FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
9.00 Wiadomości
9.13 Program dnia
9.15 Mama i ja
9.30 Domowe przedszkole: "Skąd się bierze papier?"
10.00 Transmisja z inauguracyjnego posiedzenia Sejmu RP
13.00 Dla młodych widzów - A vista oraz film prod. ang. z serii "Pan Benn" (1)
13.30 - 15.55 Telewizja Edukacyjna
TELEWIZJA EDUKACYJNA Nauki przyrodnicze
13.35 "National Geographic- Poszukiwacz" "Wyprawa na koniec świata"
14.25 "Mieszkamy w Polsce, Europie, na Ziemi"
14.40 Radość życia (4) O chromosomach - film dok. prod. francuskiej
14.50 "Zwierzęta Świata: "Tajemnicze życie lamparta" (1) -film dok. prod. angielskiej
15.15 Właśnie kręci pan Walencik
15.20 "Robinsonowie"
15.40 Najlepsi na start: czyli 1500 sekund ze zwierzętami - teleturniej
15.55 Program dnia
16.05 Dla młodych widzów Avista oraz film prod. ang. z serii "Pan Benn" (1)
16.50 Muzyczna Jedynka
17.00 Teleexpress
17.20 Miliard w rozumie - teleturniej
17.45 Antena
18.05 "Komis, dziewiąta sztuka wyzwolona: Amerykański pop-art - serial dok. prod. hiszpańskiej
18.35 Magazyn katolicki: Kościół nie tylko dla Polaków
19.00 Wieczorynka - Teledysk
19.10 "Złota rybka" - program dla dzieci
19.30 Wiadomości
20.00 "Bilans" - magazyn rządowy o pracy rządu
20.20 "Policjanci z Miami" (4) - serial kryminalny prod. USA
21.10 Tylko w Jedynce
22.00 "Ulica polska" - reportaż o narkomanii
22.25 Pegaz
22.55 Program na jutro
23.00 Wiadomości gospodarcze
23.20 Gorąca linia
23.30 Muzyczna Jedynka
23.35 "Czerwone Imperium" (3): "Walka klas" - serial dok. prod. angielskiej
0.25 To lubię
1.25 Zakończenie programu

TVP 2
7.30 Panorama
7.35 Przeboje Dwójki
8.10 Programy lokalne
8.40 "Kot w butach" (16): "Zaczarowane skrzypce" serial animowany prod. japońskiej
9.05 Studio Dwójki
9.15 "Pokolenia"
9.40 "Świat kobiet"
10.05 Film prod. angielskiej w wersji oryginalnej: "Wild America Fascinating Fishes"
10.30 Film prod. francuskiej w wersji oryginalnej: "Licre pour vivre"
11.00 Panorama
11.05 Szkoła kłamców - Krzysztof Kowalewski (powt.)
11.40 Blue tango: Agata Młynarska przedstawia Juliusza Merę (powt.)
12.00 Nauczyciele Świata "Korzenie rewolucji" - film dok. prod. japońskiej
13.00 Panorama
13.05 "Kłopoty firmy Prince Lazure" - film fab. prod. francuskiej
14.25 Cozum Sands we Wrocławiu
14.45 Wolny głos - Sylwetka Anny Grabowskiej
15.30 Powitanie
15.35 "Kot w Butach" (15): "Zaczarowane skrzypce" serial animowany prod. japońskiej
16.00 Panorama
16.05 Studio sport: wielka piłka
16.35 Multihobby
16.55 "Warszawski Festiwal Filmowy"
17.30 "Pokolenia" (powt.)
18.00 Panorama
18.03 Programy lokalne
18.35 Koło fortuny - teleturniej
19.05 Małe ojczyzny: Dom - rep. Waldemara Czechowskiego
19.40 Reportaż
19.55 Siostry Katia i Marielle Labaque - mistrzynie fortepianu - dokumentalny film muzyczny prod. angielskiej
21.00 Panorama
21.30 Sport
21.40 Dekalog (5)
22.10 Rewelacja miesiąca: Gaetano Donizetti "Maria Stuart" - spektakl English National Opera w Londynie
24.00 Panorama
0.05 Rewelacja miesiąca (cd) Gaetano Donizetti "Maria Stuart"
1.00 Zakończenie programu

Tele-3 Katowice
07:30 TV Polonia
12:00 MTV
12:30 Sergiusz Rachmaminow
13:15 Przestrzeń w której żyjemy: Tatrzański Park Narodowy
13:45 Wiosenne Spotkania Kameralne
14:15 MTV
15:00 Zgadula - teleturniej
15:30 Jest taki dom
16:00 Aktualności
16:10 Bajka
16:40 Studio Regionalne
16:50 MTV
17:00 Ekostres
17:15 Samo życie
17:45 MTV
18:05 Aktualności
18:30 Daj szansę zdrowiu
19:00 MTV
20:00 Anatomia miłości - film pol.
21:30 Przestrzeń, w której żyjemy
22:10 Policyjna gorączka - serial sensacyjny USA
23:10 Trans World Sport
00:00 TV Polonia

Szczecin "7"
17:00 Kanał "7" zaprasza
17:02 Na afiszu
17:05 Post Modern - MTV
18:03 Kronika "7"
18:30 Kanał "7" proponuje
18:35 Kwadrans jazzu
19:00 Serial
19:30 Wiadomości
20:00 Kronika "7"
20:05 Księgarnia "7"
20:10 Skarby...
20:25 Wydarzenie tygodnia
20:35 Notatnik kulturalny
20:40 Gość kanału "7"
21:00 Serial
21:50 Kronika "7"
21:55 Na afiszu
22:00 Interpretacje
22:20 Spotkanie z filmem
22:30 Obsesje / Jazz
23:00 Serial filmowy

Wrocław "5"
07:30 TV Polonia
18:03 Fakty
18:30 Homo faber - progr. publ.
19:05 Bajka
19:20 Program publicyst.
19:55 Pytanie tygodnia
20:05 Gawędy muzyczne
21:00 Pacjenci św. Krzysztofa /13/ - serial
21:30 TV Polonia

TV Polonia
7.30 Panorama
7.35 Powitanie, program dnia
7.40 Smoczek czy grzechotka
8.00 Mama i ja - program dla najmłodszych, Domowe przedszkole
8.45 Białe tango - serial TVP (powt.)
9.45-10.45 Czego się Jaś... - blok programów edukacyjnych
9.45 Archiwum
10.00 Śladami Kolberga
10.15 Słownik biograficzny
10.45 Historia - Współczesność
11.15 Program rozrywkowy
11.30 Kalejdoskop
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
12.15 Układ krążenia - film TVP (powt.)
13.40 Sport na satelicie
14.40 Polska dzisiaj
15.40 Program rozrywkowy
15.55 Powitanie, program dnia
16.00-17.00 Czego się Jaś... - blok programów edukacyjnych, a w nim:
16.00 Taki pejzaż
16.30 Vademecum teatromana
17.00 Teleexpress
17.15 5-10-15 - program dla młodzieży
18.00 Historia - Współczesność
18.30 Program rozrywkowy
18.50 Ekspres reporterów
19.20 Dobranocka
19.30 Wiadomości
20.00 Program rozrywkowy
21.00 Panorama
21.25 Gość TV Polonia
21.35 Teatr TV: J. Szaniawski - Żeglarz
23.00 Reporterzy przedstawiają
24.00 Panorama
0.05 Program na jutro
0.10 Akwen Eldorado - serial krym. TVP
1.10 Zakończenie programu

Eurosport
8.30 Aerobik
9.00 Eurogolf - Nowinki z Europejskiego Turnieju PGA
10.00 Żeglarstwo - magazyn
11.00 Motors - magazyn
12.00 Piłka nożna - Eliminacje MŚ; 14. Rajdy samochodowe - Rajd Faraonów w Egipcie - 11 etap
14.30 Bilard - World Classics
16.30 Aerobik - MŚ w Nowym Orleanie, USA
17.30 Hokej na lodzie - Liga NHL
18.30 Jeździectwo - Puchar Swiata w skokach, Oslo
19.30 Wiadomości
20.00 Kręgle - Mis-trzostwa Niemiec
21.00 Kickboxing - walki zawodowców
22.00 Pilka nożna - Mecze eliminacyjne mistrzostw świata USA
23.00 Tenis - ATP - turniej mężczyzn w Sydney
24.00 Boks - walki bokserów zawodowych

RTL
6.00 Wiadomości
7.00 Dzień dobry
9.00 Szef
10.00 Piękni i bogaci
10.30 227
11.00 Cena jest gorąca
11.30 Potyczki rodzinne
12.00 Punkt 12
12.30 Rodzina Springfieldów
13.20 Santa Barbara
14.10 Czas tęsknoty
15.00 Ilona Christen
16.00 Hans Meiser
17.00 Kto tu jest szefem
17.30 Okropnie miła rodzinka
18.00 Zew serca
18.45 Wiadomości
19.10 Explosiv
19.40 Dobre, złe czasy
20.15 Na ratunek - Dramatyczne akcje ratunkowe
21.15 Krzyk w lesie - thriller USA
23.15 Gottschalk
24.00 L. A. Law
1.05 Okropnie miła rodzinka
1.40 Kto tu jest szefem
2.10 Ilona Christen
3.10 Hans Meiser
4.05 Explosiv
4.30 Szef
5.30 Piękni i bogaci

Sat 1
6.00 Dziś rano w Niemczech
9.10 Sąsiedzi
9.40 Doktor John, traper
10.25 Bonanza
11.15 Zaryzykuj
11.45 Koło fortuny
12.25 Młodzi i namiętni
13.15 Doktor John, traper
14.10 Sąsiedzi
14.40 Bonanza
15.40 Star Trek
16.45 Zaryzykuj!
17.20 Idź na całość!
18.00 Program regionalny
18.29 5 razy 5 - quiz
19.00 Wiadomości
19.18 "ran" - sport
19.30 Koło fortuny
20.15 Rewir Wolna: Cud
21.15 Schreinemakers
23.00 Siedem złotych wampirów - horror ang.- chin., 1974 r.
0.35 Star Trek
1.29 5 razy 5
1.55 Program na jutro
5.15 Młodzi i namiętni

Pro 7
6.05 Trick 8 - dla dzieci
7.35 Wciąż śnię o Joannie
8.00 Dwie damy i walet
8.30 Adderly
9.35 Tennessee i jego partner - western USA
11.10 Dzieciaki, kłopoty i my
11.40 Roseanne
12.10 Vegas - ostatni odc.
13.10 Perry Mason;
14.55 Adderly
15.55 Mr. Belvedere: Bez podstępów
16.25 Wciąż śnię o Joannie
16.55 Tric 7 - dla dzieci
18.25 Dwie damy i walet
18.55 Dzieciaki, kłopoty i my
19.25 Roseanne - Polegać na mężu
20.00 Wiadomości
20.15 Szczęśliwej podróży: Islandia
21.15 Czarownice z Eastwick - kom. USA
23.45 Mściciele - film akcji USA
1.25 Perry Mason
2.30 Śmiertelny krag...

MTV
7.00 Poranek z teledyskami
10.00 Marijne zaprasza
13.00 Największe przebojowe
14.00 Simone i clipy
16.30 Raport Coca-Coli
16.45 Magazyn filmowy
17.00 Wiadomości MTV
17.15 3 from 1
17.30 Zadzwoń do MTV
18.00 Soul
18.30 Muzyka non stop
20.00 Beavis i Butthead
20.30 Most wanted
22.00 Największe przeboje
23.00 Raport Coca Coli
23.15 Magazyn filmowy
23.30 Wiadomości
23.45 3 from 1
24.00 Party Time
2.00 Marijne zaprasza
3.00 Teledyski nocą

RTL 2
5.55 Szeryf Lobo
6.50 Dziewczynka z farmy
7.25 Księżniczka Sara
7.55 Szlafmyca i Co.
8.30 Alvin
9.00 Bob i Bobette
9.30 Autostrada do nieba
10.30 Szeryf Lobo
11.30 Ruck Zuck
12.05 Cudowne lata
12.40 Wymarzony kamień
13.05 Dziewczynka z farmy
13.35 Księżniczka Sara
14.00 Fridolin
14.20 Szlafmyca i Co.
14.50 Alvin
15.20 Bob i Bobette
15.55 Wymarzony kamień
16.35 Barkley'owie
17.05 Oddział M
17.45 Ruck Zuck
18.20 Cudowne lata
19.00 Autostrada do nieba
20.00 Wiadomości
20.15 Pocałunki z Hongkongu
22.05 Powrót Desperado
23.55 Wyścig ze śmiercią
0.55 Pocałunki z Hongkongu (powt.)

DSF
8.45 Notowania giełdowe
9.00 Podróże z DSF
9.30 Panorama sportu
11.55 Notowania giełdowe
12.00 Kajakarstwo górskie
12.30 Relaks z DSF
13.00 Tele - Giełda
13.45 Trening z DSF
14.00 Futbol amerykański
15.00 Koszykówka
16.00 Offensiv - dyskusja w studio
17.00 Obowiązkowo i dowolnie
18.00 Sporty elitarne
18.30 Człowiek z dolomitów - wspinaczka skałkowa
19.30 Raport sportowy - aktualne informacje sportowe
20.00 Sport na świecie
21.00 Żeglarstwo
21.30 Tenis
22.00 Offensiv - dyskusja w studio
23.00 Ring wolny - klasycy boksu
24.00 Offensiv - powt. z 22.00
1.00 Boks - powt.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.