FANDOM


Logo
06:10 TELEZAKUPY
06:40 Plebania - odc. 1823; telenowela TVP
07:05 Plebania - odc. 1824; telenowela TVP
07:30 Plebania - odc. 1825; telenowela TVP
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda
08:10 Zabawy z Lippy and Messy odc. 21 Kraina skarbów; język angielski dla dzieci
08:20 Cypisek, syn rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs z Cypiskiem pokonali niedźwiedzia, odc. 7 (.); serial animowany kraj prod. Czechosłowacja (1972)
08:25 Świat Małej Księżniczki, seria II - Ja chcę swoje kredki!, odc. 13 (I want my crayons); serial animowany kraj prod. Niemcy (2007)
08:40 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn
08:55 Rodzinka Dinka - odc. 6; magazyn
09:10 Pinky i Perky - Niewątpliwie nawiedzone studio, odc. 26 (Most (definitely) Haunted); serial animowany kraj prod. Wielka Brytania (2008)
09:25 Gwiezdne wojny: Wojny klonów - odc. 25, (seria II odc. 3) (Children of the Force); serial animowany kraj prod. USA (2009)
09:55 Psi psycholog - odc. 21; telenowela dokumentalna TVP
10:30 Klan - odc. 2299 -  txt. str. 777; telenowela TVP
10:55 Pokój 107 - odc. 3/13 - Kaśka; serial obyczajowy TVP
11:30 Apetyt na miłość - odc. 3/13; serial TVP
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 To się opłaca; magazyn
12:45 Archimandryta; cykl dokumentalny
13:50 Tygrysy Europy - odc. 7/18 - Córka źle strzeżona -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Szlakiem gwiazd - odc. 6 Dorota Rabczewska; cykl reportaży
15:45 Czterej pancerni i pies - odc. 20/21 - Brama -  txt. str. 777; serial TVP
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:30 Ranczo - odc. 29 - W kleszczach terroryzmu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
18:25 Bulionerzy - odc. 25/75 - Kukła; serial komediowy TVP
19:00 Wieczorynka - Kraina Elfów - Wiatr, odc. 44 (An Ill Wind); serial animowany kraj prod. Australia (2005)
19:15 Wywiad z Patriarchą Moskwy i Całej Rusi Cyrylem I
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Ojciec Mateusz - odc. Szantaż -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
21:15 Sprawa dla reportera
22:15 Sensacyjne lato w Jedynce - Glina - odc. 23/25 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
23:10 Wakacyjny seans filmowy - Miłość Grace (For the Love of Grace); film fabularny kraj prod. USA (2008)
00:45 Rajska jabłoń; film obyczajowy kraj prod. Polska (1985)
02:30 Notacje - Andrzej Ciechanowiecki. Diakonat de facto; cykl dokumentalny
02:45 Zagadkowa Jedynka
03:45 Zakończenie dnia

Logo-2
05:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 65; serial komediowy TVP
06:00 Licencja na wychowanie - odc. 72 - Sex, anarchia i rock'n'roll; serial obyczajowy TVP
06:30 TELEZAKUPY
07:00 M jak miłość - odc. 14; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 8.40, 09.25, 10:15
Panorama: 09:20
Pogoda: 8.35, 10:10
11:00 Rodzinka.pl - odc. 43 "Narada rodzinna" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
11:30 Lokatorzy - odc. 185 (217) Jaki ojciec taki syn; serial komediowy TVP
12:00 Jeden z dziesięciu - odc. 21/68; teleturniej
12:35 Pożyteczni.pl - odc. 33
13:05 Faceci do wzięcia - odc. 77 Gardłowa sprawa; serial TVP
13:35 Barwy szczęścia - odc. 762 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
14:10 Postaw na milion - odc. 32; teleturniej
15:05 M jak miłość - odc. 912; serial TVP
16:00 Panorama Kraj
16:15 Pogoda
16:25 Świat bez tajemnic - Wydra - mała milionerka (Natural World: Sea otters a milion dollars baby); film dokumentalny kraj prod. Wielka Brytania (2010)
17:20 Jeden z dziesięciu - odc. 26/69 Wielki Finał; teleturniej
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:45 Reporter Polski; magazyn
19:10 Herkules - odc. 11 Znikające ciała (Hercules: The Legendary Journeys ep. The Vanishing Dead); serial kraj prod. USA (1995)
20:10 Ostateczny termin (Dead Lines); thriller kraj prod. Kanada (2010)
21:50 Kocham Kino - Peter Sellers: Życie i śmierć (The Life and Death of Peter Sellers); film biograficzny kraj prod. USA, Wielka Brytania (2004)
00:05 Historia Bluesa (7) "Królestwo fortepianu" (The Blues (7) "Piano blues"); serial dokumentalny kraj prod. USA, Niemcy (2003)
01:45 Ostateczny termin (Dead Lines); thriller kraj prod. Kanada (2010)
03:10 Święta wojna - Strongman (248); serial TVP
03:40 Art Noc - TOOTS THIELEMANS QUARTET i BILLY RAMSEY, DAVID SANBORN i JOEY DEFRANCESCO TRIO, ATOM STRING QUARTET, MOTION TRIO i LESZEK MOŻDŻER (koncert Plus Grand Prix Jazz Melomani 2011); koncert
04:25 Zakończenie dnia

TVP HD - Logo
07:15 Na dobre i na złe: Popisowy numer (443)

08:10 Galeria (49)

08:35 Makłowicz w podróży: Podróż 20. Indie "Z przyjaciółmi"

09:05 Makłowicz w podróży: Podróż 21. Austria i Szwajcaria "Silvretta"

09:40 Miłość nad rozlewiskiem (6/13)

10:30 Ranczo 4: Bohaterski strajk (48)

11:20 U Pana Boga za piecem - komedia (Polska,1998)

13:00 Rodzinka.pl: O miłości... (16)

13:30 Rodzinka.pl: Człowiek uczy się całe życie (17)

14:00 Ojciec Mateusz 7: Tango (91)

14:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Polacy na Madagaskar

15:15 Szansa na sukces: Katarzyna Sobczyk

16:10 Na dobre i na złe: Popisowy numer (443)

17:05 Makłowicz w podróży: Podróż 20. Indie "Z przyjaciółmi"

17:35 Ojciec Mateusz 5: Krowy tłuste, krowy chude (61)

18:20 Ojciec Mateusz 5: Paragraf 23 (62)

19:15 Galeria (49)

19:45 Rodzinka.pl: Zwierzątko domowe (18)

20:15 Glina (25-ost.)

21:10 Oficerowie: Stinger (1/13)

22:05 Stawka większa niż życie: Akcja "Liść dębu"

23:00 Ojciec Mateusz 7: Tango (91)

23:40 Czas honoru 3: Ostatnia runda (36)

00:30 Autoportret z kochanką - film obyczajowy (Polska,1996)

02:00 Zakończenie programu

TVP Polonia
06:05 Panny i wdowy - odc. 4/5; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:05 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Klasa na obcasach - odc. 12; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 8.40, 09.25, 10:15
Panorama: 09:20
Pogoda: 8.35, 10:10; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
11:40 Marzenia do spełnienia - odc. 14/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 630 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Pogoda na piątek - odc. 17; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 M jak miłość - odc. 899; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Skarby nieodkryte; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Złotopolscy - odc. 498* Wdowy i gospodarka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 De Mono - Abrasax; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Notacje - Maria Wiśniewska. Ja i Powstanie Warszawskie; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Marzenia do spełnienia - odc. 14/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Karakorum - Azja (47); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Panny i wdowy - odc. 4/5 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Barwy szczęścia - odc. 630 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:35 Dobranocka - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 7 - Osaczeni; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wywiad z Patriarchą Moskwy i Całej Rusi Cyrylem I; STEREO, 16:9
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
20:50 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 11/14 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Lude z Karaibów (48); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
22:45 Pitbull - odc. 19 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Złota Dziesiątka Przystanku Woodstock - 15. Przystanek Woodstock 2009 - Koncert Jubileuszowy Woodstock 1969 - 2009; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Marzenia do spełnienia - odc. 14/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Klasa na obcasach - odc. 12; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 7 - Osaczeni; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
02:45 Fałszerze. Powrót sfory - odc. 11/14; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:05 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
04:15 Polonia w Komie - Lude z Karaibów (48); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 630; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Matka 24h; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Wroclaw-logo-195E5D10E1
05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:11 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:42 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:12 Pogoda

07:15 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:41 Pogoda

07:45 Poranek TVP Info

07:53 Twoja@sprawa

08:00 Serwis info

08:03 Gość poranka

08:17 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:40 Pogoda

08:42 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:06 Pogoda

09:10 Gość poranka

09:20 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:41 Pogoda

09:45 Poranek TVP Info

09:55 Serwis sportowy

10:00 Serwis info

10:10 Biznes - otwarcie dnia

10:18 Pogoda

10:20 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:42 Pogoda

10:45 Gość poranka

10:55 Serwis sportowy

11:00 Serwis info

11:20 Serwis sportowy

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info

12:20 Biznes

12:27 Pogoda

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Serwis info

13:10 Raport z Polski

13:27 Pogoda

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:24 Pogoda

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:10 Raport z Polski

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:55 Serwis sportowy

16:00 Rozmowa dnia

16:16 Biznes

16:26 Pogoda

16:30 Serwis info

16:56 Pogoda

17:02 Szaleństwo Majki Skowron: Zaufanie (7/9)

17:32 TV LATO: 16.08.12 - Kielce (34)

17:44 Prosto z lasu - magazyn

17:59 Mieszkam na wsi

18:14 Dyliżansem do Galowic

18:31 Fakty

18:47 Pogoda

18:49 W ZOO dookoła świata - magazyn

19:04 Kulisy: Pszczelarz - magazyn kulturalno-społeczny

19:16 TV LATO: 15.08.12 - Markuszów: W krainie Jana Pocka (33)

20:00 Infoexpress

20:11 Minęła dwudziesta

21:00 Pogoda

21:07 Raport z Polski

21:30 Serwis info

21:42 Pogoda

21:47 Fakty

22:03 Pogoda

22:05 Czarno na białym: RFN

22:15 Studio LOTTO

22:24 Serwis info

22:30 Info Dziennik

23:11 Pogoda

23:17 Sportowy wieczór

23:30 Czy psy wyczuwają raka? - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)

00:23 Powstanie Warszawskie

00:35 Infoexpress

00:45 Minęła dwudziesta

01:27 Pogoda

01:30 Raport z Polski

01:50 Serwis info

01:55 Info Dziennik

02:34 Pogoda

02:47 Minęła dwudziesta

03:30 Szerokie tory: Moda

03:53 Infoexpress

04:02 Czy psy wyczuwają raka? - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)

04:55 Raport z Polski

05:07 Pogoda

05:10 Eurosąsiedzi (71)

05:21 Era wynalazków - magazyn popularnonaukowy

05:34 Raport z Polski

120px-Logo Polsat.svg
05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:30 Przygody Animków (9)

08:00 Pinky i Mózg 2 (25)

08:30 Pies Huckleberry (43)

08:45 Rodzina zastępcza plus: Taktyczne kłamstwa (281)

09:45 Czarodziejki (12)

10:45 90210 2 (38)

11:45 V.I.P. (12)

12:45 Dom nie do poznania 3 (49)

13:45 Ostry dyżur 15 (122)

14:45 Malanowski i partnerzy (413)

15:15 Malanowski i partnerzy (414)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:45 Dlaczego ja? (292)

17:45 Trudne sprawy (123)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich: Interes (118)

20:05 Klejnot Nilu - film przygodowy (USA,1985)

22:00 Pamiętniki z wakacji (13)

23:20 Pamiętniki z wakacji (14)

00:20 Kobiecy Klub Zbrodni (8)

01:20 Zagadkowa noc

03:00 Zza kamery...

03:15 Tajemnice losu

Logo-19
05:00 Uwaga!

05:20 Mango

08:00 Rozmowy w toku: Pogromcy duchów, czyli jak żyć w nawiedzonym domu

08:55 Kuchenne rewolucje: Grande Azzurro (8-ost.)

09:55 Na Wspólnej (1587-1589)

11:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska (502)

12:15 Ostry dyżur 7 (14/22)

13:15 Dowody zbrodni 7 (4)

14:15 Ukryta prawda (57)

15:15 Detektywi: Znajdźcie go (846)

15:50 W-11 - Wydział Śledczy: Brzydka (835)

16:30 Rozmowy w toku: Usiadłam na cudownym kamieniu i zaciążyłam

17:25 Ukryta prawda (58)

18:25 Detektywi: Żart (848)

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 W-11 - Wydział Śledczy: Wydasz mnie? (846)

20:50 Kuchenne rewolucje 5: Restauracja Samui, Kraków (8)

21:50 Ballistic - film sensacyjny (USA,Niemcy,2002)

23:35 Szymon na żywo (10)

00:35 Uwaga!

00:55 Arkana magii

02:15 Rozmowy w toku

03:10 Zakończenie programu

SK TVN7
04:55 Zakup kontrolowany 11 (1/15) - magazyn motoryzacyjny

05:55 Męski typ 2: Michał Urbaniak (4/9)

06:25 We dwoje (9) - program rozrywkowy

07:35 Teresa (114)

08:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska (139)

09:30 Chuck 3 (10/19)

10:25 Kobra - oddział specjalny 14 (7/14)

11:30 Mango

13:05 Punkt krytyczny 2 (11/18)

14:05 Sąd rodzinny (53)

15:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska (140)

16:05 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 8 (15/24)

17:05 Chuck 3 (11/19)

18:00 Punkt krytyczny 2 (12/18)

18:55 Kobra - oddział specjalny 14 (8/14)

20:00 Sexy czwartek: Sierżant Bilko - komedia (USA,1996) 

22:00 Podkomisarz Brenda Johnson (10/13) 

23:00 Rok psa - komediodramat (USA,2007) 

01:00 Arkana magii 

03:05 Zakup kontrolowany 11 (11/15) - magazyn motoryzacyjny 

04:05 Męski typ 2: Zbigniew Boniek (6/9) 

04:35 Zakończenie programu 

Tvn-turbo-logo-1-
06:00 Na osi 

06:30 Nie ma lipy! (11/15) - program rozrywkowy 

07:00 Legendy PRL 10 (11/13) - nostalgiczny magazyn motoryzacyjny

07:30 Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach 8 (9/12) - magazyn

08:00 Polak potrafi 9 (8/14) - program rozrywkowy

08:30 Zakup kontrolowany 12 (1/17) - magazyn motoryzacyjny

09;25 Motocyklicznie 2 (8/9) - magazyn motoryzacyjny

10:00 Wypadek - przypadek 6 (1/15) - magazyn

10:30 Wypadek - przypadek 6 (2/15) - magazyn

11:00 Legendy PRL 4 - nostalgiczny magazyn motoryzacyjny

11:35 Zakup kontrolowany 9 (13/17) - magazyn motoryzacyjny

12:35 Polak potrafi 7 (13/15) - program rozrywkowy

13:05 Polak potrafi 7 (14/15) - program rozrywkowy

13:35 De Lux 9 (3/11) - magazyn motoryzacyjny

13:50 Zakup kontrolowany 12 (1/17) - magazyn motoryzacyjny

14:50 Operacja tuning 9 (8/12) - magazyn motoryzacyjny

15:20 Nie ma lipy! (11/15) - program rozrywkowy

15:50 Uwaga! Pirat! - magazyn

16:30 Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach 7 (4/14) - magazyn

17:00 Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach 8 (9/12) - magazyn

17:30 Turbo MotoSport (17/28) - magazyn motoryzacyjny

18:00 Raport Turbo

18:20 Pogoda dla kierowców

18:25 Parszywa dwudziestka (9/14)

19:25 Raport Turbo

19:45 Pogoda dla kierowców

19:50 Gadżet - magazyn popularnonaukowy

20:20 Gadżet - magazyn popularnonaukowy

20:50 Zakup kontrolowany 9 (10/17) - magazyn motoryzacyjny

21:50 VERVA Street Racing Extra (1/4) - magazyn motoryzacyjny

21:55 Polak potrafi 9 (8/14) - program rozrywkowy

22:25 Polak potrafi 6 - program rozrywkowy

22:55 Odrobina Polski (13/60) - program rozrywkowy

23:15 Speed on the water (3/8) - magazyn

23:30 Uwaga! Pirat! - magazyn

00:05 Uwaga! Pirat! - magazyn

00:40 Telezakupy erotyczne

02:15 Wypadek - przypadek 8 (9/15) - magazyn

02:45 Gadżet - magazyn popularnonaukowy

03:15 Męski typ: Janusz Lewandowski

03:45 Zakończenie programu

317px-Tvn Style Logo.svg-1-
05:35 Ally McBeal 3 (10/21)

06:35 Ally McBeal 3 (11/21)

07:35 Ratuj dom, kto może 2 (8/26) - program rozrywkowy

08:05 Trinny i Susannah ubierają Australię (1/6)

09:10 Taniec - marzenie mojej mamy (9/13) - serial dokumentalny (USA,2011)

10:05 10 kilo do zrzucenia - magazyn poradnikowy

10:35 10 kilo do zrzucenia - magazyn poradnikowy

11:05 Perfekcyjna pani domu 2 (4/9) - program rozrywkowy (Wielka Brytania,2006)

12:15 Trinny i Susannah ubierają Australię (1/6)

13:10 7 kobiet - małżeństwo - film dokumentalny

14:20 Świat według dziecka 2 (2/8) - magazyn poradnikowy (Polska,2009)

14:50 Świat według dziecka 2 (3/8) - magazyn poradnikowy (Polska,2009)

15:20 Pani gadżet 3 (10/16)

15:50 Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya 6 (12/15) - reality show

16:50 Perfekcyjna pani domu 2 (4/9) - program rozrywkowy (Wielka Brytania,2006)

18:00 Superniania: Rodzina państwa Grajda (7/11)

19:00 Zawody 24 h: Piekarnia (1/13)

19:30 Po mojemu: Wojciech Cejrowski (16) - program rozrywkowy

20:00 Klinika urody (11/16) - magazyn poradnikowy

20:30 Miasto kobiet: Walczę o zdrowie swojego dziecka/Zmagania z anoreksją i bulimią (12/15)

21:30 Pani gadżet 3 (11/16)

22:00 Misja Martyna: Japonia, czyli zdobyć pracę

22:55 Wiem, co jem 4: Karkówka (9/15)

23:25 Wiem, co jem 4: Sałata (10/15)

23:55 Słońce, woda, totalna swoboda (4/7) - serial dokumentalny (Wielka Brytania)

01:05 Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya 6 (11/15) - reality show

02:00 Wiem, co jem: Kapusta (6/16)

02:25 Wiem, co jem: Makarony (7/16)

02:50 Wiem, co jem: Olej (9/16)

03:15 Wiem, co jem: Kawa (10/16)

03:40 Druga strona medalu 2: Jan Mela (4/8)

04:05 Druga strona medalu 2: Sarah Ferguson (5/8)

04:30 Druga strona medalu 2: Ewa Kopacz (6/8)

04:55 Zakończenie programu

Logo Polsat 2
06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:40 Awantura o kasę - teleturniej

08:35 Gra w ciemno - teleturniej

09:30 Rodzina zastępcza plus: Kindersztuba (236)

10:30 Daleko od noszy: Modne ucho (8)

11:00 Rodzina zastępcza: Feng shui (19)

11:30 Mamuśki: Podróż poślubna (9)

12:00 Graczykowie: Zdradzone serce (9)

12:30 Rodzina zastępcza: Speed (20)

13:00 Daleko od noszy: Koniec z paleniem (9)

13:30 Świat według Kiepskich: Impreza (265)

14:00 Rodzina zastępcza plus: Poezja i abstynencja (237)

15:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Uczulenie (66)

15:30 Rodzina zastępcza: Błyskawiczne korepetycje (10)

16:00 Szpital na perypetiach: Ojciec zastępczy (10)

16:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Siostrzenica z prowincji (10)

17:00 Rodzina zastępcza plus: Filozofia polisy (166)

18:00 Malanowski i partnerzy: Idealna para (19)

18:30 Malanowski i partnerzy: Zaginięcie Julii (20)

19:00 Dlaczego ja? (9)

20:00 Wydarzenia

20:20 Sport

20:25 Prognoza pogody

20:30 Interwencja

21:00 Trudne sprawy: Matka walczy przeciwko chłopakowi swojej córki, który jest przestępcą (9)

22:00 Rodzina zastępcza plus: Poezja i abstynencja (237)

23:00 Świat według Kiepskich: Gumowy interes (11)

23:30 Rodzina zastępcza: Sztuka kłamstwa (11)

00:00 Daleko od noszy: Podwójny romans (11)

00:30 Interwencja

01:00 Dlaczego ja? (9)

01:45 Trudne sprawy: Matka walczy przeciwko chłopakowi swojej córki, który jest przestępcą (9)

02:30 Wydarzenia

02:50 Sport

02:55 Prognoza pogody

03:15 Pierwsza miłość (1531)

04:00 Świat według Kiepskich: Impreza (265)

04:30 Looksus - magazyn lifestylowy

05:00 Gotowe na zmiany (2) - magazyn poradnikowy

05:30 Poławiacze (2)

TV4
04:55 Dekoratornia

05:20 Morze miłości (111)

06:05 4music - magazyn muzyczny

07:10 Słoneczny patrol (154)

08:15 Dziewczyny z fortuną

08:50 TV Market

09:10 Eva Luna (89)

10:15 Wielki świat - komedia (Francja,Hiszpania,2000)

12:25 4music - magazyn muzyczny

13:30 Dekoratornia

14:00 Dziewczyny z fortuną

15:00 Osaczona (52)

16:00 Słoneczny patrol (154)

17:00 Zakazane uczucie (153)

18:00 Zakazane uczucie (154)

19:00 Galileo (198) - program popularnonaukowy

20:00 47 mieczy zemsty - dramat przygodowy (Japonia,1978)

23:30 Tajemna księga z Shaolin - film sensacyjny (Hongkong,Tajwan,1978)

01:45 Wzór (10)

02:35 Gość "Wydarzeń"

02:50 To był dzień

03:40 To był dzień na świecie

04:05 4music - magazyn muzyczny

04:55 Zakończenie programu

TV6 logo.svg-1-
08:30 Mała Czarna - talk show

09:15 Komisarz Rex 7 (5)

10:15 Milionerzy - oryginalna wersja językowa (22) - teleturniej

11:15 You Can Dance - wersja amerykańska (32) - program rozrywkowy

12:15 Psy - zmiana pana (3) - reality show

13:15 TV Market

13:50 4music - magazyn muzyczny

14:55 Idol - wersja amerykańska (40) - program rozrywkowy

15:55 4music - magazyn muzyczny

17:00 Dennis rozrabiaka (32)

17:30 M.A.S.K. (32)

18:00 Istne Szaleństwo (1) - program rozrywkowy

19:00 Idol - wersja amerykańska (41) - program rozrywkowy

20:00 Komisarz Rex 7 (6)

21:00 Mam talent! - wersja amerykańska (27)

22:00 Łowca krokodyli (3)

23:05 Potwór - horror SF (USA,2004)

01:00 Big Brother 5 - reality show

02:00 Big Brother 5 - prosto z domu - reality show

02:20 mała Czarna - talk show

03:05 Zakończenie programu

TVP KULTURA-logo-165549B8BD
08:10 Cała zima bez ognia - dramat obyczajowy (Szwajcaria,Belgia,2004)

09:50 Alfabet polskiego performance: Akademia Ruchu

10:30 Rosja - Polska - 52 procent - film dokumentalny (Polska,2007)

11:00 Wielka miłość Balzaka: Wyzwolony (7-ost.)

12:05 Na wyrywki z rozrywki: Za chwilę dalszy ciąg programu - program rozrywkowy

13:00 Na wyrywki z rozrywki: FAMA 1977 - program artystyczny

13:45 Cała zima bez ognia - dramat obyczajowy (Szwajcaria,Belgia,2004)

15:25 Wielka miłość Balzaka: Wyzwolony (7-ost.)

16:30 Trzy kobiety w różnym wieku - film obyczajowy (Iran,2008)

18:10 Cudowny mechanizm - film animowany (Niemcy,2002)

18:20 Zdradzieckie serce - film animowany (Niemcy,2006)

18:35 Atom String Quartet - koncert

19:30 Upadek - film animowany (Niemcy,2004)

19:35 Tydzień z gwiazdą: Olaf Lubaszenko - Gra w kino (1/3) - teleturniej

20:10 TVP Kultura na Międzynarodowym Festiwalu Filmu i Muzyki TRANSATLANTYK (1)

20:20 Tydzień z gwiazdą: Olaf Lubaszenko - Dekalog 6 - dramat psychologiczny (Polska,1988)

21:30 TVP Kultura na Międzynarodowym Festiwalu Filmu i Muzyki TRANSATLANTYK (1)

21:40 Panorama kina światowego: Rembrandt: oskarżam...! - film dokumentalny (Holandia,Finlandia,Niemcy,2008)

23:20 George Clinton & Parliament Funkadelic na Avo Session - koncert (Szwajcaria,2009)

00:30 TVP Kultura na Międzynarodowym Festiwalu Filmu i Muzyki TRANSATLANTYK (1)

00:40 Tydzień z gwiazdą: Olaf Lubaszenko - Egoiści - dramat społeczny (Polska,2000)

02:30 Nad jeziorem Tahoe - dramat obyczajowy (Meksyk,Japonia,USA,2008)

04:00 Pasmo kontemplacyjne (4)

05:50 Zakończenie programu

SK TVPHIST
07:25 Był taki dzień - 16 sierpnia

07:30 Dziennik Telewizyjny - 16.08.1989

08:10 Kalendarium historyczne: Bez komentarza: Rocznica Cudu nad Wisłą (1)

08:35 Kalendarium historyczne: Bez komentarza: Rocznica Cudu nad Wisłą (2)

09:00 1920. Wojna i miłość: Ucieczka (6/13)

09:55 Być równy innym - Wincenty Witos - film dokumentalny (Polska,1995)

10:25 Smaki czasu z Karolem Okrasą

11:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Fatima

11:35 "I ty będziesz moją Panią" - program artystyczny

12:10 Jeńcy - film dokumentalny (Polska,1995)

13:05 Podróże sentymentalne po statucie: Kultura w dziele budowy socjalizmu

13:25 Warszawska premiera - film historyczny (Polska,1950)

15:25 Doceniałam każdy przeżyty dzień - film dokumentalny (Polska,2010)

16:25 W jakim ja smutnym i tragicznym miejscu pracuję - reportaż (Polska,2004)

16:55 1920. Wojna i miłość: W okopach (7/13)

17:55 Nieznani sprawcy: Student to wróg

18:30 Sonda: Struktura kryształu - program popularnonaukowy

19:10 Dziennik Telewizyjny - 16.08.1989

19:40 Był taki dzień - 16 sierpnia

19:45 Powstańcy: Dzień 16.

19:50 Kochamy historię: Piotr Fronczewski

20:00 Oblicza ludobójstwa (4) - serial dokumentalny

21:00 Kryminalne zagadki sprzed wieków: Nieznany żołnierz (3)

21:30 Pejzaże wsi polskiej: Polska część Burgundii

22:00 Spór o historię. Wincenty Witos - prawda i legenda - debata

22:40 Miejsca przeklęte

23:05 18 strajkowych dni: Trzy kobiety, które uratowały solidarnościowy strajk

23:25 Dziennik Telewizyjny - 16.08.1989

00:05 Polacy: Horiates

00:40 Na królewskim Trakcie: Pałac Kazimierzowski

01:00 Doceniałam każdy przeżyty dzień - film dokumentalny (Polska,2010)

02:00 Kino nocą: Ostatnie takie trio - film obyczajowy (Polska,1976)

02:50 Polskie Termopile - film dokumentalny (Polska,2003)

03:15 Zakończenie programu

NC Plus
09:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Piłka nożna kobiet - mecz o 3. miejsce: Kanada - Francja

11:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Piłka nożna kobiet - mecz finałowy: USA - Japonia

13:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Koszykówka kobiet - mecz finałowy: USA - Francja

15:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Koszykówka kobiet - mecz o 3. miejsce: USA - Rosja

17:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Boks kobiet - walki finałowe

18:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Boks - walki finałowe

20:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Tenis ziemny - mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Andy Murray - Roger Federer

22:00 Legia - stawka większa niż mecz

22:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Piłka ręczna mężczyzn - mecz finałowy mężczyzn: Szwecja - Francja

00:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Boks kobiet - walki finałowe

01:00 Zakończenie programu

TVP Sport (do 12.01.2014)
08:50 Telezakupy

09:10 Kolarstwo: Memoriał Henryka Łasaka i Puchar Uzdrowisk Karpackich

09:30 Piłka nożna - mecz towarzyski: Estonia - Polska

11:20 Telezakupy

11:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Koszykówka mężczyzn - mecz finałowy: USA - Hiszpania

13:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - ceremonia zamknięcia

15:30 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski: Rajd Rzeszowski

16:00 Piłka nożna - mecz towarzyski: Estonia - Polska

18:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Tenis ziemny - mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Andy Murray - Roger Federer

19:30 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere

20:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Siatkówka mężczyzn - mecz ćwierćfinałowy: Polska - Rosja

21:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Koszykówka mężczyzn - dream team

22:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - polskie medale

23:00 Sportowy wieczór

23:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Piłka ręczna mężczyzn - mecz finałowy: Szwecja - Francja

00:40 Zakończenie programu

SK POLSSPORT
07:00 Piłka nożna - mecz towarzyski: Dinamo Bukareszt - FC Barcelona

09:00 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: RKC Waalwijk - PSV Eindhoven

11:00 Piłka nożna: Liga rosyjska

13:10 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam

15:20 Atleci

15:50 Boks

18:00 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - Belgia

20:00 Piłka nożna - mecz towarzyski: Belgia - Holandia

22:10 Sporty walki: 12. Konfrontacja Sztuk Walki

00:20 Boks

02:00 Zakończenie programu

Polsat Sport News
06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Trans World Sport

08:00 Sport Flash

08:05 FIFA Futbol Mundial

08:30 Atleci

09:00 Sport Flash

09:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Cincinnati - mecze 2. rundy

10:00 Sport Flash

10:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Cincinnati - mecze 2. rundy

11:00 Sport Flash

11:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Cincinnati - mecze 2. rundy

12:00 Sport Flash

12:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Cincinnati - mecze 2. rundy

13:00 Sport Flash

13:05 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - Belgia

14:00 Sport Flash

14:05 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - Belgia

15:00 Sport Flash

15:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Cincinnati - mecze 2. rundy

16:00 Sport Flash

16:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Cincinnati - mecze 2. rundy

17:00 Sport Flash

17:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: RKC Waalwijk - PSV Eindhoven

18:00 Sport Flash

18:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: RKC Waalwijk - PSV Eindhoven

19:00 Sport Flash

19:05 Piłka nożna: Liga rosyjska

20:00 Sport Flash

20:05 Piłka nożna: Liga rosyjska

21:00 Sport Flash

21:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar

22:00 Sport Flash

22:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Żużel: Liga angielska - mecz: Peterborough Panthers - Swindon Robins

01:15 Zakończenie programu

Polsat Sport Extra (15.10.2005- obecnie)
07:00 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Cincinnati - mecze 2. rundy

09:10 Żużel: Liga angielska - mecz: Peterborough Panthers - Swindon Robins

11:20 Trans World Sport

12:30 Piłka nożna - mecz towarzyski: FC Liverpool - Bayer Leverkusen

14:40 Piłka nożna - mecz towarzyski: Dinamo Bukareszt - FC Barcelona

17:00 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Cincinnati - mecze 1/8 finału

23:00 Piłka nożna: Superpuchar Niemiec - mecz: Bayern Monachium - Borussia Dortmund

01:00 Bayern TV

02:00 Zakończenie programu

Eurosport (obecne logo stacji)
08:35 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Courchevel

09:45 Tenis ziemny: Turniej WTA w Cincinnati - 3. dzień

11:00 Piłka nożna - mecz towarzyski

12:00 Piłka nożna - mecz towarzyski

12:45 Piłka nożna - mecz towarzyski

13:30 Piłka nożna: World Cup World Tour

14:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Courchevel

15:45 Tenis ziemny: Turniej WTA w Cincinnati - 3. dzień

17:00 Tenis ziemny: Turniej WTA w Cincinnati - mecze 1/8 finału

19:00 Tenis ziemny: Turniej WTA w Cincinnati - mecze 1/8 finału

23:00 Piłka nożna - mecz towarzyski

23:45 Piłka nożna - mecz towarzyski

00:30 Piłka nożna: World Cup World Tour

01:30 Zakończenie programu

Eurosport 2 HD (obecne logo stacji)
07:30 Watts

08:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Courchevel

08:45 Piłka nożna - mecz towarzyski

09:30 Piłka nożna - mecz towarzyski

10:15 Piłka nożna - mecz towarzyski

11:00 Tenis ziemny: Turniej WTA w Cincinnati - 3. dzień

12:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Courchevel

14:00 Żużel: Grand Prix Polski

15:00 Żużel: Grand Prix Chorwacji

16:00 Watts

16:15 Piłka nożna - mecz towarzyski

17:00 Piłka nożna - mecz towarzyski

17:45 Piłka nożna - mecz towarzyski

18:30 Piłka nożna: World Cup World Tour

19:30 Wiadomości Eurosportu

20:00 Armwrestling

20:30 Armwrestling

21:00 Bowling: Zawody PBA Tour w USA

22:00 Sepak takraw: Super Series w Singapurze

23:00 Żużel: Grand Prix Szwecji

00:00 Wiadomości Eurosportu

00:30 Tenis ziemny: Turniej WTA w Cincinnati - mecz 1/8 finału

03:00 Wiadomości Eurosportu

200px-Canal+ logo.svg
07:00 Nie przegap

07:10 Łapu-capu

07:15 Życie na wulkanie (2)

08:10 Kobieta i kobieta - dramat psychologiczny (Polska,1979)

09:50 Serce i dusze - komedia (USA,1993)

11:35 Witaj na południu - komedia (Włochy,Niemcy,2010)

13:25 Gotan Project - koncert (Francja,2011)

14:35 Motodrama - komedia obyczajowa (Polska,1971)

16:05 Ayrton Senna - mistrz Formuły 1 - film dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

17:55 Burza - film kostiumowy (USA,2010)

19:50 Łapu-capu archiwum

20:00 13 posterunek (39)

20:45 Nie przegap

20:55 Łapu-capu

21:00 Premiera: Grimm (13,14)

22:30 Premiera: Rockefeller Plaza 30 6: Nic więcej do stracenia (15)

23:00 Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet - dramat kryminalny (Szwecja,Dania,Niemcy,Norwegia,2009)

01:35 Weekend - komedia sensacyjna (Polska,2010)

03:35 Aktualności filmowe

04:05 Muzyka

04:30 Łapu-capu extra

05:00 Aktualności filmowe

05:30 Muzyka

06:00 Łapu-capu extra

06:30 Muzyka

My HBO
06:00 Gonitwa - dramat obyczajowy (Australia,2011)

07:45 Zbyt wielcy, by upaść - dramat obyczajowy (USA,2011)

09:25 Jestem numerem cztery - film SF (USA,2011)

11:15 Miasteczko Halloween - film animowany (USA,1993)

12:30 Droga życia - dramat przygodowy (USA,Hiszpania,2010)

14:40 Invictus: Niepokonany - dramat biograficzny (USA,2009)

16:55 Debiutanci - komedia (USA,2010)

18:40 Wytrzymać z Georgią - komedia romantyczna (Australia,2011)

20:10 Premiera: Idealne dni - komedia (Czechy,2011)

22:00 Ogniem i mieczem - film historyczny (Polska,1999)

01:00 Grzeczny i grzeszny - komedia (USA,2009)

02:30 Porąbani - komedia (USA,Kanada,2010)

04:00 Witamy u Rileyów - dramat obyczajowy (USA,Wielka Brytania,2000)

HBO 2
06:00 Moje słowa, moje kłamstwa, moja miłość - komedia (Niemcy,2009)

07:45 Sprowadzić Ashley do domu - dramat obyczajowy (Kanada,2011)

09:15 Cinema Verite - film obyczajowy (USA,2011)

10:45 Rozprawa z Darwinem - dramat obyczajowy (USA,2010)

12:20 Taxi - komedia sensacyjna (Francja,1998)

13:50 Niezwyciężony Superman - film animowany (USA,2011)

15:05 Hotelik w Prowansji - komedia romantyczna (Francja,Wielka Brytania,2011)

16:50 Wspólna tajemnica - dramat obyczajowy (USA,2010)

18:20 Po prostu zaufaj - komedia (Francja,2004)

20:00 Country Strong - dramat obyczajowy (USA,2010)

22:00 Newsroom (5)

23:30 Miasto cudów (2)

00:25 John Lennon. Chłopak znikąd - dramat biograficzny (Wielka Brytania,Kanada,2009)

02:00 Honor wojownika - western (Nowa Zelandia,2010)

03:40 Co w trawce piszczy? - komedia kryminalna (USA,2009)

05:25 Na planie - magazyn filmowy (USA)

SK TVN24
05:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

11:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

11:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

12:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

12:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

13:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

13:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

14:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

14:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

15:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

15:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

16:00 Fakty po południu

17:30 Teleserwis, Prognoza pogody

18:00 Tak jest

19:00 Fakty, ludzie, pieniądze

19:26 Fakty po Faktach

20:00 Serwis informacyjny

20:20 Czarno na białym - magazyn

21:00 Teleserwis, Prognoza pogody

21:30 Polska i świat

22:00 Szkło kontaktowe

23:00 Dzień po dniu

00:00 Fakty po Faktach

00:30 Czarno na białym - magazyn

01:00 Polska i świat

01:25 Szkło kontaktowe

02:15 Dzień po dniu

03:00 Dokument w TVN 24 - film dokumentalny

04:00 Maja w ogrodzie

04:25 Czarno na białym - magazyn

04:55 Polska i świat

05:20 Maja w ogrodzie

TVN CNBC
07:00 Pieniądze od rana

08:00 Dzień na rynkach

11:00 Blajer mówi: Biznes

12:30 TVN CNBC CR

13:30 Godzina dla pieniędzy

15:00 Rynki dnia

18:00 Etyka w biznesie

18:30 Blajer mówi: Biznes

19:30 Godzina dla pieniędzy

20:00 90 minut

21:30 Bilans

22:30 Koniec handlu

23:00 90 minut

00:30 Bilans

01:30 Koniec handlu

02:00 Notowania giełdowe i kursy walut

TV Biznes
06:45 Telesprzedaż

07:00 Golfing world

07:45 Telesprzedaż

08:00 Top ten

08:30 Kto ma rację

09:00 Sesja na żywo

09:12 Pogoda

09:15 High score

09:30 Sesja na żywo

09:42 Pogoda

09:45 Nie daj się fiskusowi

10:00 Sesja na żywo

10:12 Pogoda

10:15 Polski stół

10:30 Kto ma rację

11:00 Sesja na żywo

11:12 Pogoda

11:15 High score

11:30 Sesja na żywo

11:42 Pogoda

11:45 Panorama branż

12:00 Biznes informacje

12:05 Sesja na żywo

12:27 Pogoda

12:30 Sesja na żywo

12:42 Autozwiad

13:00 Biznes informacje

13:05 Sesja na żywo

13:27 Pogoda

13:30 Sesja na żywo

13:42 High score

13:57 Pogoda

14:00 Biznes informacje

14:05 Sesja na żywo

14:27 Pogoda

14:30 Kto ma rację

15:00 Biznes informacje

15:05 Sesja na żywo

15:27 Pogoda

15:30 Sesja na żywo

15:35 Ze spółek, rekomendacje

15:38 Giełda komentarzy

15:47 Autozwiad

16:05 Biznes informacje

16:27 Pogoda

16:30 Sesja na żywo

16:48 Giełda komentarzy

16:57 Pogoda

17:00 Biznes informacje

17:25 Zamknięcie sesji

17:45 Kto ma rację

18:15 High score

18:30 Biznes informacje

18:57 Pogoda

19:00 Ogród

19:15 Nie daj się fiskusowi

19:30 Biznes informacje

19:45 Zamknięcie sesji

19:57 Pogoda

20:00 Top ten

20:30 Biznes informacje

20:45 Ogród

20:57 Pogoda

21:00 Kto ma rację

21:30 Biznes informacje

21:45 Zamknięcie sesji

21:57 Pogoda

22:00 Top ten

22:30 Biznes informacje

22:45 Kto ma rację

23:15 Giełda komentarzy

23:25 Giełdy, waluty, surowce

23:30 Biznes informacje

23:45 Telesprzedaż

00:00 Top ten

00:30 Biznes informacje

00:45 Telesprzedaż

Polsat News
06:00 Serwis informacyjny

06:15 Serwis informacyjny, sport

06:30 Serwis informacyjny

06:45 Serwis informacyjny

07:00 Serwis informacyjny

07:15 Serwis informacyjny, sport

07:30 Serwis informacyjny

07:45 Serwis informacyjny

08:00 Serwis informacyjny

08:15 Serwis informacyjny, sport

08:30 Serwis informacyjny

08:45 Serwis informacyjny, sport

09:00 Serwis informacyjny

09:15 Sport

09:20 Pogoda

09:30 Serwis informacyjny

10:00 Serwis informacyjny

10:10 Pogoda

10:30 Serwis informacyjny

10:35 Pogoda

11:00 Serwis informacyjny

11:25 Pogoda

11:30 Serwis informacyjny

11:55 Pogoda

12:00 Serwis informacyjny

12:25 Pogoda

12:30 Serwis informacyjny

12:55 Pogoda

13:00 Serwis informacyjny

13:25 Pogoda

13:30 Serwis informacyjny

13:55 Pogoda

14:00 Serwis informacyjny

14:25 Pogoda

14:30 Serwis informacyjny

14:55 Pogoda

15:00 Serwis informacyjny

15:20 Sport

15:25 Pogoda

15:30 Serwis informacyjny

15:35 Giełda komentarzy

15:50 Wydarzenia popołudniowe

16:10 Rozmowa "Wydarzeń"

16:30 Serwis informacyjny

16:55 Pogoda

17:00 Serwis informacyjny

17:20 Sport

17:25 Pogoda

17:30 Serwis informacyjny

17:55 Pogoda

18:00 Serwis informacyjny

18:25 Pogoda

18:30 Biznes Informacje

18:50 Wydarzenia

19:15 Gość "Wydarzeń"

19:35 Interwencja

19:55 Pogoda

20:00 To był dzień

21:00 Informacje dnia

21:20 Sport

21:25 Pogoda

21:30 To był dzień na świecie

22:00 Serwis informacyjny

22:10 Pogoda

22:15 Polska - magazyn reporterów krajowych

22:30 Serwis informacyjny

22:40 Pogoda

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Serwis informacyjny

23:10 Pogoda

23:15 Gość "Wydarzeń"

23:35 To był dzień

00:35 Biznes Informacje

00:50 Interwencja

01:10 Programy powtórkowe

Superstacja
06:15 Informacje dnia, Pogoda

06:40 Telesprzedaż

07:15 Informacje dnia, Pogoda

07:40 Telesprzedaż

08:15 Informacje dnia, Pogoda

08:40 Telesprzedaż

09:15 Informacje dnia, Pogoda

09:40 Telesprzedaż

10:15 Informacje dnia, Pogoda

10:40 Telesprzedaż

11:15 Informacje dnia, Pogoda

11:40 Telesprzedaż

12:15 Informacje dnia, Pogoda

12:40 Telesprzedaż

13:15 Informacje dnia, Pogoda

13:40 Telesprzedaż

14:15 Informacje dnia, Pogoda

14:40 Nie ma żartów - talk show Elizy Michalik

15:15 Informacje dnia, Pogoda

15:40 Raport

16:15 Informacje dnia, Pogoda

16:40 Raport

17:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

17:40 Raport

18:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

18:40 Raport

19:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

19:45 Rozmowa dnia

20:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

20:45 Krzywe zwierciadło - talk show rozrywkowy Kuby Wątłego

21:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport

21:45 Nie ma żartów - talk show Elizy Michalik

22:15 Finał dnia - codzienny magazyn informacyjny

23:15 Bez ograniczeń - talk show publicystyczny Jacka Zimnika

00:30 Nie ma żartów - talk show Elizy Michalik

01:00 Nocne pasmo powtórkowe

Eska TV
06:00 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Summer City

11:00 ESKA TV News

11:05 Summer City

12:00 ESKA TV News

12:05 Summer City

14:00 ESKA TV News

14:05 Top 5

14:30 Hity Non Stop

15:00 ESKA TV News

15:05 smESKA

16:00 ESKA TV News

16:05 smESKA

17:00 ESKA TV News

17:05 Gorąca 20

18:00 ESKA TV News

18:05 Gorąca 20

19:00 Hity Non Stop

19:30 ESKA TV News

20:00 Summer City

00:00 Hity na czasie

01:00 Polska noc

Polo TV
06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Szalone lata 90.

09:00 Power Play

09:05 Tylko disco!

10:00 Przebojowe historie

10:08 Video Mix Sierockiego!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Power Play

12:05 Dance w Polo TV

13:00 Gwiazdy Polo TV

14:00 Hit dnia

14:10 Slide Show

15:00 Hity wszech czasów

16:00 Przebojowe historie

16:13 Hity wszech czasów

17:00 Przebojowe historie

17:15 Wszystko mi disco!

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Przebojowe historie

20:09 Szalone lata 90.

21:05 Wieczorne granie na ekranie

21:56 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:00 Hit dnia

23:05 Hity wszech czasów

4 fun tv
06:00 Popbudzik

08:00 Hot Summer

11:00 Polska Top lista

12:00 Non Stop Fresh

16:00 Hot Summer

22:00 Best of dance

23:00 Hit Me

01:00 Nocny4fun

Rebel.tv logo.svg
06:00 Wake up mix

10:00 No More Plastic

12:00 Fresh & new

14:00 No More Plastic

16:00 I Love PL

17:00 Video wars

18:00 Fresh & new chart

19:00 No More Plastic

21:00 Best of year... 2004

22:00 Rock the night

00:00 Polish night shift

200px-T52
05:35 Buon appetito! - magazyn kulinarny

06:45 Disco Bandżo

07:55 Telezakupy

10:00 Kosmica TV

12:05 Autobus śmierci - dramat obyczajowy (Niemcy,2000)

14:00 Gorączka w mieście (47)

15:00 Mroczny rycerz (18)

16:00 Straż graniczna (17)

16:30 Straż graniczna (18)

16:55 Benny Hill

18:05 Mroczny rycerz (19)

19:05 Straż graniczna (19)

19:35 Straż graniczna (20)

20:00 Efekt Nostradamusa (7) - serial dokumentalny (USA,2005)

21:00 Droga bez powrotu - horror (USA,Niemcy,2003)

22:45 Playlista Tele5

23:00 Nieźle kliknięci bez filtra

23:35 Zwierzenia pani mecenas - film erotyczny (USA,2004)

01:25 Nocny patrol

300px-Pol1
06:15 Zapytaj Harriet (7/13)

06:35 Zapytaj Harriet (8/13)

07:00 A życie kołem się toczy (13/19)

08:00 Pasmo programowe telewizji Top Shop

16:40 Akta Prosiaczka (9/14)

17:15 Świat cyrku - program rozrywkowy

18:05 A życie kołem się toczy (14/19)

19:05 27 minut spóźnienia (4)

19:50 Jednostka Specjalna "Dunaj" (30)

20:45 Irys (5/20) - serial sensacyjny (Korea Południowa,2009)

22:10 Music Break - program muzyczny

22:45 Różowa noc - program erotyczny

05:50 Zakończenie programu