FANDOM


Tvp1 logo


6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kartka z kalendarza)
8.00 "Moda na sukces" (296) - serial prod. USA
8.20 Muzyczna Jedynka
8.30 Wiadomości
8.40 Dla dzieci: Tut Turu
9.05 Gimnastyka: Ping-pong
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Domowe przedszkole
9.50 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Pod wiatr" (5/6) - serial prod. USA
10.50 Muzyczna Jedynka
11.00 Zrób to tak, jak my: Domowa sukienka
11.15 Poradnik bałaganiarza: Zwierzęta bałaganiarza
11.25 Książki, które wstrząsnęły światem: O powstawaniu gatunków
11.45 "Arcydzieła" (12/45): "Marcel Duchamp: Smutny młodzieniec w pociągu" - serial dok. prod. angielskiej
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Magazyn Notowań: Stacja z licencją
12.40 W plener!
13.05 Start - teleturniej sportowy (audiotele: 0-70075850)
13.25 Gdzie są nasze pieniądze?
13.50 Na skraju: Morfologia
14.10 Jak znależć dobrą pracę: Rozpocznij poszukiwania
14.20 Fizjonomia kropli wody: Czy święci lubią rocka?
14.30 ABC zawodów: Maklerzy giełdowi
14.50 Program dnia
15.00 Wiadomości
15.10 Ekonomiczne opały rodziny Kowalskich (11): Kowalski i gospodarstwo rolne
15.25 Wspomnienia z Alhambry - film animowany do muzyki klasycznej
15.30 "Nieustraszeni" (11/13) - serial prod. kanadyjskiej
16.00 Dla dzieci: Telezawody
16.25 Muzzy (19) - język angielski dla dzieci
16.30 Dla młodych widzów: Raj
17.00 Teleexpress
17.25 "Inny świat" (38/44) - serial prod. USA
18.00 Miliard w rozumie - teleturniej
18.30 Rewizja nadzwyczajna: Kuzynek diabła (postać dr Józefa Retingera, szarej eminencji rządu Sikorskiego)
19.00 Wieczorynka: "Clifford - wielkie rude psisko"
19.30 Wiadomości
20.10 "Cutter i Bone" - film fab. prod. USA (1981 r., 104 min)
22.00 W centrum uwagi
22.30 Studio sport: Ligi Polskie
23.30 Wiadomości
23,40 "Sceny domowe": "Nocleg"
0.05 "Ostateczny cios" (1/2) - film sensac. prod. włoskiej (1993 r., 85 min)
1.30 Wspomnienia z Alhambry (powt.)
1.35 Zakończenie programu

TVP2 1992-2000


7.00 Panorama
7.05 Sport telegram
7.10 Poranny magazyn Dwójki / Dziennik krajowy
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (audiotele: 070055666)
8.00 Program lokalny
8.30 "Moje trzy córki" (13 ost.) - serial prod. USA
9.00 Świat kobiet (audiotele: 070035277)
9.30 "Walcząc o ich przetrwanie" (6/13): "Przywróćmy im należne prawa" - serial dok. prod. francuskiej
10.00 Truskawkowe studio
10.30 Rozmowy o miłości: "Czarodziejska góra"
10.45 Kraków 2000 - festiwal Andrzeja Wajdy
11.00 Transmisja obrad Senatu
14.55 Powitanie
15.00 "Sylvan" (16/26) - serial anim. prod. hiszpańskiej
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (powt.)
15.35 Sopot - wesołe miasteczko
16.00 Panorama
16.10 Świat wokół nas: Zdrowa żywność
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele: 070035217)
17.00 Camerata 2 - magazyn muzyczny
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Jeden z dziesięciu - teleturniej (audiotele: 070075800)
19.05 Ekspres reporterów
19.35 Truskawkowe studio (powt.)
20.00 "Marzenia Marcina Dańca" (4 powt.)
20.40 Bajki Krzysztofa Kokaryna
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 "Biografioły Stanisława Barańczaka"
22.25 "Sofie" (2 ost.) - film fab. prod. szwedzko-duńsko-norweskiej
23.40 Barwne postacie: Grzegorz Małecki - film dok.
24.00 Panorama
0.10 "Zabiłem" - film dok. Renaty Mazur
0.40 Zakończenie programu

Warszawski Oddział Telewizyjny


08.00 Prognoza Pogody
08.05 Kurier Poranny
08.15 Warszawski Magazyn Wojskowy
08.30 - 14.05 RETRANSMISJA TV POLONIA
08.30 Wiadomości
08.40 Magazyn Kulturalny
09.00 Przygody Psa Cywila - Serial Przygodowy produkcji Polskiej
09.30 Historia - Współczesność: Depozyt Niepodległości
10.00 Bank nie z tej Ziemi - Serial Komediowy produkcji Polskiej
11.00 Dwa Opowiadania: Charków - Reportaż
11.30 Polska Piosenka: Ludzie, Zjawiska, Epizody
12.00 Wiadomości
12.15 Matki, żony i kochanki - Serial Obyczajowy TVP
13.10 Facet ze Srebną Walizką - Film Dokumentalny
13.40 Auto-Moto-Klub - Magazyn Sportów Motorowych
14.05 Gazeta Telewizyjna WOT
14.20 Rozmowa dnia
14.50 Telewizyjny Kurier Warszawski
15.00 Program dnia
15.05 Zagadka na Telefon
15.10 - 16.30 PASMO WSPÓLNE
15.10 Prawdziwa Historia o Baranie Be Be - Serial Animowany
15.35 Zew Natury - Serial Popularnonaukowy
16.05 Klątwa Century Falls - Serial
16.30 Telebajt - Magazyn
16.45 Telewizyjny Kurier Ursusa
16.55 Komunikaty i Ogłoszenia
17.00 Teleturniej Warszawski
17.10 Warszawski Magazyn Historyczny
17.30 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.05 Kto jest kim w Warszawie? - Leksykon Urzędników w Warszawie
18.10 Reportaż dnia
18.25 Wiadomości Kuriera
18.30 - 19.15 PASMO WSPÓLNE
18.30 Maria Celeste - Serial Obyczajowy
19.15 Status Quo w Warszawie (1)
19.20 Sprawa dnia
19.30 Obietnica - Serial
20.00 - 21.40 PASMO WSPÓLNE
20.00 Dr. Dangerfield - Serial Kryminalny Wlk. Brytania
20.55 Mit Hiszpańskiej Inkwizycji - Serial Dokumentalny
21.40 Wiadomości Kuriera
21.45 Rozmowa dnia
22.15 Co, Gdzie,Kiedy? - Informator Kulturalny
22.25 Program na Czwartek
22.30 Telewizyjny Kurier Warszawski
22.40 Prognoza Pogody
22.45 Status Quo w Warszawie (2)
23.20 Studio Sport: Koszykówka Mężczyzn - Puchar Koracza: Mazowszanka Pekaes Pruszków - Benei Herzliya
00.30 Mediator - Program Publicystyczny
00.50 Wiadomości Kuriera
00.55 Program na Czwartek
01.00 Gazeta Telewizyjna WOT

TV3 Bydgoszcz


07.15 Namiętność - Serial Obyczajowy
08.00 Zblizenia i Przegląd Prasy
08.15 Magazyn Domowy
08.30 Maria Celeste - Serial Obyczajowy
09.10 Mity Medycyny - Magazyn Medyczny
09.40 Miasto nad Zatoką - Serial
10.05 Szczęśliwy Zamek - Serial
10.30 Regionalne Wydarzenie Tygodnia
10.55 Horoskopy - Program P. Szymańskiego
11.55 Za Pięć Dwunasta - Serwis Informacyjny
12.00 - 15.10 RETRANSMISJA TV POLONIA
12.00 Wiadomości
12.15 Matki, żony i kochanki - Serial Obyczajowy TVP
13.10 Facet ze Srebną Walizką - Film Dokumentalny
13.40 Auto-Moto-Klub - Magazyn Sportów Motorowych
14.00 Przegląd Publicystyczny
15.00 Wiadomości
15.10 - 16.20 PASMO WSPÓLNE
15.10 Prawdziwa Historia o Baranie Be Be - Serial Animowany
15.35 Zew Natury - Serial Popularnonaukowy
16.00 Klątwa Century Falls - Serial
16.20 Koncert pod Batutą - Zapowiedzi koncertowe Filharmonii Akademii Muzycznej
16.30 Namiętność - Serial Obyczajowy
17.15 Magazyn Domowy
17.30 Magazyn Reporterów
17.55 Trójka na 5+ - Rekomendacje TV3
18.00 Panorama
18.10 Zbliżenia - Magazyn Informacyjny
18.30 - 19.15 PASMO WSPÓLNE
18.30 Maria Celeste - Serial Obyczajowy
19.15 W Jałowcowej Dżungli - Serial Animowany
19.30 Obietnica - Serial Dokumentalny
20.00 - 21.45 PASMO WSPÓLNE
20.00 Dr. Dangerfield - Serial Kryminalny Wlk. Brytania
20.55 Mit Hiszpańskiej Inkwizycji - Serial Dokumentalny
21.45 Zbliżenia - Magazyn Informacyjny
22.05 Trójka na 5+ - Rekomendacje TV3
22.10 Sportowa Trójka
22.15 Rozmowa Dnia
22.30 Biórko Polityczne - Program Publicystyczny
22.55 Komediantka - Serial Biograficzny produkcji Polskiej z 1987 roku

Tv gdańsk


07.55 Program dnia
08.00 Panorama
08.10 Dzień dobry, Tu Gdańsk
08.30 Trójmiejski Serwis Informacyjny
08.40 Domowy Fitness Club
08.45 Studio Trójki
09.00 Polityka i okolice
09.30 Pętlowa Lista Przebojów
10.00 Szczęśliwy Zamek - Serial
10.25 Rozmowy ze Zwierzętami - Program Popularnonaukowy
10.50 Miasto nad Zatoką - Serial
11.15 Maria Celeste - Serial
12.00 Konwój - Reportaż
12.30 Sauna - Dramat Psychologiczny produkcji Polskiej z 1992 roku
14.05 45 Minut - Magazyn
14.55 Panorama
15.00 Studio Trójki
15.10 - 16.25 PASMO WSPÓLNE
15.10 Prawdziwa Historia o Baranie Be Be - Serial Animowany
15.35 Zew Natury - Serial Popularnonaukowy
16.00 Klątwa Century Falls - Serial
16.25 Ryby, Rybki
16.40 Pod Patronatem Św. Franciszka
16.55 Trzy po Trzy - Quiz
17.10 Dozwolone od lat 40, czyli Przeboje Starszych Nastolatków
17.30 Temat Wiejski
17.50 Co jest Grane?
18.00 Panorama
18.10 Panorama - Wydanie Główne
18.30 - 19.20 PASMO WSPÓLNE
18.30 Maria Celeste - Serial Obyczajowy
19.20 Punkt - Temat dnia
19.30 Obietnica - Serial Dokumentalny
20.00 - 21.45 PASMO WSPÓLNE
20.00 Dr. Dangerfield - Serial Kryminalny Wlk. Brytania
20.55 Mit Hiszpańskiej Inkwizycji - Serial Dokumentalny
21.45 Panorama
22.00 Leksykon Katolicki: Bóg, Honor, Ojczyzna
22.10 Studio Trójki
22.20 Kamerton - Magazyn Muzyki Klasycznej
22.35 Namiętność - Serial
23.15 Studio Sport: Puchar Europy w Koszykówce Kobiet: Forta Dajan Gdynia - Force Majeuare

PTV Poznań


08.00 Teleskop
08.15 Na Oku - Magazyn Regionalny
08.35 Maria Celeste - Serial
09.15 Szczęśliwy Zamek - Serial
09.40 Rozmowy ze Zwierzętami - Program Popularnonaukowy
10.25 Sauna - Dramat Psychologiczny produkcji Polskiej z 1992 roku
12.00 - 15.10 RETRANSMISJA TV POLONIA
12.00 Wiadomości
12.15 Matki, żony i kochanki - Serial Obyczajowy TVP
13.10 Facet ze Srebną Walizką - Film Dokumentalny
13.40 Auto-Moto-Klub - Magazyn Sportów Motorowych
14.00 Przegląd Publicystyczny
15.00 Wiadomości
15.10 - 16.30 PASMO WSPÓLNE
15.10 Prawdziwa Historia o Baranie Be Be - Serial Animowany
15.35 Zew Natury - Serial Popularnonaukowy
16.00 Klątwa Century Falls - Serial
16.30 Znacie? To Posłuchajcie
16.50 PIK - Poznański Informator Kulturalny
16.55 Kariery Sportowe
17.15 Teleskop - Flesz
17.20 Gość Programu
17.30 Reportaż z Regionu
18.00 Panorama
18.10 Teleskop
18.30 - 19.30 PASMO WSPÓLNE
18.30 Maria Celeste - Serial Obyczajowy
19.30 Obietnica - Serial Dokumentalny
20.00 - 22.00 PASMO WSPÓLNE
20.00 Dr. Dangerfield - Serial Kryminalny Wlk. Brytania
20.55 Mit Hiszpańskiej Inkwizycji - Serial Dokumentalny
22.00 Muzyczne Odcienie: Jazz
22.15 Teleskop
22.30 Wywiad Teleskopu
22.45 Ludzie i ich Pasje
23.10 Mój Wujaszek - Komedia produkcji Francuskiej z 1958 roku

Kanał 7 Szczecin.


07.50 Program dnia
07.55 Kronika
08.00 Samorząd
08.30 - 15.00 RETRANSMISJA TV POLONIA
08.30 Wiadomości
08.40 Magazyn Kulturalny
09.00 Przygody Psa Cywila - Serial Przygodowy produkcji Polskiej
09.30 Historia - Współczesność: Depozyt Niepodległości
10.00 Bank nie z tej Ziemi - Serial Komediowy produkcji Polskiej
11.00 Dwa Opowiadania: Charków - Reportaż
11.30 Polska Piosenka: Ludzie, Zjawiska, Epizody
12.00 Wiadomości
12.15 Matki, żony i kochanki - Serial Obyczajowy TVP
13.10 Facet ze Srebną Walizką - Film Dokumentalny
13.40 Auto-Moto-Klub - Magazyn Sportów Motorowych
14.00 Przegląd Publicystyczny
15.00 Program dnia
15.05 Kronika - Flesz
15.10 - 16.30 PASMO WSPÓLNE
15.10 Prawdziwa Historia o Baranie Be Be - Serial Animowany
15.35 Zew Natury - Serial Popularnonaukowy
16.00 Klątwa Century Falls - Serial
16.30 Okna: Samotność
17.00 Jacy Jesteśmy: Strzał w Dziesiątkę
17.30 Magazyn Morski
18.00 Panorama
18.10 Kronika
18.30 - 19.20 PASMO WSPÓLNE
18.30 Maria Celeste - Serial Obyczajowy
19.20 Gość Siódemki
19.30 Obietnica - Serial Dokumentalny
20.00 - 21.45 PASMO WSPÓLNE
20.00 Dr. Dangerfield - Serial Kryminalny Wlk. Brytania
20.55 Mit Hiszpańskiej Inkwizycji - Serial Dokumentalny
21.45 Szczeciński Magazyn Gospodarczy
22.30 Kronika
22.45 Magazyn Studencki
23.15 Namiętność - Serial Obyczajowy

Polsat-2


06.00 Ptaki ciernistych krzewów - serial austral.
07.00 Dzień dobry z Polsatem
07.55 Informacje
08.00 Polityczne graffiti
08.20 Klub Fitness Woman
08.30 Ufozaury - serial dla dzieci
09.00 Drużyna A - serial USA
10.00 Młodości żar - serial USA
11.00 Airwolf - serial USA
12.00 Disco relaks
13.00 Oskar - magazyn nowości filmowych
13.30 Sztuka sprawiedliwości
14.00 Kuba Szyliński zaprasza
14.30 Twój lekarz - magazyn med.
15.00 HaloGra!My!
15.30 Czarodziejka z księżyca - serial anim. dla dzieci
16.00 Informacje
16.15 Link Journal - mag. mody
16.45 Gwiazdy i rozgwiazdy - teleturniej
17.15 Kalambury - teleturniej
17.45 Skrzydła - serial USA
18.15 Świat według Bundych - serial USA
18.45 Informacje i komentarz dnia
19.00 MacGyver - serial USA
19.50 Losowanie LOTTO
20.00 FILM TYGODNIA: Bez litości - film USA (1986)
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Polityczne graffiti
22.35 Ulice San Francisco - serial USA
23.30 Na każdy temat - talk show
00.30 Młodości żar - serial USA
01.30 Pożegnanie

SK TVPOL FIRST


7.00 Z archiwum folkloru: Zwyczaje i obrzędy - Wesele spiskie cz. 2 Cepiny (powt.)
7.30 Stanisław Lem - film dokumentalny
8.30 Wiadomości
8.40 Magazyn Kulturalny (powt.)
9.00 Przygody psa Cywila (7ost.): Niewypały - serial dla młodych widzów (powt.)
9.30 Historia - współczesność: Depozyt Niepodległości (powt.)
10.00 Bank nie z tej ziemi (10/13): Dramat małej gastronomii - serial TVP (powt.)
11.00 Dwa opowiadania - Charków - reportaż (powt.)
11.30 Polska piosenka - Ludzie, zjawiska, epizody (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Matki, żony i kochanki (11/12) - serial prod. polskiej (powt.)
13.10 Facet ze srebrną walizką - film dokumentalny (powt.)
13.40 Auto-Moto-Klub - magazyn sportów motorowych
14.00 Przegląd publicystyczny (powt.)
15.00 Panorama
15.20 Omówienie programu dnia
15.30 Wielka historia małych miast - Jędrzejów
15.50 Za granicą wieku... (4)
16.05 U siebie: Z Bukowiny... - reportaż
16.30 Auto-Moto-Klub - magazyn sportów motorowych (powt.)
17.00 Teleexpress
17.15 Na polską nutę - program dla dzieci
17.45 Krzyżówka szczęscia - teleturniej
18.15 Teatr TV: Rozpacz
19.05 Kalifornia in blue - Jan A. P. Kaczmarek
19.45 Dobranocka: Marceli Szpak dziwi się światu
20.00 Wiadomości
20.30 Grzeszny żywot Franciszka Buły - film obyczajowy prod. polskiej (1980, 99 min)
22.10 Kraina Łagodności
22.25 Program na czwartek
22.30 Panorama
23.00 Rok Aleksandra Tansmana: Aleksandra Tansmana tournee dookoła świata - film dokumentalny
24.00 Uczmy się polskiego (27)
0.30 Zaproszenie - program krajoznawczy (powt.)
0.50 Wiadomości
1.00 Teatr TV: Rozpacz
1.50 Kalifornia in blue - Jan A. P. Kaczmarek (powt.)
2.30 Auto-Moto-Klub - magazyn sportów motorowych (powt.)
3.00 Panorama (powt.)
3.30 Grzeszny żywot Franciszka Buły - film fabularny prod. polskiej (powt.)
5.15 Kraina Łagodności (powt.)
5.30 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
6.00 Rok Aleksandra Tansmana: Aleksandra Tansmana tournee dookoła świata - film dokumentalny (powt.)

FilmNet


08.00 Czysty biznes - film familijny USA
09.30 Dziecko z Sajgonu - dramat USA
11.15 Duch z Canterville - film familijny USA
12.45 Wojownik Czejenów - western USA (1994)
14.15 Bujne życie - film muz. USA
16.00 W majestacie prawa - thriller USA
18.00 Mój kuzyn Vinnie - komedia USA
20.00 Zranione serce - dramat USA
21.30 Puchar Włoch 1996/97
23.30 Uniknąć śmierci - film sensac.

Ptk2


14.05 Telezakupy
15.00 Atomic TV
17.00 O czym szumią wierzby - serial dla dzieci
17.30 Bohaterowie - serial romant.
18.30 Anastasia - serial grecki
19.00 Disco polo mix
19.40 Z planu filmowego - mag. filmowy
20.00 Paramedics - komedia USA (1988)
21.45 Automajster - poradnik kierowcy
22.00 Caribe - film sensac. USA (1987)
23.40 Midnight love - muzyka
00.10 Muzyczne dobranoc

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki