FANDOM


Tvp1 logo.gif

07:00 Liderzy
07:10 Notowania
07:40 Śniadanie na farmie
08:00 Wesołych zwierzaków świat odc.25 serial anim.prod.angielskiej
08:25 Teleranek
08:50 Emilka ze Srebrnego Nowiu odc.23 serial prod.kanadyjskiej
09:40 Wiadomości naukowe
09:55 W Starym Kinie To może zdarzyć się każdemu 1954 kom. USA reż: George Cukor wyk: Judy Holliday,Jack Lemmon
11:30 Gość w dom Motycz
12:00 Anioł Pański transmisja z Watykanu
12:15 Czasy
12:25 Tańce polskie Tańce raciborskie
12:35 Ludzki świat
13:00 Wiadomości
13:10 Tydzień
13:40 Goniec kulturalny
13:55 Seriale wszech czasów Dom odc.7/13 serial TVP [emisja z teletekstem]
15:40 Magazyn motoryzacyjny "Moc"
16:00 Zwierzęta świata Życie pośród lodu odc.4/6 - Zanim wszystko skuje lód serial dok.prod.angielskiej [emisja z teletekstem]
16:30 Rodzina Statystycznych
17:00 Teleexpress
17:25 Śmiechu warte
17:55 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
18:10 Akademia policyjna odc.12/26 serial prod.USA
19:00 Wieczorynka Chip i Dale
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:54 Prognoza pogody
20:05 Oblicza Nowego Orleanu-serial USA
21:00 Taksówka Jedynki Gracz
21:20 Przyjaciele
22:05 Audiotele - rozwiązanie konkursu
22:10 Kwadrat-magazyn młodzieżowy
22:35 Sportowa niedziela
23:15 Filmowe zbliżenia: Wielka Brytania Powrót Robin Hooda Robin and Marian 1976 film fab.prod.angielskiej reż: Richard Lester wyk: Sean Connery,Audrey Hepburn,Robert Shaw
00:55 Muzyka łagodzi obyczaje Sekrety nut staropolskich/2/
01:20 Ucieczka Antoine'a de Saint-Exupery film dok.prod.francuskiej
02:10 Zakończenie programu
Tvp2 1992 2000 logo version 2-14116.jpg

06:55 Sport-telegram powt.
07:00 Echa tygodnia /dla niesłyszących/
07:30 Oblicza Nowego Orleanu/2/-serial USA [dla niesłyszących]
08:25 Słowo na niedzielę [dla niesłyszących]
08:30 Program lokalny
09:30 Powitanie
09:35 Kolebki polskich klasztorów-historia odczytana z kamieni
10:05 Szalone liczby teleturniej
10:35 Gwiazdy tamtych lat - Trubadurzy
11:05 Paszporty Polityki
11:30 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
12:00 Perły z lamusa-koniec wieku Kowboj i dama The Cowboy and the Lady 1938 film fab.prod.USA reż: H.C.Potter wyk: Gary Cooper,Merle Oberon,Patsy Kelly
13:35 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
13:50 Ulica Sezamkowa program dla dzieci
14:25 30 ton! - lista,lista- lista przebojów
14:50 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
15:05 Familiada teleturniej
15:35 Złotopolscy telenowela TVP
16:05 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
17:00 Przyłbice i kaptury odc.7/9 serial TVP
18:00 Panorama
18:10 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
18:35 Duety do mety - teleturniej
19:05 7 dni świat
19:35 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
21:00 Nowojorscy gliniarze odc.63 serial prod.USA
21:50 Dwójkomania
22:00 Panorama
22:25 Prognoza pogody
22:35 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
01:30 Sport-telegram
01:35 Zakończenie programu
TVPAF.gif

7.00 Miś Rupert - ang. serial anim.
7.25 Ja i moje zwierzęta - cykl reportaży francuskich
7.40 Księżniczka Szeherezada - francuski serial animowany
8.05 Bajki małego czarodzieja - amerykański serial animowany
8.30 Pryzmat - magazyn dla niepełnosprawnych
8.45 W cztery świata strony - magazyn turystyczny
9.05 Koszałek Opałek - pL dla dzieci
9.30 Nasz świat - program muzyczny dla młodzieży
10.00 Opowieści antykwaryczne - program poradnikowy
10.30 Swięta w Europie - francuski serial dokumentalny
11.00 Świat bliski i daleki - kanadyjski serial dokumentalny
11.20 Telewizyjna encyklopedia multimedialna - serial popularnonauk.
11.30 Wielkie epoki sztuki europejskiej - niemiecki serial dokumentalny
12.30 Teleliga '98 - teleturniej sportowy
13.05 Studio Gol: Halowy turniej piłkarski w Chorzowie
13.30 Z życia Kościoła - mag. katolicki
13.50 Klub globtrotera
14.30 Cześć Einstein - serial angielski
15.10 Telewizyjna encyklopedia multimedialna - ser. popularnonauk.
15.30 Był sobie człowiek - animowany serial popularnonaukowy
15.55 Zwierzęta czterech pór roku - francuski serial animowany
16.00 Duszek z antypodów - angielsko-australijski serial dla młodzieży
16.30 Drużyna marzeń - angielski serial dla młodzieży
16.55 Świat dzikich zwierząt - francuski serial przyrodniczy
17.00 Sport: Halowy turniej piłkarski w Chorzowie
17.55 Koszykarskie ABC - program sportowy
18.05 Sport: Koszykówka - transmisja meczu Pekaes Pruszków - Komfort Forbo Stargard
18.50 Spandau Ballet: Przez granice i barykady - koncert
20.00 Światełko do nieba
20.30 Sport
21.30 Aktualności - pr. infonnacyjny
21.35 Radość czytania
22.00 Opowieści antykwaryczne - program poradnikowy
22.25 Siostry Sung - film fab. prod. Hongkong-Japonia
1.00 Zakończenie programu
Polsat-2.png

6.00 Disco Polo Live
7.00 Ręce które leczą
7.30 Jesteśmy - magazyn redakcji programów religijnych
8.00 Jumanji - amerykański serial animowany
8.30 Power Rangers - serial kom.
9.00 Kalambury - program dla dzieci
9.30 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
10.00 Disco Relax
11.00 Pomoc domowa - serial USA
11.30 Sabrina, nastoletnia czarownica - serial USA
12.00 Dharma i Greg - serial USA
12.30 Kryształowy kamień - film fab. prod. hiszpańskiej (1987 r., 94 min)
14.15 Reportaż
14.30 F/X - serial amerykański
15.30 Perła - amerykański serial komediowy
16.00 Infonnacje
16.10 Zepter Sport Magazyn
16.20 100% dla stu: gra-zabawa
16.45 Miłość od pierwszego wejrzenia
17.20 Nowe przygody Robin Hooda- serial przygodowy
18.15 Herkules - serial przygodowy USA
19.05 Idż na całość - show z nagrodami
20.05 Strażnik Teksasu - amerykański serial sensacyjny
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Chłopak z klubu Flamingo - film fab. prod. USA (1984 r., 95 min);
22.50 Ogłoszenie wyników LOTTO
22.55 Na każdy temat
23.55 Magazyn sportowy
1.30 Muzyka na bis
3.20 Pożegnanie
Logo-19.png

7.00 Telesklep
8.00 Sylwan (17) - serial animowany dla dzieci
8.30 Ich czworo i pies (23) - serial dla dzieci
9.00 Twój problem nasza głowa - program na żywo, dla dzieci
10.00 Mowgli (18) - serial dla dzieci
10.30 Szalony świat (5) - serial dla młodzieży, USA
11.00 Tarzan (1) - serial przyg. USA
12.00 Studio tramwaj
12.30 TVN - Między nami mówiąc
12.45 XX wiek według Dawida Frosta (14) - serial dokumentąlny
13.45 Gotuj z Kuroniem - pr. kulinarny
14.15 Film na deser: Inspector Clouseau - komedia, W. Bryt.
16.15 Teleplotki - kulisy wielkiego świata
16.45 Czas to pieniądz - teleturniej
17.15 Zwariowana forsa - program rozrywkowy
17.45 Zostań gwiazdą - pr. rozrywk.
18.55 Pogoda
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Porwanie - film sensacyjny, USA
21.15 Pod napięciem - talk show
21.45 Z cyklu: W mrocznym kręgu: Wszystko o seksie (1) - serial dok.
22.45 Ale plama - pr. rozrywkowy
23.00 Dwie samotności - film obyczajowy, Kanada
1.05 Granie na ekranie - pr. rozrywkowy
Nasza TV.jpg

7.00 Nasz sklep - zakupy w TV
8.00 Dog Tracer (16) - serial animowany dla dzieci
8.25 Dogtanian i trzej muszkieterowie  (25) - serial anim. dla dzieci
8.50 Van Pires (12) - serial dla młodzieży
9.15 Gilette Sport - magazyn
9.40 Z ostatniej chwili (5) - serial, USA
10.30 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów
11.00 Horoskop na dziś
11.05 Zbrodnie w obiektywie (1) - serial, USA
12.30 Życie zwierząt (52) - film przyrodniczy
13.00 Program kulinarny
13.15 Cinema - magazyn nowości filmowych
13.45 Na wokandzie (23) - serial obyczajowy, USA
14.15 Lista przebojów podwórkowych Bogdana Łazuki
14.45 Van Lock - film krym.Francja
16.15 Piękni i sławni czyli nasza wizyta u...
16.45 Niedzielne kino: Alladyn - film animowany, USA
18.15 Wielkie romanse XX wieku (15) - serial dokumentalny
18.45 Na afiszu - magazyn kulturalny
19.05 McCall (29) - serial sensacyjny USA
20.00 Hit tygodnia: W stronę zła - western, USA
21.35 Wieczór z wampirem - talk show
22.50 Horoskop na jutro
22.55 Kalejdoskop filmowy: Wetherby - film sensacyjny, Wielka Brytania
0.40 Zakończenie programu
Tvpoloniaekran.png

7.00 TV Polonia zaprasza, program dnia
7.05 Gościniec
7.35 Słowo na niedzielę
7.40 Złotopolscy [37, 38]
8.30 Przez Karpaty - Karpaty Słowackie
8.50 Dzień dobry na dzień dobry
9.40 Hulaj dusza - mag. folklorystyczny
10.20 Panteon - magazyn kulturalny
10.45 Niedzielne muzykowanie - Filharmonia satelitarna
11.30 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
12.00 Muzyczne koło - teleturniej rodzinny
12.30 Magazyn polonijny z Niemiec
13.00 Transmisja niedzielnej Mszy Świętej
14.05 Teatr familijny: Julian Tuwim - Moje słowa
14.50 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
15.00 Kraina uśmiechu
15.45 Czy nas jeszcze pamiętasz
16.05 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
16.50 Pocztylion
17.00 Teleexpress
17.15 Hrabia Kaczula [15/44] - serial anim.
17.35 Wspomnień czar: Jan Kurnakowicz - film dok.
18.10 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
18.30 Latarnik
19.15 Dobranocka: Przygody kota Filemona [10] - Zimowy wieczór - serial anim.
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
19.55 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
21.05 Niebieskie jak Morze Czarne - komedia
22.15 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
22.30 Panorama
23.00 VII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
1.00 Wiadomości (powt.)
1.30 Matki, żony i kochanki - serial (powt.)
2.30 Panorama (powt.)
3.05 Niebieskie jak Morze Czarne - komedia (powt.)
4.15 Kraina uśmiechu (powt.)
5.00 Wielka historia małych miast: Łęczyca
5.30 Wspomnień czar (powt.)
6.00 Latarnik - magazyn kulturalny (powt.)
6.30 Bronisław Chromy

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki