Program 1
6.00 TTR: Chemia, sem. 1 — Reakcje utleniania — redukcji
6.30 TTR: Fizyka, sem. 1 — Grawitacja
7.00 TTR: Język polski, sem. 8 — Liryka epoki pozytywizmu
7.30 TTR: Matematyka, sem. 3 — Badanie przebiegu funkcji
8.25 Program dnia
8.30 „Tydzień na działce”
9.00 Dla młodych widzów: „Sobótka” oraz film z serii „Don, Riszot i Mamczy” (9)
10.30 DT — wiadomości
10.40 Historia dramatu polskiego — Stanisław Grochowiak: „Po tamtej stronie świata”
11.40 „Hobby" — „Kaletndainze"
12.15 „Kroniki lat pierwszych”
12.55 W karnawałowym rytmie: „Jaki jest Nowy Jork”
13.20 „Poradnik rolniczy”
13.50 „Świat z bliska"
14.30 „Do zwycięstwa”: „Wołga, Wołga — zgłoś się”
15.00 DT — wiadomości
15.10 Telewizyjna lista przebojów — propozycje — na styczeń
15.30 „W świecie ciszy” — program dla niesłyszących
16.00 „Lalka” (1): „Powrót” — polski serial filmowy
17.20 Magazyn sportowy
18.10 Losowanie Dużego Lotka
18.20 „Pegaz”
19.00 Dobranoc: „Olimpiada Bolka l Lolka”
19.10 „Z kamerą wśród zwierząt” — „Nowości” (1)
19.30 Dziennik
20.00 „Wampir z Feratu" — czechosłowacki film fabularny
21.30 „Czas” — program publicystyczny
22.00 Dni Kultury Polskiej w Budapeszcie
22.20 Wiadomości sportowe
22.50 „Gwiazdy 84” (2) — program rozrywkowy (wyk.: Zdzisława Sośnicka, Krystyna Prońko, Urszula, Andrzej Rybiński Marek i Wacek, Budka Suflera)
23.15 Kino nocne: „Ojciec Chrzestny II” (1) — film produkcji USA
Program 2
10.00 NURT: Kontrola rozumienia pojęć matematycznych
10.30 NURT: Wizyta w pracowni polonistycznej
SOBOTA W „DWÓJCE”
11.00 DT — wiadomości
11.10 Filharmonia „D wójki”
12.10 Od soboty do soboty
12.25 Czas dla pasjonatów
13.25 Studio Sport
14.00 Dla dzieci: „Podróże na taśmie filmowej”
14.40 „Wideoteka”
15.05 „Ze sztuką na ty” — aktualna publicystyka kulturalna
16.30 "Spectrum”
17.00 „Mazowsze” w Chinach — reportaż filmowy
17.30 „Ciało bez tajemnic”: „Delikatna materia” — ostatni odcinek angielskiego serialu dokumentalnego
18.30 Kronika
19.00 „Świat w wideokasecie”
19.30 Dziennik (dla niesłyszących)
20.00 „Bis na bis i nie tylko” — poświąteczne remanenty
21.10 „Gorąca linia” — express reporterów
21.30 „Czy nie dobija się koni” — film psychologiczno-obyczajowy produkcji USA
23.25 DT — wiadomości
23.30 „Demontaż, czyli rzecz o sztuce Jana Młodożeńca”
RTBF 1
9.00 Teletekst Interwallonie
12.30 Zdravo, Zdravo, Zdravo
13.00 Ciao Amici
14.00 Legendes du monde
14.30 La pensee et les hommes
15.00 Ouy, nos djouwans Otelo
16.55 Dokumentaire
17.40 Graffiti
18.25 Pitlilipop
18.30 Chanson plus
19.00 Teletourisme
19.20 Trekking van de Lottogetallen
19.30 Nieuws en weerbericht
20.00 Le jardin extraordianire
20.35 Le coup monte
22.05 Nieuws
22.30 Europe a Gogo
RTL
11.00 Le monde a venir
11.30 Entre amis
11.45 Disques d'or
12.00 Nieuwsoverzicht
12.05 Disques d'or
12.30 Nieuws en weerbericht
13.00 Chewing-rock
14.00 Les tontons farceurs
15.40 Disques d'or
16.15 Il faut le faire
16.30 Lucky Luke
17.00 Hit des clubs
18.00 Atoukado
19.00 Nieuws
19.15 I comme.
19.45 Weerbericht
20.00 A vous de choisir
21.20 Chateauvallon
22.40 Les hommes de la mer
0.25 Weerbericht