FANDOM


TVP 1
07:00 Kawa czy herbata (w tym: Wiadomości / Szkółka wspinaczki)
08:05 Murphy Brown /166/ - serial prod. USA
08:30 Wiadomości
08:40 Prognoza pogody
08:45 Lato z misiem i Margolcią - program dla dzieci
09:05 Dla dzieci: Duże oko
09:10 Podróże z Aleksandrem i Emilią /7/ - serial anim. prod. franc.-kanadyjskiej
09:35 Dla dzieci: Opowieści z lasu: O rzece
09:50 Dla dzieci: Duże oko nad strumieniem
10:00 Dotyk anioła (33) - serial prod. USA (powt.)
10:50 Gość w dom - W Kazimierzu Dolnym
11:25 Lato z Magazynem Notowań: Kraina labelli
11:35 Lato z Magazynem Notowań: Z biegiem Czarnej Hańczy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12:30 Klan /21, 22, 23/ - telenowela TVP
13:45 Kino letnie: Polowanie na yeti - kom. prod. USA (1982)
15:20 Dla młodych widzów: MUR
15:45 Wiadomości z ogrodów zoologicznych (10) - serial dok. prod. USA
16:15 Moda na sukces /637/ - serial prod. USA
16:40 Tydzień Prezydenta
17:00 Teleexpress
17:25 Meego (6/13/) - serial kom. ISA
17:50 Automania
18:05 Forum - program publicystyczny
18:50 Flesz - Wiadomości oraz pogoda
19:00 Wieczorynka: Zwierzaki-cudaki
19:30 Wiadomości, Sport i Prognoza Pogody
20:10 Zdarzyło się jutro /16/ - serial prod. USA
20:55 Jaka polska
21:05 W centrum uwagi - pr. publ.-inf.
21:30 Teatr Telewizji: Eugene Labiche - Słomnkowy Kapelusz
23:00 Wiadomości oraz Sport
23:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
23:30 Mistrzowie Kina: Volker Schlöndorff - Fałszerstwo - dr. obycz. prod. niem.
01:10 Spotkania kabaretowe: Powitania (powt.)
01:50 Czas na antyki: Meble
02:10 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Sport Telegram /powt./
07:05 Dziennik krajowy
07:25 Peter Gunn /3/ - serial sens. prod. USA
07:50 Studio urody (powt.)
08:00 Program lokalny
08:30 W labiryncie (92/120) - telenowela TVP (powt.)
09:00 Czterej pancerni i pies /4/- serial wojenny prod. pol.
10:00 Chcecie bajki, oto bajka
10:10 Arktyka /10/ Polarne wędrówki - film dok. prod. ang.-włoskiej
10:40 Zaczarowane wiaderko (7) - serial animowany prod. angielskiej
11:05 Ekstra sezon (3): Krystyna - serial prod. czeskiej
12:00 Złotopolscy /54/ - telenowela prod. pol.
12:25 Familiada (powt.)
12:50 Akademia Zdrowia Dwójki - program rekreacyjno-sportowy
13:00 Panorama
13:20 Dziennik krajowy (powt.)
13:40 Relaks z Telewizją Wrocław
14:55 Akademia Zdrowia Dwójki (powt.)
15:10 Przystanek Alaska /52/ - serial prod. USA (powt.)
16:00 Panorama
16:10 Nie tylko w koszarach - pr. wojskowy
16:30 Koło fortuny - teleturniej
17:00 Dla młodych widzów: Dlaczego to my?
17:30 Programy lokalne
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Va Banque - teleturniej
19:05 II Wakacyjny Festiwal Gwiazd - Międzyzdroje '98
19:30 Plecak pełen przyród /5/ - serial przyg. prod. polsko-finlandzkiej
20:00 Wielka majówka - komedia prod. pol.
21:35 Tele-wizje kultury: Co się zdarzyło w Starym Teatrze
21:50 Sport telegram
22:00 Panorama
22:35 Auto - mag. motoryzacyjny
23:05 Ogród sztuk: Zostawmy w pokoju Wirginię Woolf
23:35 Encyklopedia sztuki XX wieku: Plac pamięta. Plac Dam w Amsterdamie - film dok. prod. holenderskiej
00:20 Ich dwoje - film obycz. prod. francuskiej
01:50 Zakończenie programu

TV Rzeszów
7.35 „Misie z niedżwiedziej krainy" - serial animowany prod.australijskiej
8.00 Aktualności - serwis informacyjny
8.10 Sportowa dwudziestka
8.35 „Maria z przedmieścia" - serial fab. prod. meksykańskiej
9.20 „Warzywnik" - serial poradnikowy prod. angielskiej
9.30 „Detektyw Bogi" - serial rysunkowy prod. hiszpańskiej
9.55 „Zwierzaki w zagrodzie" - serial animowany
10.00 „Owidiusz i Sykuś" - serial animowany prod. kanadyjskiej
10.20 „Tropiciele gwiazd" - serial fab. prod. australijskiej
10.50 "Nieujarzmiona Afryka" - serial przyrodniczy prod. francuskiej
11.20 „Delantero" - serial obyczajowy prod. angielskiej
12.05 "Mongolii - cud natury" - serial przyrodniczy prod. niemieckiej
12.50 „Warzywnik" - serial poradnikowy prod. angielskiej
13,05 "Bedeker prywalny" - "Szwajcaria Zbigniewa Lagockiego" - program publicystyczny
13.30 Konserwacja nadajnika
15.00 Historia z kalendarza
15.05 Propozycje na dziś
15.10 „Detektyw Bogi" - serial rysunkowy prod. hiszpańskiej
15.35 „Zwierzaki w zagrodzie" - serial animowany
15.45 „Owidiusz i Sykuś" - serial animowany prod. kanadyjskiej
16.05 „Tropiciele gwiazd" - serial fab. prod. australijskiej
16.30 Granie na ekranie
17.00 Klub konsumenta
17.15 Kwadrans z posłem
17.30 Ćwierćfinał IMP na żużlu w Krośnie
18.00 Muzyczna skrzynka
18.15 Oglądaj TV Rzeszów
18.10 Aktualności
18.35 „Tropiciele gwiazd" - serial fab. prod. australijskiej
19.30 „Nieujarzmiona Afryka" - serial przyrodniczy prod. francuskiej
20.05 „Delantero" - serial obyczajowy prod. angielskiej
20.55 „Pierwsze Amerykanki w kosmosie" - film dok. prod. USA
21.45 Aktualności
22.00 Muzyczne promocje
22.30 „10 tygodni w Afryce Wschodniej" - serial dok.
22.50 „Wyższe sfery" - komedia-musical
0.40 Program na wtorek

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Garfield - serial animowany
8.30 Znak Zorro - amerykański serial przygodowy
9.00 Tarzan - amer. serial przygodowy
9.30 Żar młodości - kanadyjski serial obyczajowy
10.30 Przyjaciele - amerykański serial komediowy
11.00 Roseanne - amer. serial komediowy
11.30 Gorączka w mieście - amerykański serial senasacyjny
12.30 Kalambury - program rozrywkowy
13.00 Rykowisko
13.30 Wolnoć Tomku - magazyn o budownictwie
14.00 Disco Polo Live (125) - program muzyczny
15.00 Garfield - serial animowany
15.30 Lato z Polsatem
16.00 Informacje
16.15 Lato z Polsatem
16.45 Dziewięciu wspaniałych: gra-zabawa
17.15 Rykowisko
17.45 Przyjaciele - amerykański serial komediowy
18.15 Roseanne - amerykański serial komediowy
18.45 Informacje
19.00 Znak Zorro - amerykański serial przygodowy
19.30 Tarzan - amerykański serial przygodowy
20.00 Nikita - serial prod. USA
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Mega hit: Plusk! - film fabularny produkcji amerykańskiej (1984 r., 105 min)
21.55 Losowanie LOTTO - szczęśliwy numerek
23.00 Wyniki losowania LOTTO
23.05 Informacje i biznes informacje
23.25 Polityczne graffiti
23.35 Bumerang - program publicystyczny
0.10 Hotel Pod Strzałą Amora - film fab. prod. francuskiej (1982 r., 92 min)
1.10 Dance TV
1.40 Przytul mnie
2.40 Plastic TV
3.00 Pożegnanie 

TVN
6.15 Jolanda (125) - telenowela, Argentyna 
6.45 Telesklep 
7.15 HardcasHe i McConnick (6) - serial kryminalny, USA 
8.15 Kucyki i przyjaciele (7) - ser. anim. 
8.35 Conan - łowca przygód (52) - serial animowany dla dzieci 
9.00 Szkoła złamanych serc (190) - serial dla młodzieży, Australia 
9.30 Nieśmiertelny (27) - serial przygodowy, USA 
10.25 Conan (19) - serial przygodowy, USA 
11.15 Poirot (6) - ser. kryminalny, W. Bryt. 
12.10 WNBA - magazyn koszykówki kobiecej 
12.40 Manuela (31) - telenowela, Argentyna 
13.30 Jolanda (125) - telen., Argentyna 
14.00 Telesklep 
14.30 Kucyki i przyjaciele (7) - ser. anim. 
14.55 Conan - łowca przygód (52) - serial animowany dla dzieci 
15.20 W naszym kręgu (67) - serial dla młodzieży, Australia 
15.45 Szkoła złamanych serc (190) - serial dla młodzieży, Australia 
16.15 Nieśmiertelny (27) - serial przygodowy, USA 
17.15 TVN Fakty Regionalne 
17.30 Co za dzień - program rozrywkowy 
18.00 Magnum (6) - serial sensacyjny, USA 
19.00 TVN Fakty 
19.20 Pogoda 
19.25 Sport 
19.30 Więzy rodzinne (8) - ser. kom., USA 
20.00 Ogień (24) - serialobycz., Australia 
21.00 Diagnoza: morderstwo (9) - serial sensacyjny, USA 
22.00 Supergliny - magazyn policyjny 
22.30 Taaaka ryba - magazyn wędkarski 
23.00 Pragnienia niewinności - film erotyczny, USA 
0.40 Nocny tramwaj TVN 
1.10 Magnum (6) - serial sensacyjny, USA 
2.00 Granie na ekranie - program rozrywkowy 

Nasza TV
8.00 Nasza dzieciom: Flash Gordon (17/26) - serial animowany; Unnel (24) - serial animowany 
9.00 Detektyw (19) - serial kryminalny, W. Bryt. 
10.00 Kino familijne: Clarence - kom., USA 
11.30 Minął tydzień 
11.45 Gotowanie z dziadkiem 
12.00 Latający lekarze (25) - serial obyczajowy, Australia 
13.00 Zycie zwierząt (16) - film przyrodniczy 
13.30 Nasz sklep - zakupy w TV 
14.00 Antonella (40) - serial, Argentyna 
14.55 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów 
15.00 City (123) - serial, USA 
15.30 Zawsze razem (23) - serial obyczajowy, Kanada 
16.00 Zwierzątka z Transylwanii (25) - serial, W. Bryt./Francja 
16.30 Oddział dziecięcy (31) - serial obyczajowy, W. Bryt. 
17.00 Lato w Studiu Agnes 
17.30 Klub na plaży (93) - serial, Brazylia 
18.00 Nasze wiadomości 
18.15 Dziedziczna nienawiść (119) - serial, Brazylia 
19.10 Rytmy (1) - serial dla młodzieży, USA 
20.05 Madame Sans - komedia historyczna, Francja/Wlochy /Hiszpania 
21.45 Nasze wiadomości 
22.00 Potrzeba seksu - serial dokumentalny 
23.00 Ręce do góry - talk show 
23.30 Przed premierą: Księżniczka z bajki - film obyczajowy, USA 
1.05 Zakończenie programu  

TV Polonia
7.00 - 15.00 Konserwacja nadajnika
15.00 Panorama
15.20 Program dnia
15.30 Co w kraju piszczy: Kłótnia o miedzę (powt.)
16.00 Od Lwowa po Góry Skaliste - reportaż
16.30 Klan (106) - serial prod. polskiej
17.00 Teleexpress
17.15 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
17.40 Manewry, królowa i NATO - reportaż
18.05 Kto jest kim w Polsce: Barbara Sass-Zdort (powt.)
18.15 Doktor Ewa (1/9) - ser. prod. polskiej
18.50 Dziennik TV J. Fedorowicza - pr. satyr.
19.00 Salon lwowski: Kazimierz Górski - film dok.
19.15 Dobranocka: Reksio (1): Reksio remontuje - serial anim. prod. polskiej
19.25 Program dnia
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Czarno-białe i w kolorze: Mistrz - film fab. prod. polskiej
21.15 Zielone piosenki - pr. rozrywkowy
21.35 Święty Jacek - film dokumentalny
22.30 Panorama
23.05 Okna: Oblicza wiary (1)
23.45 Lato w filharmonii: Arcydzieła Mozarta: Kwartet fletowy d-dur KV 285, Kwartet obojowy f-dur KV 370
0.15 Oprawa dnia
0.30 W centrum uwagi
0.45 Program dnia Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Reksio (1): Reksio remontuje - serial anim. prod. polskiej
1.00 Wiadomości
1.25 Sport
1.29 Prognoza pogody
1.30 Doktor Ewa (1/9) - ser. prod. polskiej
2.05 Dziennik TV J. Fedorowicza - pr. satyr.
2.15 Salon lwowski: Kazimierz Górski - film dok.
2.30 Panorama
3.00 Program dnia
3.05 Czarno-białe i w kolorze: Mistrz - film fab. prod. polskiej
4.15 Zielone piosenki - pr. rozrywkowy
4.30 Święty Jacek - film dokumentalny
5.35 W centrum uwagi
5.50 Informacje Studia Kontakt
6.05 Klan (106) - serial prod. polskiej
6.25 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
6.55 Program dnia

Polsat 2
7.00 ROM - lista przebojów wszech czasów 
7.30 ROM - lista przebojów wszech czasów 
8.00 TV Shop 
8.30 Czarodziejka z Księżyca - serial animowany dla dzieci 
9.00 Power Rangers - serial dla młodzieży 
9.30 Nieustraszony - ser. krym. 
10.30 Wrestling: wszystkie chwyty dozwolone - serial USA 
11.30 Disco Relax 
12.30 Tajemnicza dama - telenowela argentyńska 
13.30 TV Shop 
14.00 Plastic TV - powtórka z niedzieli 
14.30 Jacek Ziobro superstar - program satyryczny 
15.00 Dance TV - program muzyczny 
15.30 Festiwal Polsat Dance 
15.45 Plastic TV 
16.00 Nieustraszony - ser. krym. 
17.00 Infonnacje 
17.10 Czarodziejka z Księżyca - serial animowany dla dzieci 
17.35 Power Rangers - serial dla młodzieży 
18.00 Cwaniak - serial sensacyjno- przygodowy 
19.00 Tajemnicza dama - telenowela argentyńska 
19.55 Program infonnacyjny CNN News 
20.10 Dynastia - amerykański serial obyczajowy 
21.00 W słońcu Kalifornii - serial 
21.50 Samoloty Luftwaffe - serial dokumentalny 
22.50 Tajemnicza historia - film fab. prod. angielskiej 
0.35 Przytul mnie - nocny program muzyczny 
1.35 Pożegnanie 

RTL 7
7.00 Zaklinanie poniedziałku 
7.10 Szwajcarscy Robinsonowie - serial przygodowy 
8.00 Teleshopping 
8.35 Świat pana trenera - ser. kom. 
9.00 Zróbmy sobie dobrze - ser. kom. 
9.25 Lassie - serial dla młodzieży 
9.50 Dead Or Alive - western, USA 
11.35 Wielki wódz - komedia kryminalna, Francja 
13.30 Teleshopping 
14.00 Campbellowie - ser. familijny 
14.55 Słodka dolina - ser. dla młodzieży 
15.15 Siódemka dzieciakom: Superpies, Povvrot do przyszłości, Tajemnicze Złote Miasta - seriale animowane 
16.40 Ukryta kamera - program rozrywkowy 
17.10 Sliders - senal SF 
18.00 Sunset Beach - ser. obyczajowy 
18.50 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny 
19.05 Prawo i bezprawie - ser. sens. 
19.55 Blackout - thriller, USA 
21.40 Cobra - oddział specjalny - serial sensacyjny 
22.35 Crime Story - serial kryminalny 
23.25 Sliders - serial SF 
0.10 Prawo i bezprawie - serial sensacyjny 
0.55 Crime Story - serial kryminalny 
1.40 Muzyka w RTL7 oraz prognoza pogody 

Canal +
7.00 Szymon mówi show (*) 
7.05 Cyberia (*) 
7.15 Diabelski młyn - filmy anim. (*) 
7.50 Łapu capu (*) 
8.00 Futbol Mundial - magazyn piłki nożnej (*) 
8.30 Jeszcze jedna dziewczyna z metra - dramat amerykański 
10.05 Katastrofy - cykl dokumentalny 
10.35 Zmory - polski dramat obyczajowy 
12.30 Spotkania z National Geographic - cykl dokumentalny 
13.00 Oko Cyklonu - magazyn 
13.30 Niech żyje bal - amerykański film psychologiczno-obycz. 
15.15 Niemcy -  dramat, Polska/USA 
17.05 13 posterunek - polski serial komediowy (*) 
17.35 Blake i Mortimer - francuski serial animowany (21) 
18.00 - 20.00 Okno otwarte "Na gapę" (*): 
18.00 Nie przegap 
18.05 Diabelski młyn - filmy anim. 
18.45 Nie przegap 
18.50 Cyberia 
18.55 Łapu capu 
19.00 Lato filmów dokumentalnych: Ogień - film z cyklu Siły przyrody 
20.00 Udanych wakacji - komedia francuska 
21.35 Myśliwi - thriller szwedzki 
23.30 La strada - dramat włoski 
1.15 Miasto zaginionych dzieci - dramat, Francja/Hiszpania/Niemcy 
3.05 Miłość i inne nieszczęścia - komedia australijska 
4.25 Szkodnik - komedia amerykańska 
(*) - program nie kodowany 

HBO
8.50 Księżyc i Valentino - dram., USA 
10.35 Głos cichych wód - przyrodniczy, W. Brytania 
11.30 Akademia policyjna 5: Misja w Miami Beach - kom., USA 
13.00 Zwycięski mecz - wojenny, USA 
14.55 Szkodnik - komedia, USA 
16.20 Kim jest John Gotti: Na planie filmu - USA 
16.40 Gotti - dramat, USA 
18.40 Karaluchy pod poduchy - kom. 
20.00 Operacja Delta Force - film akcji, USA 
21.35 Niebezpieczna strefa - film akcji, USA 
23.05 W mroku dnia - dramat, USA 
0.40 Od zmierzchu do śvvitu - horror, USA 

PTK 2
18.00 Życie jak loteria - serial 
18.45 Niebezpieczne kobiety - serial 
19.30 In Your Ear - muzyka 
20.00 Joe Narwaniec - sensac. USA 
21.30 Midnight Love - muzyka
22.00 Zimny gniew - sens. USA 
23.30 TVParty - muzyka 
0.05 Muzyczne dobranoc

ATV
6.00 Program dnia 
6.05 Dookoła świata - mag. krajoz. 
6.30 Ballada o Januszku - serial 
7.30 Zakupy w ATV 
8.00 Westgate - serial 
9.00 74,5 Nowa fala - serial 
10.00 Xapatan - teleturniej 
11.30 Zakupy w A TV 
12.00 Inwazja pogaństwa: zapowiedź Antychrysta - film dok. 
13.00 74,5 Nowa fala - serial 
14.00 130 bmp - program muzycz 
14.30 Zebra - program muzyczny 
15.00 Mix - program muzyczny 
15.30 Tego już za wiele - serial 
16.00 130 bmp - program muzyczno 
16.30 Fort Boyard - teleturniej 
18.0074,5 Nowa fala - serial 
19.00 Zakupy w A TV 
19.30 Świat i cztery kółka 
20.00 Wrestling 
21.00 Ballada o Januszku - serial 
22.00 Westgate - serial
23.00 Różowa seria - serial 
0.30 Tego już za wiele - serial 
1.00 Zakupy w A TV 
1.30 Różowa seria - serial 
3.00 Zakończenie programu 

Wizja 1
10.30 W zbliżeniu - Naomi Campbell
12.30 Dziewczyny z małego miasteczka - komedia
13.00 Były sobie krokodyle dwa - dramat
16.00 St Tropez - serial dla nastolatkow
17.30 Dallas - telenowela 
20.00 Ambasador - serial
21.00 Dellaventura - film kryminalny 
0.15 Angielski pacjent - dramat

Eurosport
8.30 World Cup - Le Mix
10.30 Sport motocyklowy: Szosowe MŚ - GP Wielkiej Brytanii w Donington Park
12.00 Lekkoatletyka; Mityng IAAF w Linzu (najw. wydarzenia)
13.00 Duathlon: MŚ z Zofingen
14.00 Tenis ziemny: Turniej ATP Seniors w Aland
15.30 World Cup - Le Mix - powt: spotkań z pop. dnia
17.30 Sport motocyklowy: Wyścigi serii Supersport w Kyalami (wydarzenia dnia)
18.00 Sport motocyklowy: Wyścigi superbike'ów w Kyalarmi
20.00 Mag. sportów ekstrem.
21.00 Piłka nożna: Finały XVI MŚ '98 we Francji - podsum. ćwierćf.
22.00 Sumo: Turniej Basho w Toko
23.00 Boks: Walki zawodowcóvv
24.00 Sport motocyklowy: Wyścigi superbike'ów w Kyalami (wydarzenia dnia)
1.30 Zakończenie programu