FANDOM


TVP 1
07:00 Kawa czy herbata (w tym: Wiadomości / Szkółka wspinaczki)
08:05 Frasier /39/ - serial kom. USA
08:30 Wiadomości
08:45 Lato z misiem i Margolcią - program dla dzieci
09:10 Kevin i spółka /3/ - serial dla dzieci
09:35 Dla dzieci: Wąż ogrodowy
10:00 Szeryf /13-ost./ - serial sens. prod. USA
10:50 Lumen 2000 - cykl dok.
11:25 Lato z Magazynem Notowań: Rezerwat Krepak, w królestwie ducha gór
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes - rolniczy mag. inf.
12:20 Taki jest świat
12:40 Klan /23, 24/ - telenowela TVP (powt.)
13:30 Kino letnie: Pawłowa, kobieta wszech czasów - film biograficzny
15:40 RAJ - wydanie wakacyjne
16:15 Moda na sukces /638/ - serial prod. USA
16:40 Sejmograf - magazyn parlamentalny
17:00 Teleexpress
17:25 Meego /7/ - serial kom. prod. USA
17:55 Lato z dokumentem: Bolek i Lolek dla dorosłych - film dok. Bożeny Garus-Hockuby
18:25 Zamiast Kołobrzegu
18:50 Flesz - Wiadomości oraz Pogoda
19:00 Wieczorynka: Mały Miś
19:30 Wiadomości, sport i Prognoza pogody
20:10 Galeria obrazów: Reakcja obronna -  film obycz. prod. kanadyjskiej
20:50 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Francja '98 - mecz 1/2 finału (w przerwie Jaka Polska?) Brazylia - Holandia
23:00 Wiadomości oraz Sport
23:10 Byłem żołnierzem Wehrmachtu (powt.)
23:25 Kultura wokół twierdzy - postscriptum - rep.
00:10 W Paszczy lwa - dr. psych. prod. franc.
01:45 Na skraju: Morfologia
02:05 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Sport Telegram /powt./
07:05 Dziennik krajowy
07:25 Leśny patrol /42/ - serial prod. austral.
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 W labiryncie (93/120) - telenowela TVP
09:00 Czterej pancerni i pies /5/- serial wojenny prod. pol.
10:00 Chcecie bajki, oto bajka
10:10 Arktyka (11): Polarni wędrowcy - serial dok. prod. angielsko-włoskiej
10:40 Strażnicy dobrej nowiny (9) - serial prod. irlandzkiej
11:05 Anna maria idzie własną drogą /22/ - serial obycz. prod. niem.
11:55 Złotopolscy (55) - telenowela TVP
12:25 Familiada - teleturniej
12:50 Akademia Zdrowia Dwójki
13:00 Panorama
13:20 Dziennik krajowy
13:40 Krakowskie spacerki z balladą
14:55 Akademia Zdrowia Dwójki (powt..)
15:10 Przystanek Alaska /53/ - serial prod. USA
16:00 Panorama
16:10 W okolice Stwórcy
16:30 Koło fortuny - teleturniej
17:00 Wehikuł czasu
17:30 Programy lokalne
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Va banque - teleturniej
19:05 Reporterzy Dwójki przedstawiają
19:35 Plecak pełen przygód /6/ - serial dla młodych widzów
20:05 W upalną, letnią noc - film obycz. prod. amerykańsko-francusko-niemieckiej
21:30 Seans filmowy - Nowości kinowe i wideo
22:00 Panorama
22:35 Sport telegram
22:45 Kocham kino: Enak - film s-f prod. pol.-niem.-franc.
00:05 Przepis na sukces Aleksandra Gudzowatego
00:35 Art noc
01:20 Zakończenie programu

TV 3 Łódź
8.10 O czym szumią wierzby
8.30 Maria z przedmieścia (51 i 52/185) - serial fab.
9.30 Król Artur i kwadratowi rycerze Okrągłego Stołu (23/39) - serial animowany, USA
9.55 Opowieść o mądrym królu (8/26) - izraelski serial anim.
10.00 Podróże bez biletu (3/26) - film dok.
10.25 Szlakiem legendy (5/6) - serial przygodowy dla młodzieży, Finlandia 1997
10.50 Dzisiaj Warszawa - magazyn
11.20 Zezowate szczęśćie - dramat obycz., Polska 1960
13.10 Kraje i ludy Afryki - serial dok.
13.40 Rozmowy parlamentarne
13.55 Z kodeksem na ty
14.20 Czerwony tulipan - reportaż
14.50 Z planu filmowego
15.10 Król Artur i kwadratowi rycerze Okrągłego Stołu (23/39) - serial animowany, USA
15.35 Opowieść o mądrym królu (8/26) - izraelski serial anim.
15.35 Podróże bez biletu (3/26) - film dok.
16.10 Szlakiem legendy (5/6) - serial przygodowy dla młodzieży, Finlandia 1997
16.35 Misja: Ziemia - serial dok.
17.00 Jedno życie
17.30 Magazyn Regionalny
18.00 Panorama - retransmisja
18.10 Łódzkie Wiadomości Dnia
18.30 Maria z przedmieścia - serial
19.30 Dzisiaj Warszawa - magazyn
20.00 Zezowate szczęście - dramat obycz., Polska 1960
21.55 Łódzkie Wiadomości Dnia
22.05 Łódzki wieczór publicystyczny
22.50 Lot do piekła (ost.) - fr.-niem. serial przyg.
23.40 Z planu filmowego
23.55 Program na środę

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Garfield - serial animowany dla dzieci
8.30 Znak Zorro - amerykański serial przygodowy
9.00 Tarzan - amerykański serial przygodowy
9.30 Żar młodości - kanadyjeski serial obyczajowy
10.30 Przyjaciele - amerykański serial komediowy
11.00 Roseanne - amerykański serial komediowy
11.30 Księżyc nad Miami - serial prod USA
12.30 Kalambury - program rozrywkowy
13.00 Rykowisko
13.30 Nie tylko dla dam
14.00 Magazyn ekologiczny
14.30 Multimedialny odlot
15.00 Maska - serial animowany dla dzieci
15.25 Lato z Polsatem
15,50 Michael Logozzo gorąco poleca - magazyn kulinarny
16.00 Informacje
16.15 Lato z Polsatem
16.45 Dziewięciu wspaniałych: gra-zabawa
17.15 Rykowisko
17.45 Przyjaciele - amerykański serial komediowy
18.15 Roseanne - amerykański serial komediowy
18.45 Informacje
19.00 Znak Zorro - amerykański serial przygodowy
19.30 Tarzan - amerykański serial przygodow
20,00 Molonej - amerykański serial sensacyjny
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Ostry dyżur - amerykański serial obyczajowy
21.55 Meandry prawa - dramat sensacyjny prod. USA
22.55 Wyniki losowania LOTTO
23.00 Informacje i biznes informacje
23.20 Polityczne graffiti
23.30 Dalej, kretynie! - film fab. prod. włoskiej (1981 r., 95 min)
1.15 Na topie
1.45 Soundtrack
2.15 Afficionado
2.45 ROM
3.20 Pożegnanie

TVN
6.15 Jolanda (126) - telenowela, Argentyna
6.45 Telesklep
7.15 Harclcastle i McCormick (7) - serial kryminalny, USA
8.15 Kucyki i przyjaciele (8) - serial animowany dla dzieci
8.35 Conan - łowca przygód (53) - serial animowany dla dzieci
9.00 Szkoła złamanych serc (191) - serial dla młodzieży, Australia
9.30 Nieśmiertelny (28) - serial przygodowy, USA
10.30 Ogień (24) - serial obyczajowy, Australia
11.30 Gotuj z Kuroniem - program kulinarny
12.00 Ludzie w drodze - program reporterów TVN
12.30 Manuela (32) - telenowela, Argentyna
13.30 Jolanda (126) - telenowela, Argentyna
14.00 Telesklep
14.30 Kucyki i przyjaciele (8) - serial animowany dla dzieci
14.55 Conan - łowca przygód (53) - serial animowany dla dzieci
15.20 W naszym kręgu (68) - serial dla młodzIeży, Australia
15.45 Szkoła złamanych serc (191) - serial dla młodzieży, Australia
16.15 Nieśmiertelny (28) - serial przygodowy, USA
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Co za dzień - program rozrywkowy
18.00 Magnum (7) - serial sensacyjny, USA
19.00 TVN Fakty
19.20 Pogoda
19.25 Sport
19.30 Więzy rodzinne (9) - serial komediowy, USA
20.00-23.50 Superkino:
20.00 Mucha II - horror, USA
22.05 Zapach cyklonu - film sensacyjny, USA
23.50 Nocny tramwaj TVN
0.50 Magnum (7) - serial sensacyjny, USA
1.40 Granie na ekranie - program rozrywkowy

Nasza TV
8.00 Nasza dzieciom: Zwierzątka z Transylwanii (25) - serial, W. Bryt./Francja; Oddział dziecięcy (31) - serial obyczajowy, W. Bryt.
9.00 Zawsze razem (23) - serial obyczajowy, Kanada
9.30 City (123) - serial, USA
10.00 Antonella (40) - serial, Brazylia
10.45 Rytmy (1) - serial dla młodzieży, USA
11.30 Dziedziczna nienawiść (119) - serial, Brazylia
12.30 Farm Aid - koncert
13.30 Nasz sklep - zakupy w TV
14.00 Antonella (41) - serial, Brazylia
14.55 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów
15.00 City (124) - serial, USA
15.30 Zawsze razem (24) - serial obyczajowy, Kanada
16.00 Zwierzątka z Transylwanii (26) - serial, W. Bryt./Francja
16.30 Oddział dziecięcy (32) - serial obyczajowy, W. Bryt.
17 .00 Lato w Studio Agnes
17.30 Klub na plaży (94) - serial, Brazylia
18.00 Nasze wiadomości
18.15 Dziedziczna nienawiść (120) - serial
19.10 Rytmy (The Heights) (2) - serial dla młodzieży, USA
20.05 Księżniczka z bajki - film obyczajowy, USA
22.00 Jan Krzysztof (4) - serial, Francja
23.00 Wieczór gwiazd - program Ewy Sałackiej
23.30 Przed premierą: Eddie i krążowniki - film obyczajowy, USA
1.00 Zakończenie programu

TV Polonia
7.00 Sport telegram
7.10 Bobaskowo (8/13) - serial animowany dla dzieci (powt.)
7.35 Kot w butach (11/26) - serial animowany dla dzieci (powt.)
8.00 Od Lwowa po Góry Skaliste - reportaż (powt.)
8.30 Wiadomości
8.45 Klan (107) - serial prod. polskiej
9.15 Bajon 56 (powt.)
9.45 Doktor Ewa (1/9) (powt.)
10.20 Dziennik TV J. Fedorowicza - program satyryczny (powt.)
10.30 Salon lwowski: Kazimierz Górski
10.45 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
11.10 Manewry, królowa i NATO - reportaż (powt.)
11.35 Czy nas jeszcze pamiętasz (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Czarno-białe i w kolorze: Mistrz - film fab. prod. polskiej
13.30 Zielone piosenki - program rozrywkowy (powt.)
13.50 Swięty Jacek - film dokumentalny (powt.)
14.45 Tydzień prezydenta
15.00 Panorama
15.20 Program dnia
15.30 Skarbiec - magazyn historyczno-ku1turalny (powt.)
16.00 Zaproszenie: Na miotle z Łysicy (2) - program krajoznawczy (powt.)
16.30 Klan (107) - serial prod. polskiej (powt.)
17.00 Teleexpress
17.15 Wielka gra
18.00 Galeria malarstwa polskiego
18.15 Tylko muzyka
19.15 Dobranocka: Lis Leon (9/19): Poszukiwacze złota - serial animowany
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Życie na gorąco (2/9): Saloniki - serial sensacyjny prod. polskiej
21.20 Scena country - magazyn
21.50 Wieczór reporterski: Tymona Terleckiego życie pełne teatru - film dok.
22.15 Ach co to był za czołg - reportaż
22.30 Panorama
23.05 Teatr Telewizji: Głośna sprawa; autor: Jerzy Niemczuk
23.45 Małe ojczyzny Ballada tułacza - film dokumentalny
0.15 Lato w filharmonii: Popołudnie fauna
0.45 Program dnia - Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Lis Leon (9/19): Poszukiwacze złota - serial animowany
1.00 Wiadomości
1.25 Sport
1.29 Prognoza pogody
1.30 Biografie: Generał Władysław Sikorski - film dok.
2.10 Ach co to był za czołg - reportaż
2.30 Panorama
3.00 Życie na gorąco (2/9): Saloniki - serial sensacyjny prod. polskiej
4.20 Scena country - magazyn
4.50 Wieczór reporterski: Tymona Terleckiego życie pełne teatru - film dok.
5.15 Tydzień prezydenta
5.40 Klan (107) - serial prod. polskiej (powt.)
6.00 Wielka gra
7.00 Zakończenie programu

Polsat 2
7.00 Dance TV - program muzyczny
7.30 Festiwal Polsat Dance
7.45 Plastic TV - program muzyczny
8.00 TV Shop
8.30 Czarodziejka z Księżyca - serial animowany dla dzieci
9.00 Power Rangers - serial dla młodzieży
9.30 Nieustraszony - serial kryminalny
10.30 Wrestling: wszystkie chwyty dozwolone - serial USA
11.30 Żar młodości - kanadyjski serial obyczajowy
12.30 Tajemnicza dama - telenowela argentyńska
13.30 TV Shop
14.00 Na topie - program o muzyce i filmie
14.30 Junior show
15.00 Dance TV - program muzyczny
15.30 Festiwal Polsat Dance
15.45 Plastic TV - program muzyczny
16.00 Nieustraszony - serial kryminalny
17.00 Informacje
17.10 Czarodziejka z Księżyca - serial animowany dla dzieci
17.35 Power Rangers - serial dla młodzieży
18.00 Czarne kapelusze - serial sensacyjno-przygodowy
19.00 Tajemnicza dama - telenowela argentynska
19.55 Program informacyjny CNN News
20.10 Pogromcy zła - amerykański serial grozy
21.00 Tajemnicza historia - film fab. prod. angielskiej
22.50 Nagi kraj - film fab. prod. australijskiej
0.20 Przytul mnie - nocny pr. muz.
1.20 Pożegnanie

RTL 7
7.00 Muzyka w RTL7
7.10 Campbellowie - serial
8.00 Teleshopping
8.30 Siódemka dzieciakom - seriale anim.
9.25 Słodka dolina - serial
9.45 Sunset Beach - serial
10.30 Podwójna świadomość - thriller
12.10 Ukryta kamera
12.40 Cobra - oddział specjalny - serial
13.30 Teleshopping
14.00 Campbellowie - serial
14.50 Słodka dolina - serial
15.10 Siódemka dzieciakom - seriale anim.
16.40 Ukryta kamera - serial
17.10 Sliders - serial SF
18.00 Sunset Beach - serial
18.50 7 minut - wydarzenia dnia
19.00 Prawo i bezprawie - serial sensacyjny
19.55 Ostatnie małżeństwo Ameryki - komedia, USA
21.45 Federalni - serial
22.35 Crime Story - serial
23.30 Sliders - serial SF
0.15 Prawo i bezprawie - serial
1.00 Crime Story - serial
1.45 Muzyka w RTL7

Canal +
7.00 Szymon mówi show (*)
7.05 Cyberia (*)
7.15 Diabelski młyn - filmy animowane (*)
7.55 Łapu capu (*)
8.00 Świat według Dave'a - amerykański serial komediowy (4) (*)
8.30 Dr Halifax I - to już było - australijski film sensacyjny
10.05 Deser: Wojna - film krótkometrażowy
10.15 Dworzec dla dwojga - melodramat rosyjski
12.30 Ósme niebo - magazyn Tomasza Raczka, gość: Muniek Staszczyk
13.30 Chłopcy z Mediolanu - film dok.
14.20 Jerozolima - dramat obyczajowy, Szwecja/Dania/Norwegia/Finlandia/lslandia
17.05 13 posterunek - polski serial komediowy (2)
17.35 Blake i Mortimer - francuski serial animowany (22)
18.00-20.00 Okno otwarte "Na gapę" (*):
18.00 Nie przegap
18.05 Diabelski młyn - filmy animowane dla dzieci
18.45 Nie przegap
18.50 Szymon mówi show
18.55 Łapu capu
19.00 Lato filmów dokumentalnych: Wiatr i woda - film z cyklu Siły przyrody
20.00 Wyspa na ulicy Ptasiej - dramat wojenny, Dania/Niemcy/Wielka Brytania
21.50 Sposób na poczęcie - film dokumentalny
22.45 Potwór komedia, Włochy/Francja
0.35 Pionek - amerykański film erotyczny
2.10 Zwierciadło - radziecki dramat obyczajowy
3.55 Planeta małp - amerykański film SF
(*) program nie kodowany

HBO
9.00 Co z Bobem? - komedia, USA
10.40 Wakacje w domu - obycz., USA
12.20 Spowiedź dziecięcia wieku - dramat obyczajowy, Polska
14.00 Ace Ventura: Zew natury - komedia, USA
15.35 Niezwykła opowieść - famil., USA
17.10 Tata i małolata - komedia, USA
18.40 Spice Girls: Koncert w Istambule - koncert
20.00 Stalowe magnolie - obyczajowy, USA
22.00 Wpadka - sensacyjny, USA
23.45 Moskwa nad rzeką Hudson - obyczajowy, USA
1.40 Miłośc, seks i internet - dokumentalny, Francja

ATV
6.00 Program dnia
6.05 Mix - program muzyczny
6.30 Ballada o Januszku (ost.) - serial
7.30 Zakupy w ATV
8.00 Westgate - serial
9.00 74,5 Nowa fala - serial
10.00 Fort Boyard - teletumiej
11.30 Zakupy w ATV
12.00 De Mono - film dok.
13.00 74.5 Nowa fala - serial
14.00 Czarny rynek - prog. muzyczny
14.30 130 bmp - program muzyczny
15.00 Zebra - magazyn muzyczny
15.30 Tego już za wiele - serial
16.00 Świat i cztery kółka - magazyn
16.30 Pago. Pago - teleturniej
18.00 74,5 Nowa fala - serial
19.00 Zakupy w ATV
19.30 Smak muzyki - magazyn
20.00 Wrestling
21.00 Życie Kamila Kuranta (1/6) - serial
22.00 Westgate - serial
23.00 Wszystko zostanie w rodzinie - komedia
0.30 Tego już za wiele - serial
1.00 Zakupy w ATV
1.30 Wszystko zostanie w rodzinie - komedia
3.00 Zakończenie programu

ATV 2
6.00-19.00 ATV Smyk - program dla dzieci
12.00 Cudowny zamek - jęz. ang. dla dzieci
14.00 Ordy - serial anim.
16.00 Wyprawa do królestwa zwierząt - serial
19.00 Nasza Juliette - fr. dramat obycz.
20.30 Teatrzyk Intryg przedstawia - serial
21.00 Racja stanu - fr. film sens.
22.40 ATV idzie do kina - nowości kinowe
23.00 Frankenstein '90 - fr. film fantast.
0.30 To jest kino - mag. filmowy
1.00 Drapieżcy z Atlantydy - film fantast., Wł./USA
2.30 To jest kino - mag. filmowy

Polonia 1
4.00 Top Shop
13.30 Stellina - serial
14.30 Top Shop
17.15 Babar - serial anim.
17.45 Namiętności - serial obycz.
18.45 Werdykt - talk show
19.15 Pełnym gazem - magazyn
19.50 Klub Hawaje - serial
20.30 Stellina - serial
21.30 Reportaż z planu - magazyn
22.00 Atak potworów: Mózg z planety Arous - honor
22.30 Top Shop

Eurosport
8.30 Piłka nożna: Finały XVI MŚ '98 we Francji - zap. półf
9.30 Automobilizm: Rajdowe MŚ - podsum. połowy sezonu
10.00 World Cup - Le Mix
12.00 Piłka nożna: Finały XVI MS '98 we Francji - zap. pół.
13.00 Tenis ziemny: (na żywo) Turniej ATP w Gstad
15.00 Automobilizm: Wyścigi BTCC w Croft
16.00 World Cup - Le Mix
18.00 Lekkoatletyka: (na żywo), Mityng lAAF w Zagrzebiu
19.30 Piłka nożna: Finały XVI MŚ '98 we Fracji - zap. półf.
20.30 Snooker: MŚ w trickach w Dagenham
21.00 Boks: Walki zawodowców
22.00 Sumo: Turniej Basho w Toko
23.00 Piłka nożna: Finały XVI MŚ '98 - l mecz 1/2 finału
1.00 Journal - dziennik wieczorny piłkarskich MŚ '98
1.30 Zakończenie programu

Planete
7.35 Gliniarze w mieście
9.00 Nowe podróże z Billem Kurtisem
9.30 Departament Doubs (6/7)
9.55 Śniegi tropików
10.45 Skóra
11.35 Mistrzowie wojny (6/13)
12.25 Nocny koszmar, narodziny horroru (2/4)
13.15 Droga przeznaczenia
13.35 Virenque - kolarz
13.50 Skąpane słońcem reggae
15.35 Góry pantery śnieżnej
16.30 Ziemia obiecana (4/5)
17.45 Peru, między młotem a kowadłem
18.35 Paryż, czarowne miasto
19.00 Nocne życie Paryża
19.25 Niezwykłe hobby (19/71)
19.40 Afrykańskie kino
20.35 Bray-Dunes: miasto jakich mało
21.30 Samoloty serii X (ost.): Lot ku gwiazdom
21.55 Niepokorna prasa
22.45 Wielkie koleje świata (5/19)
23.45 Niezwykłe hobby (20/71)
23.55 Samotna planeta: Nowy Jork
0.40 Handel kobietami
1.30 Los Angeles, miasto na krawędzi (12/14)

Discovery Channel
17.00 (P) Wędkarski świat Rexa Hunta
17.30 (P) Najlepsze samochody
18.00 (P) Pierwsze loty
18.30 (P) Punkty zwrotne historii
19.00 (P) Weterynarz
19.30 (P) Goryle. Czułe olbrzymy
Dzikie Discovery
20.30 (P) Niesamowity wszechświat A. C. Clarke'a. Ogniste pytanie
21.00 (P) Mag. Discovery. Underworld
22.00 (P) Ludzie Hitlera. Eichmann
23.00 (P) Niedźwiedzia natura: Atak
24.00 (P) Najlepsze z Wielkiej Brytanii: Jaguar
1.00 (P) Pierwsze loty
1.30 (P) Najlepsze samochody
2.00 (P) Niedźwiedzia natura

Atomic TV
6.00 Radioactiv - przebojowa muzyka bez komentarza
7.00 Atomizer
9.00 MC 2 - świat techno, tri hopu i disco lat 70.
10.00 A:20 - lista największych hitów w Polsce
11.00 Dzika szafa grająca
12.00 Radioactiv - przebojowa muzyka bez komentarza
15.00 Co jest xtra? - serwis informacyjny ze świata sztuki, filmu i mody
16.00 MC 2 - świat techno, tri hopu i disco lat 70.
17.00 Dzika szafa grająca - klipy na zamówienie widzów
18.00 Atomizer
20.00 Bitwa o Anglię - notowanie hitów Wielkiej Brytanii
21.00 Rentgen Classic
22.00 Reaktor - świat rocka
23.00 Gwiazda miesiąca
24.00 Radioactiv - przebojowa muzyka bez komentarza

Pro 7
5.25 Taff (powt.)
5.50 SAM (powt.)
6.15 Alf - serial kom., USA 1987 (powt.)
6.40-7.50 Seriale animowane
7.50 Siostry, siostry - serial obycz., USA 1995
8.15 Bill Cosby Show (powt.)
8.45 Grace w opałach - serial kom., USA
9.15 Kto tu rządzi? - serial obycz., USA
9.45 Satysfakcja - kom. obycz., USA 1988
11.30 Diagnoza: morderstwo - serial, USA
12.25 Matlock - serial kryminalny, USA 1993
13.30 SAM - magazyn popołudniowy
14.00 Arabela Kiesbauer - talk show
15.00 Andreas Türck - talk show
16.00 Szpital Dobrej Nadziei - serial, USA
16.55 Simpsonowie - serial animowany
17.25 Alf - serial komediowy, USA 1987
17.55 Kroniki Seinfelda - serial kom., USA
18.30 Bill Cosby Show
19.00 Taff - magazyn publicystyczny
19.45 Świat według Bundych - serial, USA
20.15 The Surrogate - thriller, USA 1996
22.10 Słodki grzech - magazyn erotyczny
23.05 Przerwa na zabawę - film erot., USA 1995
0.55 Zdrówko - serial obyczajowy, USA 1982

Sat.1
5.30 Telewizja śniadaniowa
9.00 Ulice San Francisco - serial krym., USA
10.00 Kerner - talk show
11.00 Jörg Pilawa - talk show
12.00 Vera w południe - talk show
13.00 Sonja - talk show
14.00 Mission: Impossible - serial sens., USA
15.00 Gdzie diabeł mówi dobranoc - serial, USA
16.00 Słoneczny patrol - serial sens., USA
17.00 Każdy z każdym - teleturniej
17.30 Magazyn regionalny
18.00 BLITZ - magazyn
18.30 Szósta trzydzieści - magazyn inf.
18.50 Aktualności sportowe
18.55 BLITZLICHT - magazyn
19.10 Nierozłączni - serial obycz., Niemcy
20.10 McSchmidt STUDIO
20.15 Halo, wujku Doc! - serial obycz., Niemcy
21.15 Pomiędzy dwoma mężczyznami - miłość kobiety - thriller psych., Niemcy 1995
23.15 Harald Schmidt Show
0.15 The Blob - horror, USA 1958
1.45 Słoneczny patrol - serial sens., USA
2.35 Mission: Impossible - serial sens., USA
3.20 Vera w południe (powt.)

RTL
7.35 Między nami - serial obycz., Niemcy
8.15 Dobre czasy, złe czasy - serial, Niemcy
8.50 Marimar - telenowela, Meksyk 1994
9.20 Historia Springfieldów - serial, USA
​10.10 Sunset Beach - serial obyczajowy, USA
11.05 Moda na suckes - serial obycz., USA
11.30 Pojedynek rodzinny - teleturniej
12.00 Punkt 12 - magazyn informacyjny
12.30 Wołanie o pomoc - dr. akcje ratunkowe
13.00 Klinika miejska - serial obycz., Niemcy
14.00 Bärbel Schäfer - talk show
15.00 Ilona Christen - talk show
16.00 Hans Meiser - talk show
17.00 Jeopardy! - quiz
17.30 Między nami - serial obycz., Niemcy
18.00 Dobry wieczór - magazyn regionalny
18.30 EXCLUSIV - magazyn gwiazd
19.10 Explosiv - magazyn
19.40 Dobre czasy, złe czasy - serial, Niemcy
20.15 Vows of Deception - thriller, USA 1997
22.05 Stern TV - magazyn
0.30 Mad About You - serial obycz., USA
1.00 The Larry Sanders Show - serial, USA
1.30 Wołanie o pomoc (powt.)
2.00 Bärbel Schäfer (powt.)

RTL 2
5.45-8.45 Seriale animowane
8.45 The Lady from Yesterday - film obyczajowy, USA 1984
10.25 Prawo i porządek - serial
11.20-15.25 Seriale animowane
15.35 Proszę o uśmiech - wideo show
16.05 Family Ties - serial, USA
16.35 Tatko da radę nam wszystkim - serial obyczajowy, USA
17.05 Przystanek Alaska - serial
18.05 Prawo i porządek - serial
19.00 Policjanci z Miami - serial
20.00 Wiadomości
20.15 The Last Giraffe - film przygodowy, USA 1979
22.10 Boom magazynów erotycznych - reportaż
22.55 Redakcja wydanie specjalne: Auta, akcja, alkohol - mag.
23.45 Women - serial erot., USA
0.45 Peep! (powt.)
1.50 Strażnik Teksasu - serial
2.50 Policjanci z Miami - serial
3.45 Przystanek Alaska - serial
4.30 Forever Knight - serial