FANDOM


TP1
8.00 Dzień dobry - poranny magazyn rozmaitości
9.00 Wiadomości poranne
9.10 Domowe przedszkole
9.35 "Kret gwiazdą filmową" - film animowany prod. czecho-słowackiej
10.00 Szkoła dla rodziców - Porady lekarza i psychologa
10.25 "Bill Cosby Show" - serial prod. USA
10.50 Wiadomości
15.30 Uniwersytet nauczycielski: "Ojczyzna - polszczyzna" i "O poezji z... "
16.00 Studio 7 proponuje
16.10 Kino Teleferii: "Małe, złote słonko" - film prod. czechosłowackiej. cz. 2
16.40 Teleferie: Konkursowe Studio Festiwalowe XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów dla Dzieci w quizowej relacji
17.15 Teleexpress
17.35 Prawo prawa
17.45 Loża - mag. teatralny
18.10 "Bill Cosby Show" (27) - serial prod. USA
18.35 Raport
19.00 Reflex - program publicystyczny
19.15 Dobranoc: "Bouli"
19.30 Wiadomości
20.05 "Szpieg doskonały" (4) - serial sensacyjny prod. angielskiej
21.00 Polskie ZOO
21.15 Zespół Publicystyki "Zapis" przedstawia...
21.55 Rock w Rio, cz. 4 - ostatni koncert wielkiego festiwalu rock i pop - Rio de Janeiro 1991
22.55 Wiadomości wieczorne
23.15 Wieczór konesera: "Kwiaty jego życia" - film fab. prod. australijskiej (1983)
0.45 Jutro w programie

TP2
7.30 Panorama
7.35 Rano
8.00 Gazeta domowa
8.10 Telewizja biznes
8.35 "Lucky Luke" (22) - serial animowany produkcji francuskiej
9.00 Świat kobiet - magazyn
9.25 Pokolenia (59) - serial produkcji USA
9.45 Rano
10.00 CNN - Headline News
10.10 Język angielski (47)
Ferie z Dwójką do 16.25
15.00 Powitanie
15.05 "Lucky Luke" (22) - serial animowany produkcji francuskiej
15.35 Historia cyrku (10)
16.05 Droga do Albertville
16.25 Program dnia
16.30 Panorama
16.40 Pokolenia (59) - serial produkcji USA
17.05 Archiwum Neptuna
Programy regionalne do 21.00 (program ze Szczecina)
17.35 Pro Arte - pomorski magazyn kulturalny pod redakcją Małgorzaty Prokop i Ireneusza Paczkowskiego
18.00 Kronika
18.20 Spotkanie z premierem Olszewskim
18.45 Junior Miks - program Jarosława Dobrzyńskiego i Sylwestra Kowalskiego
19.00 Reklama z prezentem
19.10 Odra - Dunaj - felieton Ryszarda Stefanowicza
19.20 Szczecińscy olimpijczycy - cz. I
19.30 Trans World Sport - cz. I
19.55 Moda i styl - program Jarosława Dobrzyńskiego i Sylwestra Kowalskiego
20.10 Szczecińscy olimpijczycy - cz. II
20.20 Trans World Sport - cz. II
20.50 Szczecińscy olimpijczycy - cz. III
21.00 Panorama
21.25 Sport
21.35 "Parnel" (1): "Spotkanie" - serial prod. angielskiej (Serial 4 odc.)
22.25 Złych na was ześlę aniołów - film dokumentalny
23.30 Koncert Lionela Richie - Rotterdam 1987 - przebojowa trasa znakomitego piosenkarza
24.00 Panorama
0.10 Program na sobotę

TP Szczecin
17.35 Pro Arte - pomorski magazyn kulturalny pod redakcją Małgorzaty Prokop i Ireneusza Paczkowskiego
18.00 Kronika
18.20 Spotkanie z premierem Olszewskim
18.45 Junior Miks - program Jarosława Dobrzyńskiego i Sylwestra Kowalskiego
19.00 Reklama z prezentem
19.10 Odra - Dunaj - felieton Ryszarda Stefanowicza
19.20 Szczecińscy olimpijczycy - cz. I
19.30 Trans World Sport - cz. I
19.55 Moda i styl - program Jarosława Dobrzyńskiego i Sylwestra Kowalskiego
20.10 Szczecińscy olimpijczycy - cz. II
20.20 Trans World Sport - cz. II
20.50 Szczecińscy olimpijczycy - cz. III

ScreenSport
8.00 Amerykańskie muskuły
8.30 Wyścigi samochodowe na lodzie
9.30 Droga do Albertville
10.30 Amerykańskie muskuły
11.00 Jeździectwo - show z Frankfurtu
12.00 Hokej na lodzie, Szwecja - Kanada, mecz w Sztokholmie
17.00 Narciarstwo, slalom gigant, Telluride, Kolorado
17.30 Pilote - belgijski mag. sportów motorowych
18.00 Narciarstwo - przegląd tygodnia
19.00 Akcja NBA 1992
19.30 Go - sporty motorowe na świecie
20.30 Hokej na lodzie, Czecho-Słowacja - Kanada
22.00 Gillette World Sports Special - magazyn
22.30 Koszykówka NBA
24.00 Boks

MTV
7.00 Awake on the Wildside - przeboje na dzień dobry
10.00 Teledyski prezentuje Paul King
13.00 Teledyski prezentuje Simone
16.00 MTV's Greatest Hits - największe przeboje Phila Collinsa
17.00 The MTV Coca-Cola Report - inform. muz.
17.15 MTV News at Night - informacje muz., wywiady z artystami
17.45 3 from 1 - trzy wybrane teledyski
18.00 MTV Prime - najnowsze teledyski, wschodzące gwiazdy
19.00 Yo! MTV Raps Today - rap show, Dial MTV - widzowie wybierają 5 najlepszych teledysków
20.00 Teledyski na życzenie prezentuje Ray Cokes
22.00 MTV's Greatest Hits (cd.)
23.00 The MTV Coca-Cola Report - informacje muz.
23.15 MTV at athe Movies - informator filmowy
23.30 MTV News at Night - informacje muz., wywiady z artystami
23.45 3 from 1 - trzy wybrane teledyski
24.00 MTV's Post Modern - znane utwory, popularhi wykonawcy
1.00 Teledyski prezentuje Kristiane Backer
3.00 Night Videos - muzyka nocą

Sky One
7.00 The DJ Kat Show - progr. dla dzieci
9.40 Mrs Pepperpot - ser. rysunkowy
9.55 Playabout - progr. dla dzieci
10.10 Filmy rysunkowe
10.30 What a Country - ser. obycz.
11.00 Maude - ser. komed.
11.30 The Young Doctors - ser.
12.30 The Young and the Restless - ser.
13.30 Barnaby Jones - ser. detekt.
14.30 Another WorId - ser.
15.20 Santa Barbara - ser. obycz.
16.45 The DJ Kat Show - progr. dla dzieci
18.00 Diffrent Strokes - ser. obycz.
18.30 Bewitched - ser. komediowy o czarownicy
19.00 Facts of Life - ser.
19.30 Candid Camera - podpatrzone ukrytą kamerą
20.00 Love at First Sight - telezabawa
20.30 Parker Lewis Can't Lose - ser.
21.00 Serial telewizyjny
22.00 Hunter - ser. krym.
23.00 WWF - supergwiazdy wolnej amerykanki
24.00 Kino grozy
2.00 Telegazeta

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki