FANDOM


TVP 1
05:10 TELEZAKUPY
05:30 Monarch Cove - odc. 8 (Monarch Cove ep. 8); serial kraj prod.USA (2006)
06:25 Nowy Testament - Wybacz nam nasze winy, odc. 9 (Forgive us our debts, ep. 9); serial animowany kraj prod.USA (1999)
06:55 Nasza planeta - odc. 2 Zasoby naturalne (The Planet 2/4 Natural Resources); cykl dokumentalny kraj prod.Szwecja (2006)
07:30 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:18 Audycje Komitetów Wyborczych - 1.Jarosław Kaczyński,2.Waldemar Pawlak,3.Marek Jurek,4.Kornel Morawiecki,5.Janusz Korwin-Mikke,6.Andrzej Lepper,7.Bogusław Ziętek,8.Andrzej Olechowski,9.Grzegorz Napieralski,10.Bronisław Komorowski
08:45 Walt Disney w Jedynce - Klub przyjaciół Myszki Miki - Wiadomość z Marsa, odc. 61 (.); serial kraj prod.USA (2008)
09:15 Walt Disney w Jedynce - Złota rączka - Sklejeni, odc. 1 (A sticky fix); serial animowany kraj prod.USA (2007)
09:45 Walt Disney w Jedynce - Hannah Montana - odc. 31 (5 s. II) (.); serial kraj prod.USA (2007)
10:25 Szkoła złamanych serc - odc. 200 (.); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
11:20 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn
11:40 14. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik
12:00 Wiadomości
12:10  14. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik
12:25 Supermodelki - odc. 10; widowisko
12:55  14. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik
13:10 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Korea Pd. - Grecja (studio)
13:20 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Korea Pd. - Grecja ( I poł. )
14:30 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Korea Pd. - Grecja ( II poł. )
15:50 Blondynka - odc. 12/13 - Szczęście na raty - txt str.777; serial TVP
17:00 Teleexpress
17:10 Pogoda;
17:25 Dudley Doskonały (Dudley Do Right)  73'; komedia kraj prod.USA (1999)
18:40 Kabaretowa Jedynka
19:00 Wieczorynka - Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś - Smuteczek Kłapouszka, odc. 10 (Eeyores Sad Day); serial kraj prod.USA (2005)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Hit na sobotę - Asterix na olimpiadzie (Asterix aux jeux olimpiques) - txt str.777  112'; komedia kraj prod.Włochy, Belgia, Francja, Hiszpania, Niemcy (2008)
22:30 Męska rzecz... - Champion (Undisputed)  89'; film akcji kraj prod.USA (2002)
00:10 4400 seria III - odc. 12 (The 4400 ser. III, ep. 12, Terrible Swift Sword); serial kraj prod.USA (2004)
00:55 4400 seria III - odc. 13 (The 4400 ser. III, ep. 13, Fifty - fifty); serial kraj prod.USA (2004)
01:50 Kino nocnych marków - Skrawki życia (How to Make an American Quilt)  111'; film obyczajowy kraj prod.USA (1995)
03:50 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:30 Człowiek wśród ludzi; magazyn
07:05 Audycje Komitetów Wyborczych - 1.Jarosław Kaczyński,2.Grzegorz Napieralski,3.Marek Jurek,4.Kornel Morawiecki,5.Andrzej Olechowski,6.Bronisław Komorowski,7.Waldemar Pawlak,8.Janusz Korwin-Mikke,9.Bogusław Ziętek,10.Andrzej Lepper
07:30 M jak miłość - odc. 753; serial TVP
08:25 Barwy szczęścia - odc. 445 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
08:55 Barwy szczęścia - odc. 446 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
09:30 Apetyt na życie - odc. 25; serial TVP
10:05 Apetyt na życie - odc. 26; serial TVP
10:40 Kaprysy Łazarza  46'; film TVP
11:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  Wyspy szczęśliwe - txt str.777; cykl reportaży
12:10 Smaki czasu z Karolem Okrasą - (1) gość: Robert Makłowicz
12:45 Licencja na wychowanie - odc. 24; serial obyczajowy TVP
13:15 Licencja na wychowanie - odc. 26; serial obyczajowy TVP
14:00 Familiada - odc. 1743; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 1104 Długi spacer; telenowela TVP
15:05 Parodia jest dobra na wszystko ; program kabaretowy
15:25 Słowo na niedzielę
15:40 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Argentyna - Nigeria (studio)
15:50 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Argentyna - Nigeria ( I poł. )
17:00 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Argentyna - Nigeria ( II poł. )
18:15 Panorama
18:40 Sport Telegram
18:44 Pogoda
18:50 Laskowik & Malicki ; widowisko rozrywkowe
20:10 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Anglia - USA (studio)
20:20 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Anglia - USA ( I poł. )
21:30 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - Anglia - USA ( II poł. )
22:35 MŚ w piłce nożnej - RPA 2010 - kronika
22:50 Weekendowe Kino Dwójki - Przylądek strachu (Cape Fear) - txt str.777  122'; thriller kraj prod.USA (1991)
01:05 Weekendowe Kino Dwójki - Supernowa - cz. 2 (Supernova 2/2)  82'; film science fiction kraj prod.USA (2005)
02:30 Zakończenie dnia

TVP Info

06:58 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:07 Pogoda

07:11 Przegląd prasy

07:16 Poranek TVP Info

07:24 Pogoda

07:30 Serwis info

07:37 Poranek TVP Info

07:40 Przegląd prasy

07:45 Program lokalny

08:30 Serwis info

08:38 Przegląd prasy

08:45 Program lokalny

09:00 Serwis info

09:12 Pogoda

09:17 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:40 Pogoda

09:43 Przegląd prasy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:14 Pogoda

10:16 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:48 Pogoda

10:54 Serwis sportowy

11:00 Dzika Polska: My z Czerwonego Bagna

11:30 Serwis info

11:46 Pogoda

11:51 Serwis sportowy

11:56 Kawaleria powietrzna: Wierny jak pies, czyli los żołnierza

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Debata trójstronna

13:30 Serwis info

13:49 Pogoda

13:54 Serwis sportowy

14:00 Zagadki tamtych lat: Co się stało z polskim Billem Gatesem?

14:30 Serwis info

14:48 Pogoda

14:54 Serwis sportowy

15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:55 Serwis sportowy

16:00 Szerokie tory: Jeden dzień z życia ratownika w Moskwie

16:30 Serwis info

16:42 Pogoda

16:45 Program lokalny

17:15 Światowiec

17:30 Program lokalny

19:34 Zagadki tamtych lat: Co się stało z polskim Billem Gatesem?

20:00 X Festiwal Polskiego Radia i Telewizji Polskiej "Dwa Teatry"

20:30 Serwis info

20:51 Pogoda

21:00 Prywatne śledztwa

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:15 Studio LOTTO

22:23 Listy do PRL-u

22:30 Serwis info

22:55 Pogoda

23:01 Mundialowy wieczór

23:32 Prawdziwe psy (5)

00:00 Kaziu, Polska Ci dziękuje - film dokumentalny (Polska,2006)

00:48 Dzika Polska: My z Czerwonego Bagna

01:15 Prywatne śledztwa

01:45 Serwis info

02:10 Pogoda

02:13 Mundialowy wieczór

02:30 X Festiwal Polskiego Radia i Telewizji Polskiej "Dwa Teatry"

02:58 Debata trójstronna

03:19 Szerokie tory

03:43 Światowiec

04:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

04:19 Kawaleria powietrzna: Wierny jak pies, czyli los żołnierza

04:47 Zagadki tamtych lat: Co się stało z polskim Billem Gatesem?

05:12 Listy do PRL-u

05:17 Debata trójstronna

05:41 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

06:05 Dzika Polska: My z Czerwonego Bagna

06:30 Szerokie tory

06:55 Zakończenie programu

TVN 24

07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:15 Skrót informacji

07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:45 Skrót informacji

08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:15 Skrót informacji

08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:45 Skrót informacji

09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:30 Serwis informacyjny

09:45 Skrót informacji

10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:15 Skrót informacji

10:30 Serwis informacyjny

10:45 Skrót informacji

11:00 Serwis informacyjny

11:15 Skrót informacji

11:30 Serwis informacyjny

11:45 Skrót informacji

12:00 Serwis informacyjny

12:10 Drugie śniadanie mistrzów

13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

14:00 Serwis informacyjny

14:10 Babilon

15:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

15:35 Multikino - magazyn filmowy

16:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

16:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

17:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

17:10 Prosto z Polski

17:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

17:40 Reporterzy

18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

18:15 Czas decyzji

19:00 Bilans tygodnia

19:21 Fakty po Faktach

20:00 Polska i świat

21:00 Horyzont

22:00 Szkło kontaktowe

23:00 Dzień po dniu

00:00 Babilon

00:40 Fakty po Faktach

01:10 Polska i świat

02:00 Multikino - magazyn filmowy

02:25 Reporterzy

02:40 Drugie śniadanie mistrzów

03:30 Prosto z Polski

03:50 Portfel

04:05 Szkło kontaktowe

05:00 Polska i świat

05:25 Bilans tygodnia

05:50 Horyzont

06:30 Maja w ogrodzie

06:50 Akademia ogrodnika

Polsat

05:15 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:15 Scooby-Doo, gdzie jesteś? (13)

07:45 Kaczor Donald przedstawia (38)

08:20 Mel - film obyczajowy (USA,1998)

10:20 Ewa gotuje

10:50 Nic nie mów - komediodramat (USA,1989)

12:55 Dom nie do poznania (131) - reality show

13:55 Się kręci - magazyn kulturalny

14:55 Szogun (6-ost.) - serial kostiumowy (USA,Japonia,1980)

17:00 Wzór 3 (61)

18:00 Wydarzenia

18:30 Sport

18:35 Prognoza pogody

18:45 Formuła 1: Grand Prix Kanady - studio

19:00 Formuła 1: Grand Prix Kanady - sesja kwalifikacyjna

20:00 Formuła 1: Grand Prix Kanady - studio

20:15 Kabareton TOPtrendy (1)

22:15 Hotel 52 (1/13)

23:30 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBF w Krynicy Zdroju - waga junior ciężka: Paweł Kołodziej - Nicholas Iannuzzi

00:10 Skrót z walk KSW Mariusza Pudzianowskiego

01:10 Zagadkowa noc

02:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - studio

02:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Argentyna - Polska

04:30 Tajemnice losu

04:55 TV Market

TVN

05:35 Uwaga!

05:55 Mango

08:00 Multikino - magazyn filmowy

08:30 Dzień dobry TVN

10:55 Na Wspólnej (1299-1302)

12:40 Szymon Majewski Show: Anna Wyszkoni i Anna Wiśniewska

13:40 Milionerzy

14:40 You can dance - po prostu tańcz!

15:45 Majka (108-112)

18:00 Kuchenne rewolucje

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Usta, usta (13-ost.)

21:00 Licencja na miłość - komedia romantyczna (USA,2007)

22:55 Uderzenie komety - film katastroficzny (Wielka Brytania,Niemcy,2007)

01:00 Uwaga!

01:20 Arkana magii

02:25 Telesklep

02:50 Pasażer 57 - film sensacyjny (USA,1992)

04:25 Kuba Wojewódzki: Janusz Palikot i Krzysztof Włodarczyk

TV 4

05:50 V Max - magazyn motoryzacyjny

06:20 AlleGra - magazyn komputerowy

06:50 VIP - program kulturalny

07:20 Idiotki nie idą do nieba (99)

08:20 mała Czarna - talk show

09:20 Smocze wzgórze - film animowany (Hiszpania,2002)

11:00 Galileo - program popularnonaukowy

12:00 mała Czarna - talk show

13:00 Mini Deco

13:30 AlleGra - magazyn komputerowy

14:00 V Max - magazyn motoryzacyjny

14:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Argentyna - Polska

17:00 Coolinaria (8)

17:30 KINOmaniaK - magazyn filmowy

18:00 Sposoby na rekina - film przyrodniczy (USA,2008)

19:00 Galileo (163) - program popularnonaukowy

20:00 Żona dla zuchwałych - melodramat (Indie,1995)

00:00 Spadkobiercy - program rozrywkowy

01:00 Coolinaria (8)

01:30 Red Line: Czerwona linia - film sensacyjny (USA,1995)

03:25 Podatkowi desperaci - komedia (Australia,2004)

05:00 TV Market

05:19 Zakończenie programu

TV Polonia
07:00 Ostoja - odc. 75; magazyn przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Między nami bocianami - odc.1 - Powrót boćków; serial animowany; reż.:Bronisław Zeman; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Dom na głowie - odc. 7 - Świat lubi ludzi, którzy lubią świat; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:30 Podróże z żartem - Kraje, których nie ma ; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Parada oszustów - odc. 1/4* - Mistrz zawsze traci; serial TVP; reż.:Grzegorz Lasota; wyk.:Stanisław Igar, Bronisław Pawlik, Wojciech Pszoniak, Piotr Fronczewski, Roman Wilhelmi; Dla małoletnich od lat 12
10:10 Ocean Wolnego Czasu - Koncert zespołu Maanam; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (91) Rejs dla zuchwałych; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Chopin2010. pl; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Brodzik od kuchni - odc. 1; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
12:15 Rajskie klimaty - odc. 13; serial obyczajowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Na kłopoty... Bednarski - odc. 1/7* - Kurier z Ankary; serial TVP; reż.:Paweł Pitera; wyk.:Stefan Friedman, Grażyna Barszczewska, Krystyna Feldman, Wiktor Sadecki, Stanisław Michalski, Marta Żak; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Trudno nie wierzyć w nic - Raz Dwa Trzy; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Dobra dzielnica - odc. 6 Czas Adwentu (Dobra Ctvrt odc. 6 Cas Adventni); serial obyczajowy kraj prod.CZECHY (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Opole 2004 na bis - VARIUS MANX; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, Na żywo
17:20 Łagodna na drodze - odc. 1; magazyn motoryzacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Wideoteka dorosłego człowieka - (98); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 W domu  40'; film TVP; reż.:Andrzej Barański; wyk.:Zygmunt Zintel, Hanna Biedrzyńska, Gilbert Nsangata, Alicja Sobieraj, Kazimierz Wichniarz, Ewa Zdzieszyńska; Dla małoletnich od lat 7
19:10 Dobranocka - Sceny z życia smoków - Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, Na żywo
19:50 Sport; STEREO, Na żywo
20:10 Czas honoru - odc. 26 Reischbank; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Opole 2004 na bis - 30-lecie Budki Suflera; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Opole 2009 na bis ; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kino Mistrzów - Szpital przemienienia  89'; dramat kraj prod.Polska (1978); reż.:Edward Żebrowski; wyk.:Piotr Dejmek, Jerzy Bińczycki, Henryk Bista, Ewa Dałkowska, Gustaw Holoubek; Dla małoletnich od lat 16
00:30 Opole 2004 na bis - VARIUS MANX; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Laskowik & Malicki ; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Dobranocka za oceanem - Sceny z życia smoków - Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Ojciec Mateusz - odc. 24 - Islamska żona; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Czy pamiętasz - czyli uroki grafomanii; koncert; wyk.:Barbara Krafftówna, Krystyna Borowicz, Irena Kwiatkowska, Barbara Rylska, Witold Kałuski, Wiesław Michnikowski, Tadeusz Olsza, Tadeusz Pluciński, Jarema Stępowski; Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Czas honoru - odc. 26 Reischbank; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Szansa na Sukces - Babsztyl; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Opole 2008 na bis - Opolowanie - kabareton /4/; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Siedlisko - odc. 1/9; serial TVP; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Anna Dymna, Leonard Pietraszak, Agnieszka Wagner, Piotr Machalica, Renata Dancewicz, Stanisława Celińska, Krzysztof Kowalewski, Danuta Szaflarska, Jerzy Zelnik; Dla małoletnich od lat 12
06:30 Dzień na wyścigach - Służewiec 2010 (15); STEREO
07:00 Zakończenie dnia

TVN 7

05:35 Misja Martyna: Misja Martyna na finiszu - zadania

06:05 Chwila prawdy - program rozrywkowy

07:10 Mango

09:15 Specjalistki (13)

09:45 Frasier (1)

10:20 Frasier (2)

10:50 Pokojówka - komedia (Francja,USA,Wielka Brytania,1991)

12:35 Diabli nadali (23)

13:00 Diabli nadali (24)

13:35 Diabli nadali (25)

14:05 Diabli nadali (1)

14:35 Diabli nadali (2)

15:05 Wakacje w Las Vegas - komedia (USA,1997)

17:00 Przyjaciele (10)

17:30 Przyjaciele (11)

18:00 Przyjaciele (12)

18:30 Przyjaciele (13)

19:00 Przyjaciele (14)

19:30 Z dnia na dzień - komedia (Francja,2006)

21:15 Ten pierwszy raz - komedia (USA,1997)

22:55 Tequila Sunrise - film sensacyjny (USA,1988)

01:15 Jaja ze stali - program rozrywkowy (Wielka Brytania,2005)

01:55 Arkana magii

04:00 Zakończenie programu

Polsat 2

06:00 Wydarzenia

06:35 Pierwsza miłość (1068)

07:10 Pierwsza miłość (1069)

07:45 Pierwsza miłość (1070)

08:25 Pierwsza miłość (1071)

09:00 Pierwsza miłość (1072)

09:45 Tylko miłość (61)

10:30 Tylko miłość (62)

11:30 Tylko miłość (63)

12:30 Tylko miłość (64)

13:35 Tylko miłość (65)

14:15 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Męska pauza (90)

14:45 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Pożyczona narzeczona (91)

15:15 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Trzeba mieć plecy (92)

15:45 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Koniec świata o 16-ej (93)

16:15 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Ręce, które leczą (94)

16:45 Gra wstępna - teleturniej

17:40 Oblicza Ameryki (489) - magazyn turystyczny

18:15 Zabić z miłości (6)

18:45 Ewa gotuje

19:20 Taaaka ryba

20:00 Wydarzenia

20:40 Hotel 52 (6)

21:30 Synowie, czyli po moim trupie! (25)

22:00 Mamuśki (13)

22:30 Mamuśki (14)

23:00 Mamuśki (15)

23:30 Dlaczego ja? (11)

00:20 Dlaczego ja? (12)

01:10 Oblicza Ameryki (489) - magazyn turystyczny

01:40 Tylko miłość (61)

02:30 Wydarzenia

03:00 Tylko miłość (62)

03:45 Tylko miłość (63)

04:30 Tylko miłość (64)

05:15 Tylko miłość (65)

Canal +

07:10 Łapu-capu

07:25 Smacznego, telewizorku - komedia (Polska,Czechosłowacja,Kazachstan,1992)

08:55 Blondynka w koszarach - komedia (USA,2008)

10:35 Nowe stanowisko - komedia (USA,2008)

12:00 Simpsonowie 21 (18)

12:30 Aktualności filmowe

13:05 Długi lot Feniksa - film dokumentalny (Hiszpania,2008)

14:00 Premiera: Jak ryba w wodzie: Morskie gody (4)

14:30 Niebieski słoń - film animowany (Tajlandia,2008)

15:55 Na lodzie: Liga Juniorów - komedia (Kanada,2008)

17:30 Premiera: Detektyw Monk 8: Monk i terapia grupowa (8)

18:15 Służąca - dramat obyczajowy (Chile,Meksyk,2009)

20:00 Premiera: Australia - melodramat (USA,Australia,2008)

22:50 Zapowiedź - thriller (USA,Wielka Brytania,Australia,2009)

00:55 Wróg publiczny numer jeden, część 2 - film sensacyjny (Francja,Kanada,2008)

03:05 Trzy małpy - dramat obyczajowy (Turcja,Francja,Włochy,2008)

04:55 Łapu-capu extra

05:30 Cała naprzód - komedia przygodowa (Polska,1966)

HBO

06:00 Transporter 3 - film sensacyjny (Francja,2008)

07:40 Na planie - magazyn filmowy (USA)

08:10 Miłość ma dwie twarze - komedia obyczajowa (USA,1996)

10:10 Uroki życia - komediodramat (Irlandia,2007)

11:40 Narzeczony mimo woli - komedia romantyczna (USA,2009)

13:25 Filmy i gwiazdy - magazyn filmowy

13:50 Dwa miliony dolarów napiwku - komedia (USA,1994)

15:30 Jack Hunter i grobowiec Akenatena - film przygodowy (USA,2008)

17:10 Elita - komedia (USA,2008)

18:40 Transporter 3 - film sensacyjny (Francja,2008)

20:25 Dekameron - komedia romantyczna (Włochy,Wielka Brytania,Francja,Luksemburg,2007)

22:00 Premiera: Uwięziony (5)

22:50 Premiera: Uwięziony (6)

23:40 Hank i Mike - komedia (Kanada,USA,2008)

01:10 Anioły i demony - thriller (USA,2009)

03:25 Na planie - magazyn filmowy (USA)

03:55 Pod presją - thriller (USA,1996)

TV 3 Sweden
06:15      Ensamma hemma
07:05      Nanny
07:30      Nanny
08:00      Lois & Clark
09:00      Jims värld
09:30      Jims värld
10:00      Just shoot me
10:30      I nöd och lust
11:00      Momma's boys
12:00      Momma's boys
12:55      Momma's boys
14:00      Momma's boys
15:00      Extreme home makeover
15:55      Funniest pets and people
16:25      Funniest pets and people
16:55      Community
17:25      Community
17:55      Simpsons
18:25      Scrubs
18:55      Keno
19:00      2 1/2 män
19:30      How I met your mother
20:00      Blåsningen
21:00      Wedding daze
22:55      Rocky III
00:50      Rocky IV
02:30      Iron eagle
04:30      The Commander
05:30      Melrose place

TV 4 Sweden
05:55      Teletubbies
06:15      Postis Per
06:30      Vännernas stad
06:40      Raymond
06:50     Chuggington
07:00      Dinosaur king
07:25      Aptv med Zillah & Totte
07:58      Nyhetsmorgon lördag
11:30      Äntligen hemma
12:25      Min hund styr mitt liv
13:00      Studio: Fotbolls-VM
13:30      Fotbolls-VM
14:20      Studio: Fotbolls-VM
14:30      Fotbolls-VM
15:30      Studio: Fotbolls-VM
16:05      Dum och ännu dummare: När Harry mötte Lloyd
18:00      Vinnare: V75
19:00      TV4Nyheterna
19:25      TV4Vädret
19:30      Studio: Fotbolls-VM
20:30      Fotbolls-VM
21:20      Studio: Fotbolls-VM
21:30      Fotbolls-VM
22:25      Studio: Fotbolls-VM
22:30      Diamond League
00:30      Blade runner: The final cut
02:55      Dangerous days: Making of Blade runner
05:00      Kvinnor som mördar
05:25      'Allå, 'allå, 'emliga armén

TV 6 Sweden
08:25      All of us
08:50      Deadliest catch
09:45      LA Ink
10:40      Skål
11:10      Skål
11:40      Eureka
12:30      Tattoo highway
13:00      Robot wars
14:00      Extrema yrken
14:30      Hål i väggen
15:00      Scraphead Challenge
16:00      Chuck
17:00      The legend of the seeker
17:55      Simpsons
18:25      Simpsons
18:55      Formel 1
20:05      Family guy
20:30      Family guy
21:00      Mr Beans semester
22:45      Generation Kill
00:05      The Rookie - nykomligen
02:25      Fear itself
03:15      Journeyman
04:00      Thief
04:45      Miami vice
05:35      All of us

TV 8 Sweden
06:00      Deutsche Welle journal
07:00      Miljonlotteriet lyckohjulet
08:00      Antiques roadshow
09:00      Världens bästa shopping
09:30      Min plats i solen
10:00      Miljonlotteriet lyckohjulet
11:25      Enkel biljett
12:25      Holiday showdown
13:20      Flipping out
14:15      Den nakna kocken
14:50      Nigella
15:15      Mellan skål och vägg med Edward Blom
15:45      Teknikens värld - allt om bilen
16:40      Breaking into Tesco
17:35      The apprentice UK
18:45      Dragons' den
20:00      Försvarsadvokaterna
21:00      Rom - en maffiahistoria
22:05      In plain sight
23:05      Brottskod: Försvunnen
00:00      Andra världskriget i färg
01:05      Engstrand 45 minuter
02:05      Modern krigföring
03:05      In plain sight
03:55      Brottskod: Försvunnen
04:45      Världens bästa shopping
05:10      Deutsche welle journal

TV 4 Film
07:00      Sändningsuppehåll
11:00      Grand Theft Parsons
12:35      Timmarna med Rita
14:25      The actors
15:55      A walk to remember
17:35      Strictly business
19:05      Visitörerna
21:00      Köpmannen i Venedig
23:15      Monster
01:05      The football factory
02:35      Die Hard
04:45      Min galna farsa

TV 4 Sport
06:10      Road wars
06:55      Road wars
07:55      Sändningsuppehåll
10:00      Poker after dark
11:00      Poker after dark
12:00      Poker after dark
13:00      Nära döden
14:00      Nära döden
15:00      Nära döden
16:00      Nära döden
17:00      The best football funnies ever
18:15      Premier League: All stars
20:30      Bloodsport
22:30      Studio: Fotbolls-VM
23:00      Fotbolls-VM
01:10      The ultimate fighter
02:10      WEC Wrek Cage
03:15      UFC Countdown
04:00      UFC live - Liddel vs. Franklin

TV 4 Komedi
06:15      Klovn
06:40      The game
07:00      Kath & Kim
07:30      Kath & Kim
07:55      Sändningsuppehåll
11:00      Dharma & Greg
11:25      Dharma & Greg
11:45      Dharma & Greg
12:10      Dharma & Greg
12:35      Dharma & Greg
12:55      Roseanne
13:25      Roseanne
13:50      Peep show
14:20      Peep show
14:45      David Letterman
15:30      Monty Pythons flygande cirkus
16:00      Monty Pythons flygande cirkus
16:35      30 Rock
17:00      That Mitchell and Webb look
17:25      That Mitchell and Webb look
17:55      Blonde and blonder
19:25      Comedy battle
20:10      Kathy Griffin - D list
20:55      Monty Pythons flygande cirkus
21:30      Monty Pythons flygande cirkus
22:00      Jim Jefferies: I swear to God
23:00      County Kilburn
00:25      M.A.S.H.
00:50      M.A.S.H.
01:15      M.A.S.H.
01:40      M.A.S.H.
02:05      Tracey takes on
02:30      Tracey takes on
02:55      Tracey takes on
03:15      Tracey takes on
03:40      Kath & Kim
04:10      Kath & Kim
04:35      Kath & Kim
05:00      Rita rocks
05:20      Comedy battle