FANDOM


Tvp1 logo.gif


06.00 Kawa czy herbata?
07.50 A teraz Susan (Suddenly Susan) (38) - serial komediowy, USA 1998
08.15 Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny
08.25 Giełda
08.30 Wiadomości
08.40 Prognoza pogody
08.45 Gwiezdna Farma - serial animowany, Kanada 1998 (20 min) (dubbing)
09.05 Mama i ja - program dla dzieci
09.25 Domowe przedszkole - program dla dzieci
09.50 Porozmawiajmy o dzieciach - felieton
10.00 Mojżesz prawodawca (Moses the Lawgiver) (6-ost.) - serial historyczny, Włochy/W. Bryt. 1975,
10.50 Mamy dziecko - magazyn poradnikowy
11.10 Klub samotnych serc - magazyn
11.35 Czas na komputer - magazyn komputerowy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25 Chcemy pomóc - magazyn
12.45 Klan (335) - telenowela, Polska 2000
13.10 Alosza shop, czyli kram Awdiejewa (3) - program artystyczny (powt.)
13.25 Dziennik Telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza (powt.)
13.35 Wędrowiec, czyli podróże małe i duże - felieton
13.45 Tramwaj aleksandryjski - film dokumentalny, Polska 2000
14.05 Wędrowiec internetowy - magazyn komputerowy
14.10 Skarby ziemi: Bursztyn i perły (1/2) - serial dokumentalny, USA/Francja/Holandia 1997
14.40 Unterwegs mit Susanne - kurs języka niemieckiego (stereo)
15.00 Wiadomości
15.10 Rzeczpospolita Samorządowa
15.20 Euroexpress
15.30 Oblicza mediów
16.00 Muzyczny serwis Jedynki
16.10 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16.15 Teleexpress Junior - program dla młodzieży
16.20 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
17.00 Teleexpress
17.25 Klan (336) - telenowela, Polska 2000
17.50 Gość Jedynki
18.00 Moda na sukces (1115) - telenowela, USA 1992 (22 min)
18.30 Polska w ogniu: Katyń - cykl dokumentalny
19.00 Wieczorynka: Przygody Kreta - serial animowany, W. Bryt. 1995 (25 min) (dubbing)
19.30 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody
20.10 Okruchy życia: Twarz z tłumu (Face of a Stranger) - film obyczajowy, USA 1991
21.50 Kronika kryminalna - magazyn kryminalny
22.25 Monitor Wiadomości
22.50 Sportowy flesz
23.00 Studio Sport: Liga Mistrzów - skróty
00.00 Gorąco polecam: Do zobaczenia chłopcy (Au revoir les enfants) - dramat wojenny, Francja 1987
wojenny, Francja 1987
01.40 Muzyczny serwis Jedynki (powt.)
01.50 Zakończenie programu

Logo-4.jpg


07.00 Telezakupy
07.30 Dziennik krajowy
07.50 Studio urody
08.00 Program lokalny
08.30 Projektantki (Designing Women) (82) - serial obyczajowy, USA 1989
09.00 07 zgłoś się (12/20): Ścigany przez samego siebie - serial kryminalny, Polska 1981
10.15 Feliks - przyjaciel na całe życie (Felix - Ein Freundfuers Leben) (5/13) - serial obyczajowy, Niemcy 1997
11.05 Wyprawa z National Geographic: Borneo - drugi pogrzeb - film dokumentalny, USA 1997
11.35 Gdzie diabeł mówi dobranoc (Picket Fences) (9) - serial obyczajowy, USA 1992-96
12.20 Tańcząc za dolary - Balet Kirowa w Petersburgu - film dokumentalny, W. Bryt. 1997
13.15 Benefis Jerzego Hoffmana (2) - program artystyczny (stereo)
14.05 Anatol (19/26) - serial animowany, Kanada 1995 (21 min) (dubbing)
14.30 Truskawkowe studio - program dla dzieci
15.00 Fitness Club (10/26) - serial obyczajowy, Polska 1994
15.30 Znaki zodiaku - teleturniej
16.00 Panorama
16.10 Podróż do ziemi obiecanej (Promised Land) (7) - serial obyczajowy, USA 1996-99
17.00 A wiosną przylecą bociany - reportaż Barbary Balińskiej i Krzysztofa Kalukina
17.30 Program lokalny
18.20 W sieci - magazyn komputerowy (stereo)
18.30 Panorama
18.55 Jeden z dziesięciu - teleturniej [audiotele: 0-70085800]
19.25 Warszawa - pejzaż z Singerem (2/7): Powrót na Krochmalną - serial dokumentalny
20.00 Ekspres reporterów
20.35 Studio sport: Liga Mistrzów - mecz Manchester United - Real Madryt [w przerwie meczu: ok. 21.30 Panorama]
22.50 Panorama
23.00 Prognoza pogody
23.05 Sport telegram
23.15 Nie oplataj mnie... - film dokumentalny
00.15 Przypływ uczuć (High Tide) - film obyczajowy, USA 1987
01.50 Muzyka o życiu i śmierci: Sabat Mater Karola Szymanowskiego
02.20 Światowa piłka - magazyn piłkarski
02.45 Zakończenie programu

Warszawski Oddział Telewizyjny.jpg


07.00 (WP) Przygody Nieustraszonych - serial przygodowy
07.30 (WP) Kot Billy - serial animowany
08.00 Mikser - magazyn reporterów
08.10 Wiarus - program kombatantów
08.30 (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
08.45 (WP) To jest temat - reportaż
09.00 (WP) Niezapomniana - telenowela
10.00 (WP) Telezakupy
10.30 (WP) Odkryj nowy świat - magazyn
11.00 (WP) Labirynty kultury - magazyn kulturalny
11.20 (WP) Telewizyjna encyklopedia multimedialna - serial popularnonaukowy
11.35 (WP) Rytmy buszu - serial dokumentalny
12.05 (WP) Ziemia ognista - magazyn
12.30 (WP) Zaczarowany świat - program dla dzieci
13.00 (WP) Spotkania z taaaką rybą - program poradnikowy
13.15 (WP) FIFA Magazine
13.30 (WP) Kowalski i Szmidt - magazyn
14.00 (WP) Wierzę, wątpię, szukam - magazyn religijny
14.30 (WP) Eastenders - telenowela, W. Bryt. 1995, reż. Rob Evans, wyk. Sid Owen, Daniella Westbrook, Patsy Palmer, Michael French
15.00 (WP) Klub Filipa
15.30 Wiadomości Kuriera
15.35 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16.00 Podróż do...: Jemenu i Laosu - serial dokumentalny
16.35 Co, gdzie, kiedy - informator kulturalny
16.45 Spółka rodzinna (13/18) - serial obyczajowy, Polska 1994, reż. Jerzy Sztwiertnia/Janusz Dymek, wyk. Joanna Żółkowska, Wojciech Wysocki, Małgorzata Lorentowicz, Andrzej Szczepkowski (28 min)
17.15 Mikser - magazyn reporterów
17.25 Komunikaty i ogłoszenia
17.30 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
17.50 Sekrety Warszawy
17.55 Wiadomości sportowe
18.00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.20 Obok nas - program publicystyczny
18.40 Na zdrowie - magazyn medyczny
19.00 (WP) Echa regionów - program publicystyczny
19.30 (WP) Przygody Nieustraszonych - serial przygodowy
20.00 (WP) Telekurier
20.30 (WP) Niezapomniana - telenowela
21.30 Telewizyjny Kurier Warszawski
21.35 Wiadomości sportowe
21.40 Rozmowa dnia - program publicystyczny
22.00 (WP) Eastenders - telenowela, W. Bryt. 1995
22.30 (WP) To jest temat - reportaż
22.45 (WP) Bywaj zdrów - program poradnikowy
23.00 Raport policyjny - magazyn
23.15 Tele Motor - magazyn motoryzacyjny
23.40 (WP) Tragedie - serial dokumentalny
00.05 Zakończenie programu

Polsat-2.png


06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Voltron (49) - serial animowany, Japonia 1984 (25 min) (dubbing)
07.25 Faceci w czerni (Men In Black - The Series) (21) - serial animowany, USA 1997 (25 min) (dubbing) (powt.)
07.50 Polityczne graffiti - program publicystyczny
08.00 Allo, Allo (16) - serial komediowy, W. Bryt. 1984-92, wyk. Gordon Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Francesca Gonshaw (25 min)
08.30 Nowe przygody Robin Hooda (New Adventures of Robin Hood 2) (5/20) - serial przygodowy, USA 1998, wyk. John Bradley, Barbara Griffin, Richard Ashton, Martyn Ellis (45 min) (powt.)
09.30 Posłaniec szczęścia (El Nino Que Vino el Mar) (68) - telenowela, Meksyk 1999, reż. Alfredo Gurrola/Arturo Garcia Tenorio, wyk. Imanol, Natalia Esperon, Enrique Ibanez, Patricia Reyes Spindola (45 min) (powt.)
10.30 Luz Maria (99) - telenowela, Peru 1998, reż. Eduardo Macias, wyk. Angie Cepeda, Christian Meier, Mariela Alcala, Rosalinda Serfaty (45 min) (powt.)
11.30 Miasteczko Evening Shade (89) - serial obyczajowy, USA 1990-94, wyk. Burt Reynolds, Marilu Henner, Hal Holbroke (25 min)
12.00 Na własnych śmieciach (On Our Own) (19) - serial komediowy, USA 1994-95, wyk. Ralph Louis Harris, JoJo Smollett, Jazz Smollett, Jussie Smollett (25 min)
12.30 Disco Relax
13.30 Graczykowie (20) - serial komediowy, Polska 1999, reż. Ryszard Zatorski, wyk. Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki (25 min)
14.00 Gospodarz - teleturniej
14.30 Miłość od pierwszego wejrzenia - program rozrywkowy
15.00 Tom i Jerry (18) - serial animowany, USA 1990-93 (25 min) (dubbing)
15.30 Informacje
15.55 Wysoka fala (High Tide) (8/72) - serial przygodowy, USA 1994-96, wyk. Rick Springfield, George Segal, Yannick Bisson (45 min)
16.45 Alvaro (Era Una Vez...) (100) - telenowela, Brazylia 1998, reż. Jorge Fernando, wyk. Herson Capri, Drica Moraes, Andrea Beltrao, Claudio Marzo (45 min)
17.45 Luz Maria (100) - telenowela, Peru 1998, reż. Eduardo Macias, wyk. Angie Cepeda, Christian Meier, Mariela Alcala, Rosalinda Serfaty (45 min)
18.40 Super Express TV
18.55 Informacje
19.00 Prognoza pogody
19.05 Posłaniec szczęścia (El Nino Que Vino el Mar) (69) - telenowela, Meksyk 1999, reż. Alfredo Gurrola/Arturo Garcia Tenorio, wyk. Imanol, Natalia Esperon, Enrique Ibanez, Patricia Reyes Spindola (50 min)
20.00 Rodzina zastępcza (34) - serial komediowy, Polska 1998, reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, wyk. Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz (25 min)
20.30 Szpieg bez matury (If Looks Could Kill) - komedia sensacyjna, USA 1991, reż. William Dear, wyk. Richard Grieco, Linda Hunt, Roger Rees, Robin Bartlett (84 min)
20.50 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
22.20 Przyjaciele (Friends) (76) - serial komediowy, USA 1996, wyk. Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matthew LeBlanc (25 min)
22.40 Wyniki losowania LOTTO
22.45 Informacje i biznes informacje
23.00 Prognoza pogody
23.05 Polityczne graffiti
23.20 Pucuś (3) - serial obyczajowy, Polska 2000, reż. Andrzej Zaorski, wyk. Anna Majcher, Krzysztof Tyniec, Anna Wojton, Katarzyna Bujakiewicz (25 min) (powt.)
23.50 Super Express TV
00.05 Rozgrzeszenie (Absolution) - thriller, W. Bryt. 1981, reż. Anthony Page, wyk. Richard Burton, Dominic Guapo, Dai Bradley, Billy Connolly (97 min)
01.45 Muzyka na BIS
05.00 Pożegnanie

Logo-19.png


06.05 Anna (84) - telenowela, Argentyna
06.55 Telesklep
07.15 Delfy (28) - serial animowany dla dzieci
07.40 Przygody Animków (97) - serial animowany dla dzieci
08.00 Przygody Kuby Guzika (19) - serial animowany dla dzieci.
08.25 Maska (8) - serial animowany dla dzieci
08.50 Telesklep
09.00 Nigdy cię nie zapomnę (14) - serial obyczajowy, Meksyk
09.50 Rozmowy w toku - talk show
10.40 Kłamstwo i miłość (29) - telenowela, Meksyk
11.30 Telesklep
12.00 Labirynt namiętności (56) - telenowela, Meksyk
12.55 Maraton uśmiechu - liga dowcipów - program rozrywkowy
13.25 Zwariowana forsa - program rozrywkowy
13.55 Delfy (28) - serial animowany dla dzieci
14.20 Przygody Animków (97) - serial animowany dla dzieci
14.45 Przygody Kuby Guzika (19) - serial animowany dla dzieci
15.10 Szkoła złamanych serc (321) - serial dla młodzieży, Australia
15.40 Pełna chata (163) - serial komediowy, USA
16.10 TVN Fakty
16.25 Sport
16.30 Pogoda
16.35 Rozmowy w toku - talk show
17.35 Wizjer TVN - magazyn sensacji i rozrywki
18.05 Nigdy cię nie zapomnę (15) - serial obyczajowy, Meksyk
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.35 Labirynt namiętności (57) - telenowela, Meksyk
20.30 Beverly Hills 90210 (30) - serial obyczajowy, USA
21.30 Melrose Place (153) - serial obyczajowy, USA
22.30 Nie do wiary - opowieści niesamowite
23.00 TVN Fakty
23.05 Kropka nad i - program publicystyczny
23.27 Pogoda
23.30 Wojacy na medal (5) - serial, USA
00.00 Wizjer TVN - magazyn sensacji i rozrywki
00.30 Cela nr - reportaż
01.00 Noktowizjer - magazyn dla ludzi o mocnych nerwach
01.30 Granie na zawołanie - program rozrywkowy

TV 4 2000-2006 logo.jpg


07.30    Program muzyczny
08.30    Teknoman (12) - serial dla dzieci
09.00    Masked Rider (12) - serial dla dzieci
09.30    Przygody Sindbada Żeglarza (The Adventures of Sinbad) (5) - serial przygodowy, USA 1996, reż. Clay Boris/Neill Fearnley, wyk. Zen Gesner, Jacqueline Collen (45 min)
10.30    Młody Herkules (Young Hercules) (5) - serial przygodowy, USA 1998, reż. Chris Graves, wyk. Ryan Gosling, Dean O'Gorman, Chris Conrad, Kevin Smith (25 min) (powt.)
11.00    Między nami sąsiadami (Living In Captivity) (5) - serial komediowy, USA 1998, reż. Philip Charles MacKenzie, wyk. Kira Arne, Mia Cottet, Matt Letscher, Melinda McGraw (25 min) (powt.)
11.30    Czułość i kłamstwa (12) - telenowela, Polska 1999, reż. Natalia Koryncka-Gruz/Jarosław Żamojda, wyk. Aleksandra Nieśpielak, Maria Gładkowska, Tomasz Tomaszewski, Paweł Deląg (30 min) (powt.)
12.00    Rajska plaża (Paradise Beach) (23,24) - serial dla młodzieży, USA 1993, reż. Andrew Friedman, wyk. Ingo Rademacher, Megan Connolly, Jon Bennett, Kimberley Joseph (50 min)
13.00    TV Shop - magazyn reklamowy
13.15    Program własny
13.45    Latający dom (Flying House) (13) - serial animowany, USA 1983
14.15    Sally czarownica (Sally the With) (13) - serial animowany
14.45    Program muzyczny
15.45    Teknoman (13) - serial dla dzieci
16.15    Masked Rider (13) - serial dla dzieci
16.45    Sabrina nastoletnia czarownica (Sabrina, the Teenage Witch) (8) - serial komediowy, USA 1996, reż. Peter Baldwin/Robby Benson, wyk. Melissa Joan Hart, Caroline Rhea, Beth Broderick (25 min)
17.15    Kolorowy dom (The Hughleys) (8) - serial komediowy, USA 1998, wyk. D.L. Hughley, Elisa Neal, Ashley Monique Clark, Dee Jay Daniels (25 min)
17.45    Dziennik
18.00    JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (JAG) (6) - serial sensacyjny, USA 1996-99, reż. Donald Bellisario, wyk. David James Elliott, Cathrine Bell, Andrea Parker, Kane Picoy (50 min)
18.50    VIP - wydarzenia i ciekawostki
19.00    Rajska plaża (Paradise Beach) (25,26) - serial dla młodzieży, USA 1993, reż. Andrew Friedman, wyk. Ingo Rademacher, Megan Connolly, Jon Bennett, Kimberley Joseph (50 min)
19.50    Dziennik
20.10    Czułość i kłamstwa (13) - telenowela, Polska 1999, reż. Natalia Koryncka-Gruz/Jarosław Żamojda, wyk. Aleksandra Nieśpielak, Maria Gładkowska, Tomasz Tomaszewski, Paweł Deląg (30 min)
20.40    Kameleon (The Pretender) - serial sensacyjny, USA 1996-99, wyk. Michael T. Weiss, Andrea Parker, Patrick Bauchau (50 min)
21.10    Troje z piekła rodem (Three) (3) - serial sensacyjny, USA 1998, reż. Michael Katleman, wyk. Edward Atterton, Julie Bowen, Bumper Robinson, David Warner (50 min)
22.25    M.A.S.H. - serial komediowy, USA 1972-83, wyk. Alan Alda, McLean Stevenson, Wayne Rogers, Larry Linville (22 min)
22.55    Meta - program internetowy dla młodzieży
23.25    Sajgon (Off Limits) - thriller, USA 1988, reż. Christopher Crowe, wyk. Willem Dafoe, Gregory Hines, Amanda Pays, Fred Ward (101 min)
01.05    Czułość i kłamstwa (13) - telenowela, Polska 1999, reż. Natalia Koryncka-Gruz/Jarosław Żamojda, wyk. Aleksandra Nieśpielak, Maria Gładkowska, Tomasz Tomaszewski, Paweł Deląg (30 min)
01.25    VIP - wydarzenia i ciekawostki
01.35    Program muzyczny
02.35    Zakończenie programu

RTL720002002.png


06.00    Teledyski
06.40    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997, wyk. Lesley-Ann Down, Sam Behrens, Susan Ward, Clive Robertson (45 min) (stereo)
07.25    Odjazdowe kreskówki: Superpies, Rocky Łoś - superktoś - filmy animowane
08.15    Perła (140) - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Andres Garcia Jr, Gabriella Hassel (45 min)
09.00    Izabella (2) - telenowela, Peru 1999, wyk. Ana Colchero, Christian Meier, Teddy Guzman, Concha Cueto (45 min)
09.50    Szczury nabrzeża - serial sensacyjny, Australia 1996, wyk. Colin Friels, Catherine McClements, Jay Laga'Aia, Brett Partridge (45 min)
10.35    Dziewczyna z komputera - serial komediowy, USA 1994, wyk. Vanessa Angel, John Mallory Asher, Michael Manasseri, Lee Tergesen (25 min)
11.20    Teleshopping
12.20    Beczka śmiechu - program rozrywkowy
12.50    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997, wyk. Lesley-Ann Down, Sam Behrens, Susan Ward, Clive Robertson (45 min)
13.35    Potwór z bagien - serial dla młodzieży, USA 1990, wyk. Mark Lindsay Chapman, Dick Durock, Kevin Quigley, Scott Garrison (25 min)
14.00    Dziewczyna z komputera - serial komediowy, USA 1994, wyk. Vanessa Angel, John Mallory Asher, Michael Manasseri, Lee Tergesen (25 min)
14.25    Odjazdowe kreskówki: Dr Zagu, Superpies, Rocky Łoś - superktoś, Exosquard, Dragon Ball - filmy animowane
16.25    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997, wyk. Lesley-Ann Down, Sam Behrens, Susan Ward, Clive Robertson (45 min) (stereo)
17.10    Perła (141) - telenowela, Meksyk 1998, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Andres Garcia Jr, Gabriella Hassel (45 min)
18.00    Izabella (3) - telenowela, Peru 1999, wyk. Ana Colchero, Christian Meier, Teddy Guzman, Concha Cueto (45 min)
18.55    Zoom - magazyn sensacji
19.30    Beczka śmiechu - program rozrywkowy
19.55    Wzywam dr. Brucknera 2 - serial obyczajowy, Niemcy 1996, wyk. Bernhard Schir, Jan Sosniok, Gundula Rapsch, Ercan Ozcelik (45 min) .
20.50    Wojna fasolowa (Milagro Beanfield War) - film obyczajowy, USA 1988, reż. Robert Redford, wyk. Ruben Blades, Richard Bradford, Sonia Braga, Melanie Griffith (110 min)
22.50    Oblicza Nowego Jorku - serial sensacyjny, USA 1996, wyk. Malik Yoba, Michael DeLorenzo, Patty D'Arbanville Quinn, Lauren Velez (45 min)
23.40    Zoom - magazyn sensacji
00.10    Śmiechoteka - program rozrywkowy
01.00    Wojna fasolowa (Milagro Beanfield War) - film obyczajowy, USA 1988, reż. Robert Redford, wyk. Ruben Blades, Richard Bradford, Sonia Braga, Melanie Griffith (110 min) (powt.) 

Tvpoloniaekran.png


06.00    Kawa czy herbata?
07.45    Dziennik krajowy
08.10    Sport telegram (powt.)
08.15    Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny
08.30    Wiadomości
08.40    Giełda
08.45    Ludzie listy piszą (powt.)
09.05    Klan (330) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Izabela Trojanowska (25 min)
09.30    Ala i As: Zabawa w biuro - program dla dzieci (powt.)
10.00    Opowieści weekendowe: Dusza śpiewa - film obyczajowy, Polska 1997, reż. Krzysztof Zanussi, wyk. Jacek Laszczykowski, Kazimierz Kord, Maria Kościałkowska, Dominika Ostałowska (55 min) (powt.)
11.00    Forum Polonijne - magazyn publicystyczny (powt.)
11.45    Z Polski rodem - magazyn (powt.)
12.00    Wiadomości
12.15    Galeria: Dom Marka - reportaż Józefa Romasza (powt.)
12.45    Klan (330) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Izabela Trojanowska (25 min) (powt.)
13.10    Mówi się... - program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka (powt.)
13.30    Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
13.55    Przegląd Prasy Polonijnej (powt.)
14.15    Wieści polonijne (powt.)
14.30    Oto Polska - program Piotra Jaźwińskiego
15.00    Wiadomości
15.10    Wokanda historii: Maurycy Mochnacki - widowisko artystyczne
16.00    Muzyczny serwis Jedynki
16.10    Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16.15    Teleexpress Junior - program dla młodzieży
16.20    Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
17.00    Teleexpress
17.15    Ala i As: Gdzie moje buty? - program dla dzieci (powt.)
17.45    Gry olimpijskie - teleturniej
18.10    Magazyn informacji turystycznej
18.30    Teledyski na życzenie (powt.)
18.40    Gość Jedynki
18.50    Klan (330) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Izabela Trojanowska (25 min) (powt.)
19.15    Dobranocka: Krecik - serial animowany, Czechosłowacja (dubbing)
19.30    Wiadomości
19.55    Prognoza pogody i Sport
20.00    Kapitan Conrad (2/6) - serial biograficzny, Francja/Polska 1990, reż. Andrzej Kostenko, wyk. Michał Radwan, Kamil Gewartowski, Grażyna Wolszczak, Krzysztof Jasiński (55 min)
21.00    Forum Polonijne - odpowiedzi na pytania - program publicystyczny
21.15    Wielcy, więksi i najwięksi: Odrobina mężczyzny na co dzień (2) - recital Wiesława Michnikowskiego
22.00    Anima (5): Aleksander Sroczyński - program Jerzego Armaty
22.20    Wieści polonijne
22.30    Otwarcie - albo wnikanie w przeszłość - reportaż Wiesława Głowacza
22.50    Panorama
23.05    Forum - program publicystyczny
23.50    Pegaz tygodnia - magazyn kulturalny (powt.)
00.05    Monitor Wiadomości
00.35    Magazyn informacji turystycznej (powt.)
00.55    Klan (330) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Izabela Trojanowska (25 min) (powt.)
01.20    Krecik - serial animowany, Czechosłowacja (dubbing) (powt.)
01.30    Wiadomości, Sport oraz Prognoza pogody (powt.)
02.00    Kapitan Conrad (2/6) - serial biograficzny, Francja/Polska 1990, reż. Andrzej Kostenko, wyk. Michał Radwan, Kamil Gewartowski, Grażyna Wolszczak, Krzysztof Jasiński (55 min) (powt.)
03.00    Forum Polonijne - odpowiedzi na pytania - program publicystyczny (powt.)
03.15    Wielcy, więksi i najwięksi: Odrobina mężczyzny na co dzień (2) - recital Wiesława Michnikowskiego (powt.)
03.55    Anima (5): Aleksander Sroczyński - program Jerzego Armaty (powt.)
04.15    Wieści polonijne (powt.)
04.30    Panorama (powt.)
04.40    Sport telegram (powt.)
05.00    Forum - program publicystyczny (powt.)
05.45    Pegaz tygodnia - magazyn kulturalny (powt.)

Polsat 2.jpg


08.00    Co się stało? (3) - serial dokumentalny
08.30    Żywioły Ziemi (3) - serial przyrodniczy
08.55    Biznes TV
09.00    Graffiti - program publicystyczny
09.10    Opowieści łowieckie (3) - serial dokumentalny
09.40    Super Express TV
09.55    Biznes TV
10.00    INFORmator ubezpieczeniowy
10.25    Informator - przegląd tygodnia
10.55    Biznes TV
11.00    20 lat minęło - Polskie Kroniki Filmowe
11.30    Magazyn sportowy - wydarzenia minionego tygodnia
12.00    Słynni rewolwerowcy (2) - serial dokumentalny
12.55    Biznes TV
13.00    60 minut - magazyn reportażu CBS
13.55    Biznes TV
14.00    Szampańskie podróże (3) - serial dokumentalny
14.55    Biznes TV
15.00    INFORmator ubezpieczeniowy
15.30    Informacje
15.50    Biznes TV
16.00    Barbara Walters (2) - serial dokumentalny
16.55    Biznes TV
17.00    Real TV (12) - serial dokumentalny
17.30    Informacje
17.40    Prognoza pogody
17.45    60 minut - magazyn reportażu CBS
18.40    Temat dnia - program publicystyczny
18.55    Real TV (13) - serial dokumentalny
19.20    Prognoza pogody
19.25    Informacje krajowe
19.35    Program sportowy
19.40    Super Express TV
19.55    Słynni rewolwerowcy (3) - serial dokumentalny
20.50    Informacje
20.55    Program sportowy i Prognoza pogody
21.00    Biznes TV
21.10    Kokoro - serce nieznanej Japonii (3) - serial dokumentalny
21.40    Graffiti - program publicystyczny
21.50    Informacje
21.55    Program sportowy i Prognoza pogody
22.00    Biznes TV
22.10    INFORmator ubezpieczeniowy
22.35    Super Express TV
22.50    INFORmator inwestycyjny
23.20    Biznes TV
23.30    Wieczorny blok informacyjno-publicystyczny
00.00    Biznes TV
00.10    Pożegnanie

200px-Canal+ logo.svg.png


07.00 Diabelski Młyn - filmy animowane (dubbing)
07.40 Minisport + - magazyn sportowy
07.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
07.50 Aktualności filmowe
08.00 (K) Fantometka - serial animowany
08.25 (K) Chałturzyści (Les cachetonneurs) - film obyczajowy, Francja 1999, reż. Denis Dercourt, wyk. Pierre Lacan, Marc Citti, Philippe Clay, Henri Garcin (87 min)
09.55 (K) Deser: Old Spice - film krótkometrażowy
10.15 (K) Klejnot Nilu (Jewel of the Nile) - film przygodowy, USA 1985, reż. Lewis Teague, wyk. Michael Douglas, Kathleen Turner, Danny De Vito, Spiros Focas (101 min)
12.00 (K) W głębi serca (Deep in My Heart) - film obyczajowy, USA 1999, reż. Anita W. Addison, wyk. Anne Bancroft, Lynn Whitfield, Alice Krige, Gloria Reuben (89 min)
13.30 (K) Człowiek i zwierzęta - film dokumentalny
14.30 (K) A to histeria! - serial animowany
15.00 (K) Bez znieczulenia - dramat obyczajowy, Polska 1978, reż. Andrzej Wajda, wyk. Zbigniew Zapasiewicz, Ewa Dałkowska, Andrzej Seweryn, Krystyna Janda (110 min)
16.50 (K) Deser: Aki Atahua - film krótkometrażowy
17.00 (K) Gwiazdor z psiej budy (In the Doghouse) - film obyczajowy, USA 1998, reż. George Miller, wyk. Matt Frewer, Trevor Morgan, Allison Hossack, Rhea Perlman (87 min)
18.30 (K) Fantometka - serial animowany
18.55 (K) Opowieści potworne - serial animowany
19.00 Diabelski Młyn - filmy animowane (dubbing)
19.20 Nie przegap
19.25 Diabelski Młyn - filmy animowane (dubbing)
19.40 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
19.45 Minisport + - magazyn sportowy
19.50 Aktualności filmowe
20.00 (K) Exodus według Sebastiao Salgado - serial dokumentalny
20.05 (K) Uciekający pociąg (Runaway Train) - thriller, USA 1985, reż. Andriej Konczałowski, wyk. Jon Voight, Eric Roberts, Rebecca DeMornay, John P. Ryan (107 min)
21.55 (K) Beavis i Butt-head - serial animowany
22.20 (K) Manga: Oddziały sterowane - serial animowany
22.50 (K) Wielce skromny bohater (Un heros tres discret) - film obyczajowy, Francja 1996, reż. Jacques Audiard, wyk. Mathieu Kassovitz, Anouk Grinberg, Sandrine Kiberlain, Jean-Louis Trintignant (101 min)
00.35 (K) Sokół i koka (The Falcon and the Snowman) - film sensacyjny, USA 1985, reż. John Schlesinger, wyk. Timothy Hutton, Sean Penn, Pat Hingle, Richard Dysart (126 min)
02.45 (K) Zwyczajna dziewczyna (Some Girl) - film obyczajowy, USA 1998, reż. Rory Kelly, wyk. Juliette Lewis, Michael Rapaport (82 min)
04.10 (K) Dezerter - film obyczajowy, Polska 1958, reż. Witold Lesiewicz, wyk. Maria Ciesielska, Józef Nowak, Mariusz Dmochowski, Wanda Łuczycka (79 min)
05.30 (K) Hotel Perła (Beck 5: The Pearl Hotel) - film sensacyjny, Szwecja 1998, reż. Kjell Sundvall, wyk. Peter Haber, Stina Rautelin (86 min)

My HBO.png


06.40    Bohaterowie kina akcji: Andy Garcia - magazyn filmowy
07.10    Ostra jazda (Ride) - komedia, USA 1998, reż. Millicent Shelton, wyk. Malik Yoba, Sticky Fingaz, Melissa DeSousa, John Witherspoon (81 min)
08.35    Strażacy (Firehouse) - film obyczajowy, USA 1997, reż. Bruce Paltrow, wyk. Richard Dean Anderson, Lillo Brancato, Morris Chestnut, Burt Young (86 min)
10.05    Pułap 100 milionów (Altitude 100 mln Dollars) - film kryminalny, Francja 1996, reż. Eric Sylvanian, wyk. Philippe Caroit, Charlotte Kady, Jacques Perrin (96 min)
11.45    Uwodzicielki Hollywood: Whoopie Goldberg - magazyn filmowy
12.15    Śmierć na etacie - film dokumentalny
13.00    Bohaterowie kina akcji: Andy Garcia - magazyn filmowy
13.30    Gniazdo - film historyczny, Polska 1974, reż. Jan Rybkowski, wyk. Wojciech Pszoniak, Marek Bargiełowski, Wanda Neumann, Franciszek Pieczka (94 min)
15.05    Dziki świat - ptaki - film przyrodniczy, W. Brytania
16.00    Cinema, Cinema - magazyn filmowy
16.25    Podejrzany (Suspect) - thriller, USA 1987, reż. Peter Yates, wyk. Cher, Dennis Quaid, Liam Neeson, John Mahoney (116 min)
18.25    Romans z duchami (Curtain Call) - komedia obyczajowa, USA 1998, reż. Peter Yates, wyk. James Spader, Michael Caine, Maggie Smith, Marcia Gay Harden (105 min)
20.00    Nocny rozejm (Midnight Clear) - dramat obyczajowy, USA 1992, reż. Keith Gordon, wyk. Ethan Hawke, Kevin Dillon, Gary Sinise, Peter Berg (90 min)
21.50    Rodzina Soprano (The Sopranos) - serial kryminalny, USA 1998, wyk. James Gandolfini, Lorraine Bracco, Edie Falco, Jamie-Lynn Stigle (60 min)
22.40    Ostra jazda (Ride) - komedia, USA 1998, reż. Millicent Shelton, wyk. Malik Yoba, Sticky Fingaz, Melissa DeSousa, John Witherspoon (81 min)
00.05    Lolita - dramat obyczajowy, Francja/USA 1997, reż. Adrian Lyne, wyk. Jeremy Irons, Melanie Griffith, Frank Langella, Dominique Swain (121 min)
02.20    Sekcja zwłok: Opowieści zmarłych - serial dokumentalny, USA
03.10    Misja ziemia - powietrze (Surface Ace to Air) - film sensacyjny, USA 1998, reż. Roney McDonald, wyk. Michael Madsen, Chad McQueen (89 min)
04.40    Podejrzany (Suspect) - thriller, USA 1987, reż. Peter Yates, wyk. Cher, Dennis Quaid, Liam Neeson, John Mahoney (116 min)

Wizja Jeden.gif


7.00 The Monkees - serial 
7.30 Znad krawędzi 
8.00 W naszym kręgu - serial 
8.30 Sąsiedzi - telenowela 
9.00 Ricki Lake - talk show 
10.00 Nie umiem, nie będę gotować 
10.30 Metamorfoza 
11.00 Oprah Winfrey przedstawia - talk show 
12.00 Wszystkie moje dzieci - serial 
13.00 Cosby - serial 
13.30 Potyczki Jerry'ego Springera - talk show 
14.00 Ricki Lake - talk show 
15.00 W naszym kręgu - serial 
15.30 Drogie świętoszki - serial 
16.00 St. Tropez - serial 
17.00 Na pomoc zwierzętom 
17.30 Ricki Lake - talk show 
18.30 Zwycięska drużyna - serial 
19.00 Star Trek - serial 
20.00 Żądła - serial 
21.00 Policyjne taśmy wideo 
22.00 Zapasy na śmierć i życie - serial anim. 
22.30 Pękać ze śmiechu 
23.00 Brutalna rzeczywistość 
23.30 Niecenzurowane potyczki Jerry'ego Springera - talk show 
0.30 Zwycięska drużyna - serial 
1.00 Zdrówko - serial 
1.30 Taxi - serial 
2.00 Żądła - serial 
3.00 W matni - film akcji USA (1997) 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki