TVP 1
06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Telezakupy
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Kawa czy herbata?
08.45 Stinky i Jake - serial animowany, Wlk. Bryt. (25 min)
09.10 Dźwiękogra - quiz muzyczny
09.25 Gimnastyka buzi i języka
09.30 A... Psik! - pr. poradnikowy
10.00 Hornblower (6/8) - film obyczajowy, Wlk. Bryt.
10.50 Telezakupy
11.10 Perypetie ze zdrowiem (3/6) Po wypadku - serial dokumentalny
11.40 Ups and Down (8) - kurs języka angielskiego
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 12.20 do Unii - magazyn
12.45 Klan (492) - telenowela, Pol.
13.15 Dom Muratora - magazyn
13.35 Telezakupy
13.50 Współcześni wojownicy - magazyn wojskowy
14.25 Katalog zabytków: Krąg - zamek - felieton
14.35 Pomorskie pejzaże historyczne (3): Dwór, klasztor, miasto, wieś - serial dokumentalny
15.00 Wiadomości
15.10 Kwadrat - magazyn dla młodzieży
15.25 Klasa na obcasach (6/12) - serial obyczajowy, Polska
16.00 Moda na sukces (1449) - telenowela, USA
16.25 Pr. Komitetów Wyborczych
17.00 Teleexpress
17.20 Lider: AWSP
17.35 Klan (493) - telenowela, Pol.
18.05 Pr. Komitetów Wyborczych
19.00 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze (3/22) - serial
21.00 SERCE Z WĘGLA (3) - serial dokumentalny Jerzego Morawskiego
21.30 Studio Wyborcze Jedynki: KW PSL
22.30 Monitor Wiadomości
22.45 Sportowy flesz
22.55 CZUŁE SŁÓWKA - Ciąg dalszy - film obyczajowy, USA
01.00 Zakończenie programu
TVP 2
07.20 Lopaka i jego przyjaciel delfin (12): Rozbitek - serial animowany
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Bar Atlantic (9): Sposób na kobiety - serial obyczajowy, Polska
09.05 Pięćdziesiątka Staśka Wielanka (2) - koncert
10.00 Transmisja z obrad Sejmu
13.00 Panorama
13.10 Transmisja z obrad Sejmu
14.55 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid - teleturniej
15.30 Złotopolscy - telenowela, Pol.
16.00 Panorama
16.10 Doktor z alpejskiej wioski (12/13): Pokojówka - serial obyczajowy, Niemcy/Włochy/Austria
17.00 Pr. Komitetów Wyborczych
18.05 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.50 Dwójkomania
18.55 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.30 Ogród sztuk - magazyn kulturalny
20.00 Wybory parlamentarne 2001
20.50 Dwójkomania
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram
21.30 Prognoza pogody
21.35 Magazyn Ekspresu Reporterów - wydanie specjalne
22.35 Wieczór filmowy - Kocham kino: ZEZOWATE SZCZĘŚCIE - komedia obyczajowa, Polska
00.35 Wieczór artystyczny: Ernst Junger - film dokumentalny, Wlk. Bryt. 1995
02.05 Zakończenie programu
TVP 3 Gdańsk
07.00 Anatol - serial
07.30 Strażnicy dobrej nowiny - serial animowany, Irlandia
08.00 Panorama
08.10 Dzień dobry, tu Gdańsk
08.35 Za wszelką cenę (103, 104/252) - serial obyczajowy, Wenezuela
09.30 Fraglesi (34/96) - serial animowany, Wlk. Bryt.
10.00 Pokój 107 (6/13): Egzamin - serial obyczajowy, Polska
10.30 ZUS radzi - program poradnikowy
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Na kłopoty Bednarski (2/7): Bursztynowe serce - serial sensacyjny, Polska
12.15 Muzyka - łączy pokolenia!?: Paweł Kukiz - Bogdan Łazuka (powt.)
13.00 Zaginione miasta świata arabskiego - film dokumentalny
14.00 Tajemnicza kobieta (116, 117/125) - telenowela, Wenezuela
15.30 Reportaż
16.05 Wtorkowe studio niepełnosprawnych - magazyn ludzi niepełnosprawnych
16.15 Reportaż
16.30 Przyjaciele zwierząt (37/39) - serial dla młodzieży, Francja
17.00 Studio Komitetów Wyborczych
18.05 Panorama - wydanie główne
18.20 Punkt Wybory 2001 - program publicystyczny
18.30 Uśmiechnij się! - program rozrywkowy
19.00 Kino wieczorne: Bez paniki, nic się nie stało - film fabularny prod. amerykańskiej
20.30 Telekurier - magazyn
21.00 Parada humoru - serial komediowy, Wlk. Bryt.
21.30 Panorama - wydanie wieczorne
21.40 Kontury - magazyn kulturalny
22.00 To jest temat - cykl reportaży
22.15 Gułag - film dokumentalny
23.15 Cyberix - magazyn internetowy
23.30 Więź - thriller, USA
01.15 Zakończenie programu
Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (49) - serial animowany
07.25 Power Rangers (45) - serial fantastyczny, USA
07.50 Jezioro marzeń (34) - serial obyczajowy, USA
08.45 Roswell: W kręgu tajemnic (25) - serial SF, USA
09.40 Cud miłości (101) - telenow.
10.35 Po prostu miłość (35) - serial obyczajowy, Brazylia
11.30 Macie co chcecie - program rozrywkowy
12.00 Czułość i kłamstwa (56) - serial obyczajowy, Polska
12.30 Chciwość czyli żądza pieniądza - teleturniej
13.30 Idź na całość - show z nagrodami
14.30 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.00 Batman dwadzieścia lat później (44) - serial animowany
15.30 Informacje
15.45 Pokemon (50) - serial anim.
16.15 Czułość i kłamstwa (57) - serial obyczajowy, Polska
16.45 Xena, wojownicza księżniczka (116) - serial przygodowy, USA
17.35 Cud miłości (102) - telenowela, Peru
18.30 Informacje
18.45 Sport
18.50 Prognoza pogody
18.55 Program wyborczy
19.05 Dziki księżyc (72) - telenowela, Argentyna
20.00 Adam i Ewa (138) - serial obyczajowy, Polska
20.30 Rodzina zastępcza (69): Pocztowy Don Juan - serial kom., Polska
21.05 ŻYCIE MNIEJ ZWYCZAJNE - komedia, Wlk. Bryt.
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.05 Informacje i biznes informacje
23.25 Prognoza pogody
23.30 Polityczne graffiti
23.45 Skrót Ligi Mistrzów
00.50 Na każdy temat - talk show Mariusza Szczygła
01.55 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
TVN
05.45 Kropka nad i - program publicystyczny
06.00 Prawo do szczęścia (42) - telenowela, Meksyk
06.45 Telesklep
07.00 Potęga miłości (67) - telenow.
07.50 Guziczek (14/26) - serial animowany
08.15 Myszorki na prerii (10/26) - serial animowany
08.40 Łebski Harry (4/86) - serial
09.05 Świat Bobby'ego (52/52) - serial animowany
09.30 Telesklep
10.30 Big Brother - reality show
11.15 Rozmowy w toku - talk show
12.10 Super Wizjer TVN - magazyn
12.40 Guziczek (14/26) - serial anim.
13.05 Myszorki na prerii (10/26) - serial animowany
13.30 Łebski Harry (4/86) - serial
13.55 Świat Bobby'ego (52/52) - serial animowany
14.20 Beverly Hills 90210 - serial
15.15 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 TVN Fakty
16.15 Pogoda
16.20 Virginia (53) - telenowela
17.15 Big Brother: W cztery oczy - reality show
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Big Brother - reality show
20.45 TAJEMNICA JEZIORA - film sensacyjny, USA 1998
22.35 Na ratunek - serial dokumentalny
23.05 TVN Fakty
23.15 DREW CAREY SHOW (16/26) - serial komediowy, USA
23.45 Big Brother: Extra - reality show
00.30 Tenbit.pl - magazyn internetowy
01.30 Super Wizjer TVN - magazyn
02.00 Big Brother Nocą - program rozrywkowy do rana
TV 4
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.35 Supergol - magazyn piłkarski
07.05 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Eek!stravaganza (32) - serial animowany, USA (30 min) (powt.)
08.20 Dungeons and Dragons (6) - serial dla dzieci (powt.)
08.50 Program publicystyczny
09.20 Gladiatorzy - reality show
10.20 Na południe (61) - serial sensacyjny, Kanada 1995 (55 min) (powt.)
11.20 Podwójna gra (1) - serial przygodowy, USA 1984 (45 min) (powt.)
12.20 Star Trek: Voyager (4) - serial SF, USA 1995 (55 min)
13.20 Supergol - magazyn piłkarski
13.50 Super VIP - magazyn muzyczny
14.20 Strefa P - program muzyczny
14.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
15.45 Eek!stravaganza (33) - serial animowany, USA
16.15 Dungeons and Dragons (7) - serial dla dzieci
16.45 Gladiatorzy - reality show
17.30 Wybory 2001 - program publicystyczny
17.45 Dziennik
18.00 Na granicy prawa (1) - serial sensacyjny, Niemcy 1998 (50 min)
19.00 Gladiatorzy - reality show
20.00 Bieg po szmal (3) - serial komediowy, USA
20.30 Mecz
21.30 Dziennik
21.45 Mecz
22.45 Głowa rodziny 2 (2) - serial animowany dla dorosłych, USA
23.15 Gladiatorzy - reality show
00.00 NOWOJORSCY NĘDZNICY - dramat sensacyjny, Japonia 1997 (82 min)
01.40 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02.40 Muzyczny VIP - magazyn muz.
03.15 Zakończenie programu
RTL 7
06.00 Teledyski
07.15 Odjazdowe kreskówki
09.35 Teleshopping
10.10 Trzy razy Zofia - telenowela
11.00 Perła - telenowela
11.45 Śmiej się razem z nami
12.15 Teleshopping
13.15 Nie z tego świata - serial
13.45 Czy boisz się ciemności? - serial
14.15 Gra w przeboje
14.45 Trzy razy Zofia - telenowela
15.35 Odjazdowe kreskówki
18.00 Czy boisz się ciemności? - serial
18.30 Żar tropików - serial
19.30 Nie z tego świata - serial
20.00 Rodzina Beanów - film obycz., USA
21.50 Droga do Wellville - komedia, Wlk. Bryt./USA
00.00 Żar tropików - serial
01.00 Rodzina Beanów - film obyczajowy, USA
02.35 Droga do Wellville - kom., Wlk. Bryt./USA
04.30 Teleshopping
TV Polonia
06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Od A do Z: Wojciech Młynarski
07.45 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.15 Kawa czy herbata?
08.40 Klan (481) - telen., Polska
09.05 Wyprawy z Azymutem: Na szkolne stresy polecamy lessy, czyli Wyżyna Lubelska - pr. edukacyjny
09.25 Zabawy językiem polskim - teleturniej językowy (powt.)
09.50 Z dziecięcej półki - dla dzieci
10.00 Zmiennicy (13/15): Spotkanie z Temidą - serial obycz., Polska
11.00 Ze sztuką na ty: Igor - opowieść o aktorze... - film dok.
12.00 Wiadomości
12.10 Spotkania z tradycją: Pasterskie granie i śpiewanie
12.30 Konwencje teatralne: Teatr surrealistyczny
12.50 Splot - film dokumentalny
13.10 Klan (481) - telenowela, Pol.
13.35 Sportowy tydzień (powt.)
14.25 Dołhobrody - reportaż
14.45 Katalog zabytków: Chełmno - Fara - felieton
15.00 Wiadomości
15.10 Chrząszcz brzmi w trzcinie... - program poradnikowy (powt.)
15.30 Benefis Stanisława Lema - program artystyczny
16.20 Kraj sportowców - film anim.
16.30 Starowiery, czyli wierność tradycji - reportaż
17.00 Teleexpress
17.20 Lider: AWSP
17.30 Wyprawy z Azymutem: Na szkolne stresy polecamy lessy, czyli Wyżyna Lubelska - pr. edukacyjny
17.50 Awantura o Basię - serial
18.20 Teleokazja
18.35 Klan (481) - telenowela, Pol.
19.00 Wieści polonijne
19.15 Dobranocka: Reksio (29) - serial animowany, Polska
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody i Sport
20.00 Sukces (24/36) - serial obyczajowy, Polska
20.30 Forum Polonijne - magazyn publicystyczny
21.15 Katalog zabytków: Chełmno - Fara - felieton (powt.)
21.30 Programy Komitetów Wyborczych: Sejm
22.00 Programy Komitetów Wyborczych: Senat
22.10 Anima - program Jerzego Armaty
22.30 Panorama
22.50 Sport telegram
23.00 Studio Wyborcze Jedynki: KW PSL
00.00 24 dni - film dokumentalny Macieja Odolińskiego
00.30 Monitor Wiadomości
00.45 Mickiewicz dla dorosłych (7)
01.00 Wieści polonijne (powt.)
01.15 Powtórzenia
TV Puls
6.40 Ulica zakochanych - telenowela
7.30 Biznes Info - magazyn
7.35 Telesklep
8.05 Karolina i przyjaciele - serial anim.
8.35 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.00 Był sobie człowiek - serial anim.
9.30 Domek na prerii - serial
10.20 Dotyk anioła - serial
11.15 Tajemniczy element - serial
12.10 Telesklep
13.15 Remington Steele - serial
14.15 Humory Waldemara Ogińskiego - talk show
14.45 Bill Cosby Show - serial
15.15 Karolina i przyjaciele - serial anim.
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.05 Był sobie człowiek - serial anim.
16.35 Domek na prerii - serial
17.30 Studio wyborcze - magazyn
17.55 M Kwadrat - talk show
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.00 Dotyk anioła - serial
20.00 Wydarzenia
20.30 Czułe słówka - film obycz. USA (1983)
23.00 Nietykalni - serial
23.55 Wydarzenia
0.05 Puenta dnia
0.15 M Kwadrat - talk show
0.45 Biznes Info - magazyn
0.55 Czułe słówka - film obycz. USA (1983)
3.25 Zakończenie programu
Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Kapitan Fracasse - serial anim.
8.25 Mumia - melodramat USA (1932)
9.40 Kiedy legendy umierają - film obycz. USA (1972)
11.25 Droga do Białego Domu - film obycz. USA (1999)
13.10 W cieniu podejrzenia - thriller USA (1943)
14.55 Dźwięki i gniew - film dok.
15.55 Cybernet - magazyn
16.20 Park jest mój - film obycz. USA (1986)
18.00 Cena powietrza - film SF USA (1999)
19.30 Kapitan Fracasse - serial anim.
19.55 Królik milczek
20.00 Diabelski Młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Aria z Harlemu - film obycz. USA (1999)
22.40 Operacja koza - komedia poi. (1999)
0.15 Ich dzień powszedni - komediodramat pol. (1963)
1.50 Broń nowej ery - film sf USA (1999)
3.20 Szeryf z miasteczka Złamana Szczęka - western ang. (1959)
(o) odkodowany
HBO
06:30 Pan domu - komedia, USA 1995
08:15 Lloyd - film familijny, USA 2000
09:45 Giuseppe w Warszawie - komedia, Polska 1964
11:35 Pocztówki Clive'a Jamesa: Meksyk - film dokumentalny, W. Brytania
12:40 Podróże Pana Kleksa - film familijny, Polska 1986
15:20 Houdini - magia życia - film biograficzny, USA 1998
17:00 Szósty - komedia, USA 1997
19:00 Pan domu - komedia, USA 1995
20:35 Cinema, cinema, odc. 37 - magazyn filmowy
21:00 Quasimodo z El Paris - komedia, Francja 1999
22:30 Spotkanie na Atlantyku - dramat, Polska 1980
00:20 Rodzina Soprano, odc. 28 - serial, USA 2000
01:15 Trzy kolory - Czerwony - dramat, Francja/Polska/Szwajcaria 1994
02:55 Napad - film akcji, USA 2001
04:30 Szósty - komedia, USA 1997
WTK
07.55 Program dnia
08.00 W zwierciadle złotego oka - film obyczajowy
10.00 Legendy Hollywoodu ( Montgomery Clift) - film dokumentalny
10.30 Program lokalny
11.00 Aktywny ruch, czyli jak utrzymać formę
11.15 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
11.30 Arena - magazyn sportowy
12.05 Zabójstwo chińskiego maklera - film obyczajowy / USA 1976
13.50 Z planu filmowego
14.30 Program lokalny
15.00 Z familijnego archiwum (2) - program genealogiczny
15.10 Kawa na ławę - program publicystyczny
16.00 Tydzień w Koninie - program informacyjny
16.30 Program lokalny
17.00 Video wizyty - serial krajoznawczy
17.30 Kolejorz - magazyn piłkarski
17.50 Puls Dnia - serwis informacyjny,
18.00 WTK dzieciom: Zaczarowany ołówek - serial animowany
18.10 Moja firma - rozmowa z...
18.40 Puls Dnia - wydanie główne
19.05 Policjanci - magazyn policyjny
19.15 Wyprawy kulinarne - magazyn
19.45 Puls sportu
20.00 Milioner - film obyczajowy / Polska 1977
21.35 Tydzień w Koninie - program informacyjny
22.00 Program lokalny
22.25 Puls sportu
22.40 Puls Dnia - serwis informacyjny,
23.00 Kolejorz - magazyn piłkarski
23.20 Opętanie - dramat / Francja /RFN 1981
01.20 Policjanci - magazyn policyjny
01.30 Zakończenie programu