FANDOM


Tvp1 logo.gif

07:10. Jesteś, który jesteś (2) - koncert
07:35. Plebania - serial obyczajowy, Polska
08:30. Paschalne nieszpory w Czyżach
09:35. Dzieciaki do wynajęcia - komedia, USA 1998
11:05. Huragan kontra Tornado, Czyli Turniej Gwiazd (2) - program rozrywkowy
11:55. Potop (2-ost.) - film historyczny, Polska 1974
14:15. Śmiechu warte - wydanie świąteczne - program rozrywkowy
14:45. Nigdy nie mów nigdy - film kryminalny, USA 1983
17:00. Teleexpress
17:20. Klan - telenowela, Polska
18:15. Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19:00. Wieczorynka
19:30. Wiadomości
20:05. Ogniem i mieczem - serial przygodowy
21:05. Imieniny u Krystyny, czyli jubileuszowa gala serialu Klan
22:10. Magazyn żużlowy
23:30. Nieznośna lekkość bytu - dramat obyczajowy, USA 1988
01:20. Plebania - serial obyczajowy (powtórka odcinków z czwartku, piątku i niedzieli)
03:00. Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA.png

7:10 Poszukiwanie wielkanocnej pisanki - film anim. prod. USA
8:00 Program lokalny
9:00 Klasztory polskie - reportaż
9:30 Impuls Ameryki - rzecz o Henryku Sienkiewiczu - film dokumentalny
10:30 Jak rozpętałem II wojnę światową (3-ost.) -komedia, Polska 1970
11:50 W 80 dni dookoła świata (3-ost.) - film przygodowy Wielka Brytania 1989
13:25 Szansa na sukces - program muzyczny
14:20 Familiada - teleturniej
14:55 Złotopolscy - telenowela, Polska 2001
15:25 Co nam w duszy gra (1) - program rozrywkowy
16:25 Babe - świnka z klasą - komedia USA/Australia 1995
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:50 Dwójkomania
18:55 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
20:00 Serce moje gram - widowisko z okazji stulecia premiery Wesela
20:50 Dwójkomania
21:00 Panorama
21:20 Sport telegram
21:35 Komedia małżeńska - komedia obyczajowa, polska 1993
23:15 Gwiazdy z Kabaretu Starszych Panów - koncert
23:50 Zbrodnia ze snu - horror USA 1989
1:35 Zakończenie programu
TVP3 Katowice (2000).png

7.00 Wielka księga natury - serial animowany
7.30 Mysia agencja Pereza
8.00 Człowiek Kapela - reportaż
8.25 Prognoza pogody
8.30 Jesteś porannym światłem - program muzyczny
9.00 W ojczyźnie Jezusa - film dokumentalny
10.00 Jack & Beanstalk
11.30 Rozrywka - Gwiazdy w Syreniea
12.30 Zaproszenie
13.00 Góra Mojżesza
13.30 Muzyka - Łączy pokolenia!?
14.35 Klan - telenowela TVP
15.00 Wielkanoc u Pucherków
15.30 Nad Niemnem (2) - film prod. polskiej
17.15 Kabaret Przechowalnia
18.00 Aktualności
18.20 Lata dwudzieste, lata trzydzieste - film fabularny prod. polskiej
20.00 Wiek sportu
20.30 100 lat siatkówki
21.00 Serce dla serdecznych - koncert z udziałem artystów Opery Lwowskiej
21.30 Raport Aktualności
21.40 Chleb aniołów dał nam Pan - program muzyczny
22.00 Życiorysy z refrenem
22.30 Kino mocne: Medium - film prod. polskiej
24.00 Zakończenie programu
Polsat-2.png

06:00. Piosenka na życzenie - program muzyczny
07:00. Dolina Paproci - film animowany (powt.)
08:15. Pewnego razu w lesie - film animowany
09:25. Ania z Zielonego Wzgórza (1/2) - film obyczajowy, Kanada 1985
11:10. Krwiożercze pomidory wcinają Francję - komedia, USA 1991
12:50. El Diablo - western, USA 1990
14:45. Wojownicze żółwie Ninja 3 - komedia sensacyjny, USA 1993
16:25. Złe podejście - komedia, USA 1991
18:05. Na każdy temat - talk-show
19:10. Dwa światy
20:00. Speed 2 - Wyścig z czasem -film sensacyjny, USA 1997
(w przerwie filmu, o 21:30. Losowanie LOTTO)
22:20. Świadek koronny - film USA 1988
00:00. Magazyn piłkarski
01:00. El Diablo - western, USA 1990 (powt.)
02:55. Muzyka na BIS - program muzyczny
Logo-19.png

08:00. Trzy małe duszki - serial animowany
08:25. Oliver Twist - serial animowany
08:45. Księżniczka Sissi - serial animowany
09:10. W 80 dni dookoła świata - serial animowany
09:35. Młody Robin Hood - serial animowany
09:55. Baśnie z tysiąca i jednej nocy - miniserial fantastyczny, USA
11:35. Big Brother - Ring (powt.)
12:40. Rój - film katastroficzny, USA 1978
15:35. Maraton uśmiechu - program rozrywkowy (powt.)
16:05. Zegar Pandory - miniserial sensacyjny
17:50. Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy (powt.)
19:00. TVN Fakty
19:35. Milionerzy - teleturniej
20:25. Big Brother
21:15. Ace Ventura, psi detektyw - komedia, USA 1994
23:00. Big Brother - Extra
23:45. Skradzione serca - komedia sensacyjna, USA 1996
01:30. Nic straconego - powtórki programowe
TV 4 2000-2006 logo.jpg

08:30. Power Rangers - film akcji, USA 1995 (powt.)
10:20. 20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi - film przygodowy, USA 1996 (powt.)
12:10. Winnetou wśród sępów - western Niemcy/Francja/Włochy/Jugosławia 1964
13:00. Demetriusz i gladiatorzy - film historyczny, USA 1954 (powt.)
15:15. Różowa pantera - serial animowany
15:45. Power Rangers - film akcji, USA 1995 (powt.)
17:30. Oscar - komedia kryminalna, USA 1991 (powt.)
19:30. Alladin - film fantastyczny, Włochy/USA 1986 (powt.)
21:20. Preludium miłości - komedia Jamajka/USA 1991 (powt.)
23:30. Dwa światy
00:15. Inspektor w spódnicy - kino akcji, Hongkong 1988
02:05. Muzyczne listy - program muzyczny
03:05. Strefa P - program muzyczny
RTL720002002.png

06:00 Teledyski
07:00 Odjazdowe kreskówki - filmy animowane
10:00 Więcej niż maskotka - film obyczajowy USA 1999 95min.
11:35 Łowcy fortuny - film obyczajowy USA 1999 95min.
13:10 Bohaterowie 'Pustynnej Burzy' - film wojenny USA 1992 105min.
14:50 Zwycięzcy nie płaczą - film obyczajowy Niemcy 1998 95min.
16:30 Gdzieś w czasie - melodramat USA 1980 110min.         
18:20 Phil - oszust Collins - komedia Australia 1992 95min.
20:00 Golfiarze - komedia USA 1980 100min.
21:45 Osiemnaście odcieni szarości - thriller USA 1999 95min.
23:25 Phil - oszust Collins - komedia USA 1992 95min.
01:00 Zwycięzcy nie płaczą - film obyczajowy Niemcy 1998 95min.
02:35 Osiemnaście odcieni szarości - thriller USA 1999 95min.
Tvpoloniaekran.png

06:00 Polonica; Jezus; Jesus; 1979 film historyczny prod. angielsko - amerykańskiej (94'); reż: Peter Sykes, John Kirsch; wyk: Brian Deacon, Wiktor Zborowski, Cezary Morawski, Olga Bończyk; powt.
07:40 Raz na ludowo - koncert laureatów Szansy na sukces - cz.I; powt.
08:40 Polskie stada i stadniny koni; Gładyszów; program Macieja Skowrońskiego
09:10 Gwiazdozbiór polskiego sportu; Tomasz Hopfer; film dokumentalny Wojciecha Biedronia; powt.
09:35 Mesjasz-oratorium Georga Friedricha Haendla; cz. 2; .; wyk: Soliści, chór "Poznańskie Słowiki" i orkiestra "Sinfonia Varsovia" pod dyrekcją Stefana Stuligrosza
10:45 Muppety w Hollywood; The Muppets go Hollywood; 1989 film komediowo - muzyczny prod. USA (48'); reż: Peter Harris
11:45 Jan Kott - teatr mojego wieku; film dokumentalny Ewy Pytka-Chylareckiej; reż: Ewa Pytka - Chylarecka
12:45 Przywoływki dyngusowe; program Katarzyny Marcysiak
13:20 Marzenia Marcina Dańca; cz. 2; program rozrywkowy
14:05 Rozmowy "Hulaj Duszy"
14:20 Królestwo zielonej polany cz.II; film animowany dla dzieci
14:45 Pisanki, Kraszanki - Kabareton Krakowski; .; wyk: Katarzyna Skrzynecka, Maryla Rodowicz, Hanna Banaszak, Irena Santor, Kabaret Loża 44
15:30 Kochamy polskie seriale; teleturniej
16:00 Jan Paweł II w Ziemi Świętej; cz. II - Ziemia podwójnie obiecana; film dokumentalny Grzegorza Tomczaka
17:00 Teleexpress
17:15 Dyngusowe psoty; program dla dzieci
17:40 Teatr Telewizji; Hipnoza; 1986 autor: Antoni Cwojdziński (71'); reż: Anna Minkiewicz; wyk: Joanna Żółkowska, Piotr Fronczewski
18:50 Brathanki - Eurofolk 2000; (STEREO)
19:15 Dobranocka; Marceli Szpak dziwi się światu; Wszystko, jak co roku; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:50 Pogoda
19:52 Sport
20:00 Szabla od komendanta; 1995 film fabularny prod. polskiej (101'); reż: Jan Jakub Kolski; wyk: Bronisław Pawlik, Franciszek Pieczka, Witold Pyrkosz, Wiesław Gołas
21:40 Wpisani w krajobraz Gołdapi; reportaż Józefa Romasza
22:10 Niebieska Maryla na bis; koncert
22:30 Panorama
22:50 Sport-telegram
23:00 Santor Cafe "Nic oprócz miłości"; recital Ireny Santor
23:25 Bajka dla dorosłych; "Niezawodna broń"; 1977 miniatura teatralna (10'); reż: Janusz Rzeszewski; wyk: Jan Kobuszewski, Krystyna Borowicz, Maria Broniewska, Alina Jurewicz
23:35 Studnia - magazyn folkowy; koncert zespołu Trebunie Tutki
00:10 Benefis Szymona Szurmieja - cz. II; Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej dyrektora Teatru Żydowskiego; reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Tercet Egzotyczny, Trubadurzy, Kapela Staśka Wielanka, Marian opania, Gołda Tencer
00:50 Tam gdzie jesteśmy; Święcone w Kurytybie; reportaż Romana Dobrzyńskiego; powt.
01:00 Rozmowy "Hulaj Duszy"; powt.
01:15 Marceli Szpak dziwi się światu; Wszystko, jak co roku; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
01:59 Pogoda; powt.
02:00 Szabla od komendanta; 1995 film fabularny prod. polskiej (101'); reż: Jan Jakub Kolski; wyk: Bronisław Pawlik, Franciszek Pieczka, Witold Pyrkosz, Wiesław Gołas; powt.
03:40 Niebieska Maryla na bis; koncert; powt.
04:00 Przywoływki dyngusowe; program Katarzyny Marcysiak; powt.
04:35 Gwiazdozbiór polskiego sportu; Tomasz Hopfer; film dokumentalny Wojciecha Biedronia; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:30 Oto Polska; program Piotra Jaźwińskiego
06:00 Zakończenie programu
Puls logo 1.svg

7.50 Wielkomilud - film animowany, W. Bryt.
9.20 Franciszek z Asyżu - film historyczny USA
11.00 Afrykańska królowa - film przygodowy USA
12.45 Lourders [2] - film obyczajowy, Włochy
14.20 Ringo Rid - western USA
16.35 Noce i dnie [2]: Wiatr w oczy - dramat społeczny, Polska
19.05 Dotyk anioła [24]: Do czasu, gdy spotkamy się ponownie - serial obyczajowy prod. USA
20.00 Gumitycy - program satyryczny
20.15 Humory Waldemara Ogińskiego - talk-show
20.55 M kwadrat - talk-show Manna i Materny
21.30 Allo, Allo [1] - serial komediowy, W. Bryt.
22.00 Wydarzenia, sport, pogoda
22.30 Czarno-biały - rozmowa na tematy duchowe
23.00 Noce i dnie [2]: Wiatr w oczy - dramat społeczny, Polska

200px-Canal+ logo.svg.png

7.05 Diabelski Młyn
7.50 Łapu Capu (*)
8.00 Ostatni rezerwat - serial animowany dla dzieci
8.25 Spin City - serial
8.50 Dziewczyna do dzieci - film familijny, USA
10.20 Syn Francuza - film przygodowy, Francja
12.05 Frankie i Johnny - melodramat, USA
14.00 David Copperfield (1) - film kostiumowy, Wlk. Brytania
15.35 Życie to nie film - film obyczajowy, USA
17.05 Gargantua - science-fiction, USA
18.35 Ostatni rezerwat - serial animowany dla dzieci
19.00 Łapu Capu Extra (*)
19.30 Nie przegap (*)
19.35 Minisport+ (*)
19.40 Potęga Rockefellerów - film dok.
20.40 Liga angielska - piłka nożna
22.45 Sweetwater - legenda Woodstock - film obyczajowy. USA
0.20 Podziękuj mi później - film obyczajowy, USA
2.05 Cyrulik syberyjski - melodramat, Francja/Rosja
4.55 Pułkownik Kwiatkowski - komediodramat
(*) - pasmo niekodowane
My HBO.png

06:30 Kruchy jak lód - film romantyczny, USA 1999, 85 min.
08:05 Uwodzicielki Hollywood: Geena Davis - magazyn filmowy, USA, 26 min.
08:40 Pilot - dramat, USA 1996, 92 min.
10:20 Gdzie jest Mo? - film familijny, USA 2000, 81 min.
11:45 Cinema, cinema - magazyn filmowy, USA
12:20 Cudotwórca - komedia, USA 1998, 109 min.,
14:20 Miłość na Puerto Rico - film familijny, USA 1999, 96 min.
16:05 Gwiazdy Hollywood: Mathew Broderick - magazyn filmowy, USA, 30 min.
16:45 Totalna wojna - film familijny, USA 1999, 90 min.
18:25 Kruchy jak lód - film romantyczny, USA 1999, 85 min.
20:00 Tina Turner - Koncert "One Last Time" w Londynie - koncert, 60 min.
21:00 HBO Na Stojaka! (25) - program rozrywkowy, Polska 2000, 29 min.
21:30 Gwiazdy Hollywood - Nick Nolte - magazyn filmowy, USA, 30 min.
22:00 Godzina zemsty - film akcji, USA 1999, 96 min.
23:40 Siła wyższa - thriller, Niemcy 1999, 93 min.
01:20 Zmęczenie materiału - dramat, USA 1999, 118 min.
03:25 Prostytutki, cz. 3: Klienci - dokument, 58 min.
04:35 Miłość na Puerto Rico - film familijny, USA 1999, 96 min.
Ale kino.gif

08:00 Błysk - film krótkometrażowy
08:10 Ciotka Julia i skryba - komedia USA 1990 107min.
09:55 Ich świat - komedia W. Bryt. 1988 90min.
11:30 Cyrano de Bergerac - film kostiumowy Francja 1990 138min.
14:05 Klub towarzyski Cheyenne - western USA 1970 98min.
15:50 Improwizacja - film obyczajowy Francja 1991 103min.
17:40 Narodziny gwiazdy - dramat obyczajowy USA 1976 134min.
20:00 KLASYCZNE ALE!: Więzień Drugiej Alei - komedia obyczajowa USA 1974 94min.
21:40 Dokument: Tom Hanks - film dokumentalny
22:10 Blue Velvet - film kryminalny USA 1986 116min.
00:10 Nocna zmiana - komedia USA 1982 102min.
01:55 Pęknięte zwierciadło - film kryminalny W. Bryt. 1980 102min.
03:40 Ulubiony syn - film obyczajowy Francja 1994 97min.
05:20 Zakończenie programu
Eurosport (2000-2012).jpeg

08:30 Kolarstwo: Zawody PŚ - wyścig Paryż - Roubaix
09:30 Sport motocyklowy: 24-godzinny wyścig w Le Mans
10:30 Automobilizm: Wyścigi formuły NASCAR w Martinsville
11:30 Automobilizm: Wyścigi Formuły 3000 w Imola
12:30 Tenis ziemny: Turniej WTA w Amelia Island - finał
13:30 Automobilizm: Super Racing Weekend w Brnie - wyścigi w klasach GT oraz ETCC
16:30 Jeździectwo: Finałowe zawody Pucharu Świata w Goeteborgu
17:30 Watts - magazyn sportowy
17:45 Eurosport News - wiadomości      
18:00 Lekkoatletyka: Maraton w Bostonie
20:30 Watts - magazyn sportowy
21:00 Kolarstwo: Zawody PŚ - wyścig Paryż - Roubaix
22:00 Sport motocyklowy: 24-godzinny wyścig w Le Mans
23:00 Eurosport News - wiadomości
23:15 Eurogol - magazyn piłkarski
00:45 Watts - magazyn sportowy
01:15 Eurosport News - wiadomości
01:30 Zakończenie programu
Polsat Sport stary-1-.jpg

09:00 Piłka nożna: Bundesliga - mecz SpVgg Unterhaching - Hansa Rostock
10:50 Piłka nożna: Bundesliga - mecz Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen
12:40 Piłka nożna: Bundesliga - mecz Hertha Berlin - Borussia Dortmund
14:30 Piłka nożna: Bundesliga - mecz VfB Stuttgart - Energie Cottbus
16:20 Tenis ziemny: Turniej ATP w Miami - finał
17:20 Raz, Dwa, Trzy - Ilustrowany Tygodnik Sportowy
17:50 FIFA TV - magazyn piłkarski
18:20 Super Gol - magazyn piłkarski
19:10 Bundesliga - magazyn piłkarski      
19:55 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata - dywizja I grupa A - mecz Polska - Holandia
22:30 Tenis zimny: Turniej ATP w Monte Carlo - I runda 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki