FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Mapeciątka; odc.7 Kim chcesz zostać kiedy wyrośniesz; serial anim. prod. angielskiej
08:50 Opowieści Mamy gęsi; odc.9; serial anim.prod.angielskiej
09:15 Jedyneczka
09:45 Bajeczki Jedyneczki
09:55 Mysia
10:00 Duch Filharmonii; odc.3 Muzyka to dzwięki
10:25 Duch Filharmonii; odc.4 Nie wystarczy technika by grać
10:50 Telezakupy
11:10 Za szklanymi drzwiami; film dok.prod.kanadyjskiej
11:40 Saga Rodu Ganzegal; odc.20 Remanent; nauka języka niemieckiego
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 W drodze do Unii
12:45 Klan; odc.567; telenowela TVP; powt.
13:10 Szansa na życie
13:25 Narodziny; odc.10/24 Mszyce; serial dok.prod.francuskiej
13:30 Telezakupy
13:45 U siebie; Komu synagogę
14:15 Pisarze - świadkowie epoki; Goethe; serial dok.prod.francuskiej
14:30 Rok obrzędowy; cz.3 Złe moce i święci; program Wojciecha Worotyńskiego
15:00 Wiadomości
15:10 Szept prowincjonalny; Tak zwane dzieje
15:35 Rewizja nadzwyczajna; Zamach na Hitlera
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1577; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Klan; odc.568; telenowela TVP
18:05 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; program publicystyczny
19:00 Wieczorynka; Miś z błękitnego domu; serial anim.prod.USA
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Sprawiedliwość na 18 kołach; odc.2 Stare blizny; serial sensacyjny prod.USA[za zgodą rodziców]; reż: Terrence H. Winkless; wyk: Lucky Vanous, Lisa Thornhill
20:55 Czas na dokument; Daję ci wodę życia; film dok.Krzysztofa Kalukina
21:30 Forum; program publicystyczny[audiotele:0-700 25 011 opcja 1,0-700 25 012 opcja 2]
22:15 Wrzuć Jedynkę
22:30 Monitor  Wiadomości
22:50 Sportowy flesz
23:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23:30 Piąta Aleja 919; 919,Fifth Avenue; 1995  film fab.prod.USA/ za zgodą rodziców/; reż: Neil Hagar; wyk: Barry Bostwick,Noelle Beck
01:00 Inni; Tomek
01:20 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Felicity; serial prod.USA [stereo]
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Co ludzie powiedzą; odc.11/40; serial kom.prod.angielskiej
09:05 Fatalny rewolwer; serial prod.USA
09:50 Ludzie Biblii - Abraham
10:00 Święta wojna; serial TVP
10:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Smak Viva Emilia; powt.
11:00 Wielka odmiana; serial prod. australijskiej
12:00 Znaki czasu
12:30 Krajobraz Polski; Ochrona zabytkowego krajobrazu
13:00 Panorama
13:10 Zespół adwokacki; odc. 7
14:00 Opowieści według Enid Blyton; serial prod.angielskiej
14:25 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
14:55 Felicity; serial prod.USA [stereo]
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:30 Złotopolscy; odc.400 Remanenty; telenowela TVP; powt.
17:00 Fatalny rewolwer; serial prod.USA
17:50 Program lokalny
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 Słowa i znaki; O radości (1)
20:00 M jak miłość; serial TVP
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:27 Pogoda
21:35 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:35 Bez końca; 1985  dramat prod. polskiej (103',; reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Grażyna Szapołowska, Maria Pakulnis, Aleksander Bardini, Jerzy Radziwiłowicz
00:25 Wieczór artystyczny; K.Kieślowski:Trzy kolory
01:05 Wojna wietnamska; odc.1/3 Narodziny państwa; film dok.prod.angielskiej; powt.
01:55 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Serial animowany dla dzieci
7.25 Sabrina - nastoletnia czarownica [114]
7.50 Wysoka fala [30]
8.40 Miłość czy kochanie [7]
9.30 Cud miłości [220]
10.25 Samo życie [13]
11.00 Amor Latino [39]
11.50 Z głową w chmurach [23]
12.45 Rozbij bank: gra-zabawa
13.45 Trędowata [2]
14.45 13 posterunek [8]
15.15 Serial animowny dla dzieci
15.45 Informacje
16.15 Różowa pantera [10]
16.30 Słoneczny patarol [109]
17.20 Bar
17.50 W imieniu prawa - prawdziwe sprawy. autentyczne wyroki
18.43 Era Biznesu
18.45 Informacje
19.15 Amor Latino [40]
20.00 Bar
20.30 Samo życie [14]
21.00 Młodzi gniewni - USA (1995)
21.30 Losowanie torro
23.00 Informacje
23.15 Graffiti
23.35 Puls biznesu
23.50 Bar
0.20 Magazyn Ligi Mistrzów
1.20 Zerwane więzi

TVN
5.35 Kropka nad i
5.50 Wiosenna namiętność [46/80] - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula [34/169]- telenowela
7.50 Maska [23/54]- serial anim.
8.15 Oliver Twist [28/52] - serial
8.40 Przygody kapitana Simiana II [11/13] - serial anim.
9.05 Wesołe smoki [4/13] - serial
9.30 Telegra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.45 Reality show
12.25 Rozmowy w toku - talk-show
13.20 Maraton uśmiechu
13.50 Przygody Alvina wiewiórki
14.00 Oliver Twist [28/52]- serial
14.25 Beverly Hills 90210 [130]- serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty
16.15 Brzydula [35/169] - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność [47/80] - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i
20.00 Reality show
20.45 Nie patrz w dół - film
22.35 Granice - serial fabularno-dokumentalny
23.05 TVN Fakty
23.20 Reality show
0.05 Nikki [8/22] - serial
0.30 Tenbit.pl - magazyn nowościinternetowych
1.30 Maraton uśmiechu - programrozrywkowy
2.00 Nauka jazdy - serial
2.30 Nic straconego

TVP 3
6.30 Kurier
6.35 Echa dnia
7.00 Bajarz
7.30 Kurier
7.35 Kłopoty z Zosią
8.00 Program lokalny
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 Malowanie obrazów
9.30 Kurier
9.35 Ryzykanci
10.30 Kurier
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat
12.00 Kwartet - magazyn
12.30 Kurier 
12.35 Sztuka tworzona w mroku
13.30 Kurier
13.45 ZUS radzi
14.00 Teleplotki
14.30 Kurier
14.45 To jest temat
15.00 W poszukiwaniu francuskich przysmaków
15.30 Kurier
16.30 Kurier
16.45 Kwartet - magazyn regionów
17.15 To jest temat
17.30 Kurier
17.40 Program lokalny
18.20 Regiony kultury
18.30 Program lokalny
19.30 Mówmy szczerze
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia
21.15 Program lokalny
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Program lokalny
22.00 Sekcja specjalna
22.50 Wojna rosyjska - krew na śniegu
23.40 Kurier

TV Polonia
06:00    Kawa czy herbata
07:30    Gość Jedynki; powt.
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:11    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Klan; odc. 554; telenowela TVP
08:50    Najpiękniejsze krajobrazy są w ludziach; Między ścieżką i miedzą; reportaż Henryka Jantosa
09:30    Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Dzieciństwo ze smakiem; powt.
09:55    Gwiazdozbiór polskiego sportu; Wojciech Zabłocki
10:30    Drzwi do lasu; program przyrodniczy dla dzieci
10:55    Wiosenne przygody krasnala; film animowany dla dzieci
11:00    Tajemnica Sagali; odc. 4 - Trzecia część mocy; 1996 serial prod. polsko-niemieckiej; reż: Jerzy Łukaszewicz
11:25    Uwaga niebezpieczeństwo; odc. 2 - Auto Stop; film animowany dla dzieci
11:30    Klan; odc. 554; telenowela TVP; powt.
12:00    Wiadomości
12:15    Sportowy tydzień; program pod redakcją Krzysztofa Miklasa; powt.
13:15    Plebania; odc. 27; serial TVP
13:35    Film animowany dla dorosłych; Nie trąb; film Zofii Ołdak
13:45    Szansa na sukces; Myslovitz; powt.
14:40    Ojczyzna-polszczyzna; Autor, diabetyk, cukrzyk; program prof. Jana Miodka i Władysława T. Stecewicza; powt.
15:00    Wiadomości
15:15    Ojciec i syn; program Bernarda Ziółkowskiego
15:25    Sąsiad Karkonosza; reportaż Macieja Wijatkowskiego
16:00    Panorama
16:22    Pogoda
16:30    Raj; magazyn katolicki
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:30    Drzwi do lasu; program przyrodniczy dla dzieci; powt.
18:00    Tajemnica Sagali; odc. 4 - Trzecia część mocy; 1996 serial prod. polsko-niemieckiej; reż: Jerzy Łukaszewicz; powt.
18:30    Panorama
18:50    Klan; odc. 554; telenowela TVP; powt.
19:15    Dobranocka; Reksio; odc. 53 - Reksio rozjemca; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:57    Sport
20:00    Transplantacja; film dokumentalny Widolda Rumela
21:00    Plebania; odc. 27; serial TVP; powt.
21:30    Ewa Bem-koncert cz.1; powt.
22:05    Oj da da na-Grzegorz z Ciechowa; film muzyczny Jana Jakuba Kolskiego; powt.
22:30    Forum; program publicystyczny
23:15    997-magazyn kryminalny
23:45    Monitor Wiadomości
00:05    Sportowy flesz
00:10    Lista przebojów
00:40    Tylko Kaśka; odc. 1/7 - Groźba; 1980 serial dla młodych widzów; reż: Włodzimierz Haupe; wyk: Katarzyna Surmiak, Teresa Lipowska, Anna Seniuk, Stanisław Mikulski
01:15    Reksio; odc. 53 - Reksio rozjemca; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Sportowy flesz; powt.
02:00    Klan; odc. 554; telenowela TVP; powt.
02:30    Plebania; odc. 27; serial TVP; powt.
03:00    To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Portfel; 1971 film prod. polskiej (cz.-biały); reż: Julian Dziedzina; wyk: Bolesław Płotnicki, Zygmunt Kęstowicz, Barbara Ludwiżanka, Zbigniew Koczanowicz i inni
03:30    To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Otello z m-2; 1969 film prod. polskiej (cz.-biały); reż: Julian Dziedzina; wyk: Wiesław Michnikowski, Iga Cembrzyńska, Mieczysław Czechowicz, Leon Niemczyk
04:00    Gwiazdozbiór polskiego sportu; Wojciech Zabłocki; powt.
04:30    Transplantacja; film dokumentalny Widolda Rumela; powt.
05:30    997-magazyn kryminalny; powt.
06:00    Zakończenie programu