FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? - program poranny w tym Wiadomości 6.00, 6.30, 7.00, 7.30
8.00 Wszyscy kochają Raymonda (41) - serial komediowy, USA
8.20 Giełda - program o rynku kapitałowym
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Zorro (1) - serial animowany, USA
9.10 Dla dzieci: Mama i ja
9.25 Dla dzieci: Kolory
10.00 Miasto na luzie (15) - serial kryminalny, USA
10.50 Stawka większa niż szycie - teleturniej
11.10 Pacjent - magazyn ubezpieczeń zdrowotnych
11.20 Dom - program edukacyjny
11.40 Drogą, dróżką, ścieżynką - program dla dzieci
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Magazyn Notowań: Gospodarstwo bez kłopotów, Ekologia po duńsku
12.45 Słowniczek języka angielskiego
12.50 Oświatowe informacje
12.55 Historie sekretne
13.10 Pytania o demokrację: Wolność słowa
13.30 Ja i moje życie: Rodzina - skąd jesteśmy
13.45 Spisane na kamiennych tablicach: Godność i szacunek
14.00 Dla dzieci: Ciuchcia
14.30 Tajemniczy świat Aleksandry - serial dla młodzieży, Kanada
15.00 Flesz - Wiadomości
15.05 Twarzą w twarz z Europą
15.30 Teleexpress Junior
15.40 Rower Błażeja - prog. dla młodych widzów
16.10 Jan Paweł II - dwadzieścia lat temu - program Redakcji Katolickiej
16.30 Moda na sukces (706) - serial obyczajowy, USA
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to melodia? - quiz
17.55 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.35 Relacje ze spotkania Ojca Świętego z Polakami
19.00 Wieczorynka: Smerfy - serial animowany
19.30 Wiadomości, sport i prognoza pogody
20.10 Brat naszego Boga - dramat psychologiczny, Polska/Włochy
22.15 W centrum uwagi - program publicystyczny
22.35 Wizyta Jana Pawła II na Kubie
23.25 Wiadomości oraz Sport
23.45 Klan (127,128,129) - telenowela, Polska
1.15 Spotkanie dwóch księżyców - film obyczajowy, USA
2.55 Zakończenie programu

TVP 2
7.25 Sport-telegram - przegląd wydarzeń sportowych
7.30 Dziennik krajowy - serwis informacyjny
7.50 Studio urody - prog. sportowo-rekreacyjny
8.00 Program lokalny
8.35 Złotopolscy (20) - telenowela, Polska
9.05 Świat kobiet - magazyn
9.30 Sławni i bogaci (10) - serial dok., W. Bryt.
10.00 Monarchia od wewnątrz (2/4)- serial dok., W. Bryt.
10.30 Grupa specjalna Eko (15/26)- serial anim., Australia
11.00 Niezastąpiona Mary L. - film obyczajowy, USA
12.25 Krzysztof Daukszewicz na bis
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy (powt.)
13.40 Przodkowie Adama (11/13)- serial komediowy, W. Bryt.
14.10 Rewa, czyli jakby cię pytali - program rozrywkowy
14.50 Ojczyzna polszczyzna: O sumieniu
15.10 Gdzie diabeł mówi dobranoc - serial, USA
16.00 Panorama
16.10 Krzyżówka trzynastolatków - teleturniej
16.40 Scena młodego widza: Janusz Domagalik - Anka
17.15 50 lat PWSFTViT - Aleja gwiazd
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.05 Małe ojczyzny: C-dur jest tonacją słońca - film dok.
19.35 Studio sport: Europejski przegląd piłkarski
20.00 Zmiennicy (14/15) - serial obyczajowy, Polska
21.05 Piknik Dwójki w Gnieźnie '98: Pożegnanie lata
22.00 Panorama, prognoza pogody
22.35 Sport telegram
22.45 Modelka - film kryminalny, Kanada
0.15 Turniej Satyryków: Zagrajmy w kabaret - prog. rozrywkowy
1.05 Elektryczne Gitary: Elektryczny Kiler
1.45 Zakończenie programu

WOT
7.00 Hej, Arnold - serial anim.
7.25 Dżunglia rytmów - serial anim.
7.30 Było sobie życie - serial anim.
8.00 Kurier poranny
8.10 40 lat...
8.28 Pogoda dla Warszawy i okolic
8.30 Belcanto - cykl poświęcony najwybitniejszym reprezentantom tego typu śpiewania
9.05 Gorzkie dziedzictwo - serial fab.
9.50 Przemoc w szkole - film dok.
10.40 Stykówki - serial dok.
11.35 Sztuka i rzemiosło - serial dok.
12.05 Człowiek zwany Łazarzem - serial hist.
12.50 Cyndi Lauper - koncert
13.50 Chłopiec z Andromedy - serial fab.
14.15 Telewizyjna encyklopedia multimedialna - serial popularnonaukowy
14.30 Ze sportu wzięte - reportaż
15.00 Koszykarskie ABC - odc. 3
15.30 Wiadomości Kuriera
15.35 TKW
16.00 Co, Gdzie, Kiedy?
16.10 Obrazki czyli spotkania z kulturą
16.40 Gorzkie dziedzictwo - serial fab.
17.30 Wiadomości kuriera
17.33 Pogoda dla Warszawy i okolic
17.45 Wieści z Ratusza
18.00 Panorama
18.10 TKW
18.28 Pogoda dla Warszawy
18.30 Co, Gdzie, Kiedy?
18.40 Obok nas
19.00 Komunikaty i ogłoszenia
19.05 Z kulturą na ty
19.25 Temat dnia
19.30 Przemoc w szkole - film dok. (powt.)
20.30 Ze sportu wzięte - reportaże (powt.)
21.00 Koszykarskie ABC
21.30 TKW
21.38 Pogoda dla Warszawy
21.40 Rozmowa dnia
22.00 Człowiek zwany Łazarzem - serial hist. (powt.)
22.45 Siostry - serial obycz.
23.30 Sekrety kryminalistów - serial dok.

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Maska (33) - serial animowany dla dzieci (powt.)
8.30 Powrót Supennana (76) - serial przYlSodowy, USA
9.30 Zar młodości (553) - serial obyczajowy
10.30 Star Trek: Stacja kosmiczna (53) - serial SF, USA
11.30 Był sobie złodziej (7) - serial sensacyjny, USA
12.30 Miodowe lata (1/126) - serial komediowy, Polska
13.00 Dziewięciu wspaniałych: gra - zabawa
13.30 Magazyn
14.00 Twój lekarz - magazyn medyczny
14.30 Rykowisko
15.00 Garfield (85) - serial animowany, USA
15.30 Derby: gra - zabawa
16.00 Infonnacje
16.15 Halo miliard
16.45 Nowe przygody Robin Hooda (5/26) - serial przygodowy
17.45 Świat według Bundych (147) - serial komediowy, USA
18.15 Pomoc domowa (53) - serial komediowy, USA
18.45 Informacje
18.55 Prognoza pogody
19.05 Renegat (79) - serial sensacyjny, USA
20.00 Baza Pensacola (7) - serial sensacyjny, USA
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Nikita (6) - serial sensacyjny. USA
21.55 Posterunek Brooklyn (6) - serial kryminalny, USA
22.55 Ogłoszenie wyników LOTTO
23.00 Informacje
23.20 Polityczne graffiti
23.30 Biznes Tydzień
23.45 Złe towarzystwo - thriller, USA
1.45 Muzyka na BIS
3.35 Pożegnanie

TVN
6.35 Kropka nad i
6.55 Dzień dobry w TVN
7.00 Ludzie w drodze - prog. reporterów TVN
7.30 Pod napięciem - talk show
7.45 Inspektor Gadżet (3) - serial anim.
8.10 Nowe przygody Różowej Pantery (21) - serial anim.
8.35 Miasto Piesprawia (9) - serial anim.
9.00 Salon gier komputerowych
9.30 Esmeralda (34) - serial
10.30 Manuela (105) - telenowela
11.30 Iolanda (199) - telenowela
12.00 Telesklep
12.30 Bezpieczna kasa Briana - teleturniej
13.00 Nie do wiary - opowieści niesamowite
13.30 Gotuj z Kuroniem
13.55 Inspektor Gadżet (3) - serial anim.
14.20 Nowe przygody Różowej Pantery (21) - serial anim.
14.45 Miasto Piesprawia (9) - serial anim.
15.15 W naszym kręgu (141)- serial
15.45 Szkoła złamanych serc (264) - serial
16.15 Pacific Drive (155) - serial
16.45 Co za dzień - prog. rozryw.
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Zwariowana forsa - prog. rozrywkowy
18.00 Esmeralda (35) - serial
18.55 Pogoda
19.00 TVN Fakty, sport
19.30 Czas to pieniądz - teletumiej
20.00 Podejrzany - film sensacyjny
22.15 Smętarz dla zwierzaków - horror
0.10 TVN Pogoda
0.15 Całkowite obnażenie - film erot.
1.40 Granie na ekranie

Nasza TV
7.45 Świat biznesu
8.00 Zaginione miasto (21) - serial dla młodzieży, W. Bryt.
8.30 Opiekunki (24) - serial obycz.
9.00 Nie ma jak w domu (24) - serial obyczajowy, Australia
9.30 Horoskop na dzisiaj
9.35 Płonąca pochodnia (47, 48) - serial obyczajowy, Meksyk
10.30 Loving (69) - serial, USA
10.55 Wielcy kreatorzy mody (24) - serial dokumentalny
11.25 City (196) - serial, USA
11.50 Antonella (113) - serial
12.45 Nasz sklep - zakupy w TV
13.30 City (197) - serial, USA
14.00 Antonella (114) - serial
15.00 Wielcy kreatorzy mody (25) - serial dokumentalny
15.30 Loving (70) - serial, USA
16.00 Zaginione miasto (22) - serial dla młodzieży, W. Bryt.
16.30 Opiekunki (25) - serial obycz.
17.00 Nie ma jak w domu (25) - serial obyczajowy, Australia
17.30 Kobietą być - program Pauliny Smaszcz
17.50 Nasze wiadomości
18.00 Świat biznesu
18.10 Tylko jedno życie (25) - serial, USA 1993
19.00 Zoom - magazyn sensacji
19.30 Podaj dalej - teleturniej
20.00 Strefa zagrożenia - serial SF, USA 1997
20.50 Najeźdźcy z kosmosu II - film SF, USA 1995
22.50 Nasze wiadomości
23.10 W cztery oczy - rozmowy Antoniego Styrczuli
23.30 Horoskop na jutro
23.35 Listen - thriller, USA 1996
1.20 Zakończenie programu

TV Polonia
7.00 TV Polonia zaprasza, Program dnia
7.05 Dziennik krajowy (powt.)
7.25 Sport telegram
7.30 Dama za kierownicą (7)
7.40 Poradnik bałaganiarza (7)
8.00 Dla dzieci - Wehikuł czasu: Heweliusz
8.20 Dla dzieci: Z dziecięcej półki
8.30 W krainie władcy smoków (5/26) - serial
9.00 Wiadomości
9.10 Zaproszenie: Wokół roztacza się Roztocze - program krajoznawczy
9.30 Sława i chwała (6/7) - serial
10.25 Testament wieków (3) - film dok.
10.55 Złotopolscy (11, 12) - telenowela
11.45 Habemus Papam (5) - reportaż
12.00 Wiadomości
12.15 Diariusz rządowy (powt.)
12.30 Gawędy historyczne: Wstępna miłość i fortele wielmożów
12.55 Polska piosenka: ludzie, zjawiska, epizody
13.15 Scena integracji - reportaż
13.35 Od rozbioru do wolności - teleturniej
14.00 Rodziny i miasta (2)
14.25 Piąta pora roku
14.45 Ikona: okno ku wieczności - reportaż
15.00 Panorama
15.20 Program dnia
15.30 Credo - magazyn katolicki
16.00 Gawędy historyczne: Wstępna miłość i fortele wielmożów
16.30 Dla dzieci: Ala i As - Robimy latawce
16.50 Dla dzieci: Kolorowe nutki
17.00 Teleexpress
17.15 Hity z satelity
17.35 Pałer - program muzyczny
18.00 Jest jak jest (7/19) - serial
18.30 Telewizyjne Wiadomości Literackie
19.00 Na skrzydłach Ikara (2)
19.20 Dobranocka: Kasztaniaki (6) - film anim.
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Sława i chwała (7-ost.) - serial
21.00 Habemus Papam (6) - reportaż
21.15 Moja archeologia - film dok.
22.00 Przegląd publicystyczny
22.30 Panorama
23.05 W centrum uwagi
23.20 ZE SZTUKĄ NA TY: Brawo maestro
0.00 Porozmawiajmy - prog. o emigracji
0.45 Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Kasztaniaki (6) - film anim.
1.00 Wiadomości
1.25 Sport
1.29 Prognoza pogody
1.30 Jest jak jest (7/19) - serial
2.00 Telewizyjne Wiadomości Literackie
2.30 Panorama (powt.)
3.05 Sława i chwała (7-ost.) - serial
4.00 Habemus Papam (6): Czy umiecie jeszcze słuchać - reportaż
4.15 Moja archeologia - film dok.
5.00 Przegląd publicystyczny
5.30 Gawędy historyczne: Wstępna miłość i fortele wielmożów
6.00 W centrum uwagi
6.15 Pałer - program muzyczny
6.40 Na skrzydłach Ikara (2)
7.00 Zakończenie programu

Polsat 2
7.00 Disco Polo Live
8.00 TV Shop
8.30 Sally czarownica (21) - serial anim.
9.00 Power Rangers (114) - serial
9.30 Kobra (3) - serial
10.30 Allo, Allo (14) - serial
11.00 Bobby kontra wapniaki (14) - serial anim.
11.30 Żar młodości (561) - serial
12.30 Micaela (38) - telenowela
13.30 Magazyn Motoryzacyjny Młodych
14.00 Link New Look - mag. mody
14.30 Radioaktywny Obszar Muzyczny
15.00 Piosenka na życzenie
16.00 Domek na prerii (33) - serial
17.00 Informacje
17.10 Kapitan Jastrząb (32) - serial anim.
17.35 Power Rangers (115) - serial
18.00 Bobby kontra wapniaki (15) - serial anim.
18.30 Allo, Allo (15) - serial
19.00 Tajemnicza dama (153) - telenowela
20.00 Idź na całość - show z nagrodami
21.00 Powiązania - komedia
22.30 Nocny oddział - film sensac.
23.50 Nieznajomi (3) - serial
0.25 Przytul mnie - prog. muzyczny
1.25 Piosenka na życzenie
2.25 Pożegnanie

RTL 7
6.25 Ukryta kamera
6.45 Na zawsze - serial
7.30 Teleshopping
8.05 Miłość i dyplomacja - serial
8.30 Sunset Beach - serial
9.15 Odjazdowe kreskówki: Kacper, Niebezpieczne dinozaury
10.30 Columbo - serial
11.50 Wydział zabójstw - serial
12.45 Ukryta kamera
13.30 Teleshopping
14.15 Na zawsze - serial
15.05 Miłość i dyplomacja - serial
15.30 Odjazdowe kreskówki: Kacper, Niebezpieczne dinozaury
16.45 Sunset Beach - serial
17.35 Dziewczyna z komputera - serial
18.00 Nieustraszeni - serial
18.50 7 minut - wydarzenia dnia
19.00 ZOOM - magazyn sensacji
19.30 Podaj dalej - teletumiej
20.00 Strefa zagrożenia - serial SF
20.50 Najeźdźcy z kosmosu (2) - film SF, USA
22.25 Amerykański horror - serial
23.15 7 minut - wydarzenia dnia
23.25 Potwór z bagien - serial SF
23.50 Policjanci z Miami - serial
0.40 Świat pana trenera - serial
1.05 Dziewczyna z komputera - serial
1.25 Nieustraszeni - serial
2.05 Zoom - magazyn sensacji
2.30 Podaj dalej - teleturniej
2.55 Strefa zagrożenia - serial SF
3.35 Amerykański horror - serial

Canal +
7.00 Muzyczny Budzik
7.30 Diabelski Młyn - filmy anim.
7.50 Cyberia
8.00 Strefa Mroku - serial SF
8.25 Lapu-capu
8.30 (K) Niebezpieczna prędkość - film sensacyjny, USA
10.00 (K) Polowanie - film dok.
11.00 (K) Bracia Witmanowie - film psychologiczny
12.30 (K) Morskie potwory - film dok.
13.30 (K) Gliniarz z Beverly Hills 3 - komedia, USA
15.10 (K) Deser: Śmiertelny... - film krotkometrażowy
15.25 (K) Reality Bites. Orbitowanie bez cukru - komedia
17.05 (K) Krokodania - serial anim.
17.30 (K) Sam i Max - serial anim.
17.55 Cyberia
18.00 Nie Przegap
18.05 Diabelski Młyn - filmy anim.
18.30 Z pierwszej piłki
18.55 Lapu-capu
19.00 Z pierwszej piłki
19.30 Diabelski Młyn - filmy anim.
19.55 Aktualności filmowe
20.00 (K) Stan zagrożenia - film sensacyjny, USA
22.20 (K) Crooklyn - komedia, USA
0.10 (K) Ulica tandetna - film krótkometrażowy
0.25 (K) Pocałunek - horror, USA
2.00 (K) Noc poślubna - film krótkometrażowy
2.15 (K) Pod przysięgą - film sensacyjny, USA
3.45 (K) Jadą goście, jadą - komedia
5.30 (K) Wróć do korzeni - komedia sensacyjna

ATV
6.05 Men - magazyn dla mężczyzn
6.30 Santa Barbara - serial
7.30 Larry i Balki - serial
8.00 74,5 Nowa fala - serial
9.00 Bellamy - serial
10.00 Larry i Balki - serial
10.30 Tajemnica "Enigmy" (4/8) - serial
11.30 Zakupy w ATV
12.00 Krzyż i swastyka - film dok.
13.00 Santa Barbara - serial
14.00 74,5 Nowa fala - serial
15.00 Zakupy w ATV
15.30 Fort Boyard - teleturniej
17.00 Santa Barbara - serial
18.00 Niszcząca siła - film dok.
19.00 Zakupy w ATV
19.30 Jednym śladem - magazyn
20.00 Larry i Balki - serial
20.30 Z otwartą gębą - film obycz.
22.00 Przegląd nowości filmowych
22.30 Auto moto puls - magazyn
23.00 Różowa seria - serial erot.
0.30 Wrestling
1.30 Dziewczyny z kosmosu - komedia
3.00 Zakończenie programu