Fandom

Wikia o Starej Telewizji

19 maja 1993

11 581stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

TVP 1
06:00 Kawa czy herbata?
09:00 Wiadomości
09:10 Mama i ja
09:25 Domowe przedszkole
09:50 Porozmawiajmy o dzieciach
10:00 Śmierć ucznia /2/ - serial prod. niem.
11:10 Księżniczka narodowych pamiątek /cz. 2/: Zbiory - serial dok.
12:00 Wiadomości
12:10 Program dnia
12:15-16:00 Telewizja Edukacyjna:
12:15 Magazyn notowań
12:45 W poszukiwaniu utraconej Księgi /2/: Polska powieść współczesna
13:15 Daj mi - pożycz - kup sobie: Historia polskiej książki
15:00 "... prawda, nieprawda i innej prawdy nie ma" - widowisko poetyckie wg powieści Stanisława Barańczaka
15:30 Kompozytor i jego miasto: Beethoven i Bonn - film dok. prod. niem.
16:00 Program dnia
16:05 Mój program na antenie oraz film z serii "Oddział dziecięcy"
16:50 Muzyczna Jedynka
17:00 Teleexpress
17:25 Życie Inochi /2/ - serial prod. jap.
18:15 Akademia zdrowego ciała
18:30 Laboratorium: Tajemnica
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:15 Studio Sport: Finał Pucharu UEFA
22:05 Nasze polskie... Polski poślizg kontrolowany
22:30 Leksykon polskiej muzyki rozrykowej: T - Barbara Trzetrzelewska
22:45 Wiadomości
23:00 Muzyczna Jedynka
23:10 Gorąca linia
23:20 Linda po kolei: Kroll - film sensacyjny prod. pol.
00:55 Noce z blondynką: Stan strachu - film fab. prod. pol.
03:00 Największe wydarzenia XX wieku: Exodus - serial dok. prod. franc.
04:00 Program na czwartek

TVP 2
08:00 Panorama
08:05 Program lokalny
08:35 Przygody Hucka Finna: Huck pełen wigoru - serial anim. prod. jap.
09:00 Studio Dwójki
09:10 Pokolenia - serial prod. USA
09:35 Świat kobiet
10:05 Język angielski
10:35 Przeboje Dwójki
11:00 Panorama
11:05 Studio Dwójki
11:15 Trzy kwadranse ze sportem
12:00 Studio Dwójki
12:10 Róbta, co chceta
12:30 Auto
13:00 Panorama
13:05 Wspinający po murach /1/ - serial prod. szwedzkiej
14:00 Studio otwarte
15:00 Kilka fragmentów z życia pechowego staruszka - film dok.
15:30 Witajcie - film dok.
15:55 Program dnia
16:00 Artysta i jego świat: Kandinsky - film dok. prod. franc.
16:30 Panorama
16:30 Sport: Gem, set, mecz
16:50 Losowanie Gier Liczbowych Totalizatora Sportowego
16:55 Przygody Hucka Finna: Huck pełen wigoru - serial anim. prod. jap.
17:40 Skrzydla bliżej marzeń
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:35 Pokolenia - serial prod. USA
19:30 Mimstory /3/: Dialogi - serial dok. prod. czech.-sł.
20:00 Wspinający po murach /1/ - serial prod. szwedzkiej
21:00 Panorama
21:30 Ekspres reporterów
22:00 Rewelacja miesiąca: Piotr Czajkowski - Eugeniusz Oniegin
00:00 Panorama
00:05 Rewelacja miesiąca /cd./
00:55 Program na czwartek

TV Polonia
08:00 Panorama
08:15 Ile jest życia
09:15 Tik-Tak
10:15 Mieszkamy w Polsce...
10:35 Magazyn przechodnia
10:45 Duet - program rozrywkowy
11:15 Film dokumentalny
11:45 Leksykon Polskiej Muzyki Rozrywkowej
12:00 Wiadomości
12:10 Program dnia
12:15 Śmierć dziecioroba - film
14:05 Zapis czasów
14:45 Film dokumentalny
15:05 Agnieszka Duczmal i Amadeus
16:05 Program dla dzieci
16:35 6 mln sekund
17:00 Teleexpress
17:15 Program edukacyjny
17:45 Film dokumentalny
18:05 Magazyn przechodnia
18:15 Jan Bo /cz. 1/
18:45 Program publicystyczny
19:15 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:00 Przypomnienie programu na wieczór
20:05 Najważniejszy dzień życia
21:00 Panorama
21:30 Dom /2/
23:00 Polacy - film dok.
00:00 Panorama
00:10 Malarstwo Marka Grechuty
01:00 Program muzyczny
02:00 Najważniejszy dzień życia

Tele-3 Katowice
08:00 Retransmisja TV Polonia
14:05 Ile jest życia - serial TVP
15:00 Dalej niż jutro - serial
15:30 Riviera - serial
16:00 Aktualności
16:05 Don Kichot - serial
16:30 Program satelitarny MTV
17:00 Studio Regionalne
17:15 Na symfonicznej estradzie
18:00 Aktualności
18:30 Daj szansę zdrowiu
19:00 Program satelitarny MTV
19:30 Wiadomości
20:00 Ile jest życia - serial TVP
21:00 Reporterzy przedstawiają
21:30 Sport w Trójce
22:00 Aktualności
22:10 IV Gliwickie Spotkanie Teatralne
23:10 Nocna Telefoniada - teleturniej
00:00 Retransmisja TV Polonia

TV Gdańsk
08:00 Retransmisja TV Polonia
16:00 Program dnia i Panorama
16:10 Nowalijki
16:15 Pętla czasu
16:45 Muzyczny quiz
17:00 Reklama
17:05 Powrót Johna Silvera
18:00 Panorama
18:30 Kwiaty w domu i w ogrodzie
18:45 Studio "3" /filmowe/
19:00 "Riviera"
19:30 Wiadomości
20:00 Panorama
20:10 Dozwolone od lat 40
20:20 Niebezpieczny rejs - film sensacyjny
21:35 Kamerton - mag. muzyczny
22:00 Reklama
22:05 Niech płynie krew - komedia
22:30 Program na czwartek i muzyka
22:55 Retransmisja TV Polonia
03:00 Zakończenie programu

PolSat
16:15 Trzy dni bez wyroku - film fab. prod. pol.
18:20 He-Man - serial anim. prod. USA
18:45 Pożegnanie
23:15 Program wieczoru
23:20 Poszukiwany żywy lub martwy /35/: Potwory - serial prod. USA
00:20 Film fabularny
01:15 Pożegnanie

Nowa Telewizja Warszawa
07:00 Wiadomości Warszawskie
07:30 Wiadomości Warszawskie
08:00 Wiadomości Warszawskie
08:30 Gigi la Trotolla - film animowany
08:30 Wróżka z Krainy Kwiatów - film animowany
09:00 Tajemniczy ogród - film animowany
09:30 Chłopcy z III c - serial
10:30 Zakazana miłość - telenowela
11:00 Jolanda - telenowela
11:30 Moje dzieci, moje życie - telenowela
12:30 Teledyski i program dnia
13:00 Ogłoszenia drobne
14:00 Bajki dla dzieci
15:00 Debaty warszawskie - prowadzi A. T. Kijowski
15:30 Teledyski i program dnia
16.15 Gigi la Trotolla - film animowany
16.40 Wróżka z Krainy Kwiatów - film animowany
17.05 Tajemniczy ogród - film animowany
17:30 Wiadomosci Warszawskie
18:00 Chłopcy z III c - serial
19:00 Zakazana miłość - telenowela
19:30 Jolanda - telenowela
20:00 Edera - telenowela
21:40 Jeronimo - telenowela
22:30 Debaty warszawskie - prowadzi A. T. Kijowski (powt.)
23:00 Wiadomości Warszawskie
23:30 Wiadomości Warszawskie
00:00 Wiadomości Warszawskie
00:30 Wiadomości Warszawskie
01:00 Relaks z NTW
02:00 Ogłoszenia drobne

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki