FANDOM


Program 1
8:05 Przybysze z Matplanety: Magiczne promienie
8:35 Domator: Nasza poczta - kuchnia domowa
8:50 Domowe przedszkole
9:15 Wiadomości
9:25 Hania - film prod. polskiej
10:50 Domator: Szkoła dla rodziców
12:00 Spotkania z literaturą (kl. V): Mity
12:50 Spotkania z literaturą (kl. III lic.): Poezja Młodej Polski
13:30 TTR: Matematyka (sem I): Pojęcia funkcji
14:00 TTR: Historia (sem I): Polska w dobie rozbicia dzielnicowego
15:10 W szkole i w domu
15:30 NURT: Problemy zdrowia współczesnego człowieka - Przemiana materii i gruczoły dokrewne a zdrowie
16:20 Program dnia Telegazeta
16:25 Dla młodych widzów: Rambit - teleturniej i Okienko Pankracego
17:15 Teleexpress
17:30 Raport
17:55 Piętno - film dok. o Kazimierze Iłlakowiczównie
18:25 Od A do Z
18:45 Weekend w Jedynce
19:00 Dobranoc: Kret i zegar
19:10 Monitor rządowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Nowy ład gospodarczy, czyli jak wykorzystać szansę
20:15 Akademia Filmowa: Sprawiedliwości stało się zadość - film fab. prod. francuskiej
22:00 Sport
22:10 Kontrapunkt
22:40 Lex: Obywatel wobec sądu - mag. społeczno-prawny
23:25 Echa dnia

Program 2
17:25 Program dnia
17:30 Wzrockowa lista przebojów Marka Niedźwieckiego
18:00 Program lokalny
18:30 Henryk Jaskula - Hen... - rep.
18:50 Za chwile dalszy ciąg programu
19:30 Dookoła świata: W Hamburgu
20:00 42.195 metrów - reportaż z XI Maratonu Pokoju
20:15 Sport: Wielki tenis
21:30 Panorama dnia
22.00 Kino antypodów: Przyjęcie u Dona - film prod. australijskiej
23:25 Komentarz dnia
23:30 Sport: Wielki tenis

ČST1
8.50 Wiadomości
9.00 Spotkamy się na Vlachovce - z pracownikami Mirkrotechny
9.40 Czarny cień Wezuwiusza - włoski serial kryminalny (3)
10.35 Magazyn KBP
11.15 Teletekst
15.40 10 minut dla ciebie
15.50 Ruch dla zdrowia
15.55 O nauce i technice
16.30 Teletekst
16.40 Ekologia przy wszystkie przypadki
17.15 Z Ostrojem po uśmiech i pogodę ducha - koncert
17.55 Kolega z pokoju nr 105 - program dokumentalny o życiu Jana Opletala
18.20 Rolniczy rok - magazyn publicystyczny
19.00 Wieczorynka
19.10 Notatnik gospodarczy
19.20 Prognoza pogody
19.25 Wieczorem na ekranie
19.30 Wiadomości
20.00 Życie w przyrodzie: Fauna Australii
20.25 Czarny cień Wezuwiusza - włoski serial kryminalny (3)
21.20 Festiwal tańca i przyjaźni - międzynarodowy konkurs tańca towarzyskiego w Usti nad Łabą
22.10 Zamek Becków
22.20 Trzy razy więcej albo nic - teleturniej
23.00 Wiadomości
23.10 ...a na zakończenie programu dla zainteresowanych: gwiazdy muzyczego olimpu - koncert zespołów i solistów radzieckich (2)

ČST2
9.00 Wychowanie plastyczne, kl. III
9.20 Program dla przedszkolaków
9.55 Nauka o przyrodzie, kl. IV
10.15 Czego pan Morse się nie spodziewał
10.35 Przodkowie i potomkowie Winnetou
15.20 Jedynki i szóstki - teleturniej dla dzieci
16.00 CSRS - Islandia - turniej piłki ręcznej mężczyzn o puchar SPN
17.30 Minuty dnia
17.40 Jeż - film przyrodniczy
17.50 Niespodzianka - film telewizyjny
18.40 Praskie wiadomości
19.05 Wieczorem na ekranie
19.10 Gimnastykujemy się
19.20 Tony dla ciebie
19.30 Wiadomości
20.00 Telewizyjny Klub Młodych
21.00 Fotel dla gościa - mówi artysta narodowy Rudolf Hrusinsky
21.30 Aktualności
22.00 24 godziny na świecie
22.15 Powrót różowej pantery - komedia ang.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.