FANDOM


Program 1
8:10 Geografia (kl. V): Strefy czasu
9:00 Historia (kl. I lic.): Dziedzictwo starożytności
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Domator dla dzieci: Niesłychane opowieści
10:20 Film dla II zmiany: Sherlock Holmes i Doktor Watson - serial prod. polsko-angielskiej
11:10 Domator
12:00 Chemia (kl. VII): Odkrywamy świat atomów
12:50 Język polski (kl. II lic.): Bohater w utworach Adama Mickiewicza
13:30 TTR: Matematyka (sem I): Układ współrzędnych na płaszczyźnie
14:00 TTR: Język polski (sem I): Znaczenie dramatów Szekspira w kulturze światowej
14:30 TV Kurs Rolniczy: Pszenżyto - nowe odmiany
15:10 Powtórka przed maturą: Historia - Maj 1926 rok
15:40 NURT: Komputery w edukacji - Podział komputerów ze względu na ich przeznaczenie
16:10 Program dnia i DT - Wiadomości
16:15 Losowanie Express Lotka i Superlotka
16:25 Dla dzieci: Tik-Tak
17:15 Teleexpress
17:30 Piłkarska kadra czeka
17:50 Kram - magazyn konsumenta
18:20 Dawniej niż wczoraj - Archiwum XX wieku
18:50 Dobranoc: Miś Uszatek
19:00 11 listopada - program dok. w rocznicę odrodzenia Polski
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jezioro Bodeńskie - film fab. prod. polskiej
21:25 Artysta z głową w płomieniach - dok. film TP
22:15 Spotkania liryczne: Dialog, czyli rozmowa rodzinna - Śpiewają Elżbieta Adamiak i Andrzej Poniedzielski
22:40 DT - Komentarze
23:00 Język rosyjski (6)

Program 2
9:00-11:00 Program regionalny OTV Katowice (min TVR w Chełmku, Hiszpania - film dok., bajka Kot Filemon i odc. serialu Szczenięce lata)
16:55 Język rosyjski (6)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn 102
18:00 Program lokalny (dla Katowic Aktualności)
18:30 Utwory Fryderyka Chopina - gra Stanisław Bunin
19:15 Uwaga, dokument!: Tramwajarz i Sposób na życie - dok. filmy TP
20:00 Studio Sport: Eliminacje mistrzostw Europy w piłce nożnej - mecz Czechosłowacja-Walia
21:30 Panorama dnia
21:45 Kino studyjne Dwójki: Nieznajoma z Sans-Souci - film fab. prod. francuskiej
23:40 Wieczorne wiadomości

ČST1
8.50 Dziennik
9.00 Matematyka kl. I
9.20 Program dla przedszkolaków - bajki
9.55 Wlodzimierz Lenin - szkice do portretu - serial radziecki (3)
10.55 Perspektywy - magazyn nauki i techniki
11.35 Szkola postępowych doświadczeń: Międzyzakładowa współpraca w rolnictwie
12.05 Książki dla ciebie
12.10 Dziennik
16.15 Dziennik
16.20 O nauce i technice
17.00 Spojrzenia poza horyzont
17.35 Swiat socjalizmu - o życiu w krajach przyjaciół
18.00 Dziękujemy piosenką
18.20 Wieczorynka: Ja ci jeszcze pokażę
18.30 Azymut - magazyn wojskowy
19.10 Notatnik gospodarczy
19.30 Dziennik
20.00 Dwie połowy serca - film jugosłowiański
21.25 Tysiącletnia kronika - z historii czechosłowacko-radzieckich kontaktów kul kulturalnych
21.55 Historla wynalazków: Wynalazki dla wynalazków - serial dokumentalny
22.50 Dziennik
23.25 Piosenki z filmów

ČST2
15.10 Wiadomości
15.15 Informacje cenniejsze od złota (3)
15.30 Matematyka. kl. II
15.50 Logicznie rzecz biorąc
16.20 Wega - blok filmowy
17.20 CSRS - Walia - mecz w ramach eliminacji do mistrzostw Europy w piłce nożnej 1988
19.20 Wieczorynka: Ja ci jeszcze pokażę
19.30 Wiadomości
20.00 Piosenki dla prawdziwych mężczyzn - koncert
21.10 Napad - komedia TVCS
21.30 Aktualności
22.00 24 godziny w świecie
22.15 Morderca - film telewizyjny

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki