życie jak poker - telenowela, Polska 1998, reż. Waldemar Krzystek, wyk. Aldona Orman, Małgorzata Szeptycka, Joanna Pietrzak, Krzysztof Kuliński (25 min)
15.40    Kalejdoskop mody - program rozrywkowy
16.05    Miłość i nienawiść - telenowela, reż. Michael Logan, wyk. Lisa Peluso, Noelle Beck, Perry Stephens (45 min)
17.00    Sekrety gwiazd - serial dokumentalny
17.45    Jackie Collins, rozmowy bez tajemnic - talk show
18.10    Szampańskie podróże - program rozrywkowy
19.00    Życie jak poker - telenowela, Polska 1998, reż. Waldemar Krzystek, wyk. Aldona Orman, Małgorzata Szeptycka, Joanna Pietrzak, Krzysztof Kuliński (25 min)
19.30    Kalejdoskop mody - program rozrywkowy
20.05    Iluzje miłości - telenowela
21.00    Czy czujesz jak tańczę? (Can You Fell Me Dancing?) - film obyczajowy, USA 1986, reż. Michael Miller, wyk. Justine Bateman, Jason Bateman, Max Gail, Fromes Lee McCain (96 min)
23.00    Miłość i nienawiść - telenowela, reż. Michael Logan, wyk. Lisa Peluso, Noelle Beck, Perry Stephens (45 min)
00.00    Sekrety gwiazd - serial dokumentalny
01.00    Iluzje miłości - telenowela
02.00    Zakończenie programu

Planete
06.30    Praca domowa - film dokumentalny, Iran 1989 (74 min)
07.45    Wielkie wystawy: Mecenasi i darczyńcy - film dokumentalny, Francja 1980 (29 min)
08.15    Moja druga ojczyzna - film dokumentalny, Francja (57 min)
09.15    Medycyna tradycyjna w Afryce (2/7): Spirytyzm i sanktuaria - serial dokumentalny, Niemcy 1996 (29 min)
09.50    Opanować przestworza (5-ost.): Pustynna burza i przyszłość - serial dokumentalny, USA 1997 (48 min)
10.40    Okrutna planeta (1/4): Diabelska skorupa - serial dokumentalny, W. Bryt. 1997 (51 min)
11.35    Gdybym miał cztery dromadery - film dokumentalny, Francja 1967 (49 min)
12.25    Komuniści i Watykan (1/2) - film dokumentalny, W. Bryt. 1997 (52 min)
13.15    7 dni z kanałem Planete
13.40    Śmierć, forsa i Meksyk - film dokumentalny, USA 1997 (52 min)
14.35    Howard Goodall - Próby chórów (3/4): Bułgaria - film dokumentalny, W. Bryt. 1997 (24 min)
15.00    Cuda afrykańskiej przyrody (5/12): Wielkie ssaki - serial dokumentalny, Francja 1998 (52 min)
15.55    Sekrety zaginionych imperiów: Stonehenge - film dokumentalny, W. Bryt. (49 min)
16.50    Ku przyszłości (16/22): Raport planetarny - serial dokumentalny, USA 1994 (26 min)
17.15    Pośród Niemców - film dokumentalny, Niemcy 1995 (88 min)
18.50    Walka o przyszłość lasów - film dokumentalny, W. Bryt. 1993 (25 min)
19.15    Blaski i cienie sławy - film dokumentalny, W. Bryt. 1998 (49 min)
20.10    Tu mówi Paryż - słowa mają znaczenie - portret wydawcy - film dokumentalny, Francja 1970 (19 min)
20.30    Diabeł - biografia nieautoryzowana (1/3) - serial dokumentalny, W. Bryt. 1998 (48 min)
21.20    Tchuma Tchato - film dokumentalny, Mozambik 1997 (56 min)
22.20    Anioł (3/6): Obszar flamenco - serial dokumentalny, Hiszpania 1992 (59 min)
23.20    Aktualności z przeszłości (91) - serial dokumentalny, Francja 1964-2000 (47 min)
00.15    Spacer wśród dzikich - film dokumentalny, W. Bryt. 1997 (50 min)

MTV Polska
09.00 MTV European Top 20 - europejska lista przebojów
11.00 Weekend Rysunkowych Idoli
12.00 MTV News - wiadomości
12.10 Weekend Rysunkowych Idoli
16.00 Total Request
17.00 Loopa: Kasia Kowalska
17.30 Data Videos - wszystko o przebojach
19.00 MTV News - wiadomości (powt.)
19.10 Greatest Hits - najlepsze teledyski z lat 80 i 90-tych
21.00 MTV Live: Faithless
22.00 MTV Unplugged: Seal
23.00 Pieprz
00.00 alt.mtv
02.00 Night Videos - noc z teledyskami
05.00 Non Stop Hits - przeboje non stop

TVP 3 Bydgoszcz
07.00    (WP) Zuzia i jej przyjaciele - serial animowany, Kanada 1995 (25 min) (dubbing)
07.25    (WP) Parowóz Tomek i jego przyjaciele - serial animowany, W. Bryt. 1984 (5 min) (dubbing)
07.35    (WP) Molly (8/13) - serial przygodowy, Polska/W. Bryt. 1994, reż. Dominique Baron/Nick Laughland, wyk. Cecile Baird, Jenny Muck, Joanna Trzepiecińska, Sławomira Łozińska (25 min)
08.00    Universitas - magazyn akademicki
08.30    Panorama wsi - magazyn rolniczy
09.00    (WP) Wierzę, wątpię, szukam - magazyn religijny
09.30    (WP) Opowieści mamy gęsi - program dla dzieci
10.00    (WP) Budujemy mosty - teleturniej
10.30    (WP) Zwierzątka ze sklepiku - serial animowany, USA 1995 (22 min) (dubbing)
10.55    (WP) Tajna misja (Mission Top Secret) (4/24): Noc spadającej gwiazdy 4 - serial przygodowy, Austria 1992, wyk. Marcus Cole, Howard Rubie, Fred Parslow, Shane Briant (26 min)
11.25    (WP) Tam i tu - magazyn turystyczny
12.30    Koncert życzeń
13.00    Transmisja Mszy Świętej z bazyliki p.w. św. Wincentego a Paulo w Bydgoszczy
14.00    Droga - magazyn religijny
14.30    (WP) Zwierzęta z bliska - serial przyrodniczy
15.15    (WP) Jesienna Telejazda
15.30    (WP) Tam i tu - magazyn turystyczny
16.00    (WP) Przygody Sindbada (Adventures of Sindbad) (4): Podróż do piekła - film przygodowy, USA 1995, reż. Clay Borris, wyk. Zen Gesner, George Buza, Tim Progosh, Oris Ermuero (42 min)
16.45    (WP) Halo krzyżówka - teleturniej
17.15    (WP) Biesiady humoru i satyry - program rozrywkowy
18.00    Zbliżenia - magazyn informacyjny
18.10    W zbliżeniu - magazyn reporterów
18.20    Na antenie
18.30    (WP) Junior - magazyn sportu młodzieżowego
19.00    (WP) I liga siatkówki mężczyzn mecz: Stal Hochland Nysa - KS Jastrzębie Borynia
20.00    (WP) Żużel - Memoriał Ryszarda Nieścieruka
21.00    Studio sport
21.30    W zbliżeniu - magazyn reporterów
21.45    Zbliżenia - magazyn informacyjny
22.00    (WP) Na antenie - magazyn
22.10    (WP) Życiorysy z refrenem - program rozrywkowy
22.40    (WP) Dłonie (When the Bough Breaks) - thriller, USA 1993, reż. Michael Cohn, wyk. Martin Sheen, Ally Walker, Ron Perlman, Tara Subkoff (98 min)
00.20    Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
07.00    (WP) Zuzia i jej przyjaciele - serial animowany, Kanada 1995 (25 min) (dubbing)
07.25    (WP) Parowóz Tomek i jego przyjaciele - serial animowany, W. Bryt. 1984 (5 min) (dubbing)
07.35    (WP) Molly (8/13) - serial przygodowy, Polska/W. Bryt. 1994, reż. Dominique Baron/Nick Laughland, wyk. Cecile Baird, Jenny Muck, Joanna Trzepiecińska, Sławomira Łozińska (25 min)
08.00    Reportaż
08.25    Rodno zemia - magazyn kaszubski
08.45    Gdański Magazyn Sportowy
09.00    (WP) Wierzę, wątpię, szukam - magazyn religijny
09.30    (WP) Opowieści mamy gęsi - program dla dzieci
10.00    (WP) Budujemy mosty - teleturniej
10.30    (WP) Zwierzątka ze sklepiku - serial animowany, USA 1995 (22 min) (dubbing)
10.55    (WP) Tajna misja (Mission Top Secret) (4/24): Noc spadającej gwiazdy 4 - serial przygodowy, Austria 1992, wyk. Marcus Cole, Howard Rubie, Fred Parslow, Shane Briant (26 min)
11.25    (WP) Tam i tu - magazyn turystyczny
12.30    Dozwolone od lat 40 - przeboje starszych nastolatków
13.00    Etos - magazyn katolicki
13.25    Co mnie gryzie?
13.50    Panorama tygodnia
14.10    Motosport - magazyn motoryzacyjny
14.30    (WP) Zwierzęta z bliska - serial przyrodniczy
15.15    (WP) Jesienna Telejazda
15.30    (WP) Tam i tu - magazyn turystyczny
16.00    (WP) Przygody Sindbada (Adventures of Sindbad) (4): Podróż do piekła - film przygodowy, USA 1995, reż. Clay Borris, wyk. Zen Gesner, George Buza, Tim Progosh, Oris Ermuero (42 min)
16.45    (WP) Halo krzyżówka - teleturniej
17.15    (WP) Biesiady humoru i satyry - program rozrywkowy
18.00    Panorama - wydanie główne
18.10    Kronika kulturalna
18.20    Studio Trójki
18.30    (WP) Junior - magazyn sportu młodzieżowego
19.00    (WP) I liga siatkówki mężczyzn mecz: Stal Hochland Nysa - KS Jastrzębie Borynia
20.00    (WP) Żużel - Memoriał Ryszarda Nieścieruka
21.00    Wieczór ze sportem TVG
21.45    Panorama - wydanie wieczorne
22.00    (WP) Na antenie - magazyn
22.10    (WP) Życiorysy z refrenem - program rozrywkowy
22.40    (WP) Dłonie (When the Bough Breaks) - thriller, USA 1993, reż. Michael Cohn, wyk. Martin Sheen, Ally Walker, Ron Perlman, Tara Subkoff (98 min)
00.20    Zakończenie programu

TVP 3 Kraków
07.00    (WP) Zuzia i jej przyjaciele - serial animowany, Kanada 1995 (25 min) (dubbing)
07.25    (WP) Parowóz Tomek i jego przyjaciele - serial animowany, W. Bryt. 1984 (5 min) (dubbing)
07.35    (WP) Molly (8/13) - serial przygodowy, Polska/W. Bryt. 1994, reż. Dominique Baron/Nick Laughland, wyk. Cecile Baird, Jenny Muck, Joanna Trzepiecińska, Sławomira Łozińska (25 min)
08.00    Kronika Świętokrzyska
08.10    Kalejdoskop sportowy - program sportowy
08.25    Warto wiedzieć
08.30    Domator - program poradnikowy
08.45    Uniwersitas - magazyn studencki
09.00    (WP) Wierzę, wątpię, szukam - magazyn religijny
09.30    (WP) Opowieści mamy gęsi - program dla dzieci
10.00    (WP) Budujemy mosty - teleturniej
10.30    (WP) Zwierzątka ze sklepiku - serial animowany, USA 1995 (22 min) (dubbing)
10.55    (WP) Tajna misja (Mission Top Secret) (4/24): Noc spadającej gwiazdy 4 - serial przygodowy, Austria 1992, wyk. Marcus Cole, Howard Rubie, Fred Parslow, Shane Briant (26 min)
11.25    (WP) Tam i tu - magazyn turystyczny
12.30    Rola - magazyn rolniczy
12.50    Magazyn sądecki
13.10    Portrety
13.40    Kraków 2000
14.10    Kufer babci Aliny - program poradnikowy
14.30    (WP) Zwierzęta z bliska - serial przyrodniczy
15.15    (WP) Jesienna Telejazda
15.30    (WP) Tam i tu - magazyn turystyczny
16.00    (WP) Przygody Sindbada (Adventures of Sindbad) (4): Podróż do piekła - film przygodowy, USA 1995, reż. Clay Borris, wyk. Zen Gesner, George Buza, Tim Progosh, Oris Ermuero (42 min)
16.45    (WP) Halo krzyżówka - teleturniej
17.15    (WP) Biesiady humoru i satyry - program rozrywkowy
18.00    Kronika
18.20    Kronika Świętokrzyska
18.30    (WP) Junior - magazyn sportu młodzieżowego
19.00    (WP) I liga siatkówki mężczyzn mecz: Stal Hochland Nysa - KS Jastrzębie Borynia
20.00    (WP) Żużel - Memoriał Ryszarda Nieścieruka
21.00    Marzenia i kariery - program publicystyczny
21.15    Widziane z Franciszkańskiej - milenijne rozmowy z kardynałem Franciszkiem Macharskim
21.30    Kronika
21.45    Program sportowy
22.00    (WP) Na antenie - magazyn
22.10    (WP) Życiorysy z refrenem - program rozrywkowy
22.40    (WP) Dłonie (When the Bough Breaks) - thriller, USA 1993, reż. Michael Cohn, wyk. Martin Sheen, Ally Walker, Ron Perlman, Tara Subkoff (98 min)
00.20    Zakończenie programu