FANDOM


Tvp1 logo

06.00 Kawa czy herbata?
08.00 Miasteczko na granicy (20/52) Dziedzictwo - serial prod. kanadyjsko-francuskiej
08.30 Wiadomości
08.40 Gimnastyka: Kręgosłup - klucz do zdrowia
08.45 Mama i ja
09.00 Rządy dzieci, czyli pajdokracja
09.25 Przedszkolny koncert życzeń
09.55 Program dla dzieci
10.00 Kontratak (15/44) Złamana umowa - serial prod. kanadyjsko-francusko-amerykańskiej
10.50 Aukcja - teleturniej
11.10 Kalendarz pani domu
11.25 Taki jest świat - magazyn
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Magazyn Notowań
12.50 Klub samotnych serc: Razem
13.10 Miniatury
13.15 Oświatowe informacje
13.25 Pani Jola zmienia swoje życie - Jak żyć z tym, czego zmienić nie można
13.45 Twórcze szkoły - Przede wszystkim zawód
14.00 Jeśli nie Oxford, to co?
14.20 Kościół po komunizmie (1) - U progu wolności
14.55 No problem! Język angielski
15.00 Wiadomości
15.10 Agroliga
15.20 Program dnia
15.25 Szkoła złamanych serc (13/52) - serial prod. kanadyjskiej
15.50 Mały sport, wielka radość
16.15 Malowanki Franka Firanki -  program dla dzieci
16.40 Królestwo nasze - reportaż Tomasza Nowaka
17.00 Teleexpress
17.25 Tata, a Marcin powiedział
17.35 Goniec - tygodnik kulturalny
17.55 Bezpieczniej - magazyn
18.10 Randka w ciemno
19.00 Wieczorynka: Smurfy
19.30 Wiadomości
20.10 Żółty Rolls-Royce - film fab. prod. angielskiej (1965r.)
22.15 Nocny Klub Jedynki /cz.1/
22.30 W centrum uwagi
23.00 Giełda - przegląd tygodnia
23.10 Nocny Klub Jedynki /cz.2/
00.35 Wiadomości
00.40 Jak głęboka jest noc (2) - film fab. prod. włoskiej
02.30 Zakończenie programu

Logo-4

06.45 Kurs języka angielskiego - Look Ahead (68)
07.00 Panorama
07.05 Dziennik krajowy
07.20 Sport telegram
07.25 Bez znieczulenia (powt.)
07.50 Akademia zdrowia Dwójki
08.00 Program lokalny
08.30 Pełna chata (86) - serial prod. USA
08.55 Niezbędnik Dwójki
09.00 Transmisja z obrad Sejmu - w przerwie Panorama
14.55 Powitanie
15.00 Lucky Luke (19/26) Śpiewający drut - serial anim. prod. francuskiej
15.25 Akademia zdrowia Dwójki
15.35 Niebo - film dokumentalny
16.00 Panorama
16.10 Zwierzęta wokół nas - podaj łapę
16.35 Jeden na jeden
17.05 Mixer - program dla młodzieży
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
18.35 Magia liter - teleturniej
19.05 Tele Wizje kultury
19.35 Bądź mistrzem - Janusz Olech - program dla dzieci
20.00 Zadyma - idole, autorytety, wartości - program publicystyczny
20.50 Podatki od 21 do 45% - cudzoziemiec
21.00 Panorama
21.30 Niezbędnik Dwójki
21.35 Sport telegram
21.45 Kulisy życiorysów: Arystoteles Onasis - złoty Grek - film dok. prod. angielskiej
22.45 Rozwiązanie konkursu audiotele
22.55 Uciec aby żyć - włoski film fab.
00.25 Panorama
00.35 Lalamido nocą
01.15 Zakończenie programu

TVP Łódź

08.00 Dzień Dobry
08.30 Infoexpress
08.35 Domowy Fitness Club
08.45 Duszek z Antypodów - Serial
09.10 Tajemnice Nauki
09.35 Pan Młody z Miami - Komedia Obyczajowa produkcji Rosyjskiej z 1994 roku
10.50 Szaleństwo na Kółkach
11.15 Antrakt
11.40 Śpiewaj z Nami
12.15 - 13.10 TV POLONIA
12.15 Uceczka z Miejsc Ukochanych - Serial
13.10 Wieczór Melomana
14.00 Encyklopedia Psów
14.40 Laureaci
14.55 Łódzkie Wiadomości Dnia
15.05 Infoexpress
15.10 - 16.30 PASMO WSPÓLNE
15.10 Seriale dla dzieci
16.30 Co, Gdzie, Kiedy?
16.35 Magazyn Zdrowie
17.00 Modlitwa Badacza
17.25 Ulice Łodzi
17.30 Magazyn Motoryzacyjny
18.00 Panorama
18.10 Łódzkie Wiadomości Dnia
18.35 - 19.15 PASMO WSPÓLNE
18.35 Maria Celeste - Serial
19.15 Rozmowa Dnia
19.30 - 20.55 PASMO WSPÓLNE
19.30 100 Lat Jazzu
20.00 Sokoły - Serial (6)
20.55 Malarz Gwiazd
21.45 Magazyn Ekonomiczny
22.00 Łódzkie Wiadomości Dnia
22.10 Infoexpress
22.15 Prostowanie Krętych Myśli
22.45 Maria Celeste - Serial
23.25 Obietnica - Film Fabularny

Polsat-2

06.00 Muzyka na dzień dobry
07.00 Poranek z Polsatem
07.55 Poranne informacje
08.00 Polityczne graffiti
08.10 Ufozaury- serial
08.30 Drużyna A - serial
09.30 Żar młodości - serial
10.30 Ulice San Francisco - serial
11.30 Kalambury - program  rozrywkowy
12.00 HaloGralmy - zabawa muzyczna
12.20 Ye!Ye!Ye! - program dla dzieci
12.30 Grom w raju - serial sensacyjny USA
13.30 Multimedialny odlot - pr. komputerowy
14.00 Sztuka informacji
14.30 Motowiadomości
14.55 Skok do przyszłości - magazyn budowlany
15.25 Czarodziejka z Księżyca - serial animowany
15.50 Bractwo Białego Orla - pr. ekologiczny dla dzieci i młodzieży
16.00 Informacje
16.15 Halo miliard-gra
16.45 Płonąca pochodnia - telenowela
17.45 Skrzydła - serial
18.15 Świat według Bundych - serial
18.45 Informacje
19.00 MacGyver-serial
19.50 Losowanie LOTTO
20.00 Strażnik Teksasu - serial
21.00 Kojak- serial
22.00 Informacje I Biznes
22.20 Polityczne graffiti
22.30 Biznes tydzień
22.45 ŚNIEŻNA BESTIA - film  sensacyjny USA (1977)
00.25 Playboy - magazyn
01.20 DOPPELG ANGER - horror USA (1992)
03.05 Muzyka na bis
04.10 Pożegnanie

SK TVPOL FIRST

7.00 Panorama
7.10 Kiedyś Dzidkowski... - dziś Kanddler - reportaż
7.25 XVIII Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu 1997 r. - Koncert Laureatów
8.30 Wiadomości
8.40 Pałace i dwory Rzeczypospolitej
9.00 Credo - program redakcji katolickiej
9.30 Rodzina Leśniewskich - serial dla młodych widzów
10.00 Rycerze i rabusie [2/7] - Z diabłem sprawa - serial pol.
11.00 Bez znieczulenia
11.30 Nieustająca Love Story
12.00 Wiadomości
12.15 Ucieczka z miejsc ukochanych [1/8]- serial pol.
13.30 Przegląd publicystyczny
14.30 Rozmowa dnia
15.00 Panorama
15.20 Omówienie programu dnia
15.30 Gościniec - magazyn kultury ludowej
16.00 Program publicystyczny
16.30 Hity satelity - propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
17.00 Teleexpress
17.15 Ala i As - program dla dzieci
17.30 Mazi w Gondolandii - lekcja języka polskiego dla dzieci
17.35 Tata, a Marcin powiedział..
17.45 Podróże do Polski - teleturniej
18.15 Przygody pana Michała [5] - serial pol.
18.45 Telewizyjne Wiadomości Literackie
19.15 Pałer - magazyn muzyczny
19.40 Dobranocka: Dziwne przygody Koziołka Matołka - film anim. dla dzieci
20.00 Wiadomości
20.30 Ucieczka z miejsc ukochanych - serial pol.
21.30 Spotkania z gwiazdami - Urszula
22.25 Program na sobotę
22.30 Panorama
23.00 Studio parlamentarne
23.20 Komedianci: Jerzy Trela - Być śmiesznym
23.40 Pejzaż obiektywny - pejzaż subiektywny
24.00 Porozmawiajmy
0.50 Panorama
1.00 Przygody pana Michała [5] - serial pol.
1.30 Telewizyjne Wiadomości Literackie (powt.)
2.00 Pałer - magazyn muzyczny (powt.)
2.30 Gościniec - magazyn kultury ludowej
3.00 W centrum uwagi
3.30 Ucieczka z miejsc ukochanych - serial pol.
4.35 Spotkania z gwiazdami - Urszula (powt.)
5.30 Podróże do Polski - teleturniej (powt.)
6.00 Studio parlamentarne (powt.)
6.20 Komedianci: Jerzy Trela - Być śmiesznym
6.40 Pejzaż obiektywny - pejzaż subiektywny

Rtl 7

07.00 Siodemka zaprasza
07.15 Teleshopping
07.50 Przeboje Siodemki
08.10 Siodemka dzieciakom: Tajemnicze Zlote Miasta, Denver - seriale animowane
09.00 Swiat pana trenera - serial komediowy
09.25 Autostrada do Nieba - serial familijny
10.20 Muzyka w Siodemce
12.30 Gram w Siodemke - program muzyczny
13.25 Polskie seriale animowane
13.45 Przeboje Siodemki
13.55 Siedem pokus - program Agnieszki Maciag
14.50 Teleshopping
15.15 Trzecia planeta od Slonca - serial komediowy
15.40 Siodemka dzieciakom: Tajemnicze Zlote Miasta, Denver - seriale animowane
16.35 Slodka dolina - serial dla mlodziezy
17.00 Przeboje Siodemki
17.10 Slodka dolina - serial dla mlodziezy
17.35 Trzecia planeta od Slonca - serial komediowy
18.00 Autostrada do Nieba - serial familijny
18.50 Polskie seriale animowane: Bolek i Lolek, Przygody Blekitnego Rycerzyka
19.10 Prognoza pogody
19.15 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
19.25 Swiat pana trenera - serial komediowy
19.50 Prognoza pogody
19.55 Program rozrywkowy
20.00 Swiety - serial sensacyjny
20.55 Zrobmy sobie dobrze - serial komediowy
21.25 Wspolnicy - serial komediowy
21.45 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
21.55 Autostopowicz (The Hitcher) - thriller, USA 1986, rez. Robert Harmon, wyk. Rutger Hauer, C. Thomas Howell, Jennifer Jason Leigh, John Jackson (115 min)
23.55 Szalone wakacje (Wild Life) - film sensacyjny, USA 1984, rez. Art Linson, wyk. Christopher Penn, Lea Thompson, Eric Stoltz, Rick Moranis (95 min)
01.30 Przeboje Siodemki

Polonia 1 96-02

05.30 Home Shopping
08.30 Filmy animowane dla dzieci (powt.)
10.00 Celeste  - telenowela (powt.)
11.45 Namietności - telenowela (powt.)
11.30 Blizej filmu - program filmowy (powt.)
12.00 Home Shopping
16.00 Filmy animowane dla dzieci
17.30 Klub Hawaje - serial
18.00 Namietnosci - telenowela
19.00 Pelnym gazem - program motoryzacyjny (powt.)
19.30 Filmy animowane dla dzieci
21.30 Eurovillage - magazyn (wersja angielska) - ENGLISH VERSION
22.00 Home Shopping

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki