FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
9.00 Wiadomości
9.10 Mama i ja
9.25 Domowe przedszkole
9.50 Porozmawiajmy o dzieciach
10.05 "Dynastia"
11.00 Szkoła dla rodziców
11.20 Dzieci to lubią... zjeść coś pysznego
11.30 Teatr, czyli świat - z Piotrem Fronczewskim rozmawia Andrzej Żurowski
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
TELEWIZJA EDUKACYJNA
12.15 Język francuski
12.45 "Les Bignoles" - film francuski w wersji oryginalnej
13.10 Nauka języka migowego
13.15 "Das Salzkammergant" - film niemiecki w wersji oryginalnej
14.00 "Szkocja - inny świat"- film angielski w wersji oryginalnej
14.30 Język angielski lekcja 30
15.00 "Spatz" (6)
15.30 Szkoły w Europie
16.00 Luz
16.50 Muzyczna Jedynka
17.00 Teleexpress
17.25 "Spatz" (6)
17.50 Antena
18.10 Magazynio
18.20 Z Polski rodem
18.45 Program publicystyczny
19.00 Wieczorynka - W krainie czarnoksiężnika Oza
19.30 Wiadomości
20.00 Miniatury
20.10 Teatr Telewizji - Marguerite Duras "Muzyka Li"
21.30 "Most" - program o moście między małym a dużym Gettem Warszawskim
21.45 Podróż sentymentalna - widowisko rozrywkowe z 1977 r., w którym występują Iga Cembrzyńska i Roman Wilhelmi
22.30 Sejmograf
22.45 Wiadomości
23.00 Muzyczna Jedynka
23.20 "Dwór w Ulloa" (4 ost.)
0.05 Już nowy dzień
1.15 "Opowieść" - film produkcji włoskiej z 1989 r.
2.25 Studio Sport
4.00 Zakończenie programu

TVP 2
8.00 Panorama
8.10 Programy lokalne
8.40 "Tajemnicze złote miasta"
9.05 Studio Dwójki
9.10 "Pokolenia"
9.35 Ona - magazyn dla kobiet
10.00 Język niemiecki - lekcja 56
10.30 Kolekcjoner
11.00 Studio Dwójki
11.10 Studio Sport
12.00 Studio Dwójki
12.10 Telekonferencja Dwójki
13.00 "Podbój przestworzy" - film fab. prod. angielskiej
14.05 "Rock Steady" (2) - film muzyczny produkcji angielskiej zawierający m.in. fragmenty koncertów Mary Coughlan, Paula Younga i "Ruby Blue"
15.00 Wstrzymać pierwszą stronę - film przypominający historię słynnej londyńskiej ulicy redakcji i dziennikarzy - Fleet Street
15.55 Program dnia
16.00 Ogólnopolskie dyktando - finały w zabrzańskim Pałacu Sportu
16.30 Panorama
16.40 Sport
16.55 "Tajemnicze złote miasta"
17.20 Przegląd kronik filmowych
17.50 Polska Kronika Filmowa
18.00 Programy lokalne
18.35 "Pokolenia"
18.55 Podatki od 20 do 40 proc. "Samotny ojciec"
19.00 "Służby specjalne" (4); "Przedsięwzięcie" - serial dok. prod. USA
20.00 "Allo, Allo"
20.30 Auto - mag. motoryzacyjny
21.00 Panorama
21.20 Sport
21.40 Bez znieczulenia
22.00 "Regina-droga do sukcesu" (10 ost.) - "Unieś skrzydła i leć" - ser.obycz. prod. niem.
22.55 Maraton trzeźwości
23.40 Noc i stres
24.00 Panorama
0.10 Najważniejsze dialogi świata: "Rozmowa z diabłem", - fragment powieści "Doktor Faustus" Tomasza Manna
0.55 Program na wtorek

TV Polonia

8.00 Panorama 
8.10 Powitanie 
8.15 - 16.00 Blok powtórzeniowy: "Doktor Murek" (1) - serial, Ciuchcia, Brawa dla..., "Afrykańczycy" - film dok., Piosenki z "Piwnicy pod Baranami", Goście ze Lwowa 
12.00 Wiadomości 
"Córka albo syn" - film, Recitalu zespołu DAAB, Godzina szczerości, Śpiewa Krystyna Janda, Piękne głosy: Bernard Ładysz, Katalog zabytków: Łowicz 
16.00 Powitanie i program dnia 
16.05 Filmy dla dzieci: "O dwóch takich, co ukradli księżyc" - film animowany, "Szaleństwo Majki Skowron" (1) - serial TP 
17.00 Teleexpress 
17.15 Pejzaż w malarstwie polskim - program Antoniego Dzieduszyckiego 
17.35 Śpiewa Przemysław Gintrowski 
17.45 Rozmowa ze Stanisławem Jankowskim o Polskim Państwie Podziemnym 
17.55 Dawno temu Cichociemny (1) - wspomnienia Stanisława Jankowskiego, pseudonim "Agaton" 
18.25 Ojczyzna - polszczyzna 
18.40 Polska Kronika Filmowa 
18.50 Wydarzenia tygodnia 
19.15 Dobranocka: Tajemnica szyfru Marabuta 
19.30 Wiadomości 
20.00 "Zaklęty dwór" (1): "Cień starości" - serial TP 
21.00 Panorama 
21.30 Teatr Telewizji: Krzysztof Hubert Rostworowski: "Judasz z Kariotu" 
23.05 "Obywatel B." - film o życiu i twórczości S. Barańczaka 
24.00 Panorama 
0.15 Polskie ZOO 
0.30 Powrót bardów: Jacek Kaczmarski, Przemysław Gintrowski, Zbigniew Łapiński 
1.00 Od Fitelberga do Wita 
2.00 "Zaklęty dwór" (1) - powt. 
3.00 Zakończenie programu

Polsat
16:30 Program dnia
16:35 Barbara Radziwiłówna - film z 1936 r.
18:10 Filmowy tydzień Polsatu
18:20 He-Man - serial anim.
18:45 Pożegnanie
23:15 Program wieczoru
23:20 Autostopowicz, odc. 4/18: Myśliwy ze stratosfery
23:50 Dario Argento - mistrz horroru - film dok. o wł. reżyserze
01:15 Pożegnanie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki