FANDOM


Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie

06:00 TELEZAKUPY
06:35 Plebania - odc. 1764; telenowela TVP
07:00 Plebania - odc. 1765; telenowela TVP
07:25 Plebania - odc. 1766; telenowela TVP
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda
08:07 Polityka przy kawie
08:20 To Timmy! - Traktor Timmiego, odc. 36 (Timmy's Tractor); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)
08:30 Zabawy z Lippy and Messy odc. 9 Budowa mostu; język angielski dla dzieci
08:40 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn
08:55 Rodzinka Dinka - odc. 2; magazyn
09:10 Pinky i Perky - Umowa stoi!, odc. 21 (The Pig and the Porker); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
09:25 Rozgadana Farma - Co może zrobić jedynaczka, by nie mieć w domu niemowlaczka, odc. 20 (The tactics an only child can deploy to prevent a new bundle of joy); serial animowany kraj prod.Francja (2005)
09:55 Psi psycholog - odc. 12; telenowela dokumentalna TVP
10:25 Klan - odc. 2284 -  txt. str. 777; telenowela TVP
10:55 Galeria - odc. 57; serial obyczajowy TVP
11:25 Galeria - odc. 58; serial obyczajowy TVP
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 To się opłaca; magazyn
12:50 Natura w Jedynce - Polowanie z kamerą - cz. 3 (Animal Camera 3/3) kraj prod.Wielka Brytania (2004)
13:50 Siostry - odc. 2/13 - Karolek -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
14:40 Olimpijczycy 2012; felieton
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Czy wiecie, że.... - magazyn popularnonaukowy (I did't know that); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2008)
15:45 Czterej pancerni i pies - odc. 11/21 - Wojenny siew -  txt. str. 777; serial TVP
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:20 Magia Igrzysk - Radość Wygrywania; felieton
17:30 Ranczo - odc. 8 - Kozy ofiarne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
18:25 Klan - odc. 2285 -  txt. str. 777; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Gumisie - Urodzaj na ogry, odc 36 (Disney's Adventure of the Gummi Bears / Ogre Baby Boom ep. 36); serial animowany kraj prod.USA (1992)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
20:10 Pogoda
20:20 Ojciec Mateusz - odc. Anna; serial kryminalny TVP
21:20 Sprawa dla reportera
22:20 Sensacyjne lato w Jedynce - Glina - odc. 15/25; serial kryminalny TVP
23:15 Wakacyjny seans filmowy - Krugerandy -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1999)
00:55 Złote runo -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1996)
02:25 Notacje - Tadeusz Rolke. Mój pierwszy aparat; cykl dokumentalny
02:40 Zagadkowa Jedynka
03:40 Zakończenie dnia
TVP2 HD

05:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 49; serial komediowy TVP
06:00 Warto kochać - odc. 67; serial TVP
06:50 TELEZAKUPY
07:30 Na dobre i na złe - odc. 472 - Zanim będzie za późno; serial TVP
08:30 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9.03, 9.06, 9.47, 10.20, 10.24
Panorama: 9:40
Pogoda: 9.00
10:40 Eska Music Awards 2012 nominacje - (8)
10:45 Rodzinka.pl - odc. 13 "Rodzicielskie rozterki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
11:15 Lokatorzy - odc. 176 (204) Słodkie tajemnice; serial komediowy TVP
11:50 Familiada - odc. 1943; teleturniej
12:20 Reporter Polski; magazyn
12:35 Pożyteczni.pl
13:05 Faceci do wzięcia - Mężczyzna jest jak wino; serial TVP
13:35 Barwy szczęścia - odc. 755 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
14:10 Postaw na milion - odc. 30; teleturniej
15:05 M jak miłość - odc. 903; serial TVP
16:00 Panorama Kraj
16:15 Pogoda
16:25 Świat bez tajemnic - Żywe szybowce (That Shouldn’t Fly); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
17:15 WOK - Wszystko o Kulturze - Wakacje (40) WYDARZENIE T - Mobile Nowe Horyzonty; magazyn
17:25 Jeden z dziesięciu - odc. 14/69; teleturniej
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:45 Reporter Polski; magazyn
19:05 Herkules - odc. 2 Jednooki (Hercules: The Legendary Journeys ep. Eye of the Beholder); serial kraj prod.USA (1995)
19:55 Eska Music Awards 2012 nominacje - (9)
20:05 W kręgu kłamstw (Ring of Deceit); thriller kraj prod.Kanada (2010)
21:45 Kocham Kino - Berlin Calling (Berlin Calling); film obyczajowy kraj prod.Niemcy (2008)
23:45 Historia Bluesa (3) "Droga do Memphis" (The Blues (3) "The Road to Memphis"); serial dokumentalny kraj prod.USA, Niemcy (2003)
01:20 W kręgu kłamstw (Ring of Deceit); thriller kraj prod.Kanada (2010)
02:45 Modrzejewska - Warszawa odc. 5/7; serial TVP
04:00 Art Noc - Tata Kazika 2; koncert
04:50 Zakończenie dnia
TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:11 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:42 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:11 Pogoda

07:15 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:41 Pogoda

07:45 Poranek TVP Info

07:53 Twoja@sprawa

08:00 Serwis info

08:03 Gość poranka

08:16 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:41 Pogoda

08:43 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:06 Pogoda

09:10 Gość poranka

09:20 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:42 Pogoda

09:45 Poranek TVP Info

09:55 Serwis sportowy

10:00 Serwis info

10:10 Biznes - otwarcie dnia

10:18 Pogoda

10:20 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:41 Pogoda

10:45 Gość poranka

10:55 Serwis sportowy

11:00 Serwis info

11:20 Serwis sportowy

11:24 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info

12:20 Biznes

12:26 Pogoda

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Serwis info

13:10 Raport z Polski

13:26 Pogoda

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:22 Pogoda

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:10 Raport z Polski

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:55 Serwis sportowy

16:00 Rozmowa dnia

16:15 Biznes

16:25 Pogoda

16:30 Serwis info

16:57 Pogoda

17:00 Program lokalny

20:00 Infoexpress

20:10 Minęła dwudziesta

21:00 Pogoda

21:06 Raport z Polski

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:15 Studio LOTTO

22:24 Serwis info

22:30 Info Dziennik

23:11 Pogoda

23:16 Sportowy wieczór

23:30 Syria - kraj represji - film dokumentalny (Francja,2011)

00:25 Infoexpress

00:35 Minęła dwudziesta

01:16 Listy do PRL-u

01:21 Raport z Polski

01:40 Serwis info

01:45 Info Dziennik

02:25 Pogoda

02:27 Sportowy wieczór

02:38 Infoexpress

02:46 Minęła dwudziesta

03:27 Pogoda

03:30 Szerokie tory: Bezdomni Odessy

04:00 Syria - kraj represji - film dokumentalny (Francja,2011)

04:52 Infoexpress

04:59 Pogoda

05:01 Listy do PRL-u

05:08 Eurosąsiedzi (67)

05:20 Era wynalazków - magazyn popularnonaukowy

05:33 Raport z Polski

120px-Logo Polsat.svg

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:30 Przygody Animków (89)

08:00 Pinky i Mózg (13)

08:30 Pies Huckleberry (30)

08:45 Rodzina zastępcza plus: Mistrzowski gambit (262)

09:45 Przygody Merlina 3 (32)

10:45 90210 (19)

11:45 Jej Szerokość Afrodyta 2 (19)

12:45 Dom nie do poznania 2 (15)

13:45 Chirurdzy 5 (97)

14:45 Malanowski i partnerzy (375)

15:15 Malanowski i partnerzy (376)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:45 Dlaczego ja? (225)

17:45 Trudne sprawy (103)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich: Perpetum mobile (31)

20:05 Dziś 13, jutro 30 - komedia (USA,2004)

22:10 Pamiętniki z wakacji (5)

23:10 Pamiętniki z wakacji (6)

00:10 Kobiecy Klub Zbrodni (4)

01:10 Zakończenie programu (przerwa techniczna)

Logo-19

05:20 Mango

08:00 Rozmowy w toku: 'Kiślówki', 'olejówki' i inne lepkie księżniczki...

08:55 Ugotowani (1/10)

09:55 Na Wspólnej (1530-1532)

11:15 Sąd rodzinny

12:15 Ostry dyżur 6 (17/22)

13:15 Bez śladu 7 (10)

14:15 Ukryta prawda (38)

15:15 Detektywi: Z dzieckiem na rękach (816)

15:50 W-11 - Wydział Śledczy: Na celowniku (847)

16:30 Rozmowy w toku: Czyż życie wagarowicza nie jest piękne?

17:25 Ukryta prawda (39)

18:25 Detektywi: Odnaleźć prawdę (763)

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 W-11 - Wydział Śledczy: Dorośli (856)

20:50 Kuchenne rewolucje 5: Syrenka, Ustka (4)

21:50 Komora - dramat sensacyjny (USA,1996)

00:10 Szymon na żywo (7)

01:10 Uwaga!

01:25 Arkana magii

02:45 Od hitu do świtu

TV4

05:40 Dekoratornia

06:00 Morze miłości (91)

06:45 4music - magazyn muzyczny

07:35 Słoneczny patrol (133)

08:25 Dziewczyny z fortuną

09:05 TV Market

09:25 Eva Luna (73)

10:25 Zakazane uczucie (121)

11:25 Zakazane uczucie (122)

12:25 4music - magazyn muzyczny

13:30 Dekoratornia

14:00 Dziewczyny z fortuną

15:00 Osaczona (32)

16:00 Słoneczny patrol (133)

17:00 Zakazane uczucie (123)

18:00 Zakazane uczucie (124)

19:05 Galileo (182) - program popularnonaukowy

20:00 Na krawędzi ciemności 3 - horror SF (USA,1995)

22:05 Kryptonim: Dzikie Gęsi - film sensacyjny (Niemcy,Włochy,1984)

00:10 Wzór (6)

01:00 Zakończenie programu

SK PULS 1012

06:00 Muzyczny budzik - program muzyczny

06:30 Dyżur - serial dokumentalny

07:00 Lalka: Wielkopańskie zabawy (3/9)

08:30 Zorro (18)

09:00 Łowcy skarbów 2 (9)

10:00 Niesforne duchy - film familijny (Niemcy,2010)

12:00 Ale numer! - program rozrywkowy (Kanada,2009)

13:00 Muzyczne życzenia (7) - program muzyczny

14:00 Pokojówka na Manhattanie (88)

15:00 Zorro (19)

15:25 Fantomas - komedia (Francja,Włochy,1964)

17:30 Łowcy skarbów 2 (10)

18:30 Crusoe (3)

19:30 Junior TV: Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (10)

20:00 Pogromca duchów - komedia przygodowa (Niemcy,2011)

22:00 Koszmar w raju - film przygodowy (Niemcy,2011)

23:50 Kłamstwa namiętności - film erotyczny (USA,2002)

01:30 Do góry nogami! (4) - program rozrywkowy

02:30 Zobacz to!

SK TVN7

04:55 Druga strona medalu: Jacek Olszewski (6)

05:25 Druga strona medalu: Alicja Tysiąc (8)

05:55 Męski typ: Jarosław Iwaszkiewicz (1/4)

06:25 We dwoje - program rozrywkowy

07:35 Teresa (95)

08:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska (120)

09:30 Chuck (13/22)

10:25 Kobra - oddział specjalny (12-ost.)

11:30 Mango

13:05 Punkt krytyczny (5/13)

14:05 Sąd rodzinny (34)

15:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska (121)

16:05 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (20/24)

17:05 Chuck (14/22)

18:00 Punkt krytyczny (6/13)

18:55 Kobra - oddział specjalny (1/12)

20:00 Sexy czwartek: Człowiek roku - komediodramat (USA,2006)

22:25 Podkomisarz Brenda Johnson (6/13)

23:25 Szkoła wdzięku Marilyn Hotchkiss - komediodramat (USA,2005)

01:35 Arkana magii

03:40 Męski typ: Jarosław Iwaszkiewicz (1/4)

04:10 Druga strona medalu: Otylia Jędrzejczak (4)

04:40 Zakończenie programu

TV Puls 2 (od 19.07.2012)

12:00 Menu na miarę (1) - magazyn kulinarny

12:30 Gramy po polsku

13:30 Taki jest świat - program informacyjny

14:30 Animaki

18:30 4fun Music

19:30 Ból za kulisami sławy - magazyn lifestylowy

20:00 Pomoc domowa (1)

20:30 No problem! (1) - magazyn poradnikowy

21:00 W blasku fleszy - program rozrywkowy

21:30 Ktoś tu zwariował! - program rozrywkowy

22:00 Dr Phil - program rozrywkowy

23:00 Z archiwum policji - serial dokumentalny

23:30 Dyżur - serial dokumentalny

00:00 Zakończenie programu

TV6 logo.svg-1-

08:30 mała Czarna - talk show

09:15 Komisarz Rex 6 (8)

10:15 Milionerzy - oryginalna wersja językowa (2) - teleturniej

11:15 You Can Dance - wersja amerykańska (12) - program rozrywkowy

12:15 Istne Szaleństwo (11) - program rozrywkowy

13:15 TV Market

13:55 4music - magazyn muzyczny

15:00 Idol - wersja amerykańska (21) - program rozrywkowy

15:55 4music - magazyn muzyczny

17:00 Dennis rozrabiaka (12)

17:30 M.A.S.K. (12)

18:00 You Can Dance - wersja amerykańska (13) - program rozrywkowy

19:00 Idol - wersja amerykańska (22) - program rozrywkowy

20:00 Komisarz Rex 6 (9)

21:00 Mam talent! - wersja amerykańska (15)

22:00 Łowca krokodyli (9)

23:00 Zabójcze wody - horror (Kanada,USA,2006)

00:40 Big Brother 5 - reality show

01:25 Big Brother 5 - prosto z domu - reality show

01:45 mała Czarna - talk show

02:30 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Żużel: 2. liga angielska - mecz: Ipswich Witches - Somerset Rebels

08:00 Sport Flash

08:05 Żużel: 2. liga angielska - mecz: Ipswich Witches - Somerset Rebels

09:00 Sport Flash

09:05 Trans World Sport

10:00 Sport Flash

10:05 Golf: The Open Championship - 1. dzień

11:00 Sport Flash

11:05 Golf: The Open Championship - 1. dzień

12:00 Sport Flash

12:05 Golf: The Open Championship - 1. dzień

13:00 Sport Flash

13:05 Golf: The Open Championship - 1. dzień

14:00 Sport Flash

14:05 Golf: The Open Championship - 1. dzień

15:00 Sport Flash

15:05 Golf: The Open Championship - 1. dzień

16:00 Sport Flash

16:05 Golf: The Open Championship - 1. dzień

17:00 Sport Flash

17:05 Golf: The Open Championship - 1. dzień

18:00 Sport Flash

18:05 Golf: The Open Championship - 1. dzień

19:00 Sport Flash

19:05 Golf: The Open Championship - 1. dzień

20:00 Sport Flash

20:05 Golf: The Open Championship - 1. dzień

21:00 Sport Flash

21:05 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Londynie

22:00 Sport Flash

22:05 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Londynie

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch - wyścig w klasie Moto2

00:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch - wyścig w klasie MotoGP

01:00 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Summer City

11:00 ESKA TV News

11:05 Summer City

12:00 ESKA TV News

12:05 Summer City

14:00 ESKA TV News

14:05 Top 5

14:30 Hity Non Stop

15:00 ESKA TV News

15:05 smESKA

16:00 ESKA TV News

16:05 smESKA

17:00 ESKA TV News

17:05 Gorąca 20

18:00 ESKA TV News

18:05 Gorąca 20

19:00 Hity Non Stop

19:30 ESKA TV News

20:00 Summer City

00:00 Hity na czasie

01:00 Polska noc

TTV

06:00 Blisko ludzi (1)

06:30 Blisko ludzi (2)

07:00 Uwaga! po Uwadze

07:55 W Gorącej Wodzie Company (4/14) - program edukacyjny

08:10 Doktor Łapa Extra (4/8) - serial dokumentalny (Polska,2011)

08:25 Na poddaszu (52/65) - magazyn poradnikowy

08:55 Kulisy sławy extra: Przyjaciele w pracy

09:25 Bez recepty (16/77) - magazyn medyczny

09:55 Blisko ludzi (1)

10:25 Blisko ludzi (2)

10:50 Na poddaszu (51/65) - magazyn poradnikowy

11:20 Weekend za miastem - magazyn turystyczny

11:50 Polak potrafi 7 (3/15) - program rozrywkowy

12:20 W pogotowiu (1/10) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

12:50 Uwaga! po Uwadze

13:45 Bez recepty (17/77) - magazyn medyczny

14:15 Raz lepiej, raz gorzej (61/104)

14:55 Weekend za miastem - magazyn turystyczny

15:25 Doktor Łapa Extra (4/8) - serial dokumentalny (Polska,2011)

15:38 Doktor Łapa Extra (5/8) - serial dokumentalny (Polska,2011)

15:50 W pogotowiu (1/10) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

16:20 Na poddaszu (52/65) - magazyn poradnikowy

16:50 Blisko ludzi (1)

17:15 Blisko ludzi (2)

17:45 Pogoda

17:50 Express popołudniowy

18:10 Rosyjskie laleczki (5/12) - serial dokumentalny (USA,2012)

18:45 Rosyjskie laleczki (6/12) - serial dokumentalny (USA,2012)

19:15 Jak się ubrać w kryzysie (9/10) - serial dokumentalny

19:40 Psie adopcje 2 (7/10) - serial dokumentalny

20:05 Uwaga! po Uwadze

21:00 28 sekund 3 - serial fabularno-dokumentalny

21:30 Legendy PRL 7 - nostalgiczny magazyn motoryzacyjny

21:57 Pogoda wieczór

22:00 Express wieczorny

22:20 Wojaże szalonego Anglika - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2009)

22:50 W pogotowiu (1/10) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

23:15 Taka miłość się nie zdarza: Edyta i Łukasz Golcowie (3/9)

23:45 W trasie 2 (5/13)

00:15 Świat bez granic (8/10) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

00:40 Przed północą

01:35 T-Bus (7/19)

02:05 Psie adopcje 2 (7/10) - serial dokumentalny

02:30 Kryminalne gry - serial dokumentalny

03:00 Miłość na sprzedaż (4/10) - serial dokumentalny

03:35 W trasie (5/14)

04:03 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Szalone lata 90.

09:00 Power Play

09:05 Tylko disco!

10:00 Przebojowe historie

10:08 Video Mix Sierockiego!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Power Play

12:05 Dance w Polo TV

13:00 Gwiazdy Polo TV

14:00 Hit dnia

14:10 Slide Show

15:00 Hity wszech czasów

16:00 Przebojowe historie

16:13 Hity wszech czasów

17:00 Przebojowe historie

17:15 Wszystko mi disco!

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Przebojowe historie

20:09 Szalone lata 90.

21:05 Wieczorne granie na ekranie

21:56 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:00 Hit dnia

23:05 Hity wszech czasów

TVP KULTURA-logo-165549B8BD

08:10 Dźwig - film obyczajowy (Polska,1976)

09:15 MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna

09:35 Kabaretowy alfabet Dwójki: A jak Ani Mru-Mru (1)

09:50 Kabaretowy alfabet Dwójki: A jak Ani Mru-Mru (2)

10:20 Sztuka Natalii LL - film dokumentalny (Polska,1994)

11:00 Zaklęty dwór: Cień starościca (1/7)

12:05 Na wyrywki z rozrywki: Ich pierwsze miłości - reportaż (Polska,1998)

12:25 Na wyrywki z rozrywki: 3. wieczór w Sigmie. Stop-klatka. Śpiewa Stanisława Celińska - koncert (Polska,1989)

13:05 Na wyrywki z rozrywki: Filipinki - film dokumentalny (Polska,1968)

13:40 Dźwig - film obyczajowy (Polska,1976)

14:45 MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna

15:20 Zaklęty dwór: Cień starościca (1/7)

16:25 Tydzień z życia mężczyzny - dramat obyczajowy (Polska,1999)

18:00 Warzywniak - film animowany (Polska,2006)

18:35 Spotkania Zamkowe "Śpiewajmy poezję" w Olsztynie. "Świat wg Nohavicy" - koncert (Polska,2009)

19:40 Tydzień z gwiazdą: Marek Kondrat - Teatr, czyli świat - rozmowa

20:25 Tydzień z gwiazdą: Marek Kondrat - Dom wariatów - dramat obyczajowy (Polska,1984)

22:15 Panorama kina światowego: Tajemniczy rozmówca - thriller (USA,2008)

23:55 Susan Tedeschi na Avo Session - koncert (Szwajcaria,2009)

01:05 Kino nocne: Makbet - dramat obyczajowy (USA,1948)

02:55 Panorama kina światowego: Tajemniczy rozmówca - thriller (USA,2008)

04:30 Pasmo kontemplacyjne (6)

05:50 Zakończenie programu

SK TVPHIST

07:30 Dziennik Telewizyjny - 19.07.1984

08:10 Kalendarium historyczne: Twierdza Jasna Góra - film dokumentalny (Polska,1992)

08:45 Cysterski szlak: Sulejów

09:00 Wiedźmin: Świątynia Melitele (9/13)

09:55 Zapisy pamięci: Kino polskie

10:25 Polska dobrze smakuje: Zapomniane smaki Rzeczpospolitej Obojga Narodów

11:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Dżungla

11:30 'Ja jestem twoja', czyli śpiewa Irena Santor - recital (Polska,1968)

11:50 Flesz historii (86)

12:15 Jest taka pieśń... - film dokumentalny (Polska,1997)

13:10 Kobiety Białego Domu: Sarah Polk

13:25 Ucieczka z kina "Wolność" - dramat społeczny (Polska,1990)

15:00 Polska w Białym Domu (14) - program prof. Longina Pastusiaka

15:20 Kulisy i sensacje: Tajemnice Magdalenki

15:50 Świadkowie nieznanych historii: Generał Anders i jego żołnierze

16:25 Widma Warszawy niezaistniałej... - reportaż (Polska,2008)

17:00 Wiedźmin: Mniejsze zło (10/13)

17:55 Zapisy pamięci: Wajda (1)

18:30 Sonda: Oko demona - program popularnonaukowy

19:00 Dziennik Telewizyjny - 19.07.1984

19:45 Polska i świat z historią w tle: Słój - reportaż

20:05 Zagubiony żołnierz Hitlera - film dokumentalny (Wielka Brytania,2007)

21:00 Przełomowe dni (6) - serial dokumentalny

21:30 Za bramą - film dokumentalny

22:00 Spór o historię. Sąd nad Hubalem - debata

22:40 Miejsca przeklęte - cykl dokumentalny

23:10 Z kapitańskiego salonu- magazyn

23:30 Dziennik Telewizyjny - 19.07.1984

00:15 Kaziu, Polska Ci dziękuje - film dokumentalny (Polska,2006)

01:05 Kino nocą: Karate po polsku - dramat obyczajowy (Polska,1983)

02:40 Życiorysy: Ambasador Portu

03:00 Zakończenie programu

TVP Polonia

06:05 Tulipan - odc. 6/6; serial TVP
07:15 Z herbem w nazwisku - Tarnowski herbu Leliwa; magazyn
07:55 Klasa na obcasach - odc. 8; serial TVP
08:30 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9.03, 9.06, 9.47, 10.20, 10.24
Panorama: 9:40
Pogoda: 9.00
10:45 Smaki polskie - Kaczka w potrawce; magazyn kulinarny
11:00 Polonia 24
11:30 Pogoda.pl
11:35 Rodzinka.pl - odc. 18 "Zwierzątko domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
12:00 Barwy szczęścia - odc. 614 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
12:25 Polonia w Komie - Puerto Rico - krewetki (28)
12:35 Wiadomości
12:50 Pogoda na piątek - odc. 9; serial obyczajowy TVP
13:40 M jak miłość - odc. 883; serial TVP
14:45 Skarby nieodkryte; teleturniej
15:15 Złotopolscy - odc. 478* Powrót Karabasza
15:45 Myslovitz - Live cz. 2; koncert
16:30 Reporter Polski; magazyn
16:50 Rodzinka.pl - odc. 18 "Zwierzątko domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
17:15 Polonia w Komie - Puerto Rico - krewetki (28)
17:30 Teleexpress
17:55 Tulipan - odc. 6/6 -  txt. str. 777; serial TVP
19:00 Lubelskie z pasją - Na dwóch kółkach; magazyn
19:15 Barwy szczęścia - odc. 614 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
19:45 Dobranocka - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 3 - Niezwykły powrót
20:00 Wiadomości
20:25 Sport
20:35 Pogoda.pl
20:50 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 7/14 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP
21:45 Polonia w Komie - Kolumbia - tatuaż (29)
22:00 Polonia 24
22:30 Pogoda.pl
22:45 Pitbull - odc. 15 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP
23:40 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny
00:45 Rodzinka.pl - odc. 18 "Zwierzątko domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
01:15 Klasa na obcasach - odc. 8; serial TVP
01:45 Dobranocka za oceanem - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 3 - Niezwykły powrót
02:00 Wiadomości
02:25 Sport
02:30 Pogoda.pl
02:45 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 7/14; serial sensacyjny TVP
03:35 Polonia 24
04:05 Pogoda.pl
04:15 Polonia w Komie - Kolumbia - tatuaż (29)
04:25 Barwy szczęścia - odc. 614; serial obyczajowy TVP
04:55 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny
05:45 Lubelskie z pasją - Na dwóch kółkach; magazyn