FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Miasteczko na granicy (8) - serial kanad.-franc.
8.30 Wiadomości
8.40 Rządy dzieci, czyli pajdokracja
9.05 Gimnastyka
9.10 Mama i ja
9.25 Domowe przedszkole
10.00 Kontratak (3) - serial kanad.-franc.- USA
10.50 Aukcja
11.10 Kalendarz pani domu
11.25 Taki jest świat
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Magazyn Notowań
12.50 Klub samotnych serc
13.15 Pierwsze kroki pod koszem
13.30 Gwatemala gościem TV Edukacynej
14.10 Książki, które wstrząsnęły światem
14.30 Jeśli nie Oxford to co?
14.50 No problem (7)
15.00 Wiadomości
15.10 Agroliga'96
15.15 Program dnia
15.25 Ferma w środku miasta - serial ang.
15.50 Mały sport, wielka radość
16.15 Nasza klasa
16.40 Za mało, żeby żyć - reportaż
17.00 Teleexpress
17.25 Tata, a Marcin powiedział...
17.35 Goniec
17.55 Bezpieczniej
18.10 Randka w ciemno
19.00 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
20.10 Sobotnia noc - komedia USA
22.00 Życie moje
22.30 W centrum uwagi
23.00 Giełda
23.10 Nocny klub Jedynki
0.20 Wiadomości
0.25 Książę wielkiego miasta - film fab. USA
3.05 Zakończenie programu

TVP 2
6.45 Kurs języka angielskiego
7.00 Panorama
7.05 Sport telegram (powt.)
7.10 Poranny magazyn Dwójki w tym Dziennik krajowy
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki (audiotele: 0-70055500)
8.00 Program lokalny
8.30 Pełna chata (74) - serial USA
9.00 Świat kobiet (audiotele: 0-70035277)
9.30 Odkrywanie 7. kontynentu - Zdumiewające jaskinie - film dok. szwajc.
10.00 Ale heca
10.30 Pośredniak
11.00 Turniej satyryków
11.45 Gwiazdozbiór polskiego sportu
12.10 Serce za serce - Chris de Burgh
13.00 Panorama
13.20 Podróże w czasie - film fab. kanad.
14.50 Powitanie
15.00 Lucky Luke - serial anim.
15.25 Akademia Zdtowia Dwójki (powt.)
15.35 Zbrodnia na Kołynie - Gorączka chleba - film dok.
16.00 Panorama
16.10 Zwierzęta wokół nas
16.30 Jeden na jeden
17.05 Mixer
17.30 Programy lokalne
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
18.35 Va banque
19.05 Tele Wizje kultury
19.35 Ale heca
20.05 Tramwaj w konfiturach
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 Klan Churchillów (3-ost.) - film dok. ang.
22.40 Oskarżona o zabójstwo - film fab. USA
0.10 Panorama
0.20 Carole King - koncert
1.35 Zakończenie programu

TV 5 Wrocław
07.30 Piątka na dzień dobry
08.00 Fakty
08.15 Fakty-Refleks
08.25 Do Kongresu
08.30 Szmacianki
08.40 Roger Odrzutowiec
08.45 Latające misie
09.10 Klarysa wyjaśni wszystko
09.50 Maria Celeste
10 35 Decorum
11.00 Specjalistki
11.50 Fakty
12.00 TV POLONIA
14.00 Westgate
15.00 Dzisiaj w Piątce
15 10 Bajkowe trojaczki
15.35 Nowe odkrycia
16.05 Zaradna gromadka - serial
16.30 Portret na dwa
16.50 Piątek dla Ciebie
17.30 Magazyn Aktualności Kulturalnych
18.10 Fakty
18.30 Maria Celeste
19.15 Pałer
19.45 Piątek dla ciebie
20.00 Ostatnie miejsce na ziemi
20.55 Dzieje lokomotywy
21.50 Piątek dla Ciebie
22.00 Fakty
22.30 Ballady z końca wieku
23.00 Wiry życia
24.00 Piątkowa noc
01.30 To jest horror - film dok.
02.00 Unplugged: SHERYL CROW

Polsat
06.00 Starsky i Hutch (17) - serial
07.00 Poranek z Polsatem
07.55 Poranne informacje
08.00 Polityczne graffiti
08.15 Klub Fitness Woman
08.30 Ufozaury - serial animowany
09.00 Drużyna A-serial
10.00 Zar młodości - serial
11.00 Gliniarz i prokurator (6) - serial
12.00 Klips Klaps - lista przebojów
12.30 Redakcja - prog.dla młodzieży
13.00 Nie tylko dla dam
13.30 TOP '97 - program rozrywkowy
14.00 Sztuka informacji
14.30 Portret pamięciowy
15.00 HaloGralmy
15.20 Ye!Ye!Ye! - program muzyczny
15 30 Czarodziejka z Księżyca - serial animowany
16.00 Informacje
16.15 Kuba zaprasza
16.45 Klub satyryków
17.10 Kalambury
17.40 Skrzydła-serial
18.10 Świat według Bundych - serial
18.40 Moim zdaniem
18.45 Informacje
19.00 MacGyver - serial
19.50 Losowanie LOTTO
20.00 Strażnik Teksasu - serial
21.00 Dziwny traf (16) - serial
22.00 Informacje i Biznes
22.20 Polityczne graffiti
22.30 Biznes tydzień
22.45 OSTATNIE POŻĄDANIE - thriller USA
00.25 Playboy
01.25 Żar młodości - serial
02.10 Pożegnanie

TV Polonia
7.00 Panorama
7.05 Sport telegram
7.15 Wesoła gromadka - program rozrywkowy (powt.)
7.40 Program rozrywkowy (powt.)
8.30 Wiadomości
8.45 Kto jest kim w Polsce (powt.)
9.00 Karino - serial pol. (powt.)
9.30 Program publicystyczny (powt.)
10.00 Nad Niemnem - serial pol. (powt.)
11.00 Bez znieczulenia
11.30 Tak jak w kinie
12.00 Wiadomości
12.15 Życie Kamila Kuranta - serial pol.
13.15 Być Polakiem w Danii - reportaż
13.45 Credo - program redakcji katolickiej
14.10 Zaproszenie - program krajoznawczy
14.30 Rozmowa dnia
15.00 Panorama
15.20 Omówienie programu dnia
15.30 Notacje
16.00 Program publicystyczny
16.30 Hity satelity - propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
17.00 Teleexpress
17.15 Ala i As - program dla dzieci
17.30 Muzzy w Gondolandii - lekcja języka angielskiego dla dzieci
17.35 Tata, a Marcin powiedział...
17.45 Podróże do Polski - teleturniej
18.15 Fitness Club - serial TVP
18.45 Telewizyjne Wiadomości Literackie
19.15 Pałer - magazyn muzyczny
19.40 Dobranocka: Tajemnica szyfru Marabuta
20.00 Wiadomości
20.30 Życie Kamila Kuranta - serial pol.
21.30 Jestem
22.25 Program na sobotę
22.30 Panorama
23.00 Publicystyka parlamentarna
23.20 Komedianci: Aktorka
24.00 Porozmawiajmy
0.30 Hity satelity - propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
0.50 Panorama
1.00 Fitness Club - serial pol.
1.30 Telewizyjne Wiadomości Literackie (powt.)
2.00 Pałer - magazyn muzyczny (powt.)
2.30 Program publicystyczny (powt.)
3.00 W centrum uwagi
3.30 Życie Kamila Kuranta - serial pol. (powt.)
4.35 Jestem (powt.)
5.30 Podróże do Polski - teleturniej
6.00 Publicystyka parlamentarna (powt.)
6.20 Komedianci: Aktorka

RTL 7
07.00 Siódemka zaprasza
07.05 Przeboje na dzien dobry
08.00 Siódemka dzieciom: Superpies, Klejnot snów - seriale animowane
08.50 Capital News - serial obyczajowy
09.40 Teleshopping
10.05 Muzyka w Siodemce
14.10 Teleshopping
14.50 Polskie seriale animowane: Bolek i Lolek, Reksio
15.10 Gram w Siodemke: Goraca Siodemka - program muzyczny
15.55 Siodemka dzieciom: Superpies, Klejnot snow - seriale animowane
16.50 To znowy Ty? - serial komediowy
17.15 Gram w Siodemke: Goraca Siodemka - program muzyczny
18.00 Capital News - serial obyczajowy
18.50 Polskie seriale animowane: Bolek i Lolek, Reksio
19.15 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
19.25 To znowu Ty? - serial komediowy
19.50 Prognoza pogody
19.55 KOP - Komentarz Okropnie Powazny
20.00 Swiety - serial sensacyjny
21.00 Zbawca ludzkosci - serial komediowy
21.25 Wspolnicy - serial komediowy
21.50 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
22.00 Bestia (The Beast) (2) - thriller, USA, rez. Jeff Bleckner, wyk.
William Petersen, Karen Sillas, Larry Drake, Charles Martin Smith, Ronald Guttman (85 min)
23.30 Kameleon - serial sensacyjny
00.20 Gram w Siodemke: Goraca Siodemka - program muzyczny
01.00 Bestia (The Beast) (2) - thriller, USA, rez. Jeff Bleckner (powt.)

Polonia 1
05.30 Home Shopping
08.30 Filmy animowane dla dzieci (powt.)
10.00 Namietnosci - telenowela (powt.)
11.15 Blizej filmu - program filmowy (powt.)
11.45 Muzyka
12.00 Home Shopping
16.00 Filmy animowane dla dzieci
17.40 Namietnosci - telenowela
19.00 Pelnym gazem - program motoryzacyjny (powt.)
19.30 Niech zwyciezy najlepszy - komedia USA
21.15 Reportaz z planu - magazynfilmowy
21.45 Muzyka
22.00 Home Shopping

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki