TVP 1
05:35 TELEZAKUPY
05:55 Dwie strony medalu - odc. 73; serial TVP
06:30 Nowy Testament - Życie Łazarza, odc. 12 (Lazarus lives, ep. 12); serial animowany kraj prod.USA (1999)
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
08:00 Chopin2010. pl
08:30 Zwierzęta świata - Małpi gang - cz. 6. Ostateczna rozgrywka. (Monkey Thieves. Monsoon Showdown) - txt.str.777; cykl dokumentalny kraj prod.Holandia (2008)
09:00 Pierścień i Róża - Ja kocham Rózię odc. 2/5 - txt.str.777; serial komediowy TVP
09:40 Książę i żebrak (Prince and the Pauper); film fabularny kraj prod.USA (2000)
11:25 Piotr Polk w Sandomierzu - cz. 2; koncert
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:55 Wiadomości
13:10 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Słowacja - Paragwaj (studio)
13:20 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Słowacja - Paragwaj ( I poł. )
15:45 Niepokonany wilk cz. 2 (Baltic Secrets - The invincible Wolf); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1998)
16:25 Brodzik od kuchni - odc. 12; magazyn kulinarny
17:00 Teleexpress
17:14 Pogoda
17:20 Przystań - odc. 2/13 - Lekcja wychowawcza - txt.str.777; serial TVP
18:10 Jaka to melodia? - finał października; teleturniej
19:00 Wieczór Wyborczy
19:15 Wieczorynka - Hallo, tu Hania! - Hywel tęskni za domem, odc. 40 (odc. 14, seria II) (Homesik Hywel); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2007)
19:30 Wiadomości
19:40 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Wieczór Wyborczy
22:10 Ojciec Mateusz - odc. Skarb; serial kryminalny TVP
23:05 Wieczór Wyborczy
00:15 Kolekcja kinomana - Koniec przemocy (End of Violence) 116'; dramat kraj prod.Francja, Niemcy, USA (1997)
02:20 Zakończenie dnia
TVP 2
05:20 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
05:25 Nie tylko dla pań - Park Sea World w Orlando: Nie tylko orki (SeaWorld Orlando); film dokumentalny kraj prod.USA (2007
06:15 Sto tysięcy bocianów - odc. 18; serial dokumentalny TVP
06:45 Wojna domowa - odc. 2/15 - Bilet za fryzjera; serial komediowy TVP
07:20 Stawiam na Tolka Banana - odc. 2/7 Karioka - txt.str.777; serial TVP
08:10 Małżeństwo z rozsądku - txt.str.777 90'; komedia kraj prod.Polska (1966
09:50 Rodzinne oglądanie - Rzym nieznany - odc. 2 (Rome secret - odc. 2) - txt.str.777; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2007)
11:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Kosmici - txt.str.777; cykl reportaży
11:30 Makłowicz w podróży - Portugalia - "Porto" (35); magazyn kulinarny
12:00 Gwiazdy w południe - Złodziej w hotelu (To Catch a Thief) 102'; film fabularny kraj prod.USA (1955)
14:00 Familiada - odc. 1746; teleturniej
14:35 Festiwal Piosenki Zaczarowanej - Finał - Festiwal Piosenki Zaczarowanej im. Marka Grechuty - Koncert Finałowy cz. 1
15:40 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Włochy - Nowa Zelandia (studio)
15:50 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Włochy - Nowa Zelandia ( I poł. )
18:15 Panorama
18:40 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:55 Festiwal Piosenki Zaczarowanej - Finał - Festiwal Piosenki Zaczarowanej im. Marka Grechuty - Koncert Finałowy cz. 2
20:05 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej (studio)
20:20 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej ( I poł. )
22:45 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - kronika
23:00 Weekendowe Kino Dwójki - KLucz do Apokalipsy (Revelation) 106'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (2001)
00:55 Moon, Stars, Planets. SummerNight - koncert Schoenbrunn 2010 (cz. 2)
01:55 Zakończenie dnia
TVP Info
07:00 Dzika Polska
07:30 Serwis info
07:41 Pogoda
07:45 Program lokalny
08:30 Serwis info
08:41 Pogoda
08:45 Program lokalny
09:00 Gdzie jesteś Paititi?
09:31 Serwis info
09:50 Pogoda
09:55 Serwis sportowy
10:00 Polak w Czerwonym Młynie - film dokumentalny (Polska,2008)
10:30 Serwis info
10:49 Pogoda
10:54 Serwis sportowy
11:00 Dzika Polska: Z kozicą na świstaki
11:30 Serwis info
11:47 Pogoda
11:53 Serwis sportowy
11:58 Kawaleria powietrzna: Pi po, czyli pluton aeromobilny
12:30 Serwis info
12:51 Pogoda
12:55 Serwis sportowy
13:00 Sensacje XX wieku: Rok 1941 (3)
13:30 Serwis info
13:50 Pogoda
13:55 Serwis sportowy
14:00 Wierzę, wątpię, szukam
14:30 Serwis info
14:48 Pogoda
14:55 Serwis sportowy
15:00 Tajemnice Watykanu: Bazylika nad grobem (5)
15:30 Serwis info
15:50 Pogoda
16:00 Klinika cudów (1)
16:30 Serwis info
16:43 Pogoda
16:45 Program lokalny
17:15 Planeta według Kreta
17:30 Program lokalny
19:55 Wieczór wyborczy
21:45 Wieczór wyborczy
23:05 Wieczór wyborczy
00:12 Serwis info
00:34 Pogoda
00:38 Mundialowa niedziela
01:10 Prawdziwe psy (9)
01:36 Dzika Polska: Z kozicą na świstaki
02:01 Wierzę, wątpię, szukam
02:24 Sensacje XX wieku: Rok 1941 (3)
02:49 Mundialowa niedziela
03:12 Tajemnice Watykanu: Dywizje Jego Świątobliwości (4)
03:38 Dzika Polska: Z kozicą na świstaki
04:03 Serwis info
04:20 Pogoda
04:23 Klinika cudów (1)
04:48 Gdzie jesteś Paititi?
05:15 Planeta według Kreta
05:27 Sensacje XX wieku: Rok 1941 (4)
Polsat
05:15 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy Dzień z Polsat News
07:00 Myszka Miki
07:30 Kaczor Donald Przedstawia (40)
08:05 Scooby-Doo, gdzie jesteś? (15)
08:35 Gumisie (8)
09:05 Gumisie (9)
09:35 Kacze opowieści (4)
10:05 Kacze opowieści (5)
10:35 Dzieciaki z wyspy skarbów. Potwór z wyspy skarbów - film familijny (Nowa Zelandia,2004)
12:25 Made in America - komedia (Francja,USA,1993)
14:45 Księżniczka i żołnierz - melodramat (USA,2001)
16:45 Kabareton TOPtrendy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich: Kiepski mózg (8)
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 7 (145)
21:00 Wzór 4 (62)
22:00 Kości (12)
23:00 Gotowe na wszystko 3 (52)
00:00 Gotowe na wszystko 3 (53)
01:00 Magazyn sportowy
03:00 Tajemnice losu
04:55 TV Market
TVN
05:30 Uwaga!
05:50 Mango
07:55 Maja w ogrodzie
08:25 Akademia ogrodnika
08:30 Dzień dobry TVN
10:55 Kuchenne rewolucje
11:55 Co za tydzień
12:25 Taniec z gwiazdami - kulisy
13:00 Usta, usta (1/13)
13:55 W krzywym zwierciadle: Strzelając śmiechem - komedia sensacyjna (USA,1993)
15:40 Lakier do włosów - komedia muzyczna (Wielka Brytania,USA,2007)
18:00 Milionerzy
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Wieczór Wyborczy
21:00 Seksmisja - komedia SF (Polska,1983)
23:25 Sok z żuka - horror komediowy (USA,1988)
01:25 Po co spać, jak można grać
02:30 Telesklep
02:55 Lakier do włosów - komedia muzyczna (Wielka Brytania,USA,2007)
05:05 Nic straconego
TV 4
04:50 Quincy Jones and Friends, Live at Montreux 1996 - koncert
05:50 KINOmaniaK - magazyn filmowy
06:20 Dekoratornia
06:50 Mini Deco
07:20 Smocze wzgórze 2. Magiczna kostka - film animowany (Hiszpania,2006)
08:55 Niekończąca się opowieść (3/4) - film przygodowy (Kanada,2001)
11:00 Galileo - program popularnonaukowy
12:00 mała Czarna - talk show
13:00 Dekoratornia
13:30 Spadkobiercy - program rozrywkowy
14:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Kuba - Polska
17:00 Hollywoodzkie pojedynki (1)
17:30 VIP - program kulturalny
18:00 Dragons' Den, czyli jak zostać milionerem? (14) - program rozrywkowy
19:00 Galileo (166) - program popularnonaukowy
20:00 Włatcy móch (109)
20:30 Spadkobiercy - program rozrywkowy
21:30 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (8)
22:05 Bez limitu prędkości - film sensacyjny (Niemcy,Luksemburg,2004)
23:55 CSI: Kryminalne zagadki Miami 4 (22)
00:55 Niekończąca się opowieść (3/4) - film przygodowy (Kanada,2001)
03:00 Quincy Jones and Friends, Live at Montreux 1996 - koncert
04:00 Drogówka - magazyn policyjny
04:25 TV Market
04:54 Zakończenie programu
TV Polonia
07:00 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Galeria malarstwa polskiego - Czesząca się - Władysław Ślewiński; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Król Maciuś Pierwszy, seria I - odc. 15 - Park dla zwierząt (Le petit Roi Macius, Un Parc des Animaux ep. 15); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Król Maciuś Pierwszy, seria I - odc. 16 - W drogę na Togo - Pogo (Le petit Roi Macius, ep. 16); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Ziarno; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Duże dzieci - (12); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Polska z bocznej drogi - Spotkanie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Parada oszustów - odc. 4/4* - Ładny gips; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Etniczne klimaty ; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Przygody pana Michała - odc. 2/13* - Hetmański ordonans; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Sto tysięcy bocianów - odc. 19; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2010); STEREO, Na żywo
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Architektura Warszawy - Secesja (1901-1910); cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z Sanktuarium Świętego Antoniego w Radecznicy; STEREO, Na żywo
14:15 Tajemnica Enigmy - odc. 2/8 - Zaproszenie do Warszawy; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Zagadkowa blondynka - (2); zabawa quizowa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Niebezpiecznie skromna; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, Na żywo
17:20 MotoSzał; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Więzy krwi - odc. 2/26; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Twoje Złote Przeboje; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Siedlisko - odc. 2/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - odc. 2 - Złota kaczka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości, Na żywo
19:40 Sport; STEREO, Na żywo
19:50 Wieczór Wyborczy; STEREO, Na żywo
22:05 Ojciec Mateusz - odc. 25 - Waga ciężka; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Wieczór Wyborczy; STEREO, Na żywo
00:10 Supermodelki - odc. 3; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Przygody pana Michała - odc. 2/13* - Hetmański ordonans; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:10 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - odc. 2 - Złota kaczka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Ja wam pokażę! - odc. 1/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Rawa Blues Festival - '98 - Polski Blues'98; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Goryl czyli ostatnie zadanie; Dla małoletnich od lat 12
04:40 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Przystań - odc. 1/13 - Anka; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Dzień na wyścigach - Służewiec 2010 (18); STEREO
06:50 Opole 2006 - Premiery Gwiazd - [odc.8]; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
TVN 7
05:45 Misja Martyna: Bungee wraca do domu
06:10 Chwila prawdy - program rozrywkowy
07:15 Mango
09:20 Tajemnice Smallville (3)
10:15 Siostrzyczki (14)
10:50 Siostrzyczki (15)
11:25 Policjantki z FBI - komedia (USA,1988)
13:00 Plotkara (9)
14:05 Sensacyjna opowieść - komedia (Francja,1992)
15:55 Joe kontra wulkan - komedia (USA,1990)
18:00 Miasteczko Twin Peaks (7)
19:05 Uwaga, faceci! (3)
20:05 Wysłannik przyszłości - film SF (USA,1997)
23:35 Fringe: Na granicy światów (3)
00:45 Empire Falls (2-ost.) - film obyczajowy (USA,2005)
02:15 Arkana magii
04:20 Zakończenie programu
Polsat 2
06:15 Wydarzenia
06:45 Oblicza Ameryki (490) - magazyn turystyczny
07:15 Ewa gotuje
07:35 Program sportowy
09:35 Samo życie (1480)
10:00 Samo życie (1481)
10:30 Samo życie (1482)
11:00 Samo życie (1483)
11:30 Samo życie (1484)
12:15 Kabareton na Topie (3)
12:45 O Rety! Kabarety! - Extra (9) - program rozrywkowy
13:15 Mamuśki (16)
13:45 Mamuśki (17)
14:15 Mamuśki (18)
14:45 Synowie, czyli po moim trupie! (1)
15:15 Debata - program publicystyczny
16:15 Hotel 52 (7)
17:15 Dlaczego ja? (13)
18:00 Dlaczego ja? (14)
19:00 Kabareton na Topie (3)
19:30 O Rety! Kabarety! - Extra (9) - program rozrywkowy
20:00 Wydarzenia
20:45 Na zawsze razem (15) - magazyn
21:40 Hotel 52 (7)
22:30 Gra wstępna - teleturniej
23:30 Debata - program publicystyczny
00:30 Program sportowy
02:30 Wydarzenia
03:00 Hotel 52 (7)
03:45 Synowie, czyli po moim trupie! (1)
04:15 Zabić z miłości (7)
04:45 Oblicza Ameryki (490) - magazyn turystyczny
05:15 Na zawsze razem (15) - magazyn
TVN 24
07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:15 Skrót informacji
07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
07:45 Skrót informacji
08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:15 Skrót informacji
08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
08:45 Skrót informacji
09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
09:30 Serwis informacyjny
09:45 Skrót informacji
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
10:15 Skrót informacji
10:30 Serwis informacyjny
10:45 Skrót informacji
10:55 Kawa na ławę
11:38 Loża prasowa
12:00 Serwis informacyjny
12:20 Ewa Ewart poleca: Neda - irańska bohaterka - film dokumentalny (Wielka Brytania,2009)
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
14:35 Kalejdoskop tygodnia
15:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
15:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
16:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
16:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
17:00 Serwis informacyjny
17:10 Prosto z Polski
18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
18:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
19:05 Portfel
19:21 Program specjalny poprzedzający "Wieczór Wyborczy"
20:00 Wieczór wyborczy
Canal +
07:00 Tybet - morderstwo wśród śniegów - film dokumentalny (Wielka Brytania, Australia, Dania, Finlandia, 2008)
08:00 Jak ryba w wodzie: Życie rafy (5)
08:35 Nie lubię poniedziałku - komedia obyczajowa (Polska,1971)
10:20 Koralina i tajemnicze drzwi - film animowany (USA,2009)
12:10 Australia - melodramat (USA,Australia,2008)
14:55 Jedwabne życie - komedia (Francja,2006)
16:35 Ocaleni - thriller (USA,Kanada,2008)
18:20 Mentalista 2: Szkarłatna litera (2)
19:10 Łapu-capu
19:20 Aktualności filmowe
19:50 Nie przegap
20:00 Z archiwum X: Chcę wierzyć - film SF (USA,Kanada,2008)
21:50 Umowa - komedia (Kanada,USA,2008)
23:35 Serce na dłoni - komedia (Polska,Ukraina,2008)
01:20 Poznaj moich Spartan - komedia (USA,2008)
02:45 Deser: Odejście - film krótkometrażowy
03:10 Rubinowe gody - komedia obyczajowa (Polska,2008)
03:55 Muzyka
04:30 Łapu-capu extra
05:00 Aktualności filmowe
05:30 Muzyka
06:00 Łapu-capu extra
06:30 Muzyka
HBO
06:00 Madeline - komedia (Francja,USA,1998)
07:30 Na planie - magazyn filmowy (USA)
08:00 Melodia życia - dramat obyczajowy (Francja,2006)
09:50 Fighter: kochaj i walcz - dramat obyczajowy (Dania,2007)
11:30 Króliczek - komedia (USA,2008)
13:10 Chłopiec w pasiastej piżamie - dramat wojenny (USA,2008)
14:45 Filmy i gwiazdy - magazyn filmowy
15:15 Ostatnia posługa - komedia (Francja,2008)
16:55 Hannah Montana: The Movie - film familijny (USA,2009)
18:35 Wojna domowa - komedia (Wielka Brytania,Kanada,2008)
20:10 Niedzielna megapremiera: Surogaci - thriller SF (USA,2009)
21:40 Premiera: Ucieknijmy od niej - film dokumentalny (Polska,2010)
22:40 Boski chillout - komedia sensacyjna (USA,2008)
00:30 Straceni chłopcy 2 - horror (USA,Kanada,2008)
02:05 Lewy sercowy - komedia (USA,2002)
03:45 Filmy i gwiazdy - magazyn filmowy
04:15 Studenci - komedia (USA,2008)
TVP Info Gdańsk
07:00 Dzika Polska
07:30 Serwis info
07:41 Pogoda
07:45 Panorama tygodnia
08:00 Słowo o Ewangelii
08:05 Rodno zemia
08:15 Sam na sam z Trusem
08:30 Serwis info
08:41 Pogoda
08:45 Kwiaty i ogrody
09:00 Gdzie jesteś Paititi?
09:31 Serwis info
09:50 Pogoda
09:55 Serwis sportowy
10:00 Polak w Czerwonym Młynie - film dokumentalny (Polska,2008)
10:30 Serwis info
10:49 Pogoda
10:54 Serwis sportowy
11:00 Dzika Polska: Z kozicą na świstaki
11:30 Serwis info
11:47 Pogoda
11:53 Serwis sportowy
11:58 Kawaleria powietrzna: Pi po, czyli pluton aeromobilny
12:30 Serwis info
12:51 Pogoda
12:55 Serwis sportowy
13:00 Sensacje XX wieku: Rok 1941 (3)
13:30 Serwis info
13:50 Pogoda
13:55 Serwis sportowy
14:00 Wierzę, wątpię, szukam
14:30 Serwis info
14:48 Pogoda
14:55 Serwis sportowy
15:00 Tajemnice Watykanu: Bazylika nad grobem (5)
15:30 Serwis info
15:50 Pogoda
16:00 Klinika cudów (1)
16:30 Serwis info
16:43 Pogoda
16:45 Panorama flesz
17:00 Rodno zemia
17:15 Planeta według Kreta
17:30 Panorama; Panorama sport; Pogoda
18:00 Transmisje sportowe
19:55 Wieczór wyborczy
21:45 Wieczór wyborczy
23:05 Wieczór wyborczy
00:12 Serwis info
00:34 Pogoda
00:38 Mundialowa niedziela
01:10 Prawdziwe psy (9)
01:36 Dzika Polska: Z kozicą na świstaki
02:01 Wierzę, wątpię, szukam
02:24 Sensacje XX wieku: Rok 1941 (3)
02:49 Mundialowa niedziela
03:12 Tajemnice Watykanu: Dywizje Jego Świątobliwości (4)
03:38 Dzika Polska: Z kozicą na świstaki
04:03 Serwis info
04:20 Pogoda
04:23 Klinika cudów (1)
04:48 Gdzie jesteś Paititi?
05:15 Planeta według Kreta
05:27 Sensacje XX wieku: Rok 1941 (4)
4fun.TV
6:00 4fun'ocka
7:00 Popbudzik
9:00 Week
10:00 Zdradnik
10:30 Week
12:00 Kiedy weźmiesz ślub
12:30 Kto się w tobie kocha?
13:00 Moviebox
13:30 Imię drugiej połówki
14:00 Parowanie
14:30 Kiedy weźmiesz ślub
15:00 Week
16:30 Week
17:00 Polska Top lista
18:00 Kto się w tobie kocha?
18:30 Imię drugiej połówki
19:00 Tylko No.1
21:00 Partymania
22:00 Hit Me
22:30 Non Stop Fresh
23:00 Zakazane piosenki
0:00 Kamasutra
1:00 Nocny hałas
2:00 Nocny 4fun
iTV
5:10 Weekend w stylu disco
6:30 Horoskop
6:50 WP.tv
7:00 Discostacja
7:45 Pogoda
7:50 PittBulek
8:00 Telesprzedaż
9:00 Kliper Disco
9:05 PittBulek
9:10 Kliper Disco
9:15 WP.tv - celebryci
9:20 Komedioteka
9:25 Horoskop
9:30 Weekend w stylu disco
10:20 Disco Polo Live
11:00 Star News
11:10 Pogoda
11:20 Hot aerobic
12:00 Michael Jackson: Życie, muzyka i smutek
12:30 PittBulek
12:40 Top serial
13:00 Star News
13:10 Pogoda
13:20 World Fashion
13:40 iTV poleca
13:45 PittBulek
14:00 Star News
14:10 Pogoda
14:20 Alterlista
15:00 Michael Jackson: Życie, muzyka i smutek
15:30 Top serial
16:00 Weekend w stylu disco
16:20 PittBulek
16:30 Star News
16:40 Pogoda
16:50 Ale party!
17:00 Discostacja
18:00 PittBulek
18:05 Komedioteka
18:10 Ale party!
18:15 Makijaż gwiazd
18:25 iTV poleca
18:35 Rock'n'Roll
19:00 Star News
19:05 PittBulek
19:10 Komedioteka
19:15 Makijaż gwiazd
19:20 Top serial
19:30 World Fashion
19:35 Star News
19:40 PittBulek
19:50 Kliper Disco
20:00 Ezo biznes
20:50 Ezo TV
23:00 World Fashion
23:05 Pasmo nocne