FANDOM


Tvp1 logo

7.00 80 lat polskiego lotnictwa
7.30 Zobaczyć zapach róż
8.00 80 lat Marynarki Wojennej
8.30 Śpiewanki rodzinne: Przybyli ułani
8.50 Wakacje z Ziarnem - program redakcji katolickiej dla dzieci i młodzieży
9.20 W Starym Kinie: Dodek na froncie - komedia, Polska
10.50 Gość w dom: Cieszyn nad Olzą
11.20 Częstochowa - wyspa miłości
11.50 Święto Wojska Polskiego - transmisja uroczystości na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie
13.20 Młoty w dłoń, czyli pierwsza władza ludowa w Polsce
13.55 Podróże Pana Kleksa - film przygodowy, Polska
15.25 Gość w dom: Czeski Cieszyn
16.00 Gdybyśmy przegrali...
16.15 Jak pan to robi - program rozrywkowy
17.00 Teleexpress
17.25 Przygody młodego Indiany Jonesa: Indiana Jones i podróże z ojcem - film familijny, USA
19.00 Wieczorynka: Walt Disney przedstawia: Chip i Dale
19.30 Wiadomości
19.51 Sport
19.56 Prognoza pogody
20.05 Marysia i Napoleon - komedia, Polska
22.05 Młodym być - koncert jubileuszowy Jerzego Połomskiego
23.00 Sportowa soobta
23.20 Gorączka - film sensacyjny, USA
2.10 Dzieci Doktora Johnsona - horror, Holandia
4.00 Zakończenie programu
Logo-4

7.00 Tam gdzie biją źródła
7.30 Tacy sami
8.00 Piotruś i wilk - film animowany, Wielka Brytania
8.30 Program lokalny
9.30 Wniebowzięcie - film dok.
10.00 Brzmienie Sacrum - Jasna Góra
10.35 Dwanaście prac Asterixa - film animowany, Francja
12.00 Blue Fin - thriller, Australia
13.30 Zycie obok nas: Przede wszystkim natura: Opowieść o dużym i złym lisie - serial dokumentalny, Wielka Brytania
14.00 Ulice innych lidzi: Szpakowisko II - film dok.
14.30 Marszowe parady - reportaż
15.00 Familiada - teleturniej
15.35 Tam gdzie biją źródla
16.30 40-latek - serial TVP
17.30 Gala Piosenki Biesiadnej
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Póki my żyjemy - film dok.
19.05 Złotopolscy - telenowela TVP
19.40 Wyspa przygód - serial przygodowy, Australia
20.10 IV Letni Festiwal Kabaretu Koszalin' 98
21.50 Słowo na niedzielę
22.00 Panorama
22.35 Rodzina Poldarków - dramat historyczny, Wielka Brytania
0.20 Sport-telgram
0.25 Tam gdzie biją źródła
2.05 Zakończenie programu
151px-Tv-katowice-93.svg

7.00 Hipopowo - serial dla młodych widzów
7.10 Dzwonnik z Notre Dame - film animowany, Australia
8.00 Czerwone pantofelki - film animowany, USA
8.30 Opolski tydzień
8.50 Jasnogórskie zabytki
9.10 Rozmowy z ks. prof. Józefem Tischnerem
9.30 Sobota z Telewizją Katowice - magazyn dla kobiet
10.30 Skarby archeologii - serial dokumentalny, Włochy
11.00 Spotkanie z dokumentem
11.35 Persona
12.05 Piękna nasza Polskja cała - śpiewa Zespół Pieśna i Tańca Śląsk
12.45 Pocahontas II - Powrót Johna Smitha - film anim.
13.30 Gol - magazyn piłkarski
13.45 Telewizyjna 1
14.05 Merfhaba Turcja - reportaż
14.30 Artur i Mamuśka - serial komediowy, Wielka Brytania
15.05 Program dnia
15.10 Podróże z małą gwiazdką - serial kukiełkowy, Kanada
15.40 Dziewicze góry - film dokumentalny, Francja
16.35 Na drogach do Matki
16.50 Śląska Kronika Filmowa
17.10 Program dnia
17.15 Gaude Fest' 98
17.40 Festiwal Pieśni Religijnych
18.00 Panorama
18.10 Aktualności
18.25 Wiadomości sportowe TV Katowice
18.30 Tak, panie ministrze - serial komediowy, Wielka Brytania
19.05 Warzywnik - serial, Wielka Brytania
19.30 Świat ogrodów - serial, Wielka Brytania
20.00 Przygody Wiekiego Diuka - komedia, Wielka Brytania
21.50 Program na niedzielę
22.00 Aktualności
22.05 Wiadomości sportowe
22.15 Sport
22.50 Ucieczka do Edenu - komedia, USA
0.45 Zakończenie programu
Polsat-2

6.00 Dance TV
6.30 Disco Relax
7.30 W drodze - magazyn redakcji programów religijnych
8.00 Smakosze i rozkosze
8.15 Lista przebojów - program muzyczny
8.30 Encyklopedia słów wielkich i małych - program dla dzieci
9.00 Yogi, łowca skarbów - serial animowany, USA
9.25 Power Rangers - serial dla młodzieży, USA
9.55 Komputerowy Świat - serial, USA
10.50 M jak morderca - film, Niemcy
12.35 Country - film, USA
14.30 Oskar - magazyn filmowy
15.00 Fundacja Polsat
15.30 Link Journal - magazyn mody
16.00 Informacje
16.15 Halo miliard
16.45 Maraton Kabaretowy Opole '98
17.45 T. J. Hooker - serial kryminalny, USA
18.40 Hudson Street - serial komediowy, USA
19.05 Disco Polo Live (131) - program muzyczny
20.00 TekWar - serial kryminalny, USA
20.50 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
21.00 Księżyc nad Miami - serial kryminalny, USA
22.00 Dobry i zły glina - film kryminalny, USA
23.40 Wyniki losowania LOTTO
23.45 Życie jak sen - serial, USA
0.20 Playboy
1.20 Klub wirtualnoości rzeczywistości - film USA
3.00 Dance TV i ROM
4.00 Pożegnanie
Logo-19

7.00 Telesklep
8.00 O czym szumią wierzby - serial animowany dla dzieci
8.30 Latania Solusia - serial animowany dla dzieci
9.00 Żołnierze morskich głębin - film dok.
10.00 Skardziona rzeka - film dok.
11.00 WNBA - magazyn koszykówki kobiecej
11.30 Big Star Party - superlista
12.30 Beverly Hills 90210 - serial, USA
13.30 Cykl filmów z Elvisem Presleyem: Przygoda w Acapulco - komedia, USA
15.30 Portrety natuty - cykl filmów dokumentalnych
16.00 Serce robota - komedia sci-fi, USA
17.30 Maraton uśmiechu - liga dowcipów
18.00 Melrose Place - serial obyczajowy, USA
19.00 TVN Fakty
19.20 Sport
19.25 Pogoda
19.30 Więzy rodzinne - serial komediowy, USA
20.00 Dziewczyna, złoty zegarek i cała reszta - komedia, USA
21.55 To było grane - program rozrywkowy
23.10 Gaz - film, USA
0.35 Melrose Place - serial obyczajowy, USA
1.25 Granie na ekranie
Nasza TV

7.00 Nasz sklep - zakupy w TV
8.00 Don Kichot [16] - serial animowany dla dzieci, Hiszpania
8.30 Tajemnica wybrzeża [16] - serial przygodowy dla dzieci
9.00 Loving [25] - serial USA
9.30 City [152] - serial USA
10.00 Antonella [69] - serial, Argentyna
10.45 Dwa oblicza miłości [35,36/80] - serial obyczajowy, Włochy
12.30 Aniołki Charliego [60] - serial kryminalny USA
13.30 Życie zwierząt [27] - serial przyrodniczy
14.00 Zanim kupisz - Akcesoria łazienkowe
14.15 Starsky i Hutch [29] - serial sensacyjny USA
15.15 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów
16.00 Popeye [18] - serial animowany dla dzieci
16.30 Bamej Bameto [517] - serial dla młodzieży, W. Bryt.
17.30 Zwariowana rodzinka [31]­ serial komediowy USA
18.00 Nagłe wezwanie [4] - serial obyczajowy, W. Bryt.
19.00 Muzyczny regał - program muzyczny
19.30 Techno party - program muzyczny
20.05 Na służbie: Wydział zabójstw FBI - film kryminalny USA
21.45 Nasze wiadomości
22.00 Koktajl towarzyski wg Marii Czubaszek
22.15 Powtórka z kabaretu - Elita
22.30 Wojna i pamięć [30-ost.] - serial USA
23.30 Przestępcze skłonności - film kryminalny USA
Tvpoloniaekran

7.00 Cecylia Korban (powt.)
7.30 Hity satelity (powt.)
8.00 Dzień dobry na dzień dobry
8.25 Misjonarze przez busz - film dokumentalny
8.55 Madonny polskie - Jaślarska Krółowa Nieba i Ziemi - reportaż
9.20 Ala i As (powt.)
9.35 Szafiki - program dla dzieci (powt.)
10.00 Bitwa warszawska - film dok.
10.55 Klasyka w animacji - Podróźe Marco Polo
11.50 Święto Wojska Polskiego - transmisja uroczystości
13.30 Pseudonim Mieczysława - Tułaczka - film dok.
14.05 Od rozbioru do wolności - teleturniej historyczny
14.30 Powrót Arabeli [15/26]- Król bez poddanych - serial dla młodych widzów
15.00 Wilki morskie [12/13] - Ostatnia podróż kapitana Kroca - serial anim.
15.30 XXXV KFPP Opole '98 - Parniętajcie o ogrodach - koncert jubileuszowy
16.20 Informacje Studia Kontakt
16.35 Ludzie listy piszą - wydanie specjalne
17.00 Teleexpress
17.15 Sport z satelity
18.15 Kolumbowie [3/5] - A jeśli będzie wiosna - serial prod. polskiej
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.50 Prognoza pogody
19.55 Gość TV Polonia
20.00 Ojciec królowej - dramat historyczny prod. polskiej
21.45 XXXV KFPP Opole '98. Pamiętajcie o ogrodach - koncert jubileuszowy
22.30 Panorama
23.05 Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe - Śpiewajmy poezję
23.35 Tok szok
0.20 Hugon Lasecki - film dok.
0.50 Bodzio - mały helikopterek [9/13] - serial animowany dla dzieci (powt.)
1.00 Wiadomości
1.20 Sport
1.24 Prognoza pogody
1.25 Kolumbwie [3/5] - A jeśli będzie wiosna - serial prod. polskiej (powt.)
2.30 Panorama
3.00 Słowo na niedzielę
3.05 Ojciec królowej - dramat historyczny prod. polskiej (powt.)
4.50 XXXV KFPP Opole '98 - Pamiętajcie o ogrodach - koncert jubileuszowy (powt.)
6.25 Informacje Studia Kontakt (powt.)
6.40 Ludzie listy piszą - wydanie specjalne (powt.)
7.00 Zakończenie programu
Rtl 7

7.00 Muzyka w RTL7
7.20 Campbellowie - serial familijny
8.10 Słodka dolina - serial dla młodzieży
8.30 Sunset Beach - serial obyczajowy
9.15 Siódemka dzieciakom: Superpies, Jajeczny świat dr. Suessa, Tajemnicze Złote Miasta - seriale animowane
10.30 Bolek i Lolek zapraszają - seriale animowane
12.20 Najeźdźcy - serial SF
13.15 Robin Hood - serial przygodowy
14.10 Lambada - film muzyczny USA
15.45 Ukryta kamera - program rozrywkowy
16.20 Trzecia planeta od Słońca - serial komediowy
17.10 Sliders - serial SF
18.00 Czynnik PSI 2 - serial SF
18.50 7 minut
19.05 Beach Patrol - serial obyczajowy
19.55 Jedyny cel - Titanic - film przygodowy, W. Brytania
21.55 Alfred Hitchcock przedstawia - serialkryminalny
22.45 Dzika Orchidea 2 - film sensacyjny USA
0.35 Czynnik PSI 2 - serial SF
1.20 Najeźdźcy - serial SF
2.10 Beach Patrol - serial obyczajowy

Polsat 2 97-01

7.00 Dance TV
7.30 Festiwal Polsat dance
7.45 Plastic TV
8.00 TV Shop
8.30 Mini­detektywi [64]
9.00 Michael Valianr [36]
9.30 Droga do Avonlea [40]- serial
10.30 Cwaniak [41] - serial
11.30 Żar młodości [515] - serial obycz.
12.30 Dalziel i Pascoe [8] - serial
13.30 TV Shop
14.00 Link New Look
14.30 ROM - Radioaktywny Obszar Muzyczny
15.00 Soundtrack
15.30 Na topie
16.00 Droga do Avonlea [41]
17.00 Informacje
17.10 Skrzaty z wyspy Li [20] - serial
17.35 Michael Valiant [37] - serial
18.00 Wrestling: wszystkie chwyty dozwolone [39]
19.00 Micaela [21] - telenowela
19.50 Przebudzenie wulkanu USA (1981)
21.30 Idź na całość - telezabawa
22.30 A jeśli zmienisz zdanie? USA
0.05 Przytul mnie

My HBO

8.30 Tak trzymaj siostrzyczko - komedia, W. Brytania
10.00 Autobus - obyczajowy USA
12.00 Wieloryby - Pacyficzni wędrowcy - przyrodniczy, W Brytania
12.55 Opowieść żołnierza - dramat USA
14.35 Kłamca - dramat USA
16.10 Więzy przeszłości - western USA
18.10 Przygoda na Alasce - familijny USA
20.00 Listonosz - dramat obyczajowy. Francja/Włochy
21.50 Co się wydarzyło w Madison County - melodramat USA
0.00 Zabójcy - sensacyjny USA
2.10 Kochanek Niny - dramat obyczajowy USA

Polonia 1 96-02

13.30 Pielęgnacja niemowląt
14.30 Plansze rysunkowe Billa Cosby'ego
15.00 Top Shop
17.15 Targi spożywcze
17.30 Auto Salon
18.00 Reportaż z planu
18.30 Fachowiec radzi
19.00 Cadillaki i dinozaury
19.30 Młody książe - serial USA
20.00 Dzieci ulicy - film wł.
21.50 Werdykt - talk show
22.20 Błękitna wyspa - film wł.