FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 "W sieci" (1/10) - serial komediowy prod. USA
8.30 Wiadomości
8.40 Dla młodych widzów: Tut Turu
9.05 Gimnastyka: Ping-pong
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Domowe przedszkole
9.50 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Zawsze będę cię kochać" (6) - serial prod. USA
10.50 Muzyczna jedynka
11.15 Zanim powiesz "rozwód" - przebaczenie w małżeństwie
11.30 Tajna historia zimnej wojny: Bałkański przyczółek
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Magazyn Notowań: Króliki na start! / Ekonomika dla rolnika / Złote trusie
12.50 Indeks
Środy artystyczne
13.15 Współczesna proza polska: Jakub Bulanda - piewca zagłady społecznej utopii
13.45 Język filmu: Inscenizacja
14.00 Ciało i wyobraznia - płciowość
14.20 Chochlikowe psoty, czyli zmagania z gramatyką: Podział zaimków
14.40 "Arcydzieła" (21/45): Georg Baselitz: "Wielcy przyjaciele" - serial dok. prod. angielskiej
14.50 No problem (6) - nauka języka angielskiego
15.00 Wiadomości
15.10 Ochroniarz
15.15 Program dnia
15.25 "Nieustraszeni" (18/26) - serial prod. kanadyjskiej
15.50 Dla młodych widzów: Magazyn harcerski - Pojutrze
16.15 Dla dzieci: Król zwierząt - teleturniej
16.40 Czasy - katolicki magazyn informacyjny
17.00 Teleexpress
17.25 "Moda na sukces" - serial prod USA
18.00 Miliard w rozumie - teleturniej
18.25 W interesie publicznym - prog. publ.
19.00 Wieczorynka: "Muminki"
19.30 Wiadomości
20.10 "Dziki teksaski wiatr" - film fab. prod. USA (1991 r., 90 min)
21.45 Prometeusz '96 (2) - program rozrywkowy
22.30 W centrum uwagi
23.00 Artes - magazyn artystyczny
23.35 Studio sport: Ligi polskie
0.35 Wiadomości
0.40 "Odejdż zmierzchu" - film fab. prod. japońskiej (1992 r., 117 min)
2.35 Zakończenie programu

TVP 2
6.45 Kurs języka angielskiego
7.00 Panorama
7.05 Sport - telegram (powt.)
7.10 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Dziennik krajowy)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (audiotele: 0-70055666)
8.00 Program lokalny
8.30 "Zwariowany tata" (7/18) - serial prod. USA
9.00 Świat kobiet (audiotele: 0-70035277)
9.30 "Walcząc o ich przetrwanie" (9): "Weterynarze i szpitale" - serial dok. prod. francuskiej
10.00 Truskawkowe studio
10.25 Jerzy Trela - Być smiesznym 
10.50 "Jane Mansfield: miłość i pocałunki" - film dok. prod. angielskiej
11.40 Tata Kazika - koncert (2)
12.30 Skrzydła bliżej marzeń
13.00 Panorama
13.20 "Doktor z alpejskiej wioski" (16): "Więzy krwi" - serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
14.10 Muzyczne nowości Dwójki
14.25 Clipol
14.55 Powitanie
15.00 "Silvan" (23/26): "Ostatnia wola królowej" - serial prod. hiszpańskiej
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (powt.)
15.35 Film dok. 
16.00 Panorama
16.10 Świat wokół nas
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele: 0-70035217)
17.00 Camerata 2
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Jeden z dziesięciu - teleturniej (audiotele: 0-70075850)
19.05 Ekspres reporterów
19.35 Truskawkowe studio
20.00 Nasz świat powszedni - reportaż
20.25 Superpuchar Europy w pilce nożnej: Paris Saint Germain - Juventus Turyn (w przerwie meczu, ok. 21.15 Panorama)
22.30 "Zrobiłem SPLASH" - film fab. prod. włoskiej (1980 r., 93 min)
0.05 Panorama
0.25 Zakończenie programu

TV 5 Wrocław
07.30 Piątka na dzień dobry
08.00 Fakty
08.15 Fakty-Refleks
08.25 ...do Kongresu
08.30 Szczęśliwy zamek
08.55 Rozmowy ze zwierzętami
09 20 Hot Shotz
09.50 Mana Celeste - serial
10.35 Teraz wieś - magazyn rolniczy
11.00 Ojczyzna-polszczyzna
11.25 Uśmiech losu
12.00 Fakty
12.10 TV POLONIA
14.00 Gospodarka
14.30 Krzyżówka szczęścia
15.00 Dzisiaj w Piątce
15.10 Mokradełka
15.35 Zew natury
16.00 Niezwykłe przygody
16.30 Co tam, panie, w polityce
17.00 Magazyn Aktualności Muzycznych
17.30 Magazyn szkolny
18.10 Fakty
18.30 Maria Celeste - serial
19.20 Fakty-Refleks
19.30 Muzyczna podróż
20.00 Wendeta (ost.) - serial
21.00 Front wschodni
22.00 Fakty
22.30 Studio sport
23 20 Hamilton i Stankiewicz - koncert

Polsat
06.00 Central Park West (7) - serial
07.00 Poranek z Polsatem
07.55 Poranne informacje
08.00 Polityczne graffiti
08.15 Klub Fitness Women
08.30 Ufozaury - serial
09.00 Drużyna A-serial
10.00 Żar młodości - serial
11 00 Miasteczko Twin Peaks (17)
12.00 Disco Relax
13.00 Oskar - magazyn filmowy
13.30 Sztuka polityki
14.00 Kuba zaprasza
14.30 Czas na naturę
15.00 HaloGralmy
15.20 Dla dzieci: YełYelYe!
15.30 Czarodziejka z Księżyca - serial animowany
16.00 Informacje
16.15 Link Journal
16.45 Gwiazdy i rozgwiazdy
17.10 Kalambury
17.40 Skrzydła-serial
18.10 Świat według Bundych - serial
18.40 Moim zdaniem
18.45 Informacje
19.00 MacGyver - serial
19.50 Losowanie LOTTO
20.00 SAVATE - film sensacyjny
22.00 Informacje i Biznes
22.25 Polityczne graffiti
22.35 Gliniarz i prokurator (5) - serial
23.30 Na każdy temat
00.30 Żar młodości - serial

RTL 7
07.00 Siodemka zaprasza
07.05 Przeboje na dzien dobry
08.00 Siodemka dzieciom: Superpies, Klejnot snow - seriale animowane
08.55 Capital News - serial obyczajowy (powt.)
09.40 Teleshopping
10.05 Muzyka w Siodemce
14.10 Teleshopping
14.50 Polskie seriale animowane: Bolek i Lolek, Reksio
15.10 Gram w Siodemke: Siodmy cud - program muzyczny
15.55 Siodemka dzieciom: Superpies, Klejnot snow - seriale animowane
16.50 To znowy Ty? - serial komediowy
17.15 Gram w Siodemke: Siodmy cud - program muzyczny
18.00 Capital News - serial obyczajowy
18.50 Polskie seriale animowane: Bolek i Lolek, Reksio
19.15 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
19.25 To znowu Ty? - serial komediowy
19.50 Prognoza pogody
19.55 KOP - Komentarz Okropnie Powazny
20.00 Robin Hood - serial przygodowy
20.55 Gram w Siodemke - program Agnieszki Maciag
22.00 Steven Spielberg przedstawia: Niesamowite historie - serial SF (30 min)
23.00 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
23.00 Robin Hood - serial przygodowy (powt.)
23.55 Steven Spielberg przedstawia: Niesamowite historie - serial SF (powt.)
00.20 Alfred Hitchcock przedstawia - serial kryminalny (powt.)
00.45 Gram w Siodemke: Siodmy cud - program muzyczny

Polonia 1
05.30 Home Shopping
08.30 Filmy animowane dla dzieci (powt.)
10.00 Namietnosci - telenowela (powt.)
11.15 Sportsworld - program sportowy (powt.)
11.45 Muzyka
12.00 Home Shopping
16.00 Filmy animowane dla dzieci
17.40 Namietnosci - telenowela
19.00 Tele box - magazyn (powt.)
19.30 Filmy Claude`a Leloucha: Kot i mysz
21.15 W domu - program o domu
21.45 Muzyka
22.00 Home Shopping

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki