Fandom

Wikia o Starej Telewizji

19 marca 1997

11 521stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 "W sieci"(10-ost.) - serial komediowy prod. USA
8.30 Wiadomości
8.40 Studio pod pięciolinią
9.05 Gimnastyka - ping-pong
9.15 Mama i ja
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Milagros"(6)
10.50 Stawka większa niż szycie - teleturniej
11.15 Szkoła zdrowia i urody
11.30 Sensacje XX wieku - Gra o świat
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Magazyn Notowań - Z życia pszczół
12.50 Inwestor "Środy artystyczne"
13.15 Współczesna proza polska - Leć do nieba - Anna Bolecka
13.45 Język filmu - (14) - "Konflikt"
14.00 Ciało i wyobraźnia: choroba
14.20 "Chochlikowe psoty, czyli zmagania z gramatyką" - Podział zaimków (2)
14.40 "Arcydzieła" (29/45) - serial dok. prod. angielskiej
14.55 No problem! (24) - nauka języka angielskiego
15.00 Wiadomości
15.10 Ochroniarz
15.15 Program dnia
15.25 "Nieustraszeni" (24/26) - serial prod. kanadyjskiej
15.50 Dla młodych widzów - Chwytaj dzień
16.15 Król zwierząt - quiz dla dzieci
16.40 Czasy - katolicki magazyn informacyjny
17.00 Teleexpress
17.25 "Moda na sukces" - serial prod. USA
17.55 Miliard w rozumie - teleturniej
18.25 Rachunek władzy
19.00 Wieczorynka "Muminki"
19.30 Wiadomości
20.10 "Dzieci na sprzedaż" (Bom to be Sold) - film obyczajowy prod.USA (1981 r,93 min.)
21.50 Program rozrywkowy
22.30 W centrum uwagi
23.00 Studio Sport: - M.Ś. w łyżwiarstwie figurowym - Lozanna (pary sportowe)
23.40 Studio Sport - magazyn ligi polskie
0.40 "Cień pocałunku"( L'ombra Abitata - Shadow of a kiss) - film fab.prod.francusko - włoskiej (1993 r,93 min.)
2.15 Wiadomości
2.20 Zakończenie programu
TVP 2
6.45 Kurs języka angielskiego - Look Ahead (53)
7.00 Panorama
7.05 Sport telegram
7.10 Poranny magazyn Dwójki - w tym Dziennik krajowy
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (audiotele: 0-70055666)
8.00 Programy lokalne
8.30 "Zwariowany tata"( 16/18) - serial prod. USA
9.00 Transmisja obrad Sejmu w przerwie obrad ok. 13.00 Panorama
14.55 Powitanie
15.00 "Taz- mania" , "Remont w domu" - serial anim. prod. USA
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (powt)
15.35 Oikomene
16.00 Panorama
16.10 Świat wokół nas - Kiedy sport jest zdrowiem
16.30 5 x 5 -wygrajmy razem - teleturniej (audiotele: 0-70035217)
17.00 Seans filmowy
17.30 Programy lokalne
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
18.35 Jeden z dziesięciu - teleturniej (audiotele: 0-70075800)
19.05 Ekspres reporterów
19.35 Po rozum do głowy
20.10 Studio sport - Liga Mistrzów (w przerwie Panorama)
22.30 "Operacja Łazarz" (4-ost.) - serial prod. angielskiej
23.35 Panorama
0.05 "Kulisy życiorysów: - John Steibeck" - film dok.prod.angielskiej
0.55 Zakończenie programu
Polsat
06.00 Muzyka na dzień dobry
07.00 Poranek z Polsatem
07.55 Poranne informacje
08.00 Polityczne graffiti
08.10 Ufozaury - serial animowany
08.30 Drużyna A - serial
09.30 Żar młodości - serial
10.30 Miasteczko Twin Peaks - serial
11.30 Kalambury
12.00 HaloGralmy
12.20 Dla dzieci: Ye!Ye!Ye!
12.30 Central Park West - serial
13.30 Disco Relax
14.30 Gwiazdy i rozgwiazdy
14.55 Link Journal
15.25 Czarodziejka z Księżyca - serial animowany
15.30 Bractwo Białego Orła
16.00 Informacje
16.15 Kalambury
16.45 Płonąca pochodnia - telenowela
17.45 Skrzydła - serial
18.10 Świat według Bundych - serial
18.40 Moim zdaniem
18.45 Informacje
19.00 MacGyver- serial
19.50 Losowanie LOTTO
20.00 Film tygodnia: CZARNA LISTA HOLLYWOOD - dramat USA (1991,100 min)
22.00 Informacje i Biznes
22.25 Polityczne graffiti
22.35 Gliniarz i prokurator - serial
23.30 Na każdy temat
00.30 Muzyka na bis
TV 5 Wrocław
08.00 Fakty
08.15 Fakty-Refleks
08.25 ...do Kongresu
08.30 Rahan
09.00 Rozmowy ze zwierzętami
09.20 Zagajnik
09.50 Maria Celeste - serial
10.35 Uśmiech losu
11.20 Teraz wieś
11.50 Fakty
12.10 TV Polonia
14.00 Z czym do ludzi
14.30 Krzyżówka szczęścia
15.00 Twoja Piątka
15.10 Mokradełka
15.35 Maluda
16.00 Indaba
16.30 Co tam, panie, w polityce
17.00 Telewizyjne Wiadomości  Literackie
17.30 Profesor Miodek odpowiada
18.10 Fakty
18.30 Maria Celeste - serial
19.20 Fakty-Refleks
19.30 Sześć razy „naj..."
20.00 Na ratunek - serial
20.55 Rosja w kosmosie
21.40 Warkocz Bereniki
22.00 Fakty
22.25 ...do Kongresu
22.30 Studio sport
23.10 FritzPauer Trio
23.45 Wieczór z muzyką poważną

RTL 7

07.00 Siodemka zaprasza
07.15 Teleshopping
07.50 Przeboje do nucenia
08.00 Siodemka dzieciakom: Superpies, Starla i Jezdzcy - seriale animowane
08.50 Autostrada do Nieba - serial familijny
09.40 Muzyka w Siodemce
14.25 Polskie seriale animowane: Bolek i Lolek, Mis Kudlatek
14.45 Teleshopping
15.10 Gram w Siodemke: Siodmy cud - program muzyczny Magdy Bem
15.55 Siodemka dzieciakom: Superpies, Starla i Jezdzcy - seriale animowane
16.50 Swiat pana trenera - serial komediowy
17.15 Gram w Siodemke: Siodmy cud - program muzyczny Magdy Bem
18.00 Autostrada do Nieba - serial familijny
18.50 Polskie seriale animowane: Bolek i Lolek, Mis Kudlatek
19.15 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
19.25 Swiat pana trenera - serial komediowy
19.50 Prognoza pogody
19.55 KOP - Komentarz Okropnie Powazny
20.00 Robin Hood - serial przygodowy
20.55 Sady, przesady - talkshow
21.55 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
22.05 Capital News - serial obyczajowy
23.00 Robin Hood - serial przygodowy (powt.)
23.55 Capital News - serial obyczajowy (powt.)
00.45 Gram w Siodemke: Siodmy cud - program muzyczny Magdy Bem

Polonia 1

05.30 Home Shopping
08.30 Filmy animowane dla dzieci (powt.)
09.30 Klub Hawaje - serial (powt.)
10.00 Celeste - telenowela (powt.)
10.45 Namietnosci - telenowela (powt.)
11.30 Escape - program komputerowy (powt.)
12.00 Home Shopping
16.00 Filmy animowane dla dzieci
17.30 Klub Hawaje - serial
18.00 Namietnosci - telenowela
19.00 Reportaz z planu - (powt.)
19.30 Filmy animowane dla dzieci
20.30 Celeste - telenowela
21.30 W domu - program o domu
22.00 Home Shopping


Canal+
07:00 Muzyczny budzik
07:30 Diabelski młyn - filmy rys.
08:00 Parker Lewis - serial
08:25 Nie jesteśmy aniołami - komedia, USA 1997
10:10 Uśpione nasiona - film dok.
10:40 Glengarry Glen Ross - dramat, USA 1992
12:20 Gladiator - film, USA 1992
14:00 Arsene Lupin: Czarna peleryna - serial animowany
14:25 Dziewczyna z komputera - serial
14:50 Kuba: Historia mitu, cz. 2 - film dok.
16:05 Życie rodzinne - film psychologiczny, Polska 1970
17:35 Niekończąca się opowieść - serial
18:00 Diabelski Młyn - film rys.
18:20 Nie przegap
18:25 Cyberia - prowadzi Cleo
18:30 Pogoda
18:50 Bajer w Bel-Air - serial
19:20 x5 - minimagazyn
19:25 Kroniki Seinfelda - serial komediowy prod. USA
19:50 Aktualności filmowe
20:00 Zabawa w zgadywankę - film, USA
21:30 Tylko ty - komedia, USA 1994
23:30 Wiek niewinności - film, USA 1993
01:45 Fiesta - dramat, Francja/Hiszpania
03:30 Podwójne życie - thriller, USA 1995
05:10 Będzie miała dziecko - komedia, USA 1988

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki