Fandom

Wikia o Starej Telewizji

19 czerwca 1995

11 422strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Sportowa apteka oraz Miniatury: Roman Brandstaetter: "Moja podróż sentymentalna")
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Moda na sukces" (117) - serial prod. USA
8.30 Dżwiękogra - quiz muzyczny dla dzieci
8.45 Gimnastyka Tai-chi (4)
8.50 "Bolek i Lolek wyruszają w świat" - film anim. prod. polskiej
9.00 Wiadomości poranne
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Domowe przedszkole
9.50 Porozmawiajmy o dzieciach
9.55 Muzzy (47) - język angielski dla dzieci
10.05 "Doktor Quinn" (26) - serial prod. USA (powt.)
10.50 Muzyczna Jedynka
11.00 Programik dla zwierzątek
11.20 Co mnie gryzie
11.30 Ludzki świat
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.15 -14.50 TV Edukacyjna
12.15 Magazyn Notowań: Mączne przysmaki
To jest historia
12.40 Stalimizm po polsku: Sprawa Katynia
12.55 "Samoloty myśliwskie państw Osi" - film dok. prod. angielskiej
13.50 "Ogniem i mieczem" wg Szymona Kobylińskiego
14.05 Łowcy tajemnic: Podwodne skarby (3)
14.15 Encyklopedia II wojny światowej:Tamten najdłuższy dzień (2) (z teletekstem)
14.35 Tajna historia ZSRR: Testament Wodza
14.50 Program dnia
15.00 Potop popu - magazyn muzyczny
15.30 Luz - program nastolatków
15.55 Muzyczna Jedynka - Gorąca dziesiątka
16.00 "Moda na sukces" (117) - serial prod. USA (powt.)
16.25 Było biennale (2) - reportaż
16.35 Baw się z nami - turniej sportowy dla dzieci
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Forum - program publicystyczny
18.10 "Murphy Brown" (18/52) - serial prod. USA
18.35 Program jubileuszowy, czyli Polska 10, 20, 30, 40 lat temu: Światowy Festiwal Młodzieży
19.00 Wieczorynka (filmy przyrodnicze)
19.30 Wiadomości
20.10 Teatr Telewizji - Alan Ayckbourn: "Chwila szczęścia"
21.35 Puls dnia
21.55 Tydzień Prezydenta
22.05 Przed Opolem - program rozrywkowy
22.35 "75 lat Szkoły Orląt" - reportaż
23.00 Wiadomości wieczorne
23.20 Mistrzowie kina - Peter Geenaway "Kontrakt rysownika" - film fab prod. angielskiej (108 min)
1.05 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego: Dang Thal Son gra Koncert e-moll Fryderyka Chopina
1.55 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport telegram
7.20 Gość poranny
7.30 Nauka języka angielskiego (119) - kurs BBC
7.40 Dziennik krajowy
8.00 Program lokalny
8.30 "Ferajna z baru Oficina" (22) - serial komediowy prod. hiszpańskiej
9.00 Świat kobiet - mag.
9.30 "Portrety z natury" (8): "Górskie safari"
10.00 "Akademia policyjna" (15): "Policjanci na planie filmowym"
10.20 Familiada - teleturniej
10.50 Wspólnota w kulturze: "Anna Awoboda - kreowanie przestrzeni"
11.20 Telegoniec - magazyn teatralny dla młodzieży
11.45 To tylko plotka: Polak w kosmosie
12.00 "Duch Szalonego Konia" - film dok. prod USA
13.00 Panorama
13.20 "Pałac pod Oliwkami" (9/13): "Wolność" - serial prod. francuskiej
14.10 Clipol - magazyn muzyczny
14.50 "Pan Magoo": "Lost Vegas" - serial anim. prod. USA
14.55 Powitanie
15.00 "Akademia policyjna" (15): "Policjanci na planie filmowym" - serial anim. prod. USA
15.30 Skrzydła bliżej marzeń
16.00 Apetyt na zdrowie - program sportowo-rekreacyjny
16.30 Gol - magazyn piłkarski
17.00 "Więzy krwi" (6-ost.): "W krzywym zwierciadle" - serial prod. angielskiej
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
19.00 Koło fortuny - teleturniej
19.35 Bajki nie tylko dla dzieci głuchych: "Dziewczynka z zapałkami"
20.00 "Allo, allo" - serial komediowy prod. angielskiej
20.30 Auto - magazyn
21.00 Panorama
21.35 "Emilie" (10/20) - serial prod. kanadyjskiej
22.30 Departament sztuki: Henry Moore
23.00 Maraton trzeźwości: Parafiada Kurów '95
23.30 "Komu słuzy wojsko" - reportaż
24.00 Panorama
0.05 Muzyka ciszy Bernadetty Matuszczak
0.50 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
6.55 Dzień dobry z Polski - retransmisja programu satelitarnego TV Polonia
9.00 Poranek z Telewizją Katowice - program studyjno-filmowy
11.00 Program dnia
11.05 Kino Teletrójki: Namiętność (1/104) - telenowela
11.35 W cztery świata strony - magazyn turystyczny (powt.)
12.00 Aktualności (1)
12.05 Kino Teletrójki: Jednoręki - film obyczajowy (powt.)
13.40 Gramofon - program rozrywkowy (powt.)
13.50 Krok za krokiem - serial komediowo-obyczajowy (powt.)
14.20 Varius Manx (powt )
14.35 Kleks - program dla dzieci
15.00 Aktualności (2)
15.05 Program dnia
15.10 Siedem opowieści niesamowitych - serial prod angielskiej
15.35 Zycie zwierząt (28) - serial przyrodniczy
16.05 Miód i pszczoły (37) - smal dla młodzieży
16.35 Makler - program przygotowany przez Agencję DR Music
16.50 Sport w Teletrójce
17.20 Cristal - telenowela prod. wenezuelskiej (206)
18.00 Gość Teletrójki
18.10 Aktualności (wyd. główne)
18.40 Portrety miast
18.45 Regionalne życiorysy
19.00 Wieczór z Telewizją Katowice - program studyjno-filmowy
19.30 Granice sportu (23) - magazyn sportowy prod. angielskiej
20.00 Doggin Around - dramat obyczajowy prod. ang.
21.35 Gabrielle - angielski program muzyczny prezentujący dorobek artystki
21.45 Polskie lapidarium w Hamburgu
22.00 Aktualności (4)
22.05 Program na wtorek
22.10 Kino Teletrójki: Namiętność (1) - telenowela prod. wenezuelskiej (powt.)
22.40 Konkurs szkół plastycznych
23.00 Noc Świętojańska - reportaż
23.20 Nie tylko o muzyce - Wiesław Ochman
24.00 Gaude Mater - reportaż z festiwalu
0.20 Sacrum profanum (powt )
0.50 Wieczór z Telewizją Katowice (powt)

Polsat
8.00 Klub babysitters (11/13)
8.30 Szczęśliwy rzut
9.00 As, dama, walet
10.00 Szpital miejski, odc. 93
10.50 Piracki łup - film
12.40 Oblicza wojny, odc. 19
13.30 Magazyn medycyny naturalnej
14.00 Oskar - magazyn filmowy
14.30 Talia gwiazd
15.10 Kobra, odc. 11/20
16.00 Magazyn medyczny
16.30 Informacje
16.40 GRA!MY
16.55 Ritchie Rich, odc. 12
17.25 Szczęśliwy rzut
17.55 Sąsiedzi, odc. 370
18.30 Informacje
18.55 Gliniarz i prokurator, odc. 12/26
19.55 Informacje
20.00 Film na telefon: U schyłku lata - film USA, 1986 r. lub Magowie zaginionego królestwa - film USA, 1986 r.
22.00 Informacje i biznes
22.15 Mecz żużlowy: Stal Gorzów - Apator Toruń
23.45 Pożegnanie

TV Polonia
6.55 Dzień dobry z Polski
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski cd.
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 "Na polską nutę" - program dla dzieci (powt.)
10.00 "Chronić czy nie chronić" - f1lm krajoznawczy Jana Walencika (powt.)
10.30 Jeden z dziesięciu - teleturniej (powt.)
11.00 7 dni świat
11.30 Racja stanu
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
12.15 "Cudzoziemka" - film fab. prod. polskiej (1988 r, 101 min.) (powt.)
14.05 Spotkania z profesorem Wiktorem Zinem: "Spojrzenie z bliska - Kazimierz" (powt.)
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Przegląd Kronik Filmowych
15.30 Historia: "Miednoje"
16.00 Sportowy tydzień
16.30 Raj - magazyn dla młodzieży
17.00 Teleexpress
17.15 "Klementynka i Klemens - gęsi z Doliny Młynów" (11, 12 i 13) - serial dla dzieci
18.00 "W labiryncie": (76) "Igor" (77) "W ostatniej chwili" - serial prod. polskiej
19.00 Magazyn kulturalny (powt.)
19.20 Dobranocka: "Opowiadania Muminków" "Mama Ryjka" - film animowany dla dzieci
19.30 Wiadomości
20.00 Spojrzenia na Polskę - program Jerzego Klechty
20.15 "Drgawy Magazyn Muzyki Niezależnej" - wydanie koncertowe (wystąpi zespół "Mazzol and Arhythmic")
20.45 "Polska Kronika Ogórkowa" - satyryczny program Michała Ogórka
21.00 Panorama
21.30 Czarne, białe i w kolorze "Milion za Laurę" - film fab. prod polskiej (1971 r., 93 min)
23.05 Program na wtorek
23.10 "Dopóki śpiewam ja" - program z udziałem Jarosława Abramowa Newerlego
24.00 "Bliskie spotkania - Agata Tuszyńska" - gościem Alicji Resich-Modlińskiej będzie Agata Tuszyńska, teatrolog
0.35 "Camerata 2" - magazyn muzyczny
1.05 Zakończenie programu

Polonia 1
6.00 Jolanda
6.45 Posterunek przy Hill Street
12.20 Filmy anim.
14.40 Posterunek przy Hill Street
17.40 Drużyna A
18.35 Ty albo nikt
19.15 Posterunek przy Hill Street
20.00 Zmienny los
21.50 MacGyver
22.45 Drużyna A
23.35 Ty albo nikt
1.10 Zmienny los
3.00 MacGyver
3.50 Drużyna A

Canal +
7.00 BBC News (*)
7.30 Diabelski Młyn - filmy rys.(*)
8.00 Muzyczny budzik
8.30 Słynne samoloty
9.30 Pierwsza liga - film fab.
11.15 Raz, dwa, trzy, baba Jaga patrzy - film fab.
13.00 Podwodne skarby Wyspy Lundy - film przyrod.
13.30 Ren i Stimpy - film rys. (powt.)
14.00 Ferdydurke - film fab.
15.35 Chłopięcy świat - film fab.
17.30 Ren i Stimpy, odc. 26
18.00 Diabelski Młyn - filmy rys.(*)
18.30 Bajer w Bel-Air (odc. 97)(*)
19.00 Na gapę - program firmowy Canal +(*)
19.30 Nie przynoś mi kwiatów (odc. 32)(*)
20.00 Mapa ludzkiego serca - film
21.50 Sport - magazyn
22.50 Za wzgórzem - film fab.
0.30 Pechowiec - film fab.
2.00 Dawno temu w Ameryce - film fab.
(*) - program niekodowany

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki