FANDOM


TVP 1
06:30 Kawa czy herbata?
06:55 Giełda
07:00 Kawa czy herbata?
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata?
08:15 Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny
08:30 Wiadomości
08:40 Prognoza pogody
08:45 Mój przyjaciel Torbek - serial animowany USA 1996
09:15 Bajeczki Jedyneczki - program dla dzieci
09:25 Lalkowy teatrzyk - serial animowany Japonia
09:45 Bajeczka o instrumentach - program dla dzieci
10:00 Barnaby Jones (27) - serial kryminalny USA 1973
10:50 Mamy dziecko - magazyn poradnikowy
11:10 Zamek
11:35 Z kamerą wśród zwierząt: Świnka morska - magazyn przyrodniczy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12:20 Horyzonty - magazyn rolniczy
12:35 Klan (473) - telenowela Polska 2001
13:05 Dziecko z ogłoszenia - film obyczajowy USA 1994
14:35 Po pierwsze środowisko: Las rośnie wolno - magazyn ekologiczny
15:00 Wiadomości
15:10 Raport z demokracji - magazyn publicystyczny
15:30 Auto-mix - magazyn motoryzacyjny
15:45 Babiniec - program redakcji katolickiej
16:05 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16:25 Moda na sukces (1373) - telenowela USA 1997
16:50 Premiery - Opole 2001
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Plebania (66) - serial obyczajowy Polska 2001
18:05 Dwadzieścia jeden - teleturniej
18:35 Więzy krwi (17) - serial obyczajowy Polska 2001.
19:05 Wieczorynka: Wyprawa profesora Gąbki - serial animowany Polska
19:15 Jutro weekend
19:30 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody
20:10 Ekstradycja (1) - serial sensacyjny Polska 1995
21:15 Sprawa dla reportera - magazyn reporterów
21:50 Tygodnik polityczny Jedynki
22:40 Monitor Wiadomości
23:10 Sportowy flesz
23:15 Czarny serial: Szóstka śmierci - felieton
23:45 Z nurtem życia - film obyczajowy Australia 1996
01:15 Romantyczne podróże do Polski: Finis Poloniae (5) - program edukacyjny
01:35 Zakończenie programu

TVP 2
07:30 Dziennik krajowy
07:50 Studio urody - magazyn
08:00 Program lokalny
08:30 Złotopolscy: Jeszcze raz, od początku (325) - telenowela Polska 2001
09:00 Mazurska Biesiada Kabaretowa, czyli Co każdy satyryk wiedzieć powinien (4) - program rozrywkowy
09:55 Cena ryzyka 2: Czarna fala (11) - serial dokumentalny USA 1998
10:25 Bari - film przygodowy Francja/Kanada 1995
12:00 Kabaret Koń Polski - Bal na poligonie - program rozrywkowy
12:55 Ich pięcioro (16) - serial dla młodzieży USA 1994
13:40 Zwierzakom na ratunek (12/26) - serial przygodowy USA 1997
14:05 Ale para Felek i Klara - program dla młodzieży
14:25 Krzyżówka trzynastolatków - czyli Światowid - teleturniej dla młodzieży
14:55 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
16:00 Panorama
16:10 Janosik: Dobra cena (8/13) - serial przygodowy Polska 1974
17:05 Proton - magazyn sensacji naukowych
17:30 Program lokalny
18:20 Prognoza pogody
18:30 Panorama
18:50 Dwójkomania
19:00 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19:30 Studio sport: Kronika Kolarskiego Wyścigu Pokoju
19:55 Jaś Fasola: Straszne kłopoty z Jasiem Fasolą - program rozrywkowy
20:20 Międzynarodowe Targi Książki
20:30 Biuro ogłoszeń (1) - serial dokumentalny
20:55 Dwójkomania
21:00 Panorama
21:20 Sport telegram
21:30 Prognoza pogody
21:35 Z archiwum X (23) - serial sensacyjny USA 1999
22:30 997 - magazyn kryminalny
23:05 Specjalista (2) - film dokumentalny Francja 1998
00:15 Dziewicze wojsko - film wojenny W. Bryt. 1969
01:45 Agent 86 (107) - serial komediowy USA 1965
02:10 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
07.00 Ferdy - serial
07.30 O czym szumią wierzby - serial
08.35 Królowa serc (179,180) - serial obyczajowy
09.25 Kurs języka niemieckiego
09.30 Kurs języka obcego
09.45 To jest temat - cykl reportaży
10.00 W labiryncie (60): Meeting - serial obyczajowy
10.30 Program lokalny
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Kino w południe: Opowieści z Mórz Poludniowych (4) - serial przygodowy, Australia
12.00 Skarbiec - magazyn
12.30 Od pucybuta do...
13.00 Dwa światy - serial dla młodzieży, Australia/Polska
13.30 Autostrada
13.55 Bliżej prawa - program publicystyczny
14.10 Projektantki (164) - serial obyczajowy
14.35 Klan (100) - telenowela, Polska
15.00 Telewizyjny magazyn przyrodniczy
15.30 Program lokalny
16.00 Transmisja z Wyścigu Pokoju
16.50 Program lokalny
19.00 Madson (1) - serial sensacyjny, USA
19.50 Od pucybuta do...
20.15 Spotkania z taaaką rybą
20.30 Telekurier - magazyn
21.05 Mówi Alan Patrige (2) - serial komediowy
21.30 Program lokalny
22.00 To jest temat
22.15 Rozmowa dnia
22.35 Punkt, set, mecz - magazyn siatkarski
23.00 Pod nieboskłonem - film obyczajowy, Francja

Polsat
06:00 Piosenka na życzenie
07:00 Robocop (3) - serial animowany 25min.
07:25 Polityczne graffiti - program publicystyczny
07:40 Słoneczny patrol (156) - serial przygodowy USA 1999 45min.
08:35 Strażnik Teksasu (110) - serial sensacyjny USA 1998 55min.
09:30 Zbuntowany Anioł (263) - telenowela Argentyna 1999 45min.
10:20 Cud miłości (15) - telenowela Peru 2000 45min.
11:15 Słodka trucizna (90) - serial obyczajowy Brazylia 1999 45min.
12:05 Zakręcony (7) - serial komediowy USA 1999 30min.
12:35 Adam i Ewa (103) - serial obyczajowy Polska 2000 25min.
13:05 Życiowa szansa - teleturniej
14:05 Idź na całość - show z nagrodami
15:00 Casper (25) - serial animowany USA 1995 25min.
15:30 Informacje
15:45 EUROTEL - magazyn Unii Europejskiej
15:55 Xena, wojownicza księżniczka (112) - serial przygodowy USA 1999 45min.
16:45 Strażnik Teksasu (111) - serial sensacyjny USA 1998 45min.
17:45 Cud miłości (16) - telenowela Peru 2000 45min.
18:40 Informacje
18:45 Kurier TV
19:00 Hoop Sport Magazyn      
19:20 Zbuntowany Anioł (264) - telenowela Argentyna 1999 50min.
20:15 Adam i Ewa (104) - serial obyczajowy Polska 2000 25min.
20:45 Dwa światy - reality show
21:20 Misja w czasie 2 (10) - serial SF USA 1999 45min.
21:30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
22:20 Nikita (74) - serial sensacyjny USA 1996 45min.
23:15 Informacje i biznes informacje
23:35 Prognoza pogody
23:40 Polityczne graffiti - program publicystyczny
23:55 Przyjaciele (121) - serial komediowy USA 1999 25min.
00:25 Córka Hitlera - dramat sensacyjny USA 1990 84min.
02:00 Muzyka na BIS
05:00 Pożegnanie

TVN
05:45 Kropka nad i - program publicystyczny
06:00 Kamila (44) - serial obyczajowy Meksyk 45min.
06:45 Telesklep
07:00 Przeklęta miłość (80) - serial obyczajowy Kolumbia 2000 50min.
07:50 Trzy małe duszki (32) - serial animowany 25min.
08:15 Oliver Twist (40) - serial animowany 25min.
08:40 Przygody Syrenki (13) - serial animowany 20min.
09:05 W 80 marzeń dookoła świata (26) - serial animowany 25min.
09:30 Telesklep
10:30 Big Brother - reality show
11:15 Rozmowy w toku - talk show
12:00 Beverly Hills 90210 (69) - serial obyczajowy USA 45min.
13:00 Trzy małe duszki (32/50) - serial animowany 25min.
13:30 Oliver Twist (40) - serial animowany 25min.
13:55 Przygody Syrenki (13) - serial animowany 20min.
14:20 W 80 marzeń dookoła świata (26) - serial animowany 25min.
14:45 Krok za krokiem (20) - serial komediowy USA 25min.
15:15 Milionerzy - teleturniej
16:00 TVN Fakty i prognoza pogody
16:20 W niewoli uczuć (104) - serial obyczajowy Meksyk 2000 55min.
17:15 Telegra - psychozabawa
17:45 Big Brother: W cztery oczy - reality show
18:15 Rozmowy w toku - talk show
19:00 TVN Fakty
19:25 Kropka nad i - program publicystyczny
19:45 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Big Brother - reality show
20:45 Prawdziwe historie: Dlaczego warto żyć - film obyczajowy USA 1991 110min.
22:35 Centrum nadziei - telenowela dokumentalna Polska 30min.
23:05 TVN Fakty
23:15 Urzekła mnie Twoja historia - talk show
23:45 Big Brother: Extra - reality show
00:30 Tajemnica klasztoru Marii Magdaleny - dramat obyczajowy USA 1986 94min.
02:15 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
06.00 Strefa P - program muzyczny
07.00 Super VIP - magazyn
07.30 Muzyczne listy - magazyn
08.20 Seriale animowane
09.45 Jak dwie krople czekolady (19) - serial komediowy, USA
10.15 Ja się zastrzelę! (9) - serial komediowy, USA
10.45 Świat według Kiepskich (86) - serial komediowy, Polska
11.15 Dwa światy- reality show
11.30 Pacific Blue (39) - serial sensacyjny, USA, reż. Ralph Hemecker
12.30 Matlock (14) - serial krym.
13.25 Super VIP - magazyn
13.55 Strefa P - program muzyczny
14.45 Muzyczne listy - magazyn
15.45 Seriale dla dzieci
16.45 Jak dwie krople czekolady (20) - serial komediowy, USA
17.15 Przygody rodziny Addamsów (7) - serial komediowy, USA
17.45 Dziennik
18.00 Świat według Kiepskich (87) - serial komediowy, Polska
18.30 Dwa światy - reality show
19.00 Był sobie złodziej (19) - serial sensacyjny, Kanada
20.00 PLUTON - dramat wojenny, USA (powt.)
22.30 ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH (87) - serial komediowy, Polska
23.00 Dziennik i Informacje sportowe
23.15 Dwa światy - reality show
00.00 MECZ ŚMIERCI - thriller, USA
01.50 Spotkajmy się - pr. rozrywkowy
02.20 Muzyczne listy - magazyn
03.20 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
04.10 Zakończenie programu

RTL 7
06.00 Teledyski
07.00 Odjazdowe kreskówki
09.25 Teleshopping
09.55 Śmiej się razem z nami - program rozrywkowy
10.25 Izabella (106) - telenowela, Peru
11.15 Perła (18) - telenowela, Meksyk
12.00 W akcji - magazyn sensacji
12.25 Teleshopping
13.25 Gliniarze na motorach (16) - serial sensacyjny, Niemcy
14.20 Izabella (107) - telenowela, Peru
15.10 Odjazdowe kreskówki
17.35 Gliniarze na motorach (17) - serial sensacyjny, Niemcy
18.30 W akcji - magazyn sensacji
19.00 Wzywam dr. Brucknera (34) - serial medyczny, Niemcy
20.00 Columbo (15) - serial kryminalny, USA
21.30 Zabójcza intryga - thriller, USA
23.25 Wzywam dr. Brucknera (34) - serial medyczny, Niemcy
00.20 Columbo (15) - serial kryminalny, USA
01.35 Zabójcza intryga - thriller, USA
03.15 Teleshopping

TV Polonia
06.00 Raj - magazyn katolicki (powt.)
06.30 Kawa czy herbata?
06.55 Giełda
07.00 Kawa czy herbata?
07.30 Dziennik telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza
07.45 Kawa czy herbata?
08.15 Krakowskie Przedmieście 27
08.30 Wiadomości
08.40 Złotopolscy (280): Kuszenie
09.05 Noddy (10) - serial animowany
09.35 Hydrozagadka - komedia sensacyjna, Polska (powt.)
10.45 Kobiety w rocku - koncert
11.40 Forum Polonijne
12.00 Wiadomości
12.10, Gawędy historyczne: Rezydencja Czterech Pór Roku
12.30 Futuryści, formiści, nowa sztuka (3): Jasieński, Młodożeniec - dok.
13.00 Parnas Literacki: Adam Asnyk - program kulturalny
13.10 Złotopolscy (280): Kuszenie
13.35 Gość Jedynki (powt.)
13.45 Linia specjalna - pr. publicysl.
14.40 Tajemnice armii - pr. wojskowy
15.00 Wiadomości
15.10 Laureaci I nagród Międzynarodowych Konkursów Skrzypcowych im. Wieniawskiego: Charles T reger
16.00 Ojczyzna-polszczyzna: Rozdrobnienia - upodobania
16.15 Rozmowy Hulaj Duszy
16.30 Trzy szalone zera (8): Monika w ogniu - serial przygodowy
17.00 Teleexpress
17.20 Gość Jedynki
17.35 Bajeczki Jedyneczki
17.50 Dzieło-arcydzieło: Zabawa w malarstwo - program dla dzieci
18.00 Z Polski rodem - magazyn
18.20 Telezakupy
18.35 Złotopolscy (280): Kuszenie
19.00 Polacy na Białorusi: Strażnik Kanału - rep. Ewy Straburzyńskiej
19.15 Dobranocka: Bajki zza okna (7)
19.30 Wiadomości
20.00 Teatr Telewizji: ZACZNIJCIE SIĘ ŚMIAĆ - sztuka Henryka Bardijewskiego, Polska
21.05 XXII Przegląd Piosenki Aktorskiej: Artyści Piosenki Wrocław 2001- BODAJ BO, czyli anonimowe piosenki z Odessy - program artystyczny
21.50 Chandler, poeci i inni... - program kulturalny
22.10 Małe Formy Wielkich Mistrzów: Włodzimierz Haupe - felieton
22.30 Panorama
22.50 Sport telegram
23.00 Tygodnik polityczny Jedynki
23.45 Polski dokument telewizyjny: Maraton - film dokumentalny
00.15 Laureaci Nowej Tradycji: Kapela Buki - rep. Mai Kossakowskiej
00.30 Monitor Wiadomości
01.00 - 05.45 Powtórzenia

Canal+
7.05 Diabelski Młyn - filmy animowane (*)
7.50 Minisport + - newsy sportowe (*)
7.55 Łapu Capu (*)
8.00 Stepujący koń Marvin
8.25 Królestwo orłów - film dok.
9.20 Dom bez okien - dramat psychologiczny, Polska
10.55 Czarnoksiężnik z krainy Oz - musical prod. USA
13.05 Prosta historia - film obyczajowy Francja/USA
14.55 Synowie i kochankowie - film obyczajowy Wlk. Brytania
16.35 Gazeta - serial prod. USA
17.20 Dzikie krainy - film dok.
17.45 Cybernet - magaryn
18.10 Pinky I Mózg - ser. anim.
18.35 Stepujący kon Marvin
19.00 Diabelski Młyn (*)
19.20 Nie Przegap (*)
19.25 Diabelski Młyn (*)
19.50 Minisport + (*)
19.55 Łapu Capu (*)
20.00 Cannes 2001
20.30 Wybory - komedia prod. USA
22.10 Dwoch Jake'ów - film sens prod. USA
0.25 Listy od zabójcy - thriller prod. USA
2.05 Miłosne kłamstwa - film erotyczny
3.10 Kręgi na wodzie - thriller prod. USA
3.30 Deser: Księżna kastylijska - film krotkometrazowy
3.45 Kallafiorr - komedia prod. polskiej
4.50 Gwiezdne Wojny I - Mroczne Widmo - film sf. prod. USA
(*) programy niekodowane

HBO
06.30 Na twoim miejscu - komedia, USA
08.00 Talenty Marshallów - komedia, USA
09.20 Kadet Winslow - film obyczajowy, Wlk. Bryt.
11.10 Wzorowe zachowanie - komedia, USA
12.45 Cinema, dnema - magazyn filmowy
13.20 Braciszek świnka - film dla dzieci, USA
15.00 Król Maciuś II - film przygodowy, Polska
16.40 Brzuch Sylwii - komedia, Niemcy
18.25 Na twoim miejscu - komedia, USA
20.00 Kabaret - musical, USA
22.05 Brylanty - dramat obyczajowy, USA/Niemcy
23.35 Trzynasty wojownik - film przygodowy, USA
01.15 I stanie się koniec - thriller, USA

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki