FANDOM


TVP 1
06.30    Rolnictwo na świecie - reportaż (powt.)
06.45    Chcemy pomóc
07.00    Proszę o odpowiedź
07.15    Nasza gmina
08.00    Brzydkie kaczątko (10) - serial animowany, Hiszpania 1997 (25 min) (dubbing)
08.25    Teleranek
08.55    Gwiazdy, które nie gasną: Siostrzyczka (Marlowe) - film kryminalny, USA 1969, reż. Paul Bogart, wyk. James Garner, Rita Moreno, Sharon Farrell, Carroll O'Connor (92 min)
10.25    Kronika Filmowa
10.45    Syzyfowe prace (6-ost.) - serial dla młodzieży, Polska 1998, reż. Paweł Komorowski, wyk. Marcin Wołek, Joanna Szczepkowska, Franciszek Pieczka, Andrzej Wichrowski (52 min)
11.40    Raport z Kosowa: Mitrovica - centrum konfliktu - reportaż
12.00    Anioł Pański - transmisja z Watykanu
12.15    Dzień Trzeciego Tysiąclecia - program publicystyczny
13.00    Wiadomości
13.10    Tydzień - magazyn rolniczy
13.40    A to Polska właśnie: Koszalin
14.30    Studio sport: Turniej French Open w Paryżu - finał gry pojedynczej mężczyzn
16.30    Jeśli nie Oxford, to co? - teleturniej
17.00    Teleexpress
17.20    Lokatorzy (19): Ojciec i syn - serial komediowy, Polska 2000, reż. Andrzej Strzelecki, wyk. Ewa Szykulska, Marek Siudym, Michał Lesień, Agnieszka Michalska (25 min) (stereo)
17.50    Śmiechu warte - program rozrywkowy
18.15    Koncert na Dzień Trzeciego Tysiąclecia (1) - koncert
19.00    Wieczorynka: I pies i wydra - serial animowany (25 min) (dubbing)
19.30    Wiadomości
19.50    Sport
19.55    Prognoza pogody
20.05    Klasa na obcasach (1/12) - serial obyczajowy, Polska 2000, reż. Małgorzata Potocka, wyk. Katarzyna Antoniewicz, Bartosz Obuchowicz, Olimpia Ajakaye, Jan Jaworski (29 min)
20.35    Studio Mistrzostw Europy w piłce nożnej
20.45    Studio sport: ME w piłce nożnej - mecz Holandia - Czechy
22.30    Studio Mistrzostw Europy w piłce nożnej
22.40    Koncert na Dzień Trzeciego Tysiąclecia (2) - koncert
23.40    Zapiski koszykarza (The Basketball Diaries) - dramat obyczajowy, USA 1995, reż. Scott Kalvert, wyk. Leonardo DiCaprio, Lorraine Bracco, Marilyn Sokol, James Madio (98 min)
01.20    Nie ma piłki nożnej bez kobiet - film dokumentalny, Francja 1998
02.15    Zakończenie programu

TVP 2
07.00    Dorota - film obyczajowy, Polska 1979, reż. Gerard Zalewski, wyk. Anna Chodakowska, Kazimierz Kaczor, Krystyna Adamiec, Ewa Kania (53 min) (dla niesłyszących)
07.55    Słowo na niedzielę (dla niesłyszących)
08.00    Program lokalny
09.00    M.A.S.H. (176) - serial komediowy, USA 1981, wyk. Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit (23 min)
09.25    W drodze do Unii
09.35    Muzyczny Festiwal w Łańcucie '2000: Jan Sebastian Bach - koncert na dwoje skrzypiec
09.50    W drodze do Unii
10.00    Ulica Sezamkowa - program dla dzieci (powt.)
10.30    Kręcioła - program dla młodzieży
10.50    Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - magazyn kulinarny
11.20    Wyprawa z National Geographic: Groźni najeźdźcy - film dokumentalny, USA 1997
11.45    W drodze do Unii
12.00    Jestem nieśmiały, ale się staram (Je suis timide, mais je me soigne) - komedia obyczajowa, Francja 1978, reż. PierreRichard, wyk. Pierre Richard, Aldo Maccione, Catherine Lachens, Mimi Cotelier (89 min)
13.25    W drodze do Unii
13.40    30 ton! Lista, lista - lista przebojów
14.10    W drodze do Unii
14.30    Familiada - teleturniej
15.00    Złotopolscy (242): Dwie żony - telenowela, Polska 2000, reż. Ireneusz Engler, wyk. Alina Janowska, Henryk Machalica, Ewa Ziętek, Paweł Wawrzecki (25 min)
15.30    Szansa na sukces - Koncert laureatów 2000 (3) - program artystyczny (stereo)
16.30    Na dobre i na złe (31): Pojednanie - serial obyczajowy, Polska 2000, reż. Teresa Kotlarczyk, wyk. Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński, Ewa Skibińska (50 min)
17.20    W drodze do Unii
17.25    Program lokalny
17.40    Panorama
17.50    Studio Mistrzostw Europy w piłce nożnej
18.00    Studio sport: ME w piłce nożnej - mecz Francja - Dania
19.50    Studio Mistrzostw Europy w piłce nożnej
20.00    Piknik Dwójki w Świdnicy - W drodze do Unii - program artystyczny
22.00    Panorama
22.20    Prognoza pogody
22.25    Sport telegram
22.30    Audiotele - rozwiązanie konkursu
22.40    Nowojorscy gliniarze (130) - serial sensacyjny, USA 1998, reż. Donna Deitch, wyk. Rick Schroder, Dennis Franz, James McDaniel, Sharon Lawrence (43 min)
23.30    Złota dwunastka polskiego dokumentu: Gadające głowy - film dokumentalny Krzysztofa Kieślowskiego
23.45    Studio Mistrzostw Europy w piłce nożnej
23.50    Studio sport: ME w piłce nożnej - mecz Turcja - Włochy - retransmisja
01.35    Studio Mistrzostw Europy w piłce nożnej
01.40    Z dala od zgiełku (Far from the Madding Crowd) (3/4) - serial obyczajowy, W. Bryt. 1998, reż. Nicholas Renton, wyk. Paloma Baeza, Nathaniel Parker, Nigel Terry, Jonathan Firth (52 min)
02.30    Studio sport: Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Katalonii w Barcelonie
03.00    Zakończenie programu

TV 3 Bydgoszcz
07.00 (WP) Mała Księżniczka - serial dla młodzieży, W. Bryt. 1986 (26 min)
07.30 (WP) Świat ogrodów - serial dokumentalny
08.00 Magazyn toruński
08.30 Panorama wsi - magazyn rolniczy
09.00 (WP) Wierzę, wątpię, szukam - magazyn religijny
09.30 (WP) Tradycje kulinarne Europy - serial dokumentalny
10.00 (WP) Budujemy mosty - teleturniej
10.30 (WP) Stulecie lotnictwa - serial dokumentalny
11.30 (WP) Tam i tu - magazyn turystyczny
12.30 Koncert życzeń
13.00 Transmisja mszy świętej z kościoła pod wezwaniem Chrystusa Króla w Bydgoszczy
14.00 Droga - magazyn katolicki
14.30 (WP) Wielcy odkrywcy - serial dokumentalny
15.20 (WP) Podwodny świat - serial dokumentalny
15.30 (WP) Leki z zielnej apteki - felieton
15.45 (WP) Smakując życie z Krzysztofem Kowalewskim - magazyn
16.00 (WP) Kabaret Przechowalnia - program rozrywkowy
16.40 (WP) Telekino - teleturniej
17.00 (WP) Mistrzostwa Polski amatorów w golfie
18.00 Zbliżenia - magazyn informacyjny
18.10 W zbliżeniu - magazyn reporterów
18.20 Na antenie
18.30 (WP) Studio sport
19.00 Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej
20.05 (WP) Historia pewnej znajomości - komedia obyczajowa, Polska 1981, reż. Wojciech Wiszniewski, wyk. Małgorzata Pritulak, Andrzej Mellin, Wanda Łuczycka, Henryk Hunko (52 min)
21.00 Studio sport
21.30 Na antenie
21.45 Zbliżenia - magazyn informacyjny
22.00 (WP) TV Regionalna z Anteną - program promocyjny
22.10 (WP) Życiorysy z refrenem - program artystyczny
22.40 (WP) Przedsionek ekstraklasy - program sportowy
23.10 (WP) Miłość z listy przebojów - film obyczajowy, Polska 1984, reż. Marek Nowicki, wyk. Adrianna Biedrzyńska, Tomasz Dedek, John Porter, Marian Kociniak (93 min)
00.50 Zakończenie programu

Polsat
06.00    Disco Polo Live
07.00    Twój lekarz - magazyn medyczny
07.15    Wystarczy chcieć
07.30    Jesteśmy - magazyn redakcji programów religijnych
08.00    Rupert (18) - serial animowany (25 min) (dubbing)
08.30    Talent za talent - teleturniej dla młodzieży
09.00    Power Rangers (174) - serial fantastyczny, USA 1994 (25 min)
09.30    Benny Hill - program rozrywkowy
10.00    Disco Relax
11.00    Diabli nadali (The King of Queens) (19) - serial komediowy, USA 1998, wyk. Kevin James, Leah Remini, Jerry Stiller, Victor Williams (25 min)
11.30    (KS) Ja się zastrzelę! (Just Shoot Me) (45) - serial komediowy, USA 1998, wyk. George Segal, Laura San Giacomo, David Spade, Wendie Mallick (25 min)
12.00    Jej cały świat (Jesse) (15) - serial komediowy, USA 1998-99, reż. James Burrows, wyk. Christina Applegate, Bruno Campos, George Dzundza, David DeLuise (25 min)
12.30    (KS) Moja dziewczyna 2 (My Girl 2) - komedia, USA 1994, reż. Howard Zieff, wyk. Anna Chlumsky, Dan Aykroyd, Jamie Lee Curtis, Austin O'Brien (95 min)
14.20    Brygada Acapulco (Acapulco H.E.A.T) (19) - serial sensacyjny, USA 1993, reż. Kevin James Dobson, wyk. Catherine Oxenberg, Brendan Kelly, Allison Armitage, Spencer Rochfort (44 min)
15.15    Co ty wiesz o gotowaniu (2) - magazyn kulinarny
15.30    Dyżurny satyryk kraju - program satyryczny Tadeusza Drozdy
16.00    Informacje
16.10    Prognoza pogody
16.20    (KS) Spytajcie Harriet (Ask Harriet) (2) - serial komediowy, USA 1997, wyk. Anthony Tyler Quinn, Lisa Waltz, Willie Garson, Patric Y. Malone (25 min)
16.50    Sekrety rodzinne - program rozrywkowy
17.20    Trędowata (14) - telenowela, Polska 2000, reż. Wojciech Rawecki, wyk. Anita Sokołowska, Tomasz Mandes, Beata Tyszkiewicz, Ewa Dałkowska (45 min)
18.10    Ostry dyżur (E. R.) (3) - serial obyczajowy, USA 1998, wyk. George Clooney, Anthony Edwards, Noah Wyle, Julianna Margulies (45 min)
19.05    Idź na całość - show z nagrodami
20.00    Stan wyjątkowy (Martial Law) (19) - serial sensacyjny, USA 1998, wyk. Sammo Hung, Tom Wright, Louis Mandylor, Tammy Lauren (44 min)
20.50    Losowanie LOTTO
21.00    Rozkoszny domek (Funny Farm) - komedia obyczajowa, USA 1988, reż. Georg Roy Hill, wyk. Chevy Chase, Madolyn Smith, Joseph Maher, Jack Gilpin (98 min)
22.50    Ogłoszenie wyników LOTTO
22.55    Na każdy temat - talk show Mariusza Szczygła
23.55    FIFA TV - magazyn sportowy
00.25    Magazyn sportowy
02.00    Muzyka na BIS
05.00    Pożegnanie

TVN
06.50    Telesklep
07.50    Patrol Jin Jin (24) - serial animowany dla dzieci
08.15    Hutch Miodowe Serce (52) - serial animowany dla dzieci
08.40    Tajne akta psiej agencji (12) - serial animowany dla dzieci
09.00    Twój problem nasza głowa - program na żywo dla młodzieży
10.15    Nasza paczka (Beniker Gang) - film dla dzieci, USA 1984, reż. Ken Kwapis, wyk. Andrew McCarthy, Jennie Dundas, Charles Fields, Jeff AlanLee (105 min)
12.00    Daniela i przyjaciele (30) - telenowela, Meksyk, wyk. Leticia Calderon, Marcelo Buquet, Daniela Lujan, Anahi (50 min)
12.50    Miasteczko (11) - serial obyczajowy, Polska, reż. Maciej Wojtyszko/Marek Brodzki/Tomasz Hynek, wyk. Anna Samosiunek, Szymon Bobrowski, Ewa Wiśniewska, Wojciech Duryasz (35 min)
13.30    Gotuj z Kuroniem - magazyn kulinarny
14.00    Ładny dom - serial dokumentalny, Polska
14.30    Wiek zdrady (Age of Treason) - film przygodowy, USA 1993, reż. Kevin Connor, wyk. Bryan Brown, Matthias Hues, Art Malik, Anthony Valentine (110 min)
16.20    Ibisekcja - talk show
17.15    Ale plama - program rozrywkowy
17.35    Zwariowana forsa - program rozrywkowy
18.05    Akademia policyjna (10) - serial komediowy, USA
19.00    TVN Fakty
19.20    Sport
19.25    Pogoda
19.30    Milionerzy - teleturniej
20.30    Wybacz mi - talk show
21.40    Pod napięciem - talk show
22.10    Wizjer TVN - magazyn
22.40    Wprost TV - magazyn
23.15    Ale plama - program rozrywkowy
23.35    Nędznicy (Les Miserables) - film obyczajowy, Francja 1995, reż. Claude Lelouch, wyk. Jean Paul Belmondo, Michel Boujenah, Alessandra Martines, Annie Girardot (190 min)
02.40    Siłacze - Zawody Strong Man
03.40    Granie na zawołanie - program rozrywkowy

TV 4
06.30 Kinomaniak - magazyn filmowy
07.00 A kuku - program rozrywkowy
07.30 V max - magazyn motoryzacyjny
08.00 Dawni wojownicy (11) - serial dokumentalny, USA
08.30 Sokoły wędrowne - skrzydlaci myśliwi faraonów (Peregrine Falcons) - film dokumentalny
09.30 Hulk Hogan's Rock'n' Wrestling (22) - serial animowany dla dzieci, USA 1986
10.00 Beetleborgs (22) - serial dla dzieci
10.30 Z afrykańskiego pamiętnika (Born Free) (22) - serial przygodowy, USA 1998, reż. Michael McGreevey, wyk. Laura Johnson, Benjamin Burdick, Cee-Cee Hershaw, Doran Bell Jr., John Novak (50 min)
11.30 Strażnicy czasu (Guardians of Time) - film dokumentalny
12.30 Dawni wojownicy (12) - serial dokumentalny, USA
13.00 A kuku - program rozrywkowy
13.30 Moto Sport 4 - magazyn motoryzacyjny
14.00 VIP - wydarzenia i plotki
14.10 Detektyw Blomquist żyje niebezpiecznie (Kalle Blomkvist - Masterdetektiven Lever Farligt/Master Detective Lives Dangerously) - film dla dzieci, Szwecja 1997, reż. Goran Carmback, wyk. Leif Andree, Josefin Arling, Malte Forsberg Catherine Hansson (86 min) (powt.)
15.45 Spotkanie Elvisa z prezydentem Nixonem (Elvis Meets Nixon) - film obyczajowy, USA 1997, reż. Allan Arkush, wyk. Rick Peters, Bob Guton, Alyson Court, Denny Doherty (95 min) (powt.)
17.50 Dziennik
18.05 Sto twarzy Damona (Damon) (11) - serial sensacyjny, USA 1998, wyk. Damon Wayans, David Alan Grier, Andrea Martin, Dom Irrera (30 min)
18.35 Bobby kontra wapniaki (King of the Hill) (22) - serial animowany, USA 1997
19.05 Wyspa fantazji (Fantasy Island) (11) - serial przygodowy, USA 1998, wyk. Malcolm McDowell, Maechen Amick, Edward Hibbert, Louis Lombardi (55 min)
20.00 Magazyn sportowy
21.00 Gorączka w mieście (L.A. Heat 2) (10) - serial sensacyjny, USA 1998, wyk. Wolf Larson, Steven Williams, Dawn Radenbangh, Renee Tennison, Sugar Ray Leonard (50 min)
22.00 Komisarz Rex (Komissar Rex) - serial kryminalny, Austria/Niemcy 1998, reż. Hajo Gies, Oliver Hirschbiegel, Detlef Ronfeldt, wyk. Gedeon Burkhard, Karl Markovics, Fritz Muliar (45 min)
23.00 Sąsiad (The Man Next Door) - thriller, USA 1995, reż. Lamont Johnson, wyk. Michael Ontkean, Pamela Reed, Steven A. Jones, Len Lawson (90 min)
00.50 Dziennik
01.05 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02.05 Zakończenie programu

TV Polonia
06.00 Alternatywy 4 (3/9): Pierwsza noc - serial komediowy, Polska 1982, reż. Stanisław Bareja (powt.)
07.05 Słowo na niedzielę
07.10 Portrety: Jan Karpiel 'Bułecka' - film dokumentalny Tadeusza Smiarowskiego
07.40 Złotopolscy (182,183): Wybuch, Zły duch - telenowela, Polska 1999, reż. Ireneusz Engler, wyk. Krzysztof Stelmaszczyk, Henryk Machalica, Anna Nehrebecka, Piotr Szwedes (50 min) (powt.)
08.35 Zwierzątka ze sklepiku (29/40) - serial animowany, USA 1995 (23 min) (dubbing)
09.00 Ala i As: Szkolny dzwonek - program dla dzieci
09.25 Niedzielne muzykowanie: Koncert w Trybunale Koronnym w Lublinie - recital Edwarda Auera (stereo)
10.25 Tysiąc talarów - komedia obyczajowa, Polska 1960, reż. Stanisław Wohl, wyk. Barbara Kwiatkowska, Bronisław Pawlik, Edward Dziewoński, Aleksander Dzwonkowski (95 min)
12.00 Anioł Pański - transmisja z Watykanu
12.15 Dzień Trzeciego Tysiąclecia
13.00 Transmisja Mszy Świętej z kościoła św. Franciszka z Asyżu w Poznaniu
14.00 Teatr familijny: Mania czy Ania - sztuka Ericha Köstnera, Polska 1998, reż. Jerzy Bielunas, wyk. Ania Wysmyk, Ola Wysmyk, Katarzyna Gniewkowska, Mariusz Bonaszewski (51 min)
14.50 Letni Festiwal - Dni Polskie w Hamm
15.00 Sensacje XX wieku - program historyczny Bogusława Wołoszańskiego
15.25 Podwieczorek... z Polonią - program rozrywkowy
16.15 Letni Festiwal - Dni Polskie w Hamm
16.30 Magazyn polonijny z Łotwy
17.00 Teleexpress
17.15 Letni Festiwal - Dni Polskie w Hamm
17.25 Lalka (3/9): Wielkopańskie zasady - serial obyczajowy, Polska 1977, reż. Ryszard Ber, wyk. Jerzy Kamas, Małgorzata Braunek, Bronisław Pawlik, Kalina Jędrusik (79 min)
18.40 Letni Festiwal - Dni Polskie w Hamm
18.55 Dziennik telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza
19.05 Letni Festiwal - Dni Polskie w Hamm
19.15 Dobranocka: Wielka podróż Bolka i Lolka (4) - serial animowany, Polska 1978 (10 min) (dubbing)
19.30 Wiadomości
19.50 Prognoza pogody i Sport
19.55 Letni Festiwal - Dni Polskie w Hamm
20.00 Alfabet gwiazd: Dama Kameliowa - dramat obyczajowy, Polska 1994, reż. Jerzy Antczak, wyk. Anna Radwan, Jan Frycz, Anna Dymna, Stanisława Celińska (103 min)
21.40 Letni Festiwal - Dni Polskie w Hamm
21.55 Teledyski na życzenie
22.05 Zaproszenie: Alma Mater Cracovensis (1) - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
22.25 Polacy na Ukrainie: Wywiad z Marszałkiem Senatu Alicja Grześkowiak
22.35 Panorama
23.00 Letni Festiwal - Dni Polskie w Hamm
23.55 TV Polonia zaprasza - Program dnia
00.00 Galeria: Żołnierze św. Floriana - reportaż Justyny Ziółkowskiej i Mai Kossakowskiej
00.30 Podwieczorek... z Polonią - program rozrywkowy
01.20 Wielka podróż Bolka i Lolka (4) - serial animowany, Polska 1978 (10 min) (powt.) (dubbing)
01.30 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody (powt.)
01.55 Alfabet gwiazd: Dama Kameliowa - dramat obyczajowy, Polska 1994, reż. Jerzy Antczak, wyk. Anna Radwan, Jan Frycz, Anna Dymna, Stanisława Celińska (103 min) (powt.)
03.35 Mazurska Biesiada Kabaretowa na bis (powt.)
04.30 Panorama (powt.)
05.00 Dozwolone od lat 40-tu - program muzyczny (powt.)
05.50 Teledyski na życzenie (powt.)

Polsat 2 Info
08.00 Życie dzikich zwierząt (19,20) - serial przyrodniczy
09.00 Duch przetrwania (10) - serial dokumentalny
09.30 Świat dalekich podróży (10) - serial dokumentalny
10.00 Reporterskim okiem (7) - serial dokumentalny
11.00 20 lat minęło - Polskie Kroniki Filmowe
11.30 Kalejdoskop - magazyn reporterów
12.00 Serial dokumentalny
13.00 Serial dokumentalny
13.30 Kokoro - serce nieznanej Japonii (10) - serial dokumentalny
14.00 Kurier sensacji
14.30 Świat dzikich zwierząt (10) - serial przyrodniczy
15.00 Serial dokumentalny
16.00 Informacje
16.10 Prognoza pogody
16.20 Serial dokumentalny
17.00 Informator - przegląd tygodnia
17.30 Informacje
17.40 Prognoza pogody
17.45 Serial dokumentalny
18.40 Jackie Collins: rozmowy bez tajemnic (3,4) - serial dokumentalny
19.20 Prognoza pogody
19.25 Informacje
19.30 Informator - przegląd tygodnia
19.55 Na pastwę płomieni (11) - serial dokumentalny
20.25 Świat odkryć (3) - serial dokumentalny
20.50 Informacje
20.55 Program sportowy i Prognoza pogody
21.00 Biznes TV
21.10 Przegląd wydarzeń tygodnia
21.35 Biznes tydzień
21.50 Informacje
21.55 Program sportowy i Prognoza pogody
22.00 Biznes TV
22.10 40 lat minęło - Polskie Kroniki Filmowe
22.35 Program muzyczny
00.00 Pożegnanie

Canal +
07.00    Rozkodowany Bugs Bunny - filmy animowane
08.00    Teletubbies - serial animowany (dubbing)
08.25    Szczepan i Irenka: Wojsko - serial animowany
08.30    (K) ZOO - serial dokumentalny
08.55    (K) Sweety Barrett - dramat obyczajowy, Irlandia 1997, reż. Stephen Bradley, wyk. Brendan Gleeson, Liam Cunningham (88 min)
10.30    (K) Dwa ciche głosy (Two Small Voices) - film obyczajowy, USA 1998, reż. Peter Levin, wyk. Mary McDonell, Gail O'Grady (88 min)
12.00    (K) Deser: Jorge - film krótkometrażowy
12.30    Szeroki horyzont - reportaż
13.25    Aktualności filmowe
13.55    (K) Tato (Dad) - film obyczajowy, USA 1989, reż. Gary David Goldberg, wyk. Jack Lemmon, Ted Danson, Olympia Dukakis, Kevin Spacey (113 min)
15.50    (K) Wspomnienia tybetańskiej księżniczki - film dokumentalny
16.45    (K) Przed premierą
16.50    (K) Kundun - Życie dalajlamy (Kundun) - dramat obyczajowy, USA 1997, reż. Martin Scorsese, wyk. Tenzin Thuthob Tsarong, Gyurme Tethong, Tulku Jamyang Kunga Tenzin (129 min)
19.00    Diabelski Młyn - filmy animowane (dubbing)
19.20    Nie przegap
19.25    Sylwester i Tweety na tropie - serial animowany
20.00    Przyjaciele 5 - serial komediowy (dubbing)
20.25    Szczepan i Irenka: Zwierzę pies - serial animowany
20.30    13 Posterunek 2 - serial komediowy
21.00    (K) Nowe wcielenie - serial obyczajowy, USA 1999 (45 min)
21.45    (K) Komandor Hamilton - film sensacyjny, USA 1998, reż. Harold Zwart, wyk. Peter Stormaer, Mark Hamill, Lena Olin (121 min)
23.50    (K) Zabójca (Assassins) - dramat sensacyjny, Francja 1997, reż. Mathieu Kassovitz, wyk. Michel Serrault, Mathieu Kassovitz, Medhi Benoufa (127 min)
02.00    (K) Mój brat Kain (Raising Cain) - thriller, USA 1992, reż. Brian De Palma, wyk. John Lightgow, Lolita Davidovich, Steven Bauer, Gregg Henry (88 min)
03.30    (K) Co z oczu, to z serca (Out of Sight) - film sensacyjny, USA 1998, reż. Steven Soderbergh, wyk. George Clooney, Jennifer Lopez, Ving Rhames, Dennis Farina (118 min)
05.30    (K) Niepohamowana furia (The Fury Within) - thriller, USA 1999, reż. Noel Nosseck, wyk. Ally Sheedy, Costas Mandylor, Vincent Berry, Steve Bastoni (87 min)

HBO
06.10    Cinema, Cinema - magazyn filmowy
06.35    Dłoń nad kołyską (The Hand that Rocks the Cradle) - thriller, USA 1992, reż. Curtis Hanson, wyk. Annabella Sciorra, Rebecca De Mornay, Matt McCoy, Ernie Hudson (106 min)
08.25    Ucieczka (Run) - thriller, USA 1990, reż. Geoff Burrowes, wyk. Patrick Dempsey, Kelly Preston, Ken Pogue, Alan C Peterson (87 min)
09.55    Miłość i frytki (Home Fries) - komedia, USA 1998, reż. Dean Parisot, wyk. Drew Barrymore, Luke Wilson, Jake Busey, Catherine O'Hara (91 min)
11.30    Tourist trap - komedia, USA 1990, reż. Richard Benjamin, wyk. Daniel Stern, Julie Hagerty, Paul Giamatti, Margot Finley (90 min)
13.00    Gwiazdy Hollywood: Kevin Bacon - magazyn filmowy
13.30    Cobra - film sensacyjny, USA 1986, reż. George Pan Cosmatos, wyk. Sylvester Stallone, Brigitte Nielsen, Reni Santoni, Andrew Robinson (87 min)
15.00    Kosz (The Basket) - dramat obyczajowy, USA 1999, reż. Rich Cowan, wyk. Karen Allen, Elwon Bakly, Peter Coyote, Jack Bannon (105 min)
16.45    Niezwykły Bud (Air Bud) - film obyczajowy, USA 1997, reż. Charles Martin Smith, wyk. Kevin Zegers, Michael Jeter, Bill Cobbs, Cynthia Stevenson (94 min)
18.25    Flubber - film przygodowy, USA 1997, reż. Les Mayfield, wyk. Robin Williams, Marcia Gay Harden, Christopher McDonald, Wil Wheaton (90 min)
20.00    Jackie Brown - film kryminalny, USA 1997, reż. Quentin Tarantino, wyk. Pam Grier, Samuel L. Jackson, Robert De Niro, Michael Keaton (148 min)
22.30    Adwokat diabła (The Devil's Own) - thriller, USA 1997, reż. Taylor Hackford, wyk. Keanu Reeves, Al Pacino, Charlize Theron, Jeffrey Jones (145 min)
00.50    Zabujani (Sprung) - komedia, USA 1997, reż. Rusty Cundieff, wyk. Tisha Campbell, Paula J. Parker, Rusty Cundieff, Joe Torry (104 min)
02.40    Plan Zuzanny (Susan's Plan) - komedia, USA 1998, reż. John Landis, wyk. Dan Aykroyd, Nastassja Kinski (85 min)
04.10    Kosz (The Basket) - dramat obyczajowy, USA 1999, reż. Rich Cowan, wyk. Karen Allen, Elwon Bakly, Peter Coyote, Jack Bannon (105 min)

Wizja Jeden
07.30 eXsektor: Sister Said (11) - serial obyczajowy, W. Bryt., reż. Daniel Peacock (30 min)
08.00 eXsektor: W naszym kręgu (The Breakers) - serial dla młodzieży, Australia 1998, reż. Viktors Ritelis, wyk. James Stewart, Helen O'Connor, Julie Haseler, Simone Robertson (120 min) (powt.)
10.00 eXsektor: eXtra Granie - program muzyczny
10.30 eXsektor: Po drugiej stronie (So Weird) (38) - serial dla młodzieży, USA 1999, wyk. Cara DeLizia, Patrick Levis, Mackenzie Phillips, Erik Von Detten (30 min)
11.00 eXsektor: Daria (38) - serial animowany, USA 1997 (30 min)
11.30 eXsektor: Żywioł - program rozrywkowy
12.00 eXsektor: Brutalna rzeczywistość - program dokumentalny
12.30 eXsektor: Syndrom Nemesis (Thunderstone) (13) - serial SF, Australia 1999, wyk. Jeffrey Walker, Mereoni Vuki, Anna-Grace Hopkins, Gerard Keneddy (30 min)
13.00 eXsektor: High V - program dla młodzieży
13.30 Kavanagh (Kavanagh QC) (2) - serial sensacyjny, W. Bryt. 1996, reż. Colin Gregg/Andrew Grieve/Paul Greengrass, wyk. John Thaw, Lisa Harrow, Oliver Ford Jones, Anna Chancellor (90 min)
15.00 Ricki Lake - talk show
16.00 Kobiety i prawo (Family Law) (19) - serial obyczajowy, USA 1998-99, reż. Fred Gerber/Paul Haggis/Adam Nimoy, wyk. Kathleen Quinlan, Christopher MacDonald, Julie Warner, Dixie Carter (60 min)
17.00 Zwycięska drużyna (Dream Team) - telenowela, W. Bryt. 1997-98, wyk. John Salthouse, Darren Morfitt, Daymon Britton, Michael Price (120 min) (powt.)
19.00 Moje tak zwane życie (My So-Called Life) (19) - serial obyczajowy, USA 1994, reż. Michel Engler, wyk. Bess Armstrong, Wilson Cruz, Claire Danes, Devon Gummersall (60 min)
20.00 Buffy - postrach wampirów (Buffy the Vampire Slayer) (10) - serial komediowy, USA, wyk. Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Charisma Carpenter, Anthony Stewart Head (60 min)
21.00 Willa - program rozrywkowy
22.00 Niegrzeczni panowie (Men Behaving Badly) (2) - serial komediowy, W. Bryt. 1992-96, reż. Martin Dennis, wyk. Martin Clunes, Leslie Ash, Caroline Quentin, Neil Morissey (30 min)
22.30 Odlotowi faceci (Shasta McNasty) (19) - serial komediowy, USA 1998-99, reż. Alan Cohn/Dennis Dugan, wyk. Carmine Giovinazzo, Jake Busey, Dale Godboldo, Mary Lynn Rajskub (30 min)
23.00 Europa bez spodni - program rozrywkowy
23.30 Krwawe dziedzictwo (Bloodspell) - horror, USA 1988, reż. Deryn Warren, wyk. Anthony Jenkins, Alexandra Kennedy, Theodora Louise, John Reno (90 min)
01.10 Potwór w szafie (Monster in the Closet) - horror, USA 1986, reż. Bob Dahlin, wyk. Donald Grant, Denise DuBarry, Clade Akins, Howard Duff (87 min)
02.50 Zapasy na śmierć i życie (Celebrity Death Match) (19) - serial animowany, USA (30 min)
03.20 Beavis i Butthead (Beavis and Butt-Head) (19) - serial animowany, USA 1993-97 (30 min)

Super 1
08.00 Filmy animowane dla dzieci
09.30 Nasze smaczki - program kulinarny
10.10 Namiętności - telenowela, Argentyna 1988
11.00 Teleshopping
11.30 Concerto Mozart
13.00 Teleshopping
13.30 T & T - serial, Kanada 1988, wyk. Mr. T, Alex Amini, Ken James, David Nerman
14.00 Prawo do narodzin - telenowela, Meksyk
14.30 Sol de Battey - telenowela, Meksyk
15.30 Film animowany dla dzieci
16.00 Bill Cosby Show - serial komediowy, USA
16.30 My jesteśmy cyganiątka - komedia, reż. R. McCarey, wyk. Stan Laurel, Olivier Hardy (70 min)
18.20 Namiętności - telenowela, Argentyna 1988
19.20 Filmy animowane dla dzieci
20.00 Dwaj wrogowie (The Best of Enemies) - film przygodowy, Włochy/Wielka Brytania 1961, reż. Guy Hamilton, wyk. Alberto Sordi, David Niven, Michael Wilding, Harry Andrews (50 min)
22.10 Synowie Bruce'a Lee - film karate, reż. Fu Chin Hua, wyk. Tien Pon, Lon Tiung (95 min)
00.00 Playboy - magazyn erotyczny
01.00 Program muzyczny

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki